هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۲

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۱۰:۲۴
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
سلام کوین!

ممنون از پیشنهادی که دادی. طبق صحبتی که با مدیرا داشتم، از ایده‌ت درباره ایجاد آلبومی در گالری برای طراحی‌های ایفای نقش استقبال شد. من حتی دیروز رفتم این آلبوم رو ایجاد کنم که با توجه به ماژول قدیمی و عجیبی که گالری داره موفق نشدم! بنابراین دیگه امروز اومدم که بگم این آلبوم ایجاد خواهد شد، فقط باید چند روزی بهم مهلت بدی تا کار باهاش دستم بیاد یا این که در نهایت از حسن بخوام انجام بده.
در این رابطه حتی به نظرم رسید که با توجه به این که یه سری از تصاویر مختص رول یا سوژه‌ای هستن که در جریانه، می‌تونیم لینک اون تک رول یا پست شروع سوژه رو هم تو توضیحات تصویر قرار بدیم تا ملت بتونن علاوه بر دیدن تصویر، داستان پشتش رو هم بخونن.

فقط حتما طراحی یا نقاشی یا ساخت خود اعضا باشه دیگه... به نظرم تصاویر خامی که تو اینترنت پیدا کردیم (یا تصاویر هوش مصنوعی) که تغییری توسط خود اعضا توش ایجاد نشده، هرچقدرم به صورت اتفاقی با شخصیتای سایت جور در بیاد درست نیست که اونجا قرار بگیره.

راجع به کندی سایت... بله. متاسفانه این مشکل برای خیلی از اعضا وجود داره اما ربطی به خود سایت و سنگینی یا سبکی قالبش نداره و همه‌ش به اینترنت ایران برمی‌گرده! در واقع اگه با فیـلترشکن یا وی پی ان سایت رو باز کنی این مشکل وجود نخواهد داشت!

اگه با کامپیوتر یا لپ‌تاپ به سایت وصل می‌شی به من یه پیام بده تا راهکاری که خودم ازش استفاده می‌کنم رو بهت معرفی کنم.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲

گریفیندور، مرگخواران

کوین کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۹:۱۳:۳۳ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از تو قلب کسایی که دوستم دارن!
گروه:
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 150
آفلاین
سلام به مدیرای دوست داشتنی و زحمتکش.
یه پیشنهادی داشتم در مورد گالری سایت. امکان اینکه یه بخشش رو به تصاویر ایفا اختصاص بدین وجود داره؟
اینطوی که آثار خود بچه های سایت که صرفا ربطی به هری پاتر اصلی نداره و ایفای شخصیت خودشونه رو تو این دسته قرار بدیم. نقاشی های سوجی و پرنسس نجینی واقعا قشنگن و حیفه تو پست های مختلف پراکنده بمونن. یا یسری از طراحی ها واقعا با ارزشن. مثل این
اگه نشد که قسمتی از گالری رو اختصاص بدین می شه حداقل مجوزه تاپیک جداگونه براشون بدین؟

و یه سوال هم داشتم و هدفم گلایه نیست. من واقعا میدونم که چقدر بخاطر سایت و فعالیت ما زحمت می کشین.
آیا طبیعیه که سایت خیلی کنده و دیر بالا میاد؟ وقتی از پروفایل یه کاربر وارد بخش انجمن ها می شم باید سه ساعت صبر کنم تا بیاره. با دستگاه های مختلف هم امتحان کردم ولی تغییر چندانی نکرده و هنوز کنده. می شه قالب جدید به اندازه ی این یکی سنگین نباشه؟

مرسی که وقت گذاشتین و خوندین.

...I hold them tight, never letting go
...I stand here breathing, next to those who are precious to me

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

گریفیندور، مرگخواران

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۹ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲
از زیر زمین
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
پیام: 454
آفلاین
مرسی لینی به پاسخ سوالم رسیدم منظورم رول ها نبود میدونم واقعا براشون زحمت کشیده شده و ما میتونم تجربه شون رو بخونیم منظورم یک چیز هایی مثل جادوگر ماه و این ها بود این هایی که هم غیر فعالن هم دیگه استقبالی نشده!

ارباب من Lord

گر کسی مرا ببیند نتواند که ببیند چون که او قارقارو نیست!

قاقاروی بدون مو!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۱۰:۲۴
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
سلام.

پلاکس بلک
مسئله‌ای که مطرح کردی کاملا مرتبط با ایفای نقشه. پس لطفا پیشنهادت رو به انجمن ویزنگاموت ببر و تو این تاپیک مطرح کن تا مدیرای ایفای نقش و جادوکاران ویزنگاموت بررسیش کنن.
شکلک‌ها هم به نام شخص خاصی ثبت نشدن، صرفا هرکس متناسب با شخصیت‌پردازی‌ای که کرده شاید یه شکلک رو بیشتر مورد استفاده قرار بده. پس در واقع این شخصیت‌پردازی هر عضوه که مهمه نه شکلکی که به همراه اون میاد.

کتی‌ بل
انجمن جادوگر ماه برای انتخاب بهترین اعضا تو بخش‌های مختلف و در بازه‌های زمانی خاص مثلا ماهیانه بود. این انجمن بعد از بررسیای زیاد غیر فعال شد و دیگه ترین‌هایی توی سایت برگزار نمی‌شه. چند تا از کاربرا چندین بار خواستار بازگشتش شدن، که آخرین بار به همین یکی دو ماه پیش برمی‌گرده که ترین‌ها برای گروه‌های چهارگانه و دو جبهه برگشت، ولی بعد از دو دوره برگزاریش، اعضا ازش استقبال نکردن و دوباره این نتیجه گرفته شد که ترین‌ها حذف بشه.
می‌فهمم که شما تازه اومدی و شاید برات جالب به نظر برسه، ولی بارها و به شیوه‌های مختلف سعی شده ترین‌ها احیا بشه اما هربار شکست خورده. بنابراین هیچ قصدی برای فعال کردن دوباره‌ش نداریم.

و منظور از حذف مطالب قدیمی رو هم متوجه نشدم. منظورت حذف رول‌های قدیمی سایته؟ به هر حال هرچی که هست، دلیلی نداره بخوایم تاریخ و گذشته‌ی خودمون رو پاک کنیم و زحمات گذشتگان رو از بین ببریم. ضمن این که خیلی از اعضا هستن که برمی‌گردن و این پست‌ها رو مطالعه می‌کنن.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

گریفیندور، مرگخواران

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۹ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲
از زیر زمین
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
پیام: 454
آفلاین
سلام مدیران عزیز ببخشید میگم من الان تازه خوندم جادوگر ماه رو مثل اینکه دیگه غیر فعال شده دو تا خواسته داشتم یکیش اینه که لطفا جادوگر ماه رو دوباره فعال کنید چون خیلی علاقه مندیم و یکی دیگه این که لطفا بعضی از مطالب رو که خیلیییی قدیمی شدند رو پاک کنید لطفا ممنونم

ارباب من Lord

گر کسی مرا ببیند نتواند که ببیند چون که او قارقارو نیست!

قاقاروی بدون مو!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۴۹:۲۸ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
سلام و درود مدیران گرامی!

بنده یک عدد پیشنهاد داشتم. نمی‌دونستم بگم یا نه ولی تا جایی که خودم می‌دونم چیز خوبیه.

ما وقتی که یه پست می‌زنیم میتونیم نقد بخوایم و نظر یک نفر رو در موردش بدونیم؛ اما خب هرگز متوجه نمیشیم دیگران در موردش چه نظری دارن!

پیشنهاد میدم یه تاپیک زده بشه که دیگران بتونن درمورد پست ها نظر بدن.
حالا شاید بگین خیلی ها از حاشیه خوششون نمیاد و فقط می‌خوان خشک و خالی پستشون رو بزنن. خب ما میگیم هرکسی که در مورد پستش نظر خواست لینک پست رو بذاره و بقیه فقط در یک پست یعنی بیشتر نه، نقاط ضعف و قوت و جاهایی که دوست داشتن رو بگن.
اگر قوانین مناسب طراحی و رعایت بشه تاپیک خوبی میشه به نظر من.

پ.ن: همه برای خودشون شکلک دارن... همممه دارن. منم می‌خوام خب!

روزتون رنگی.

پیام زده شده در: ۶:۵۲ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

ماروولو گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۳۵ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱
از من بپرس اصیلم اون لخت و پتی مشنگ پرسته نه عیب نداره چیه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
سلام. کس یا کسانی که امکانات و علاقشو دارن، می‌تونن این کار رو بکنن. چرا که نه! ما هم خوشحال می‌شیم. دستشون درد نکنه. خدافس.

ما نباشیم، کی باشه؟!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹

مرگخواران

پروفسور بینز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۴:۵۹:۴۹
از توی دیوار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 72
آفلاین
سلام و درود خدمت گل های زحمت کش سایت و حومه

من یه چیزی به نظرم رسید، گفتم بیام با شما مطرح کنم، امکان سنجی کنیم، لجستیکش رو ببینیم میشه یا نه و این چیزا. شایدم اصلا قبلا مطرح شده و با شکست مواجه شده که در اون شرایط من یه موز بر میدارم و میرم.

میگم یه گروهی متشکل از دو، سه نفر (در ابتدای کار، یه آقا و یه خانم حتما) تشکیل بدیم که حالا بعدا میشه بزرگترش هم کرد اگه استقبالی شد ازش، بعد اول از تاپیک های تک پستی یا اونایی که سوژه های کوتاه تری دارن شروع بکنن به خوندن پست و پست های صوتی درست بکنن. اینکه میگم یه آقا و یه خانم، برای اینه که مثلا بین دیالوگ ها هماهنگی برقرار بشه.

همین دیگه. موز رو بدین من برم.

پیام زده شده در: ۱:۳۱ دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
نقل قول:

علی بشیر نوشته:
سلام !
ببخشید یک سوال داشتم درباره دو جبهه ! میتونم تو هردوش باشم؟

سلام.
بدیهی هست که...خیر!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹

علی بشیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲:۱۸ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
از قلعه آغشت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 41
آفلاین
سلام !
ببخشید یک سوال داشتم درباره دو جبهه ! میتونم تو هردوش باشم؟

If you are not willing to risk the usual you will have to settle for the ordinary. ~Jim Rohn

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.