هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی ارکوارت راکارو
پیام زده شده در: ۱۷:۵۹ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
آرکوی عزیزم.

من کاری به وزارت ندارم اصلا. برا همین بهشون گفتم پستشون رو باید جای دیگه می‌زدن. من فقط اون بخشی از حرفاشون رو به نمایندگی از مدیران جواب دادم که خطاب به مدیران بود. اون مثال آخر هم اصلا رو به تو نبود بخدا، با وزارت پارسال بودم. تکرار می‌کنم که برای همین گفتم پستشون رو جای اشتباهی زدن.

حالا چیل کن و لطفا بهم ساندیس و شیرکاکائو بده که خسته شدم.

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۸ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

جیسون سوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۴ سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۰:۴۲:۰۵ جمعه ۶ بهمن ۱۴۰۲
از پشت سرت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 146
آفلاین
نقل قول:
شما اول پستتون حرف از مدیران و زوپس نشینان و اعتمادشون و نظارت انجمن‌ها زدید، پس مسلما اون بخش از حرف هاتون باید توی گفتگو با مدیران باشه.

من توی کل حرفای شما اینکه منظورتون به شکل خاص انجمن وزارتخونه باشه رو ندیدم، الان از دوستان هم پرسیدم اونا هم برداشتشون این بود که روی صحبت با مدیرانه.
چون وظیفه‌ی مدیریت فقط برگزاری انتخابات به بهترین نحو ممکنه و بعد از اون به عهده‌ی کاندیداها و وزیره پس شما باید کاندیداها رو مخاطب قرار می‌دادید نه مدیران و زوپس نشینان و غیره رو.

خیر دیگه صحبتی نیست‌. امیدوارم شما هم متوجه شده باشید.

اول صحبت هام گفتم اعتماد و حمایت زوپس نشینان. تو فرهنگ لغت من وقتی همچین حرفی میزنن دارن تقاضا میکنن برای اعتماد و حمایت افراد بالا دست. من اشتباه فکر کردم درباره ی مفهومش ظاهرا و عذر میخوام.

نقل قول:
سایت اگر دوستان زوپس نشینمون اعتماد و حمایت کنن میتونه خیلی بهتر بشه.

بار این جمله منفیه؟

نقل قول:
اینا وعده های فضایی نیستن. فقط یه مدیریت منسجم یه ذهن خلاق و یکم پشتکار نیازه. تکرار میکنم معجزه ای در کار نیست قدم به قدم همه چیز بهتر میشه و جلو میره. هیچ کس نمیتونه ادعا کنه که تمام مشکلات رو حل میکنه یا تو مدت خیلی کوتاهی وضعیت قراره خیلی متفاوت بشه. هر کس همچین ادعایی کرد بدونید دروغ میگه.

کلمه ی مدیریت منظور مدیر سایت نیست منظور مدیریتیه که وزیر باید روی انجمن خودش داشته باشه.

و در جاهای دیگه هم با توجه به این که داریم درباره ی وزارت صحبت میکنیم منظور نظارت همین انجمن وزارتخونست. این قدر فکر میکردم قضیه واضحه که نیومدم بعد از هر انجمن و هر مدیریت و هر حرفی کلمه وزارت خونه رو تکرار کنم.
خب ظاهرا واضح نبوده و اشکال از منه. معذرت خواهی کردم. فکر نمیکردم وسط انتخابات اگر صحبت از مدیریت و نظارت بشه منظور دیگه ای ازش برداشت میشه.

اگر قرار بود نقدی به مدیریت بشه اینجا نمیومدم صحبت کنم.
هیچ علاقه ای هم ندارم به حاشیه بکشم انتخابات رو که اگه میخواستم خودم از کاندیدا ها نمیخواستم که بیان و جدی برگزارش کنن این رویداد رو. ولی متاسفانه دقیقا همین تاپیک به حاشیه کشیده شده. ایراد از حرفای من بوده و من معذرت میخوام.

ارتباطی به نامزد مورد نظرم نداشته و ایشونم در جریان نبودن. خوشحال میشم قضیه بسط داده نشه.

ویرایش شده توسط جیسون سوان در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۹ ۱۸:۰۴:۰۳

پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

اركوارت راكارو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲:۱۶ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۲
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 128
آفلاین
گابریل عزیز فکر کنم سو تفاهم شده، مطمئنا منظور جیسون از دولت های قبل دولت شما نبوده، من کاملا فعالیت دولت شما رو به یاد دارم بعد از اینکه وزیر منتخب خیلی شیک و مجلسی خودش رو کشید کنار شما همه مسئولیت ها رو به دوش کشیدی، به قول خودت اون سال کنکور هم داشتی، کار نظارت واقعا کار سختیه کسی این رو انکار نکرد، کسی قرار نیست از مسئولیت شونه خالی کنه نمی دونم تا چه حد منو می شناسی ولی من همیشه سعی کردم مسئولیتم رو درست انجام بدم. من اگه برنامه نداشتم جلو نمی اومدم.

گفتم کسی قرار نیست معجزه کنه خب واقعا نمی فهمم کجای حرفام بوی وعده های نشدنی می داد؟ از منظورم از معجزه کردن این بود بنده حقیر نمی تونم بازدید سایت رو با دو تا مسابقه و دو تا سوژه بالا ببرم؛ ولی سعی خودم رو می کنم حتی شده، اعضا دوتا پست اضافه بزنن، مگه هدفی غیر از خوش بودن و لذت بردنم داریم؟

درمورد ناظرای تاپیک هم باید بگم مگه در سال های قبل هم همچین چیز نبوده؟ الان موزه تحت نظارت وزارتخونه نیست اما قبلا که بود کلی مورخ داشتیم، رئیس دسته کاراگاهان داشتیم و ... بنابراین چیز دور از ذهنی نیست این ماجرا حالا که موزه به هر دلیلی از ورارتخونه جدا شده مطمئنا کار وزیر و کابینه هم راحت تر می شه، می تونن خودشون رو وقف کار های دیگه بکنن. فکر کنم شما منظور جیسون رو درست متوجه نشدین معلومه که ما نمی تونبم برای هر تاپیکی ناظر داشته باشیم، ولی استفاده از افراد قابل اعتماد و اعضایی که چند ساله فعالیت دارن، آیا کار غلطیه؟ مطمئنا همفکری کردن و کار گروهی خیلی بهتر از اینکه دو نفر همه کارا رو سروسامون بدن و آخرشم به دلیل مشغله زیاد و کار طاقت فرسا کلا از مسئولیت شونه خالی کنن و برن!

و در آخر، من نمی گم من عالیم، من ناجیه سایتم،تو حرفای قبلیمم گفتم من فقط میخوام یه قدم کوچولو بردارم همین؛ فقط ازتون می خوام یه نگاه به ستاد های دیگه بندازین، مرلینی نکرده قصد تخریب بقیه کاندیدا ها رو ندارم ولی کدوم یک از کاندیدا ها برنامه ای جدی ارائه داده؟

خوشحال میشم توصیفتون از یک وزیر خوب رو بشنوم.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
شما اول پستتون حرف از مدیران و زوپس نشینان و اعتمادشون و نظارت انجمن‌ها زدید، پس مسلما اون بخش از حرف هاتون باید توی گفتگو با مدیران باشه.

من توی کل حرفای شما اینکه منظورتون به شکل خاص انجمن وزارتخونه باشه رو ندیدم، الان از دوستان هم پرسیدم اونا هم برداشتشون این بود که روی صحبت با مدیرانه.
چون وظیفه‌ی مدیریت فقط برگزاری انتخابات به بهترین نحو ممکنه و بعد از اون به عهده‌ی کاندیداها و وزیره پس شما باید کاندیداها رو مخاطب قرار می‌دادید نه مدیران و زوپس نشینان و غیره رو.

خیر دیگه صحبتی نیست‌. امیدوارم شما هم متوجه شده باشید.

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

جیسون سوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پشت سرت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
اول اینکه پست شما در جای نادرستی زده شده و حرف‌های این چنینی باید توی تاپیک نحوه‌ی برخورد یا گفتگو با مدیران باشه و لطفا در آینده دقت کنید توی محل زدن حرفاتون.

مربوط به تبلیغات و نامزد مورد نظر خودمه ارتباطی به مدیرای فعلی نداره. صحبتای من درباره ی وزارت بود صرفا ارتباطی به نظارت انجمن های دیگه نداشت.

نقل قول:
با اینکه می‌فرمایین انتظار معجزه ندارین، ولی کل حرفاتون برای ما معجزه کردن محسوب می‌شه. گذاشتن ناظر برای هر دو سه تا تاپیک؟ اصلا ما انقدر عضو داریم؟

باز هم میگم تاپیک های تحت نظارت وزارتخونه اونقدر نیست. بله الان صحبت هایی داره میشه با یه عده که قبول مسئولیت کنن و کمک کنن برای سر پا کردن ازکابان و وزارتخونه.

نقل قول:
کار نظارت خیلی پر اهمیت‌تر از اون چیزیه که شما فکر می‌کنید‌

من گفتم نیست؟ دم شما هم گرم!

نقل قول:
من الان همزمان دارم نظارت تالار خصوصی اسلیترین و مدیریت رو انجام می‌دم و انقدر سخته برام که وقت نمی‌کنم یه پست ساده برای دل‌خوشی خودم بزنم، ولی نظارت اسلیترین رو هم نمی‌تونم تحویل بدم، چرا؟ چون عضوی که هم خوب و مناسب باشه و هم حاضر باشه قبولش کنه نداریم. ما برای پیدا کردن ناظر قابل قبول واسه‌ی انجمن‌هایی مثل دیاگون و هاگزمید هم به مشکل خوردیم چون هیچکس وقت و توان رسیدگی بهشون رو نداره و قبولشون نمی‌کنه. تازه واردها رو هم به محض ورود به ایفای نقش نمی‌تونیم بشونیم پای نظارت، باید مدتی بگذره و ببینیم اصلا موندگار هستن و پیشرفت می‌کنن یا نه، بعد ازشون کمک بگیریم. پس لطفا انقدر راحت، وقتی اصلا در جریان مشکلات نیستید قضاوت نکنید.

من قضاوتی نکردم والا شما فکر میکنم یکم اشتباه متوجه شدید منظور من رو.
بحث صرفا سر یه انجمن و تاپیک های مربوط به همون انجمنه اصلا من کاری به مدیریت و هاگزمید و هاگوارتز و ... ندارم.
تعداد تاپیک های این انجمن اونقدری نیست که نشه با کمک اعضای سایت مدیریتش کرد.
اگه سو تفاهم یا توهینی شد من عذر میخوام از شما.

حل شد مشکل؟
اگه بحثی هست بفرمایید.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جیسون

اول اینکه پست شما در جای نادرستی زده شده و حرف‌های این چنینی باید توی تاپیک نحوه‌ی برخورد یا گفتگو با مدیران باشه و لطفا در آینده دقت کنید توی محل زدن حرفاتون.

با اینکه می‌فرمایین انتظار معجزه ندارین، ولی کل حرفاتون برای ما معجزه کردن محسوب می‌شه. گذاشتن ناظر برای هر دو سه تا تاپیک؟ اصلا ما انقدر عضو داریم؟

کار نظارت خیلی پر اهمیت‌تر از اون چیزیه که شما فکر می‌کنید‌. من الان همزمان دارم نظارت تالار خصوصی اسلیترین و مدیریت رو انجام می‌دم و انقدر سخته برام که وقت نمی‌کنم یه پست ساده برای دل‌خوشی خودم بزنم، ولی نظارت اسلیترین رو هم نمی‌تونم تحویل بدم، چرا؟ چون عضوی که هم خوب و مناسب باشه و هم حاضر باشه قبولش کنه نداریم. ما برای پیدا کردن ناظر قابل قبول واسه‌ی انجمن‌هایی مثل دیاگون و هاگزمید هم به مشکل خوردیم چون هیچکس وقت و توان رسیدگی بهشون رو نداره و قبولشون نمی‌کنه. تازه واردها رو هم به محض ورود به ایفای نقش نمی‌تونیم بشونیم پای نظارت، باید مدتی بگذره و ببینیم اصلا موندگار هستن و پیشرفت می‌کنن یا نه، بعد ازشون کمک بگیریم. پس لطفا انقدر راحت، وقتی اصلا در جریان مشکلات نیستید قضاوت نکنید.

پ.ن: در ادامه‌ی همین مسئله‌ی کمبود عضو، یکی دو سال پیش یه وزیر داشتیم به اسم کریس چمبرز که دو ماه بعد قبول مسئولیت در رفت کلا. هیچکس قبول نکرد اون وزارت رو ادامه بده، نهایتا چی شد؟ من که همون سال کنکور داشتم وزارت اون سال رو ادامه دادم. خیلی هم وزیر خوب و ساکتی بودم و بهانه‌های بنی اسرائیلی از جمله دخالت توی کار وزیر و اینجور چیزا نمیاوردم، مثل بعضی از دوستان.

امیدوارم امسال وزارتمون مثل پارسال، و وزارت چسبندگی و سازندگی چمبرز نباشه.

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۱۰:۳۲ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

جیسون سوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پشت سرت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام بر ارکو سان!

میبینم که همون طور که انتظار میرفت برنامه ها عالی و کامله خشونتشم تکمیله!

چیز یعنی خیلی مردمی و حامی دموکراسی و انسان دوستیه همه چی.

من به شما افتخار میکنم!

خب لازمه یکم جدی حرف بزنیم و از طنز و ایفای نقش خارج شیم. ببخشید پیشاپیش.

سایت اگر دوستان زوپس نشینمون اعتماد و حمایت کنن میتونه خیلی بهتر بشه.
متاسفانه امار مشارکت توی فعالیت ها به نسبت قبلا ها خیلی کم شده و اون شور و شوق لازم برای تشویق دوستانمون به عضویت و فعالیت توی ایفای نقش اصلا وجود نداره یا خیلی کمه.

به قول آرکو کسی نمیتونه معجزه کنه. قرارم نیست وعده وعید بیخود داده بشه. اما همین که یه قدم بریم جلو و اشتباهات دولت های قبل رو تکرار نکنیم خودش عالیه.

میشه مسابقات قدیمی ای که هممون یادمونه چقدرجنب و جوش توی سایت راه می انداختن سر پا بشن و البته تغییراتی توشون بوجود بیاد . میشه سوژه های خاک خورده رو به روز کرد و از تایپک هایی که مدت هاست بازدید نداشتن استفاده های جدید و خوبی کرد.

اینا وعده های فضایی نیستن. فقط یه مدیریت منسجم یه ذهن خلاق و یکم پشتکار نیازه. تکرار میکنم معجزه ای در کار نیست قدم به قدم همه چیز بهتر میشه و جلو میره. هیچ کس نمیتونه ادعا کنه که تمام مشکلات رو حل میکنه یا تو مدت خیلی کوتاهی وضعیت قراره خیلی متفاوت بشه. هر کس همچین ادعایی کرد بدونید دروغ میگه.

و مورد بعد ما از تمام پتانسیل اعضای خوبمون استفاده نمیکنیم و بعد انتظار پیشرفت داریم؟ چرا از خیلی از اعضای مهم سایت که هممون میدونیم انگیزه و استعداد کافی رو دارن استفاده نمیکنیم و دستی به سر و روی سازمان ها و تفریحات و تاپیک ها نمیکشیم؟

شاید نظارت به کل یه انجمن سخت باشه. شاید که نه ... حتما! ولی اگر برای هر دو سه تا تاپیک یه مسئول از اون افرادی که گفتم بذاریم چی؟ بازم سخته؟ اگه از چندین و چند نفر مشورت بخوایم برای سوژه ها و برنامه هامون بازم تو این رکود فرو میریم؟ اگر به صورت منظم گزارش بخوایم و نظارت دقیق باشه کسی جرئت تخطی پیدا میکنه؟

مورد بعد اگر دوستان میخوان ایراد بگیرن به تایم فعالیت بنده و ارکو باید بگم این شناسه اول هیچ کدوممون نیست. به تازه وارد بودن ایراد نگیرید که نیستیم.

من نمیخوام کسی رو تخریب کنم. کاری به وزرای قبل هم ندارم. از شیش هفت سال پیش که من یادمه تا همین امروز دولت به دولت پسرفت داشتیم . کاری به استثنا ها ندارم. داریم منطقی و کلی حرف میزنیم. این وضعیت فعلی سایت این بازدید و مشارکت کم اتفاقی نیست. کم کم همه چی دست به دست هم داده و قدم به قدم یه عده رو از سایت زده کرده. خب حالا باید چیکار کرد؟ نشست و غصه خورد؟

کاندیدا های عزیز اگر یکم فقط یکم این سایت رو دوست داشته باشید انتخابات رو به شوخی و مسخره بازی نمیگیرید. انتخابات این دوره صرفا جنبه فان و تفریح نداره.
بگید ...
بخندید ...
تفریح کنید ...
کل بندازید ...
ایفای نقشتون رو جلو ببرید ...
خیلیا ممکنه با همین انتخابات بیان سمت عضویت و تو سایت موندن.
خیلیم عالی!
خیلیم دمتون گرم!

اینا خوبن.خیلیم خوبن. ولی یادتون نره کنار همه ی این ها سایتی هست که به ما و حضور ما نیاز داره.
برای شخص من این سایت مظهر خاطرات خوب گذشته و نوجوانیه! میدونم برای خیلیاتون همینه!

باید متحد بشیم برای نجاتش!

از همه ی اعضای سایت تقاضا میکنم هر خواسته یا پیشنهاد یا نقدی که دارن همین جا بگن تا تکلیفمون قبل از انتخابات مشخص بشه و چشم بسته رای داده نشه!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰

اركوارت راكارو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
انسان ذاتا خشنه آقای تراورز!
البته شما که پیرهن های بیشتر نسبت به من پاره کردین مطمئنا بیشتر در جریانید!
اون سورپرایزی که تو پست پایینی بهش اشاره کردم یکی از گزینه های ترویج خشونت در دولت بنده ست که بعدا درموردش بیشتر توضیح میدم. مطمئنم بهتر می دونین که تو گونی کردن افراد هزینه زیادی می ببره، یکی از ویژگی های بارز دولت شما زندانی های سیاسی زیادتو و شکنجه گاه های خطرناکتون بود؛ بنابراین ما روش های نوینی به کار می بریم مثلا محو کردن ملت از رو زمین، قطع کردن دست از مچ، پیوند زدن امحا احشا شون بهم، ریختن خونشون تو شیشه، گذاشتنشون تو یخچال تا خوراک معاون عزیزمون آقای سوان بشن و ...
برای امر معروف نهی از منکر هم به جای گشت ارشاد که تو دولت شما روی کار اومد ما پلیس ضد شورش داریم، چه منکری بدتر از مخالفت با دولت بر حق و چه معروفی بالاتر از احترام گذاشتن به وزیر محترم وجود داره؟
خلاصه نگران نباشید دولت ما از نظر خشونت تامینه!

پیام زده شده در: ۱۲:۰۹ سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
گویا فکر زندانی کردن عده کئیری از آحاد حامعه رو در سر دارین برای فعالیت آزکابان، به مسابقات خشونت آمیز فرار از آزکابان و پرایدبازیاش هم که علاقه مندید، اینا به کنار شما بازرس بدبختو زدی کشتی جلو دوربین! این همه خشونت از کجا میاد؟ فرزندم اندکی عشق، اندکی دوستی... حاج دامبلدورمون هم تفکراتی داره ها، عشق و دوستی و فیلان بیسار. دابش گلم شما وقتی دم شومینه ی دفترت داشتی آبنبات قارچی میزدی و احساس عشق در جهان و پیوند با کهکشان میکردی، مار و عنکبوت میریخت تو مدرست دیگه! از بحث اصلی منحرف شدیم، این حجم از خشونت از هر کجا که میاد بسیار پسندیدست! برنامه شما برای ترویج هرچه بیشتر خشونت چیه؟ با معترضین به خودتون قراره چطور برخورد کنید؟ هدفی برای قتل عام نهاد های دیگه دارید؟ ملت رو تو چه جنس گونی خواهید کرد؟ برای امر به معروف و نهی از منکر چه برنامه ای دارین؟

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰

اركوارت راكارو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بازرس نگاهی به پسر رو به رویش انداخت.
پسر مو سفید درحالی که دستانش را پشتش پنهان کرده بود، کلاه جادوگری بر سر، عینک بر چشم و سیگار برگی بر لب داشت و علامت وزارت سحر و جادو و متنی با این مضمون "وزیر بر حق جامعه" در چپ و راستش معلق بودند و هر جا می رفت او را دنبال می کردند.
- خانم ارکوارت راکارو؟
- هر کی هر چی دلش میخواد می گه ارکو بهم می گن، آرکو می گن، ارورات می گن، سر کار خانمم میگن! هر چی دلت می خواد بگو.

بازرس نگاهی به سرتا پای ارکو را برانداز کرد.
- یعنی می گی خانم نیستی؟

ارکو درحالی که دستانش همچنان پشتش بود، چشمانش که زیر عینک بزرگ پنهان بود بست و سیگارش را به گوشه لبش هل داد.
- هر چی دلت می خواد بگو عادت کردم که با ساحره ها اشتباه بگیرنم!
سپس لبخند عریض بر لبش نشاند.
بازرس که گیج شده بود سرش را خاراند. در حالی که خودکاری از جیب پیراهنش در می آورد، رو به ارکو گفت:
- پس جناب آقای ارکوارت راکارو هستین.
سپس روی نوشته "خانم" خط کشید.
- خب برسیم به اصل ماجرا، چی شد که یه دفعه ای وارد ایفای نقش شدی؛ نه هویتی، نه شناسه قبلی ای، خیلی راحت و هماهنگ شده خودتو وسط جامعه جا کردی.

ارکو با بیخیالی سیگارش را دود می کرد.
- به نظرت باحال تر نیست که کسی ندونه من کی هستم، یه روز که همه دارن کارای معمولیشونو انجام می دن من بیام پرده از این راز بگشایم، برگاشون بریزه؟!

دلیل زیاد منطقی ای به نظر نمی رسید اما با این حال بازرس همه جزئیات را یاداشت کرد.
- از کاندیدا شدنت بگو، همونطور که یه دفعه ای وارد شدی یه دفعه ای هم ندیده نشناخته با یک ماه سابقه و هشت تا پست کاندیدای وزارت شدی؟
- همچین یه دفعه ای هم نبود! چند بار منصرف شدم با این فکر که شاید مناسب جامعه جادویی نباشم؛ ولی همه چیز از خود ما شروع می شه از خونه ما شروع می شه! شاید من بتونم یه تغییری تو سایت ایجاد کنم، یعنی سعی خودم رو حتما می کنم؛ منوی هزار رنگ زوپس رو ندارم ولی شاید بتونم با منوی وزارت یه سری کارای کوچولو انجام بدم. درمورد هشت تا پست هم باید بگم که...
ارکو دستانش را بیشتر پشتش پنهان کرد و مطمئن شد که در دیدرس بازرس نیستند.
- شغل فعلی من ایجاب می کرد که کمی از دید ها پنهان باشم و مشغله زیادی داشتم، اما همین که وزیر شم مطمئن باشید شغل فعلیم تداخلی با وزارتم نخواهد داشت.

بازرس دوباره به ارکو مشکوک شده بود.
- حالا که بحثش پیش اومد، خیلی دوست دارم بدونم شغل فعلی تون چیه.
نگاه بازرس رو دستان پنهان ارکو ثابت ماند.

ارکو بدون استرس با لبخندی به پهنای صورتش جواب داد:
- موضوع بحث ما وزارته نه؟ پس بهتره بیخیال بحث های متفرقه شیم.

بازرس سرش را تکان داد اما نگاهش هنوز روی دستان ارکو بود.
- تو چت باکس حرف های تندی زدین، درمورد کاندید های دیگه.

ارکو با بیخیالی سیگارش را جوید.
- درسته! اگه دقت کنین بیشتر کاندیدا ها یا قبلا وزیر بودن، یا مسندی در وزارت داشتن؛ و همونطور که می دونید وضعیت مملکت از چند سال پیش تغییر نکرده و خیلی از همین دوستان بعد مدتی خسته شدن از وزارت. سوال من اینه، چه تغییر ممکنه درونش رخ داده باشه؟ آیا بهشون الهام شده که امسال با سال های دیگه متفاوته؟ چه تضمینی وجود داره که از پس این دوره وزارت بربیان؟
- خب... شما نباید بر ضد کاندید های دیگه صحبت کنین اصلا بگو ببینم برنامه های خودت واسه وزارت خونه چیه؟

ارکو روی صندلی شق و رق نشست.
- فکر می کردم هیچوقت نمی پرسی! برنامه های خیلی خوب دارم، برنامه های عالی!
- خب چند نمونه مثال می زنی؟
- یه دستی باید رو سر و روی وزارت خاک گرفته سحر و جادو بکشیم همه تاپیکا رو گردو خاک گرفته رو احیا کنیم! و آزکابان عزیزمون؛ هیچ زندانی ای توش نیست تو دولت ما نمی ذاریم آزکابان خاک بخوره! مسابقه فرار از آزکابان رو احیا می کنیم، ورژن آپدیت شده و جدیدش رو برگزار می کنیم. دادگاهی به روش نوینی برگزار می شه که حق هیچکس ضایع نشه. قول برنامه ماهانه نمی دم ولی قول می دم حداقل هر سه ماه یک بار برنامه داشته باشیم و حتما برنامه های مناسبتی مثل: هالوین، کریسمس، ولنتاین و... رو تو وزارت مون خواهیم داشت.
یه مسابقه بزرگ و پر هیجان دیگه هم قراره برگزار کنیم و چون سورپرایزه حرفی ازش نمی زنم. حتما دفتر کاراگاهان رو دوباره باز می کنیم.
از اونجایی که همیشه منو با ساحره های محترم اشتباه می گیرن، من مدافع حقوق ساحره ها هم هستم حتما تابیک حمایت از ساحره ها رو باز می کنیم؛ سازمان حمایت از ساحره ها دوباره عضو گیری خواهد کرد. تقریبا سعی می کنیم هم تاپیک های قدیمی رو احیا کنیم، هم تاپیک های جدید هم به وزارت خونه ( البته با اجازه زوپس نشینان عزیز) اضافه کنیم. در فکر کابینه بسیار فعال متشکل از تمامی اقشار جامعه جادویی اعم از ساحره ، جادوگر و هر دو جناح تاریکی و روشنایی خواهیم داشت.

بازرس دستانش را روی میز بازجویی گذاشت.
- حرف جناح شد؛ عضو کدوم گروه هاگوارتز و کدوم جناح هستی؟ علاقه بیش از حدی به لرد ولدمورت نشون میدی، خبریه؟
- من متعلق به همه مردمم! ولی بله فکر عضو شدن در جبهه مرگخواران رو در سر دارم، احتمالا به گروه گریفیندور پیوندم گروه قدمی و عزیزم! ارادت خاصی نسبت به ولدمورت ساما دارم و به زودی به جبهه مرگخواران می پیوندم.
- و آخرین سوال؛ فکر می کنی واقعا بتونی برای جامعه جادویی کاری انجام بدی؟

- نمی گم من ناجی جامعه جادویی هستم، ولی سعی خودم رو می کنم که با وزارت حداقل یک قدم کوچیک واسه سایت بردارم شاید اگه بتونم مسابقات زیاد و متنوع، برنامه های خوب برای وزارت داشته باشم، اشتیاق برای پست زدن، شرکت کردن، لاگین کردن حتی یه بازدید کوچولو از سایت ایجاد بشه؛ شاید بشه اعضایی که سایت رو ترک کردن دوباره بیان و دوباره جادوگران شلوغ بشه. همون طور که گفتم: "اومدم که بمونم" تا سرو سامونی به وزارت خونه ندم نمی رم! سعیم رو می کنم تا فضایی ایجاد کنم که اعضا دیگه از وضع وزارت خونه ناله نکن و همه ازم به خوبی یاد کنن.

بازرس کاغذ هایش را مرتب کرد.
- پس برنامه های زیادی داری و اومدی که یه کار بزرگ انجام بدی آره؟
- اسمش رو نمی ذارم کار بزرگ فقط یه سری اصلاحاتی رو ایجاد می کنم!

بازرس از جایش بلند شد.
- کار ما با شما تموم شد آقای راکارو. دیگه می تونین برین. فقط واستون سوال پیش نیومد اصلا ما کی هستیم و چرا از شما بازجویی می کنیم؟
- من همه چی رو می دونم شما بازرس مخصوص زوپس هستین و واستون سوال بود که چرا من بدون هیچ نام و نشونی تایید صلاحیت شدم.

بازرس تعجب کرده بود.
- از کجا می دونستی؟

ارکو دستانش را که در طول بازجویی پشتش پنهان کرده بود، بیرون آورد، چهار چاقوی ریز در هر دستش وجود داشت.
- من همه چیز رو می دونم!
با گفتن این جمله، چهار چاقو دست راستش را، به سمت بازرس پرتاب کرد.
یازرس که از این عمل شوکه شده بود فرصتی برای تکان خوردن نداشت. چاقو ها مستقیم به قلب او اصابت کردند. بدون فوت وقت و بدون آنکه بتواند حتی چشمانش را ببندد به روی زمین افتاد.
ارکو با پرشی خودش را به پنجره اتاق رساند و رو به دوربینی که همه وقایع را ثبت کرده بود، گفت:
- ملت شریف جادویی، بهتون قول میدم که از رای دادن به من پشیمون نخواهید شد!
سپس از پنجره به بیرون پرید و در سیاهی شب ناپدید شد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.