هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی ارکوارت راکارو
پیام زده شده در: ۲:۱۶ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۳۳ شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 279
آفلاین
سلام.

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد! خوشبختانه (برای مردم فهیم) و متاسفانه (برای خودتون) شما این روزا حسابی سخن گفتی و ما هم مثل مردم، این حرفا رو رصد کردیم. البته تعریف از خود نباشه، اما پیرمردی خوشتیپ و باتجربه مقل من، قطعا ریزبینانه‌تر از خیلی‌ها رصد می‌کنه و مو رو از ماست می‌کشه بیرون.

نقل قول:
اگه دقت کنین بیشتر کاندیدا ها یا قبلا وزیر بودن، یا مسندی در وزارت داشتن؛ و همونطور که می دونید وضعیت مملکت از چند سال پیش تغییر نکرده و خیلی از همین دوستان بعد مدتی خسته شدن از وزارت.

بیشتر کاندیداها؟ از ده کاندیدا یکیش وزیر بوده که من باشم و اگر کسایی که رسما مسندی نداشتن و صرفا کمک کردن به دولت‌های قبلی رو هم حساب کنیم، دو-سه نفر این شکلین.

به نظر می‌رسه این صحبت صرفا جهت تخریب سایر کاندیداهاست و ارتباط دادن وضعیت یک سال گذشته‌ی وزارتخونه که عملا وزیری نداشتیم، به کسانی که درش نقشی نداشتن. وگرنه سال قبلش که شخص وزیر مسئولیت‌پذیر نبود و کار رو رها کرد، کابینش با فداکاری جاش رو پر کردن و دولتی که جایگزین شد، فعالیت‌های خوبی داشت.

نقل قول:
یه دستی باید رو سر و روی وزارت خاک گرفته سحر و جادو بکشیم همه تاپیکا رو گردو خاک گرفته رو احیا کنیم! و آزکابان عزیزمون؛ هیچ زندانی ای توش نیست تو دولت ما نمی ذاریم آزکابان خاک بخوره! مسابقه فرار از آزکابان رو احیا می کنیم، ورژن آپدیت شده و جدیدش رو برگزار می کنیم. دادگاهی به روش نوینی برگزار می شه که حق هیچکس ضایع نشه. قول برنامه ماهانه نمی دم ولی قول می دم حداقل هر سه ماه یک بار برنامه داشته باشیم و حتما برنامه های مناسبتی مثل: هالوین، کریسمس، ولنتاین و... رو تو وزارت مون خواهیم داشت.

بعد این‌جا ... کارهایی که همون دولت‌هایی که جهت محبوب شدن، ژست اپوزیسیون گرفتین و می‌کوبینشون، انجام دادن، نقل می‌کنین به عنوان برنامه خودتون. بالاخره دولت‌های قبلی بد بودن یا خوب؟ اگه بد بودن چرا برنامه‌های همونا رو تکرار می‌کنین؟ اگه خوب بودن چرا حضورشون رو به تمسخر می‌گیرین؟
این ماهانه، رویداد برگزار کردن که ترسیدین قولش رو بدین و برنامه‌های مناسبتی، توسط همون دولت جایگزین انجام می‌شد.
اون فرار از آزکابان هم یکی از دولت‌های قبلی اجرا کرده دیگه ... لابد الان اگه اعضاش توی صحنه‌ی انتخابات بودن، ضمن نام بردن از برنامشون، خودشونو ناکارآمد معرفی می‌کردین.

ضمن این که سال قبل هم یکی از کاندیداها از این عنوان اسم برد که مفصل دوستان بهش توپیدن که اولا استفاده از ایده دیگران و نام مشابه، اجازه می‌خواد و نوعی کپی رایت داره. دوما چرا وقتی یک ایده یک بار انجام شده و فرضا جواب داده، همه به فکر کپی زدن و نسخه 2 و 3 دادن ازش می‌افتن که اون هم تبدیل به یه چیز نخ نما بشه؟! لطف اون ایده به این بوده که حرکت نویی انجام شده. اجرای دوباره و ده باره دردی از کسی دوا نمی‌کنه.

نقل قول:
این اواخر یه سری زمزمه هایی به گوش میاد که بعضی از اعضا میگن چون وزرای قبل برنامه داشتن و به برنامه هاشون عمل نکردن، به یکی رای بدیم که برنامه جدی نداشته باشه همینطور واسه محض خنده اومده، تا چشمش رو باز کرده همه چی جدی شده و یه عده هم ازش طرفداری می کنن!

نمی‌دونم ریشه‌ی علاقه‌ی شما به تخریب سایر کاندیداها چیه. اگر خودتون به اندازه کافی خوب باشید، نیازی به این کار ندارید.

اون صحبت‌ها هم اگر واقعا درست نباشن، برای رد کردنشون لازم نیست تحریفشون کنید.
فکر نمی‌کنم کسی چنین باوری داشته باشه که مشکل وزیر (نه وزرا) ناکارآمد قبلی، برنامه داشتن بود. و باید انتخابی کنیم که برنامه‌ای نداشته. بلکه مساله اینه که تنها به برنامه، نمی‌شه اتکا کرد. بلکه باید دید که آیا اون کاندید، توانایی اجرای برنامه‌هاشو هم داره؟ اصلا توانایی انجام امور اولیه‌ی نظارت رو، پیش از رسیدن به برنامه‌هاش، داره؟ مسئولیت‌‌پذیری لازم برای پایبندی به وظایف و برنامه‌هاش رو هم داره؟

کسی منکر این نیست که برنامه داشتن خوبه. اما کافی نیست. فاکتورهایی که گفتم در کنارش لازم و ضروریه. بنابراین این حرف‌‎ها کاملا تذکر به جاییه و خوبه که هر کسی در انتخابش، مدنظر داشته باشه.

یک نکته جالب دیگه هم در حرف‌های شما وجود داره. اول دیگران رو متهم می‌کنید به بی‌برنامگی. بعد میاید برای متمایز کردن خودتون از کسانی که با برنامه اومدن اما پشتوانه‌ی توانایی و مسئولیت‌پذیری رو نداشتن، می‌گین که من فقط وظایف وزیر رو گفتم و وعده‌ای ندادم. بالاخره شما با وعده‌ی برنامه‌های جدید اومدید یا فقط می‌خواید وظایف یک وزیر رو به خوبی انجام بدید؟ اگر برنامه‌هایی دارید، پشتوانه‌ی اجراییتون چیه که اون‌ها روی زمین نمونه و عملی بشه؟ اگر ندارید، چرا دیگر کاندیداها رو از این طریق تخریب می‌کنید؟

در پایان جا داره در مورد خودتون این نکته رو بگم که تمایل به پنهان کردن سابقه یک حق کاملا عادی و پذیرفته شدس. دلیلش هم به کسی ربطی نداره. اما در عین حال، کاربری که می‌خواد رای بده هم حق داره به سابقه‌ی افراد و توانایی و کارآمدی و وظیفه‌شناسی که از خودشون نشون دادن نگاه کنه. بنابراین مادامی که شما دلتون نمی‌خواد کسی بدونه که بودید و چه کردید، تفاوتی با همون وزیر ناپدید شده ندارید. یعنی همون‌قدر احتمالش هست که شما هم پایبند به مسئولیت‌هاتون نباشید. درست مثل همون کاربر، هندونه‌ی دربسته و ریسک هستید. امیدوارم کاربران انتخاب مطمئن‌تری داشته باشن. امیدوارم شما هم در آینده با همین شناسه بتونید توانمندی‌هاتون رو به نمایش بذارید تا دلایل کافی برای اعتماد کردن بهتون وجود داشته باشه.

سلامتی!

ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰

اركوارت راكارو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲:۱۶ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۲
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 128
آفلاین
اما چان!
خوش اومدی به ستاد.
خیلی ممنون از حمایتت، دولت من همیشه از خلافکاران افراد با انگیزه حمایت می کنه!

با پول زیاد موافقم، یه رونق اقتصادی ایجاد می کنیم که اقتصاد ندونه از کجا خورده!

به امید مرلین و با کمک اعضا سعی می کنیم یه دولت فعال و پر کار داشته باشیم.

پیتزاتون با رعایت پروتکل های بهداشتی و بسته بندی شده به آدرستون ارسال شد!

پ ن: فردا هم چلو کباب سلطانی و دوغ داریم؛ تشریف بیارین!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰

گریفیندور

اما ونیتی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۲ پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۳:۰۳:۰۴ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲
از دست رفتگان
گروه:
مرگخوار
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 106
آفلاین
بلاخره یک کاندیدای جدی پیدا کردیم!

یکسریا که کلا ستادشون خالیه و فقط دکوره...از یک سری هم در این یه سالی که بودم کار خاصی ندیدم پس میمونه دو سه نفر...

حالا از بین اینها از اونجایی که من صد و خوردی سالمه و روشهای قدیمی یعنی خشونت نظم رو میپسندم، به نظرم ارکو روش خوبی داره
چیزهایی که جامعه ما نیاز داره؛
پول زیاد

مسابقه ها که ارکو موافقشونه

احیای انجمن ها مثل ازاکابان که برنامشو داره

گذاشتن کودکان در پارک بازی مناسب که چوبدستی نره تو چش و چالشون
و مهم تر از همه یه نظم روی شخصیتهای جدیده که به نظرم ارکو از پسش برمیاد

واقعا اینجا پتانسیل های زیادی برای استفاده داره ولی توی یک سالی که من بودم جز یه مدت خیلی کوتاه اصلا کسی ازشون استفاده نمیکنه، برای همین هم همه در اول فعالن ولی چون برنامه ایی نمیبینن که منظم و هیجان انگیز باشه یا کلا محو میشن یا اگرم باشن اصلا انرژی نمیذارن

برای رعایت پروتکل بهداشتی پیتزای منو بفرستین به ادرسم، مرسی

All great things begin with a vision ……....A DREAM

پیام زده شده در: ۲۰:۳۹ شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰

اركوارت راكارو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
جونز سان:
اصلا چه اطمینانی برای راحتی حال ساحره‌ها و جادوگرا توسط شما هست؟

کل برنامه‌های های من مدرک محکم دال بر آسایش و راحتی، جادوگران و ساحره ها در دولت بنده ست.
ما بر عکس ستاد بغلی که به زور نیش وارد عرصه شدن شعار برابری نمی دیم، عمل می کنیم!

نقل قول:
مردم بهت اعتماد کنن و بعدش که وزیر شدی بزنی زیر همه چیز؟ 
آتیش بزنی به حال مردم؟ 
اعتمادشونو ببری جزایر قناری؟ 
هان؟! 

جزایر قناری فقط برای شورشی ها و مخلفانه که در دولت بنده مخالفی وجود نخواهد داشت چون همشون از زمین محو شدن چون بنده به تک تک وعده هایم عمل خواهم کرد و اعتماد ملت رو بدست خواهم آورد، دیگر مردم از وزارت خانه نخواهند نالید!

نقل قول:
یه دلیل بیار تا بهت اطمینان کنم، من خودم میام بهت رای میدم بعدش! 

چون وزیر بر حق مملکت هستم!

نقل قول:
تو اصلا به حقوق حشرات احترام گذاشتی ارکوی عزیز؟  حقوق بچه‌ها چی؟ بچه‌ها مگه آدم نیستن؟  شما رسما داری بچه‌های مملکتو نادیده میگیری! 

من حافظ حقوق همه اقشار جادویی هستم، مخصوصا حشرات محترم!
کی گفته بچه ها رو نادیده گرفتم؟
همه کودکان می تونن در پارک مخصوصی که توش کلی وسایل بازی پرخطر از چاقو های آشپزخانه گرفته تا M416، وجود داره اوقات شادی رو سپری کنن!

نقل قول:
مردم گول وعده‌های رنگین رو نخورین! خیلیا حق مردمو میخورن و میبرنش جزایر قناری! 

اینطور که مشخصه شما خودت خیلی جزایر قناری رو دوست داری!
با جیسون کن هماهنگ می کنم بعد اتمام انتخابات کارای رفتنت رو درست کنه!

پیام زده شده در: ۱۱:۴۳ شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰

گریفیندور، مرگخواران

پیتر جونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۹:۴۱:۵۲ پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲
از محله ی جادوگران جوان تحت آموزش هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
گریفیندور
پیام: 234
آفلاین
اصلا چه اطمینانی برای راحتی حال ساحره‌ها و جادوگرا توسط شما هست؟
مردم بهت اعتماد کنن و بعدش که وزیر شدی بزنی زیر همه چیز؟
آتیش بزنی به حال مردم؟
اعتمادشونو ببری جزایر قناری؟
هان؟!

یه دلیل بیار تا بهت اطمینان کنم، من خودم میام بهت رای میدم بعدش!

تو اصلا به حقوق حشرات احترام گذاشتی ارکوی عزیز؟ حقوق بچه‌ها چی؟ بچه‌ها مگه آدم نیستن؟ شما رسما داری بچه‌های مملکتو نادیده میگیری!

مردم گول وعده‌های رنگین رو نخورین! خیلیا حق مردمو میخورن و میبرنش جزایر قناری!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰

اركوارت راكارو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کنیچیوا کران سان!
بالاخره! یه نفر که ژاپنی بلده اومد.

نقل قول:
کران سان گفته:
1-جناب / سرکار محترم کاندید این درسته که وسط پخش زنده مجری محترم انتخابات رو میفرستید اون دنیا؟ 

اولا که برنامه زنده نبود؛ ایشون منو گروگان گرفته بودن! آینده مملکت، منجی بشر، وزیر آینده رو!
دوما، کی گفته ایشون نمرده، الان داره تو جزایر قناری آب پرتقال میل می کنه! اصلنم به جیسون کن نگفتم جسدش رو گم و گور کنه.

نقل قول:
2-شما فکر نمیکند ممکنه این نوع خشونت روی کودکان زیر دوازده سال

من قبلاً هم گفته م "انسان ذاتا خشنه" یکی از برنامه های دولت ما رسیدن به اصل خویشه، یعنی با خشونت به اصلمون باز می گردیم! درمورد کودکان هم باید بگم رو سر در ستادمون اینو چسبوندیم که "کودکان وارد نشوند"!

نقل قول:
3-از کجا معلوم از فردا همین کودکان زیر دوازده سال امنیت کوچه و خیابان ها رو بهم نریزند؟

ایشالمرلین که نمی ریزند! چون قبلش با "parentsl advisory" دفع شدن!
نقل قول:

4-جناب کاندید شما این رو قبول دارید که بیشتر اوقات حق ساحره های مظلوم و بی گناه رو بدون سر و صدا همراه با یک لیوان آب خوردند و اصلا ردی هم به جا نذاشتد؟
شما خودتون گفتید که" عادت کردم که با ساحره ها اشتباه بگیرنم!" پس احتمالا باید مزه ضایع شدن حقتون به عنوان یه ساحره رو چشیده باشید.

بله! کاملا موافقم؛ من خودم ساحریستم!

نقل قول:
5-آیا در بین برنامه هاتون که درمورد ساحره ها بیان کردید برنامه ای برای پس گرفتن حق ساحره های گرامی هست؟

شما نگاهی به این بندازین خودش گواهه! خودش میگه، داد میزنه برنامه های منو!

نقل قول:
6-آیا در دولت آینده شما جایی برای افراد بدون سابقه و بیکار وجود داره؟

بله در دولت بنده از همه قشر جامعه جادویی حمایت می شه و برای همه حتی شما دوست عزیز، شغل ایجاد می شه!

نقل قول:

7-دولت شما در آینده دقیقا میخواد جلوی چه نوع فساد و شخصیت هایی رو بگیره؟

افرادی که با قاچاق اعضای بدن مخالفن!
جلوی فساد دزدان و اختلاس گران!

نقل قول:
8-آیا شما آینده ای خواهید دید که در آن افراد برای صدا زدن شما به جای "آرکو ساما ¹ " از "آرکو دون² " استفاده کنند؟

من متعلق به همه مردمم؛ لازم نیست زحمت بکشین همون ارکو، آرکو، ارکوارت سان صدام بزنین کافیه به ریش مرلین!

دویتا شیماشته کران سان ! بفرمایین کیک و ساندیس پیتزا و نوشابه میل کنین!

ویرایش شده توسط اركوارت راكارو در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱۱ ۲۰:۵۹:۰۴

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

دیزی کران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۵۹:۱۶ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳
از کنار خیابون رد شو. ಠ_ಠ
گروه:
مرگخوار
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 231
آفلاین
آرکو ساما
با سلام

1-جناب / سرکار محترم کاندید این درسته که وسط پخش زنده مجری محترم انتخابات رو میفرستید اون دنیا؟
2-شما فکر نمیکند ممکنه این نوع خشونت روی کودکان زیر دوازده سال تاثیر بزاره؟
3-از کجا معلوم از فردا همین کودکان زیر دوازده سال امنیت کوچه و خیابان ها رو بهم نریزند؟

4-جناب کاندید شما این رو قبول دارید که بیشتر اوقات حق ساحره های مظلوم و بی گناه رو بدون سر و صدا همراه با یک لیوان آب خوردند و اصلا ردی هم به جا نذاشتد؟
شما خودتون گفتید که" عادت کردم که با ساحره ها اشتباه بگیرنم!" پس احتمالا باید مزه ضایع شدن حقتون به عنوان یه ساحره رو چشیده باشید.
5-آیا در بین برنامه هاتون که درمورد ساحره ها بیان کردید برنامه ای برای پس گرفتن حق ساحره های گرامی هست؟

6-آیا در دولت آینده شما جایی برای افراد بدون سابقه و بیکار وجود داره؟

7-دولت شما در آینده دقیقا میخواد جلوی چه نوع فساد و شخصیت هایی رو بگیره؟

8-آیا شما آینده ای خواهید دید که در آن افراد برای صدا زدن شما به جای "آرکو ساما ¹ " از "آرکو دون² " استفاده کنند؟

در آخر اعلام کنم که بنده اصلا قصد جسارت به هیچ دولت، اشخاص حقوقی، جبهه و گروهی رو ندارم.●

پیشاپیش ممنون از وقتی که برای پاسخ گویی به سوالات بنده اختصاص می دهید.
------
صرفا جهت بالا بردن سطح اطلاعات عمومی:
(۱- ساما: در فرهنگ و زبان کشور ژاپن برای احترام به طرف مقابل بعد از نام بردن اسم از کلمه ساما استفاده میشه.)
(۲-دون: این کلمه دارای جنبه تاریخی است، بعد از اسامی اشخاص مهم و تاثیر گذار در جامعه کشور ژاپن استفاده میشه.)

تصویر کوچک شده

بیکار ترین مرگخوار اربــــــــــــــاب

~ only Raven ~

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۰

جیسون سوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۴ سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۰:۴۲:۰۵ جمعه ۶ بهمن ۱۴۰۲
از پشت سرت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 146
آفلاین
لوسی اگر تایم انتخابات تغییر نکنه شما روز ۱۴ ام (دوشنبه هفته اینده) تشریف میارید سایت احتمالا یه باکسی چیزی به سایت اضافه میشه شما روی فرد مورد نظر کلیک میکنید و رایتون رو میدید.

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

لوسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۶ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۶ دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 252
آفلاین
من واقعا با آرکو موافقم
هیچکدوم از وزیران هیچ برنامه ای ندارن و همه دولت هیچکاری نکنیم راه انداختن. تازه بعضی هاشونم میخوان بخورنمون!
توقع داشتم واقعا کاندیدا ها واکنش های بهتری از دولت هیچکاری نکنیم داشته باشن.
معلومه که با این حرکت ها جذابیت سایت روز به روز کمتر میشه.
آرکوارت راکارو اگر از زیر مسئولیت شونه خالی نکنه، واقعا برنامه های خیلی خوبی داره،
(فقط اگر این خشونت رو یکم کم کنه! آمار تلفات میره بالا!)
پس رای من قطعا آرکوارت راکارو هست.
(فقط چطوری باید رای بدیم؟
خب تازه واردم دیگه... )

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۹ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

اركوارت راكارو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
گابریل عزیز من کاملا نگرانی مدیران و اعضا رو درک می کنم و در طول عضویت وزیر هایی که فقط وعده دادن و از مسئولیت شونه خالی کردن هم کم ندیدم(بلا نسبت دولت شما) و همونطور که جیسون اشاره کرد اصلا حرفی راجع به مدیریت و مدیران سایت که شما باشی، زده نشد، صرفا سو تفاهمی بود که پیش اومده.

حالا بفرما این کیک و ساندیس بیف استراگانف و نوشدنی کره ای رو میل بفرمایید و گلویی تازه کنین!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.