هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: کلاس «جادوی سیاه فوق پیشرفته»
پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

اینیگو ایماگو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۷ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۲
از این گو به اون گو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 104
آفلاین
کنیچیوا سنسی راکارو

1. مزایا و معایب این طلسم رو نام ببرید؛هر چه قدر خلاقانه تر بهتر.(چهار نمره)

معایا:
اول از همه اینکه این طلسم خاصیت تعویض زمانش رو نداره، مثلاً اگه بخوایم بیست و چهار ساعت رو کسی بمونه نمیتونیم که بمونه چون روی سی و هشت ساعت تنظیم شده ولی اگه نخوایم بیست و چهار ساعت نمونه و بیشتر یا کمتر بمونه نمیتونیم که نمونه که بمونه.
دوم از همه این طلسم خیلی پر کاره، گوگو به شخصه خسته تر از اون هست که به کاراییش فکر کنه ولی یه مثال داریم براتون.
مثال: به این فکر کنید که اگه یه روز یه نفر دمپایی مرلینگاه رو خیس کرده باشه چطور می‌خوایم انتقاممون رو بگیریم ازش؟ بله! این طلسم. کنجکاو شدید که بدونید این عیبش چیه الان، خب دست هر کس بیوفته برای هر دلیل غیر واضحی ازش استفاده می‌کنه.

مزایب: تجارت! تجارت حرف اول رو میزنه. این طلسم رو میشه صادر کرد. حتی میشه وارد کرد. میتونیم با یک تیم اقتصادی خوب این طلسم را گران بفروشیم و ارزان بخریم. شاید هم ارزان بخریم و گران بفروشیم.

یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.تاکیید می کنم که شرح بدین!(چهار نمره)
یک روز گوگو بود و بزرگ ویزلی ها، آرتور. شخصیت گوگو حاضر نیست ویزلی ها رو اصلا تحمل کند ولی خب وقتی پای مرگ و زندگی در وسط باشد، او حتی ویزلی ها را هم تحمل می کرد. بچه ویزلی ها کار خرابی کرده بود. وضعیت خوابش درست نبود و متخصص میخواست. گوگو متخصص بود، معلومه که بود ولی خب آرتور ویزلی با شوخ طبعی ذاتی که از نظر گوگو اصلا هم شوخ طبعی نبود، سعی در خنداندن گوگو درباره جوکی و آن هم درباره تعبیر خواب داشت. خط قرمز گوگو! دیگر خودتان می دانید چه شد و چه نشد. آرتور ویزلی روزهای مدیدی در بیمارستان بستری بود و کمپوت هایش را هم گوگو میل می کرد چون خودش از درد مانند کرم به خودش می پیچید.

2. چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟ سی هشت ساعت عذاب جادو آموز رو به صورت گزارش، شرح بدین. تاکید می کنم به صورت گزارش نه رول!(دو نمره)
ایشون با گلوی بریده ولی نبریده اش و درد طاقت فرسایی که داشت همه کلاس هایش را به اجبار شرکت کرد و با جیغ و داد و ناله هایش جلسه اول کلاس های دیگر را مزین کرد.
وقتی هم‌گروهی‌هایش او را روی زمین می‌کشیدند تا به سمت کلاس های مختلف ببرنش انواع کثیفی ها و ویروس ها به او انتقال داده شد و از آنجا که ویروسی مخرب و واگیردار گرفت، سریعا به هم‌گروهی ها و غیر هم‌گروهی هایش انتقالش داد و هاگوارتز را طی سال‌ها تبدیل به بیمارستانی متروکه و مملو از داستان های تاریک و مردمانی زنده که خیلی وقت بود مرده بودند، کرد.

"رویاهات، روح اصلیت رو می‌سازند"

پیام زده شده در: ۱۰:۵۹ سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

اسلیترین، مرگخواران

دوریا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۵ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
امروز ۱۱:۵۱:۰۳
از جنگل بایر افکار
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
مترجم
پیام: 305
آفلاین
درود بر پروفسور عزیز!
باشد که یک کلاس آدمکشی هم برگزار کنید.

مزایا:
1. دردی که قرار بوده در مدت زمان کوتاهی فرد رو از این دنیا ساقط کنه 36 ساعت طول میکشه! (و فرد رو ساقط نمیکنه در نتیجه میشه بارها و بارها فرد رو تا لب چشمه‌ی سَقَط برد. )
2. مدرک جرم به جا نمیذاره.
3. اگه روی ماگل‌ها اجرا باشه، شبیه یه فیلم کمدی-ترسناک میشه.
4. با توجه به اینکه طلسم بسیار مناسبی برای افرادی که زیادی حرف میزنه، دنیا به جای بهتری تبدیل میشه.
معایب:
1. تا مدت مدیدی افرادی که در نزدیکی فردی که طلسم روش انجام شده هستن آسایش صوتی نخواهند داشت و به صورت مداوم صداهایی از قبیل لوله‌ی آب شکسته، خِرخِر، برفک تلویزیون (وسیله‌ای ماگلی) و ... می‌شنون. (در صورت برخورد به جایی غیر از گلو، صداها شدیدتر و نعره‌گونه خواهد شد.)
2. مدت زمان طلسم قابل تنظیم نیست. (این روزا حتی گوشی‌های ماگلی زمان خاموش شدنشون قابل تنظیمه پروفسور (امید است پروفسور آبرکرومبی هم این تیکه رو بخونن ))
3. با توجه به دردی که ایجاد میشه، فرد مذکور بعد مدتی از هوش میره و درست زجر نمیکشه.(گرچه سریعا به هوش میاد ولی خب )
4. اگه کسی هدف‌گیری خوبی نداشته باشه سبب خسارت بر اموال عمومی میشه.

یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.تاکیید می کنم که شرح بدین!(چهار نمره)
وقتی با آسایش در سالن نشسته بودم، یکی از دانش آموزان شروع کرد به بد گفتن از لرد سیاه و اینکه آلبوس دامبلدور قطعا میتونه ایشون رو شکست بده. خب حرف خنده داریه دیگه . منم زدم زیر خنده، نمیدونم چرا این دانش آموز عزیز ناراحت شد و شروع کردن پشت سر هم حرف زدن و اینکه چرا میخندی ، نخند ، اصلا من که با تو حرف نمیزدم و ... . خب منم حوصله‌ی حرفاش رو نداشتم و با توجه به مدلی که شما طلسم رو اجرا کرده بودین، به سمت گلوش چاقو پرت کردم اما خب خطا رفت و خورد به دهنش ! پروفسور باورتون نمیشه که چه تاثیر به سزایی داشت! چون اگه دوباره حرف میزد، دردش بیشتر میشد، کلا ساکت شد و بجز ناله‌های ریز هیچ صدایی ازش درنمیومد!

2. چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟ سی هشت ساعت عذاب جادو آموز رو به صورت گزارش، شرح بدین. تاکید می کنم به صورت گزارش نه رول!(دو نمره)
ساعت اول: خِرخِر کردن با چشمان گشاد شده.
ساعت دوم: خِرخِر با چشمان نیمه بسته به دلیل خستگی و درد مفرط.
5 دقیقه‌ی اول ساعت سوم: بیهوشی به شکل حشره‌ای که روی آب مرده.
بقیه ساعت سوم: التماس‌های نامفهوم، چسبیدن به پاچه‌ی شلوار رهگذران، اشک تمساح
ساعت چهارم: تهدید نامفهوم، چنگ زدن به ردای افراد نزدیک، نعره‌ی مورچه
ساعت پنجم: زل زدن به سقف با صدای برفک تلویزیون
ساعت ششم تا دهم: تکرار پنج ساعت اول به صورت معکوس
ساعت یازدهم: جیغ هیپوگریفی
ساعت دوازدهم: گشتن در کتاب‌ها برای راه حل به همراه صدای لوله‌ی آب شکسته
ساعت سیزدهم: تلاش برای رسیدن به یکی از دیگر اساتید
ساعت چهاردهم: گوله شدن در کف زمین و گریستن (این یکی واقعا تاسف برانگیز بود)
ساعت پانزدهم: جیغ کشیدن مداوم
گزارش ساعت شانزدهم تا سی و ششم به دلیل اینکه فرد پررو در اتاقش حبس شده و طلسم سکوت بر روش انجام شد، ثبت نشده.

Tranquil Departure
,Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing
.there is a field. I’ll meet you there
*
.I believe in poems as I do in haunted houses
.We say, someone must have died here
*
You are NOT the main character in everybody's story
*
Il n'existe rien de constant si ce n'est le changement
*
Light is easy to love
Show me your darkness

پیام زده شده در: ۰:۲۹ سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

آمانو یوتاکا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۰ یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۹:۴۲ شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰
از هرجایی که امید باشه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
*خوبیای(مزایا)*
-واقعی نبودنو اسیب نزدنش ب کسی
-بخاطر واقعی نبودنو اسیب نرسوندنش....برای ترسوندن هرکسی میش استفاده کرد..
-کار کردن باهاش نسبت ب بقیه ی طلسما یکم اسون ترع و زود میش یاد گرفت

*بدی(معایب)*
-دردایی ک طرف تو این سی و هشت ساعت میکشه مساویه با درده واقعی چاقو
-بد جلوه دادنه چاقوهای دیگ(چاقوهای واقعی)
-اگ اشتباه کنی.....نمیتونی اشتباهتو جبران کنی
-نیاز ب دقته فراوونو تمرین

*خاطره کوتاه از استفادتون با چاقو*
تو کتابخونه بودیم..کتاب میخوندیمو ب سه تا از پسرایی ک با حرفاشون بقیرو ازار میدادن تذکر دادیم ک ارومتر بخوننو اگ‌ میخوان حرف بزنن برن بیرون
یکیشون اومد جلوعو ب دوستم گفت
-مگ کتابخونه واس شماهاست....دوس داریم بلند بلند حرف میزنم
یکی دیگشونم اومد جلوعو دوستمو هل دادو گفت
-اصن شماها اینجا چیکار میکنید....
-دوست داشتیم اومدیم اینجا ک کتاب بخونیم....ولی فعلا ک سه تا موجوده موذی نمیذارن
پسره عصبی شدو شونه های دوستمو گرفت
و خب چون دست تنها بودم نمیتونستم باهاشون دعوا کنم...فک کردم ک چطوره -از چاقو هام استفاده کنم
گردنه پسری ک داشت دوستمو اذیت میکردو نشونه گرفتمو چاقورو پرت کردم
چند ثانیه ای نگذشته بود ک شروع کرد ب داد زدن
دوستاش همه چشاشون گرد شدو رو ب من گفتن چیکار کردی
دسته دوستمو گرفتمو گفتم
-بدرود تا سی و هشت ساعته دیگ

*بلایی ک سر جادو آموز پررو اومد*
خب بدبخت اونقدر جیغ کشید و نعره زد که نگنفسش بالا نیومد و مرد...
روحش شاد و یادش گرامی باد

کسی باش که میخوای نه کسی که میخوان=)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۱۱ سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
سلام پروفسور!

1. مزایا و معایب این طلسم رو نام ببرید؛هر چه قدر خلاقانه تر بهتر.(چهار نمره) یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.تاکیید می کنم که شرح بدین!(چهار نمره)

مزایا:

۱. این طلسم می‌تونه باعث بشه که ما وقتی از کسی خوشمون نمیاد و نمی‌خوام سر به تنش باشه، به سمتش چاقو پرت کنیم و قایم شیم. بعد از سی و هشت ساعت که پیدامون می‌کنن اثرات طلسم از بین رفته و دیگه هیچ مدرکی علیه‌مون نیست.

۲. دستمون به خون کسی آلوده نمی‌شه. ( هم به معنای آلودگی دست و هم به معنای کشتن )
تازه چاقوهامون هم خط و خش بر نمی‌دارن و صحیح و سالم می‌تونیم از خرخره‌ی طرف برشون داریم.

۳. در طی ۳۸ ساعت صدای شخص در نمیاد و اذیتمون نمی‌کنه چون خرخره‌ش رو شکافتیم.

۴. باعث کم شدن جمعیت کره‌ی زمین نمی‌شیم.

معایب:

۱. فقط ۳۸ ساعت ماندگاری داره.

من شخصا همین دیروز یکی از جادوآموزها رو که داشت تخمه می‌خورد و پوستش رو روی زمین می‌نداخت زندانی کردم و چند تا از این چاقوها رو به سمتش پرتاب کردم؛ لذت قابل وصفی بود.
آثار جرم هم بعد از ۳۸ ساعت از بین رفت و هیچکس هیچی نفهمید. البته نه اینکه یارو رو آزاد کرده باشم ها، نه. منتظرم کلاس تموم بشه تا دوباره با چاقوهای گوگولیم برم سراغش!

جادوآموز پررو همینجوری خرخر می‌کنه، همینجوری بال بال می‌زنه و هیچ کاری نمی‌تونه برای نجات خودش بکنه.

بعدش می‌ره مدیریت مدرسه که بگه چی شده و چه بلایی سرش اومده، ولی صداش در نمیاد.

بستری‌ش می‌کنن توی بیمارستان و درمانگر میارن بالاسرش، ولی هیچکس نمی‌تونه کاری بکنه چون چیزی قابل دیدن نیست و همه فکر می‌کنن داره ادا در میاره و با تیپا پرتش می‌کنن بیرون.

بعدش روی تختش دراز کشیده و همزمان داره بال بال می‌زنه که پیتر و الکس با کمپوت میان دیدنش و اون از رفتارش خجالت می‌کشه.
پیتر و الکس هم که خوب خجالتش می‌دن، می‌شینن کنارش و کمپوت‌ها رو می‌خورن و کلی مسخره‌ش می‌کنن.

پروفسور راکارو هم با جمعی از جادوآموزها میاد تا اونو به همه نشون بده و درسش رو تکمیل کنه، اونا هم بهش می‌خندن و کلا سوژه‌ی خاص و عام می‌شه.

در پایان ۳۸ ساعت تازه داره حالش بهتر می‌شه که یکهو پروفسور راکارو پیداش می‌شه و دوباره بهش چاقو می‌زنه. مدرک موثقی از مکنونات قلبی و مقاصد ایشان برای انجام این عمل در دست نیست.

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

آنانیو دیلن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۶ پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۴۲:۰۴ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
از زیر خاک
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 21
آفلاین
بسم الروونا

1. مزایا و معایب این طلسم رو نام ببرید؛هر چه قدر خلاقانه تر بهتر.(چهار نمره) یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.تاکیید می کنم که شرح بدین!(چهار نمره)

مزایا و معایب.

همانطور که میدانید این گونه طلسم های سیاه و پر از دردی که یادآور کروشیو های دردناک دوران سیاهی است مزیتی ندارند یا اگر دارند هم مزیتی است برای عاملان شر و مفسدین فی الارض که نفرین بر آنها باد.
(البته استاد دور از جون قشنگ شما، این کلاس جنبه ی علمی داره و جهت آشنایی با شدت پلیدی این طلسم برگزار شده من که میدونم.)
و باشد که به مدد های غیبی روونا این طلسم های ناپسند به دست فراموشی سپرده شوند.

اما به معایب بیشمار این طلسم بپردازیم. صد مورد خلاصه شده:

1. از آنجایی که فشار زیادی به گلوی آدم وارد میکند ممکن است باعث شود ورودی و خروجی های بالا مسدود شود.
2.فشار به بالا ممکن است باعث باز شدن غیر ارادی خروجی های پایین شود.
3. باز شدن غیر اردای خروجی های پایین ممکن است باعث آلودگی های متنوعی برای محیط اطراف شود.
4. شدت جیغ های گوش خراش فرد مورد اصابت واقع شده ممکن است بیشتر از 130 دسی بل شده و آلودگی صوتی خطرناکی ایجاد کند.
5. تاثیر آلودگی های فوق و همچنین مشاهده شدت ناراحتی غیر قابل تحمل فرد مزجور(1) ممکن است برای افرادی که قلب رقیقی دارند خطرناک بوده و آن ها را در خود حل کند.
6. حل شدن افراد رقیق القلب در خود باعث میشود سطح رقاقت(2) کره ی زمین کم شده و شاهد ظهور دوره ای غلیظ باشیم.
7. ظهور دوره ی غلیظ میتواند باعث پیدایش جادوگرها و ماگل های پرخاشگر، غیر قابل کنترل و خطرناک شود.
8.پیدایش جادوگران و ماگل های خطرناک میتواند به درگیری هایی بین جادوگران و ماگل ها منجلب شود.
9. درگیری های فوق میتواند باعث کم شدن جمعیت ماگل ها و افزایش جمعیت آزکابان شود.
10. افزایش جمعیت آزکابان باعث میشود وزارت جادو به دنبال احداث زندان جدیدی باشد و به دنبال تهییه ی بودجه برای آن برآید.
11. برای رفع نیاز به دیوانه ساز ها در آزکابان و زندان های جدید باید هزینه های هنگفتی برای فرهنگسازی در فرزند آوری بیشتر دیوانه ساز ها صورت گیرد.
12. برای رفع هزینه های فوق مالیات ها افزایش می یابد.
13. افزایش مالیات ها بر جادوگران غلیظ القلب باعث شورش و تظاهرات میشود.
14-99.بررسی زمینه شکل گیری جنگ جهانی سوم و البته آخر و بررسی تاثیرات آن بر زندگی بشر که البته شرح آن در این گزارش نمیگنجند.
100. کره ی زمین در آتش جنگ و ویرانی میسوزد و نسل موجودات کره ی زمین برای همیشه نابود میشود.

خب بریم سراغ خاطره من در استفاده از این طلسم:

در حقیقت من خیلی قلب رقیقی داشتم و نمیتونستم این طلسم و روی کسی امتحان کنم ولی یکی بود که بدم نمیومد برای یه بارم که شده اذیتش کنم.
هاگرید، هاگرید همیشه با کرفس ها مثل علف هرز برخورد میکنه، از نظر هاگرید علفی که هیچ حیوونی دوستش نداره لیاقت مصرف آب و مواد غذایی توی زمین رو نداره. هیققق.
خلاصه یه روز صبح که مثل همیشه هاگرید داشت میومد من و که طبق معمول یکی با تنفر خورده بودم و جلوی جنگل ممنوعه ریسپاون(3) شده بودم از زیر خاک بیرون بکشه و پرت کنه به دور دست ها چوب مو بیرون کشیدم و ...
میدونین چیه؟ هاگرید اون روز لخت بود، یه روز گرم تابستونی بود و فقط یه شلوارک گشاد و گل گلی داشت و منم که تو محاسبات زمانیم اشتباه کرده بودم طلسم و وقتی اجرا کردم که برگ موهام تو دست هاگرید بود و تا نیمه از جام بلند شده بودم و طلسم صاف خورد به سوراخ ناف هاگرید، چشمتون روز بد نبینه زیر خروار ها خاک، چرک های خشک شده و رنگا رنگ، قورباغه هایی گلی و به بزرگی ماهیتابه، کرم ها درشت و آب دار سیاه و سفید و مقداری هم برگ خشک شده و پشم های تیره به نرمی پنبه دفن شدم.
انگار چاقوی خیالی طلسم روی هاگرید اثرش در حد خالی کردن محتویات نافش بود، متنفرم از این طلسم.
ولی هاگرید یکم با من مهربون تر شده تازگیا وقتی من و میبینه میگه خیلیم به درد نخور نیستی.

جادو آموز پررو مثل کرم روی زمین میلولید، چند نفری که بیشتر دلشون میسوخت بیشتر بالای سرش موندن و بیشتر دلداریش دادن تا جایی که مجبور شدن برن برای کلاس بعدیشون.
و بعضی های دیگه هم که مونده بودن و گزارش مینوشتن بقیه ی کار و به من سپردن و با جمله ی ناراحت کننده ی بعدا از رو تو مینویسیم تنهام گذاشتن.
و من موندم که گزارش ساعاتی رو بنویسم که کسی نبود ببینه.
مثل کرم بود دقیقا مثل کرم روی زمین به خودش میپیچید اونقدر شبیه که جن های خونگی نظافتچی هم اشتباه گرفتنش.
دنبال جن های خونگی راه افتادم، دانش آموز پررو که فک میکرد بالاخره دارن میبرنش درمانگاه کمتر تقلا میکرد ولی...
جن های خونگی از مسیر پله های برج کنار آشپز خونه میرفتن ، همون برجی که پله های چوبی و پر از روغن و چرب و چیلی داره و کسی معمولا ازش استفاده نمیکنه چون به هیچ جای خاصی خاصی نمیرسه.
بالای برج پاهاش و به یه طناب سفید بستن و از سقف برج آویزون کردن و دور تا دورش رو با نخ های پشمی باریکی پوشوندن، انگار داشتن بهش کمک میکردن پیله بسازه، بچه پررو هم که فهمیده بود اینحا درمانگاه نیست تقلا میکرد و جن ها خونگی رو هم کلافه.
داستان تا اونجا پیش رفت که که بچه پر رو که تقریبا بین نخ های سفید دفن شده بود توی هوا تاب میخورد و جن های خونگی و رو به در و دیوار پرتاب میکرد، تا اینکه طنابش پاره شده و از پنجره ی تاق دار و بلند برج به بیرون پرت شد.
اونجا بود که برای اولین با ر از شروع کلاس تا اون موقع قدرت شنواییم و دوباره به دست آورده بودم و خبری از جیغ های کر کننده نبود.
در ادامه گزارش باید بنویسم هنگام سقوط پچه پر رو پیله ی دورش کم کم باز شد و با اسلوموشون شدن فضا پروانه ای قشنگ با بال هایی به بزرگی اژدها های دم کوتاه و رنگی به زردی طلا به پرواز در اومد و انبوه نخ های سنگین پیله با صدای تالاپی محو توی رود خونه افتاد.
پروانه توی آسمون چرخی زد و به سمت خورشید رفت، اونقدر رفت و رفت تا حالا که خط اخر گزارشم و مینویسم چیزی جز خورشید نمیبینم، و البته جن های خونگی پر از خاک و خون مردگی زیر پوستی ای که با اپلود افتخار برای خودشون ، جلوی پنجره رو به خورشید کلاهشون و به هوا پرت میکنن و جیغ و هورا های بلند میکشین.

1)مورد زجر واقع شده، در حال تحمل عذاب.
2) سطح رقیق بودن.
3) من یه کرفسم که طلسم شدم،وقتی یکی من و می خوره و من میمیرم دوباره از جلوی جنگل ممنوعه در میام.

پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

جسیکا ترینگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۶ پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۱:۴۵ جمعه ۳ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
1. مزایا و معایب این طلسم رو نام ببرید.
مزایا :
1) دوربین مخفی خوبی میشه
2) سوژه خوبی برای انتقامه......
3) وقتی حوصله یکی رو نداری تا 38 ساعت فراریش می دی .
4) افزایش حقوق پرستار ( انقدر که بچه ها از درد مراجعه می کنند )
5) تعطیل کردن کلاس به مدت 38 ساعت به دلیل نبودن معلم
6) دردش خیلیه
معایب :
1) زد طلسم نداره پروفسور اگه به خود زننده بزنند چی ؟ یکی بسازید دیگه
2) کر می شیم از جیغ و دادای طرف چه وعضشه !
3) اگه خطا بره چییییی . یه افسون هم باید اضافه کنید که درست به هدف بخوره
4) دردش خیلیه
۲ . یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.
داشتیم می رفتیم سر کلاس پیشگویی که یهو یادم اومد تکلیفشو انجام ندادم بعدا واقعا حوصله پیشگویی سرکاری نداشتم بعد سریع از جایی که پروفسور مرا نبیند یه چاقو به گلویش پرت کردم که خطا رفت و صاف به قلبش خورد ولی بازم درد داشت چون پروفسر در کمال درد کلاس را تعطیل کرد . خیلی کوتاه مختصر
۳ . چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟
انقدر جیغ می کشید که نگو و به هر دری زد نتونست دردو قطع کنه پس صداشو خفه کردم و انداختمش تو قفس و هرکسی حوصله اش سر می رفت می رفت نگاش می کرد که خودشو به در و دیوار می کوبید

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سو سو میزنند...فرزندان هلگا میدرخشند!
تصویر کوچک شده
بله تا زنده ایم واسه هافل می جنگیم.
123 هافل برنده می شه !

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

هافلپاف

نیکلاس فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۳ دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۱۵:۳۱
از تارتاروس
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
هافلپاف
ناظر انجمن
پیام: 212
آفلاین
پروفسور من نفهمیدم منظورتون خود طلسم هستش یا چاقویی که طلسم روش انجام شده. در هر صورت این لیست ترکیبی از مزایا و معایب هردو است.

مزایای این طلسم:

1-استفاده از یک طلسم سیاه فوق پیشرفته ی جادویی میتواند تعداد زیادی فالوئر برای شما کسب کند.
2-این طلسم جادویی را میتوان به جای چاقو پلاستیکی روی شیرینی ناپلئونی هم انجام داد که واقعا باعث گیج شدن فرد و ندانستن اینکه از کدام طرف خورده میشود.
3-هر چه قدر از چوبدستی برای درست کردن چنین طلسمی استفاده شود چوبدستی سیاه تر شده و خوی شیطانی میگیرد که باعث میشود در ازمون های خانه ی ریدل نمره ی بالاتری کسب کنید.
4-این طلسم واقعا آسان است و برای انجام دادن آن نیاز به هوش خاص، اصالت بالا یا قدرت بالایی ندارید.
5-این چاقو را میتوان به شخصی که معمولا رقص چاقو برای کیک تولد انجام میدهد داد. ( بگیر بشین دیگه لامصب. )
6- این طلسم طبق ماده 85 قانون وزارتخانه کاملا ممنوع بوده و دفعه اول شامل جریمه میشود که خب برای وزارتخانه خوبه و میتوان خزانه رو با پول جریمه ها پر کرد.
7-میتوان صدا خفه کن روی چاقو نصب کرد و فرد مورد نظر سی و هشت ساعت زجه ی بی صدا میزند.
8-میتوان تعداد زیادی ازجن ها و انسان های مجرم را با این طلسم هدف قرار داد و از صدای داد ان ها برق تولید کرد.
9- میتوان از این طلسم به عنوان آژیر خطر استفاده کرد.
10-میشود از این طلسم روی ماهی های توی اب استفاده کنیم و با موج ایجاد شده از امواج صدای ماهی ها بریم موج سواری.
11-اگر از این طلسم روی خودمان استفاده کنیم و صدای خودمان را ضبط کنیم میتوانیم به عنوان کنسرت راک اند رول به ماگل های نادان قالب کنیم.
12-میتوان سی و هشت ساعت متوالی شخص طلسم خورده را روی یخچال اویزان کنیم تا بچه ها جرات نزدیک شدن به یخچال نکنند.
13-در عملیات های نظامی صدای داد زدن و ضجه های فرد میتوان عامل حواس پرتی دشمن بشود. پس شخص را لوله میکنیم و پرت میکنیم پشت تپه و دشمن رو سردرگم میکنیم.
14-میتوان این طلسم را روی تعداد زیادی چاقو انجام داد و با کمک سانتریفیوژ سلاح زجرکش کردن جمعی ساخت.
15- میتونیم بذاریمش روی صندلی پروفسور تا وقتی نشست روش مجبور شه کلاس رو زودتر تعطیل کنه.
16-میتوان این طلسم را در مقیاس های کوچکتر هم اجرا کرد و با اجسام ریز تر مثل گل سر و دستبند ، تله درست کرد.
17-میتوان با ان مسابقه ی کی از همه قوی تره انجام داد و دید بعد از 38 ساعت کی بیشتر تحمل دارد.
18-میتوان این طلسم و چاقو هارا با کمی برند سازی به فرشتگان جهنم قالب کرد و در مقادیر زیاد ان را صادر کرد اون دنیا. که خب باز هم نفع مالی دارد.
19-این طلسم با کمک یک طلسم دیگر، طلسم قوی تری را میسازد. پس یادگرفتن ان خالی از لطف نیست.
20-بعد از تمام شدن ساعات شکنجه به شما مقام جیغجیغوی افقی را اهدا میکنند. چون سی و هشت ساعت به صورت افقی جیغ زدین.
21-به جای استفاده کردن از کروشیو و تمام شدن شارژ چوبدستی میتوان از این طلسم استفاده کرد.
22-بدون خونریزی بودن این طلسم خیلی جاها میتواند به نفع استفاده کننده باشد. مثلا اگر مادرخوانده ی بدجنسی دارید و نمیخواهید به او اسیب جسمی برسانید.
23-دیدین بعضی شب ها اینقدر خوب هستند که دوست ندارید بخوابید. با استفاده از این طلسم میتوانید کل محله را دو شب بیدار نگه دارید و اوقات رویایی را برای خودتون فراهم کنید.
24-میتوان بعد از فروختن تعداد زیادی از این طلسم تعداد زیادی هم گوشگیر تولید کرد و با قیمت بالا فروخت که سود بیشتری کسب کنیم.
25-میتوان توی تاپیک " چه چیزی بدتر از مرگ وجود داره" مشارکت کنیم و جواب خوبی داشته باشیم.
26-میتوان روی بچه های سرتق استفاده کرد بچه هایی که به وسایل شخصی دست میزنند یا حرف گوش نمیدهند و مادر و پدر محترم شان ( ) کاری نمیکنند. بچه را با این طلسم ضربه فنی کرده و صبر میکنیم تا حرارت دلمان پایین بیاید و حسابی خنک شود.
27-از این روش برای مهاجرت اسان میتوان استفاده کرد و چنین شخصی را حتما برای درمان به خارج میفرستند.
28- میتوان از شخص طلسم شده به عنوان جن یاد کرد و بچه هارا ترساند.
29- میتوان شخص طلسم شده را در محل بوق زدن ممنوع پارک کرد تا کلی جریمه شود و با دیدن جریمه ها بیشتر زجر بکشد.
30-این طلسم برای تدریس در هاگوارتز عالی است.

معایب:
(اینقدر این طلسم خوبه که واقعا عیبی به ذهنم نمیرسه.)

1-اگر مجبور باشیم با شخص طلسم شده یک جا باشیم. خودمان سی و هشت ساعت زجر میکشیم.
2-این طلسم ممنوع شده و جریمه ی خیلی بالایی دارد.
3-ادم تا مدت ها جرئت نمیکند به هیچ چاقویی دست بزند.
4-کابوس دوران طلسم شدگی تا مدت ها در فرد باقی میماند و باعث بیرون روی میشود.
5-با اینکه طلسم فوق پیشرفته ی سیاه است هدف را از بین نمی برد.
6-اگر این طلسم روی شخص مذکر خیلی درشت هیکلی استفاده شود. ممکن است که درد بکشد و جیغ بزند اما انقدر قدرت داشته باشد تا کتک مفصلی نثار ما کند.
7- اگر پشه ای شخص طلسم شده را نیش بزند و بعد مارا نیش بزند. طلسم منتقل میشود.
8-ممکن است از فرد طلسم شده به عنوان اژیر اتش نشانی استفاده شود.
9-عیب این طلسم مطمئنن از مزایای ان نیست.
10-از انجایی که طلسم خیلی سیاه و کثیف است با اب شسته میشود و چاقو و وسیله ی طلسم شده پاک میشود.
11-نمیتوان این چاقو را توی جیب قایم کرد چون ممکن است گل به خودی بزند.

گزارش استفاده:
در این گزارش سعی میکنیم این طلسم را روی شخص معمولی اجرا کنیم. یک حشره اونجاست و من اروم میرم سمتش. اون حشره انگار حواسش نیست و داره با یه گل صحبت میکنه. گلش خوب چیزیه.
-عه بچه ها لینیه. لینی...
-عه تو اینجا چیکار میکنی؟
-زارت.

بله چاقوی طلسم شده رو فرو کردیم داخل بدن لینی.
حالا لینی داره زجر میکشه.
لینی داره جیغ میزنه.
لینی داره این دلو به اتیش میکشه.
سوسن خانوم...
عه اقا حواسم پرت شد. بله این لینی رو طلسم کردیم. اینم عکسش که می بینید خیلی ناراضیه و داره زجر میکشه.
تصویر شماره ی 1
چوبدستی کوچیک لینی داره ویبره میره احتمالا لرد سیاه باهاش کار داره بهتره فعلا لینی رو رها کنیم چون مثل اینکه خیلی سرش شلوغه.

جادو اموز پررو کسی نبود جز نیکلاس فلامل.
پس طبق مدارک و صحبت های شاهد های عینی اتفاقی که برای وی افتاد به شرح زیر است:
با سفینه ی ادم فضایی ها به جای خر ربوده شد. بعد هم همچنان در حال جیغ و داد زدن در هاگوارتز دیده شد که زبانش را میچرخاند و میدوید برای همین از هاگوارتز اخراج و مورد اصابت یک تخت خواب قرار گرفت. اما به خاطر جیغ های بنفش زدن، دوستان جادوگر و ساحره دست از سر وی برنداشتند و ابتدا اورا چند بار در دستشویی میرتل گریان سیفون کرده و سپس از برج ستاره شناسی به پایین پرت کردند تا خشک شود.
نیکلاس هنوز به زمین نخورده بود که شخصی روی او طلسم خشک شدن اجرا کرد و اورا ثابت نگه داشت تا وقتی که ماموران سنت مانگو به سراغ او امدند و انواع و اقسام پودر و دارو و سرنگ و امپول را به او وارد کردند. اما وسط راه نظرشان عوض شد و به جای سنت مانگو اورا به شیون اوارگان بردند و تا به سبک آوارگان شیون کند اما چند نفر که نیکلاس را میشناختند دست و پای نیکلاس را بستند و جلوی خانه ی پدر و مادرش اورا زمین انداختند و به انها تحویل دادند. پدر و مادر نیکلاس هم که بی اعصاب بودند نیکلاس را توی کوه های برفی هاگوارتز رها کردند تا سورتمه سواری کند و جیغ بکشد و لذت ببرد. بعد از تصادف با هکتور و ریخته شدن معجون هکتور در دهان نیکلاس و کف کردن نیکلاس اورا کشک خاله ی هافلپاف حساب کردند ، پس اورا به خوابگاه بردند تا پایان زمان طلسم، در انجا حبس باشد.

پیام زده شده در: ۱:۵۵ شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

لیلی لونا پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۰:۳۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱
از خونه ویزلی ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 19
آفلاین
سلام!

مزایا:

۱-عقدم خالی میشه
۲-سر و صدا زیاده!
۳-هیچ خونی ریخته نمیشه!
۴-اون قدر داد میزنه که گلوش پاره میشه
۵-برای قلدری خوبه

معایب:

۱-زمان زیاد
۲-بابام ناراحت میشه
۳-اونی که طلسم رو زده از سر و صدا میمیره
۴-اگه طلسم نخوره طرف ضایع میشه
۵-خیلی ممکنه که نخوره
۶-خیلی تمرکز میخواد
۷-بدون ضد طلسم
۸-زمانش اون قدر زیاده که من عذاب وجدان میگیرم

یه روز دیدم که داداشم آلبوس به این صورت خواب بود،منم اومدم طلسم رو روش امتحان کردم.
آلبوس به محض این که طلسم بهش خورد شروع به داد و فریاد کرد.
سریع همه خانواده و همسایه ها با خبر شدن.
به محض اینکه سر و صدا شروع شد،من سریع فرار کردم.به همین خاطر کسی به من مشکوک نشد.
دقیق ۳۸ ساعت صدای جیغ و داد از خونمون میومد.
مامان و بابا و جیمز خیلی ناراحت بودن.
منم ناراحت بودم ولی یه جورایی دلم خنک می‌شد
از صدای آلبوس بدتر اعتراض همسایه‌ها بود.
توی زمان خوابیدن غیر ممکن بود.

هم اتاقی ها ۳۸ ساعت صدای زجر اور رو تحمل کردن.
خود اون نفر کلی زجر کشید.
اون قدر صدای جیغ داد زیاد بود که به اتاق منم رسید !
اون جادو آموز روزی صد بار میگفت وای به ریش مرلین!
هکتور بهش معجون ضد طلسم داد و نمی‌دونیم چرا از دهنش کف اومد!

ویرایش شده توسط لیلی لونا پاتر در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹ ۲:۲۱:۰۵

پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

میوکی سوجی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۴ یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۳:۰۸ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۱
از تو کتابا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 100
آفلاین
کونیچیوا سنسی (میشه بگم سنسی؟ سنسی دیگه. سنسیییی)

1. مزایا و معایب این طلسم رو نام ببرید؛ هر چه قدر خلاقانه تر بهتر.

مزایا:

_واسه ترسوندن دیگران فوق العادست!
_کسی آسیب نمی‌بینه!
_موقع عصبانی حرصتون رو باهاش خالی کنین!
_شکنجه کردن دیگران!
_میشه باهاش صابون خورد کرد!
_میشه باهاش قلدری کرد!
_می‌تونین وقتی بچه هی میگه چاقو می‌خوام چاقو می‌خوام اینو بدین دستش تا مغزتون از سر و صدا و جیغ خلاص بشه!

معایب:

_کسب نمی‌میره!
_بعد از اینکه بفهمن الکیه دیگه نمیشه ازش استفاده کرد!
_درد زیادش!
_خون و کثیف کاری پیش نمیاد! (همه میگن این مزایاست ولی چاقو کشی مزه‌اش همین خون و خون ریزیشه دیگه ای بابا )
_وقتی ازش رو یه نفر استفاده می‌کنی، اطرافیان اون یه نفر تا وقتی اثر طلسم از بین بره آسایش نخواهند داشت!

یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین. تاکیید می کنم که شرح بدین!

چند ساعت بعد از اتمام کلاس رفتم تو حیاط حقیقتا مشتاق بودم رو یه نفر امتحان کنم ولی همه جا سوت و کور بود. منم که داشتم دنبال یه نفر می‌گشتم یهو یه غول گربه دیدم حس می‌کنم دورگه غول و گربه بود. با اینهال کاوایی به نظر میومد.
چون همه فکر و ذکرم پیش چاقو بود، یهو گفتم چرا رو همین غول گربه بدبخت بیچاره امتحان نکنم؟ اینگونه شد که در یک حرکت خیلی زیبا چاقو رو زدم به شکم گربه... خیلیم محکم زدم خدایی!!
خلاصه گربه چند دقیقه‌ای همینشکلی وایستاد و منو نگاه کرد! هی نگاه کرد! هی نگاه کرد! همون لحظه بود من گفتم:«عه بسته پاشو و از حقوق خودت دفاع کن ای غول گربه»
با این حرفم غول گربه محترم به خودش اومد و پرید روم... قشنگ بدون اینکه عذاب وجدان داشته باشه صورتم رو چنگ چنگی کرد منم یه چند بار دیگه با همین چاقو بهش ضربه زدم و در آخر غول گربه با جیغ جیغ هاش رفت یه گوشه نشست دلم به حالش سوخت ها!!
همین دیگه پایان!

2. چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟ سی و هشت ساعت عذاب جادو آموز رو به صورت گزارش، شرح بدین. تاکید می کنم به صورت گزارش نه رول!

بعد پایان کلاستون، همه به خاطر تکلیفی که دادین پشت سرش راه افتاده بودن انقدر شلوغ بود آدم نمی‌تونست خود شخص مذکور رو ببینه اصلا ای بابا.
حالا با سختی های بسیار زیاد فهمیدم این عذاب یه ور، شلوغی و ازدحام هم یه ور! واسه همین یهو فرد مذکور عصبی شد شروع کرد به دویدن ما هم همه دنبالش رفتیم حالا هی اون فرار کنه ما دنبالش بدوییم و آخرش فرد مذکور دید ما خیلی سیریش تشریف داریم رفت تو اتاق خوابگاهش خودش رو حبس کرد تا وقتی که اثر این طلسم از بین بره!

تامام تامام.

حالا امضا به چه دردی می‌خوره؟

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰

ریونکلاو، محفل ققنوس

آلنیس اورموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۲ دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۰۵:۱۴
از دست این آدما!
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 178
آفلاین
سلام پروفسور!

1. مزایا و معایب این طلسم رو نام ببرید.
مزایا:
-شما فرض کن یهو جلو چشمت یکی حقوق یه جونور بدبختو پایمال کنه! اذیتش کنه! گربه رو تو گونی بکنه! تا بخوای تغییر شکل بدی، تا بخوای با دندونات جرش بدی طرف گربه رو سلاخی هم کرده رفته! و اینجاست که باید از این طلسم استفاده کنی و وییژژژ! تا یارو بخواد به خودش بیاد یه چاقو رفته تو گلوش و تامام!
-دندونای خوشگلم واسه جر دادن گلوی حیوان آزارها اذیت نمیشن.
-باعث سوراخ شدن گلو میشه و طرف از ریخت میفته.
-طرف درد میکشه.
-اطرافیان طرف هم درد میکشن چون مجبورن 38 ساعت به جیغ و دادهاش گوش بدن و گوش درد میگیرن.
-میشه باهاش پز داد.
-میشه چش فامیل شوهر رو باهاش درآورد.
-جهت بریدن انواع کیک، پیتزا، میوه جات و سبزی جات میشه ازش استفاده کرد.
-وقتی با خانواده میری پیک نیک و میخوای هندونه قاچ کنی، یهو میبینی عه چاقو نیاوردی که! قبل از اینکه مامانت شروع کنه به غر زدن سرت که چرا حواست نیست و همه اینا بخاطر اینه که سرت تو گوشیه، از این طلسم استفاده میکنی و علاوه بر قاچ کردن هندونه، سربلند هم میشی و خانواده بهت افتخار میکنن!

معایب:
-ممکنه جلوت یهو چند نفر چندتا گربه رو تو گونی کنن، و از اونجایی که نمیشه چندتا چاقو رو همزمان سمتشون پرت کرد و دونه دونه هم بخوای پرت کنی زمان میبره، دندون اینجا کاربردی تره.
-اگه از این طلسم استفاده کنی ممکنه دیگه تو محفل راهت ندن.
-باعث سوراخ شدن گلو میشه و طرف از ریخت میفته و ممکنه که کاااملا اتفاقی این طلسم رو روی رفیق خرخون و خودشیرینت پیاده کنی، و تو هم که دلت نمیخواد رفیقت از ریخت بیفته.
-فامیل شوهر هم ممکنه این طلسم رو بلد باشه و چشم عروس رو باهاش در بیاره.
-قبلش باید چند ترم کلاسای پرتاب چاقو رو گذرونده باشی و کیه که این همه پول واسه یه کلاس بده! اصلا کی وقتشو داره!

2. یه خاطره کوتاه از اینکه خودتون از طلسم استفاده کردین رو شرح بدین.
عرضم به خدمتتون که... تولد یکی از دوستام بود، کیک درست کردم براش و همه چی رو آماده کردیم بردیمش سه دسته جارو تا سورپرایز سوپ‏‏ریزش کنیم، سوپش هم ریخت خوشش هم اومد ولی کیک رو که اومدیم ببریم من دیدم همه زل زدن به من... اولش عین تسترال نگاهشون کردم بعد تازه فهمیدم منتظرن رقص چاقو برم و چاقو رو بدم دست دوستم که کیک رو ببره، منم که چاقو نیاوردم! اصلا قرار نبود من بیارم! من بیچاره همیشه قربانی اشتباهات بقیه شدم...
همینجور داشتم بخاطر رنج و سختی هایی که کشیدم غصه میخوردم که یادم اومد یه طلسم چاقو پرت کنی از استاد راکارو یاد گرفتم و گل از گلم شکفت! عینک دودیم رو زدم به چشمم و با یه حرکت چوبدستی چاقو رو پرت کردم سمت کیک! البته... کیک دقیقا از وسطش بریده نشد... ینی خب نه که عینک دودی زده بودم، سه دسته جارو هم همینجوریش یکمی تاریک بود کلا یه دونه شمع اون وسط روشن بود... چیز خاصی نشد فقط چاقوئه یه کوچولو به کنار کیک کشیده شد و خامه پاشید تو صورت بقیه و بعدشم کج رفت خورد تو صورت دوستم.
خب البته به عنوان تجربه اول زیادم بد نبودااا... یکم فحش خوردم که اونم فدا سرم.
اممم فقط پروفسور خواستم بگم که اون وسط مسطا اون عزیزی که این طلسمو یادم داد هم چندتا فحش خورد. شرمنده دیگه.

3. چه بر سر جادو آموز پررو اومد؟
بعد از کلاس یه کاغذ و قلم گرفتم دستم و افتادم دنبال جادوآموز پررو که برم گزارش تهیه کنم ازش. اولش پاشد رفت خوابگاهشون و از اونجایی که همگروهیم نبود، نتونستم تشریف ببرم داخل و نفهمیدم رفت چیکار کرد.
یکم بعد اومد بیرون و همینجور که زار زار اشک میریخت و جیغ میزد رفت دم در درمانگاه و از اونجایی که حنجره اش به دلیل جیغ های زیاد و همینطور پارگی آسیب دیده بود و نمیتونست حرف بزنه با زبون اشاره ازم خواست برم یه دارویی چیزی واسش بگیرم. منم رفتم پیش خانوم پامفری اونم یه چایی نبات داد دستم.
هیچی دیگه مجبور شدم خود پرروئه رو بیارم که یه چیز درست حسابی بده بهش. خانوم پامفری هم تا قیافه اینو دید فشارش افتاد غش کرد؛ مجبور شدیم چایی نباته رو به خودش بدیم.
منم از قفسه کناری یه قوطی قرص برداشتم دادم به جادوآموز پررو که شاید بهتر شه، چندتا قرص رو با هم انداخت بالا آب هم روش خورد ولی آب از اون قسمتی که چاقو رفته بود تو گلوش ریخت بیرون.
یکم نگاهش کردم ببینم زخمه تغییری میکنه یا نه ولی این یهو دوید از درمانگاه بیرون و رفت سمت دستشویی. چیزه راستش یادم رفت روی قرصه رو بخونم... بعد که برگشتم درمانگاه نگاه کردم دیدم ملین بوده.
فعلا خبر خاصی از جادوآموز پررو در دسترس نیست، هنوزم تو دستشوییه. البته چیزی نیست خوب میشه.

Wolfy says woof! :3

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.