هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی روبیوس هاگرید
پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
دوستان! جادوگرانی‌هایی که هنوز به قدرت مردم پایبندید...
خوش‌حالم که ستادم در این‌روزها مکانی بود برای بحث‌های انتلکتوال و عمیق. و اما حالا...
متنی آماده کرده بودم و توضیح داده بودم چرا ضرورت امروز ایجاب می‌کنه که به ویلبرت اسلینکرد رأی بدهیم. در پس پرده و نامحسوس، هر دوستی که پیش من اومد تا از من حمایت کنه رو ترغیب کردم به جای من به ویلبرت عزیز رأی بده.و موفق هم شده بودم. تعداد قابل تأملی از کاربران رو راضی کرده بودم که به ویلبرت رأی بدند. تا بتونیم حربهٔ زوپس‌نشین‌های خودسر و فی‌البداهه‌قانون‌عوض‌کن رو خنثی کنیم. اما زوپس‌نشین‌ها همین رو هم تاب نیوردند...
دیدید چی شد!؟ کسانی که خودشون تأیید صلاحیت کرده بودند رو حالا امروز رد صلاحیت کردند. ستاد ویلبرت عزیز ما رو بستند. طبق کدامین قانون؟ حتما خواهند گفت چون فعالیتی نداشته‌ند. خب اگر فعالیتی نداشته‌ند طبیعتا نباید رأی بیارن. دیگه ترسی نداره که.
باز هم سوختیم. باز هم سوء استفاده کردند از سادگی ما.
بدین‌وسیله و با قدرتی که مردم به من اعطا کردند، ویلبرت اسلینکرد رو به عنوان وزیر بعدی وزارت سحر و جادو منصوب می‌کنم!

یا ویلبرت.

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۳:۲۹ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۰:۰۶:۱۳
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 168
آفلاین
مگر زمین جادوگران بزرگ نبود؟ مهاجرت می کردید. ویزا نمیخواست که. ووی ووی ووی!

به نظر بنده، اکتفا به منابع داخلی (موزه) نشان از سیاست های بسته شماست. نگاه وزیر مملکت باید به گوهر نهفته در منابع خارجی (خارج از مرزهای وزارتخانه) باشد. عصر گفتگوی تمدن هاست. بروید با هاگزمیدیان و دایگونیان و هاگوارتزیان و غیره گفتگو کنید. برنامه های گسترده فرا وزارتی طراحی کنید برای جای جای جامعه جادویی. شما نقش وزیر را با نقش مورخ اشتباه گرفتی ای آقای وزیری که حتی نمیخوام اسمتو بنویسم. خودکارم جوهر نداره.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
قطعا چیزی که حاج هاگرید میگه درسته و انتظارات متناقض و دخالت های زیاد توی امور هم دیگست که باعث رخ دادن خیلی از کدورت ها، لفت دادن ها میشه. از طرفی وزیر اختیاری نداره و باید کارهایی که ازش انتظار دارن انجام بشه و از طرف دیگه ازش کار جدید میخوان. موزه ای که اهمیت اصلی رو توی این سایت داره از وزارت منتقل شده به ویزنگاموت که خب علنا نیمی از کارهای وزارت میخوابه و اهمیت وزارت به صرف انتخاباتش خلاصه میشه چون بیاید صادق باشیم، هر کسی میتونه نیو سوژه و رول بزنه و نیازی به نظارت و مدیرت این قضیه نیست، چه بسا که نظارت روی این مسئله خلاقیت رو میاره پایین!

از اونجایی که به بنده ستادی داده نشد و حرفایی که یکساله نگه داشتم رو نمیتونستم بزنم در جای مناسب، ستاد دابش گلمون رو به خاطر حق کپی رایت استفاده از عکسم انتخاب کردم که یه سری صوبتا بکنم. مدیریت با انتخاب افرادی خاص برای نظارت مخالف بودن، پنهان کاری هم بسه مشکل همین موزه بود. فردی رو در کابینم برای این پست انتخاب کردم که بر اساس جهالت خودم و اعتماد به انتخاب وزرا و مدیرهای قبلی بود، اما گویا کدورت های شخصی و غیرشخصی پیش اومده ورق رو برگردونده بود.

من به عنوان وزیر نالایق که هیچکاری نکرده شناخته میشم و درسته، کاری هم نکردم. زمانی که یکی از مدیر ها درخواست خروج از تیم مدیریت رو میده به علت ناظر موزه و اینکه چرا من قبل از انتخاب اون فرد، از اون مدیر گرامی سوالی نکردم و پشت بند این اتفاق مدیر دیگه ای بسیج میشه که این داشمون نباشه منم نیستم، مجبور میشم ناظر موزه رو عوض کنم تا دابشای گلمون تیم مدیریت رو رها نکنن، مشکل اینجاست که کسی علاقه ای به این پست نداره و افرادی که خواستار اخراج ناظر قبلی بودن الان برنامه ای ندارن برای جایگزینی.

خلاصه صحبت این هست که بیاین تقصیر ها رو گردن خودمون نندازیم، گردن کس دیگه ای هم نندازیم، انتظاری از هم نداشته باشیم، توی کار هم دیگه دخالتی نکنیم و کلا بیاید هیچ کاری نکنیم!

#هیچ_کاری_نکنیم

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۱۳ دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
آمدم. چون احساس تکلیف کردم. برای مقابله با منتقل کردن شبانه‌ی موزه‌ی وزارت به ویزنگامونت. برای حفظ اهمیت وزارت. برای تدارکات‌چی نبودن وزیر. هیچ حواستان است؟ صاحبان سایت و حتی خود برگزارکنندگان این رقابت مایلند که قطب سوم ایجاد نشه. بر این باورن که: کل اهمیت وزارت به همین چند روز انتخاباتشه.
و وقتی دیدند این‌طور نیست، موزه رو از وزارت خارج کردن. فردا روز آزکابان رو هم خارج می‌کنند. و بعد، وزیر رو هم انتصابی می‌کنند.
هیچ وعده‌ای هم نمی‌دهم. نه سایت شلوغ می‌شه و نه سوژه می‌دم. تعطیل. رول هم نمی‌زنم. توی پست ثبت‌نامم هم به صراحت این موضوع رو مطرح کردم.
تنها وعده‌م به‌روزرسانی سریع موزه در اسرع وقت است. چرا که:

تصویر کوچک شده

نام دولت من، دولت هیچ‌کاری‌نکننده خواهد بود. بیایید هیچ کاری نکنیم.

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

ستاد انتخاباتی روبیوس هاگرید
پیام زده شده در: ۰:۲۸ دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
نامزد محترم، جناب آقای روبیوس هاگرید.

صلاحیت شما برای نامزدی در هفدهمین انتخابات وزارت سحر و جادو احراز گردیده و شما مجاز به فعالیت انتخاباتی در زمان تبلیغات هستید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.