هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۰۲ یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

گابریل تیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۵ چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۵۸:۲۸ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲
از کتابخونه
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
هافلپاف
محفل ققنوس
پیام: 558
آفلاین

سلام

داشتم با خودم میگفتم که به نظرم یه تاپیکی باشه که توش هر نفر از اعضای سایت توش بگن که بهترین دوستشون تو سایت کیه و چرا؟
اینطوری مثلا نیوت تازه فهمیده که سرکادوگان همیشه اونو با خودش به جنگ میبره!
البته این نظر منه نه نظربقیه!

only Hufflepuff
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۳ یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹

نیوت اسکمندر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۲ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۵۷ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹
از رنجی خسته ام که از آن من نیست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 127
آفلاین
سلام ممکنه مخالفت شه ولی ! اینجا بیمارستان داره تیمارستان کم داره. خواستین پیشنهاداتم رو ارسال کنم براتون. اگرم تیمارستان هست که غیر فعاله بگین!
مچکر .

چه قلب ها که شکسته نشد از زبان های بریده !
و چه حرف ها زده نشد از ذهن های پریده!
و چه چشم ها که پر از کشتی های در اشک بود .
و چه دل ها گرفته نشد از کشتی های غرق شده.

تصویر کوچک شده
[img تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۱۱ یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹

ماروولو گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۳۵ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱
از من بپرس اصیلم اون لخت و پتی مشنگ پرسته نه عیب نداره چیه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
نقل قول:

پومانا اسپراوت نوشته:
سلام
پیشنهادی داشتم یک تاپیک ایجاد کنید که هر کس قبل از اولد شدن یک پایان برای خودش بنویسه
مثلا چطور کشته شده یا هر چیزی برای پایان اون شخصیتی که فرد گرفته از طرف خودش

تازه واردم اما دوست دارم مسئول اون تاپیک یا ایجاد کننده اون تاپیک باشم

سلام به شما پروفسور اسپراوت.

اصلی‌ترین مساله‌ای که در رابطه با پیشنهاد شما وجود داره، اینه که پایان زندگی یک شخص توی سایت، اتفاق خاصیه و هر کس این کار رو بنا به سیقه خودش به شکل متفاوتی انجام می‌ده. مثلا بعضی ها با ساختن یک فیلم توی هالی ویزارد این کار رو کردن، بعضی‌ها ترجیح دادن خداحافظیشون توی تالار خصوصی و با دوستان نزدیکشون باشه. یا حتا خود من شناسه‌ای که بیشترین مدت فعالیتم با اون بوده رو به این شکل بستم یا به قول شما old کردم که توی یکی از سوژه‌های ادامه دار ایفای نقش، علیه لرد سیاه کودتا کردم و در پایان سوژه به دست ایشون کشته شدم.
منظور این که نمی‌شه افراد رو ملزم به این کرد که به شکل واحدی خداحافظی کنن. حتی بعضیا به خواست خودشون نرفتن و به خاطر زیر پا گذاشتن قوانین از سایت اخراج شدن و شناسشون به این شکل old شده.
اما این که چنین تاپیکی وجود داشته باشه تا کسی که دلش خواست بتونه ازش استفاده کنه، ایده‌ی خوبیه. از قضا تاپیکی داریم به اسم «و چه خالی می‌رفت!» که همین کاربرد رو داشته و خیلی از اعضا هم آخرین پستشون رو اون‌جا زدن. اما مدتیه که فراموش شده و از دید خارج شده. پیشنهاد شما می‌تونه یادآوری خوبی هم باشه.
اما اگر این رو هم دوست داشته باشی، من از ایده‌ی خودت این رو الهام گرفتم که یک تاپیک دیگه داشته باشیم که این خداحافظی‌ها رو فهرست کنه. یعنی لینک آخرین پست اعضای سابق ایفای نقش که حکم خداحافظیشون رو داشته، در مقابل اسمشون توی این تاپیک قرار بگیره. خیلی از این پست‌ها توی همین تاپیکیه که گفتم و بقیه رو هم می‌شه به مرور جمع‌آوری کرد. لیست مفید و جذابی خواهد شد. اگر مشتاق به کمک در انجام این کار بودی از طریق پیام شخصی بهم بگو تا راهنماییت کنم که برای شروع باید چی کار کنی.

پیام زده شده در: ۰:۲۹ یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹

پومانا اسپراوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۹:۲۱ چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰
از خانه گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
سلام
پیشنهادی داشتم یک تاپیک ایجاد کنید که هر کس قبل از اولد شدن یک پایان برای خودش بنویسه
مثلا چطور کشته شده یا هر چیزی برای پایان اون شخصیتی که فرد گرفته از طرف خودش

تازه واردم اما دوست دارم مسئول اون تاپیک یا ایجاد کننده اون تاپیک باشم

نیستم ولی هستم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹

مافلدا هاپکرک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۰ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۸:۵۰:۵۱ شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
مدیر فنی
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 85
آفلاین
سلام. این جانب مافلدا هاپکرک، مدیر [نه چندان] مخفی سایت، بدینوسیله استعفای خود را، به دلیل مورد تایید نبودن و آسیب‌زا تشخیص داده شدن عمده‌ی تصمیمات اتخاذ شده‌ی اخیر مدیریت، علی‌الخصوص برخی عزل و نصب‌های ناظران، به اطلاع مدیریت و همچنین اعضای محترم جادوگران می‌رسانم. با آرزوی موفقیت برای تیم مدیریت و اعضای بی‌صلاحیت نصب شده.

———————
پاسخ:

استعفای شما پذیرفته نیست و رد میشه. سایه تون مستدام.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۳۰ ۷:۳۰:۲۰

مافلدا هاپکرک هستم.
مشاور سایت و راهنمای اعضای سایت...

پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
سلام.

چرا. تمام اتفاقاتی که گفتی ممکنه برای شخصیتی که از سایت رفته رخ بده و یه نفر بیاد با خصوصیات دیگه همون شخصیت رو برداره و ذهنیت همه رو از اون شخصیت تغییر بده. ولی ما نمی‌تونیم شخصیتی رو به اسم کسی سند بزنیم و دیگه هیچ‌وقت به هیچ‌کس واگذارش نکنیم. شخصیتا شاید تعدادشون زیاد باشه، ولی بازم محدود هستن و اگه هر شخصیتی گرفته شد دیگه نخوایم به کس دیگه بدیم، تموم می‌شن و دیگه شخصیتی نمی‌مونه تا کسی که تازه وارد سایت شده بخواد برش داره.

جدا از این خیلی افراد فقط با یه شخصیت فعالیت نمی‌کنن، بلکه بعد از یه مدت تغییر شخصیت می‌دن و با شخصیت دیگه‌ای فعالیت خودشونو ادامه می‌دن. الان هر دو شخصیت رو باید به نام اون یک نفر سند بزنیم و دیگه به هیچ‌کس ندیم؟ به هر حال برای هر دو زحمت کشیده دیگه! (من خودم لینی وارنر سومین شناسه‌ایه که تو سایت دارم.)
اگه هم بگی چون به انتخاب خودش شخصیت اولو رها کرده می‌تونیم اولیو به یکی دیگه بدیم و فقط دومیو برای همیشه براش نگه داریم، پس منم در جواب می‌گم کسی که از سایت رفته و دیگه برنگشته، اونم به انتخاب خودش شخصیتش و فعالیتی که می‌تونسته تو این سایت داشته باشه رو رها کرده. جفتشون شخصیتشون رو رها کردن، یکی برای این که از نو با یکی دیگه شروع کنه، یکی برای اینکه دیگه نخواسته تو سایت فعالیت کنه. چرا باید شخصیت یکی رو نگه داریم و دیگری رو نه؟

اتفاقا اعضایی بودن که به خاطر کارای بزرگ و ارزشمندی که برای سایت کردن تا چند سال شخصیتشون به کسی واگذار نشده بلکه برگردن و ادامه بدن، ولی این صبر کردن هم تا یه جایی ممکنه. ما تا چند سال می‌تونیم انتظار بازگشت از اعضا داشته باشیم؟ کسی که فعالیتی نداره یا برنمی‌گرده، احتمالا دیگه براش مهم نیست چی تو سایت رخ می‌ده. پس چرا باید براش مهم باشه شخصیتش رو کسی گرفته یا نه؟ مطمئن باش اگه کسی براش مهم باشه که شخصیتش فراموش نشه و یکی دیگه نگیرتش، طولانی مدت نمی‌ذاره از سایت بره.

هوریس اسلاگهورنی که قدیمی‌تر از هوریس اسلاگهورن فعلیه، تغییر شناسه داده بود به مودی. یعنی به خواست خودش شناسه‌ی قبلیش رو بست و با شخصیت جدیدی فعالیتشو ادامه داد.

اشتباهی نکردی، همونطور که خودتم گفتی فقط سوال داشتی. به هر حال امیدوارم این‌بار هم قانع شده باشی.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۳ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
واقعاً ممنونم ازتون، هم خانم لینی وارنر و هم سوروس عزیز و حتی آقای حسن مصطفی؛ ولی من در جواب‌های لینی گرام تعدادی علامت سؤال برام پیش اومده

نقل قول:
عده‌ای زمانی زحماتی برای سایت کشیدن، با از بین بردن شناسه‌شون داریم این‌که چه کسی چی کار کرده رو نابود می‌کنیم

خب وقتی مدتی از نیومدن اون فرد می‌گذره و شما شناسه‌اشو به یکی دیگه می‌دین زحماتی که برای شخصیتش کشیده رو برباد نمی‌دین؟ مثلاً یه نفر اومده با شخصیتی که گرفته کلی رول زده تا خصوصیات شخصیتش رو برای بقیه روشن کنه که مثلاً بگه آره من شخصیتم آروم و مهربونه و لحن و رفتارم اونجوریه و اله و بله و... ولی وقتی اون شخص، دیگه به دلایلی نمی‌تونه توی سایت ادامه بده این درسته که اون شخصیت رو به کس دیگه‌ای بدین؟ شاید نفر دیگه می‌خواد شخصیته آروم و مهربون نباشه، بلکه عصبی و مغرور باشه؛ اینجوری ذهنیتی که اعضای سایت از اون شخصیت دارن تخریب نمی‌شه؟ زحمات اون فرد قبلی از بین نمی‌ره؟ بنظر من شخصیت یه چیز شخصیه نباید به 2 نفر سپرده بشه! اگه از 2 نفری که مسئول یه شخصیت هستن، اونی که قدیمی‌تره بخواد دوباره فعالیتش رو ادامه بده اونوقت چی؟ زحماتی که هردو نفر برای اون شخصیت کشیدن از دست نمی‌ره؟! الآن یکیشونو مثال می‌زنم... مثلاً... تازگیا توی سایت 2 تا هوریس اسلاگهورن داریم! هردو هم آخرین فعالیتشون تازگیاس فقط یکیشون چن ماه قبل‌تر... و... خب... نمی‌دونم که می‌تونم بپرسم چرا یا نه... کلاً بنظرم اینکه بخواین شخصیتی که گرفته‌شده رو چون که کاربرش ادامه نمی‌ده دوباره به کس دیگه‌ای بدین درست نیس! در آخر اینم بگم... می‌دونم حیفه که همچین شخصیتایی خاک بخورن؛ ولی بجای اینکه اونو به کس دیگه بدین از ایده‌های بهتری هم می‌تونین استفاده کنین! اینایی هم که گفتم فقط سؤالاتی بودن که ذهنمو درگیر کرده بودن؛ یجورایی نه انتقادن، نه پیشنهاد، امیدوارم که منظورمو گرفته باشین!

بگذریم

توضیحاتتون واقعاً منو قانع کرد و به اشتباهاتم پی بردم! دوباره گفتم و بازم می‌گم اینا صرفاً سؤالاتی بودن که نیاز می‌دونستم جوابشو از مدیران سایت بشنوم! واقعاً چنین سایتی وجود نداره که مدیراش اینقدر برای کاربرهاشون ارزش قائل بشن و با حوصله جواب انتقادات و پیشنهادهاشون رو بدن؛ حقا که نظیر ندارین!

مرسی بابت همه‌چیز

ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲۸ ۲:۱۶:۳۷
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲۸ ۲:۲۲:۰۸

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
سلام.

یوآن

توجهمون جلب شد! دلایلی که گفتی درست هستن، ولی این حرفت باعث شد به نکات دیگه‌ای هم توجه کنیم. ازونجایی که چت‌باکس بخشی از ایفای نقشه که با ورود به ایفای نقش بهش دسترسی پیدا می‌کنی و با شخصیت ایفای نقشت واردش می‌شی و طبق اون باید رفتار کنی، به نظرمون رسید تغییر اسمش پیشنهاد خوبیه. اما ترجیح می‌دیم یه اسم هری پاتری بگیره تا به فضای ایفای نقش بخوره و نه یه اسم معمولی دیگه. به هر حال ممنون از پیشنهادت و داریم روش فکر می‌کنیم. هروقت (اگه؟) اسم مناسبی پیدا کردیم جایگزین می‌کنیم.

آرتمیسیا لافکین

حقیقتا امیدوار بودم بیای بگی شوخی کردی.

نقل قول:
اگه قصدتون از حذف نکردن اینه که نمی‌خواین پستاش پاک بشه

معلومه که نمی‌خوایم. طرف زحمت کشیده برای سایت وقت گذاشته و توش فعالیت کرده. دلیل نمی‌شه چون رفته هرچی ازش به جا مونده رو پاک کنیم انگار نه انگار که هیچ‌وقت وجود داشته. فعالیت و زحمات تک تک اعضا برای سایت ارزشمنده و ما قصد نداریم زحمات اونا که گذشته‌ی خودمون هستو حذف کنیم.

نقل قول:
شناسه‌اشو پاک کنین بجاش بذارین حساب کاربری حذف شده

شما خوشت میاد وقتی از سایت رفتی ردی ازت نمونه و هیچ‌کس حتی ندونه این رولایی که زده شده توسط یه آرتمیسیا لافکین نامی بوده؟

شاید برای شما مهم نباشه، اما هستن عده‌ای که برمی‌گردن و رولای قدیمی سایت رو می‌خونن. این‌که مشخص باشه چه کسی این رول‌ها رو زده می‌تونه به فهم بیشتر اون رول کمک کنه. عده‌ای هم هستن که پستای شخص خاصی رو دنبال می‌کنن، اگه بخوایم همه رو با یه اسم مشترک حذف شده جایگزین کنیم، هیچ‌کس از دیگری تشخیص داده نمی‌شه.
عده‌ای زمانی زحماتی برای سایت کشیدن، با از بین بردن شناسه‌شون داریم این‌که چه کسی چی کار کرده رو نابود می‌کنیم.

سایت یه دوره آپدیت به زوپس جدید داشت که سر اون فیلدی که قبلا شناسه نمایشی اعضا توش وارد می‌شد حذف و با فیلد فعلی جایگزین شد. بنابراین شناسه نمایشی اعضا باید مجددا وارد می‌شد که مدیران وقت برای اعضای ایفای نقش این کارو انجام دادن. اون محمد نامی که شما دیدین یا جزء دسته کاربران غیر فعال از زمان آپدیت بوده (که هیچ‌وقت شناسه نمایشیش به دلیل عدم حضور مجدد تو سایت وارد نشده) یا از شخصیت‌های ساختگی بوده که در دوره‌هایی از سایت آزاد بوده. صرفا به این خاطر که ایشون دیگه لاگین نکرده تا شناسه نمایشی خودشو بگیره یا اینکه کلا شخصیتش ساختگی بوده، بازم نمی‌خوایم وقت و تلاشی که برای سایت کرده رو با پاک کردن از بین ببریم.

جدا از دلایل واضحی که برای عدم حذف شناسه یا اسم یه شخصیت وجود داره، واقعا به نظرت دیدن یه عالمه پست که توسط "شناسه کاربری حذف شده" زده شده زننده‌تره یا دیدن پستایی که از دو هرمیون گرنجر متفاوت زده شده؟

در مورد سوال آخرتون، بله امکان تغییر شناسه کاربری هست اما خود اعضا برای تغییرش دسترسی ندارن. اگه بخواین می‌تونین بلیت ارسال کنین و نام کاربری مد نظرتون رو برای جایگزینی در اختیار مدیرا قرار بدین تا براتون تغییر بدن.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۳ دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹

سوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲
از هاگوارتز-تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 218
آفلاین
سیوروس هستم یک مداخله گر در انتظار سرکوب!
آرتمیسیا!
شاید نظر شما در جایگاه خودش درست باشه اما نظر شخصیه من اینه که وقتی شناسه اکانت های اینچنینی رو با کاربر حذف شده یا هر عنوان مجهول عوض کنیم در حق تمام ایفای نقش اون شخص نادیده گرفته شدن صورت گرفته.
تازه واردی که من باشه میره مثلا پست های سال های دور رومیخونه، چطور باهاش ارتباط برقرار کنه وقتی حتی نمیدونه طرف کیه؟ میگیم شاید پست رو بخونی مثلا بفهمی سیوروسه، خب سیوروس یک یا دو یا...؟؟؟اینو از آواتار ها الان میشه فهمید اما اون موقع چطور؟

درمورد اسم های محمد طور!
مدت ها پیش شناسه ها غیر هری پاتری هم فعالیت میکردند که بعد محدود و محدود تر شد تا کلا در سال گذشته با یک حرکت کلا از بین رفت به علت سوالات اینچنینی تازه واردین و علل غیره!
هر شناسه تاریخچه ای داره و راز ها و پیشینه و یاد آور خاطرات یا هرچیزی دیگه که شما اسمشو بزاری!
برای مثال مثلا میگیم اولین مدیر سایت اسمشو گذاشته آچار به دست!
خب الان برن شناسشو پاک کنن؟ چرا؟ چون با فرم فعلی سایت نمیخونه؟ خب نخونه! دلیل نمیشه که.
شناسه هایی که لازم بوده از اکانت ها گرفته شدن اگر بگردی میتونی پیدا کنی،هر چند محدودا! ولی خب بیشتر از اون اگر لازم بود یا میشد ،ازشون گرفته میشد.

من برم تا شناسم یه old نگرفته یا حتی بی نام!

*روغن مویش را در جیبش میگذارد و با ورد الفرار به دور دست ها پرواز میکند.

---------
پاسخ:
اسم تاپیک مشخص نیست یعنی واقعا؟ چرا فکر می کنید "نظر شخصی" شما در رابطه با نظر و سوال دیگران در این تاپیک اصلاً اهمیتی داره وقتی مخاطبش شما نیستی؟ نتیجتاً این قبیل پست هارو رو پیام شخصی کنید اگه خیلی دلتون میخواد زودتر از مدیران یا به شیوه خودتون تفهیم کنید بقیه رو تا مداخله به حساب نیاد. اینجارو گذاشتن مدیران جواب بدن نه بقیه اعضا.

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲۷ ۹:۳۹:۴۱
ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲۷ ۹:۴۴:۱۰

نه چون مومم نه چون سنگم،نه از رومم نه از زنگم،همان بی رنگ بی رنگم.....
به طلا همچو سنگ بنگر...
se.sn_sli

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
من یه سؤالی داشتم... چرا وقتی یه کاربر یه مدت طولانی به سایت سر نمی‌زنه یه old می‌چسبونین کنار اسمش؟ خب حذفش کنین! مثلاً من وقتی داشتم پست‌های قدیمی یه تاپیک رو می‌خوندم فمیدم که مثلاً ما ۲ تا هرمیون گرنجر داریم یا ۲ تا مروپ گانت... فقط فرقشون اینه که یکیش old داشت یکیش نداشت! چرا حذفشون نمی‌کنین؟! اگه قصدتون از حذف نکردن اینه که نمی‌خواین پستاش پاک بشه شناسه‌اشو پاک کنین بجاش بذارین حساب کاربری حذف شده! یچیز دیگه‌ام بود... آهان... یبار شانسی توی یکی از پست‌های قدیمی به شناسه‌ای برخوردم که محمد بود! در حالیکه محمد تو شخصیت‌هایی که لیست کرده بودین نبود! تأکید می‌کنم شناسه‌اش محمد بود نه نام کاربریش؛ تاریخ ورود و آخرین بازدیدش هم برای خیلی وقت پیش بود! چرا اینا رو حذف نمی‌کنین؟ خوشحال می‌شم دلیلشو بگین؛ و در آخر... یه سؤال دیگه... توی سایت امکان تغییر نام کاربری هست؟

ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲۶ ۲۳:۳۵:۵۲
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲۶ ۲۳:۳۷:۳۳

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.