هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: کلاس «جادوی سیاه فوق پیشرفته»
پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰

دراکو مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۱ یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۶:۵۲:۱۰ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
سلام پروفسور
مزایا:
۱-به سرعت نمیمیره و ۳۸ ساعت عذاب میکشه
۲- دیگران هم از صدای جیغش عذاب میکشند
۳-چون خون ریزی و آسیب جسمی نداره فکر می‌کنند دیوانه شده و به سنت مانگو میبرنش
۴- ضد طلسم نداره و کسی نمیتونه نجاتش بده
معایب:
۱-نیاز به هدف گیری داره و ممکنه خطا بره
۲-از صدای جیغ سر درد میگیریم
۳-زمان اثرش کمه.
۴-ممکنه شخص مورد نظر همین طور که چاقو به سمتش میاد اون رو تو هوا بقاپه و بر علیه خودمون استفاده کنه

۲ . یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.
یک روز داشتم به طرف دفتر پروفسور اسنیپ میرفتم که هری و دوستاشو دیدم.داشتن با هم پچ پچ میکردن.به نظرم رسید دارن نقشه میکشن.رفتم جلو گفتم:پاتح،چی داری پچ پچ میکنی؟
وقتی اون درست بهم جواب نداد من هم یکی از همین چاقوهای خاص رو که تازه خریده بودم به طرفش پرت کردم.چاقو به گردنش خورد و شروع کرد جیغ زدن و من هم دلم خنک شد

۳-چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟

بعد از ساعت ها جیغ زدن و پاره کردن پرده گوش چند نفر فیلچ اون رو به شیون آوارگان برد تا از صداش راحت بشیم.

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

گریفیندور، مرگخواران

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۹ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲
از زیر زمین
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
پیام: 454
آفلاین
سلام پروفسورسان!

مزایا:

- به درد بستن دهان کسانی میخورد، که میخواهد برای هر کس و نا کسی، قلدری کند.

- و بسیار مفید، برای کسانی که قدی دیلاق دارند و با آن، برای کسانی که قدشان کوتاه است، پز میدهد.

- کاملا کاربردی، برای قاچ کردن، خربزه!

- و در آخر، بسیار به درد بخور، برای کسانی که من را مسخره، و نادیده میگیرند! ( مورد آخر، شخصی بود.)

معایب:

- ممکن است، طلسم، منحرف شده، و ناگهان، با دیزی برخورد کند.

- ممکن است، فرد مذکور، از درد، اقدام به خود کشی، کند.

- به درد کسانی که نشان گیری شان، اندازه ی نشانه گیری موش کور، خوب است، نمی خورد.

خاطره ای، از این طلسم:

سرم، در گزارشم بود، که ناگهان، با نردبانی برخورد کردم. وقتی که سرم را بلند کردم، با فردی مواجه شدم که بسیار لاغر و دیلاق بود. فرد مذکور، مرا هل داد. وقتی که سرش داد کشیدم، چیزی زیر لب، درباره افرادی که قدشان با موش ها، فرقی ندارد، گفت. من هم به گزارشم نگاهی کردم و طلسم را، رویش اجرا کردم. تا او باشد که دیگر، افراد قد کوتاه را، مسخره نکند.

چه بر سر فرد لوس و ننر آمد:

- فرد لوس و ننر، تمام مدت این طرف و آنطرف میرفت. کاملا آسی، ( درست نوشتم؟ ) شده بودم. پس، طلسم خشک شدگی، اجرا کرده، و به خانواده اش تحویل دادم. باید، خیلی ممنون باشند، چون مجسمه ای زیبا، که میتوانستم، آنرا به موزه بفروشم و پولی به جیب بزنم، را به آنها دادم. آن هم رایگان!

ارباب من Lord

گر کسی مرا ببیند نتواند که ببیند چون که او قارقارو نیست!

قاقاروی بدون مو!

پیام زده شده در: ۱۲:۵۴ دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

دیزی کران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۳۰:۵۸
از کنار خیابون رد شو. ಠ_ಠ
گروه:
مرگخوار
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 234
آفلاین
راکارو سنپای.
1. مزایا و معایب این طلسم رو نام ببرید؛هر چه قدر خلاقانه تر بهتر.(چهار نمره)

مزایا

- باعث تقویت تیزبینی و مهارت آدمی میشود.
- در حین انجام این حرکت، ژست و استایل آدمی بسیار خفن، جاذاب و دهن پرکن است.
-با انجام این حرکت دانشمندان و فیلسوفان علاوه بر جیغ بنفش، نائل به کشف جیغ هایی با دامنه رنگ های دیگر هم میشوند.
- با انجام این حرکت جادوگران گرامی هم میتوانند تجربه کشیدن جیغ بنفش و گوش خراش رو تجربه کنند:)
- برای تمرین می توان از آدمیان دارای گردن بلند استفاده کرد و دیگر قشر گردن بلندان بیکار نمی مانند.
- با این طلسم خیلی راحت میشود معنای جملات « سکوت لطفا، اگه تونستی اون وسطا نفس بکش و نمی خوام چیزی بشنوم» رو به آدمیان پر حرف، خر خون ها و خودشیرین های کلاس فهماند.
- با وجود این طلسم دیگر آدمیانی با لقب "هیتر باطل گو" در کره خاکی یافت نمیشوند.

معایب
-اگر این طلسم روی یکی از آشنایان آدم بی گناهی اجرا شود، مانع داشتن آرامش و آسایش فرد بی گناه میشود.
-اجرای این طلسم بر روی آدمیان گردن کوتاه بسیار سخت است.
- برای به هدف زدن چاقو فرد باید وقت و انرژی زیادی را در طی تمرین ها صرف کند.
- وجود این طلسم در گذر زمان باعث کم اثر شدن جیغ های توسط ورد کروشیو می شود.
- حنجره فردی که این طلسم بر رویش اجرا شده است آسفالت میشود و باعث به زحمت افتادن مادر وی میشود زیرا مادر وی طی روز های متوالی مجبور به درست کردن معجون آب لیمو عسل میشود.
-اصلا مناسب کودکان زیر دوازده نیست.

یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.تاکیید می کنم که شرح بدین!(چهار نمره)
ساعات پایانی روز بود که یکی از هم گروهیان بنده باسورتمه رفتن رو مخ بقیه سعی داشت ساعات مطالعه هر فردی را از زیر زبانش بیرون بکشد.
از آنجایی که بنده به شدت مخالف لو رفتن اسرار شخصی هستم، به طور اتفاقی یاد اتفاقی که بر سر دانش آموز پر رو آمد، افتادم. برای امتحان کردن طلسمی که شما به ما یاد دادید هم که شده، این طلسم را روی فرد سورتمه رونده اجرا کردم.
فرد سورتمه رونده هم اکنون در کوهستان های برفی درمانگاه مدرسه، جیغ کشان لحظات خوبی را سپری میکند.

2. چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟ سی هشت ساعت عذاب جادو آموز رو به صورت گزارش، شرح بدین. تاکید می کنم به صورت گزارش نه رول!(دو نمره)

همین چند دقیقه پیش جاتون خالی پیششون بودم.
در کوهستان های برفی مدرسه همراه فرد سورتمه رونده لحظات وصف ناپذیری سپری میکنه.
فکر کنید سی و هفت ساعت قراره جیغ کشان سورتمه سواری کنند. هیجان انگیز نیست؟

تصویر کوچک شده

بیکار ترین مرگخوار اربــــــــــــــاب

~ only Raven ~

پیام زده شده در: ۲:۱۶ دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

جیسون سوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۴ سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۰:۴۲:۰۵ جمعه ۶ بهمن ۱۴۰۲
از پشت سرت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 146
آفلاین
کنیچیوا آرکوسان!

مزایا :
۱- اصولا یه انسان هر چی بیشتر زجر کشیده باشه خونش خوشمزه تره! از اونجایی که کروشیو اولا زود میتونه باعث مرگ شه و دوما فرد کروشیو خورنده راه گلوش بازه و جیغ های بلند تری میتونه بزنه این روش جایگزین خوبیه.

۲-میشه دهن دعوت کنندگان به روشنایی و عشق و محبت رو باهاش بست. میخوام ببینم کی وقتی داره با طلسم خفه میشه و درد میکشه حرف از عشق میزنه!

3- سرگرمی سالم محسوب میشه. جمع میشیم تو تالار این طلسم رو استفاده میکنیم و ۳۶ ساعت از زجر کشیدن اون فرد لذت میبریم.

معایب:
۱- نه ه داره نه میم داره نه دال داره. اصلا اسم نداره! چرا این طلسم اسم نداره؟ مسئولین رسیدگی کنن!

۲- چون اسم نداره نمیشه باهاش پز داد. الان من برم تو جامعه جادو چی بگم؟طلسم پرتاب چاقو؟ طلسم خفه کردن ؟ طلسم درد؟ مسئولیییین؟ رسیدگی کنین!

۳- کثیف کاری نداره! اصلا وقتی خون نمیپاشه بیرون به چه دردی میخوره؟ باید بعد از این که از خفه شدن و درد کشیدن فرد رو به رو نهایت لذت رو بردم با دندونای قشنگم خونشو بیرون بکشم.میدونید هزینه تیز کردن دوباره دندون چقدره؟

۴- گفتید اسیب نمیزنه! همین زجر کشیدنم جذابه ولی اگر اسیب میزد صد برابر سیاه تر و بهتر بود.

۲. یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.تاکید می کنم که شرح بدین!(چهار نمره)

آرکو سان این خاطره برای شما باید آشنا باشه.
چند وقت پیش چند تا از دوستان علاقه مند به مشنگ هامون از من خواستن باهاشون مافیای ماگلی بازی کنم.
منم که هوش و ذکاوتم بر همگان واضح و مبرهنه متوجه شدم بازی مافیای مذکور بر دروغ و پنهان کاری و کارهای خبیث استواره پس قبول کردم.
اما شخصی که خودش رو فرمانده ی مافیا ها میدونست شخصی بود بس دغل باز که خجالت نمیکشید و حتی روی من رو هم سفید کرده بود. بنابراین این طلسم رو مستقیم به گردنش پرتاب کردم و همزمان با اون با طلسم فرمان وادارش کردم تو کل مدرسه داد بزنه تو مافیا جیسون برد و من باختم.
تفریح مفرحی بود و درس عبرت شد برای آیندگان.

۳. چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟ سی هشت ساعت عذاب جادو آموز رو به صورت گزارش، شرح بدین. تاکید می کنم به صورت گزارش نه رول!(دو نمره)

جادو آموز مذکور نادم و پشیمان بود ولی از آن جایی که پشیمانی سودی نداره و هر ادمی فقط یک بار میتونه اشتباه کنه استاد ارکو فرستادنش پیش من تا بخور ... چیز تا ادبش کنم تا دیگه پرروگری نکنه. من هم همزمان با این که از تماشای تقلای جادواموز لذت میبردم غصه میخوردم متوجه شدم همه چی زیر سر تربیت خانوادگیه پس جادوآموز در حال جیغ های خفه کشیدن رو از یقه گرفتم و بردم خونشون و خیلی مسالمت آمیز (!) با پدر مادرش حرف زدم. از سرنوشت اون خانواده اطلاعاتی در دست نیست.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

12345678912

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
سلام پروفسور!

1- مزایا:
1. طلسم سریع و کاربردیه!
2. برای خالی کردن خشم خیلی خوبه.
3. در پولمون صرفه جویی میشه! چون دیگه نیاز نیست چاقو وسایل تیز دیگه بخریم.
4. برای سلامتی خودمون خوبه. چون اگه وسایل تیز همرامون باشه، مثل چاقوی سحرآمیز ممکنه به خودمون آسیب بزنیم
5. برای گابریل بسیار کاربردیه. وقتی بخواد به کسی آسیب بزنه بجای اینکه آسیببی بهش بزنه که منجر به خون و خونریزی بشه، خیلی راحت کارشو میکنه! تازه دیگ لازم نیست از مواد شوینده استفاده کنه (واسه پوستش بده).
معایب:
1. آلودگی صوتی!
2. فکر کنم ضد طلسم نداشته باشه؟! داره؟؟
3. مدت زمان زیاد برای مهارت پیدا کردن توی اجرا این طلسم.
4. پولمون از دست میره! چون باید توی باشگاه آموزش تیراندازی هم شرکت کنیم. ( البته بابا کله زخمی پولشو میده)

البنه چنتا نکته هم هست که هم مزایا حساب میشه هم معایب:
1. این طلسم اثرش دائمی نیست! شاید بعضی وقتا بخوایم این درد همیشه همراش باشه!
2. نیاز به چوبدستی نداره!
3. حتما باید ازون پف پفی هایی که دست شما بود داشته باشیم.
خاطره:
خب بعد از اینکه از کلاس شما بیرون اومدیم؛ قرار بود برم پیش هاگرید تا با هم چای و کیک سنگی بخوریم ( دستپخت هاگرید هنوز خوب نشده)، وقتی رسیدم اونجا دیدم یه عالم بچه هیپوگریف اونجاس. هاگرید هم داشت بهشون غذا میداد و به جای چایی یه لیوان اسید مجیک کلرید برام ریخت و منم از دستش عصبانی شدم و طلسمش کردم! البته چون هدف گیریم زیاد خوب نبود یه بخشی از طلسم بهش خورد و فکر کنم اثرش کمتر باشه! بعدشم وقتی به سمت دخمه ها می رفتم یه نامه ی عربده کش از طرف بابا کله زخمی رسید که ازم دلیل این کارمو میخواست... الان جوابشو چی بدم به نظرتون؟

2- دانش آموز مذکور بعد از پایان کلاس عرعر کنان از کلاس خارج شد و تو ساعاتی که تو سالن غذاخوری بودیم صدای عرعرش میومد! شب هم مزاحم آسایشمون شده بود تا اینکه یکی از پنجره پرتش کرد بیرون ولی بازم صداش میومد، اما بعدش یه تختم روش انداختن که فکر کردیم مرد! اما روز بعدش وقتی به هوش اومد و تخت از روش برداشته شد دوباره صداش دراومد و ایندفعه با دخالت مستقیم پروفسور ها اونو به خونش فرستادن تا یکمی ما آروم بگیریم!

EVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT

پیام زده شده در: ۲۲:۰۵ شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

آلتیدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۷ سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۹:۱۷ سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
از پشت آینه ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین
1. مزایا و معایب این طلسم رو نام ببرید؛هر چه قدر خلاقانه تر بهتر.

مزایا :
۱- شکنجه ی امبریج ، پارکینسون و اسکیتر .
۲- کاربرد برای ادب کردن افراد فضول .
۳- خفن بازی
۴- نبود خون و کثافت کاری و اثر گناه .

معایب :
۱- امکان برگشت به خودمان .
۲- شکایت طرف و رفتن به ازکابان و اب یخ خوردن .
۳- دردددددد خیلی زیااااد .
۴- گران شدن چاقو ها .
۴ - نیاز به رفتن به کلاس های تیر اندازی و هدف گیری که حوصله اش را نداریم !

۲ . یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.

با گرنجر ، پاتر و ویزلی در حال رفتن به کلاس بودم . ناگهانی پانسی پارکینسون ، با ان هیکل و موهای قارچی اش پیدایش شد . تا دهانش را باز کرد ، اینبار برخلاف دفعه قبل که کروشیو نثارش کرده بودم ، یکی از این چاقو های زیبایم را به سمتش پرتاب کردم . و دقیقا به چشمان کجش خورد و کجترشان کرد . پارکینسون جیغ میکشید . ناگهان وزغی صورتی پیدایش شد . نام این وزغ امبریج بود . من هنوز سه چاقوی دیگر داشتم . امبریج با عشوه جلو امد و گفت : اینجا چه خب ...
که ناگهان چاقویی به سمتش پرت کردم به فرق کله اش خورد . و بر اثر درد بیهوش شد . سه نفر دیگر که هرماینی ، رونالد و هری نام داشتند دهانشان پنجاه و چهار متر باز شده بود . بی توجه به ان ها ، راهم را به سمت کلاس معجون سازی گرفتم که ناگهان ... چلیک ... زنی با دوربینش از من عکس گرفت . راستش از زاویه عکس خوشم نیامد . به همین دلیل چاقوی دیگری را وسط قلب ساحره سالخورده کردم . از ان اتفاق شش ماه گذشته و من اکنون در ازکابان هستم ( مدیر مدرسه لطف کردند و اجازه شرکت در کلاس ها را با فناوری مشنگی به من دادند) دیوانه ساز ها هم از دست من در امان نیستند . شاید باورتان نشود اما هر بار که هر کدامشان نزدیکم میشود چاقو را وارد گردن انها کرده و در میاورم . از پاترونوس بهتر میکند .
پی نوشت : هدف گیریم از قبل خیلی بهتر شده .

۳ . چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟

اینقدر جیغ کشید که حراست مدرسه پدیدار شد و او را به مدت ۳۸ ساعت تمام در گلخانه از انگشت پا اویزان کرد !

ادم های :
ضعیف انتقام میگیرند
قوی میبخشند
باهوش نادیده میگیرند .

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین

مزایا:
1.چاقو پرت میشه!
2.چیزی جز چاقو پرت نمیشه!
3.یه دونه ر داره!
4.گفتید آسیب نمیزنه؟
5.میشه باهاش پیاز پوست کند! خودم تست کردم!
6.ما یه بار هوریس رو باهاش زدیم! مزایا حساب میشه؟

معایب:
1.با اینکه آسیب نمیزنه ولی اون دانش آموزه داشت خفه میشد.
2.یه دونه بیشتر پرت نمیکنه. بهتر بود چند تا پرت میشد.
3.ضد طلسم نداره هنوز. رسیدگی کنید.
4.فرد و جورج بابامو آوردن جلو چشم با این طلسم.
5.هوریس دردش نگرفت!

- یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.تاکیید می کنم که شرح بدین!(چهار نمره)

یه بار که میخواستیم سوپ پیاز درست کنیم واسه محفل، مالی یه گونی پیاز داد بهمون گفت پوست بکن و خلال کن. اون همه پیاز رو نمیشد هم پوست کند، هم خلال کرد هم اشک نریخت. خلاصه سپردیمش به فرد و جورج، طلسم رو یادشون دادیم و خودمون از زیر کار در رفتیم توی انبار با پریزامون بازی کنیم. ولی توی ویزلی ها هیچوقت یه چیزی رو به فرد و جورج نسپارید! شلوغن! دوست دارن همه چی رو تست کنن! ریختن تو انبار ما رو با این طلسم زدن. هی میگیم درد داره. هی گوش نمیدن. الان اگه زخمش واقعی بود میتونستم با هر بار آب خوردن گلا رو هم آب بدم!

2. چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟ سی هشت ساعت عذاب جادو آموز رو به صورت گزارش، شرح بدین. تاکید می کنم به صورت گزارش نه رول!(دو نمره)

شواهد میگن سی و هشت ساعت داشته خفه میشده! سی و هشت ساعت! چجوریشو نمیدونم. ولی این بشر سی و هشت ساعت داشته خفه میشده. میگن از اونجایی که هنوز ضد طلسم پیدا نکردن براش، اون دانش آموز هنوز داره دست و پا میزنه. بردنش پیش مادام پامفری ولی نتونست کاری بکنه. قرص و شربت و آمپول براش تجویز کرد ولی فایده نداشت. میگن بعد از سی و هشت ساعت هنوز داشت به خودش میپیچید و انقدر تمارض کرد تا خونریزی درونی کرد!

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

رابرت هیلیارد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۲ چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۷:۲۲ یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
از بغل ریش بابا دامبلدور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
نکته: تمام صحبت های لرد در این باره کاملا درست است، اما بنده می خوام نظر خودم را نیز عرض کنم.

مزایا --»
۱. گندزاده کشی!
۲. شکنجه کردن!
۳. زجر کشیدن مردم برای بیش از یک روز!
۴. ارکستر! (می بریمشان آنجا و کلی پول می بریم!)
معایب --»
۰. صد در صد هرچی که پروفسور ساختن خوبه، ولی بدی هایی داره.
۱. زیادی ضایع است!
۲. کر می شیم از صدای مردم!
۳. اگر تا قبل از چاقو نکشیمشون بعدش می کشیمشون!

۲.یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.تاکیید می کنم که شرح بدین!(چهار نمره)

به نام مرلین! روزی روزگاری در روزگاران قدیم رابرت هیلیاردی بود که یک بار به یکی از جادو آموز ها شلیک کرد و بعد به جادو آموز پول داد و بعد که دید جادو آموز زنده است از کار خود پشیمان شد!
قصه ما به سر رسید رابرت به پولش نرسید! (خیلی بی نظیر شرح دادم نه؟!)

۳. چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟ سی هشت ساعت عذاب جادو آموز رو به صورت گزارش، شرح بدین. تاکید می کنم به صورت گزارش نه رول!(دو نمره)

سلام سلام! گزارش شده جادو آموز توانسته به درجاتی جدید از بصیرت دست بیابه و به همین دلیل تصمیم گرفت توسط جادو آموزان دیگر کشته شود! و از روی برج ستاره شناسی به دست دوستان پرت میشه!

بابا دامبلدور!

یه ریونی خفن...

Only Raven

پیام زده شده در: ۷:۰۷ شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

تری بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۱ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۵:۲۴:۰۴ شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳
از پشت ویترین
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
ناظر انجمن
پیام: 268
آفلاین

مزایا:
۱. در صورت احتیاج به جیغ های وحشتناک میشه ازش استفاده کرد.
۲. طرف مورد نظر کشته نمیشه.
۳. برای شکنجه دادن احتیاجی به طلسم های نابخشودنی و در نتیجه تشریف بردن به آزکابان نداریم.
۴. باعث افزایش توانایی های عملی میشه چون باید پرتاب چاقو رو تمرین کنیم.
۵. باعث بهبود و تقویت هدف گیری میشه.
۶. از اونجایی که طلسم فقط درد رو شبیه سازی میکنه و خون طرف بیرون نمیاد کثافت کاری نداره.
۷. ممکنه دسته چاقو به گردن حریف بخوره و حریف چاقو رو برداشته و بر علیه ما ازش استفاده کنه.
۸. میشه به کمکش با میرتل نالان مسابقه جیغ گذاشت.

معایب:
۱. ایجاد آلودگی صوتی به مدت سی و هشت ساعت.
۲. ممکنه در صورت احتیاج به کشتن فردی به اشتباه از اینا بهش بزنی.
۳. ممکنه بعد از مدتی استفاده از طرف وزارت سحر و جادو جزو طلسم های نابخشودنی محاسبه بشه.
۴. تمرکز کردن و روش گرفتن و پرتاب کردن چاقو سخته و به همین دلیل باید کلاس های چاقو پرت کنی در جامعه راه اندازی بشه که برای کودکان یه مقداری بد آموزی داره.
۵.هدف گیری کردن سخته و ممکنه آدم یه بدبخت دیگه رو از لذتش مستفیض کنه.
۶. اگر افرادی مثل فنریر گری بک متمدن شده و بخوان ابتدا با چاقو اجزای بدن قربانی رو باز کنن با این چاقو ها نهایتا میتونن قربانی رو به جیغ وادار کنن.
۷. اگر مادران باهاش آشنا شن احتیاجی به سلاح های سرد از جمله دمپایی ابری خیس و ماهیتابه و... ندارند.

۲. یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.تاکیید می کنم که شرح بدین!(چهار نمره)

من بعد از خروج از کلاس شما در حالی که روی یک چاقو طلسمی که گفتید رو اجرا کرده بودم به دنبال لینی وارنر گشتم( که روز قبل قوزک پامو نیش زد و باعث شد تعادلمو از دست بدم و بعد از اینکه من از طبقه سوم به طبقه همکف پرت شدم بهم خندیده بود) که طلسمو روش اجرا کنم.
ولی وقتی به لینی رسیدم یادم اومد لینی کلا دو میلیمتر گردن داره.
بنابراین در نهایت ناامیدی چاقو رو به سمت یه کسی که کنارش وایستاده پرت کردم و بعد هم به علت خسته شدن از جیغاش با اردنگی به انبار جادو ها تبعیدش کردم و رفتم سراغ کار و زندگی خودم.

پس از اینکه جادو آموز مذکور ۵ ساعت تمام در تمامی کلاس ها به جیغ زدن ادامه داد.
پرفسور اسنیپ که حوصله‌اش سر رفته بود وی را از کلاس تبعید نموده و به دستشویی میرتل نالان منتقل نمود تا با هم تمام شب را جیغ بکشند.
فقط متاسفانه میرتل نالان هم اعصابش از دست جادو آموز مذکور به تنگ آمد و وی را در دستشویی قرار داده و سیفون کشید تا با ماهی های مرکب دریاچه آشنا گردد.
متاسفانه خبر تازه‌ای حاکی از وضعیت کنونی جادو آموز مذکور در دسترس نیست.

پیام زده شده در: ۷:۰۷ شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

تری بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۱ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۵:۲۴:۰۴ شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳
از پشت ویترین
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
ناظر انجمن
پیام: 268
آفلاین

مزایا:
۱. در صورت احتیاج به جیغ های وحشتناک میشه ازش استفاده کرد.
۲. طرف مورد نظر کشته نمیشه.
۳. برای شکنجه دادن احتیاجی به طلسم های نابخشودنی و در نتیجه تشریف بردن به آزکابان نداریم.
۴. باعث افزایش توانایی های عملی میشه چون باید پرتاب چاقو رو تمرین کنیم.
۵. باعث بهبود و تقویت هدف گیری میشه.
۶. از اونجایی که طلسم فقط درد رو شبیه سازی میکنه و خون طرف بیرون نمیاد کثافت کاری نداره.
۷. ممکنه دسته چاقو به گردن حریف بخوره و حریف چاقو رو برداشته و بر علیه ما ازش استفاده کنه.
۸. میشه به کمکش با میرتل نالان مسابقه جیغ گذاشت.

معایب:
۱. ایجاد آلودگی صوتی به مدت سی و هشت ساعت.
۲. ممکنه در صورت احتیاج به کشتن فردی به اشتباه از اینا بهش بزنی.
۳. ممکنه بعد از مدتی استفاده از طرف وزارت سحر و جادو جزو طلسم های نابخشودنی محاسبه بشه.
۴. تمرکز کردن و روش گرفتن و پرتاب کردن چاقو سخته و به همین دلیل باید کلاس های چاقو پرت کنی در جامعه راه اندازی بشه که برای کودکان یه مقداری بد آموزی داره.
۵.هدف گیری کردن سخته و ممکنه آدم یه بدبخت دیگه رو از لذتش مستفیض کنه.
۶. اگر افرادی مثل فنریر گری بک متمدن شده و بخوان ابتدا با چاقو اجزای بدن قربانی رو باز کنن با این چاقو ها نهایتا میتونن قربانی رو به جیغ وادار کنن.
۷. اگر مادران باهاش آشنا شن احتیاجی به سلاح های سرد از جمله دمپایی ابری خیس و ماهیتابه و... ندارند.

۲. یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.تاکیید می کنم که شرح بدین!(چهار نمره)

من بعد از خروج از کلاس شما در حالی که روی یک چاقو طلسمی که گفتید رو اجرا کرده بودم به دنبال لینی وارنر گشتم( که روز قبل قوزک پامو نیش زد و باعث شد تعادلمو از دست بدم و بعد از اینکه من از طبقه سوم به طبقه همکف پرت شدم بهم خندیده بود) که طلسمو روش اجرا کنم.
ولی وقتی به لینی رسیدم یادم اومد لینی کلا دو میلیمتر گردن داره.
بنابراین در نهایت ناامیدی چاقو رو به سمت یه کسی که کنارش وایستاده پرت کردم و بعد هم به علت خسته شدن از جیغاش با اردنگی به انبار جادو ها تبعیدش کردم و رفتم سراغ کار و زندگی خودم.

پس از اینکه جادو آموز مذکور ۵ ساعت تمام در تمامی کلاس ها به جیغ زدن ادامه داد.
پرفسور اسنیپ که حوصله‌اش سر رفته بود وی را از کلاس تبعید نموده و به دستشویی میرتل نالان منتقل نمود تا با هم تمام شب را جیغ بکشند.
فقط متاسفانه میرتل نالان هم اعصابش از دست جادو آموز مذکور به تنگ آمد و وی را در دستشویی قرار داده و سیفون کشید تا با ماهی های مرکب دریاچه آشنا گردد.
متاسفانه خبر تازه‌ای حاکی از وضعیت کنونی جادو آموز مذکور در دسترس نیست.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.