هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   7 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

ربکا مک دو ویلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۳ چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۵:۵۴ یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۲
از ــــ٨ـﮩ۸ﮩـــــسرزمینــ عدمــﮩﮩـــ٨ـﮩ۸ﮩـــ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام:ربکا مک دو ویلر
گروه:ریونکلاو
نژاد:دورگه
پاترونوس:عقاب

چوبدستی:چوب رز با مغز پر ققنوس،۱۲ سانتی،نرم و انعطاف پذیر

ویژگی ظاهری:پوستی روشن با موها و چشمان بنفش

جبهه:نامعلوم

علاقه مندی ها:شکلات،باشگاه دوئل

ویژگی فردی: خونسرد،باهوش،مهربان،
مغرور،اجتماعی

زندگینامه:
ربکا در شهر لندن متولد شده. او دختر ترزا و جان مک دو ویلر است. او دارای یک برادر به نام رابرت است که ۲ سال از خودش کوچکتر است.
ربکا در طول دوران کودکی خود در مزرعه مادربزرگش در روستای چارلتون شمشیربازی و اسب سواری میکرد.

اخلاقیات:
دارای شخصیتی پسرانه
عشق هیجان و دردسر
رازدار و قابل اعتماد.
دارای عصبانیت های کشنده
گاهی بی منطق و لجباز
درس مورد علاقه: دفاع در برابر جادوی سیاه
او بسیار به ظاهر و پوشش خود اهمیت داده و عاشق زیوارآلات و خریدن لباس است.
.
.
.

تایید شد.
خوش برگشتین.

ویرایش شده توسط Keneriya_Idel در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۷ ۱۵:۰۰:۵۰
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۷ ۱۵:۵۰:۳۹

}Ʀ૯βєटटǞ 𝕄𝐜Ɗ♡ѠΞℓℓƐŔ{

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

آیدن لینچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۱ شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۵:۲۱ دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام : آیدن

نام خانوادگی : لینچ

گروه : اسلیترین

نوع چوبدستی : چوب درخت انگور ، مغز پر ققنوس ، ۱۲ اینچ ، انعطاف پذیر

چوب جارو : آذرخش

سپر مدافع : اژدها

شغل : جادو آموز مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز ، جستجوگر تیم ملی ایرلند

علاقه مندی ها : کوییدیچ، مطالعه ، معجون ها ، طلسم های باستانی

نام پدر و مادر : توماس لینچ و ایوانا سارتر

ویژگی های ظاهری: پسری خوش قیافه با پوستی روشن ، ظاهری مرتب و خوش پوش که نشان از اصیل زادگی اش میداد ، موی تیره خوش حالت و چشمانی درشت به سیاهی شب که میشه گفت برجسته ترین قسمت چهره اش چشمانش است که علی رغم جذابیت خاصشان میشد به راحتی یک خلا و غم بزرگ را در آنها مشاهده کرد

ویژگی های اخلاقی : آدم مرموزی است و هیچکس نمی‌تواند داخل دیدارهای اولیه او را بشناسد . اهل ماجراجویی و فرد کنجکاوی است و هر ریسکی را قبول میکند. میتواند به راحتی با استدلال ها و نحوه رفتار طرف مقابل، هرکسی را قانع کند .

سایر توضیحات : از بچگی توسط پدرش شروع به آموختن انواع طلسم های باستانی کرد که حتی بزرگترین جادوگر ها هم به سادگی نمیتوانستند از پس آنها برآیند. تمام خانواده اش قربانی جادوی سیاه شده اند و تمام فکر و ذکرش انتقام از لرد سیاه بود. به عقیده او یک جادوگر خوب برای داشتن قدرت جادویی فوق‌العاده بیش از هر چیزی به ذهنی قوی و نیروی کافی احتیاج داشت و لازمه داشتن آن دو هم ، دارا بودن یک بدن سالم و قوی بود و برای همین به ورزش هم اهمیت میداد.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۶ ۱۷:۴۳:۵۱

سحر و جادو می‌تواند شما را به یک فرشته و یا یک شیطان تبدیل کند.... و این « انتخاب شما است »

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۴ یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

دیانا کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۰ یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱:۱۱:۰۸ دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳
از خونت خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
نام:
دیانا

نام خانوادگی:
کارتر

لقب:
Fiery storm

گروه:
اسلیترین

چوبدستی:
35 سانتی متر، چوب درخت خاس با ریسه قلب اژدها

جارو:
Firebolt Supreme

علاقمندی ها:
کوویدیچ، نویسندگی، رویا پردازی

سپر مدافع:
اژدهای شاخدار

حیوان درونی:
عقاب طلایی

شغل:
جادوآموز،جست وجوگر تیم ملی کوویدیچ ایرلند،یکی از اعضای محفل ققنوس

ملیت:
ایرلندی

پدر و مادر:
سیریوس کارتر، مینروا مالفوی

ویژگی های ظاهری:
موهام بلند و فره و رنگش قهوه ایه.رنگ چشمام هم فیروزه ایه.در کل هم یک سفیدپوست و یک دگرگون نما هستم.اما تنها تغییری که دوست دارم تغییر. رنگ موم از قهوه ای به مشکیه.

ویژگی های اخلاقی:
همیشه آرام، صبور، مهربان، خیال پرداز و زیرک هستم و به حل کردن معما های سخت و چالش برانگیز علاقه خاصی دارم.اعتماد به نفس بالایی دارم و همه ی کارهایی که شروع می کنم رو با موفقیت کامل به پایان می رسونم.حافظه ی خیلی قوی دارم در حدی که با اولین برخورد با چیزی، می تونم تا ابد اونو به خاطر داشته باشم.به خاطر اینکه در محفل ققنوس هستم در اجرای طلسم ها و وردهای جادویی، چه ممنوعه و چه غیر ممنوعه مهارت خاصی دارم.فقط با یکبار دیدن یک ورد اونو تا ابد به خاطر میسپارم و می تونم اونو به نحو احسن انجام بدم.اما با این وجود دوست ندارم از طلسم های ممنوعه استفاده کنم.دوست دارم تمام وقت خالی که دارم رو با کتاب خوندن و نوشتن داستان پر کنم.از مرگخوار ها خوشم نمیاد و جز در مواقع لازم خودم رو از اونا دور نگه می دارم و باهاشون درگیر نمیشم.

توانمندی ها:
من یک جانورنمای قوی هستم و جانورنمام عقاب طلاییه. بعضی اوقات به شکل عقاب و در حال پرواز دیده می‌شم و بعضی اوقات به حالت انسانیم بر می گردم.در هاگوارتز که هستم،فقط بعضی شب ها به شکل عقاب به گشت زنی میرم.در اجرای طلسم ها و حتی طلسم های ممنوعه درست مثل مرگخوار ها مهارت دارم.یکی از اعضای محفل ققنوس هستم.جست وجوگر تیم کوویدیچ ایرلند هستم و پیروزی های زیادی براشون به ارمغان آوردم.لقب Fiery storm رو به خاطر اینکه سریع می تونم گوی زرین رو پیداکنم و در همون ثانیه های اول بازی اونو بگیرم بهم دادن.

توضیحات:
بزرگترین فرزند سیریوس کاتر، تاریخ تولد 8 آگوست سال 2006 ، همانند پدرم یک اسلیترینی باوقار، در هاگزمید زندگی می کنم،بر خلاف خاندان مالفوی،به خاندان کاتر و ویزلی شبیهم یکی از اعضای محفل ققنوس هستم(مثل پدربزرگم و پدرم)،ازطرف مادرم به خاندان مالفوی، ازطرف پدرم به خاندان کاتر و ازطرف مادربزرگم به خاندان ویزلی وصل هستم. پدربزرگم اسم بهترین دوستش رو روی پدرم گذاشته، و نام مادرم هم از اسم مدیر اون موقع هاگوارتز، مینروا مک گونگال برداشته شده.
نام مدیر هاگوارتز در زمان من پروفسور فیلت ویکه. در مدرسه به دروس ریاضیات جادویی، دفاع در برابر جادوی سیاه و ورد های جادویی علاقه مندم.جست وجوگر تیم ملی کوویدیچ ایرلند هستم و در هاگوارتز هم جست وجوگر تیم اسلیترینم و همچنین یکی از اسلیترینی هایی هستم که جادوی سیاه رو انتخاب نکردند.

انجام شد.

ویرایش شده توسط دیانا کارتر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۶ ۱۱:۳۱:۰۶
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۶ ۱۲:۳۰:۰۶

بی صبرانه منتظر قربانی بعدی ام

پیام زده شده در: ۰:۳۲ یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

گریس ناتلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۰ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۲:۵۴ یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰
از کره ی جنوبی_بوسان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
اسم:گریس
فامیل:ناتلی
گروه:هافلپاف
ملیت:کره ای
حیوان خانگی:یک گربه به اسم کارامل
خصوصیات اخلاقی:مهربون کیوت شیطون شوخ طبع
علایق:نقاشی موسیقی جادو کتاب خوندن
ویزگی منحصر به فرد:صدای زیبایی داره که هرکس بشنوه محو صداش میشه
ویزگی ظاهری:موهای بلند و قهوه ای روشن و البته چتری چشمای میشی پوست سفید
خون:ماگل زاده
قسمتی از زندگی:گریس همیشه به جادو اعتقاد داشت ومیدونست جادو وجود داره اما پدر و مادرش که ماگل بودن به اون میگفتن جادو وجود نداره و اون هیچوقت قرار نیست به جادو برسه اما ی روز که جلوی پنجره نشسته بود و بیرون رو نگاه میکرد با یه چیزی مواجه شد که براش عجیب بود...
جغدی که یک نامه به منقارش گرفته....
خب دیدن جغد تویه روز معموی داخل کره اصلا چیز طبیعی نیست وقتی جغد پایین اومد و نامه رو به دست انا داد
اون تا نامه رو خوند بال دراورد موضوع رو به پدر مادرش گفت اون ها دفعه ی اول مخالفت کردن اما بعداز اصرار های گریس راجب وجود خارجی داشتن هاگوارتز تحقیق کردن واون رو به هاگوارتز فرستادن
جنس چوب دستی:موی تک شاخ و چوب درخت سرو
پاترونوس:تک شاخ

متاسفانه گروه این شخصیت گریفیندوره. لطفا یکیو انتخاب کن که گروهش تو کتاب مشخص نشده یا یه نفر که گروهش هافلپافه.
تایید نشد.

درستش کردم بانو لینی^-^

لطفا سعی کن بعد از ویرایش ناظر یا مدیر پست جدید بزنی و اقدام به ویرایش نکنی، چون ممکنه اون پست دوباره چک نشه و متوجه تغییراتی که رخ داده نشیم تا بتونیم پاسخی بدیم.
تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۶ ۰:۳۶:۲۸
ویرایش شده توسط kimkarol در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۶ ۰:۵۸:۰۶
ویرایش شده توسط kimkarol در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۶ ۰:۵۹:۴۴
دلیل ویرایش: برای ایرادی که از شخصیت گرفته شد
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۶ ۱:۴۸:۳۷

kim karol^-^

پیام زده شده در: ۷:۰۳ شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

ایزابلا سامربای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۹ جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۴:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
شخصیت نام: ایزابلا.

نام خانوادگی: سامربای.

گروه : هافلپاف.

پاترونوس : تنبل درختی.

نژاد : دورگه.(مادر ماگل؛پدر جادوگر)

چوبدستی : هسته ریسه قلب اژدها و چوب بید.

ویژگی ظاهری : چشم سبز و مو سیاه. دارای انواع زخم در همه ی نقاط بدن .

ویژگی اخلاقی : به طور عجیبی دست و پا چلفتی .
همچنین قابلیت اینو داره که زلزله صد ریشتری به پا کنه.
معتاد انواع قهوه؛ اخرین باری که پدرش مجبورش کرد چهار ساعت قهوه نخوره، زد کل خونه رو داغون کرد.

خلاصه زندگی:
خیلی بچه ارومی بود!
به طوری که مادر و پدرش مجبور شدن هشتا خونه عوض کنن.
وقتی یازده سالش شد هیچ کس توقع نداشت براش نامه هاگوارتز بیاد!
البته از از مرلینشون بود که برای ایزابلا نامه نیاد، فکر کنین یکی از خرابکاری هایی که توی خونه انجام میداد رو توی هاگوارتز انجام بده...
اونوقت چه جوری باید تو چشم دامبلدور نگاه میکردن؟

برخلاف تصور والدینش برای ایزابلا نامه اومد و این بار ایزابلا به دلیل اختیار از کف دادن؛ خونه‌ی هشتمی رو خراب کرد.

وی هنگام رفتن یه عالمه قهوه قاچاق کرد چون توی هاگوارتز نوشیدنی ای به جز اب کدوحلوایی و نوشیدنی کره ای پیدا نمیشه. (مسئولین رسیدگی کنین)

در سال سوم تحصیلش در هاگوارتز برای جستجوگر تیم کوییدیچ هافلپاف اتنخاب شد و طی مسابقه ها چند تا بچه رو ناقص کرد.

ایزابلا اکنون فارغ التحصیل هاگوارتزه و دنبال شغل مناسبی برای خودش میگرده.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
جایگزین میکنین؟

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۵ ۱۵:۴۶:۳۰

Only Hufflepuff

پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰

ادنا پاتریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۲ پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۱:۵۴ چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
نام: ادنا
نام خانوادگی: پاتریج
مشغله: دانش آموز
خون: دورگه
اخلاق: بعضی مواقع آروم و بعضی وقتا شلوغ، به شدت ریسک پذیر، اهل درس و مطالعه. بعضی وقتا زیادی مهربون
چوب دستی: چوب درخت موطلایی با مغز موی تک شاخ و 9اینچ طول
پاترونوس: سگ :/
ظاهر: چشمای درشت مشکی با موهی لخت و مشکی(باید بگرم ی عکس خوب براش پیدا کنم
توانایی: معجونای خیلی خوبی میتونم درس کنم :)) سریع یاد میگیرم
توضیحات: خانواده ی مادرم خاندان اصیلی هستن و جادوگرای خیلی برجسته ای دارن اما پدرم یه مشنگ زادس. شور و هیجان مادرم رو دارم و امیدوارم که یه جادوگر برجسته بشم :)

معرفی شخصیتت خیلی کوتاهه لطفا بعدا حتما برگرد و تکمیلش کن.
تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ ۱۷:۰۰:۱۶

پیام زده شده در: ۱۲:۱۶ جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰

دیانا کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از خونت خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

بعضی جاها از معرفی شخصیت خودم برداشته شده بود. سعی کن بعدا برگردی و به زبون و با خلاقیت خودت بنویسی.
تایید شد.

نام:
دیانا

نام خانوادگی:
کارتر

لقب:
Fiery storm

گروه:
اسلیترین

چوبدستی:

جارو:
Firebolt Supreme

علاقمندی ها:
کوویدیچ، نویسندگی

سپر مدافع:
اژدهای شاخدار

حیوان درونی:
عقاب طلایی

شغل:

ملیت:
ایرلندی

پدر و مادر:

ویژگی های ظاهری:
موهام بلند و فره و رنگش قهوه ایه.رنگ چشمام هم فیروزه ایه.

ویژگی های اخلاقی:
معمولا آرومم و زود عصبانی نمی‌شم. فرز و چابک و همواره در حال تکاپو هستم.غالبا از ابراز وجود دوری می‌کنم.دختری آرام، مهربون، صبور و دوست‌داشتنی و زیرک هستم.
در اجرای طلسم ها و حتی طلسم های ممنوعه درست مثل مرگخوار ها مهارت دارم اما جز در مواقع لازم، خودم رو از درگیری دور نگه می‌دارم.
دوست ندارم از طلسم های ممنوعه استفاده کنم.دوست دارم تمام وقت خالی که دارم رو با کتاب خوندن و نوشتن داستان پر کنم.از مرگخوار ها خوشم نمیاد و جز در مواقع لازم خودم رو از اونا دور نگه می دارم و باهاشون درگیر نمیشم.

توانمندی ها:
من یک جانورنمای قوی هستم و جانورنمام عقاب طلاییه. بعضی اوقات به شکل عقاب و در حال پرواز دیده می‌شم و بعضی اوقات به حالت انسانیم بر می گردم.در هاگوارتز که هستم،فقط بعضی شب ها به شکل عقاب به گشت زنی میرم.در اجرای طلسم ها و حتی طلسم های ممنوعه درست مثل مرگخوار ها مهارت دارم.یکی از اعضای محفل ققنوس هستم.جست وجوگر تیم کوویدیچ ایرلند هستم و پیروزی های زیادی براشون به ارمغان آوردم.لقب Fiery storm رو به خاطر اینکه سریع می تونم گوی زرین رو پیداکنم و در همون ثانیه های اول بازی اونو بگیرم بهم دادن.

توضیحات:
بزرگترین فرزند سیریوس کاتر، تاریخ تولد 8 آگوست سال 2006 ، همانند پدرم یک اسلیترینی باوقار، در هاگزمید زندگی می کنم،بر خلاف خاندان مالفوی،به خاندان کاتر و ویزلی شبیهم یکی از اعضای محفل ققنوس هستم(مثل پدربزرگم و پدرم)،ازطرف مادرم به خاندان مالفوی، ازطرف پدرم به خاندان کاتر و ازطرف مادربزرگم به خاندان ویزلی وصل هستم. پدربزرگم اسم بهترین دوستش رو روی پدرم گذاشته، و نام مادرم هم از اسم مدیر اون موقع هاگوارتز، مینروا مک گونگال برداشته شده.
نام مدیر هاگوارتز در زمان من پروفسور فیلت ویکه. در مدرسه به دروس ریاضیات جادویی، دفاع در برابر جادوی سیاه و ورد های جادویی علاقه مندم.جست وجوگر تیم ملی کوویدیچ ایرلند هستم و در هاگوارتز هم جست وجوگر تیم اسلیترینم و همچنین یکی از اسلیترینی هایی هستم که جادوی سیاه رو انتخاب نکردند.

اممم... تغییر خاصی دادی؟ اگه هم دادی من متوجه نشدم، چون هنوزم بخش‌هایی که گفتم کپی کردی سرجاشون باقیه و عوضشون نکردی. برات اون بخشا رو با رنگ آبی مشخص کردم.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ ۱۶:۵۷:۰۹

پیام زده شده در: ۹:۴۳ جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰

دیانا کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از خونت خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام:
دیانا

نام خانوادگی:
کارتر

لقب:
Fiery storm

گروه:
اسلیترین

چوبدستی:

جارو:
Firebolt Supreme

علاقمندی ها:
کوویدیچ، نویسندگی، رویا پردازی

سپر مدافع:
اژدهای شاخدار

حیوان درونی:
عقاب طلایی

شغل:

ملیت:
ایرلندی

پدر و مادر:

ویژگی های ظاهری:
موهام بلند و فره و رنگش قهوه ایه.رنگ چشمام هم فیروزه ایه.در کل هم یک سفیدپوست هستم.

ویژگی های اخلاقی:
معمولا آرومم و زود عصبانی نمی‌شم. فرز و چابک و همواره در حال تکاپو هستم.غالبا از ابراز وجود دوری می‌کنم.دختری آرام، مهربون، صبور و دوست‌داشتنی و زیرک هستم که به حل معماها و تست های سخت و چالش برانگیز علاقه زیادی دارم.
در اجرای طلسم ها و حتی طلسم های ممنوعه درست مثل مرگخوار ها مهارت دارم اما جز در مواقع لازم، خودم رو از درگیری دور نگه می‌دارم. دوست ندارم از طلسم های ممنوعه استفاده کنم.دوست دارم تمام وقت خالی که دارم رو با کتاب خوندن و نوشتن داستان پر کنم.از مرگخوار ها خوشم نمیاد و جز در مواقع لازم خودم رو از اونا دور نگه می دارم و باهاشون درگیر نمیشم.

توانمندی ها:

توضیحات:

بعضی جاها از معرفی شخصیت خودم برداشته شده بود. سعی کن بعدا برگردی و به زبون و با خلاقیت خودت بنویسی.
تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ ۱۱:۵۳:۲۳
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ ۱۱:۵۵:۱۳

پیام زده شده در: ۰:۰۷ جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰

الکس سایکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۲ سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۴:۰۳:۰۹ شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
نام: الکس سایکس (Alex Sykes)

لغب: الکس شگفت انگیز

مشغله: دانش آموز(Perfect) (من نسخه انگلیسی خوندم و نمیدونم تو فارسی بهشون چی میگن ولی الکس تو سال 1994 پرفکت یا سرپرت گروه اسلترین بود(((فکر کنم همون سرپرست میگن))))

خون: اصیل

اخلاق:
باهوش و کنجکاو، رازدار، جدی اما نه خالی از شوخ طبعی، به سختی به کسی اعتماد خواهم کرد و حتی وقتی اعتماد کردم به این سادگی در مورد خودم چیزی نخواهم گفت. با این حال برای افراد داخل دایره اعتمادم هر کاری ازم بر بیاد میکنم. سر کلاس ها به درس دقت خواهم کرد و همواره جلوتر از اساتید کتاب ها رو مطالعه خواهم کرد.

وَند (چوبدستی): چوب آکاسیا(Acacia) با مغز پر ققنوس 12 اینچ طول

جارو: Firebolt Supreme

پاتروناس: آناکوندا

ظاهر:
عکس شخصیت
گروه: اسلترین

توانایی: دفاع در برابر جادوهای سیاه و یادگیری فوقالعاده سریع و استعداد ذاتی ظاهرا در تمام زمینه ها .عاشق جادو و طلسم های سیاه و چشم سوم و چفت کردنم با یه اشاره س و چفت خودکار تو هر رول و جادو ...هیپنوتیزم

سپر مدافع خودکار :اکسپکتوپاترونوم

زندگی نامه:
متولد 1978/4/4 در خانواده ای اصیل زاده متولد شد. از همان کودکی علاقه شدید خود به مطالعه و فراگیری را با مطالعه جزء به جزء کتاب های پدر و مادرش شروع کرد و بلافاصله پس از رسیدن به سن کافی برای ورود به مدرسه هاگوارتز اعزام شد. با دور ماندن از حاشیه ها و پیگیری درس ها و یادگیری به زودی در چشم اساتید و حتی مدیر مدرسه چنان درخشید که به یکی از پرفکت(سرپرست) های گروه اسلترین بدل شد. و این وظیفه او را واداشت تا توجه بیشتری به باقی دانش آموزان مدرسه موطوف کند و خیلی زود سایکس با استفاده از رابطین و بیشتر مواقع مهارت زیادی که در به دست اوردن اطلاعات داشت، تبدیل به یکی از مطلع ترین دانش آموزان مدرسه از تمام راز های ساختمان و دانش آموزانش شد.

راز: این مقدار از شخصیت و گذشته الکس از کسی پنهان نیست، اما بخش دیگری وجود دارد که هیچ کس در مورد آن نمیداند، و آن علاقه ذاتی او به خون است.
توانایی مخفی: خوناشام.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ ۲:۱۵:۰۰
ویرایش شده توسط الکس سایکس در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ ۱۸:۰۳:۰۳
ویرایش شده توسط الکس سایکس در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ ۱۸:۱۵:۴۲

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰

سیدنی پاکریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۹:۰۲ چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
نام: سیدنی
نام خانوادگی: پاکریج
گروه: هافلپاف
ویژگی های ظاهری: موی مشکی، چشم سبز، پوست تقریبا روشن
ویژگی های اخلاقی: دنبال کشف چیزها و جاهای عجیب و جدید، زود عصبانی نشدن، اجتماعی ولی سکوت برام لذت بخشه. یک جا بند نشدن. باهوش‌. در مواقع ضروری آرامش خودمو حفظ می کنم. خونسرد. پر انرژی از کتاب خوندن و موسیقی خوشم میاد.
چوبدستی: پر ققنوس و چوب سپیدار تقریبا انعطاف پذیر طول 2۶ سانتی متر
جارو: آذرخش(جاروی قدیمی برادر بزرگم بوده)
معرفی کوتاه: اهل بریتانیا فرزند دوم کایل پاکریج و لیزا میلر. برادرش لوکاس میلر نام دارد. اصیل زاده ولی دو نفر از اجدادم مشنگ بودند. زاده ی ۴ آوریل ۲۰۰۹

معرفی شخصیتت خیلی کوتاهه لطفا بعدا حتما برگرد و تکمیلش کن.
تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۳ ۱۷:۵۵:۵۵
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۳ ۱۷:۵۶:۲۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.