هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی هوریس اسلاگهورن
پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۳۳ شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 279
آفلاین
بنده هم بدینوسیله انصراف خود را از شرکت در رای‌گیری اعلام می‌کنم. به زودی بیانیه‌ی حقیر در این رابطه را در پیام امروز پیگیری کنید.

تصویر کوچک شده

@حاج آقا

حقم داری حاجی ... جای تراکنش قبلی هنوز درد می‌کنه چرا دوباره بپردازی؟

خلاصه که ...
عیب مستان مکن ای حاجی پاکیزه سرشت! که گشادی تو نتوان بر دگران بنوشت!

ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
nemipardazam.bet

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۳۰ سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
و اما قسمت دوم و آخر پرداختن به وزیر سابق!

مقدمتا نکته‌ی واضحی رو یادآوری کنم؛ رفاقت ما، با اشخاصه. دشمنی ما، با حرف‌های باطل، از هر کسی. این از این!

همون‌طور که پیش‌تر عرض کرده بودم، اباطیلی در ستاد آقای هاگرید تلاوت شده بود که پاسخ مشروح داده شد و صحبت‌های جدیدتون هم چیزی اضافه نکرد. ادعای دخالت رو هم گفته بودم کامل شرح خواهم داد که مجدد روش مانور دادین و الان در خدمتم. از کاربران حاضر در ستاد هم پوزش میطلبم که ما رو مجبور به این حرف‌های غیر مفید و غیر جذاب و نبش قبر کردن. به هر روی اتهامات باید پپاسخ داده بشه و گریزی نیست. باشد که در پست‌های آتی با صحبت‌های مهم‌تر در خدمتتون باشیم.

باز هم مثل ادعاهای وای قبلی، تاریخ ثابت می‌کنه شما تا چه میزان به حقیقت نزدیکی. در این راستا یک سری به پروفایل خودت بزن. ببین چه روزی اطلاعیه‌ی اعلام کابینه زدی و وزارتت شروع شد، تا چه روزی همچنان فعال بودی و در این بازه چند تا پست زدی. به جز پاسخگویی به ملت و اطلاعیه‌ها، 3 تا! ناقابل! در مدت نزدیک به دو ماه! بنابراین این که ما داشتیم می‌ترکوندیم و یهو یه مدیری از آسمون اومد دخالت کرد و همه چیزو ریخت به هم، حرف کاملا رایگانه.

اما جریان دخالت چیه؟! بر خلاف میل باطنیم مجبورم اصل ماجرا رو کامل و شفاف بیان کنم که جوسازی صورت نگیره و بعضیا فکر کنن چه خبر بوده!

مدت خیلی کمی قبل از شروع وزارت شما، یک عضوی رو برای نظارت یک تالار خصوصی انتخاب کردن دوستان در بیت معظم زوپس. خوب اعتقاد ما اینه که مهم ترین نظارت در سایت، نظارت گروه‌هاست. (شاید شما بگین خیر! موزه مهم‌تره! ) از طرفی این عضو، نه عضو با ثباتی بود در سایت. نه مسئولیت‌پذیر بود (مسئولیت‌های قبلی رو نیمه کاره رها کرده بود) نه فعالیتی داشت مطلقا از لحاظ کمی، نه روابط خوبی داشت که به عنوان ناظر گروه، بتونه با اعضای گروهش یا مسئول سایر گروه‌ها، تعامل داشته باشه. یعنی هیچ فاکتوری رو برای این مسئولیت نداشت. این انتخاب بدون اطلاع بنده صورت گرفته بود. بنده از این موضوع شاکی شدم و توی همون بیت گرد و خاک کردم که اگر نظر بنده اهمیتی نداره که پرسیده نشده، خوب استعفام رو تقدیم کنم و خلاص! اگر داره، ما کلا اصلی ترین کارمون برای ایفای نقش انتخاب ناظرینه دیگه ... توی این مورد ابدا نباید ناهماهنگی صورت بگیره. که دوستان پذیرفتن این انتخاب اشتباه بوده و باید در موارد آتی، همه‌ی مدیران مطلع باشن. این از این!

حالا، بلافاصله پس از این ماجرا، شما وزیر شدی و برای موزه و آزکابان، ناظر انتخاب کردی و دوستان تایید و منصوب کردن. مجددا به چه شکل؟ بدون هماهنگی.

این از مساله استعفا که مشخص شد اولا دو نفر و چند نفر نبوده و فقط شخص من بودم. دوما مساله نه سنگ اندازی و تحت فشار قرار دادن دولت شما بود نه خصومتی با گزینه‌ی انتخابی. اعتراض بوده به تکرار ناهماهنگی و زیر پا گذاشتن مساله‌ای که به تازگی طی شده بود. نه به شخصی که شما گماردی!

و اما بعد ... در قبال شما که انتخابت تایید شده بود، هیچ اعمال فشار و دخالتی صورت نگرفت که یا وردار یا من میرم. این رو با قطعیت می‌گم چون شخصا باهات صحبت کردم، نه کس دیگه که در جریان دقیق جزییاتش نباشم. فقط من صفر تا صد دلایلم رو واسه‌ی نظری که داشتم مبنی بر مناسب نبودن ایشون، گفتم. خودتم می‌تونی تایید کنی که صحبت از مشکل شخصی و این مسائل نبود! بلکه سابقه‌ی ایشون توی همون انجمن رو برات شرح دادم و گفتم ایشون این جا امتحان پس دادس و اگرچه سوء نیتی نداره و زحمت هم کشیده، اما نتیجه فعالیتش کاملا نامطلوب بوده. موندنش این جا، یعنی تکرار همون اشتباهاتی که داشته. نه امر و دستوری بود نه قهر و غضبی! با فعالیتای دیگه‌ی ایشون در عناوین دیگه یا جای دیگه هم کسی کاری نداشت. همون جا فقط! ما اطلاعات دادیم. این اطلاعات دادن ما شد دخالت و خشونت و دراما ساختن و عامل این که اون سه تا پستی که توی دو ماه اول وزارت زدی رو، توی ماه‌های آتی نزنی؟! امان از فرافکنی ...

گذشته از دخالت که اصل ماجرا رو شرح دادم و حقیقتا چیزی جز بهانه‌ای برای ناکارآمدی نیست، باز مساله دیگری مساله مطرح کردی که پرته.

برنامه‌ی نقد. که طوری مطرح می‌کنی انگار که برنامه‌ای رو من بر عهده گرفتم، بعد رو هوا مونده! خیر. شما ایده‌ای رو مطرح کری. من هم گفتم زیباست! اما واقعا فرصت پذیرفتن این که مجریش باشم رو ندارم. گفتی حالا اگر یه وقتی همین جوری گذرت خورد و فرصتی دست داد، غیر رسمی بیا این کارو انجام بده. که نخورد!

ز خاک من اگر گندم برآید،

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
ررررر حلال اولسون!

برادر توی نحوه میذاشتیش بازدید بالاتری بگیره. شما خودت جزو همون زوپس نشینان و افرادی هستی که دخالت در تمام امور کرده چه دوره من چه گذشته و حتی همین الان و پستی که اونجا رویت شد دقیقا به این منظور بود که در صورتی که پارتنرای زوپسی شما راضی نیست، خاردار بر نداری خار بخوای بپاشی اینور اونور.

شما خودت از تموم اون اتفاقات و دخالتا خبر داری، خودت نقش اصلی بودی، میخواستم تو از چانال لفت ندی ما رو لفتوندن دوستان. دیگه من هی سکوت کردم هی شما گذاشتی به پای گشادی و فیلان بیسار.

شما که میگی گشاد و اینا برنامه هایی که میخواستم بذارم رو خبر نداشتی؟ قرار نبود یه برنامه با هم داشته باشیم نقد ناگهانی و پارودی وار رولای ملت به صورت رندوم؟ چند وقت صحبت کردم دربارش باهات و افتاد عقب تا وقتی اون اتفاقات کذایی افتاد.

مدیریت دخالت کرده میگه ناظر موزه رو عوض نکنی لفت میدیم بعد دو ماه، اون دو ماه مدیریت سرش کجا گرم بود که دخالتی نمیکرد؟ اشتباه بنده و نالیاقتی بنده اونجا بود که جلو مدیریت واینستادم گفتم چشم! رفیق مایید، دابش مایید ناظرو هم میفرستیم بره شما بمون سر جات، تهشم شد گند خوردن به موزه و پلن هالی پافی که اون فرد میخواست اجراییش کنیم. الان شما میگی ایشون میموندم اجرایی نمیشد ولی خب برادرم... ببخشید شما خواهر پتانسیل سوزی هستید!

دو ماه داشتیم کار خودمونو میکردیم سوژه میدادیم ملت و رو برنامه ها کار میکردیم، اعضای وزارت قبلی از گزارش های هفتگی که میدادم و میدادن با خبرن، از وظایفی که هر کدوم داشتن و پیگیری های من باخبرن و باقی ماجرا. دخالت کردید و درامای بیجا ایجاد کردید، بنده هم میبینم برای اعصاب روانم خوب نیست که تفریحم بخواد انقد جدی و خشن باشه میرم، اولین نفری نیستم اینطوری مدیریت رو نروش رفته و مسلما آخرین نفر هم نخواهم بود با این برخورد.

توی اون پست نامی از شما آورده نشد چون هنوزم میگفتم دابش و رفیق مایید، توضیح میدادم که چرا همه تقصیرا نباید گردن یه نفر بیفته، نه من، نه تام جاگسنی که دارم به شوخی اذیتش میکنم، نه شمایی که به جد دارم جوابتو میدم نه هیچکس دیگه. از ما که گذشت، شما هم حرفت اینه وزیر بعدی 10 هیچ از من جلوتره با هیچکاری نکردن، ایندفعه خاردارت رو در بیار و سرتو با یه چیز دیگه گرم کن، تو کارش دخالت نکنین و بذارین اگه هیچ کاری هم نمیکنه ده هیچ از من جلوتر باشه.

صلوات ختم کن دایی.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۴ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام.

همون طور که هنگام ثبت نام عرض کردم، بنده پوششی روکشی جوششی رویشی ای بیش نیستم! بنابراین منتظر برنامه و این داستانا نباشین، اومدم پاچه این و اون رو بگیرم که شما روش یه افکت «رررررررر! حلال اولسون» بذارین و تو جادوگرامتون پخش کنین فقط.

در ستاد برادر هاگرید یک پست‌هایی رویت می‌شه که باعث جوشش خون بنده و هجومش به نواحی دورافتاده و رویش تیغ و خار در اون نواحی می‌شه که متاسفانه باید بگم این خار گریبان شما رو خواهد گرفت و توی شما فرو خواهد رفت آقای تراورز!

ما به مدت یک سال شاهد گشادی نجومی بودیم. با وزیری مواجه بودیم که از فرط فراخی در نقش سیاهچاله عمل می‌کرد آن‌جایش! یعنی عضو بود که به عنوان کابینه وارد ساختمان وزارت می‌شد، بعد تا پایش را در کارگروه‌ها می‌گذاشت، یک دفعه جذب این ساهچاله می‌شد و به عدم می‌پیوست! و حالا چه می‌بینیم؟

نقل قول:

اوه اوه اوه اوه! خون‌ده پررویی نجومی! (خون‌ده = کسی که اهدای خون انجام می‌دهد)

آقا ما به دوستان گفته بودیم بیاین امسال یکم ریلیتی تو شو انتخاباتی داشته باشیم ... فکر نمی‌کردیم در این حد موفق عمل کنن. متاسفانه شما دقیقا به کثیفی سیاستمداران حقیقی صحبت می‌کنی آقای تراورز. به کثیفی شخصی که 20 ساله میگه وزیر مطلقا هیچ اختیاری نداره، بعد میاد برای وزارت ثبت نام میکنه، بعد که رد صلاحیت میشه، دک و دهنش بازه و زرزر میکنه. دقیقا به کثیفی همونی که رییس شورای فلان بود و گفت من صبح جمعه از تصمیم شورا با خبر شدم. دقیقا به کثیفی همون که دو دوره تو روی مردم نیگا کرد و گفت «ما اومدیم که خانم‌ها آزاد باشن و اگر میخواین تو بند نباشین راهی جز رای دادن به ما ندارین»، و حالا به دیگران کنایه میزنه که «عه! چی شده خانما خوب شدن؟» به کثیفی «تَکرار»!

و اما ... نظرت چیه یکم حقیقت رو مرور کنیم و بذاریم کنار داستان سرایی شما که می‌خواد بگه زمین کج بود و آسمون ابری بود و دستای من رو بستن و فلان؟

نقل قول:
انتظارات متناقض و دخالت های زیاد توی امور هم دیگست که باعث رخ دادن خیلی از کدورت ها، لفت دادن ها میشه.

به انتظارات و دخالت‌ها می‌رسیم. اما جا داره یادآوری کنم که شما حتا یک لحظه هم نبودی که بخوای لفت بدی! کدوم فعالیت انجام ... نه اصلا شروع شد که با رخ دادن دخالت‌ها رها بشه؟ شما از لحظه‌ی اول یک 0 مطلق بودی که حالا با این توجیهات عالیه فقط داری به O نزدیک‌تر می‌شی.

نقل قول:
از طرفی وزیر اختیاری نداره و باید کارهایی که ازش انتظار دارن انجام بشه و از طرف دیگه ازش کار جدید میخوان.

این در مورد دوره‌ی خودته یا دوره‌ی آتی برادر؟ اگر دوره‌ی آتی رو مدنظر قرار دادی، بنده پیشاپیش از طرف همه‌ی اعضا بهت قول می‌دم هیچ کس هیچ انتظاری از وزیر آینده نداشته باشه. نه که تصمیم بگیریم انتظار نداشته باشیما ... دیگه نمی‌تونیم اصلا. سطح انتظارات از وزیر، در تاریخ سایت، به قبل و بعد از دولت شما تقسیم می‌شه. می‌دونی چرا؟ چون وزیر آینده، اگر هیچ کاری هم نکنه ... هیچی! دو پله از شما جلوتره. چون عمرا کسی بتونه اندازه‌ی شما، وعده‌ی انتخاباتی بده. وزیر آینده، بدون این که خودش گفته باشه «ال می‌کنم بل می‌کنم»، هیچ کاری که نکنه، یک پله از شما جلو می‌افته چون صحبتای اتخاباتیش «زر زر» محسوب نخواهد شد. دیگه این که بعید می‌دونم کسی با وقاحت و خون‌ده پررویی شما پیدا بشه که اگه هیچ‌کاری نکنه، هنوز دهنش باز باشه. وزیر هیچ‌کاری نکننده‌ای که کالیبر خودشو گردن در و دیوار و آسمون و زمین ننداره، یه پله‌ی دیگه هم از شما جلوئه.
پس خیالت راحت! هر کی که تو نباشه، می‌ذاریم رو سرمون و حلوا حلوا می‌کنیم. بی هیچ توقعی.

نقل قول:
موزه ای که اهمیت اصلی رو توی این سایت داره

باز هم همون نکته. نسخه برداری عین به عین از روش‌های نخ‌نمای سیاستمداران واقعی؛ این قسمت: آدرس غلط!
شما سفره‌ی رول‌های ملت رو از سوژه خالی گذاشتی. واسه اشتغالشون به طرح‌ها و مسابقات و ایده‌ها، قدمی ورنداشتی. شما بین مردم و اعضا حضور نداشتی که ببینن وزیری بینشون هست ... و حالا همونقدر کثیف که دوستانتون بیرون سایت، تمام این دردها رو رها می‌کنن و از «حجاب» و «کنسرت» و «حضور در استادیوم» و «ربنا» دم می‌زنن که حواس‌ها رو به آدرس غلط پرت کنن، جز موزه حرفی برای گفتن نداری.

من به شما امیدی ندارم چون می‌دونم از سر نادونی نیست، خودتو به نفهمیدن زدی که این حرفو می‌زنی. بنابراین از اعضا می‌خوام یه بار دیگه این جمله رو بخونن. یه بار دیگه. نه ... جان من ... یه بار دیگه! موزه اهمیت اصلی رو توی این سایت داره؟ :| =]] :[[ :/ :-O ^____^ #&^%$*@!
هیچ توضیحی لازم نیست واقعا ...

نقل قول:
از وزارت منتقل شده به ویزنگاموت که خب علنا نیمی از کارهای وزارت میخوابه و اهمیت وزارت به صرف انتخاباتش خلاصه میشه

بیا یه کمی تاریخ بخونیم.
انتخابات وزارت از سال 84 توی سایت برگزار می‌‌شه. (16 سال)
فعالیت‌های موزه از سال 92 شروع شده و به طور رسمی سال 93 تاسیس شده. (7 سال)
در این 7 سال، در دوره‌ی 3 یا 4 وزیر موزه به طور جدی به روز رسانی شده.

حالا ... با عنایت به کلام گهربار جنابعالی، Vazirs before 93 be like:
تصویر کوچک شده

برنامه‌ی بعدی این ستاد: در ادامه‌ی روکش سفید کشیدن بر پیکر وزیر سابق، در مورد ناظر موزه در دوره‌ی ایشون و داستانی که در مورد دخالت میگن، شفافسازی کامل انجام خواهد شد. پیشاپیش از اون ناظر بزرگوار عذرخواهی می‌کنم که با نشر اکاذیب ما رو مجبور به بازگو کردن برخی حقایق می‌کنن!

پیوست:

jpg  Untitled.jpg (28.22 KB)
40797_60dc7fe16eb66.jpg 279X205 px

ز خاک من اگر گندم برآید،

ستاد انتخاباتی هوریس اسلاگهورن
پیام زده شده در: ۰:۲۹ دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
نامزد محترم، جناب آقای هوریس اسلاگهورن.

صلاحیت شما برای نامزدی در هفدهمین انتخابات وزارت سحر و جادو احراز گردیده و شما مجاز به فعالیت انتخاباتی در زمان تبلیغات هستید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.