هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۳:۱۱:۵۹ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

مرگخواران

مروپ گانت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۳۰:۰۶
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
مرگخوار
گردانندگان سایت
پیام: 396
آفلاین
نقل قول:
سلام علیکم.
یه درخواست از مدیریت محترم دارم و اون اینه که با توجه به این که خیلی از دانش آموزای هاگوارتز به مدرسه ماگلی هم میرن،مدت زمان شرکت در امتحانات رو کمی بیشتر کنید. میدونیم که میخواید 31 شهرویر به کلی ترمو به پایان برسونید ولی بهتر نیست وقتی همه کلاسا یک هفته زمان داشتن این امتحانات که به مراتب سخت تر هستن رو تا پایان هفته تمدید کنید؟ مطمئن باشید که این خواسته خیلی از دانش اموزاست ولی تصمیم به عهده مدیریت مدرسست..

سلام زاخاریاس.

هدف از زمان کوتاه پاسخگویی به امتحانات این نیست که حتما در پایان شهریور تموم بشن. بلکه هدف اینه که چارچوب امتحانات رو به خودشون بگیرن. یعنی مطالبی که در طول ترم آموختید رو در مدت زمان محدودی ارائه بدین.

نکته بعدی اینه که اساتید هم قطعا برنامه خودشونو با توجه به زمانبندی که از ابتدای ترم ارائه شده تنظیم کردن و ممکنه با تغییر این برنامه از نظر زمانی دچار مشکل بشن.

با توجه به این نکات، متاسفانه نمی تونیم با درخواستتون موافقت کنیم و امتحانات طبق زمان از پیش اعلام شده پایان خواهند یافت.
پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۰:۳۶:۱۷ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

زاخاریاس اسمیت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۶:۱۴ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۴۳:۰۶
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
محفل ققنوس
مترجم
پیام: 312
آنلاین
سلام علیکم.
یه درخواست از مدیریت محترم دارم و اون اینه که با توجه به این که خیلی از دانش آموزای هاگوارتز به مدرسه ماگلی هم میرن،مدت زمان شرکت در امتحانات رو کمی بیشتر کنید. میدونیم که میخواید 31 شهرویر به کلی ترمو به پایان برسونید ولی بهتر نیست وقتی همه کلاسا یک هفته زمان داشتن این امتحانات که به مراتب سخت تر هستن رو تا پایان هفته تمدید کنید؟ مطمئن باشید که این خواسته خیلی از دانش اموزاست ولی تصمیم به عهده مدیریت مدرسست..هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده


پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۴:۳۳:۳۶ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

ماروولو گانت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۵:۰۱ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۴۸:۱۴
از من بپرس اصیلم اون لخت و پتی مشنگ پرسته نه عیب نداره چیه!
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
ناظر انجمن
مرگخوار
گردانندگان سایت
مترجم
پیام: 96
آفلاین
نقل قول:
- نحوه محاسبه نمرات هر دانش آموز: اساتید بنابر معیارها و تشخیص خود نمره‌ای تا سقف 20 برای هر تکلیف در نظر می‌گیرند.


زاخاریاس و نیوت! بنده رول‌های شما و نقد اساتید رو هم مطالعه کردم و مورد خلاف واقعیتی وجود نداشت. پرونده‌ی هر سه مورد اعتراضات شما عزیزان، با توجه به این بند از قانون مختومه محسوب می‌شه.
نقد هر نوع هنری از جمله داستان و نمایشنامه، از اساس بر سلیقه بنا شده و معیار هیچ دو شخصی دقیقا منطبق بر هم نیست. اگر بخوایم نقش سلیقه رو حذف کنیم صرفا باید به غلط املایی و دستوری کار داشته باشیم! اساتیدی هم که برای دروس اخختصاصی انتخاب شدن، از بهترین نویسنده‌های سایت هستن و همگی آشنایی خوبی با ادبیات دارن. هر کدوم هم سبک متفاوتی از دیگری دارن. همه‌ی این عزیزان فقط و فقط با انگیزه‌ی کمک هرچه بیشتر برای پیشرفت اعضای جدیدتر دارن برای هاگوارتز وقت می‌ذارن. تردیدی نیست که ممکنه شما بعضی از این راهنمایی‌ها رو کارآمد ندونید و ترجیح بدین روش خودتون رو بدون تغییر ادامه بدین. نظر شما هم درست مثل نظر اساتید محترمه.جهت اطلاعتون این رو هم اضافه می‌کنم که از اساتید خواسته شده در نقد رول‌ها، به ایراداتی اشاره کنن که به نظرشون کارگشاتره. این به این معنیه که ممکنه یک رول چندین ایراد داشته باشه اما استاد تشخیص بده خیلی‌هاش قبلا گفته شده و صرفا شما نیاز به دقت و زمان بیشتر برای رفعش دارید، یا گفتن بعضی نواقص زود باشه و بهتر این باشه که به ایرادات پایه‌ای‌تر و کلیدی‌تر شما پرداخته بشه. بنابراین اگر می‌بینید مثلا فقط ایرادات داستان‌پردازی یا شخصیت‌پردازیتون گفته شده، دلیل بر این نیست که ایرادات نگارشی و دستوری نداشتید و از بابتش امتیازی از دست ندادید. برای نمونه اگر من بخوام فقط موارد دستوری و نگارشی و املایی و تایپی رول آقای اسکمندر رو لیست کنم و توضیح بدم، از خود رولشون طولانی‌تر می‌شه.


با این توضیحات، هر کدوم شما عزیزان اگر جز بیان اعتراض و دفاع از رولتون هدفی داشتید و احساس کردید ممکنه ایراداتی بهشون وارد باشه که دونستنش به رفعش کمک می‌کنه، می‌‌تونید از من بخواید که همین‌جا یا در پیام شخصی نظر خودم رو در مورد رولتون به تفصیل و با ریز جزییات بیان کنم. البته که می‌تونید از اساتید هم به طور شخصی این درخواست رو داشته باشید که در صورت داشتن تمایل و فرصت، نقد کامل‌تری از رول‌هاتون ارائه بدن.

موفق باشید.پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۳:۱۳:۰۶ چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

زاخاریاس اسمیت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۶:۱۴ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۴۳:۰۶
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
محفل ققنوس
مترجم
پیام: 312
آنلاین
سلام و درود.
من هم پیرو پست اقای نیوت اسکمندر اومدم تا برای تکلیف درس معجون سازیم اعتراض کنم.
آقای گرنجر شما توی متن گفته بودین که مروپ گانت باید به پسرش شک میکرد که یک محفلی اورده خونه. اولا خود لرد با دادن زاخاریاس به مروپ باعث شد که شک مروپ برطرف شه چون اگه اون معجون که از برابر زاخاریاس در برابر نجینی دفاع میکرد رو نداشت قطعا نجینی زاخاریاسو تیکه پاره میکرد پس نمیداد. دوما خود مروپ گانت برای اینکه شکش برطرف بشه پیشنهاد داد که خودش زاخاریاسو ببره بالا و به نجینی بده ولی اگه نیوت_لرد اعتراض میکرد ممکن بود اتفاقا شک مروپ گانت نسبت به لرد بیشترم بشه و اونجوری داستان بیشتر کش میومد.
نکته دوم اینکه شما گفته بودین همه چی به خوبی و خوشی توی پایان رول تموم شد و نیوت همه کار ها رو راحت انجام داد. در جواب شما باید بگم اگه قرار بود همه چیز واقعی باشه توی صحنه پایانی جانوران شگفت انگیز نیوت نمیتونست با کمک یه مرغ حافظه تمام مردم نیویورکرو پاک کنه یا حتی توی تالار اسرار صحنه جنگ با باسیلیسک وقتی هری زخمی شد ققنوس از ناکجا اباد اومد و هری رو نجات داد. آیا این فیلم هندی نیست؟ نصف موقعیت های مرگی که هری پاتر از اون در رفت همش عامل شانس و امداد غیبی توش دخیل بود.
سوما، آیا اینا مشکلات خیلی بزرگین که باید بخاطرشون پنج نمره کم کرد؟ایا فقط یک صحنه که گره اون در نکته اول باز شد باید 2 یا 3 امتیاز بخاطرش کم شه؟
با تشکر.هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده


پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۳:۰۱:۱۰ چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹

نیوت اسکمندر old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۲:۳۸ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۵۷:۱۵ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹
از رنجی خسته ام که از آن من نیست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 128
آفلاین
سلام دوباره .
خودمم خندم گرفته شاید من خیلی سرسختم .
خب برای کلاس هکتور استاد محترم یک اعتراض کوچیک داشتم.
خب در نقد من و دوستم زاخاریاس ذکر شده که آره خب نیوت شبیه لرد شده و رفته داخل و خب بای بای تموم.
خب واقعا این نکته قراره 5یا6 نمره کم کنن؟ یعنی هیچکدوم از خلاقیت هایی که چطور از لرد که کلش مو نداشت مو بکنن؟همه اینارو بیخیال شدن و گفتن خب نیوت خیلی راحت وارد شده و همین تالاپ 6 نمره کم!
آیا ما اول راهیم؟ خب آره . ایشون روی راحت وارد شدن نیوت(لرد) به خونه رو گیر دادن .خب باشه منم میگم .
خب اوایل به من با شناسه ترومن گیر میدادند ک خب لرد سیاه و بزرگه و تو انقد قوی هستی که به لرد بگی لردجان؟ خب منم دیدم راست میگه مرلینی گفتم باشه و به لرد سیاه شخصیت های بزرگی قائل شدم مثلا اگه جاهای دیگه به مشکل میخورن حد اقل تو ورود به خونه خودش که مشکل نداره ! خب خونه خودشه و یعنی گانت ها برای لرد ارزش قائل نیستن که باید برای ورود به خونش در بزنه؟ خب لرده ، لرده سیاهِ، لرده بزرگ، حتی برای ورود به خونش باید اجازه بگیره؟ صدردصد این چنین نیست.


درضمن این جمله .
نقل قول:
مکنه این سبک نوشتن ها طرفدارهایی داشته باشه ولی من مخالف سرسختشونم و شدیدا منع میکنم بقیه رو از این سبک.

هر کسی یک سبکی داره مثل منو زاخاریاس ولی دلیل بر این نمیشه که استاد سلیقه ایی عمل کنه.خب علاقه نداری ،باید این جمله رو کنار بگذاری و نمره درست بدی. مدرسه یک جامعه بزرگیه که هزاران جور سلیقه درونش وجود داره و استاد هکتور نمیتونه همرو به یک سلیقه سوق بده که آره چون من اینو قبول ندارم خب نمره کم میکنم یا نمیدم .
گرچه فکر نمیکنم استاد هکتور تنها به ورود ساده لرد شش نمره کم کنه حداقل سه نمره داره کم کنه یا دونمره ولی این احتمال هم هست استاد هکتور سلیقشون هم جز موارد نمره دادنش باشه.

در ضمن همرو خیلی آروم گفتم و لحن تندی ندارم

این اعتراض نسبت به نمره هردوی ماست یعنی هم من هم زاخاریاس که اعتراضمون باهم یکیه و تصمیم گرفتیم من به وکالت از آقای زاخاریاس به جای اشونم بنویسم.
ببخشید بابت اعتراضام . فقط چون حق اینو دادین اعتراض کردم .

و آقای زاخارایس لحظه های اکشن بسیار زیبایی بکار بردن و خیلی احساسی عمل کردن و صحنه های طنزی هم بکار بردن به نظر من جای اعتراض داره چون هردومون نظرامون یکیه.


ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۳:۰۸:۳۷
ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۳:۱۲:۴۶
ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۳:۱۷:۲۶

چه قلب ها که شکسته نشد از زبان های بریده !
و چه حرف ها زده نشد از ذهن های پریده!
و چه چشم ها که پر از کشتی های در اشک بود .
و چه دل ها گرفته نشد از کشتی های غرق شده.


تصویر کوچک شده
[img تصویر کوچک شده


پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۲:۲۷:۱۶ چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹

نیوت اسکمندر old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۲:۳۸ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۵۷:۱۵ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹
از رنجی خسته ام که از آن من نیست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 128
آفلاین
سلام و خسته نباشید خدمت استاد محترم اقای گانت.
بنده در جلسه دوم آقای رودولف بودم و پستی گذاشتم که ایشون نقد کردن و من در طی این مدت طبق نظریات محفلیون و نقد کنندگان پیشرفت هایی داشتم .خب از این بگذریم ولی یکم آقای رودولف نسبت به نمره دادن در جلسه سوم کم لطفی کردن با اینکه من به نظر میاد نکاتی رو رعایت کردم. بلکه سخت گیری ایشون شاید و نه صدردصد درسته .ولی اینکه چرا مثلا سر از بلند ترین تپه های آفریقا سر در میارن خب این یک حرکات ناگهانیه که در همه داستان های من وجود داشته حتی در خانه گریمولد هم من چنین حرکاتی زدم.
مثل:
نقل قول:
بارون مثل اشک های جوزفین و ابر ها مثل بغض غرور آمیز زاخاریاس ترکیدن و باریدن گرفت.جوزفین دربِ کاراگاهی که کار میکرد و یجورایی زندگی میکرد رو باز کرد و بی اهمیت داخل شد و درو بست ، زاخاریاس تنهایی را غنیمت شمرد ، نشست و به دیوار تکیه داد . او از لباس های مشنگی بیزار بود ولی کاپشن چرمِ مشکی که پوشیده بود زیر بارون برق میزد و اشک هاشو که خیلی مغرور پایین میومدند پنهان میکرد .ناگهان صدایی اومد . -هی ! نمیخوای که زیر بارون سرما بخوری ؟ زاخاریاس لبخندی زد و نور امید در درونش دیده میشد و حس پایداری که طلسم در حال ضعیف شدن بود اونو خوشحال تر میکرد.


این قسمت که یکدفعه لوسیندا زاخاریاس رو صدا میزنه و نمیشه مثل حرف استاد رودولف که در نمره دادن من گفت:
نقل قول:
بلندترین تپه‌ی افریقا یعنی چی؟ چرا باید یک بار کیفش بره بالای تپه، بعد یک بار هم توسط میمون ها دزدیده بشه؟ همون اول میمون ها میدزدیدنش دیگه! میبینی؟ خیلی به اضافات میپردازی!

مثلا بگیم دلیل صدا زدن زاخاریاس توسط لوسیندا چی بوده؟یا یگیم لوسیندا زاخاریاس رو نمیشناسه چرا باید صداش کنه و راهش بده تو خونش! خب یکم گیر های و مشکل گیری های شاید الکی از نظر من باشه و شاید نظر شما.
خب معلومه چرا یکدفعه از بلند ترن تپه های افریقا سر در میارن. خب اگه من فلش بک میزدم و میگفتم که خب میمون ها کیفو دزدین خب قضیه یجورای لوس میشد(همون لو میرفت) و اصلا جذابیتی بعدش نداشت که چرا کیف دزدیه شده و خواننده میگه خب میمون ها چمدونو دزدیدن و خب دیگه جذابیت داستان از بین میرفت که چرا اونجا بودن.

خب واقعا نکته خنده داری که من در نقد ایشون دیدم این بود.
نقل قول:
و تکلیف این بود یه ویژگی شخصیتت رو بگی که ربطی به جادو نداشته باشه...حرف زدن با حیونات ویژگی ای هست که ربطی به جادو نداره؟ جدا از اینکه توی یک رول ما توضیح نمیدیم که مثلا "ویژگی:فلان!"


به نظر شما حرف زدن با حیوانات اونم با زبون بدن که در رول اشاره شده بهش جادوییه؟ یعنی در دنیای واقعی چنین کسایی نیستند که با زبان بدن با حیوانات حرف میزنند؟ خب اگه این چنینه من حرفی ندارم.
با تشکر از نمره دهی رودولف و گوش دادن شما به اعتراض.


ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۲:۳۰:۱۸
ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۲:۳۹:۳۶

چه قلب ها که شکسته نشد از زبان های بریده !
و چه حرف ها زده نشد از ذهن های پریده!
و چه چشم ها که پر از کشتی های در اشک بود .
و چه دل ها گرفته نشد از کشتی های غرق شده.


تصویر کوچک شده
[img تصویر کوچک شده


پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۸:۰۵:۲۹ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

ماروولو گانت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۵:۰۱ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۴۸:۱۴
از من بپرس اصیلم اون لخت و پتی مشنگ پرسته نه عیب نداره چیه!
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
ناظر انجمن
مرگخوار
گردانندگان سایت
مترجم
پیام: 96
آفلاین
نقل قول:
سلام آقای گانت محترم!

امتیاز ما در رنک ۱۹۱بود الان کم شده به چه دلیل کم شد!
با توجه به اینکه ما کوییدیچ رو بردیم و امتیازی برای ما محسوب میشه!

اگر من ندانسته ام منو آگاه کنید ! و ریوینکلاو همیشه که نمیشه گفت ولی اکثر مواقع امتیازمون بیشتر ازینا بوده ولی الان امتیاز اونا ۱۹۷ و ما ۱۸۷ شده با اینکه هردو ۱۹۱ بودیم!
علیک سلام!
اعتراض مستدل اینه که شما بین امتیازایی که توی کلاس‌ها گروهتون کسب کرده و امتیازاتی که ما توی تاپیک شرح امتیازات ثبت کردیم تفاوتی ببینی. یا توی جمع این امتیازات اشتباه محاسباتی صورت گرفته باشه.
این که اون موقع انقدر بود الان شد اونقدر منو یاد دو تا اعتراض جذاب می‌ندازه!

نقل قول:
من اول بودم، خوابیدم بیدار شدم دیدم آخرم!


نقل قول:
ما اول 12 درصد بودیم ... بعد به جای این که زیاد شه بشه 13 درصد کم شد رسید به 11 درصد.
شما امتیازاتی که ما حساب کردیم رو با امتیاز اساتید مقایسه کن، اگر اشتباهی بود خوشحال می‌شم گزارش کنی تا ضمن عذرخواهی بابت اشتباه محاسباتی اصلاحش کنم و حقی ناحق نشه.

اما جهت تنویر افکار عمومی، این مساله‌ی ساده که چرا کم شده رو شرح می‌دم.
آرتیمیسا واجد شرایط شرکت توی کلاسا نبوده و شرکت کرده. تو دو جلسه از اکثر کلاس‌ها، یه امتیازاتی کسب کرده. این امتیازات همه و همه توی مجموع امتیازات هافل که شما توی تابلوی شنی می‌دیدی بوده. همزمان با اضافه کردن امتیازات جلسه‌ی دوم دو تا کلاس آخری که امتیازاتشون اعلام شد، این امتیازات هم از مجموع کم شد. امتیازی که کم شد بیشتر از امتیازی بود که اضافه شد. مجموع امتیازات کم شد!

بیا به شکل یه معادله‌ی ریاضی بهش نگاه کنیم تا مطمئن شی که با این اتفاق فقط امتیازات آرتیمیسا محاسبه نشده و امتیازی از هافل کم نشده.

x = امتیازاتی که دانش‌آموزای هافلی واجد شرایط کسب کردن
y = امتیازاتی که آرتیمیسا کسب کرده
p = امتیازاتی که الان روی تابلو محاسبه شده
p = x + y - y = x

مشخصه؟ امتیازاتی که یک بار به اشتباه به گروه اضافه شده، حذف شده و همه چیز برگشته سر جای اول.


ضمنا کوییدیچ هم هیچ ارتباطی به این قضیه نداشته چون بعد از اتمام لیگ، تیم‌ها با توجه به مقامشون توی جدول امتیاز می‌گیرن و هر برد به صورت جدا امتیازی برای گروه‌ها نمیاره. (شاید در ترم‌های آتی بیاره. )


حالا همه‌ی هافلپافی‌ها از بین رسید فلک شدن توسط آقای فیلچ و رسید کمک به مدرسه یکیشو تحویل من بدن تا کل امتیازاتشونو کم نکردم.پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲:۴۷:۱۲ پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

ماروولو گانت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۵:۰۱ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۴۸:۱۴
از من بپرس اصیلم اون لخت و پتی مشنگ پرسته نه عیب نداره چیه!
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
ناظر انجمن
مرگخوار
گردانندگان سایت
مترجم
پیام: 96
آفلاین
زاخار!

شرمنده ... کار مسافر بعد از شما ... یعنی دانش‌آموز بعدیو که راه انداختم، کار شما از قلم افتاد! به هر حال همین شکلی که توی پایگاه دیدی امتیاز می‌گیرین!


سدریک!

شمام که رسیدی به مقصدت و ... کرایه ... یعنی کمک به مدرسه‌ی ما رو هوتوتو!


آقای بلک!

نوکریَم آقا پلاکس! کاری بود که از دستمون برمیومد. اون امتیازه هم دقیقا همونجایی که دیدی، نشته شده پیرو این اطلاعیه! روی این اطلاعیه که بزنی، اطلاعیه هه باز می‌شه و توش به طور کامل شرح داده شده. حالا شما فعلا نگران اون کسر امتیاز نباش و کلاس اختصاصیاتو شرکت کن، شاید به حرمت اعتقادات به جایی که در مورد مغز مشنگ‌ها داری با هم راه اومدیم.


سلطان رنج پدر! تصویر کوچک شده


پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۶:۵۱:۲۱ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹

اسلیترین

پلاکس بلک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸:۱۹ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
امروز ۰:۲۷:۱۰
از بن بست اسپینر
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 80
آفلاین
درود
ضمن عرض تشکر بابت رسیدگی به امور باشگاه دوئل، سوالی داشتم :
در تاپیک امتیاز دهی کسر بیست امتیاز از اسلیترین صورت گرفته که دلیلش نقل نشده؛ دلیلش چیه؟


با نقاشی هام مهربون باش!


پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱:۵۴:۳۵ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۴۲:۰۸
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
مرگخوار
ناظر انجمن
پیام: 355
آفلاین
با عرض سلام خدمت مدیر محترم هاگوارتز.

درصورت امکان، درخواست تعویض گابریل ترومن رو با کندرا دامبلدور در پست مهاجم در تیم کوییدیچ داشتم.

متشکرم.


فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده
شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.