هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اطلاعات در مورد کتاب
پیام زده شده در: ۱:۵۵:۵۶ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

نیوت اسکمندر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۲:۳۸ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۵۷:۱۵ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹
از رنجی خسته ام که از آن من نیست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 128
آفلاین
میراث.
سبک تخیلی جادوگری.
نصفه نوشته شده و بدلیل اجازه نگرفتم برای پخش که دلیل قانونی داشت نصفه ولش کردم ولی به پیشنهاد یکی از دوستان اسمشو تغییر میدم .

نویسنده خودم.
قرار بود نصفش ترجمه شه بره دفتر رولینگ که همون مشکل نشد که بره. البته مشکلات زیاد داشت ولی فقط یک کاور بود مبنی بر اینکه داستان چیه.

کلان ساخت یک مدرسه جادوگری جدید .

چه قلب ها که شکسته نشد از زبان های بریده !
و چه حرف ها زده نشد از ذهن های پریده!
و چه چشم ها که پر از کشتی های در اشک بود .
و چه دل ها گرفته نشد از کشتی های غرق شده.

تصویر کوچک شده
[img تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵:۳۸ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

ایزابلا تینتوئیستل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۳:۴۶ شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۲۱:۵۰
از ارباب دورم نکن
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 79
آفلاین
مجموعه نبرد با شیاطین (دیموناتا)

نویسنده :دارن شان

مترجم :فرزانه کریمی

انتشارات:قدیانی

خلاصه :لردلاس اولین کتاب از مجموعه «نبرد با شیاطین»، ماجرای پسری است به نام گروبز «گروبیچ» گریدی که می‌بیند موجوداتی وحشتناک و غیرقابل تصور خانواده‌اش را به قتل می‌رسانند. تنها کسی که گفته‌های او را باور می‌کند عموی مرموزش «درویش» است…
کتاب دوم -دزد شیطانی- ماجرای کرنل فلیک است که ادعا می‌کند می‌تواند بعضی نورها را ببیند اما کسی سخنان او را باور نمی‌کند تا اینکه برادر او آرت دزدیده می‌شود…
به طور کلی داستان روایت سه قطعه از قدرتی است به اسم کاگاش و این سه قطعه، درواقع همین سه شخصیت اصلی هستند. آن قدرت، ریشه ای دیرینه دارد و به زمان قبل از بیگ بنگ برمی گردد. درواقع طبق داستان، قبل از بیگ بنگ دنیا به صورت یک تخته ی شطرنج بوده و در ۳۲ قلمرو سیاه آن موجودات کهن و در ۳۲ قلمرو سفید دیگر، شیاطین زندگی می کردند و کاگاش هم نیرویی بوده که دنیا را به آن صورت نگه داشتد. همه چیز به همین منوال بوده تا اینکه شیاطین و موجودات کهن به جنگ پرداختند و با جنگ آنها، کاگاش از هم پاشید و شیاطین و موجودات کهن، هریک به دنیای مخصوص خود پرتاب شدند. حالا بعد از ۱۴ میلیارد سال، این سه قطعه در سه حالت حافظه (بک)، چشم (کرنل) و ماشه (گروبز) ظاهر شدند. بک، درواقع متعلق به ۱۶۰۰ سال قبل است، اما به لطف کاگاش تا این زمان زنده مانده است. بعد از اینکه برانابوس - جادوگر نیمه شیطانی که توسط موجودات کهن به ماموریت پیدا کردن کاگاش گمارده شده - هرسه قطعه را پیدا می کند، همه چیز به نظر خوب می آید و آنها می خواهند با قدرت کاگاش دنیای شیاطین را کاملا از بین ببرند که متوجه دشمنی با نیرویی بزرگ می شوند. مرگ، بخاطر زنده ماندن بک، فریب داده شده و به همین دلیل عقل و جسم پیدا کرده. حال هدف مرگ، نابودی تمام موجودات زنده به جز موجودات کهن و شیاطین است و بهترین راه هم برای این کار، متحد کردن سه قطعه کاگاش و برگرداندن حالت دنیا به زمان قبل از بیگ بنگ است. آنها به جنگ با مرگ می روند اما وقتی می فهمند مرگ غیر قابل نابودی است، به همراه بک توطئه ای می چینند و درنهایت قدرت سه قطعه کاگاش را کاملا آزاد می کنند تا با قدرت آن، مرگ را دوباره به حالت قبلش برگردانند، اما اتحاد کامل کاگاش، به معنی برگشتن دنیا به همان حالت تخته شطرنج هم هست. زمانی که به نظر می آید انسان ها و تمام موجودات زنده ی دیگر از بین رفتند و همه چیز نابود شده، بک برگ برنده خود را رو می کند و می گوید که می توانند دوباره دنیا را به همان شکل بسازند، ولی چون دیگر سه قطعه کاگاش متحدند، نمی توانند باعث زنده شدن دوباره مرگ شوند و برای همین دنیا می تواند به شکل قبلی خودش ادامه دهد. (درواقع طبق داستان ما الان در دنیای بعد از این یکی بیگ بنگ زندگی می کنیم و برای همین شیاطین به ما حمله نمی کنند!)

پ ن :این کتاب رو هم پیشنهاد می کنم . خیلیییییی قشنگه . البته این نظر منه

میخوای گازت بگیرم؟

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳:۵۰ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

ایزابلا تینتوئیستل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۳:۴۶ شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۲۱:۵۰
از ارباب دورم نکن
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 79
آفلاین
سرزمین اشباح (۱۲جلدی)

(به حماسه دارن شان نیز شناخته می شود.)

نویسنده :دارن شان
مترجم :فرزانه کریمی
انتشارات :بنفشه 

نکته :جی‌کی‌رولینگ خواندن این کتاب را برای هری پاتر دوستان توصیه کرده‌است .
نکته:متاسفانه در ایران خون اشام به شبح ترجمه شده که در واقع هیچ ربطی به هم ندارند‌.

خلاصه :این رمان در مورد پسری به نام دارن شان است که زندگی معمولی دارد اما طی اتفاقاتی که برایش می‌افتد به سیرک عجایب می‌رود با آقای کرپسلی - وور هورستون - آشنا می‌شود و عنکبوت او را می‌دزدد ولی وقتی عنکبوت بهترین دوستش استیو را نیش می‌زند، مجبور می‌شود برای نجات دوستش، هم آن عنکبوت و هم زندگی انسانی خودش را به آقای کرپسلی بدهد و عضویت در قبیله اشباح را بپذیرد، اما داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود و او با - شبح شدن - دشواری‌های تازه‌ای پیدا می‌کند و مجبور به ترک خانه و خانواده‌اش می‌شود، بنابراین همراه آقای کرپسلی روانه کوهستان اشباح می‌شود و به‌طور کلی ماجراهای زیادی برایش پیش می‌آید.

هشدار لو رفتن داستان:استیو در اخر یک شبح واره می شود.

پ ن:این کتاب رو من خوندم خیلی قشنگه.حماسه لارتن کرپسلی رو هم بخونید.مربوط به همین کتابه

میخوای گازت بگیرم؟

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۰:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
کتابی که معرفی می کنم خدمتتون: سه جلد مبسوط آیین دادرسی مدنی دکتر شمس!
اگه احتیاج مبرمی به گریه در خودتون احساس می کنین ولی نمی تونین این کارو بکنین فقط کافیه چند صفحه از این کتابو بخونین تا مثل سیل روون اشکتون سرازیر شه!
اخطار: نامناسب برای افراد زیر 18 سال و مبتلایان به بیماری های قلبی!
عوارض: گره خوردگی اندیشه و افکار به مدت چند روز،احساس پوچی و ناامیدی، بی انگیزگی مفرط به خواندن هرگونه مطلبی، اختلالات جزئی عصبی.
بی شوخی من به شخصه خوندن کتاب سینوهه،یا ملکه ویکتوریا،یا مری ملکه اسکاتلند،یا کنیز کلئوپاترا ملکه مصرو پیشنهاد میدم که هم به صورت داستان نوشته شده و هم به اطلاعات تاریخیتون کمک میکنه.برای اون دسته از افرادی که از یادگیری تاریخ بیزارند. همینطور تو رمان ها برادران کارامازوف،ابله،سه تفنگدار خوبند.البته محبت کنین کتاب جامعشون رو تهیه کنین بقیه به شدت خلاصه شده و تحریف شدن. غرور و تعصب نوشته جین آستن هم بد نیست هرچند من کلا از سبکش خوشم نیومد!بعضی نوشته ههای سیدنی شلدون هم خوبن البته فقط برای یه دور خوندن و محض سرگرم شدن!
کتاب حسنی به مکتب نمی رفت هم به نظرم کتاب مفیدی می رسه!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲

مرلین کبیر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۰:۳۶ شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
پیام: 703
آفلاین
- تیر انداز ها آماده
- پرتاب

این دستورات از زبان دختری بیرون آمد که با اثبات توانایی ها و مهارت هایش توانسته بود به همه بقبولاند که ماهرترین تیرانداز در کشورش است . فرماندهی تیر انداز ها را در دست بگیرد. دقیقا پنج روز بود که جنگ به اطراف قلعه کشیده شده بود. این جنگ سومین جنگی بود که آلیشیا در آن شرکت داشت.

اسم این کتاب زره عقاب نشان هست و کتاب خیلی خوبی هم هستش، پیشنهاد میکنم حتما بخونیدش، داستان جالبی داره.

اینم لینک داستان!

پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۱

هکتوردگورث.گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۱۶ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۰:۳۳ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
بری هاتر د مقابل هری پاتر
نویسنده:خودم
مترجم خودم
منبع هم خودم

من همیشه هستم

پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۱

wasde

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۷:۱۸ چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام کتاب:پانس تو مان تینو
نویسنده:جی.کی.رولینگ
مترجم:مصطفی احدی

داستان:در مورد یه .........................................

پیام زده شده در: ۱۱:۵۸ سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۱

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۱۶ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱
از سر خط...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 311
آفلاین
نام کتاب: کنترل ذهن

نویسنده: خوزه سیلوا

مترجم: مجیدپزشکی

نشر: نسل نو اندیش

توضیح پشت جلد :

با خواندن این کتاب توانایی کنترل ریتم امواج مغزی خود را در جهت بهبود وضعیت زندگی تان کسب کنید.

در اندرون دل خسته من ندانم کیست
که من خموشم و او در فغان و در غوغاست...

در زندگی مثل زودپز باش...هر وقت جوش آوردی در کمال آرامش سوت بزن!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

ghazal.kbd

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۲۵ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱
از زیر آسمون خدا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 30
آفلاین
کتابی که معرفی می کنیم باید حتما درمورد جادو باشه؟؟؟؟؟؟؟

آرزویم برایت این است :
در میان مردمی که می دوند برای زنده بودن، آرام قدم برداری برای زندگی کردن

پیام زده شده در: ۹:۰۸ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
تاپیک خوبیه

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.