هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۴۱ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

جیانا ماریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۸:۱۲:۴۱ جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲
از ایران_اراک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 175
آفلاین
درود
نام: هری
نام خانوادگی:پاتر
(رئیس ارتش دامبلدور - جستجوگر و کاپیتان تیم کوییدیچ گریفیندور - لرد ولدمورت را شکست داد )
رتبه خون:اصیل زاده
گروه : گریفیندور
چوبدستی: ۱۱ اینچ طول دارد. جنس آن از چوب راج و دارای مغزی از پر ققنوس است. به گفته گادریک اولیوندر این ترکیبی عجیب از بدنه چوب دستی یا همان واند و مغز است. پر ققنوس این چوب دستی توسط ققنوس دامبلدور اهدا شده است. گادریک اولیوندر فاش کرد مغز چوبدستی تام ریدل (ولدمورت) هم از همان ققنوس است که این دو چوبدستی را برادر می کند.
جارو: آذرخش
جغد: هدویک
شغل: رییس پلیس سحر و جادو
ظاهر: موهای آشفته به رنگ قهوه ای تیره، عینک گردی بر صورت می زند و زخمی آذرخش مانند بر پیشانی دارد چشمانی سبز دارد و شبیه پدرش جیمز پاتر است به غیر از چشم هایش که به مادرش رفته
فرزندان:آلبوس سوروس پاتر، لیلی پاتر و جیمز سوروس پاتر
همسر:جینی ویزلی(پاتر) خواهر کوچک رون

بیوگرافی:هری پاتر، پسر لیلی و جیمز پاتر است ، هنگامی که کودک بود ولدموت پدر و مادرش را کشت ولی به خاطر عشق مادرش جادوی ولدموت کمینه کرد و نا خواسته درون او یک جانپیچ ساخت و زخمی به شکل آذرخش رو پیشانی او به جا ماند هری پاتر با بهترین دوستان خود یعنی رون و هرمیون در قطار سال اول آشنا شد پیش از آن او پیش دورسلی ها (خاله اش و خانواده او) زندگی می کرد و آنها نگذاشتند تا زمانی که 11 ساله شد بفهمد که جادوگر است . او سال های تحصیلش را کمابیش در مبازه با ولدموت طی کرد و سرانجام او را در نبرد هاگوارتز شکست داد. البته ناگفته نماند وولدموت ( تام دلووو ریدل) یکبار به او طلسم مرگ ( آواداکاداورا) زد ولی به جان این که او را بکشد جانپیچ درون او را کشت

متاسفانه شخصیت هری پاتر آزاد نیست و نمی‌تونی برش برداری. لطفا از لیست شخصیت‌ها یه شخصیت دیگه رو انتخاب کن.
تایید نشد.

ببخشید ولی من توی لیست رو نگاه کردم اسم هری سیاه بود و کسی انتخوابش نکرده بود میشه لطفا بگین این چطور ممکنه؟

لطفا بعد از ویرایش ناظر یا مدیر، دوباره پستتو ویرایش نکن چون اگه پست جدید نزنی ممکنه مسئولین متوجه نشن تغییر جدیدی ایجاد شده. همونطور که الان دیر متوجه شدیم.
به هر حال توی پیام شخصی جواب سوالتو دادم.

پیوست:

jpg  download.jpg (4.14 KB)
45813_6107a98d262cc.jpg 259X194 px

ویرایش شده توسط آتیمرا در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۱ ۱۱:۴۵:۰۹
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۱ ۱۴:۰۴:۳۵
ویرایش شده توسط آتیمرا در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۲ ۱۰:۳۲:۱۹
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۴ ۰:۲۶:۳۷
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۴ ۰:۲۶:۵۷

اکسپکتو پاترونوس

قدم به قدم تا روشنایی از شمعی در تاریکی تا نوری پر ابهت و فراگیر!!
می جنگیم تا اخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!
برای عشق!!
برای گریفندور!!

پیام زده شده در: ۸:۴۳ یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

تلما هلمز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۶ شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام : تلما
نام خانودادگی : هلمز
گروه : گریفیندور
چوب دستی : چوب درخت افرا و ریسه قلب اژدها
جارو : ندارد
حیوان خانگی : گربه
ویژگی های ظاهری : قد متوسط ، چشم های مشکی ، لاغر اندام ،موهای قهوه ای نسبتا بلند ، پوستی گندمگون
ویژگی های اخلاقی : دلسوز ، ماجراجو ، بیش از حد دوست دار حیوانات ، وی سریع کنترل خود را از دست می دهد و عصبانی می شود ، درونگرا اما در عین حال پر سر و صدا و شیطون .
علایق : شطرنج جادویی ، نقاشی
رتبه ی خون : دورگه

توضیحات تکمیلی :

تلما معمولا نمی تونه راحت با کسی دوست بشه اما اگه دیگه رفیق مناسبی پیدا کنه دیگه ول کنش نیست و تا آخر پاش وایمیسه . به کویدیچ هم علاقه داره اما فقط دیدنش . به تلما میشه به عنوان یه عجوبه توی شطرنج جادویی اشاره کرد ، درس مورد علاقش دفاع در برابر جادوی سیاهه و شغل ایده عالش در آینده اینه که توی وزارتخونه شکارچی جادوی سیاه بشه

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰ ۱۱:۱۵:۲۷

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

اسلیترین، مرگخواران

دوریا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۵ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
امروز ۱۱:۴۴:۵۶
از جنگل بایر افکار
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
مترجم
پیام: 305
آنلاین
درود مرلین بر شما!
بی‌زحمت دسترسی منو بهم بدید برم خونمون

نام: دوریا
نام خانوادگی: بلک
گروه: اسلیترین
چوبدستی: چوب درخت راش با هسته‌ی موی تک‌شاخ، 10 اینچ (25.4 سانتی‌متر) با انعطاف‌پذیری بسیار بالا
پاترونوس: کایوتی (گرگ صحرایی آمریکای شمالی)
نام پدربزرگ: فینیاس نایجلوس
نام پدر: کیگانوس بلک
همسر: کارلوس پاتر
فرزند: جیمز پاتر
نوه: هری پاتر

دوریا از دوران کودکی به خوبی می‌توانست دیگران را تحت سلطه خود قرار دهد و با زیرکی به خواسته‌های خود برسد. گرچه در مدرسه محبوب معلمین بود اما در سالهای اول در برقراری ارتباط با همسن‌های خود مشکل داشت. (بقیه بهش حسودی می‌کردن ) اما در سالهای بعدی علاوه بر رابطه‌ی خوب با معلمین توانست با دانش‌آموزان هم ارتباط برقرار کند و اینگونه دایره‌ی ارتباطات خود را گسترش داد.
او بسیار به بیزینس و تجارت علاقه‌مند بود و توانست شرکت‌های بین دنیایی مختلفی تاسیس کند.
شایعاتی مبنی بر جانورنما بودن او وجود دارد چرا که در چند ملاقات‌های مهم یک کایوتی چابک با خز خاکستری و قرمز به مخالفان کمپانی‌های دوریا حمله کرده و آن‌ها را به شدت مجروح نمود. در مقابل دیگران بر این اعتقادند که دوریا با استعداد خود در انواع وردها می‌تواند به راحتی افراد را زیر سلطه درآورد و نیاز به حمله‌ به دیگران ندارد.
بسیاری بر این باورند که او جاسوس دوطرفه‌ی جبهه‌ی سیاه و سفید است اما نمی‌توانند با اطمینان از جهت‌گیری او سخن بگویند.
او دارای ویژگی‌های ضد و نقیض زیادی از جمله پرخاشگری و صبوری، مهربانی و سلطه‌جویی، جاه‌طلبی و تنبلی است.

تایید شد.
خوش برگشتی.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹ ۲۱:۲۵:۳۹

Tranquil Departure
,Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing
.there is a field. I’ll meet you there
*
.I believe in poems as I do in haunted houses
.We say, someone must have died here
*
You are NOT the main character in everybody's story
*
Il n'existe rien de constant si ce n'est le changement
*
Light is easy to love
Show me your darkness

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

آلیس کاسانو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام : آلیس.

نام خانوادگی : کاسانو.

گروه : هافلپاف.

رتبه خون : اصیل.

پاترونوس : پلنگ.

چوب دستی : چوب درختِ بید و هسته‌ی ریسه قلب اژدها.

ظاهر : چشم مشکی؛ موی مشکی و پوست مخالف مشکی.

معرفی کوتاه : آلیس کاسانو؛ بچه آخر خانواده و خاندان کاسانو.
معروف به کلاغ.
اطلاع‌رسانی در دو ثانیه را با آلیس نیوز بخواهید.

زندگینامه کوتاه : وی در خانواده اصیل و پر جمعیت کاسانو چشم به دنیا گشود و از همان بدو تولد با جیغ جیغ هایش شروع به ازار و اذیت کرد.

طبق گفته شاهدین رگه خبرچینی آلیس از طرف عمه‌ی وی به او ارث رسیده.
ولی کافیه نوه‌ی مورد علاقه‌ی‌مادربزرگتون باشید تا هیچکس جرئت نکنه بابت خبرچین بودنتون از گل نازگتر بهتون بگه.

در سن یازده سالگی وارد هاگوارتز شد و در سال های تحصیلش به عنوان جاسوس اساتید به دانش‌آموزان نزدیک میشد.

کافی بود توی هاگوارتز دعوا بشه. اونوقت آلیس رو در نقش خبرنگاری فرو میرفت که داره برای بقیه دعوا رو شرح میده .

آلیس هم‌اکنون فارغ‌التحصیل هاگوارتزه و به دنبال کار توی وزارت خانه‌ست.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹ ۱۷:۴۸:۴۶

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰

آستوریا گرینگرس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۶ سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۹ سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰
از هاگوارتز، کانادا، کره
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اسم:آستوریا

فامیل:گرینگرس

قد:170

رتبه ی خون:اصیل

ملیت:بریتانیایی

چوب دستی: چوب نارون 34 سانت هسته ریسه ی قلب اژدها

جارو:نیمبوس 200

حیوان:گربه مشکی با چشمای سبز(لوکی)

پاترونوس:ببر

خصوصیات ظاهری:هیکل خوب، موها ی مشکی،، پوست نسبتا سفید، در نگاه اول جذاب اما بی روح

خصوصیات اخلاقی: قدرت طلب،قوی و شجاع، باهوش، مهربانی اش را به هر کسی نشان نمیدهد، با همه صمیمی نیست، با اعتماد به نفس و عزت نفس، چالش پذیر و همبشه میخواهد بهترین خودش باشه

امیدارم مورد قبول باشه

معرفی شخصیتت بیش از حد کوتاهه! لطفا بعدا حتما برگرد و تکمیلش کن.
تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۶ ۲۰:۳۰:۵۹

iam yoong

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰
از ایران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
نام : لیلی

نام خوانوادگی: اوانز

همسر جیمز پاتر و مادر هری پاتر که توسط لرد سیاه کشته شد

اخلاق: بسیار مهربان و دلسوز و فداکار و شجاع

رتبه خون : اصیل

نوع چوب دستی : چوب درخت بید ۲۱ سانتی متر موی تک شاخ انعطاف پذیر

جبهه: محفل ققنوس

پاترونوس : اوه که پس از مرگش به سوروس اسنیپ انتقال داده شد

جارو : ندارد

خصوصیات اخلاق: بسیار شجاع،مهربان و دلسوز،هوش بالا،فداکار

خصوصیات ضاحری: موی طلایی ، چشم آبی ، صورت سفید

گروه: گریفیندور

حیوان خانگی: پرستو

کشته شده توسط: لرد ولدمورت

دلیل کشته شدن: برای پسرش هری پاتر

خدانگهدار

تایید شد. خوش اومدین!

ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۶ ۱۳:۰۹:۴۱

H

پیام زده شده در: ۰:۵۴ چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰

آستوریا گرینگرس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۶ سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۹ سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰
از هاگوارتز، کانادا، کره
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اسم: یونگ

فامیل: جئون

رتبه ی خون:اصیل

ملیت:دورگه آسیایی آمریکایی

چوب دستی: چوب نارون هسته ریسه ی قلب اژدها

جارو:نیمبوس 200

حیوان:گربه مشکی با چشمای سبز(لوکی)

پاترونوس:ببر

خصوصیات ظاهری:هیکل خوب، موها و چشمان مشکی، موهای کوتاه تا سرشانه، پوست نسبتا سفید، در نگاه اول جذاب اما بی روح

خصوصیات اخلاقی: قدرت طلب،قوی و شجاع، باهوش، مهربانی اش را به هر کسی نشان نمیدهد، با همه صمیمی نیست، با اعتماد به نفس و عزت نفس، چالش پذیر و همبشه میخواهد بهترین خودش باشد

دورگه ی کره ای کانادایی پدرش اهل کانادا و مادرش کره ای است
یک برادر بزرگ تر دارد (یی رو)
و از نظر مالی وضعیت خیلی خوبی دارند

در سال سوم بود که درخواست یک کمپانی کره ای را برای کار آموزی قبول کرد و از آن موقع تا الان که وارد سال پنجم میشود در تعطیلات کار آموز آن کمپانی است

با اینکه از یک خانواده ی کاملا اصیل است اما دوست دارد در دنیای ماگل ها نیز یک آیدل موفق شود

مدارس جادویی زیادی او به عنوان دانش آموز قبول میکردند اما او دوست داشت به مدرسه برادرش هاگوارتز برود (یی رو سال ششم هاگوارتز است)و زمانی که نامه از هاگوارتز دریافت کرد با اعتماد به نفس زیاد و مهارت در درس هایش وارد هاگوارتز شد

در زمان اوایل ورودش زیاد با کسی جز معلم ها و برادرش مگر در مواقع نیاز صحبت نمیکرد و فقط کار خودش را انجام میداد
اما کم کم با خواهر دوست برادرش سومین آشنا شد
و آنها از بهترین دوستان یکدیگر شدند

متاسفانه اسامی ساختگی تایید نمی‌شن. شما باید از بین لیست اسامی شخصیت‌های گرفته نشده که با رنگ مشکی هستن یک شخصیت رو انتخاب کنین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط ☆♡A♡☆ در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۶ ۱:۴۵:۵۷
ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۶ ۹:۲۴:۱۳

iam yoong

پیام زده شده در: ۰:۵۱ چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰

💜Soomin💜

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۲ دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۸ چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
اسم:سومین
فامیلی:کیم
چوب دستی:35 سانتی، موی پریزاد،چوب گردو
حیوان خانگی:موش سفیدی به اسم«یوکی»
پاترونوس:اهو
جارو:نیمبوس2000
خصوصیات ظاهری:قد بلند اندام خوب و کشیده،موی خرمایی روشن،چشمای قهوه ای روشن، پوست گندمی
خصوصیات اخلاقی:مهربون، کمی خجالتی، قوی، شجاع، با اعتماد بنفس، خونگرم،اجتماعی، باهوش،شیطون، کیوت، دوست داشتنی،همیشه لبخند به لب داره،خشن
بیوگرافی:{توی یه خانواده ثروتمند در کره بدنیا اومده در 10 سالگی پدر و مادرشو از دست میده و تا قبل از اینکه وارد هاگوارتز بشه با برادر بزرگترش( جونگهیون )زندگی میکرده در سال سوم به همراه جئون یونگ درخواست یکی از کمپپانی های کره ای برای کار اموزی را قبول کرد و تا الان که وارد سال پنجم میشود در دوران تعطیلات کار اموزی ان کمپانی میباشد}
یه روز در اواخر تابستون که روز تولدش هم بود( 13 سپتامبر)به همراه برادرش به خرید رفتن وقتی از مغازه کیک فروشی بیرون میان همونطور که مشغول گفتن و خندیدن با جونگهیون بود از کوچه ای باریک رد شدن اما یه صدایی از اون کوچه میمومد یه صدایی مثل یه جیغ دختر بود سومین کنجکاو شد و به جونگهیون گفت و با هم به سمت کوچه رفتن
وقتی نزدیک وارد کوچه شدن دوتا پسر رو دیدن که محکم دختر حدودا 16 ساله ای را میزدند سومین و جونگهیون با دیدن اون صحنه فوری وسایلی که خریده بودن رو روی زمین گذاشتن و به سمت اون دختر رفتن تا کمکش کنن بعد از یه درگیری اون دو پسر رفتن سومین خونی رو که از لبش میومد رو پاک کرد و به سمت دختر رفت جونگهیون هم که به دنبال اون دوتا پسر رفته بود از سر کوچه دوان دوان به سمت سومین و اون دختر اومد
سومین:حالت خوبه چیزیت نشده؟؟ میخوای بریم دکتر؟؟
دختر:حالم خوبه اسیب جدیی ندیدم نه ممنونم نیازی نیست
جونگهیون:مطمئنی؟؟اخه پات اسیب دیده
دختر:بله، ممنونم که کمکم کردید
سومین با لبخند گفت:خواهش میکنم کار خاصی نکردیم راستی من سومینم اینم برادر بزرگترم جونگهیونه اسم تو چیه؟
دختر:خوشبختم من می سونگ هستم
جونگهیون و سومین:همچنین می سونگ
وقتی به همراه می سونگ خانه رفتن نامه ای را هنگام باز کردن در نامه ای از لای در افتاد جونگهیون اون رو برداشت و متوجه شد که سومین در هاگوارتز قبول شده(جونگهیون سال ششم هاگوارتزه)بدون هیچ حرفی او نامه رو به سومین داد
سومین بعد خوندن نامه خیلی هیجان زده و خوشحال شدو پریدو جونگهیونو بغل کرد طوری که جونگهیون احساس میکرد مهر های کمرش الاناس که خورد بشه
وقتی وارد هاگوارتز شد خیلی زود با کل بچه ها اشنا شد و با همه دوست شد به جز جئون یونگ که خواهر دوست برادرش بود چون اون دختر زیاد با کسی گرم نمیگرفت اما اون دختر بشدت باهوشی بود و به نظر سومین خیلی هم مهربون بود اما نشون نمیداد بعد از یه مدت از طریق برادراشون اونا بیشتر باهم اشنا شدن و این باعث شد به دوستای صمیمی هم تبدیل شن

متاسفانه اسامی ساختگی تایید نمی‌شن. شما باید از بین لیست اسامی شخصیت‌های گرفته نشده که با رنگ مشکی هستن یک شخصیت رو انتخاب کنین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط 💜Soomin💜 در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۶ ۱:۰۹:۳۷
ویرایش شده توسط 💜Soomin💜 در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۶ ۱:۴۵:۲۲
ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۶ ۹:۲۳:۳۴

پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

هافلپاف، مرگخواران

اگلانتاین پافت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲:۲۲:۰۸ جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
هافلپاف
پیام: 163
آفلاین
اسم: اگلانتاین پافت

گروه: هافلپاف

شغل: علاف- دزد

پاترونوس: مرغ

چوبدستی: چوب درخت فندق به همراه مغز پر کرکس. 29 سانتی متر. انعطاف نا پذیر.

علاقه مندی ها: لرد ولدمورت- مردن.

نمیدانم کار درستی است که داستان زندگیم را این طور شروع کنم یا نه، مثلا بگوییم: من از همان بچگی مخترع قابلی بودم. یا حتی: همه می دانستند من چقدر باهوشم.

خب...اما واقعیت با اینکه تلخ است، بهتر است.
من در خانواده ی جادوگر پر جمعیتی به دنیا آمدم.
دو خواهر و یک برادر بزرگتر و یک خواهر و دو برادر کوچکتر؛ البته پدر، مادر و پدر بزرگ و مادر بزرگم را نباید فراموش کرد.

از همان بچگی سعی می کردم چیز هایی اختراع کنم، اما همیشه یک جای کار می لنگید و فاجعه ای به بار می آمد.
مصلا یک بار سعی کردم پارچه ی ضد آتش اختراع کنم، اما خب برادرم را آتیش زدم؛ یا وقتی که از حمام رفتن متنفر بودم و حمام خودکار اختراع کردم کل خانه مان را آب برد.

خلاصه، دقیقا وقتی که همه می گفتند تو فشفشه ای بیش نیستی، نامه ی هاگوارتزم آمد.
آن وقت بود که از بچه ی اضافی و سربار خانواده، به فرزند دوست داشتنی مادرم تبدیل شدم؛ چون دستمال آشپز خانه ی خودکار را اختراع کردم، که برعکس بقیه اختراعاتم خوب از آب در آمد.

سال های هاگوارتزم را با موفقیت پشت سر گذاشتم و حالا روز و شبم را با دوستانم در کافه ها مشغول پیپ کشیدن و قمار بازی هستم.

خب طبیعی است که بزرگ شدن در یک خانواده ی شلوغ، اعصاب برای من نگذاشته است و حالا که پیرمردی 50 ساله هستم، خیلی معدب به بار نیامده ام و ارادت خاصی به کلمه ی《بمیر》 دارم.

کلاه کابوی مشکی کهنه و رنگ رو رفته ای به سرم می گذارم، که به تیپم خیلی می آید و کتی طوسی که از وسایل جا مانده ی کافه برداشتم، لباس های همیشگیم هستند.

در آخر هم بگزارید نصیحتی به شما بکنم:
_زندگی کن...آن قدر زندگی کن که خسته شوی و بعد...لطفا سریع بمیر.

شناسه قبلی: مادام ماکسیم (تصور کنید که لینکه)

تایید شد.
شناسه مادام ماکسیم بسته شد. برای گرفتن مجدد دسترسی مرگخواری هم باید با لرد ولدمورت صحبت کنی.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۳ ۲۳:۲۶:۲۷
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۳ ۲۳:۲۷:۳۵

ارباب...ناراحت شدید؟

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰

هافلپاف

نیکلاس فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۳ دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۱۵:۳۱
از تارتاروس
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
هافلپاف
ناظر انجمن
پیام: 212
آفلاین
سلام لطفا تعویض بشه با:

کیمیاگر بزرگ: نیکلاس فلامل
ویژگی های ظاهری: بلند قد، چشم های قهوه ای با وزن نسبتا بالا
گروه: هافلپاف
سپرمدافع: ریک سانچز

بیوگرافی: همانگونه که بسیاری از هواداران هری پاتر میدانند نیکلاس فلامل یک شخصیت تاریخی حقیقی است. او در حدود سال 1330در نزدیکی شهر پاریس چشم به جهان گشود و شغلهای متعددی از قبیل سرودن شعر نقاشی و کاتب عمومی را تجربه کرد و سپس به طالع بینی علاقمند شد. بر اساس نوشته های فلامل او در 1357 فرشته ای را در خواب دید. آن فرشته کتابی را به فلامل نشان داد و گفت:"فلامل به این کتاب نگاه کن تو به هیچ وجه چیزی از آن متوجه نمی شوی اما روزی خواهد آمد که در این کتاب چیزی خواهی دید که هیچ کس دیگری آن را نخواهد دید"

روز بعد او همان کتاب را در دکه کتاب فروشی مشاهده کرد که قیمت بسیار نازلی هم داشت زیرا هیچ کس نمی توانست نوشته های آن را درک کند. فلامل تللش زیادی به خرج داد و با کمک دانشمندی که به زبان عبری آشنایی داشت توانست رمز متن آن را درک کند. به نظر می رسید آن نوشته کتابچه راهنمای تبدیل فلزات اصلی به طلاست .

متاسفانه بر اساس دستورالعمل های مندرج در کتاب باید از ماده ای خاص در این ترکیب استفاده می شد. این ماده خاص سنگ فیلسوف نام داشت. ولی در کتاب مورد بحث تو ضیح دقیقی در بارۀ سنگ فیلسوف ارائه نشده بود. فلامل دهها سال آزمایش کرد تا ماده مرموز را بیابد. او در17 ژانویه 1383 در دفترچه خاطرات خود نوشت:

"بالاخره ماده ای را که به دنبال آن بودم یافتم. آنرا از بوی تندش شناختم و توانستم به کمک آن آزمایش را عملی کنم. من نحوۀآماده سازی عامل اول را آموخته بودم و تنها باید کلمه به کلمه نوشته های کتاب را انجام می دادم.نخستین باری که این عمل را انجام دادم کارم را با جیوه آغاز کرده و حدود 700گرم آن را به نقرۀ خالص تبدیل کردم. بعد ها یعنی در بیست و پنجم آوریل همان سال این کار را به همراه سنگ قرمز انجام دادم و در آن روز توانستم مقدار مشابهی جیوه را به طلا تبدیل کنم. کاملا آشکار بود که این طلا از طلاهای عادی خالص تر و ناب تر است.من این حادثه را به کمک (همسرم)پرنل سه بار با موفقیت انجام دادم"

توصیف فوق در بارۀ سنگ فیلسوف که آن را "دارای بوی تند" بر می شمرد موجب شد بقیه کیمیا گران به این نتیجه برسند که سنگ فیلسوف همان گوگرد است. ولی هیچ کس را نمی شناسیم که توانسته باشد فرآیند یاد شده را تکرار کند.

متن فوق از کتابی نوشته "دیوید کالبرت"بود که تقدیم حضورتان کردم.

پس از مدتی که از تبدیل عناصر مختلف به طلا خسته شدم تصمیم گرفتم کیمیاگری را به سطح بعدی ببرم و در مدت کوتاهی توانستم به کمک سنگ جادو اکسیر جوانی را بسازم.
در حال حاضر در یورک شایر ساکن هستم و تنها چیزی که مانع از دلزدگی من از زندگی بی پایان میشود مبارزه با جادوگر ها و ساحرگان مختلف است.
دارای بزرگترین کلکسیون وسایل جادویی و باغ وحش افسانه ای "حیوانات کیمیایی" هستم که هر ساله میزبان تعداد زیادی دزد و قاچاقچی است که سعی میکنن به دارایی های من دستبرد بزنند.

انجام شد.
تشکر از شما

ویرایش شده توسط نیکلاس فلامل در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱ ۱۶:۱۲:۵۷
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱ ۱۶:۱۵:۵۳
ویرایش شده توسط نیکلاس فلامل در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱ ۲۰:۳۲:۱۱

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.