هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: یاران لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن).
پیام زده شده در: ۱۱:۲۳ چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

12345678912

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
سلام بانو بلا!
1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد.

به ریش مرلین من تا حالا سابقه نداشتم.

2-به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

ببین ما هیچوقت نمیتونیم چیزی رو که وجود داره رو با چیزی که تخیلیه مقایسه کنیم. پس در نتیجه ارباب سطحشون انقدر از دامبلدور بالاتره که قابل مقایسه نیستن.

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟

بزنیم ویزلیا رو منقرض کنیم. شایدم کلا نسل محفلیارو منقرض کردیم.مخصوصا خانواده ی خودمو!

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

هرمیون: رادیو کهنه
رون: بدبخت غذا ندیده

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟

میتونه از مالی ویزلی استفاده کنه. به این صورت که هر چند وقت یبار از چربی های مالی و پیاز یه سوپ درست کنه. این روش در طولانی مدت جواب میده. چون چربی های مالی تمومی نداره.
راه دیگشم این هست که بهشون نون خالی بدن بعد با تلویزیون عکس غذا رو نشونشون بدن تا فکر کنند دارن غذای درست حسابی میخورند.

٦-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

با توجه به جواب سوال اخر میتونیم از طناب استفاده کنیم و دارش بزنیم. البته این روش برای هاگرید و مالی جواب نمیده. اونارو باید با وسیله مشنگی به اسم هیجده چرخ زیر کرد!

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

ابتدا سعی میکنیم یک جفت برایش پیدا کنیم تا جمعیتشان زیاد شود. در مراحل بعدی میتوانیم برای آنها خانه بسازیم تا زندگی خوب و خوشی را در کنار ارباب و خانواده محترمشان داشته باشند!

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟

ارباب دلشون میخواست اونها رو نداشته باشن. اصلا این امبلدور که این همه ریش داره چه فایده ای داره. ارباب بدون موها و دماغشون صد برابر بهتر از اون هستند.

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
مورد اول اینه که میتونیم ازشون طناب دار درست کنیم و محفلی ها رو دار بزنیم. مورد دوم هم میشه به عنوان کیسه زباله سازگار با طبیعت ازش استفاده کنیم.

--------------------------------------------------
نقدو خوندم و قطعا ارباب درست فرمودن. توی متن های بعدیم هم این نکات رو رعایت میکنم.
بزاریین بیااام!

سلام آلپ!
نظرمون راجع به غذا کلا عوض شد... تا اطلاع ثانوی با سالاد به زندگی خودم ادامه خواهم داد!

آلپ تو درخواست قبلی ازت خواستم به تلاشت ادامه بدی و هنوزم باید همین رو ازت بخوام.
پست‌هایی که بعد نقدت زدی رو خوندم. هنوز با شخصیت و سوژه پردازی مشکل داری.
ببین ما گاهی ماموریت‌هایی داریم که اساسشون فعالیت گروهیه. لازمه که بتونیم سوژه رو هندل کنیم و بدونیم چجوری پیش ببریمش. اینم چیزیه که فقط با تجربه به دست میاد.
کاری که باید بکنی، اینه که پست‌‌های سایرین رو بخونی و ببینی با سوژه چجوری برخورد می‌کنن. بیشتر بنویسی و در این بین، از گرفتن نقد غافل نشی. یادت هم باشه که هر سوالی داشتی، می‌تونی ازمون (لرد سیاه، جادوکارا، ناظر تالارت و اعضای با تجربه سایت) بپرسی و راهنمایی بگیری.
وقتش که برسه، مطمئنم یه عضو خوب برای گروه مرگخواران خواهی شد.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲ ۱۲:۲۱:۴۷

EVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT

پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

آمانو یوتاکا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۰ یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۹:۴۲ شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰
از هرجایی که امید باشه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
درووود

درخواست عضویت در میان مرگخواران رو دارم
گرچه شاید کمی چلفتی باشم ولی از هوش بالایی برخوردار هستم
البته یکم طول میکشه که روحیه نصفه لطیفمو از بین ببرید ولی خاب بلخره بعد یه مدت راه میوفتم =|

با تچکر

درود بر شما آمانو یوتاکا! (چرا اسماتون هر روز دارن سخت تر میشن؟ سه بار تکرار کردم تا تایپ کنم! )
اول از همه باید بگم که برای درخواست مرگخواری، باید فرم درخواست رو پر کنین. همینی که دیزی پر کرده.
در مرحله بعد باید بگم که... خاب؟ بلخره؟ تچکر؟
شوخی می‌کنی دیگه نه؟
در مرحله آخر باید بگم که شما تازه عضو شدی، تعداد پست‌های ایفای نقشت هم کمه. اما کیفیتشون قابل قبول بود. فکر کنم با مقادیری نقد و راهنمایی بهتر هم بشی. اما نکته مهم تری که هست اینه که به محض ورود درخواست عضویت در محفل دادی. من نیاز دارم که مطمئن شم شما تصمیمت جدیه و صرفا جهت عضو جبهه‌ای بودن، نیومدی سمت مرگخوارا.
حالا کاری که باید بکنی اینه که در قدم اول تصمیم جدی بگیری که برنامت برای فعالیت تو سایت چیه، می‌خوای سفید باشی یا سیاه... عضو خاکستری نداریم! بعدش فعالیتت رو در بخش ایفای نقش بیشتر کن، بخون و نقد بگیر و رول‌های قوی‌تر و بهتر بنویس. در کنار همه اینا، اگر مطمئن شدی که می‌خوای مرگخوار بشی، سعی کن این رو به من نشون بدی که دفعه بعدی که اومدی اینجا، با خیال راحت بتونم نشان مرگخواری برات خالکوبی کنم! اینم کار سختی نیست. حتی تو چت باکس هم میشه بدون دونستن جبهه کسی، از نوع رفتارش متوجه گرایشش به سیاهی یا سفیدی شد. 

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۳۱ ۱۶:۲۵:۳۴

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

12345678912

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
سلام و درود!
من هم درخواست مرگخواری دارم. ولی اگه سابقه ام کمه یا مشکل دیگه ای هست بگید تا تلاشمو بیشتر کنم یا بعدا دوباره درخواست بدم.

سلام آلپ!

در قدم اول، برای مرگخواری باید فرم درخواست رو پر کنی! همینی که تو پست‌های قبلی می‌تونی ببینی.
در قدم بعدی باید بگم که خوشحالم که اینقدر محکم گفتی می‌تونی تلاشت رو بیشتر کنی. از این روحیه خوشم اومد!

حالا... ما شناسه‌ات رو بررسی کردیم (مثلا منم کمک کردم!) که ببینیم نکنه سفید باشه شخصیتت. اما با توجه به اینکه تو کتاب هفتم، جبهه‌ای برات در نظر گرفته نشده و اشاره‌ای به سفیدی و سیاهی شخصیتت نشد، پس می‌تونی مرگخوار باشی، مشکلی نیست.
حالا مساله اصلی اینه که من پست هات رو خوندم. یه سری مشکلات ریز وجود داشتن که کاملا قابل حل هستن. پس تصمیم گرفتم بگم منتظر پاسخ نقدت باش، با توجه به نکاتی که بهت گفته خواهد شد، سعی کن این ایرادات ریزی که گفتم رو حلشون کنی و دوباره بیا اینجا و درخواست بده.
اگر در این بین کمکی نیاز داشتی، می‌تونی بیای سراغمون.
مطمئنم خیلی زود می‌تونم خالکوبی مرگخواران رو رو دستت ببینم.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴ ۸:۴۵:۲۱

EVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT

پیام زده شده در: ۸:۴۰ سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

گریفیندور، مرگخواران

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۹ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲
از زیر زمین
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
پیام: 454
آفلاین
سلام و علیکم

درخواست ورود دارم. بلا، پاهام از مرز خشک شدگی گذشتن! زیاد جا نمیگیرم. فقط یه صندلی واسه خودم میخوام، یه بالشم واسه قاقارو، عا یه پتوی گنده تا بگیریم دور خودمون.
میشه بیام تو؟

سلام کتی. بازم خوش اومدین.

صندلی زیاد داریم مشکلی نیست.
بالشت سدریکم مونده تو اتاقش، اونم بردارین، دیگه دردسرش پای خودتون.
پتو هم یکی داریم، مال نجینیه... زورتون رسید، ازش بگیرین.

مدت زیادی منتظر موندین و تلاش خوبی هم کردین تو این مدت.
بفرمایید تو.

تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۰:۱۵:۰۷

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹

کلوریا_ادوارز%

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۲ یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۵۲ شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰
از یه جای خوب😎
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
سلام
میخوام بهتون بپیوندم درسته تازه اومدم ولی انقدر مصمم که میتونم عضو مرگ خواران بشم
من به خودم اعتماد کامل دارم لطفا عضویت من رو تایید کنید

سلام الیویا!
خوش اومدین به سایت.
خوبه که از بدو ورود می‌دونین می‌خواین چیکار کنین و توش مصمم هم هستین. اما متاسفانه فعلا خیلی زوده.
ببینین فعالیت سایت بر مبنای ایفای نقش و رول نویسیه و پس طبیعتا مبنای من برای تایید یا رد درخواست ها هم همینه.
من نیاز دارم تا کیفیت و کمیت پست‌های شما رو به همراه شخصیت پردازیتون بررسی کنم.
حالا کاری که میشه کرد اینه که شما شروع به فعالیت تو تاپیک‌های رول نویسی کنین.
با سوژه ها آشنا بشین، پست‌های اعضای قدیمی تر رو بخونین و شروع به نوشتن کنین. در این بین اگر به مشکلی بر خوردین یا کمکی احتیاج داشتین، ناظر تالار خصوصیتون، اعضای قدیمی سایت و جادوکارها می‌تونن کمکتون کنن.
ما منتظرتون می‌مونیم. نگران نباشید و بدون عجله، شروع به فعالیت کنین و ازش لذت ببرید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ ۱۴:۲۹:۳۶

پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۳۰:۲۵
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 301
آفلاین
سلام بلا و سلاااااااام بر ارباااااب
ارباب یه مدتی نبودم، با اردنگی بلا یه چند کیلومتری پرت شدم بیرون! میشه برگردم تو؟

سلام آیلین!

خوش برگشتی به سایت.
دسترسیت نه قطعا توسط من بلکه توسط لرد گرفته شد و دلیلش هم فکر می‌کنم عدم فعالیت در چند ماه اخیر بوده. پستی که امروز زدی رو خوندم و مشکلی برای برگشتنت پیدا نکردم. فقط اینکه فعال بمون و یا اگه مشکلی برای فعالیت داشتی و اصطلاحا مرخصی لازم بودی، قبلش اطلاع بده. غیب نشو یهو.

بفرمایید داخل.

........................

دروغ می گه... خودش بیرون کرده. ما خیلی اصرار کردیم بمونی... ولی گوش نکرد. دماغ هم نداریم که دراز بشه!

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۹ ۲۱:۵۷:۱۹
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ ۱:۱۰:۳۳
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ ۱:۱۲:۳۱

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۱۰ سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹

مارکوس فنویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۰:۰۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
از صومعه ی سند رینگ رومانی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
سلام!خوبید؟
بیرون سرده درو باز میکنین بیام تو؟
فرم خودمم آوردم! ایناهاش!
1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد.
خب بهتره بگم که من اول اول از لرد خوشم نمیومد اون موقع درخواست محفلی شدن رو به پرووفسور دادم.ولی خب بعد از چند وقت از پروفسور بدم اومد ولی بی ادبی نکنم ریش پر چرب پروفسور رو پیشونیم اینقدر وول خورد تا بخاطر ریش پروفسورم شده از ارباب خوشم بیاد فقط همون موقع خواستم به محفلیا بپیوندم به قبر سیاه خودم همون یه دفعه بود!

2-به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
1-خب چون قول دادم صادق باشم میگم! ارباب سنگدل تر از دامبلدور هست.
2-خب دامبلدور ریش داره ولی ارباب ریش و دماغ نداره.
3-ارباب یاران بیشتری از دامبلدور داشت!

خب هدف اگه منظور از هدف رسیدن به اون درجه ای که بعد از بلاتریکس و پلاکس و... من کسی باشم که بهم اعتماد میکنند بله هدفم همینه.

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
خب من همیشه پروفسور رو ریشولی دیدم!ولی قصدم بی ادبی نیست ها!

خب ویزلی ها آدمای ساده ای هستند ولی خب از همون راهی که ارباب شکم ما مرگ خوارا رو سیر میکنه!

خب اگه قرار باشه بکشمش اول گردنشو میشکونم بعد پاهاشو میشکونم بعد مینداختمش جلو مارا! خب یه حسی بهم میگه من زیادی با برخورد فزیکی موافقم!

خب براش پیتزا ی محفلی تند سبزیجات درست میکنم تا خوب باشه!

خب حتما ذوب شده!

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
خب اگه اون ریش رو به عنوان بند لباس استفاده کنیم خوب میشه!
-------------------------------------------------------------
موضوع اصلی این بود که هوا خیلی سرده بزارین من بیام تو!

سلام مارکوس.
من الان رفتم و پنج صفحه آخر پست‌هاتون رو خوندم. تو پنجاه پست آخری که زدین، پنج پست ایفای نقش هست. قبلا بهتون گفته بودم پست‌های بیشتری بزنین و نقد بگیرین تا مشکلات پست‌هاتون رفع بشن. اما الان می‌بینم که هنوز با سوژه‌ها مشکل دارین. یعنی روند سوژه‌ها، شخصیت پردازی‌ها و امثال اینا. پس مجبورم بگم که هنوز زوده. پیشنهادم هنوز همونه که پست بزنید، درخواست نقد بدید و با توجه به نقدتون، پست‌های بیشتری بزنید و سعی کنید از نکات گفته شده در نقد‌ها استفاده کنین تا شاهد پیشرفت پست‌هاتون باشید. خوندن پست‌های سایرین هم کمک بسزایی در سوژه پردازی بهتون می‌کنه.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط مارکوس فنویک در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲ ۹:۴۳:۲۳
ویرایش شده توسط مارکوس فنویک در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲ ۹:۵۲:۱۷
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲ ۱۶:۱۲:۲۸

Mr.Marcoos Fenoeek

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

دیزی کران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
امروز ۰:۵۷:۰۴
از کنار خیابون رد شو. ಠ_ಠ
گروه:
مرگخوار
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 231
آفلاین
سلام بلا. خوبی؟ ارباب خوبند؟ جرونا که نگرفتید؟ الکل دارید دستامو ضد عفونی کنم؟

سابقه؟والا من تا سر خیابون گریمولد رفتم، ولی خب با خودم گفتم حیف من نیست برم در آغوش محفل؟ در همین فکر بودم که ناگهان خودمو اینجا یافتم.

ببین بلا جان در عمل ریاضیات جادویی هم ما نمیایم یه عدد اعشار رو با یه عدد کامل مقایسه کنیم، الان از من بینوا میخوای لرد کامل رو با یه عدد اعشار مقایسه کنم؟

اصولا تو همه گروه ها ناهار میدن، شام میدن یه همفکری و اتحادی وجود داره. منم که بسیار گشنه دانا گفتم این همه آی کیو نباید خاک بخوره.

دامبلدور: پیرمردی با ریش های کاموایی
جینی ویزلی: هویج دست و پادار

بلا میدونستی آدم ها میتونن بیست روز بدون غذا و با شکم گرسنه زنده بمونن؟ خب با این روش ویزلی ها هر بیست روز یک بار یه کاسه سوپ پیاز بخورند سیر میشن، دیگه نیازی هم به سیر بودن دائمی نیست.

همون بحث علمی که در سوال قبل خدمتت عرض کردم، میگه که انسان بدون آب تنها دو روز زنده میمونه بنابراین اگه سه روز لوله آب محفل رو ببندیم کار تمومه.

شنیدم پیتزا دوست دارن، اتفاقا منم دوست دارم. زنگ میزنم پیتزایی سر کوچه دوتا پیتزا دو نفره و یک مینی سفارش میدم . دو نفره ها نوش جون پرنسس. خودمم اون مینی رو نگه میدارم برای روزهای بعد. فقط مشکل اینجاست روز بعد بگردی دنبال مینی پیتزا تو معده من پیدا میشه.

علم فیزیک میگه که انرژی از بین نمیره یا از نوعی به نوع دیگری تغییر میکنه و یا تغییر جهت و..... براش اتفاق میوفته. لرد هم برای اینکه پیشرفت کنن بعضی چیز ها رو تغییر دادند و خب موها و بینشون این تغییر رو بر عهده گرفتند ولی بازم من غلط بکنم جسارت کنم.

از اونجایی که الان هوا سرده،
میشه به عنوان کاموا باهاش لباس گرم بافت. یا به عنوان مدل مو ازش استفاده کرد. حتی میشه در مراکز کاشت ریش به عنوان نمونه کار تبلیغ کرد و یه پولی هم به جیب زد.
————

بلا، حیف این همه آی کیو نیست این بیرون خاک بخوره؟
من بچه قانع ای هم هستم. به خوابیدن رو پشت بوم خونتون هم راضیم. میشه بیام داخل؟

سلام دیزی. من خوبم. ارباب هم همین نوزده دقیقه پیش ازشون پرسیدم، خوب بودن. اونم نگرفتیم. الکل هم نداریم. همون جلو در وایسا، گابریل الان میاد وایتکس پاشیت می‌کنه.
خودت رو جای درستی یافتی. فقط من فیزیک رو ترجیح می‌دم. با من از قوانین فیزیک صحبت کن!
حواست هم باشه. نجینی پیتزا نمی‌خوره... رژیم تغذیه‌ای داره. فقط سبزیجات.
اون لباس ریشی رو هم دور کن. به پرز‌های ریشش حساسیت دارم!
پشت بوم هم لازم نیست بری. خونه ریدل‌ها بزرگه. اتاق زیاد داره. محفل نیست که!

بفرمایید تو...
تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۲۹ ۱۹:۲۹:۴۱

بیکار ترین مرگخوار اربــــــــــــــاب

~ only Raven ~

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹

مادام ماکسیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۵ دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۳:۴۱ یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰
از خیلی خارج...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 19
آفلاین
سلام بلا...خواستم اگه میشه که بشه که شاید بشه، دوباره بیام زیر سایه ارباب.
که شاید با این طول و عرض امکانش نباشه که مهم نیست...جا می‌کنم یه جوری خودمو...

سلام ماکسیم! اوه... نه... کسی به ما سلام نکرده بود. چرا جواب دادیم؟!

ما این پایینیم. کجا رو داری می نگری؟
پایین نیستیم البته. از نظر مقامی، بسیار هم بالاییم!

به نظرمون کل سایه مونو اشغال می کنی و سایه مون دچار سو مصرف می شه. گذشته از این ما چطوری از پس تغذیه شما و ایوا بطور همزمان بربیاییم؟!

ویرایش ساحره با‌کمالات داخلی:
ساحره با کمالات خارجی می‌خواد بیاره سر من! خجالتم خوب چیزیه!
سرورم فرمودن به نظرشون جاگیری و خرجت هم بالاس... نمیشه بیای تو! برو... دور شو که توقف بیجا مانع کسب است.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۱۷ ۲۲:۲۲:۳۱
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۱۸ ۰:۵۹:۲۴

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

دراکو مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۱ شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۴۶ سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 30
آفلاین
سلام ارباب! سلام خاله!

1. هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید
.

محفل! مالفوی×مرگخوار

2. به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟

ارباب مالــــــــــــفـــــوی ها رو دارند!
محفلی ها هیچی ندارند!

ارباب عمارت مالـــــــــــــــــفـــــوی ها رو دارند!
محفلی ها الونک کوچیکشون رو دارند!

3. مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟

رفتن تو دیگ هکتور! نه چیز...پیدا کردن معمار عمارت مالفوی !

4. به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

هری قاطر.

5. به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟

زدن بانک مالفوی ها نه...دادن معجون هکتور بهشون.

7. در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

میبرمشون پیش همسر ایندشون!

8. به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟

موه ها و دماغ همچین چیزی مگه وجود داره؟!من که نمیدونم!

9. یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید
.

تقلب کردن توش در ازمون قلم چی جادویی بینز...

میشه تاییدم کنید! اگه هنوز پیشرفتم کافی نبوده بقیه پیشرفتمو تو خانه ریدل ها بکنم!به جان هکتور

سلام دراکو.
هدف جاه طلبانت پیدا کردن معمار عمارته؟ مرزهای اهداف جاه طلبانه رو یه تنه جا به جا کردی که! :|
محفل چجوری به معجون‌های هکتور دسترسی داره؟! هکتور جاسوسه؟... دوجانبه؟
و آخرین سوال من از شما... موه چیه دقیقا؟ کدوم عضو بدنه؟

دراکو کیفیت پست‌هات بد نیست. با چندتا نقد بهتر هم میشه. اما هنوز شخصیت پردازی خاصی ازت ندیدم. شخصیت‌های پست‌هات هم کاملا ساده و معمولی هستن.
سیاه نویسی رو هنوز بلد نیستی. تو یه پستت نوشته بودی «لرد هر لحظه عصبانی تر و کچل تر می‌شد.» این جمله خنده داره به شرطی که از زبون یه محفلی دربیاد. یه مرگخوار کچلی لرد رو اینقدر واضح و روشن به زبون نمیاره.
اما یکی از مشکلات من باهات رفتارت تو چت باکسه. باید کمی بیشتر دقت کنی... مثلا همینجا هری قاطر ممکنه خنده دار باشه؛ اما لازمه گفتنش؟ نه! چرا؟ چون ممکنه از نظر بعضی‌ها توهین حساب بشه و ما دلمون نمی‌خواد کسی رو با یه شوخی ناراحت کنیم.

نقد بگیر و سعی کن ایرادات پست‌هات رو برطرف کنی. خوندن پست‌های اعضای قدیمی‌تر هم کمک خیلی خوبی بهت می‌کنه.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ ۲۰:۰۱:۱۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.