هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۱۲:۳۰:۵۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲

هافلپاف

نیوت اسکمندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۱:۴۴ یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۹:۳۷:۰۷
از کجا انقد مطمئنی؟!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
هافلپاف
پیام: 147
آفلاین
بله، سرانجام روزی همه چیز به پایان می رسد!
تنها بی پایان خداوندگار عالم است...
اما پایان یک چیز چیست؟!
پایان، زمانی اتفاق می افتد که پردازنده ای در کار نباشد!
مانند انیمیشن "کوکو" که اگر شخصی ازین دنیا برود و درآن دنیا هم کسی را نداشته باشد که یادش کند، پایان او اتفاق می افتد.
حالا آیا روزی را می بینیم که داستان های هری پاتر پردازنده ای نداشته باشد؟!
جواب من "خیر" نیست! زیرا اگر روزی دنیای داستان ما راکد شود، امکان جایگزین شدن آن با حوادث و اتفاقات دیگر ممکن است!
پس می توانم بگویم "شاید" چرا که خانم رولینگ هنوز در حال دیدن خوابهای خوبی برای ماست. و به این زودی، چراغ پر فروغ دنیای هری پاتر( حداقل تا 60-50 سال دیگر) خاموش نخواهد شد!

تصویر کوچک شده

.یادگار گذشتگان.

سفر کردم که از یادم بری، دیدم سفر لازم نبود
خود همین کارها که کردی، رفتنت واجب نمود

پاسخ به: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰

مارتین کاپلستون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۰ چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ یکشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۱
از Spinners Street
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین
هری پاتر در قلب همه ما جای داره من میدانم که هری به پایان نمیرسد ما پاترهد ها هیمشه به فکر هری هستیم و خواهیم ماند و این زنجیره را هرگز نمیشکنیم

من کسی نیستم که حضورمو به کسانی که برای من اهمیتی قائل نیستن تحمیل کنم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰

امیلی دیکنسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۳:۳۶ پنجشنبه ۱۶ دی ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
قطعا اینکه بگیم هری پاتر تموم میشه خیلی مسخرس با وجود گذشت ۲۰ سال هنوزم سرتاسر دنیا میلیون ها پاتر هد وجود داره تو اماری که وجود داره شاید۱۰ در صد انسان ها باشن که اصلا هری پاتر رو نشناسن من به شخصه تموم دنیام شده هری پاتر هنوز نتونستم کتاب هارو تهییه کنم ولی حتما زودتر تهییه میکنم چون تازه پاتر هد شدم و اینجوری دیگه مطمئنم هیچوقت هری پاتر از یاد ها نمیره🥺👌🏻

Setareh (Hermione)

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۴۹:۰۹
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 170
آفلاین
تصویر کوچک شده

سلام رفقا. من موضوع جالب و قابل توجهی رو اخیراً متوجه شدم که بنظرم بیانش خالی از لطف نیست. از طرفی شاید هم برای خیلی از عزیزان سبب انگیزه گرفتن بیشتر برای فعالیت بشه و هم مقدمات ایده‌هایی رو برای ذهن‌های خلاق رو فراهم کنه. موضوع عکس بالاست!

دیتاهایی که در عکس اومده، مربوط به دوسال گذشته و کاملا جدید هستش. جدولی که مشاهده می‌کنید لیست کتاب‌های پرفروش حوزه کودک و نوجوان در سه دسته روانشناسی، رمان و علمی-تخیلی هستش. اگر دقت کنید دو اثر برجسته و پرطرفدار معاصر یعنی هری پاتر و ارباب حلقه‌ها هنوز هم در کشورمون مورد توجه کودکان و نوجوانان و احتمالا بزرگسالان هستش. این یعنی هنوز کسانی هستند که تازه کتاب هری پاتر رو خریدند و یا در آینده می‌خرند و با دنیای شگفت انگیز این کتاب‌ها آشنا میشن.

حالا فرض کنید همین جوانان و نوجوانان مثل خود ما اونقدر دنیای هری پاتر براشون جذاب باشه که بخوان کسانی که مثل خودشون باشه رو پیدا کنند و بعد ما هم با دنیای کم‌نظیر رول پلی سایت آشناشون کنیم. بنظرم این آمارها نشون میده هنوز هم آینده درخشانی در انتظار سایت جادوگرانه و اتفاقات جدید و خلاقانه جدیدی می‌تونه جریان پیدا کنه تا نسل جدید رو هم همراه خودش کنه.

درهرصورت شاید آبی خودمم گرم نشه چندان. ولی می‌دونم آدم‌های خوش فکر و خوش ذوقی هنوز در سایت هستند و یا دلسوزان قدیمی و جدیدی وجود دارند که خوشحال میشن از این اخبار و از اینکه نسل‌های آینده هم قلم به دست گرفتن و نوشتن رو یاد بگیرند، خوشحال میشن.

امیدوارم اتفاقات خوبی در پیشرو باشه.
فعلا رفقا..

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۲:۱۲ دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰

ریگولوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۰ پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱
از جایی دور از دستان لردسیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
نه... هرگز...
تا وقتی امثال من و شما هستن ادامش میدیم
هری پاتر زندگی خیلی از ما رو ساخت،ما ادامشو می‌سازیم.
بسیار سیس ماستی بود این جمله
به نظرم ما می‌تونیم نقش بزرگی داشته‌ باشیم،با اضافه کردن خانواده و رفقامون به جمع پاترهدا

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۴ چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

رکسان ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۸ چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۲:۴۳ سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲
از میتوانی درون هاگوارتز مرا بیابی :>
گروه:
کاربران عضو
پیام: 47
آفلاین
نچ نچ نچ نچچچچچچ
ممکن نیست پایان هری پاتر
یعنی ما نمیذاریم تموم شه
من یکی تا فرزند ایدمو پاترهد نکنم ولش نمیکنم

و اما بشنوید از گربه ای گریفیندوری به نام رکسان :>

پیام زده شده در: ۱۰:۲۲ شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

لایتینا فاست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۳:۲۱ دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
گرچه من امیدوار بودم خانم رولینگ کتابای بیشتری بنویسه، (و هنوزم هستم ) ولی امکان نداره داستان هری پاتر، از بین بره! حداقل نه به این زودیا!
چون این فقط یه داستان نبود، یه دنیای تمام و کمال و بی نقص بود.دنیایی که در عین جادویی بودنش خیلی هم به واقعیت نزدیکه، دنیایی که نوجوونیمون رو توش سیر میکردیم و برای من، مثل دنیای دومم میمونه!

وقتی که وارد دنیای هری پاتر میشیم، این جادوی فوق العاده، فریبنده و رویایی وارد قلبمون میشه و دیگه هم بیرون نمیاد!
این قدر قشنگه که نمیتونیم از قلبمون بندازیمش بیرون! در عوض یه جایی تو گوشه قلبمون براش درست میکنیم که تا ابد همون جا بمونه!

و این طوریه که ما جادوگر میشیم! ما جادوگرانی هستیم که این دنیا رو زندگی میکنیم، پس امکان نداره بذاریم دنیامون از بین بره.

چون جادو جریان داره..

در قلب های ما

و هرگز هم از بین نمیره!

ONLY RAVEN PRIDE
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۱ سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰

آمانو یوتاکا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۰ یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۹:۴۲ شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰
از هرجایی که امید باشه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
هری پاتر توسط مادر بزرگم به مادرم معرفی شد
وقتی 9سالم بود مادرم به من معرفیش کرد
و من تا همین امروز...با اینکه تک تک جملات کتاب ها رو حفظم...هنوز هم میخونمشون و ازشون نهایت لذت رو میبرم
هری پاتر چیزی نیست که از بین بره
هری و رولینگ هردو توی قلب ما حک شدن
و بدون شک جادوگران هم بخش بزرگی از قلب ما رو اشغال کرده^^

کسی باش که میخوای نه کسی که میخوان=)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۱:۵۸ دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰
از فلورانس، خیابان نورلند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 57
آفلاین
یک زمانی کتاب هری پاتر شاید در بین دیگر کتابها محبوبیت قدیم را نداشته باشد اما بازهم پاترهدهای آینده ای هستند که این کتاب را به نحوه های دیگر رواج دهند

Magic bridge for different hostsʕ´•ᴥ•`ʔ

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰

جیانا ماریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۸:۱۲:۴۱ جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲
از ایران_اراک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 175
آفلاین
شاید هری پاتر ۲۰۰ سال دیگه از یاد بره ولی رولینگ های دیگه ای هستند که کتاب هایی همچون این بنویسند و من سالی به دنیا اومدم که آخرین کتاب هری پاتر منتشر شد .

اکسپکتو پاترونوس

قدم به قدم تا روشنایی از شمعی در تاریکی تا نوری پر ابهت و فراگیر!!
می جنگیم تا اخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!
برای عشق!!
برای گریفندور!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.