هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی تام جاگسن
پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۲:۳۸:۱۷ دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲
از تسترال جماعت فقط تفش به ما رسید.
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 643
آفلاین
نقل قول:
هر شروع پایانی دارد و هر پایان، شروع قصه‌ای نوست.

بدینوسیله، انصراف خودم در جهت راحت‌تر شدن انتخاب انقلابی اصلحِ کاندیداها توسط مردم اعلام می‌کنم و در کمال صحتِ عقلی، روحی، جسمی و بدون ذره‌ای ترس از آرواره‌های الکساندرا ایوانوا و فقط و فقط به دلیل جوان‌گرایی به نفع این جوان شایسته از رقابتِ نفس‌گیرِ انتخابات هفدهم کناره‌گیری می‌کنم.

- آخیش... چقدر سخته از این نامه‌ها نوشتن ها. خب، اینم که کشیدیم کنار. ایشالروونا که نتیجه به نفع ملته؛ بریم ستاد ایوا جیغ و سوت و هورا بزنیم.

آروم آقا! دست و پام ریخت!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۲ سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام به همگی!

مهرگان سوخته آمدند و جملاتِ سس‌ماست خور نوشتند و رفتند... کاری نداریم.

پیغمبر خدا!
نقل قول:
مضمحل هستی آقای جاگسن.

نفهمیدم چی شد حقیقتاً... ولی پیامبر خدا که حرف بد نمی‌زنه. استدعا دارم مرلین جان، خودتی. اصلاً مضمحل بودن تویی. ما غلط بکنیم جلو شما بخوایم مضمحل باشیم. اضمحلال وجودی شما چراغ راه ماست؛ مضمحل بودی که یاد گرفتیم!

نقل قول:
صبح تا شب راه افتادی در ستاد ملت شبهه پراکنی می‌کنی که نشان دهی فردی هستی تیزبین و ریزبین. ولی این ذغال هایی که رنگ می‌کنی را ملت قبلا ازش جوجه کشیدن. دیگر بر جامعه فهیم جادوگری محرز شده است شما آدم سرکیسه کنی هستی. می‌خواهی در دوران وزارتت همه ما را سرکیسه کنی.

و به این کار افتخار می‌کنیم! همۀ ما برای جادوگران می‌جنگیم، پیدا کردن باگ‌های دیگر کاندیداها از افتخاراتمونه اصلاً.

نقل قول:
بیا و خودت انصراف بده و تعلقات دنیوی را رها کن تا خودم تعلقاتت را رها نکردم.

مرلین جان حالا که بحث متعلقات شد، اون عینک شما نیست افتاده پشتِ اون کاه‌ها؟ شما متعلقاتتو بردار قول میدیم تعلقی نداشته باشیم ما.

کاندیدای سیم‌خور!

نقل قول:
آقای جاگسن!

خانم ایوانوا!

نقل قول:
من واقعا انتظار یه عملکرد بهتر از طرف شما رو داشتم! شما که از کاخ زوپس حضور به عمل رسوندید، هیچ برنامه ای ارائه نمیدید و به عنوان یک مدیر باعث کمتر شدن جذابیت سایت میشید!

ای بابا... ای بابا... شرمنده‌ام واقعاً. قول میدم توی انتخابات چهارمی که خواستم پوکرِ حضور بکنم جبران کنم.

نقل قول:
انتخابات رو به شوخی و سخره گرفتید شما!

نبود مگه؟

نقل قول:
دولتی در نظر گرفتید که هیچ کاری نکنه!
بیاید برنامه های جدی تری برای وزارتتون ارائه کنید تا باعث گمراهی اعضای تازه وارد سایت نشید.

از خدا و پیغمبرش و تمامِ شونزده تا وزیر و کابینۀ قبلی که پنهون نیست، باور کنید دولتی که هیچ‌کاری نکنه بیشتر می‌چسبه. این همه دولت برای ملت دوید، یکمی هم دولتامون بشینن باد بخورن. چه معنی داره دوندگی کنه برای خواسته‌های ملت؟

و اما ترکش‌هایی که رها می‌شوند و هوایی‌هایی که زده‌ می‌شوند!
اول از هر چیز، من نه در مقام نصیحت و نه در مقام بزرگتر، بلکه به عنوان یکی از افراد مورد خطاب قرار گرفته جواب می‌دم و چیزی جز شفاف‌سازی و پاسخ‌دهی هدفم نیست. به‌هرحال بی‌احترامیه حرف بی‌جواب بمونه.
ترسی از کسی هم که نداریم، نقل قول کنیم انگشت ملت برای دنبالِ منبع گشتن خسته نشه.

نقل قول:
چیزی که میخوام به مردم شریف جامعه جادوگری بگم اینه: این اواخر یه سری زمزمه هایی به گوش میاد که بعضی از اعضا میگن چون وزرای قبل برنامه داشتن و به برنامه هاشون عمل نکردن، به یکی رای بدیم که برنامه جدی نداشته باشه همینطور واسه محض خنده اومده، تا چشمش رو باز کرده همه چی جدی شده و یه عده هم ازش طرفداری می کنن!
سوال من اینه؟ واقعا به نظرتون برنامه جدی نداشتن، دست روی دست گذاشتن بهتر از برنامه داشته؟

خیر.
اول از همه‌چیز یه نکته توی صحبتا جلب‌نظر می‌کنه و اونم متهم کردنِ کاندیداها به قصد جدی برای وزارت نداشتن و "محض خنده اومدن"ـه. من به این جمله اینجا اعتراض دارم به این دلیل که هیچکس همچین حرفی رو به طور مستقیم نزده به جز من. و بنده هم حامی‌ای نمی‌بینم در تاپیکم، در نتیجه اگر خطاب با من باشه که طرفداری‌ای ندیدیم و اگر با غیر من، "محض خنده حاضر شدن" اتهام درستی نیست.
غیر از اون، اگر عضوی از ترجیحِ وزارتِ بی‌ادعا به وزارتی که برنامه‌های متعددی ارائه کرده حرف می‌زنه، مشکلش با برنامه داشتن نیست؛ بلکه عدم شناخت نسبت به اختیارات و وظایفه که در ادامه بهتر جواب داده می‌شه.

نقل قول:
من قبول دارم وزرای قبلی خراب کردن یکی که کلا فعالیت نکرد، یکیم رفت و وظایفش رو روی دوش معاونش گذاشت، حالا اسم نمی بریم ولی می دونم اعضای قدیمی می دونن منظورم کیه. من خودم کاندیدای اون دوره بودم (الان شاید بعضی ها حدس بزنن من کی ام) کلی داد زدم "گفتم اینهمه برنامه نمی شه، اجرایی نمیشه باز اون جناب کلی طرفدار پیدا کرد و رای آورد. اون حناب وزیر مذکور یه سری برنامه های فضایی داشت و معلوم نبود چقدر وعده نظارت به" چند نفر داده بود.

گفتم توی جوابِ پاراگراف قبلی که اتهام‌ها زیبنده نیستن. همچین جملاتی جز دلخوری چیز دیگه‌ای رو پیش نمیاره و قطعاً هدفِ عضوی که برای وزارت پا پیش می‌گذاره هم این نیست. اما مفهومی که از صحبت‌ها برداشت می‌شه، چیز دیگریه.
"معلوم نبود چقدر وعده نظارت به چند نفر داده بود". اینجاست که صحبتم درمورد اختیارات و وظایف نمود بیشتری پیدا می‌کنه. وزیر جز معاون، مسئول آزکابان و ناظر موزه -درمورد دو دوره قبل و وزارت کریس چمبرز (به اسمش و با زحمت کادر دیگه‌ای) صحبت می‌کنم- ناظری برای جایی انتخاب نمی‌کنه. در نتیجه اگر بخوایم رای جذب کردن رو نتیجۀ وعدۀ نظارت ببینیم، چیزی جز عدم شناخت نسبت به قوانین رو نشون نمی‌ده و اگر هم حامیان رو تشنگان نظارت بدونیم، که در این مورد به صورت مستقیم بنده در خطاب قرار می‌گیرم، چیزی جز اتهام نیست. و غیر از من که نظارتی رو هم توی اون وزارت نداشتم و صرفاً عضوی از زیرمجموعه‌های وزارت بودم، اتهام به اعضایی هست که توی کابینۀ اون وزارت بودن و به گواه خیلی‌ها، از اعضای باتاثیر و خوش‌نقشِ ایفا بوده و هستن.

نقل قول:
حرف من اینه من وعده ندادم، وعده نظارت به کسی ندادم، گفتم سعیم رو می کنم، گفتم مسابقه برگزار می کنم تا جایی که امکانش باشه و زوپس اجازه بده، گفتم تاپیک ها رو احیا می کنم، گفتم آزکابان خاک خورده رو راه می ندازم، واقعا واسم سواله، اگه یه وزیر نتونه اینکارا رو بکنه پس مسئولیتش دقیقا چیه؟ به مرلین که اینا وعده نیست وظیفه ست! به نظرم این کمترین انتظاریه که یک عضو می تونه از وزیر داشته باشه.

نیست! به مرلین که همین بالاتر مضمحل شمردیمش مسابقه برگزار کردن وظیفه نیست. وظیفۀ برنامه‌های ایفای‌نقش با مدیریت ایفای‌نقشه و اگر هم بنا بر پیشنهاد باشه، پیشنهاد وزیر با پیشنهاد عضو عادی‌ای تفاوتی نخواهد داشت. و این رو از منظر مدیریتی و از نگاهِ یه مدیر ایفای‌نقش می‌گم که چه تازه واردِ دوماهه پیشنهاد بده چه عضو با ده سال سابقه، به یک‌اندازه بهشون نگاه می‌شه.

نقل قول:
چون با صداقت اومدم جلو و برنامه هام روئه، دروغ می گم و قراره بزنم زیرش؟
وقتی یه وزیر با کلی وعده و وعید جلو اومد و از مسئولیت شونه خالی کرد، وقتی ایده داشت و رفت؛ از کسی که بدون برنامه و فقط محض خنده اومده جلو چه انتظاری میره واقعا؟!

انجام شده و نتیجه نداده؟ پیش‌داوریه و پیش‌داوری غلطه.
در مورد زمزمه هایی هم که به گوش بعضیا میرسه اعم از اینکه به کاندیدی که همینطوری محض خنده اومده رای بدیم باید بگم که این زمزمه ها ظاهراً از سرِ نگاهِ شماست و حداقل در نگاه من دقت‌هارو به سمت کارنامۀ نظارتی و ایفای نقشی می‌بره به جای صحبت‌های جذاب.

نقل قول:
مردم عزیزمون از بی برنامگی وزرا قبلی دلخور هستن.

بی‌برنامگی رو نمی‌دونم در چه موردی می‌بینید، اما یادتون باشه که ما توی دوسال اخیر دو وزارت نه، بلکه سه وزارت داشتیم و وزارت گابریل دلاکور دورۀ جدایی محسوب می‌شه و این جمله علاوه بر اون دو شخص دیگه، که اتفاقاً توی برنامه‌ریزی و برنامه‌نویسی کم نذاشتن، وزارت «نظافت و تقارن» رو هم مورد خطاب قرار می‌ده که صحبت درموردِ خروجی‌هاش به عهدۀ اعضاست و نه من. اما فکر نمی‌کنم دلخوری‌ای برای کسی پیش آورده باشه.

نقل قول:
همونطور که گفتم من وعده ندادم فقط وظایفی که باید انجام شه رو نام بردم، تک تک حرفام وظیفه بودن نه وعده. من کاملا درک می کنم که اعضا نگران هستن، ولی اینکه وزرای قبلی زیر وعده هاشون زدن و از مسئولیت شونه خالی کردن دلیل محکمی نیست که هر کسی که برنامه داشته باشه رو به بی مسئولیتی متهم کنید.

همونطور که از شروع این اسمش رو بگذاریم دفاعیۀ طولانی گفتم، هدفم بحث انتخاباتی و رای جمع کردن برای کسی یا از بین بردن آرای شخصی نیست.
اما بی‌مسئولیتی رو این وجود یا نبود برنامه‌ها و شعارها نیست که مشخص می‌کنه و کارنامۀ نظارتی و فعالیت‌ها مهر تایید و تکذیبش هستن و این سابقه برای همۀ کاندیدا توی سایت موجوده و شخصی که می‌خواد رای بده یا علاقه داره به شمرده‌تر رای دادن، باید بتونه مورد بررسی قرار بده. نه اینکه توی پنهان کاری قرار بگیره و حتی ندونه به کی قراره رای بده. اگر هم قرار بر بی‌اعتمادی‌ای از سویِ اعضا باشه بدونین که دلیلش نه تبلیغ منفی شخصیه و نه ارائه برنامه؛ اینکه شناسۀ تازه وارد رو با حرفای پر دربارۀ تاریخ سایت و مسئولیت پذیری ببینن بیشتر می‌تونه تاثیر سوء بذاره.

امیدوارم صحبت‌هام کسی رو نرنجونده باشه و به چشمِ روشن‌سازی برای عموم و هیجان بیشتری برای انتخابات بهش نگاه بشه.

زیر سایه روونا باشید!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۹ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۰

مرگخواران

الکساندرا ایوانوا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۸ پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۱۰:۳۵ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 312
آفلاین
آقای جاگسن!
من واقعا انتظار یه عملکرد بهتر از طرف شما رو داشتم! شما که از کاخ زوپس حضور به عمل رسوندید، هیچ برنامه ای ارائه نمیدید و به عنوان یک مدیر باعث کمتر شدن جذابیت سایت میشید!
انتخابات رو به شوخی و سخره گرفتید شما!
دولتی در نظر گرفتید که هیچ کاری نکنه!
بیاید برنامه های جدی تری برای وزارتتون ارائه کنید تا باعث گمراهی اعضای تازه وارد سایت نشید.

ویرایش شده توسط الکساندرا ایوانوا در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱۰ ۱۶:۵۵:۵۱

پیام زده شده در: ۵:۴۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۰

مرلین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۹ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۰:۰۱:۴۲ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از بارگاه ملکوتی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 116
آفلاین
مضمحل هستی آقای جاگسن.
صبح تا شب راه افتادی در ستاد ملت شبهه پراکنی می‌کنی که نشان دهی فردی هستی تیزبین و ریزبین. ولی این ذغال هایی که رنگ می‌کنی را ملت قبلا ازش جوجه کشیدن. دیگر بر جامعه فهیم جادوگری محرز شده است شما آدم سرکیسه کنی هستی. می‌خواهی در دوران وزارتت همه ما را سرکیسه کنی.
بیا و خودت انصراف بده و تعلقات دنیوی را رها کن تا خودم تعلقاتت را رها نکردم.

شروع و پایان با ماست!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
راه وی از ما جدا بود اما به نفع ما رفت کنار و چه وعده ها داد که شما بشی وزیر ما پشتتیم دابش، زوپس نشینان همواره راستگو و منطقی بودند. کاندیدهای نااصلح نیان پیوی دابشمون، مرسی اَه!

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام به همگی!

راه ما از دیکتاتوریِ آرشادیون که جداست و اصلاً در مقام مباحثه نمی‌بینیمشون... ملت ما می‌تونن کارنامۀ بنده رو دنبال کنن. همه می‌دونن ما از اول با تراورز مشکل شخصی و عقیدتی داشته و داریم. اگر هم بیعتی بوده در جهت حفظ اقتدار و استحکام و اتحاد جادوگران بوده به‌جان همین تسترالی که الان زاییده شد.

اما با تمام این تفاصیل، آخرین باری باشه که بنده رو سوزشی می‌خونید جناب تراورز! گرچه... واقعاً هستم. تایید صلاحیتا بد سوزونده مخالفین زوپس رو.

ارک! نه چیز... ارک!
نقل قول:
یعنی اعتراف می کنین که شما جاسوس زوپسین؟ یعنی اعتراف می کنین که به زور نیش لینی وارد سیاست شدین؟ آیا منوی زوپس برای شما کافی نبود؟

اعتراف؟
در خطِ زوپس بودن افتخار است کاندیدای محترم. بنده مفتخرم که می‌توانم از طریق زوپس خ..د... این میکروفون چش شد؟!

ببخشید مثل این‌که سرِ سیم میکروفون رو تو ستاد بغلی کاندیدای محترم میل کردن.
بله می‌گفتم، خلاصۀ عرض بنده اینه که جاسوسی وجود نداره. چون تمام جامعه باید جاسوس زوپس باشن! تمام مردم باید یک‌تنه، سریع، فوری، زوپسی تو صحنه، جادوگران احساس آرامش کند.

نقل قول:
که بدون برنامه اومدین؛ جناب جاگسن بگید ببینم یعنی مردم شریف ما بازیچه ای بیش نیستن در نظر شما؟

نخیر بانو ارکوارت! کاملاً بالعکس! من اصلاً در جایگاهی نمی‌بینم خودم رو که زبونم لال تعیین تکلیفی برای جامعۀ جادوگری بکنم. جامعه چاه رو رصد بکنه، به ما بگه، ما با کله می‌ریم توش.
نه... پرش می‌کنیم یعنی... آره. همین.

نقل قول:
تا کی دروغ و نیرنگ؟ عملکرد خودتون تو دولت قبلی رو تقصیر کس دیگه نندازید! بیاید خیلی رک و پوست کنده هدفتون رو از کاندیدا شدن؛ توضیح بدید!

هدف من چیزی نیست جز جلوگیری از انتخاب کاندیدهای نااصلحی که در جریان این ستادها مشخص خواهند شد.

پیام زده شده در: ۹:۳۲ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

اركوارت راكارو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲:۱۶ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۲
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 128
آفلاین
یعنی اعتراف می کنین که شما جاسوس زوپسین؟ یعنی اعتراف می کنین که به زور نیش لینی وارد سیاست شدین؟ آیا منوی زوپس برای شما کافی نبود؟
که بدون برنامه اومدین؛ جناب جاگسن بگید ببینم یعنی مردم شریف ما بازیچه ای بیش نیستن در نظر شما؟
تا کی دروغ و نیرنگ؟ عملکرد خودتون تو دولت قبلی رو تقصیر کس دیگه نندازید! بیاید خیلی رک و پوست کنده هدفتون رو از کاندیدا شدن؛ توضیح بدید!

پیام زده شده در: ۱:۳۴ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
عده ای مسئول گشت آرشاد میشن، حتی رویت هم نمیشن اونجا بعد میگن تقصیر تراورزه. استغفرالله، یکی این رو تیکه تیکه تر از قبل کنه رویت نشه. انتخابات هم کنسل کنن ملت که چه بشود؟ دیگه وزیری نباشه پولای مردمو اختلاس کنه؟ وا مصیبتا، این در خط آسلام نیست! شرم کن، پول ملت رو وزرا بالا بکشن بهتر از اینه زوپس نشینانی چون تو بالا بکشن! معلوم نیست پول ملت رو کجا غیب میکنید که یه ستاد اضافه نتونستین تهیه کنید بدین به حاجیتون، الله اکبر!

#کاندید_سوزشی

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام به همگی!

نقل قول:
صلاحیت شما برای نامزدی در هفدهمین انتخابات وزارت سحر و جادو احراز گردیده و شما مجاز به فعالیت انتخاباتی در زمان تبلیغات هستید.

بگو به جانِ آروِن.
چی بگم خب... لطف دارید. من تا همینجاشو بلد بودم ولی... گفتیم امسالو دیگه بی برنامه بیایم از صمیمیت جمع لذت ببریم جان خودم.

ولی حالا که اصرار دارید و نیش لینی داره تهدید می‌کنه صلاحیت انتخابات رو تحت‌شعاع قرار ندم... همش تقصیر تراورزه آقا.
اصن ناظرا! هرچی ناظر تا الان داشتیم، همش تقصیر اوناست. تا وزیر بیاد اشتباهات ناظرا رو درست کنه فرصتش تموم شده اصلاً. دیگه آخراشه آقا. بیاید کنسل کنیم انتخاباتو پولاشو بدین من بهتون nft تسترالارو بدم... میگن جیت‌کوین بره رو 40هزار گالیون صعود خوبی دارن. پولدار می‌شیم همه دور هم.

بنویسم چکشو؟

ستاد انتخاباتی تام جاگسن
پیام زده شده در: ۰:۳۰ دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
نامزد محترم، جناب آقای تام جاگسن.

صلاحیت شما برای نامزدی در هفدهمین انتخابات وزارت سحر و جادو احراز گردیده و شما مجاز به فعالیت انتخاباتی در زمان تبلیغات هستید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.