هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱:۲۷:۱۴ چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

اسلیترین

الکس سایکس


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۲:۳۰ سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
دیروز ۱۷:۰۰:۵۴
از مدرسه جادوگران
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 19
آفلاین
نام: لرد ولدمورت

گروه:اسلیترین

معرفی کوتاه :

در 31 دسامبر 1926 در دهکده زیبای لیتل هنگلتون در قصر باشکوه ریدلها متولد شدم.پدر و مادرم جزو اصیلترین خانواده های جادوگران بودند.پدرم لرد تام ریدل نام تام مارولو ریدل رچا برای من انتخاب کرد.نامی که همیشه به آن افتخار کرده ام.از همان دوران کودکی در رفاه و آرامش کامل بزرگ شدم.کوچکترین کارهای من توسط جن های خانگی که در قصر ریدلها به وفور یافت میشدند انجام میگرفت.در همان دوران بود که یادگرفتم این موجودات پست و بی ارزش فقط و فقط برای خدمت به جادوگران اصیلی مانند من خلق شده اند.در یازده سالگی طی دعوتنامه ای مخصوص به هاگوارتز دعوت شدم ولی پدرومادرم علاقه ای بهش فرستادن من به هاگوارتز نداشتند و قصد داشتند مرا در خانه توسط بزرگترین جافدوگران آن دوره آموزش دهند ولی وقتی آلبوس دامبلدور شخصا برای بردن من آمد مقاومتی نکردند.

هفت سال از عمر من در هاگوارتز به سرعت گذشت.طبیعتا پیشینه درخشان خانوادگی وشجره نامه پر افتخار ریدلها که در بلندترین شاخه آن نام سالازار اسلیترین به چشم میخوردباعث جذب شدن عده زیادی به طرف من شد.استعداد درخشان من از سال اول ورودم توجه اساتید-بجز دامبلدور که همیشه نسبت به هوش و ذکاوت من حسادت میکرد- ومدیر مدرسه را به خود جلب کرد.بطوریکه 65  و هر سال بطور مداوم از مدیر مدرسه دعوتنامه های متعددی جهت تدریس دروس مختلف(مخصوصا دفاع در برابر جادوی سیاه)در هاگوارتز دریافت کردم..ولی من اهداف والاتری داشتم که عنوان پروفسور ولدمورت درمیان آنها جایی نداشت.هرگز عشق را تجربه نکردم چون روح و جسم و قلب من باارزشتر از آن بود که آنرا با کسی قسمت کنم.روح من فقط و فقط برای یک هدف باید تقسیم میشد...جاودانگی لرد ولدمورت

شناسه نمایشی -- لرد ولدمورتقبل از معرفی شخصیت باید پیش کلاه بری تا گروهبندی بشی. بعدش می‌تونی برگردی و با توجه به گروهی که کلاه برات انتخاب کرده شخصیتی انتخاب و معرفی کنی. در ضمن شخصیت لرد ولدمورت گرفته شده و به کسی داده نمی‌شه. لطفا یه شخصیت دیگه انتخاب کن.

تایید نشد.


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۲ ۱۲:۱۶:۳۰


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۲۴:۲۴ شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰

گریفیندور

فلیمونت پاتر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۳ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۸:۲۶:۲۱ پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 4
آفلاین
نام: فلیمونت پاتر

جنسیت: مذکر

خط خونی: اصیل زاده

نام پدر: هنری "هری" پاتر

نام مادر: فلیمونت

تخصص: معجون سازی

گروه: گریفیندور


سلام
فلیمونت پاتر هستم.

من پدر جیمز پاتر و مخترع معجون صاف کننده و تقویت کننده ی مو هستم،(هرمیون هم بعدها ازون استفاده کرد) فروش اون به ثروت خانواده افزود. وقتی بازنشسته شدم ، شرکت رو با سود بسیار زیادی فروختم.من عبای نامرئی رو از پدرم ، از تبار مستقیم ایگنوتوس پاورل ، به ارث بردم. وقتی به هاگوارتز رفتم ، مانند پسر و نوه ام به گروه گریفیندور وارد شدم.
من و همسرم یوفمیا فقط یک فرزند داشتیم ، جیمز پاتر که در سنین پیری به طور معجزه آسایی به دنیا آمد. وقتی که سیریوس دوست جیمز توسط خانواده اش طرد شد ، من و یوفمیا او را به عنوان پسر دوم پذیرفتیم.
من همچنین یک دوئلیست قوی بودم چون اغلب با همکلاسی هایم در هاگوارتز که مرا به خاطر اسمم مسخره می کردند درگیر می شدم.تایید شد.


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۸:۲۲:۳۱


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۳:۱۹:۰۱ جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مالفوی_دراکو


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۴:۵۷ دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۶:۳۸:۳۷ دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 8
آفلاین


گلرت گریندل‌والد
جنسیت:
مذکر
رنگ مو:
سابقاً بلوند
رنگ چشم:
خاکستری
قدرت‌های ویژه:
قدرت جادویی بالا - آشنایی با جادوی سیاه
بازیگر فیلم‌ها:
جیمی باور "جوانی"
مایکل بایرنه "کهنسالی"
کالین فارل "با چهره کارآگاه گریوز"
جانی دپ
مدس میکلسن
اولین حضور در:
هری پاتر و یادگاران مرگ یک
زندگی :
گریندل‌والد به مدرسه‌ی جادوگری دورمسترانگ رفته، اما در سال ششم به علت آزمایش‌های خطرناک و شیطانی که منجر به مرگ چند تن از همکلاسی‌هایش می‌شود، او را از مدرسه اخراج می‌کنند. او قبل از ترک مدرسه، نشان یادگاران مرگ را بر روی یکی از دیوارهای مدرسه می‌کشد. بعد از ترک دورمشترانگ، او به دیدن عمه‌اش باتیلدا بگشات در گودریک هالو رفته و با آلبوس دامبلدور جوان دیدار می‌کند.

در هری پاتر و یادگاران مرگ، روشن می‌شود که گریندل‌والد برای بررسی قبر برادران پرول (صاحبان اولیه‌ی یادگاران مرگ) به دره‌ی گودریک رفته است، که با آلبوس دامبلدور آشنا میشود و اما بعداً برای هم نزدیکتر از برادر شدند و باهم نقشه می‌کشند تا در آینده نظامی به راه بیندازند که جادوگران به مشنگ‌ها حکومت کنند. آن‌ها همین‌طور برنامه می‌ریزند که با یکدیگر به دنبال یادگاران مرگ بگردند.

ولی آبرفورث دامبلدور، برادر آلبوس، این نقشه‌ها را به باد انتقاد گرفته و می‌گوید که جاه‌طلبی‌های آلبوس باعث تنها ماندن خواهر بیمارشان آریانا می‌شود. این بحث‌ها باعث جنگ سه طرفه‌ای میان آلبوس و آبرفورث و گریندل‌والد می‌شود که در طی این نبرد، آریانا کشته می‌شود. گریندل‌والد بعد از این ماجرا میرود و آلبوس را تنها میگذارد و از آن پس، آلبوس ارتباطش را با او قطع می‌کند.

گریندل‌والد با دزدیدن چوبدست کهن از صاحب قبلی آن گریگوروویچ، یکی از یادگاران مرگ را به دست می‌آورد. با به دست آوردن قدرت فراوان این چوبدستی کهن ، او دست به جرم و جنایت‌های بسیاری می‌زند. فعالیت‌های گریندل‌والد منجر به کشته شدن بسیاری از دانش‌آموزان دورمشترانگ و مشنگ ها و فشفشه ها (کسانی که خود بی جادو زاده شدند ولی پدر و مادرشان جادوگر هستند) می‌شود.

بعد از به قدرت رسیدن گریندل‌والد ، آلبوس دامبلدور به عنوان استاد و پرفسور مدرسه جادوگری هاگوارتز مشغول به تدریس درس دفاع در برابر خباثت ها است و بر خلاف گذشته حالا او از رویاهای حکومت بر مشنگ ها دست کشیده است و هیچ کاری به گریندل والد ندارد تا اینکه رییس اداره کل جادوگری به دیدن دامبلدور می آید و میگوید هیچ جادوگری توان مقابله با گریندل والد را ندارد و فقط دامبلدور میتواند گریندل والد را نابود کند ولی آلبوس دامبلدور قبول نمیکند و میگوید که با گریندل والد نمیجنگد . بعد ها مشخص میشود که آلبوس دامبلدور با گلرت گریندل والد پیمان خونی بسته اند که همیشه با هم مثل برادر باشند و هرگز باهم نجنگند ، تا اینکه بعد از مدتی طلسم پیمان خونی که پیش گریندل والد بود توسط نیوت اسکمندر دزدیده شد و به دست دامبلدور رسید و دامبلدور طلسم را نابود کرد و به جنگ گریندل والد رفت و عاقبت آن‌ها با یکدیگر روبرو شده و به دوئل جادویی می‌پردازند. شاهدان این دوئل گفته‌اند که هرگز چنین دوئلی دوباره اتفاق نخواهد افتاد. گریندل‌والد که در آن زمان چوبدست کهن را در اختیار داشته و قرار بوده شکست‌ناپذیر باشد بخاطر توانایی و استعداد بینظیر دامبلدور شکست می‌خورد. از آنجایی که دامبلدور گریندل‌والد را شکست داده، قدرت چوبدست کهن به او منتقل می‌شود و دامبلدور تا زمان مرگش صاحب چوبدست کهن میماند و بعد ها چوبدست کهن به ولدمورت میرسد. بعد از دستگیری گریندل‌والد، او را در زندان جادویی نورمنگارد حبس می‌کنند.


تایید شد! خوش اومدید.


ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱ ۰:۵۶:۱۹


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۱۳:۵۵ جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

گریفیندور، محفل ققنوس

لوسی ویزلی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۶:۱۹ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
دیروز ۱۵:۰۴:۰۸
گروه:
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
محفل ققنوس
پیام: 222
آفلاین
نام: لوسی
نام خانوادگی: ویزلی
مشخصات ظاهری: چشم قهوه ای، موی قرمز، یکم کک و مک هم بزن تهش!:)
گروه :گریفیندور!
پاترونوس: خرگوش
چوب دستی :چوب گردو،پر ققنوس
نژاد : اصیل
حیوان خانگی : گربه
مشخصات اخلاقی : به شدت شجاع و ماجراجو،شیطون و لجباز،عشق کتاب و کتابخونی، مهربون ولی نه الکی با همه!
علاقه مندی ها: گریفیندور، میراث گریفیندور! گودریک گریفیندور و.... هرچی مربوط بشه به گریفیندور!:)، کتاب هایی با ژانر ماجراجویی و علمی تخیلی،کلاس تغییر شکل!
مهارت های ویژه : جانور نما
جانورش!: ققنوس
شغل : محصل
ملیت : بریتانیایی
محل تحصیل : هاگوارتز(اخه اینم سوال بود دیگه؟!)
پدر و مادر: پرسی ویزلی و آدری ویزلی
شناسه ی قبلی:tophمعرفی شخصیتت خیلی کوتاهه. لطفا بعدا حتما برگرد و تکمیلش کن.
تایید شد.


ویرایش شده توسط toph در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۱۸:۵۶:۰۶
دلیل ویرایش: بعضی چیز ها رو یادم رفته بود بگم
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۱۹:۱۴:۳۳

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۲:۰۸:۲۴ جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اسلیترین

ولبورگا بلک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۶:۵۶ پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۰:۲۸:۲۵ چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰
گروه:
ایفای نقش
اسلیترین
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام شخصیت انتخابی: ولبورگا بلک
گروه:اسلیترین
مادر سیریوس بلک ، یک مادر مهربون که پسر وفادار و شجاعی‌رو بزرگ کرده بانویی که نشون داده اسلیترین بودن نشونه بدجنس بودن نیست.
موهای فر مشکی داره درست مثل پسرش با چشم های آبی و پوستی یکم گندمی. عاشق آشپزی بوده و بین جادوگرا به آشپزیش معروف بوده .

چوبدستی: چوب درخت سایکامور با مغز قلب اژدها و دارای انعطاف بالا. ۱۲ و ۳/۴ اینچ

پاترونوس:نایتجار‌(‌جغد کوچک )

ملیت:انگلیسی
داستان زندگی: اورین بلک عاشق اون بود و همینطور عاشق آشپزی اون وقتی که بوی غذاهاش پیچیده میشد توی عمارت بلک هوش از سرش میپرید . بعد از ۳ سال باهاش ازدواج کرد . اونموقه بود که تصمیم گرفتن تا آخر عمر در کنار هم بمونن. ۲ سال بعد بچه دار شدن و اسمش رو گذاشتن سیریوس . نزدیک ۵۰ سال بعد پسرشون به دست دختر عمه خودش کشته شد . وقتی پسرشون ۶سالش بود از‌بیماری‌ قلبی مرد .
لطفا تایید کنید
چون اطلاعات زیادی ازش پیدا نکردم مجبور شدم از خودم بگمسلام. اتفاقا نکته‌ی مهم اینه که برای شخصیت‌هایی که اطلاعاتی در موردشون وجود نداره و معروف نیستن، شما می‌تونید خودتون یه معرفی شخصیت بنویسید و یه شخصیت جدید خلق کنید و اصلا لازم نیست خودتون رو به مطالب موجود محدود کنید. و اینکه معرفی شخصیتتون با شخصیتی که از مادر سیریوس بلک داریم زیاد همخوانی نداره، اما فعلا می‌تونید از این مرحله رد بشید و بعدا معرفی‌تون رو تکمیل کنید. به هر حال...

تایید شد!

ویرایش شده توسط Orange_girl در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۱۲:۱۱:۳۷
ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۱۲:۱۷:۲۰
ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۱۲:۲۱:۳۳


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۱۵:۴۲ جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

هافلپاف

هاروکا اندو


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶:۵۷ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۶:۳۰:۱۷ شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰
از هاروارد
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام و نام خانوادگی : هاروکا اندو
ملیت: ژاپنی
گروه: هافلپاف
ویژگی های ظاهری : دختری با موهای مشکی و صاف که همیشه اونا بالا بسته و جلوی مو هاش چتریع بسیار کاوایی پوست سفید داره و قدش متوسطه دماغ کوچولویی داره و عینک دایره ای شکلی میزنه .رنگ چشم اصلیشو کسی نمیدونه.خلاصه قیافش شبیه دخترای توی انیمه هاست.
سن : ۱۶
رتبه خونی : اصیل زاده
پاترونوس: عقاب
مشخصات چوب دستی : چوب شاه بلوط مغز چوب پر ققنوس حدودا۲۰ سانت، انعطاف پذیر
توانایی ها : به هر رنگی که فکر کنه چشماش همون رنگی میشه ( این ویژگی باعث شده خیلی توی هاگوارتز معروف بشه. توی درس گیاه شناسی استاد برا خودش .
زندگی: کلا خانوادگی توی گروه هاپلباف بودن دو تا برادر داره و یک خواهر و این ویژگی چشم رنگی هم از ۵ نسل قبل از خودش بهش رسیده و خلاصه که فعلا تو خانواده تکه .
البته علایقش هم متفاوته تمام خانواده اون به کوییدیچ علاقه ی شدیدی دارن ولی هاروکا بیشتر به گیاه و گیاه شناسی علاقه داره . چون اصیل زاده هست حرفش تو هاگوارتز خیلی برش داره و حتی پسرا هم گوش به فرمانشن چون پدرش واقعا نفوذ بالایی توی هاگوارتز داره.
با این حال خودش دختر عجیبه و کسی
از کارش سر در نمیاره
همش دفتر و مدادی دستش و دائما داره یه چیزی می نویسه
برادر بزرگش به زودی فارغ تحصیل میشه و خواهرش سال دیگه وارد هاگوارتز میشه .
پدرمامان و باباش با هم همکار بودن و هر دو از کاوشگر های بزرگ بودن وقتی در حال مرگ بودن به مامان و بابای هاروکا نقشه ی گنجی میدن و آن دو اون زمان با هم آشنا میشن
کلا خانواده ی اندو ثروت خیلی عظیمی دارن .
ویژگی اخلاقی: مرموز عجیب خوش خنده و شوخ ولی در موقع کار نه با کسی حرف میزنه و نه می خنده خیلی جدی میشه
به خاطر چشم عجیبش خیلیا حرف میزنن پشتش ولی خودش میدونه که اونا فقط حسودن

اریگاتوووو
امیدوارم خوب باشه


تایید شد.
راستی هافلپاف درسته.


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۱۱:۵۱:۰۷
ویرایش شده توسط هاروکا اندو در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۱۲:۲۸:۵۴

همیشه خدا با ماست


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۹:۳۸:۳۱ پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

گریفیندور

لیلی لونا پاتر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۰:۲۵ پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱:۵۸:۴۷ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از اینا می‌خوام! :cry2:
گروه:
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
سلام.لطفا دسترسی گریفندورم رو برگردونید


سلام. انجام شد!
خوش برگشتید.


ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۰:۵۶:۱۴

بابا!!!!!!!

من از این ها می خوام


تصویر کوچک شده


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۸:۰۷:۰۸ پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

گریفیندور

ساکورا آکاجی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۶ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۴۰:۴۰ سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
گریفیندور
پیام: 13
آفلاین
نام:ساکورا آکاجی
جنسیت: مونث
گروه:گریفیندور
چوب دستی: چوب لورل با هسته موی تک شاخ ، 13 ½ و انعطاف پذیری، کمی بازده
ملیت:ژاپنی
گروه:گریفیندور
پاترانوس:هاسکی
مشخصات ظاهری: موها و چشم های مشکی، پوست سفید، قد متوسط و تقریبا میشه گفت لاغر
مشخصات اخلاقی:
از کار گروهی متنفرم و تنها پیش رفتن رو ترجیح میدم. نمی‌دونم چرا با اینکه به تاریکی شب و ورد های ممنوعه علاقه دارم کلاه گروه‌بندی منو توی این گروه قرار داد اما گروه مهم نیست. من به هم تیمی اهمیت نمیدم که حالا بخوام به گروه بندی اهمیتی بدم. شاید دلیلی که این گروه افتادم دلسوزی یا به قول دیگران مهربونی بیش از حدم باشه. درحدی که جادوی سیاه رو دوست دارم اما نمی‌تونم ازش استفاده کنم. از ترس آسیب زدن به دیگران. دوست ندارم کسی تو کارام سرک بکشه و هرکسی انجامش بده تاوانشو پس میده. من اونی ام ک هیچ دوستی ندارم و برای همین حرفای زیادی پشت سرم زده میشه، اما اهمیتی نمیدم.
توضیحات:زمانی که مشخص شد قراره به مهوتوکورو برم خیلی خوشحال شدم اصلا روی پا بند نبودم تا زمانش برسه ولی خیلی ناگهانی به لندن اومدیم و در نهایت من مجبور شدم که 5 سال صبر کنم و بعد به هاگوارتز برم الان سال دومی هستم(در هاگوارتز) ولی وقتیکه یه مشنگ زاده باشی و بفهمی که یه جادوگری وقتی که رداها و کتاب‌های سال اول مدرسه مهوتوکورو رو خریده باشی نمیتونی بیخیال بشینی و جادو تمرین نکنی. من عاشق ورد های ژاپنی‌ام و عاشق ترکیب کردنشون با وردهایی که اینجا یاد میگیرم. عاشق درس معجون ها و دفاع در برابر جادوی سیاه هستم و امیدوارم وقتی که به ژاپن برمیگردم بتونم از دروس اونها هم بهره ببرم. هنوز هم نمیدونم چرا یه هویی از ژاپن به اینجا اومدیم ولی مطمئنم که بی دلیل نیست!


پ. ن: سلام. یه مدت نبودم. میخوام دوباره برگردم اگه میشه


خوش برگشتید، تایید شد!


ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۰ ۱۷:۵۵:۲۹

همیشه و در هر زمانی امید هست فقط باید بهش ایمان داشته باشید تا تاریکی رو کنار بزنید.


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۴۷:۱۱ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

هافلپاف

آرکی آلدرتون


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۰:۳۸ دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۴:۵۹:۴۳ پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰
از اونجایی که یار باشه
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
هافلپاف
پیام: 6
آفلاین
سلام
من میخوام شخصیتم رو معرفی کنم
پ.ن(چونکه جایی چیزی در مورد این شخصیت پیدا نکردم چوبدستی و پاترونوس خودم رو مینویسم)
نام:آرکی آلدرتون
گروه:هافلپاف
ویژگی های ظاهری و اخلاقی:مهربون ولی اگه رو مخش راه بری خیلی عصبانی
عاشق کار های هیجانی و خطرناک
چوبدستی:چوب قرمز با هسته قلب اژدها ، 10 اینچ "و انعطاف پذیری تسلیم ناپذیر
پاترونوس:عقاب
جارو:نمیدونم؟خودش جارو رو ساخته دیگه!حتما روزانه عوض میکرده
توضیحات مختصر:مخترع جاروی پرنده بود
اول کلاه میخواست بندازتش تو ریونکلاو
بعد تو گریفندور
ولی در نهایت شد هافلپاف
اون دورگه بود و همیشه تو مدرسه ماگلی همه مسخرش میکردن و بهش میگفتن بچه خرخون
البته تو هاگوارتز هم از اسلیترینی ها دل خوشی نداشت
تا اینکه توی 19 سالگی جاروی پرنده رو اختراع کرد
امیدوارم قبول بشم و مشکلی با تغییر مشخصات نباشه


معرفی شخصیتت خیلی کوتاهه. لطفا بعدا حتما برگرد و کاملش کن.

تایید شد.


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۸ ۱۷:۵۶:۳۸


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۳۶:۱۵ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

اسلیترین

زویی آکرینگتون


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۰:۰۷ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۸:۰۱:۳۳ یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
اسلیترین
پیام: 4
آفلاین
سلام
برای معرفی شخصیت ام اومدم
شناسه شخصیت قبلی:همه چیز درباره من

معرفی شخصیت =

نام و نام خانوادگی:زویی آکرینگتون

گروه:اسلایترین

ویژگی های ظاهری:موهای کوتاه قهوه ای،قد بلند،چشم های قهوه ای تیره،پوست نسبتا سفید

ویژگی های اخلاقی:باهوش،شوخ طبع،عاشق جادو،عاشق درس های ورد ها و پیشگویی،عاشق تعطیلات،شجاع

چوبدستی:چوب درخت موطلایی - درخت انگور،مغز از موی تک شاخ،اندازه 9.2 اینچ،انعطاف پذیر

پاترونوس:اژدها

حیوان خانگی:جغد مونث (اگه اشکالی نداره)

توضیحات کوتاه:اسم زویی و نام خانوادگیش آکرینگتون هستش.مادرش یعنی لوسی آکرینگتون جادوگر و پدرش یعنی فرانک آکرینگتون ماگل بوده و خودش هم ی دورگه در گروه اسلایترین حساب میشه.با پدر و مادرش زندگی خیلی راحتی رو در آپارتمان خانوادگی شون داشتن تا اینکه براش نامه اومد و تصمیم گرفت به دنیای هاگوارتز بیاد.از درس های ورد ها و پیشگویی خوشش میاد و تقریبا با همه اسلایترینی ها از نظر قدرت طلبی فرق میکنه.به پرواز و کوییدیچ علاقه داره؛اما هنوز هم به خاطر اتفاقی که در بچگی براش افتاده (از سقف ویلا پرت شده پایین) از ارتفاع کمی میترسه.

امیدوارم خوشتون اومده باشه.


تایید شد.


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۸ ۱۷:۵۴:۲۷

Z◊È AΚrÎη૬⊥◊ηشما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.