هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: کلاس «ماگل شناسی»
پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰

ریونکلاو، محفل ققنوس

آلنیس اورموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۲ دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۱۷:۳۸:۵۸
از دست این آدما!
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 179
آفلاین
سلام پروفسور!

1-چندتا از سبک‌های موسیقی رو نام ببرین و در موردشون توضیح بدین. (5)

*سبک نارنجی سابق، زرشکی فعلی: اون آهنگایی که پروفسور یوآن میپسنده از جمله آهنگای جاستینی.
*سبک دهن سرویس کن: این سبک شامل آهنگایی میشه که ملت مشنگ توی تمام ویدیو ها و ادیت هاشون از اونا استفاده میکنن و خلاصه که دهنتون سرویس میشه از بس این اهنگا رو میشنوین. حتی آهنگای سبک زرشکی هم زیر مجموعه این سبکن. مثل همین آهنگای جاستینی که پروفسور یوآن تو هر تدریسش حتما باید یه دونه جاستین داشته باشه و دهن جادوآموزا رو باهاش سرویس کنه.
*سبک تولد: آهنگایی که توی همه تولدای مشنگی (بلا استثناء) وجود دارن و البته فقط شامل یه اهنگ میشه: عزیزم هدیه من برات یه دنیا عشقه، زندگیم با بودنت درست مثل بهشته. عزیزم دوست دارم تولدت مبارک، تولدت مبارک!
*سبک بارونی تو ماشین: آهنگای این سبک وقتی مورد استفاده قرار میگیره که بارون میاد و ملت مشنگ با ماشیناشون میرن دور دور توی خیابونا و از داشبورد ماشین فیلم میگیرن و این تیپ اهنگا رو پخش میکنن.
*سبک توپ چهل تیکه: آهنگایی که خواننده توشون ادعا میکنه توی بچگیش یه توپ چل تیکه بوده و ته اون کوچه باریکه بوده.
*سبک خانوادگی: این سبک آهنگا رو میشه با خونواده گوش داد.
*سبک غیر خانوادگی: این سبک آهنگا رو نمیشه با خونواده گوش داد.
*سبک اعتراضی: توش اعتراض میکنن دیگه! به همه چی و همه کس تیکه میندازن، فحش میدن؛ و البته زیر مجموعه سبک غیرخانوادگی حساب میشه.
*سبک ...؟ : توی این سبک، خواننده با دادن فحش هایی از جمله «دیوونه، روانی، کثافت، عوضی و غیره» به معشوقشون ابراز علاقه میکنن.
*سبک متفرقه: هر چی آهنگ که تو بقیه سبکا نیس رو میریزیم اینجا!

2-موزیک‌های سابلیمینال چه خواصی دارن که مشنگا زیاد بهشون گوش میدن؟ (3)

از نظر من هیچ خواصی ندارن. این جور موزیک ها واسه شست و شوی مغزی ساخته شدن و افرادی که این اهنگای ساب نمیدونم چی چی رو میسازن به بقیه هی میگن که قراره با اینا آروم شین و بهشون تلقین میکنن. کسی هم که اینا رو گوش میده تصور میکنه که قراره با این اهنگا آروم شه؛ و تا حدودی هم جواب میده. ولی یه سری پیام ها توی این جور موزیک ها نهفته است و فرد شنونده موقعی که توی خواب و بیداریه و مغزش توی بی دفاع ترین حالت ممکن قرار داره این پیام ها رو دریافت میکنه و یه جورایی شست و شوی مغزی داده میشه!
بنابراین اینا تنها خاصیتی که دارن واسه خود سازنده شونه که میتونن به وسیله موزیک هاشون ذهن بقیه مشنگا رو شست و شو بدن و افکار و عقاید خودشون رو به زور فرو کنن تو مغز بقیه.
البته فرد شنونده هم میتونه با گوش دادن به این موزیکا چند دقیقه ای بره فضا و اون بالا مالا ها و از دغدغه هاش دور بمونه.

3-چرا تعداد خواننده‌های مشنگ عینهو باکتری در حال تکثیره؟ (2)

طبق تحقیقاتی که درباره حرفه خوانندگی تو دنیای مشنگ ها داشتم، برای خواننده شدن شما حداقل به یکی از این موارد زیر احتیاج دارین:
1.پارتی کلفت
2.قیافه
3.صدا یا همون استعداد
که البته مورد اخر کمترین تاثیر رو روی این حرفه داره.
از هر پنج خواننده مشنگ حداقل یکیشون با پارتی بازی تونسته به این حرفه راه پیدا کنه؛ وقتی پارتی داشته باشی دیگه صدا و قیافه اصلا مهم نیست. قیافه رو که میشه با چندین طلسم زیبایی (که البته تو دنیای مشنگا از یه روش به اسم عمل زیبایی یا جراحی پلاستیک استفاده میکنن) درستش کرد؛ وقتی هم قیافه داشته باشی دیگه طرفدارات اونقدر محو قیافه ات میشن که صدا براشون اهمیتی نداره.
از اونجایی هم که همین عمل های زیبایی خیلی رایج شده تو دنیای مشنگها، تعداد افراد خوش قیافه زیاد شده و هر کی هم دید قیافش به نظر خوب میاد یه میکروفن میگیره دستش و اهنگ میده بیرون.
(البته بعضیا گفتن هر کی از مادرش قهر میکنه میره خواننده میشه و خب مادران گرامی هم انگار تازگیا زیاد با بچه هاشون خوش رفتار نیستن و آمار قهر از مادر هم زیاد شده و توی این ماجرای تکثیر خواننده ها دخیله.)

پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰

آنتونی گلدشتاین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۰:۲۸ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
از ایریثیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 85
آفلاین
کلاس ماگل شناسی جلسه دوم

با یاد مرلین کبیر بحث داغ امروز رو شروع میکنیم.

۱- چندتا از سبک های موسیقی رو نام ببرید و درموردشون توضیح بدین.

در مبحث موسیقی سبک و صاحب سبک های زیادی وجود داره.
از اونجایی که من علاقه زیادی به موسیقی های ماگلی دارم میخوام درمورد چنتا از سبک های اون صحبت کنم. ( مثلا خودم تصمیم به این کار گرفتم )

شماره یک :

سبک گوربه اَناری: این سبک یکی از صد به توان صد سبک مورد علاقه من تو دنیای ماگل هاست ، تو این سبک شما فقط صدای ساز رو میشنوید. شاید فکر کنید این سبک موزیک کوآلایی هستش ولی نه ، مسلما نه چون از اخرین باری که یک کوآلا از جاش تکون خورده تا بتوته کمی حرکت کنه مدت زیادی میگذره چه برسه بتونه آهنگ بخونه‌. تو سبک گوربه اَناری هم خواننده لش کرده و مثل گربه خوابه برای همین فقط صدای ساز رو میشنوید.

شماره دو:

سبک اسمشو نبر: همونطور که از اسمش مشخصه این سبک مخصوص پیروان اسمشو نبره ، خواننده های این سبک موهاشون رو تا فیها خالدون بلند میکنن و تو آهنگ تا میتونن داد میزنن و جیغ جیغ میکنن که اکثرا هم نامفهومه.
خواننده های این سبک گفتن اینقدر واسه اربابشون میخونن تا اون خشنود بشه.
شاید با خودتون بگید که ماگل ها که اسمشو نبر رو نمیشناسن ولی نه دوست من اسمشو نبر رو میگم نه اسمشو نبر ، منظورم همینیه که بهش میگن شیطان

۲- موزیک های سابلیمینال چه خواصی دارن که مشنگا زیاد بهشون گوش میدن؟

رک و پوست کنده بگم ، هیچ خواصی.
هیچ خاصیتی نداره و چیزی جز دست نشانده اسمشو نبر (شیطان ماگل ها) نیست بعد از تحقیقات فراوانی که استاد سائدی پور
بر روی این اهنگ ها انجام داد به این نتیجه رسید که شیطان مستقیما این اهنگ ها رو برای به گناه کشیدن ماگل ها ساخته تا وقت با ارزش ما رو تباه کنه برای همین خیلی خطرناکه مواظب خودتون باشید.
و در رابطه با اینکه چرا زیاد گوش میدن
چون سائدی پور گفته شیطانیه بقیه لج کردن رفتن گوش دادن دلیل خاصی نداره

۳- چرا تعداد خواننده های مشنگ عینو باکتری درحال تکثیره؟

چند دلیل برای این اتفاق وجود داره
داستان از اونجایی شروع شد که یک سری خوش صدا اهنگ خوندن و اهنگاشون رو نشر دادن.
بعدش ماگل های خر صدا موقعی که اهنگ به اوجش می رسید هد میزدن و هم خونی میکردن با خواننده و فکر میکردن زیبا ترین صدای زمین رو دارن ، قافل از اینکه تاحالا صدای ضبط شده خودشون رو نشنیدن. یه عده هم کلا واسه اینکه صدای بلبل به گوش نرسه میزنن زیر آواز و یه صدای منزجر کننده تر خلق میکنن.
بقیه هم دلیل خودشون رو دارن ولی دلیل اصلی ، اختراع عجیب ماگل هاست که باهاش میشه با صدای بلبل ریتم ساخت و یه ترانه بیس دارِ خفن مخصوص دوبس دوبس پارتی تحویل جامعه داد.

پرفسور فکر کنم کافی باشه
مرسی که تکلیفم رو تا اخر خوندید
به امید دیدار

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰

گریفیندور، مرگخواران

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۹ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲
از زیر زمین
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
پیام: 454
آفلاین
1- چندتا از سبک‌های موسیقی رو نام ببرین و در موردشون توضیح بدین. (5)

آهنگ گریه دار:
این سبک از آهنگ ها، تنها برای گریه کردن خوانده شده است. به طور مثال، اگر دیدید در تولد فرد مذکوری بسیار حسودیتان شده است، یک دانه از این آهنگ ها گذاشته و حرص خود را خالی کنید. پس از چند ثانیه، میبینید که افراد حاضر، از شدت غم، حتی دستشان به دکمه خاموش شدن آهنگ هم نمیرسد، اما باید مواظب باشید گوش های شما، به این آهنگ ها آلوده نشود. چون دیگر کسی نیست که شما را در از شر این آهنگ نجات دهد.
معانی این آهنگ ها، اکثرن در مورد کسی است که عشقش را از دست داده و از شدت غم در حال دولا شدن است. خاطر نشان میشود که بعضی از این آهنگ ها، ریتم شاد و پر ضربی دارند. اما، توصیه میشود ننشینید به معانی آنها اندیشه کنید. به طور مثال:
من دارم میمیرم
بیا نجاتم بده
خسته شدن از این همه
تن، ها، یی!
مثال بالا، متن یکی از آهنگ هایی بود که بسیار شاد بوده و مشنگ ها، با گذاشتن این آهنگ، شروع به در آوردن ادا اصول میکنند.

آهنگ فریاد دار:

در این سبک از آهنگ ها، خواننده مذکور، مدام در حال داد کشیدن از ته حنجره است. یعنی، به جای اینکه ملایم آهنگش را بخواند، با فریاد میخواند. بلکه سبک آهنگش فرق کند. آن دسته از افرادی که این سبک از آهنگ هارا گوش میکنند، افراد دیوانه ای هستند که کتی حال و حوصله ی آنها را ندارد.
در چندین مورد دیده شده که فرد، موقع همخوانی با آهنگ، مانند خواننده داد کشیده، و همسایه ها را، ذله کرده است. توصیه میشود که این سبک آهنگ ها گوش نکنید. چون نه تنها صدایتان خوب نمیشود، بلکه حنجره تان هم آسیب میبند و از آن به بعد هر وقت با حنجره نخراشیدتان حرف میزنید، قاقارو شمارا گاز خواهد گرفت!

2- موزیک‌های سابلیمینال چه خواصی دارن که مشنگا زیاد بهشون گوش میدن؟ (3)

چندین دلیل مختلف!
1- از آهنگ های فریاد دار ذله شده اند.
2- میخواهند یوگا انجام دهند.
3- حوصله ی اضافی دارند.
4- ماگل هستند!
5- صدای ناهنجار خواننده، بیشتر توی چشم است.

توصیه میشود زیاد از این آهنگ ها گوش ندهید. به دلیل اینکه یک بار، فردی کوهی از این آهنگ ها دانلود کرده و به طور متوالی، صد آهنگ در یک روز گوش کرده است. اما پس آن دیگر فرد سابق نشده است.

3- چرا تعداد خواننده‌های مشنگ عینهو باکتری در حال تکثیره؟ (2)

به همان دلیلی که تنبلی در حال تکثیره. هر کس و ناکسی دهانش را باز کرده، و صدایی بیرون میدهد. پس از آن فرد مشهور شده و باز هم صدای ناهنجار بیرون میدهد. کاش حداقل مانند ویزلی ها یک شعار داشتند دلیل منظقی شان را میفهمیدیم!

ارباب من Lord

گر کسی مرا ببیند نتواند که ببیند چون که او قارقارو نیست!

قاقاروی بدون مو!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰

آلانیس شپلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۹ چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 128
آفلاین

1- آهنگ های غم انگیز گریه دار.
این جور اهنگ ها این مدلین که خواننده میاد از مشکلات زندگی و شکست هایی خورده برای ما توضیح می ده.
بعد ما هم غمگین میشیم! بعد هم بدون اینکه بگه زندگی اش چی شد و چه اتفاقی افتاد اهنگ تموم مشه!
جالب اینکه این اتفاق ها واقعا تو زندگی شون نیفتاده! فقط میان میان یه چیز غمگین می خونن ما را ناراحت می کنند و می رند!

2- آهنگ ها تند رو اعصاب.
این ها این جوری اند که میاد یک شعر رو تند پشت سر هم می خونه، طوری که آدم نمی فهمه چی میگه. رو اعصاب هم هست! چون یک چیزی تند تند پشت سرهم هی تکرار می کنه. آخرش هم این طوری است:دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دییییییییییییییین.
نمی دونم چرا مشنگا این ها را گوش میدهند. اعصاب اضافی دارند؟

1- شاید یک آدم معروف بهشون گوش میده و اونها هم برای اینکه بگن ما هم خیلی شیکیم و مثل اونها هستیم گوش میدن.
2- همه ی دنیا داره بهشون گوش میده و اگه اونها گوش ندن عقب مونده حساب می شن.
3- به شنیدن امواج صوتی اضافی علاقه دارند!
4 - شاید فکر کنن برای اعصاب مفیده و گوش بدهند.

به دلیل نداشتن حوصله!
آدم های بیکاری که حوصله هیچ کاری ندارند میرن خواننده میشن! چون حوصله هیچ کاری جز باز کردن دهنشون را ندارند!
و چون آدم های بیکار بی حوصله تو جامعه زیاده خواننده ها هم زیاد میشن!
اصلا هم فرقی ندارد که صداشون خوب باشه یا مثل صدای جارو برقی باشه ها! مشنگا کلا به هر جور خواننده ای علاقه نشون می دن.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰

آمانو یوتاکا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۰ یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۹:۴۲ شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰
از هرجایی که امید باشه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین

خیلی خب!
شما درحال حاظر با کرم موسیقی دنیای مشنگی مواجه هستید!
بله بله دارم خودمو میگم!
این آمانویی که اینجاست حدود 467 تا اهنگ مشنگی توی سامسونگش داره!

خلاصه بریم سراغ سوال گوگولیمون

سبک اول که میدونم همه اسمشو شنیدین و مثل کرونا تو دنیا پخش شده چیزی نیست جزززززززززززز....خودتون حدس بزنین
نه نه شوخی کردم...

خب سبک اول که خودم به شخصه خیلی دوسش دارم کی پاپه {kpop}
به شکل خلاصه بخوام توضیح بدم...کی پاپ به موسیقی سبک پاپ کره جنوبی میگن که برخلاف اسمشون گاهی از کلمات و جملات انگلیسی هم توی متن اهنگ استفاده میکنن ولی گاهی ممکنه کل اهنگ انگلیسی باشه مثل داینامایت از گروه bts. موسیقی کی پاپ بیشتر حالت عاشقانه یا انگیزشی دارن و دلیلش هم اینه که توی این کشور امار خودکشی افراد زیر 30 سال خیلی بالاست به خاطر زورگویی مدرسه ای و فشار خانواده و مدرسه.
نمونه اهنگ کی پاپ

سبک دوم همون پاپ خودمونه. موسیقی پاپ نسبت به بقیه سبک ها طرفدار بیشتری داره و توی سراسر دنیا محبوبیت بیشتری داره . این سبک تو همه حالت هست از انگیزشی تا غم انگیز و خواننده های معروفی هم داره مثل دوالیپا,تیلور سوییفت,اریانا گرانده و....
نمونه اهنگ پاپ

سبک سوم فری استایله. این سبک کشور خاصی نداره و به وضوح میشه دید که تو ایران بیشتر استفاده میشه. حالت فری استایل جوریه که زیادی دپ و ارومه و بیشتر درباره شکست عشقی و اینجور چیزاست:/

عجب...
به نظرتون به من میاد که ارامش دوست باشم و موزیک ساب نمیدونم چی چی گوش بدم؟
نه بابا!
فکرشو بکنید بمب انرژی ریون ازینا گوش بده!
ولی چون ناچار به جواب دادنم...یه چندتا حدس کوچولو میزنم براتون

1.اعصاب وا مونده مشنگی شونو اروم میکنه.
2.استرس رو کم میکنه.
3.از دنیای اطراف دورشون میکنه که به قول خودشون به روحشون ارامش میده...

طبق مطالعات کسی که قراره جزوی از این باکتری ها بشه , خواننده شدن شغل راحتیه و با ریتم دار کردن چندتا کلمه فورا پولدار میشه و توی همه اجراهات اونقدر اسمتو میارن که حالت بد میشه:/
ولی به طور طبیعی کسی که خواننده ست با موسیقی زندگیشو گذرونده و با اهنگ های بقیه شاد بود و به زندگیش امید داشته پس طبیعیه که خودش هم بخواد جزوی از کسانی باشه که به دیگران امید و شادی هدیه میکنه

کسی باش که میخوای نه کسی که میخوان=)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۲:۱۱:۲۴
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
جلسه‌ی دوم

تصویر کوچک شده

چند دقیقه‌ای میشد که بچه‌های کلاس، هدفون به گوش و عینهو خرس‌های گریزلی، توی حالت خلسه‌ی عمیقی فرو رفته بودن.

چیزی که توی هدفون‌هاشون پخش میشد، یه سری امواج صوتی عجیب و غریب بود که به نظر می‌رسید جوری تنظیم شده بودن که می‌تونستن ملّت معتاد به شبکه‌های اجتماعی رو هم فوراً بخوابونن.

- خلسه آوت.

با تکونی که یوآن به چوبدستیش داد، صدای امواج صوتی قطع شد و چند ثانیه بعد، بچه‌ها از حالت خلسه خارج شدن و با موزیک استارت ویندوز XP به خودشون اومدن. البته به جز سدریک دیگوری که صرفاً عمق خوابش یه درجه سبک‌تر شده بود.

- وااااای! عجب چیز خفنی بود!
- عجب خواب راحتی!
- انصافاً این دیگه چی بود؟!

یوآن صداشو صاف کرد و تیریپ مهندس صدا گرفت.
- به اینا میگن موزیک سابلیمینال.

تام جاگسن با ژست کنجکاوانه‌ی خیلی فیکی پرسید:
- ساب... چی‌چی... نال؟
- دِ نه خب جاگسن. یه جوری قیافه نگیر که انگار نمی‌دونیم تو فاز ASMR هستی.

جاگسن:

یوآن با همون تیریپ مهندس صدا ادامه داد:
- داشتم می‌گفتم... موزیک سابلیمینال جدیداً ترند شده توی دنیای مشنگا و انواع و خواص و کاربردهای زیادی هم داره. یکی‌شونو که همین الآن تجربه کردین. ینی خواب‌آور بودن. ینی دیگه خودتون ببینین که مشنگا چقد موزیک‌شون پیشرفته‌س.

ملّت:

- حالا جدا از خواص پزشکی، اطلاعات داشتن از موزیک مشنگا کلاً واسه اطلاعات مشنگی‌تون خوبه. زشته ازتون بپرسن آهنگ جدید چی داری؟ و شما هم عینهو هیپوگریف نگاشون کنین. حالا ببینم کدومتون خواننده‌های مشنگی رو می‌شناسین؟

ملّت:

گابریل دلاکور که یه هدفون اضافه داشت و به نظر می‌رسید مال خودش باشه و یه چیزایی بیشتر از بقیه می‌دونه، دستشو بالا آورد.
- Unknown Artist.
- پنجاه امتیاز واسه اسلیترین، چون گابریل لااقل مث شماها عینهو هیپوگریف زل نمی‌زنه.

ملّت متحول شدن و این هیپوگریف‌بازیا رو جمع کردن و تیریپ Nerd گرفتن. یوآن هم ادامه داد:
- خب ببینین، مشنگا تعداد خواننده‌هاشون از ویزلیا هم سرعت تکثیر بیشتری دارن و از بین 8 میلیارد مشنگ، حداقل 9 میلیاردشون خواننده هستن. سبک‌های مختلف و متنوعی هم دارن. مثلاً اینو گوش بدین.

یه آهنگی از جاستین بیبر توی هدفون‌های بچه‌ها پخش شد.
- Oh baby, baby, baby!

ملّت: تصویر کوچک شده

- مثلاً به این سبک میگن Cheap و کلاً اینجوریاس که ملودی و متن آهنگاتون Cheap باشه، آهنگاتون هم زیر 2 دقیقه باشن چون مخاطبای این سبک اکثراً کوالا هستن، توی موزیک ویدیوهاتون هم باید خیلی غلیظ آرایش کنین و نشون بدین که بیشتر توی مدلینگ تخصص دارین تا خوانندگی.

همچنان ملّت: تصویر کوچک شده

گویا ملّت کلاً فازشون جاستینی بود، واسه همین، یوآن مستقیماً رفت سر اصل مطلب.
- خب خب خب، وقت تکالیفه.

و بلافاصله تکالیف روی هوا ظاهر شدن.

در مورد سؤال اول، لازم نیس حتماً سبک‌های واقعی رو بگین. می‌تونین آهنگا و خواننده‌ها رو به روش خودتون دسته‌بندی کنین اصلاً. مث همون سبک Cheap که مثال زدم.

به این هم حتماً دقت کنین که توی این کلاس جوابای معمولی و منطقی باعث میشن نمره‌ی پایین بگیرین! هیچکدوم از این سؤالا جواب مشخصی ندارن و این خلاقیتتونه که حرف اول رو می‌زنه. هرچی خلاقیت بیشتر و طنز بیشتر، امتیاز بیشتر.

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۲:۳۸ جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۲:۱۱:۲۴
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
امتیازات جلسه‌ی اول

قبل از اینکه امتیازا رو بخونین، بذارین یه چیزایی رو بگم.

فک کنم بعضیاتون تاپیک تابلوی اعلانات رو نخوندین!

توی این تاپیک گفته شده که کلاس‌های ماگل‌شناسی و جادوی سیاه فوق پیشرفته:
1- غیر رول هستن.
2- سؤالاشون جوابای مشخص و قطعی ندارن و باید کاملاً از خلاقیتتون استفاده کنین.

ولی توی تکالیف این کلاس بعضیاتون هم رول نوشتین و هم اینکه راستشو بخواین، خلاقیت زیادی به خرج ندادین. فک می‌کردم خیلی خلاقانه‌تر و عمیق‌تر و با جزئیات بیشتر به سوژه‌ها و اتفاقات شبکه‌های اجتماعی اشاره کنین، نه اینکه خیلی کلّی و سطحی توضیح بدین که تلگرام چیه یا واتساپ چیه. اییییین همه سوژه ریخته واسه مانور دادن. خیلی بیشتر و متنوع‌تر از اینکه بعضیاتون به سوژه‌های یکسان و تکراری اشاره کنین.

توی این کلاس، جوابای معمولی و منطقی امتیاز بالایی نمی‌گیرن. نزدیک 2 هفته مهلت دارین، پس اصلاً عجله نکنین و یه‌کم بیشتر وقت بذارین و یه چیزایی بنویسین که به ذهن هر کسی نیان. خودتونو محدود نکنین و اصلاً به این فک نکنین که اینجوری هم میشه جواب داد یا اونجوری هم میشه جواب داد. توی این کلاس، خلاقیت حرف اول رو می‌زنه.

امتیازات این جلسه می‌تونستن از این هم کمتر باشن، ولی چون بعضیاتون آشنایی و تجربه‌ی زیادی ندارین، امتیازا رو بیشتر کردم. ولی از این به بعد سعی کنین بیشتر از اینا روی پستاتون وقت بذارین.

★★★

ریونکلاو: 7.2

رابرت هیلیارد: 8
آلانیس شپلی: 7
آمانو یوتاکا: 5
میوکی سوجی: 8
دیزی کران: 8

گریفیندور: 7.6

لاوندر براون: 8
کتی بل: 7
آستریکس: 8
لیلی اوانز: 5
آلیشیا اسپینت: 8
ارکوارت راکارو: 10

هافلپاف: 9

نیکلاس فلامل: 9
جسیکا ترینگ: 8
سدریک دیگوری: 10

اسلیترین: 9.5

آلبوس سوروس پاتر: 9
لرد ولدمورت: 10
گابریل دلاکور: 9
دوریا بلک: 10

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

اركوارت راكارو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲:۱۶ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۲
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 128
آفلاین
کنیچیوا، سنسه!

1- وارد شبکه‌های مجازی بشین و تعریف کنین که مشنگا توشون چیکار می‌کنن. توضیح اضافه‌ای نمیدم تا با ذهن باز جواب بدین. هرچی خلاقانه‌تر و تمسخرآمیرتر و بامزه‌تر، امتیاز بیشتر. (8 نمره)

من برای اولین بار وارد این شبکه های مٌجازی شدم، یه شبکه هه بود نمی دونم اسمش اونستا گرام بود چی بود؛ ولی در هر حال واردش شدم. به مرلین که نفهمیدم فایده ش چیه! چون اصلا فاز ملت مشخص نبود، یه سریا بودن از خرچ خرچ غذا خوردنشون فیلم گرفته بودن و می گفتن این باعث می شه سوء تغذیه تون رفع شه ولی من بدتر از غذا حالم بهم خورد بعد از دیدن اون ویدیو ها.
یه سری دیگه از خونه کاخشون عکس می گرفتن و پز می دادن و عکس جوج و نوشابه خوردنشون رو بومرنگ می کردن. شاید با خودتون بگین بومرنگ چیه؟ اینه!
یه سری هام بودن که نشر اکاذیب می کردن و تولید محتوای زرد داشتن مثلا عکس یه چیزی رو می ذاشتن اول ویدیوشون ولی ویدیو درمورد اون چیز نبود. یه سری هم بودن که هی عکس می ذاشتن و می گفتن اگه روی این عکس دوبار کلیک کنید طوطیه رو پایی می زنه، که بنده به شخص هزار بار زدم رو عکس و طوطیه رو پایی نزد که نزد.

یه شبکه دیگه هم بود به اسم تیک و تاک که کلا فاز کاربراش رو نفهمیدم. یه سری توش قر می دن، یه سری از آب خوردنشون فیلم می گرفتن، یه سریا هم بودن که یه ویدیو هایی می سازن به اسم "life hack" که مثلا باید باعث شه زندگی برامون آسون بشه ولی من نمی دونم، صاف کاری خودرو مشنگی با نودل و چسب نواری کجاش زندگی رو آسون می کنه؟!

خلاصه کلام با توجه به تحقیقاتی که من داشتم، کار خاصی نمی کنن تو فضای مٌجازی فقط وقت تلف می کنن!

2- اصلاً با چه روشی وارد شدین؟ می‌تونین فضای داخل گوشی رو فیزیکی تصور کنین که اینجوری جواباتون بامزه‌تر هم میشن. (2 نمره)

به سختی وارد شدم!

خب نصف عمرم رو تو دنیای مشنگا گذروندم ولی با چیزی به اسم "اونترنت" مواجه نشده بودم! ازچند مشنگ پرسیدم چطور وارد اونترنت می شین، یکیشون با کیف زد تو کله م، اون یکی فحش های خانمان سوز نصیبم کرد، ولی در آخر یکیشون که مهربون بود منو برد پیش دوستاش و معرفی کرد منو بهشون و گفت: "این داداشمون چیژ قوی می خواد." من نمی دونستم "چیژ" چیه ولی از نحوه تلفظش خوشم اومد.
خلاصه به من چیژو دادن و گفتن دودش کنم، دودش کردم اینطوری شد که وارد دنیای مٌجازی شدم!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

دیزی کران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۵۹:۱۶ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳
از کنار خیابون رد شو. ಠ_ಠ
گروه:
مرگخوار
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 231
آفلاین
1- وارد شبکه‌های مجازی بشین و تعریف کنین که مشنگا توشون چیکار می‌کنن. توضیح اضافه‌ای نمیدم تا با ذهن باز جواب بدین. هرچی خلاقانه‌تر و تمسخرآمیرتر و بامزه‌تر، امتیاز بیشتر. (8 نمره)
باسلام

استاد راحت ترین راه بنظرم این بود که بلیط اینترنت ساعتی خریده و پناهنده پیام رسان جلگرام که دارای اعضای زیادی هست، بشم.

و خب در همان دقیقه اول شاهد فعالیت های گُهر بار مشنگ های گرامی بودم. کارشون رو با سلام آغاز و با لفت دادن تموم میکردند.
خیلی قشر عجیبی هستند.

اول خیلی خوش اخلاقن ولی اگه به شخصیت مورد علاقه و یا حتی کراششون توهین شه، تا فرد مقابل رو قانع با خاک کوچه یکسان نکنند ول کن نیستن که!

از عمده کاری هایی که فرد مقابل باهاشون قانع میشه عبارتند از: بلاک، ریپورت، کم محلی و در مواقعی حتی تهدید و هک حساب فرد مقابل.

در مواقعی هم افرادی پیدا می شدند که صبح، ظهر، بعد از ظهر، عصر، شب نیمه شب را بخیر می گفتند و تا اوقات شرعی و زمانی بعدی به آن گروه سر نمی زدند.
آدم هایی هم بودند که سال تا ماه هیچ گونه پیامی ارسال نمیکنند و فقط شنونده، بیننده و لفت دهنده هستند و بعد از مدتی توسط شخص شخیص مدیر گروه به بیرون از گروه پرتاب میشوند.

2- اصلاً با چه روشی وارد شدین؟ می‌تونین فضای داخل گوشی رو فیزیکی تصور کنین که اینجوری جواباتون بامزه‌تر هم میشن. (2 نمره)

بنده بلیط رفت شرکت هواپیمایی وی پی ان رو خرید و پس از گذر از آسمان مه آلود شهر خرید اشتراک و کشور خشک و بیابانی (
ف ی ل ت ر) ینگ، خودم رو در فرودگاه ثبت هویت قاره جلگرام یافتم.

تصویر کوچک شده

بیکار ترین مرگخوار اربــــــــــــــاب

~ only Raven ~

پیام زده شده در: ۱۴:۳۴ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۲:۳۱:۲۷
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
سلام پروفسور نارنجی.

راستشو بخواید اصلا دلم نمی‌خواست خودمو قاطی این داستانای مشنگا بکنم. آدم وقتی می‌تونه خیلی راحت چشماشو ببنده و بگیره بخوابه، چرا باید بدوزتشون به یه صفحه‌ی نورانی پر از تصویر؟ ولی خب از اونجایی که تکلیفمون بود باید انجامش می‌دادم...

اولین و آخرین برنامه‌ای که موفق شدم واردش بشم، یه جای خیلی مسخره بود. ولی ظاهرا مشنگا خیلی باهاش حال می‌کنن. همه جا عکسه. فقط عکس! بعضیاشون ثابت و بعضیا متحرکن؛ فهمیدم به این عکسای متحرک میگن ویدیو. و متاسفانه همشونم بی‌محتوا. یه عده هستن که با من هم‌عقیده بودن، اولش خوشحال شدم، ولی بعد فهمیدم همینا هم فقط دارن شعار میدن. هی می‌گفتن باید بجای گذروندن وقت تو فضای مجازی، بلند شد و رو به قله‌ی موفقیت حرکت کرد، درحالی که خودشون حتی یه تپه‌ی موفقیت‌آمیز هم تو زندگیشون نداشتن!

یه عده هم مدام می‌خواستن عقایدی که بنظرم فقط واسه کلاس گذاشتن بود، به خورد بقیه بدن. وگرنه چه دلیل دیگه‌ای داره آدم بیاد از خودش یه عکس متحرک بذاره و توش اعلام کنه من به حقوق حیوانات احترام می‌ذارم و گیاهخوارم؟ یا بیاد بگه خاک تو سر همتون با این عقاید کهنه‌تون، منو ببینین چقدر روشن‌فکرم! و بعد یه عکس که چشمام ذوب شد با دیدنش، به اشتراک بذاره که میزان روشن‌فکر بودنشو نشون بده؟

همه اینجا متمدن هستن پروفسور. دغدغه‌شون احترام به حقوق حیوانات و محافظت از محیط‌زیست و نگرانی برای کوآلاهای جنگل‌های کیلومترها دورتر از خودشونه، و این درحالیه که اگه یه گربه‌ی رو به مرگ واسه کمک گرفتن بهشون نزدیک شه با لگد ساقطش می‌کنن. میگن باید به عقاید همدیگه احترام بذاریم ولی اگه یه نفر مخالفشون حرفی بزنه میشه کوته‌بینِ بی‌سواد و بی‌فرهنگی که هنوز به جامعه‌ی مدرن عادت نکرده. قربون صدقه‌ی کسایی میرن که اگه باهم رو در رو بشن ثانیه‌ای طول نمی‌کشه که با تبر به همدیگه حمله کنن. کمپین‌هایی راه می‌ندازن که هیچکدومشون بهش عمل نمی‌کنن؛ کتاب‌های "نه به پلاستیک" و از اینجور چیزا تبلیغ می‌کنن که خود کتابه تو سه لایه پلاستیک‌ پیچیده شده.

و البته بذارید اینم بگم پروفسور که بینشون آدمای خوب هم بود. کسایی که دور از این چیزا واسه خودشون فعالیت قشنگی داشتن و بدون ادعا کار خودشونو می‌کردن. کم بودن، ولی خب بودن!

قصد داشتم وارد برنامه‌ی بعدی بشم، ولی متاسفانه وسط دیدن ویدیوی انگیزشی و انرژی‌بخش یه آقایی که می‌گفت بعد از دیدن این ویدیو زندگیتون متحول میشه، خوابم برد. شرمنده پروفسور‌.

سعی کردم با روش‌های مسالمت‌آمیز وارد عمل بشم. یه دسته گل و یه جعبه شیرینی خریدم و در زدم. جوابی نیومد ولی من تسلیم نشدم. انقدر در زدم تا بالاخره صفحه روشن شد. فهمیدم نباید با مشت در می‌زدم، یه فشار کوچیک انگشت کافی بود.
بعد باهاش سلام احوالپرسی کردم. نشستیم یکم باهم حرف زدیم و از سختیای روزگار گفتیم و بهم گفت چندتا بچه‌ی کوچیک داره که باید خرجشونو دربیاره و زندگیش سخته. منم بهش در حد توانم کمک کردم. فکر نمی‌کنم چندتا گالیون به دردش می‌خورد ولی خب ردش هم نکرد.
بعد ازش تقاضا کردم بذاره واردش بشم و اونم با اینکه جاش کم بود و می‌گفت حواسم باشه زیاد فشار وارد نکنم به در و دیوار چون فضاش پره و ممکنه یهو بترکه، گذاشت برم تو. دستش درد نکنه. به امید مرلین یه روزی بتونم براش جبران کنم.

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.