هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: یاران لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن).
پیام زده شده در: ۹:۲۸ سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰

لوسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۶ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۶ دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 252
آفلاین
سلا...
نه بلا نزن! بلا ترومرلین! نگاه کن شناسمو! محفل نداره! یه فرمم برداشتم آوردم...
۱-هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.

والا... خب...چیزه... من تو محفل بودم ولی دست خودم نیست آخه! من یه ویزلی ام! یه ویزلی! چشممو که باز کردم دیدم به جای قنداق ریش پروفو پیچیدن دورم!

2-به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟

پروف ریش داره، لرد نداره!

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟

رفتن زیر سایه ارباب! (چون تابستونا خنکه!)

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

خب... مگه لقب گذاشتن رو بقیه کار بدی نیست؟

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟

والا... ما سوپ پیاز می خوردیم به همراه چاشنی های کاغذی!

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

حمله با تجهیزات مانور سه بعدی!

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

والا...من آشپزیم خوبه. یه چندتا پیاز بهم بدین براشون پیتزا درست میکنم!

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟

حالا بینی و مو به چه دردی میخوره مثلا؟

۹-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

ما تو محفل باهاش پیاز بافتنی می بافتیم!
یه طناب هم درست کرده بودیم باهاش شمع، گل، پروانه بازی می کردیم....

درستی و غلطی این یکی رو نمیدونم ولی شایعه کردن که شال گردن میکاسا رو هم با ریش پروف بافته بودن...

------
هاگوارتز که تعطیله! منم همون محفل رو داشتم و از وقتی از اونجا فرار کردم دیگه شبا زیر اون پله میخوابم!
هوا هم بدجور سرد شده بیام تو؟

این شایعات چیه درست می‌کنی؟ من دست بزن دارم؟ تاحالا دیدی کسی رو بزنم؟ چرا اخلاق من رو می‌بری زیر سوال؟ من نهایتا چند فقره قتل و شکنجه داشتم تو کارنامم.
می‌بینم که به راه سیاهی هدایت شدی، پسندیدم! آفرین به شما.
بیا داخل ببینیم چه خبره.

اچتتاتا!

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۸/۲۶ ۲۳:۰۱:۰۷

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۰:۴۶ یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

مرگخواران

نارلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۶ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 93
آفلاین
سلام بر ارباب قدر قدرت، قوی شوکت و عشوه گر وجود هر آدمی و نا آدمی! [ و همچنین سلام بر بلای کروشیو زن و دوست دار حیوانات! ]

۱-هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.

ارباب چطوری یه حیوان بره محفل؟ ... اونجا ما رو می خورن! بعدشم اگه نمی خوردنم حیوانات خیلی جایگاهشون بالاتر از محفلی هاست!

2-به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟

ارباب ما با اینکه جوان تر و رعنا تره اما به اندازه کل خاندان دامبل و هفت جدش تجربه داره!
بعدم... ارباب ما با رهایی از اعضای بی خواسیتی مثل دماغ و مو راحت شدن و قدرتش رو فراتر از ابر قدرتا بردن!

رفتن زیر ضلع جنوب شرقی ارباب!

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

مالی ویزلی: ماهی تابه!

با کشتن حیوون های بی آزاری مثل ما!

ما رو از دستشون نجات بدین!

یه سوال پرنسس که منو نمی خورن... یعنی پرنده که نمی خورن؟
ناخن هاشونو سوهان می زنم!

یه لک لک هیچ وقت تو کارایی که بهش مربوط نمی شه دخالت نمی کنه!

۹-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

ارباب مرلین از شما راضی باشد که دل یک لک لک رو شاد کردین!

ارباب اجازه هست از وقتی وارد شدم به عنوان صبحانه تخم لک لک ارگانیک خودمو بدم بهتون؟

سلام نارلک!
جوابت به سوال اول رو نادیده می‌گیرم و از سوال دوم می‌خونم فرمت رو!
خواسیت دقیقا چیه؟
ضلع جنوب غربی ارباب هم‌ نمی‌تونی بری. پرسیدم ازشون، گفتن هنوز احداثش نکردن.
پرنسس نجینی... هوم... نمی‌خوره! برو سوهان بزن... گیاه خواره حتی!
تخم لک لک ارگانیک به اقتصاد خانه ریدل‌ کمک می‌کنه... در نتیجه...

تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵ ۱۶:۵۱:۲۶

لــونــه‌ی خــودمــه، مال خودمه! هرکی با نگاهِ چپ نگاش کنه، به چشاش نوک می‌زنم!

" Only Raven "

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

تری بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۱ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
امروز ۱:۵۲:۵۲
از پشت ویترین
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
ناظر انجمن
پیام: 268
آفلاین
بلا بزار بیام تو تو رو مرلین.
درو وا کن بزار منم بیام تو.
این بیرون سرده هوا تازه چند تا بیمار جرونایی هم اینجان می خوان منو بخورن.
درو وا کن بزار بیام تو یخ زدم.

زارم نمیاد خب تری... چرا الکی سر صبحی باید بشینم زار بزنم؟
بذاااار درسته. اونی که نوشتی یعنی زار بزن، گریه کن و اینا.
می‌تونی بیای تو، اما باید کمی صبر کنی. پاسخ درخواست نقدت رو به زودی می‌دم و سعی می‌کنم هرچی که الان مانع ورودت به خونه ریدل ها شده رو برات توضیح بدم. بعدش که اونا رو برطرف کردی، اگه بازم دوست داشتی، می‌تونی بیای و بهمون بپیوندی.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۸/۱ ۱۰:۰۸:۵۷

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰

مارکوس فنویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۰:۰۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
از صومعه ی سند رینگ رومانی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
سلام!خوبید؟

بیرون سرده درو باز میکنین
بیام تو؟

فرم خودمم آوردم! ایناهاش!
1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد.
خب بهتره بگم که من اول اول از لرد خوشم نمیومد اون موقع درخواست محفلی شدن رو به پرووفسور دادم.ولی خب بعد از چند وقت از پروفسور بدم اومد ولی بی ادبی نکنم ریش پر چرب پروفسور رو پیشونیم اینقدر وول خورد تا بخاطر ریش پروفسورم شده از ارباب خوشم بیاد فقط همون موقع خواستم به محفلیا بپیوندم به قبر سیاه خودم همون یه دفعه بود!

2-به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
1-خب چون قول دادم صادق باشم میگم! ارباب سنگدل تر از دامبلدور هست.
2-خب دامبلدور ریش داره ولی ارباب ریش و دماغ نداره.
3-ارباب یاران بیشتری از دامبلدور داشت!

خب هدف اگه منظور از هدف رسیدن به اون درجه ای که بعد از بلاتریکس و پلاکس و... من کسی باشم که بهم اعتماد میکنند بله هدفم همینه.

خب من همیشه پروفسور رو ریشولی دیدم!ولی قصدم بی ادبی نیست ها!

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
خب ویزلی ها آدمای ساده ای هستند ولی خب از همون راهی که ارباب شکم ما مرگ خوارا رو سیر میکنه!

٦-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
خب اگه قرار باشه بکشمش اول گردنشو میشکونم بعد پاهاشو میشکونم بعد مینداختمش جلو مارا! خب یه حسی بهم میگه من زیادی با برخورد فزیکی موافقم!

خب براش پیتزا ی محفلی تند سبزیجات درست میکنم تا خوب باشه!

خب حتما ذوب شده!

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
خب اگه اون ریش رو به عنوان بند لباس استفاده کنیم خوب میشه!
-------------------------------------------------------------
موضوع اصلی این بود که هوا خیلی سرده بزارین من بیام تو!

اینقدر مظلوم نمایی نکن مارکوس. کجای هوا سرده؟ یه کم خنکه فقط. اونم خوبه. لذت ببر.

هنوز زوده. راستش خیلی هم زوده. توضیحاتش رو توی نقد پستتون گفتم.

فعالیت کنین. بخونین و بنویسین. وقتی احساس کردین اشکال های نوشته ها و ایفای نقشتون برطرف شده، اگه خواستین بازم برگردین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۶ ۰:۴۵:۴۷

Mr.Marcoos Fenoeek

پیام زده شده در: ۲۳:۱۰ پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰

رامودا سامرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۵ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۳:۵۴ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲
از قلب شکننده تر توی دنیا نیس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 56
آفلاین
سلام بر بلای خنده رو و مهربون!

متاسفانه لایق نبودم توی ارتش تاریکی حضور داشته باشم!

اربابمون خیلی مهربون، با اُبهت و خلاصه یه قهرمان واقعی هستن!
ولی دامبلدور ... یه هیولای ریشوی ترسناکه!

می خوام نشون بدم مرگخوارا هم دِل و احساس دارن!
مثلاً عشق و علاقه بانو مروپ نسبت به ارباب به کلِ عشقای دروغین محفلیا می ارزه.

مالی ویزلی: ماهی حبابی!

راستش من چند وقت پیش یه شایعه ای شنیدم که می گفتن ویزلیا در ابتدا یه خانواده ی نُه نفره نبودن، بلکه حدوداً صد نفری می شدن!
بعدشم مالی ویزلیِ خبیث هر شب برای شام یکی از صد بچه رو می اندازه توی تنور و اینجوری غذای مورد نیاز افرادِ باقیمونده خانواده رو تامین می کرده و این روند ادامه داشت تا الان که فقط نُه نفرشون باقی موندن!
به نوعِ خودش یه فاجعه ی جانسوزه!

ببندیمشون به یه صندلی و یه فیلم هندی غمگین نشونشون بدیم!
ترجیح می دم از دَه کیلومتری اونجا هم رد نشم؛ وگرنه افسردگیم باز اُوت می کنه.

برای پرنسس یه دستمال که طرحِ یه پیتزا روش گلدوزی شده می دوزم تا هر وقت دلشون گرفت، باهاش اشکاشون رو پاک کنن و علاوه بر این با دیدنِ پیتزای روی دستمال، ذهنشون از موضوع ناراحت کننده منحرف می شه و می ره به سمت پیتزا!

من که هیچ وقت درباره چیزایی که بهم مربوط نمی شه کنجکاو نبودم، ولی حتما جدا شدنِ دماغشون از صورتشون خیلی دردناک بوده!

می تونیم اشکامون رو باهاش پاک کنیم!

ولی وایسا، حالا که دارم منطقی تر فک می کنم ریش به اون زبری صورتو زخم می کنه اصلاً، پس قاعدتاً باید بدون استفاده باشه.
اگه تایید نشدم و فردا سیل اومد اونم در صورتی که ابری توی آسمون نبود، بدونین منبع سیل از ابرای توی چشم من بوده!

سلام رامودا!
تیکه انداختی به من الان؟
رامودا پست هات رو خوندم.
باید به تلاشت ادامه بدی تا بیشتر و بیشتر پیشرفت کنی. اما تا اینجای کار رو خوب اومدی جلو. بیا تو ببینیم چه می‌کنی.

تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ ۱۵:۰۰:۲۳

پسره ی خاله زنک!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

جسیکا ترینگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۶ پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۱:۴۵ جمعه ۳ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
۱- هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.

من عضو محفلم ولی می خوام مرگ خوارم باشم جاسوس خوبیم باور کنین !

لرد ولدمورت ت داره ولی دامبلدور نداره.

3- مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟

ارباب صدا کردن لرد سیاه. ( به جون ارباب خیلی دوست دارم. )

الکس ویلیام: خرخون دامبلی ( به معنای کسی که خیلی طرفدار دامبلدوره! کافبه به نگاه به شناسش بکنید. )

تا وقتی براشون کار کنن یه نونی چیزی می دن ولی در حد بخور و نمیر بعدم که دیگه انصراف بدن از بی غذایی می میرن. اینجوریه که واسه محفل کار می کنن مگرنه فکر کنم در خواست خودشون نیست.

یلفحم کنیدش. ( برعکسش کنید.)

وای خداااا یعنی می گید شانس ملاقات لرد نجینی رو پیدا می کنمممم؟؟؟ هر کاری ایشون در خواست کنن می کنم. اصلا جون من برای ایشونننن. البته با اجازه لرد سیاه!

ساکت ! چه جور مرگ خواری همچین سوالی می پرسه؟ تو فیکی ؟ البته که ما لردو همینجوری دوست داریم !

سیم ظرف شویی ! البته اگه مالی ویزلی با اون ریشا هی واسه پسراش از اون لباسای مسخره درست نکنه یکم واسه ماها هم بگذاره سیم ظرف شوییش می کنیم.

تا تونستم خلاقیت به خرج دادم توروخدا قبول کنننننن.
اولین نفری می شم که هردوشم دیگههه. به وضوح نمی گم واقعا طرف کیم چون از اون یکی حذف می شم و طبیعتا به نعف هیچکس نیست ولی من همیشه عاشق دردسرم.

ویرایش :
راستی یادم رفت بگمممممم. قبلا از مرگخوارها بدم می اومد الان دوس دارم. عجیبه نه. ولی دوست دارم. به هر حال بگم توبه کردم !

جسیکا عزیز!
متاسفانه امکان اینکه همزمان عضو دو جبهه باشید نیست.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط جسیکا ترینگ در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۳ ۲۲:۵۰:۴۰
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۳ ۲۳:۱۰:۴۴

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سو سو میزنند...فرزندان هلگا میدرخشند!
تصویر کوچک شده
بله تا زنده ایم واسه هافل می جنگیم.
123 هافل برنده می شه !

پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰

کروینوس گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱
از عمارت پر شکوه گندزاده کش گانت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 19
آفلاین
سلام بلا!
هـــعــــی... گفتم دوباره درخواست عضویت بدم و شانسم رو امتحان کنم!
(و. ن۱: درباره شخصیت کروینوس؛ خب گفتم تا ایده‌ی خوبی به ذهنم نرسیده، شخصیت پردازیش نکنم!)
(و. ن۲: همینظوری گفتم!)

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.
محفل؟! محفل مگه به جمعایی و جاهایی نمی‌گن، که آدمای بیخود توشن؟!
من مگه آدم بیخودی‌ام؟! یه سن و سالی دیگه از ما گذشته!

ارباب = قدرت
دامبلدور = توهم
تفاوتی بهتر از این؟

بغل کردن ارباب!

آلبوس پرسیوال ولفریک برایان دامبلدور: دمبه‌ی نپخته!

خودخوری!

عصای منو یه بار تو سرشون بزنین!

به عنوان غذا دستم رو برای خوردن بهشون میدم!

مو و بینی اجزایی هستند، بسی نالایق!

اومممم... با شپشاش می تونیم به قشر ضعیف جامعه کمک کنیم!

اگه خونه‌تون در داره، پس یه کلید یدکم به من میدین؟

بغل کردن ارباب؟! بغل؟! بـ..غـ...ل؟!
جدمونید درست... بزرگمونید درست! اما شوخی دارید با روح و روان من؟! بغل کردن؟! پیش چشم من حرف از بغل کردن ارباب می‌زنید؟! داشتیم؟!
مسئله اینجاست که شما خوب می‌نویسی. یعنی با پایه و اساس نوشتن مشکلی نداری... اما در زمینه سوژه و شخصیت پردازی هنوز باید تلاش بیشتری بکنی. هنوز شخصیت‌‌ها اونجوری که باید و شاید براتون جا نیوفتادن و این، اصلی ترین بخش به پسته. پست های شما هنوز خامن... نیاز به زمان بیشتری داری. برای کوتاه کردن این زمان، باید بیشتر بنویسی و بیشتر بخونی. نقد‌هایی که تا الان داشتی رو با دقت بخون و سعی کن با توجه به نکاتی که تو اونا ذکر شده، چندتا پست بزنی که دیگه اون ایرادات توش نباشه. بعد دوباره درخواست نقد بده. فراموش نکن که خوندن پست‌های اعضای با تجربه خودش یه راهی برای درک بهتر سوژه و شخصیت‌هاست.
دفعه دیگه که اومدی اینجا هم لازم نیست دوباره فرم رو پر کنی. صرفا یه پست بزن و درخواست بررسی بده.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۳ ۲۲:۱۱:۲۳

پیام زده شده در: ۱۵:۱۱ دوشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۰

دافنه گرینگرس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۳:۳۱ چهارشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱
از لندن ، خیابان بیکر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 51
آفلاین
سلام بر ارباب بزرگ من! سلام بر بلا!
من خیلی علاقه خاصی دارم به خدمت به ارباب بزرگ و افتخار بزرگیست که در اختیار ارباب باشم . امیدوارم که مرا به عنوان نوکر و مخلص خود بپذیرید!

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید:
متاسفانه از بی لیاقتی ام هیچوقت نتوانستم عضو مرگخواران باشم چون خودم رو لایق ارباب نمی دانستم !

ارباب بزرگ با اینکه سر تا پا از دامبلدور متفاوت است اما کوچک ترین تفاوت انها این است که ارباب قدرت بالایی دارد و حتی بزرگترین جادوگران هم از قدرت ارباب هراس دارند تفاوت دوم این هست که دامبلدور ضعیف و پیر بود فکر کنم پیرمرد بد بخت الزایمر هم دارد ! در هر صورت ارباب قابل مقیاس با هیچ کس نیست ارباب برتر است !

نشان بدهم که جادوگر لایقی هستم و بعد از تمرینات زیاد لیاقت مخلصیه ارباب را دارم

لوسی مو هویجی

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟ در اصل خوراک ویزلی ها عصاب است برای کسی عصاب نمی گذارند و دائما در حال خوردن عصاب بقیه هستند.

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟ زمانی که خواب هستند بالای سرشان بروید و بگویید لرد ولدرمورت، آن وقت به محض شنیدن اسم ارباب به خوابی ابدی میروند !

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟ براش با بهترین گوشت ها غذا هایی درست می کنم که تا به حال نخورده ! اگر سیر نشده یک مشنگ را در کوچه ای بمبست گیر می آورم و تحویلش میدهم تا میل کند!

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟دماغ و موهای ارباب عذاب وجدان گرفتند و خودشان را بی لیقات در برابر ارباب می دانستند و زمانی که ارباب در خواب بوده فرار کردند!

حیف جنس بدی دارد که حتی برای قلم موه هم مناسب نیست اما می شود به عنوان یادگاری به دیوار آویزانش کرد، برای دکور یک خونه عالیه!

امیدوارم مرا بپذیرید مرگخواران یک دافنه گرینگرس کم داره

سلام دافنه!
قطعا و بدون شک جای شما بین ما خالیه و دوست داریم که خیلی زود بیای بهمون بپیوندی. اما قبلش چندتا کار هست که باید انجام بدی.
ببین دافنه، در قدم‌ اول، منتظر جواب نقدت باش تا ایرادات پستت رو بهت بگم، بعد باید سعی کنی اونا رو رفع کنی و کیفیت پست‌هات رو بهبود ببخشی. چرا باید پیشرفت کنی؟ چون جبهه مرگخواران یه گروهه و فعالیت انفرادی هر عضوش، به نام گروه دیده میشه. در نتیجه هر مرگخوار، باید به سطح قابل قبولی برسه. جدا از اون، ما معمولا فعالیت‌های گروهی و ماموریت داریم که اینا اینقدر شلوغ میشن که لازمه هر عضو به تنهایی بتونه سوژه رو مدیریت کنه. پس لازمه به سطح متوسط گروه برسی تا بتونی پا به پای بقیه پیش بری.
در این بین، از خوندن پست‌‌های سایرین غافل نشو که کمک خیلی خوبی بهت می‌کنه.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲ ۱:۰۱:۱۸

واقعیت توهم است . طلا بخر!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰

بریج ونلاک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۸ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱
از کچل بودن، دست نمی کشم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
سلامی از سوی یک آرایشگر کچل به ارباب و بلا! بلا جواب نقدمون رو که نمیدی، لااقل جواب اینو بده!

نداشتم!

هر چی ارباب بگن!

آرایشگاه... می خوام آرایشگاه بزنم!

سیریوس بلک » هاپوی بد محفل!

اکسیژن می خورن!

برق رو خاموش کنیم... سکته مغزی خواهند کرد!

خب، در صورتی که پسر خوبی باشه، براش هدیه ی گیرم!

به تو چه!

شومینه! تو شومینه بندازیمش!

ارباب، بلا، مرگخواران... یه آرایشگر نمی خواین؟ برا شما نصفه قیمته ها!

سلام جناب آرایشگر!
جاش اینجا نیست، ولی خب اینجا گفتین و منم اینجا پاسخ میدم که اولا شما نقدی که مسئولش من باشم نداشتی و دوم اینکه نقد به طور معمول زمان بره. کافیه فقط در نظر بگیرید که شخصی که قراره نقد رو انجام بده هم یک انسانه و کارهای روزمره خودش رو داره. پس خوندن پست‌های قبلی تاپیک، خوندن پست‌های قبلی شما و خوندن چندباره پست آخر و نقدش زمان میبره که کاملا طبیعیه!
مشکلی که مانع ورود شما به جبهه میشه، اینه که شما با سوژه پردازی هنوز مشکل داری. هنوز سوژه هارو نمیشناسی و نمی‌تونی درست باهاشون برخورد کنی. این موضوع خیلی مهمیه. در نتیجه به فعالیت ادامه بدید و سعی کنین به نحوه پیشبرد سوژه تو پست‌های افراد قدیمی‌تر توجه کنین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲ ۰:۴۹:۲۸

کچلی رو عشقه!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰

کروینوس گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱
از عمارت پر شکوه گندزاده کش گانت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 19
آفلاین
سلام بر نتیجه عزیزم و یار وفادار نتیجه، بلا!

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.
محفل؟! مرگخوار؟! سیاه سیاهه، سفیدم سفیده! (ما سیاهیم!)

دامبلدور؟! ولدمورت؟! ولدمورت به نظر خفن میاد! دامبلدور هم اسمش شبیه تنبکه! اما خودشو ندیدم!

عه... والا، جادوگر سیاه بودن!

محفلی؟ اگه همین دامبله که، تنبک بی صدا!

ویزلی؟! آها، ویزلی! اون موقع ها تو پیام امروز می گفت در اثر بی غذایی مردن!

خب... پیشته!

چون ماره، جونمم براش میدم!

مگه مو و بینی نداره؟

مگه ریش داره؟!

نتیجه جون! جایی تو خونه ات که بالا کشیدی داری؟

سلام یار وفادار نتیجه، به پدر پدربزرگ!
جادوگر سیاه بودن هدفی بود بسی جاه طلبانه!
ولی من متوجه نشدم... خونه‌ای که بالا کشیدی؟! از شما بعیده آقای پدر پدربزرگ! تمام املاک دنیای جادویی متعلقه به ارباب... بدون چک و چونه.

تعداد پست‌هاتون خیلی کمه، اما کیفیتشون بد نیست. اما ایراداتی دارید که مهمن و باید رفع بشن. در نتیجه کاری که باید بکنین اینه که سعی کنین کیفیت پست‌ها رو بهبود ببخشید. بیشتر بنویسید، بیشتر بخونید و لطفا نقد بگیرید تا زودتر متوجه ایرادات بشین و بتونین حلشون کنین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط کروینوس گانت در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۳۰ ۲۲:۱۹:۴۳
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲ ۰:۴۳:۱۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.