هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: کلاس «جادوی سیاه فوق پیشرفته»
پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۲۹:۱۹ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 275
آفلاین
1.چند مورد از عوارض عوارض دیگه معجون رو نام ببرید.(3نمره)

قبل اینکه معجون رو بخورم اول یکم از خون همکلاسی عزیزی که یکم پیش درحال گفتن خون‌آشام ها بدرد بخور نیستن ولی حالا چیزی جز یک دبه خون تازه ازش نمونده بود رو خوردم و گلومو تر کردم.
برخلاف میل باطنیم معجون رو خوردم و اجازه دادم ابهت خون‌آشام کامل بودنم از بین بره.

خب، اولین عوارض این بود نیمه آدمیزاد شدم! بعد از چند ثانیه خوردن معجون حس آدم بودن بهم دست داد. نمیتونید تصور کنید چه حسی بدی بود.
دومین عوارض این بود که کم کم عطش خون درونم کمتر شد؛ دیگه میل قبلی به خوردن خون نداشتم. درعوض میل شدید به خوردن دوغ آبعلی دارم!
سومین عوارض از بین رفتن یکی از نیش های نازنینم بود. دندون نیش عزیزم که سال ها با مسواک نیش مخصوصم برقش انداخته بودم و براش اسم فامیلو شناسنامه و کارت ملی گرفته بودم، الان دا نیستش، خواهر دو قلوش تنها مونده.
چهارمین عوارض ریختن موهای سرم! آقا من به هول قوه مرلین با قدرت خون‌آشامیم موهامو پرپشت کرده بودم و میبافتم الان که نصفه آدمیزاد شدم همشون ریختن! شدیدا درخواست رسیدگی مسئولین رو دارم.
پنجمین عوارض که خیلی بدتر بود تحلیل رفتن قدرت هام هست. دیگه قدرت بدنی ، سرعت ، دید و شنوایی قبل رو ندارم و همشون شدیدا افت کردن.

2. شما به عنوان نیمه خون آشام موفقت یک طلسم اختراع کنید و اسم و ویژگی های طلسمتون رو هم ذکر کنید. طلسم حتما باید سیاه باشه. 2نمره

خواستم یکی از چندین طلسم های سیاهی که همیشه براحتی میتونستم درست کنم رو درست کنم که یهو پنچر کردم و از سر کچلم دود بلند شد!
عجب گرفتاری شدیما... دیگه نمیتونیم مثل قبل زمین و آسمون رو بهم بزنیم و عاشورا بپا کنیم. دا انتظاراتمو حداقل گرفتم و با کلی زور زدن تونستم یکی از خفن ترین طلسم های سیاه رو بسازم. اینطوری بود که با انجام این طلسم بویی شبیه به بوی تخم مرغ گندیده تو کل کلاس پیچید و در نتیجه همه ملت هم مثل خودم موهاشون ریخت و کچل شدن و باز هم در نتیجه کلی چراغ درخشان و نورافکن کل کلاس رو پر کرده بود.

3. توهم هایی که می بینید رو شرح بدین.(غیر رول و خلاقانه) (5 نمره)

اصلا دا خود توهم شدم من! همجام توهمه. از نوک انگشتام بگیر تا کله کچلم توهم بود.
هعی میدیدم که بجای شیشه خون هام دوغ ابعلی هستش و خود به خود درشون باز میشد و می ریختن تو دهنم.
حتی همه سال اولی هارو نوشابه های صورتی مایل به زرد قناری میدیدم که بهم چشمک میزدن.
کل روز حس میکردم که اهنگ های امیر بغبغو داره تو کلم بندری پلی میشه و پرده گوشمو پاره میکنه.
قیمت جولار میومد جلو چشم، میدیدم جوری جلو همه کلاس قیمتش رو کشیده پایین که همه ملت بخاطر آبرو داری نمیتونستن سرشون رو بلند کنند.
تو ساعتای پایانی که توهمم به اوج خودش رسیده بود دا رسما فکر میکردم از پشتم دوتا بال خفاش در اومده و هربار که میخواستم پرواز کنان از کلاس نفرین شده فرار کنم با کله میرفتم تو حوض دوغ ابعلی!
بلاخره هرطوری که شد ۲۴ ساعت شکنجه تموم شد و بعد از چند بار بالا اوردن و مرلینگاه رفتن به خود واقعیم تبدیل شدم.

Love Me Or Hate Me. You're Gonna
Watch Me•♤

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰

جیسون سوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۴ سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۰:۴۲:۰۵ جمعه ۶ بهمن ۱۴۰۲
از پشت سرت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 146
آفلاین
آرکو سان! موی خودمو به خورد خودم میدی؟

1.چند مورد از عوارض دیگه معجون رو نام ببرید.(3نمره)

۱- مزه ی خودمو میداد! نمیدونستم اینقدر بدمزم.علاقه ای به چشیدن طعم خودم نداشتم و بنابراین تا ۲۴ ساعت حالت تهوع و سرگیجه داشتم.

۲- احتمال از دست رفتن ابهت و آبرو و انگشت نما شدن پیش بقیه خون آشام ها و نیمه خون آشام ها.

۳- گشنه ماندن شکم خود و خانواده به دلیل از دست دادن توانایی شکار و عدم توانایی خوردن بقیه جادوآموزان به دلیل توهم زدن.

۴ احتمال خوردن کسی که میخواد توانایی های جانورنما شدن من رو زیر سوال ببره و خون آشام های کامل رو بهتر از من میدونه. اصلا هم اشاره به شخص خاصی تو کلاس ندارم.

۵- احتمال نشناختن لرد سیاه و گم کردن خانه ی ریدل و در نتیجه سبز شدن دوباره ی علف زیرپا!

۶-به علت ضعف در بینایی ممکنه هر چیزی به جای خون خورده بشه و از اون جایی که تالار گریف پر از پیازهای ویزلیه خطر مسموم شدگی با غذای محفلیون و در نتیجه مرگ وجود داره.

2. شما به عنوان نیمه خون آشام موقت یک طلسم اختراع کنید و اسم و ویژگی های طلسمتون رو هم ذکر کنید. طلسم حتما باید سیاه باشه. (2نمره)

نیمه خون آشام موقت خودتی! من دائمم!
از دور اشاره میکنن که واقعا هم خودتی!

طلسم اختراعی من طلسم تبدیل کردن زیر سوال برندگان قدرت نیمه خون آشام ها به خون آشام دائمه!
از ویژگی هاش میشه تبدیل شدن فرد به خون آشام تا پایان عمر اشاره کرد و از اون جایی که خون آشام ها به مرگ طبیعی نمیمیرن باید گفت تا ابد فرد به همین حالت میمونه.
با این طلسم فرد برای بیست و چهار ساعت به خواب فرو میره و وقتی بیدار میشه متوجه میشه تنها چیزی که براش مونده غریزش به کشتن و خوردن خون و جانور نما شدنه.
طلسم جالب و به درد بخوریه به نظرم.

توهم زدم که با هم تو یه اتاق گیر افتادیم. یه اتاق با دیوارای قرمز بود که در هم نداشت و تو آنکی گویان سعی در چسبیدن و آویزون شدن به من داشتی و هر چی سعی میکردم از دستت فرار کنم نمیشد.
چاقوهاتم در آورده بودی و این بار جیسون کن گویان سعی داشتی من رو به چاقو هات پیوند بزنی یا شایدم چاقو هات رو به من پیوند بزنی.
بعدشم دری از ناکجا اباد باز شد و ویزلی با پیازاش از راه رسید و میخواست پیاز به خوردم بده ولی من نخوردم و این بار استرجس اومد کمکش و دوتایی بهم پیاز دادن و تا وقتی محتویات معدم رو کاملا کف اتاق خالی نکردم ولم نکردن.
واقعا بیست و چهار ساعت وحشتناکی بود.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
سلام بر پروفسور راکارو عزیز!

1- چند مورد از عوارض دیگه معجون رو نام ببرید.

با تشکر از پروفسور گرامی، به تِی طفلی‌م آلرژی پیدا کردم و دیگه نمی‌تونم تمیزکاری کنم.

تازه، همه‌ی لکه‌ها هم ازم می‌ترسن و تا می‌رم سمتشون، فرار می‌کنن و اینجوری نمی‌تونم تمیزشون کنم.

تازه بو هم می‌دم. امروز یکی از کنارم رد شد بهم گفت برو دوش بگیر. می‌فهمید پروفسور؟ به من گفت برو دوش بگیر!

2- یک طلسم اختراع کنید و اسم و ویژگی های طلسمتون رو ذکر کنید.

طلسم فوق‌العاده‌ی من، «خونِ تمیز رو پیدا کن» هست!
با استفاده از این طلسم، من می‌تونم خون‌های تمیز رو برای تغذیه‌ی خون‌آشام درونم پیدا کنم. این طلسم به این شکل کار می‌کنه که رگ اشخاص مورد نظر رو می‌زنه و خونشون رو چک می‌کنه. خونی که میزان ویروس و باکتری‌های مضرش در حد صفر باشه پاک تشخیص داده می‌شه و مثل شیر، از شخصی که فرضا گاو هست دوشیده می‌شه! این طلسم می‌تونه در محدوده‌ی وسیعی کار کنه و همزمان خون پنج نفر رو چک کنه! تازه، به شکل اتومات بدن‌هایی که خونشون پاک نبوده رو می‌ده به نجینی. و چون من طراحی‌ش کردم، نمی‌ذاره حتی یک قطره خون توی محل باقی بمونه و همش رو پاک می‌کنه!

3-توهم هایی که می‌بینید رو شرح بدین.

همه‌چی به شکل تِی‌ها و وایتکس‌های قرمز و به رنگ خون بود... وقتی وایتکس رو روی چیزی که می‌خواستم می‌ریختم به جای سفید شدن قرمز می‌شد. نمی‌تونستم هیچ جا رو تمیز کنم!

اون وسط لرد سیاه رو می‌دیدم که داره نوشیدنی خونی می‌زنه... هکتور و بلاتریکس و لینی با هم مهربون بودن و با لبخند به مردم چاقو می‌زدن. تازه توی توهماتم دیدم که شما به جای چاقو، بادکنک توی دستتونه و کلاس شفا بخشی جادویی رو درس می‌دید...

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

دیزی کران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
امروز ۲۲:۵۷:۰۶
از کنار خیابون رد شو. ಠ_ಠ
گروه:
مرگخوار
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 236
آفلاین
کنیچیوا راکارو ســـــــــنسه

1.چند مورد از عوارض دیگه معجون رو نام ببرید.(3نمره)

نیمه جانور نما شدن: فکر کنید شما دوست داری مثل یه خون آشام بری روی حالت جانور نما بودن، ولی متاسفانه به جای اینکه کلاغ بشی فقط دهنت تبدیل به نوک کلاغ بشه و یا از خفاش فقط چهره زشتش بهت برسه:/

خوردن خون بقیه: در اثر توهم ممکنه خون هم کلاسیات، سنسه و یا حتی آنِکی سنسه رو بخوری و بالعکس.

شناخته نشدن توسط بقیه: عموما هر جادو آموزی تایم استراحتش میره به تالارشون تا استراحت کنه. اگه روونا نکرده به دلیل تغییر چهره ای که داشتم نه عقاب تالار ریون، نه لینی و نه سو من رو به دلیل تغییری که کردم، نشناختند تکلیف چیه؟ از اون مهم تر اگه ارباب اینا هم من رو نشناختند چی؟ کی پاسخ گوئه؟

تلف شدن وقت: استاد ما که تا اینجا اومدیم؛ وقتمون هم که تلف شده! چرا خودمون رو به یک خون آشام واقعی تبدیل نکردیم؟ اون جوری که باحالتره !

رفتن به کمپ ترک اعتیاد: اگه بقیه ندونند که ما چه معجونی خوردیم و برای اونه که توهم زدیم، ممکنه روونا نکرده فکر کنند ما چـــیژ کشیدیم و برای اینکه ترک کنیم، ببرنمون کمپ برای ترک.

نرفتن سر کلاس های بعدی: به دلیل توهم زدن ممکنه راه رو گم کنیم و به همین راحتی به کلاس های بعدی نرسیم.

2. شما به عنوان نیمه خون آشام موفق یک طلسم اختراع کنید و اسم و ویژگی های طلسمتون رو هم ذکر کنید. طلسم حتما باید سیاه باشه.(2نمره)

طلسم تبدیل شدن به یک خون آشام کامل:
در سوال قبل هم گفتم ما که وقتمون رو گذاشتیم پس چرا تبدیل به یک خون آشام کامل نشیم؟ اینجوری هم ملت بیشتر خوف می کنند و هم عملیات جانور نما شدنمون کامل و بی نقصه!
ویژگی های طلسم:
«خفن و ترسناک شدن»
«خوردن خون بقیه»
«شب بیدار موندن»
«قهقهه ترسناک زدن»

توهم زدم که دیگه بیکار نیستم.
نمیدونستم چرا ولی فضای کلاس تبدیل شده به اداره ای تر و تمیز شده بود.
هر ساحره و جادوگری که منو میدید با زبان شیرین و زیبای اسپانیایی من رو "هیریندِ* کران" صدا می زد.
برای خودم دفتر شخصی داشتم. توی دفترم از این صندلی هایی که متعلق به مدیر هاست داشتم و هی روش می چرخیدم.
حساب گرینگتوزم پر از گالیون بود.
یک لیوان موهیتو با لیموی اضافه روی میزم بود.
مهر شخصی داشتم.
چند دست یو نیفرم مشکی اتو خورده روی جالباسی دفترم بود.
چند جفت کفش تخت واکس خورده.
کلی تقدیر نامه و نامه اداری روی میزم بود.
یک طرف دفترمم کلا پنجره بود. منم جوگیرانه رفتم سمتش ولی نمیدونم چرا با مخ داخل کلاس افتادم.

آریگاتو سنسه.
————————
* هیریندِ (Gerente): مدیر

تصویر کوچک شده

بیکار ترین مرگخوار اربــــــــــــــاب

~ only Raven ~

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

آمانو یوتاکا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۰ یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۹:۴۲ شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰
از هرجایی که امید باشه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین

1-علاقه شدید به خوابیدن در طول روز...
2-تنفر شدید به نور خورشید...
3-غرغر کردن بیش از حد (طوری که طرفو تو کمد زندانی کردن)

2. شما به عنوان نیمه خون آشام موفقت یک طلسم اختراع کنید و اسم و ویژگی های طلسمتون رو هم ذکر کنید. طلسم حتما باید سیاه باشه. 2نمره

اسم طلسم: خرگوش وحشی
ورد: بد هابیت(bad habit)

ویژگی: استفاده از طلسم بر روی موجودات زنده باعث میشه فرد قربانی دندون های خرگوشی وحشتناکی در بیاره و ذهنیت انسانی خودش رو از دست بده. از اونجایی ک طرف ذهنیت انسانیش رو از دست داده مثل خرگوش های وحشی رفتار میکنه و گاز های که میگیره ممکنه گوشت تنتو بکنه :"))))))

ازجمله توهماتی که به سراغ من اومد این بود که وقتی سر گیجه شدید میگرفتم فکر میکردم داره بارون خون میباره.(=|)
یکی دیگه اش هم این بود که حرفای بقیه برام مفهومی نداشت یعنی اصلا نمیفهمیدم جماعت ریون چی میگن=|

کسی باش که میخوای نه کسی که میخوان=)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۳ سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

12345678912

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
سلام پروفسور!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
1) - احساس خستگی در طول روز.
- نفرت شدید از بوی شوینده های گابریل.
- بی احساسی مطلق.
- توانایی تبدیل شدن به مه رقیق.
- هیپنوتیزم کوتاه مدت ( مثلا برای دو سه ساعت میتونیم طرفو هیپنوتیزم کنیم).

2)
نام طلسم: بمب ساعتی
ورد: tempus bomb-1 (تِمپوس بُمب) ؛ Causa Satani-2 ( کائوسا ساتانی)
نحوه اجرا: برای اجرا باید چوب دستی داشته باشیم! بهتره برای اجرای طلسم مخفی بشیم. بعد از به زبون آوردن ورد اول، هدفمون بیهوش میشه و با حرکت چوبدستی میتونیم بدنشو بشکافیم. بعد در هر قسمت بدن که بخوایم یه ضربه میزنیم و در اون قسمت یه بمب ساعتی قرار میگیره! بعد دوباره ورد اولو به زبون میاریم و بدن فرد بسته میشه و ضمن به هوش اومدن، خاطراتش تا دو ساعت قبل یادش میره. با گفتن ورد دوم فرد هرجا که باشه منفجر میشه! ( ورد توانایی آسیب گروهی هم داره)

3) - زخم کله بابا داشت باهاش حرف میزد!
- رنگ موهای مامان زرد بود.
- لونا ساکت یه حا نشسته بود و اذیت نمیکرد. ( حیف که توهم بود )
- مرلین اومد پیشمون باهامون حرف زد!

EVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰

بریج ونلاک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۸ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱
از کچل بودن، دست نمی کشم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
سلام پروفسور!

۱.چند مورد از عوارض عوارض دیگه معجون رو نام ببرید.(۳ نمره)
۱. توهم! پروفسور، من به صورت عادی هم خیلی توهم می زدم، الانم توهمم صد برابر شده! تنها فرقش اینه که کلا یا دارم می بینم مَردُم خونن یا خفاشن! از پایان جلسه تا پایان ۲۴ ساعت تعداد نفرات زیادی رو به رحمت مرلین فرستادم!
۲. کثیف شدن! در طی عملیات های زیادی که روی مَردُم پیاده کردم، کل سر و هیکلم خونی شده! از بعد از اون روز یکسره تو دستشویی در حال شست و شو هستم! (لعنتی لباس قشنگام بودن!)
۳. همه چی رو دیدن و شنیدن! پروفسور هر چی رو فکر کنی دیدم، از زیر بغل نجینی جان تا مو های سوراخ های دماغ پیوز!
۴. خلاصه بگم، عاشق شدن! پروفسور از اون روز به بعد یک عشق جاودانه پیدا کردم! یدونه "گ" داره، یدونه "و" داره، خوبه که "ت" داره! (#گوشت_خام!)

۲. شما به عنوان نیمه خون آشام موقت یک طلسم اختراع کنید و اسم و ویژگی های طلسمتون رو هم ذکر کنید. طلسم حتما باید سیاه باشه. (۲ نمره)
نام طلسم: مرگ خیلی خاموش مسری!
ورد طلسم: آرآرآرگلو! (لعنتی خیلی پر معناست!)
کارکرد طلسم: پروفسور، اول با چوبدستی تون پادساعتگرد یه دایره درست می کنین! بعدش ورد طلسم و اسم فرد مورد نظر رو میگین (آرآرآرگلو ارکوارت راکاروٍ! (البته دور از شما!) ) و بعد کلی غبار و باد سیاه بیرون میاد و بعد یکی از اندام هاش از درون شروع به نابود شدن می کنه، بعد نزدیک ترین اندام بعدی، بعد بعدی و همینطور ادامه میده تا دیگه اندامی تو بدنش نمونده باشه! لعنتی خیلی خوبه!

۳. توهم هایی که می بینید رو شرح بدین.(غیر رول و خلاقانه) (5 نمره)
این قسمت برای افرادی که شب ادراری دارن اصلا مناسب نیست! عه... چی شد؟ لعنتی از عوارض پس از مصرفه، آخه بعد از اون وعده ۵ وعده دیگه از اونا خوردم! (#موتادا_نمیگیرن! )
پروفسور... من شما رو دیدم که خیلی مهربونید! به همه خونتون رو می دادید بنوشن! تازه خونتون هم خیلی غلیظ بود! (#موتادا_نمیگیرن! )
ارباب رو دیدم... نمی دونید تو چه وضعی بود! دو سه متر ریش سبز رنگ بزرگ پر از شپش گذاشته بود! و یکسره دم از عشق و عاشقی می زد! حتی یک دماغ گنده هم گذاشته بود و ایوا رو هم روی دوشش گذاشته بود! (#موتادا_نمیگیرن! )
اووو، یه چیز خیلی باحال تر یادم رفت! بلاتریکس موهاش شونه کرده بود! آرایش کرده بود و اون وسط قر دختر بندری می داد!

پ. ن: راستی پروفسور یکم از اون خونت رو بده به ما، مستفیض بشیم! (#موتادا_نمیگیرن! )

#موتادا_نمیگیرن!

کچلی رو عشقه!

پیام زده شده در: ۱۰:۳۱ یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۲۴:۵۴ سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲
از عشق من دور شو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
به نام خدای به شدت گنده!
سلام پروفسور!

۱-علاقه مندی به خفاش ها.

۲-علاقه مندی به زدن بندری به صورتی که شما باور میکنید داخل معجونتان ویبراتور ریخته اند.

۳-به دلیل دسته جمعی بودن، شما عین این گروه های رقصنده شبیه هم حرکت خواهید کرد‌ سی نفر همینجور عین هم هرکاری را میکنند.

۴-احساسات شما با بقیه مشترک میشود. اگر یکی دستشویی اش بگیرد مثانه همه تان خواهد پوکید

۵-به مدت بیست و چهار ساعت، به خون هیچ کس تشنه نخواهید بود حتی اگر ذاتا نیمه خون اشام باشید. چون تا خون میبینید یاد قیافه اون معجونه میفتید حالتان بهم میخورد.

۶-عشق را از شما می رباید. شما کسی را دوست نخواهید داشت.

من برای همین مورد ششم این معجونه رو نمیخورم.

نام: گوم بالا گومبا!
ورد: گوم بالا گومبا!

خاصیت: تبدیل شدن فرد مورد نظر به یکی از اعضای قبایل زومبا و تماشای زومبا رقصیدن و صدای میمون در کردن وی.

اممم... توهم زدم که رون اومد جلوم زانو زد و ازم درخواست ازدواج کرد... خیلی رویایی بود...
بعد از اینکه با رون ازدواج کردم دیدم هرماینی داره میاد جلو و ییه بچه موقرمز بغلشه و به رون میگه: چطوووور تونستییی؟!
ولی رون میگه که فقط منو دوست داره...

آره داش، این خیلی چیژ خوفی بود، داری باژم بده بهمون...

تصویر کوچک شده

دختری تنها در میان باد و طوفان...

آیا او را رهایی خواهد بود از این شب غربت؟

یا مامانش دوباره او را به خانه راه خواهد داد؟

او در کوچه ی سرد قدم برمیدارد ومی اندیشد:

آیا ریختن آبلیمو در قهوه ی مادر کار درستیست؟

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

اسلیترین، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

اسکورپیوس مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۱ پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
امروز ۲۲:۱۶:۰۸
از دست حسودا و بدخواها!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 216
آفلاین

۱- علاقه داشتن به جنس مخالف و ایجاد رابطه با اون هست و چون ما در شرایط عقلی درست حسابی به سر نمی بریم میتونم علاقه نشون بدیم به همه موجودات و هر چی که در کالبد قبلی بهش علاقه نداشتیم.
۲- بی ارزش شدن این نوع گونه. چون با زیاد شدن نیمه خوناشام ها توجه ها از این گونه کم میشه. چون توجه همه به موجودات در حال انقراض هست و کسی به موجود در تعداد بالا نیاز نداره.
۳ - کم شدن امنیت موجودات دارای خون زیاد. چون با زیاد شدن خوناشام ها و ایجاد شدن عطش خون در اون ها باعث این میشه که موجوداتی که خون زیاد دارن از اسیب خوناشام ها در امان نباشن.
4- صرف جویی در منابع. ما با خوناشام شدن دیگه نیازی به اب زیاد برق توستر فر یخچال وسایل اشپزی نداریم و چون خوناشام ها مقاوم هستن نیاز به این چیز ها ندارن و صرفه جویی میشه در همه چیز.
5 - قوی شدن توانایی های قبلیمون و چون توانایی دوستامون و دشمنامون هم اینطوری زیاد میشه اصلا تاثیری نداره.
۶ - شما شاید چندین سال باید علم بیاموزید تا شاید بتونید زبون خوناشام رو یاد بگیرید ولی به محض خوردن معجون و نیمه خوناشام شدن زبونش رو یاد می گیریم.
۷ - چون خودمون هم یه نوح حیوون حساب میشیم زبون حیوانات رو بهتر میفهمیم و باهاشون ارتباط برقرار می‌کنیم.

چیلدگروش!
این یک نوع طلسم مخصوص چیرلیدر هاست و چیز لیدر ها میتونن برای تقلب، گوش های بازیکن های تیم حریف رو کر کنند تا تیمشون شانس برنده شدنش زیاد باشه و هم ازش بتونی برای حمله غافلگیر کننده به همجا استفاده کنی .
(اصلا هم شبیه طلسم اسنیپ تو هری پاتر دو نیست. )
برای اوردن کسایی که تو دستشویی ماندگار میشن و طلسم موافق حقوق ضد الودگی صوتی هم هست.

ها اصلا نمی‌دونم چی شد چی نشد. سدریک در تمام روز داشت ورزش می کرد و از ضرر های خواب زیاد می گفت . بلاتریکس به نحوه نامحسوس تمام روز رو به ارباب کم محلی می کرد.

خود شما داشتید تظاهرات می کردید علیه چاقو کش ها و اونا رو محکوم می کردید. گابریل داشت با کثیفی ها دوست میشد و با وایتکس قهر کرد. ارباب با دامبلدور مسابقه ماست خوری راه انداخته بودند و همراهش منچ بازی می کردند.

رودولف دست از علاقه به ساحره های باکمالات برداشته بود و داشت به بلاتریکس ابراز محبت می کرد و بلا بهش میگفت برگرده سر کار قبلیش.

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

گریفیندور، مرگخواران

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۹ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲
از زیر زمین
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
پیام: 454
آفلاین
1. چند مورد از عوارض عوارض دیگه معجون رو نام ببرید.(3نمره)

وی، کل مدتی که تبدیل به نیمه خون آشام شده بود، صدای خفاش در می آورد. پس، از فکر وی، برایتان مینویسم.
1- نا توانی در صحبت مانند بچه ی انسان.
2- در آوردن پنجه و پنگول، و همچنین، فراری دادن قاقارو.
3- بد جنس شدن. له کردن عینک قاقارو، زیر پا.
4- ضعیف شدن بیش از حد چشم ها. اشتباه گرفتن بلاتریکس، با دیزی.

وی، پس از اتمام دوره ی نیمه خون آشام بودن، دو شبانه روز، به درگاه مرلین دعا کرد، تا دیگر از این مصیبت ها، سرش نیاید.

2. شما به عنوان نیمه خون آشام موفقت یک طلسم اختراع کنید و اسم و ویژگی های طلسمتون رو هم ذکر کنید. طلسم حتما باید سیاه باشه. (2نمره)

قلیراپیوز:
این طلسم، کمک میکند که مانند پیوز، ملت را ذله کرده، و بعد مانند مه، ناپدید شوید. به طوری که، مانند یک روح، حرکت میکنید. وقتی به فرد مذکور رسیدید، دستتان را به هم کوفته، نامرئی میشوید و ابزار های پر کاربردی، جلویتان ظاهر میشود.
وسایلی، اعم از: سوزن ته گرد، پونز، شکلات ترکیدنی، قاقاروی خون آشام و دندان های تیز و کاربردی.
پس از اذیت کردن فرد مذکور تا سر حد مرگ، میتوانید به راحتی، فرار کنید. نکته: سعی کنید در دسترس چوب جادویی قرار نگیرید.

وی:
1-تمام مدت، دیزی میدید که بسیار کار میکرد و سخت کوش بود.
2- قاقارویی، با دندان های غول آسا، میدید.
3- فرق خون با شربت آناناس را نمی دانست.
4- نشانکی پشت قاقارو میدید. با عنوان، بهترین جا برای محکم ترین اردنگی.

وی، پس از تمام شدن این دوران، و اتمام گزارشش، به بیابان زد و تا الان، خبری از او نبوده است.

بدرود!

ارباب من Lord

گر کسی مرا ببیند نتواند که ببیند چون که او قارقارو نیست!

قاقاروی بدون مو!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.