هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: یاران لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن).
پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ پنجشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۱

اسلیترین، مرگخواران

دوریا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۵ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
دیروز ۱۹:۲۷:۳۵
از جنگل بایر افکار
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
مترجم
پیام: 305
آفلاین
دوریا بهترین ردایش را پوشیده و جلوی در سیاه بزرگی منتظر است تا برای مصاحبه وارد شود. وقتی نوبتش می‌رسد، با اضطراب از جایش بلند شده، گلویش را صاف و ردایش را صاف‌تر می‌کند. تمام تلاشش را به کار می‌گیرد تا با تمام اعتماد به نفسی که دارد، قدم بردارد. وارد اتاق می‌شود و تمام ترسش به واقعیت می‌پیوندد. بلاتریکس لسترنج، بهترین و سخت‌گیرترین مرگخوار، پشت میز نشسته است و با چشمان نافذش به دوریا نگاه می‌کند. دوریا سلام می‌کند؛ اما بلاتریکس برای خوش و بش فرصت ندارد و مستقیم سر اصل مطلب می‌رود.

1. هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

سابقه‌ی عضویت که نه... ولی دوبار سابقه‌ی درخواست مرگخواری داشتم. (سرش را پایین می‌اندازد و به دستانش نگاه می‌کند و با صدایی که می‌خواهد شنیده نشود، می‌گوید:«دوبار هم رد شدم.»)

2. به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

بینایی! ارباب توی تاریکی هم می‌تونن ببینن اما دامبلدور توی روشنایی هم باید عینک بزنه!

3. مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چیست؟

گسترش بیزینس با یادگیری جادوهای سیاه و دانش بیکران ارباب و درنهایت به خدمت گرفتن این بیزینس و پولی که درمیاره برای ارباب و هر چیزی که بخوان! و البته هرچیزی که شما بخواین، خانم لسترنج!

4. به دلخواه خود يکي از محفلي ها را انتخاب کرده و لقبي مناسب برايش انتخاب کنيد.

جیانا ماری=دختر سه چهره! که در نهایت نشون میده محفل اون چیزی که میگه نیست! و همش وانمود و وانمود و وانمود! آخه ببینین بالاخره اسمش جیاناست، ماریه، آناست، چیه؟

5. به نظر شما محفل ققنوس از چه راهي قادر به سير کردن شکم ويزلي هاست؟

قادر نیست! برای همینه که تعدادشون روند نزولی داشته دیگه.

6. بهترين راه نابود کردن يک محفلي چيست؟

شما فقط بهشون بگو:«دروغ میگی.» اینقدر تلاش میکنه ثابت کنه دروغ نمیگه که خودش انرژیش تموم میشه و به نابودی می‌پیونده!

7. در صورت عضويت چه رفتاري با نجيني خواهيد داشت؟

اسمشون پرنسس نجینیه! پس مثل یک پرنسس باهاشون برخورد می‌کنم.

8. به نظر شما چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟

من شنیدم که ایشون به یکی از معتبرترین فشن شوها رفتن و اونجا یکی از بهترین آرایشگران، این مدل مو رو بهشون پیشنهاد کرده و بعد هم ایشون رو به یک کلینیک زیبایی معرفی کرده. ایشون هم به اونجا مراجعه کردن و زیباتر شدن.

9. يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

میشه یک بوتراکل خودی پیدا کنیم و بفرستیمش اونجا زندگی کنه و بهمون اطلاعات بده! میتونه از دست پیکت هم خلاص بشه.
برای قایم کردن معجون انفجاری هم خیلی خوبه!
همینطور اگر توی یک برج زندانیت کردن، می‌تونی به عنوان طناب بندازیش پایین تا یک شاهزاده بیاد و نجاتت بده!

وقتی بلاتریکس دیگر سوالی نمی‌پرسد،‌ دوریا می‌فهمد که مصاحبه تمام شده است؛ پس خودش با ادب تمام به سمت در حرکت کرده و در راهرو، منتظر جواب درخواستش می‌ماند.

پس از خروج دوریا، بلاتریکس نگاهی به برگه پیش رویش انداخت.
-دوریا بلک… راستی نسبتش با من چیه؟! وقتی اومد رو یادمه… تلاشش برای پیشرفت رو هم دیدم! چجوری حتی اولین پست کوییدیچش رو هم یادمه، اما یادم نمیاد رد شدن درخواست مرگخواریش رو؟ احتمالا خیلی وقت پیش بوده! اما رد شدن که مهم نیست… پشتکار داشتن مهمه! بیزینس هم بلده… پول… افزودن به ذخایر ارتش سیاه… خوشم اومد! این جوهر خالکوبی من کو؟!

تایید شد!

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۴ ۲:۳۵:۳۷
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۴ ۲:۴۰:۴۱

Tranquil Departure
,Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing
.there is a field. I’ll meet you there
*
.I believe in poems as I do in haunted houses
.We say, someone must have died here
*
You are NOT the main character in everybody's story
*
Il n'existe rien de constant si ce n'est le changement
*
Light is easy to love
Show me your darkness

پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

Aysu

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۸ سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
از ◝ 𖥻 In The Moon ぃ ˑ ִ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
پاهایش تا زانو توی برف فرو رفته بود.درحالی که از سرما میلرزد به طرف خانه ای که به سختی در طوفان دیده میشود هجوم برد.
با پایش ضربه محکمی به در میزند.
با باز شدن در سریع وارد خانه شد.آماده میشود سلام کند.که...با دیدن چوب دستی هایی که از نوک دماغ تا پاهایش را نشانه گرفتند آب دهانش را قورت میدهد و لبخند ملیحی روی لب هاش شکل میگیرد و اولین چیزی که به ذهنش میرسد را به زبان می آورد.
-راستش من برای..برای عضویت اومدم

-

۱-هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.
منتظر بودم فعالیت هام بیشتر شه. :)

2-به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
حجم ریش های دامبلدور مانع غذا خوردن او میشود.حتی در بسیاری از موقعیت ها دیده شده بد از خوردن سوپ مجبور به شستن ریش های خویش میشود!
ولی ارباب هیچوقت غذا در ریش هایشان گیر نمیکند .درواقع ایشان ریشی ندارند که غذا در آن گیر کند.این هم از دوراندیشی ارباب است که هیچوقت ریش نمیگذارند.

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
به قنادی ها حمله کنیم و تمام شیرینی های آنها را برای خودمون برداریم!

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
لیلی لونا پاتر: توت فرنگی
*درحالی که به شخصی که با ابرو های درهم کشیده درحال خوندن فرمش است خیره شده است. فرد را از روی چراغی که بالای سرشون درحال حرکت است و فضا را جنایی تر کرده برمیدارد میگوید:
-شما این که خودمون نباشیم رو ذکر نکرده بودید!..جدا از اون نمیدونید من وقتی داشتم این لقب رو به خودم میدادم ناراحت بودم حالا اگر خواستید خشن تر هم باشه میتونیم بگیم توت فرنگی شکلاتی..چطوره؟!*

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
امضا کردن قرارداد با رستوران های ماگلی.

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
براشون سنگ قبر درست میکنیم انقدر منتظر میشیم تا خودشون خجالت بکشن بمیرن!

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟
میبرمش خوابگاه هاگوارتز همه رو میترسونیم و بعد قبل اینکه به قتل برسیم برمیگردیم.تازهه میتونه با حیوون های من هم دوست باشه
*لبخند های ملیح فرد*

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
مگه تو از من پرسیدی چرا بینی و مو دارم که من بخوام به این سوال زشتت جواب بدم!
خجالتم خوب چیزیه.

۹-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
بافتن جوراب برای ارباب

*درحالی که دستش را زیر چانه اش گذاشته و مظلومانه منتظر جواب است*

بلاتریکس چوبدستی‌اش را از روی دماغ لیلی برداشته، عقب می‌برد.
-اومدی عضو شی؟

و بدون منتظر ماندن برای پاسخ لیلی، آرنج او را گرفته، دنبال خودش به داخل می‌کشد.
-بیا بیا ببینم چه خبره!

………
لیلی عزیز

اولین نکته این که من یه سوالی یه جایی دیدم که حالا نمی‌خوام بهش اشاره کنم ()، اون سوال به امید مرلین صرفا جهت بالا بردن اطلاعات عمومیتون بود دیگه؟
من پست‌هات رو هم خوندم. آخرین پست ایفات بهتر از پست‌های قبلیش بود، اما باز هنوز خیلی جا واسه پیشرفت داری.
هنوز انگار یه کمی پست‌هات خامن. بهترین راه برای حل این مشکل بیشتر کردن فعالیتته. هرچی بیشتر بنویسی و بیشتر بخونی، بیشتر پیشرفت می‌کنی. و برای عضویت در گروه مرگخواران هم باید برسی به سطح متوسط گروه که بدونیم توی فعالیت های گروهی می‌تونی پا به پای بقیه پیش بری.
پس فعلا بنویس و نقد بگیر و سعی کن هربار ایرادات قبلی رو رفع کنی و بهتر بنویسی.
دفعه دیگه هم که خواستی درخواست بدی، لازم نیست دوباره فرم رو پر کنی. فقط اینجا یه پست بزن که من برم و دوباره بررسی کنم پست‌هات رو.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶ ۱۴:۳۲:۳۶

◟·˚ᨳ 𝗍𝗁𝖾 𝗆𝗈𝗈𝗇 𝗂𝗌 𝖻𝖾𝖺𝗎𝗍𝗂𝖿𝗎𝗅, 𝗂𝗌𝗇'𝗍 𝗂𝗍

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱

دیانا کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۰ یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱:۱۱:۰۸ دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳
از خونت خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
نقل قول:

دیانا!
آیا ممکنه ته قلبت هنوز سفیدی باشه؟
با فرض بر اینکه شما قلبتم سیاهه و انتقام تنها دلیلی که می‌خوای به ما بپیوندی نیست، باید بگم که انتقام همیشه انگیزه خوبی برای پیشرفته… پس من قبول می‌کنم حرفت رو که بخاطر انتقام هم که شده، تلاشت رو خواهی کرد! اما قبلش، باید بدونی که من برای تایید کردن و کوبیدن نشان مرگخواری روی ساعد شما، نیاز دارم بدونم در چه سطحی هستی. و این کار امکان پذیر نیست، جز با خوندن پست‌های ایفای نقشی و دیدن فعالیت شما. پس کاری که باید بکنی، فعالیته.
بنویس، نقد بخواه، پیشرفت کن و بعد، اگر از سیاه بودنت مطمئن بودی، برگرد اینجا.

موفق باشی.

چقدر باید جلو برم که بتونم مرگخوار بشم؟ و چی کار باید بکنم که ثابت کنه سفیدی ای درون من نیست؟ من مطمئنم کوچکترین روزه نوری درونم وجود نداره.
دفعه بعدی دوباره باید فرم رو پر کنم؟

دیانای عزیز

ببخشید که جوابتون اینقدر طول کشید. تقصیر بلا نیست. من قرار بود بهش اطلاع بدم. ولی پست شما رو ندیدم و نگفتم. برای همین جواب داده نشد. امروز گفتم و میاد و جواب می ده... الان فقط اومدم توضیح بدم که چرا اینقدر طول کشید.
………..
دیانا!

اول از همه ببخشید بابت تاخیرم در پاسخگویی. این چند روز مشغله زیادی داشتم.
ببین مدت زمان فعالیتت برای ما مهم نیست، کیفیت پست‌هات مبنای تصمیم گیریه. باید کیفیت پست هات به سطح متوسط گروه برسه تا تو فعالیت های گروهی، بتونی پا به پای بقیه پیش بری. بهترین راهی که برای این کار وجود داره، خوندن پست‌های اعضای با تجربه سایت و نوشتنه. باید بنویسی و نقد بخوای. وقتی نقدت رو گرفتی، با توجه به نکاتی که بهت گفته شده، پست‌های بیشتری بزن و سعی کن ایرادات قبلی رو اصلاح کنی.
در مورد سیاه بودنت هم، مرگخوارا معمولا (اصطلاحا) سیاه می‌نویسن. حالا این یعنی چی… ببین مثلا یه محفلی ممکنه تو پستش بنویسه «ولدمورت» ولی یه مرگخوار هیچوقت همچین چیزی نمی‌نویسه و «لرد سیاه» رو جایگزین می‌کنه.
به طور خلاصه یعنی باید سیاه بودن شما تو پستت معلوم باشه. حالا وقتی بنویسی و نقد بگیری، بیشتر متوجه این موضوع میشی.
دفعه بعدی هم لازم نیست فرم پر کنی. فقط بیا اینجا یه پست بزن که من ببینم و پاسخ بدم.
هر سوالی هم داشتی می‌تونی بهم پیام شخصی بدی.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶ ۰:۱۵:۵۴
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶ ۱۴:۰۷:۵۲

بی صبرانه منتظر قربانی بعدی ام

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

دیانا کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۰ یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱:۱۱:۰۸ دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳
از خونت خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
۱_ هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.
اول می خواستم به یاران دامبلدور بپیوندم ولی قبول نشدم. جدا از انگیزه انتقام، انسان نبودنم باعث شد به راه تاریکی و قدرت قدم بزارم

2-به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
دامبلدور وانمود می‌کنه قویه. حتی از بهترین دوستش دوری میکرد چون ضعیف بود. ولی لرد سیاه راهکار هوشمندانه ای برای بیشتر زنده موندن پیدا کرد تا جهان رو به نفع اصیل زاده ها تغییر بده.

3- مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
به دست آوردن قدرت و نویسنده بهتری شدن

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
نویل لانگ باتم: لایق مرگ

کشتنشون

اثبات ضعف دامبلدور

از جایی که علاقه زیادی به مارها دارم هرکاری بخواد براش میکنم

دوست ندارم بدونم مطمئنم ارباب راه درستی انتخاب کردن و در اون راه اونها رو از دست دادن

۹-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
موی مصنوعی و... انقدر قابلیت هاش زیاده که قابل توصیف نیست

دیانا!
آیا ممکنه ته قلبت هنوز سفیدی باشه؟
با فرض بر اینکه شما قلبتم سیاهه و انتقام تنها دلیلی که می‌خوای به ما بپیوندی نیست، باید بگم که انتقام همیشه انگیزه خوبی برای پیشرفته… پس من قبول می‌کنم حرفت رو که بخاطر انتقام هم که شده، تلاشت رو خواهی کرد! اما قبلش، باید بدونی که من برای تایید کردن و کوبیدن نشان مرگخواری روی ساعد شما، نیاز دارم بدونم در چه سطحی هستی. و این کار امکان پذیر نیست، جز با خوندن پست‌های ایفای نقشی و دیدن فعالیت شما. پس کاری که باید بکنی، فعالیته.
بنویس، نقد بخواه، پیشرفت کن و بعد، اگر از سیاه بودنت مطمئن بودی، برگرد اینجا.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط دیانا کارتر در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲۴ ۱۷:۱۶:۲۵
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱ ۴:۳۴:۳۷

بی صبرانه منتظر قربانی بعدی ام

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

ریونکلاو، مرگخواران

سوزانا هسلدن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰
آخرین ورود:
دیروز ۰:۲۲:۱۳
از بچگی دلم می خواست...
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 90
آفلاین
سلام !!

لطفاً تشریف ببرید طبقه پایین

۱-هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.

رزومم رو گم کردم ، فک کنم یه موش از مرلین بی خبر جویدتش .

اما خب ، فکر نکنم داشته باشم یا فکر کنم نداشته باشم .

ارباب (ت) دارن ، پرفسور (ب)⁦(☞ ͡° ͜ʖ ͡°)

چندیست حیوانات جنگل تاریک سر خود شدند و دیگه از بنده حساب نمی برن ، گفتم منم بیام تاریک بشم شاید فرجی حاصل شد .⁦ʕ·ᴥ·ʔ⁩

فاکس ( ققنوس خانگی دامبلدور ) : دزد آب زیر کاه

بریان نمودن ققنوس هایشان
و پیشکش گوشت آنها به ویزلی ها

رها نمودن مقداری مگس در محفل ، جهت نیش زدن {مگس بود نیش میزد یا پشه ؟}
صد در صد تضمینی .

نگران نباشید ، با هم کنار میایم

نظری ندارم .

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید

اسکان شپش های کمیاب قرن پنجم و جلوگیری از بیخانمان شدن و انقراض آنها

بافتن آن توسط محفلی ها جهت سر نرفتن حوصله

طبقه ی همکف |

تق تق تق تتتق تق تتق (وی درحال کوبیدن مشت هایش به در عمارت ریدل ها )

سوزانا!
چیه هی تق تق تق؟ فکر کردی ما مشکل شنوایی داریم؟ وقتی در رو باز نمی‌کنیم یعنی خونه نیستیم! می‌بینی که... خونه نیستیم. برو یه وقت دیگـــ... آخ! نرو نرو... لردسیاه آنلاین شدن... بیا... بیا ببینیم چی میگی!

تاریکی خوبه. همه باید تاریک بشن... دنیا قشنگ تر میشه و در ضمن اونی که نیش میزنه نه پشه‌اس نه مگس... پیکسیه، پیکسی!
در مورد نجینی هم والا که من نگران نیستم. حقیقتا خیلی هم خوشحال می‌شم اگه همه مرگخوارا با نجینی به مشکل بخورن و ارباب همشون رو بندازن بیرون، جز من که همیشه با نجینی به خوبی رفتار می‌کنم. چی بهتر از این؟

سوزانا من چندتا از پست ها و آخرین نقدتون رو خوندم. ایراداتی وجود دارن که باید رفع بشن. اما من فکر می‌کنم این ایرادات بعد از عضویتتون در جبهه سیاهی هم قابل حل شدنن. پس اون دستتون رو بذارید رو میز که یه خالکوبی بکوبیم روش... باشد که سیاه شوید!

تایید شد!

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۲۳ ۲۱:۱۰:۱۹

˹.🦅💙˼

پیام زده شده در: ۱۰:۲۲ جمعه ۲۹ بهمن ۱۴۰۰

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۷ سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
اول از همه یه پیامی دارم برای بلای عزیز...
ارباب حرمت داره نه لذت

1-هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.
کلا با سابقه داشتن به طور جدی مشکل دارم

برعکس آقا،دامبلدور که اسمش ورد زبون هاست به زبون آوردن اسم ارباب خیلی هراسناکه خودشون که دیگه بماند

شرارت به وقت افق چشم های ارباب

دامبلدور:ریشو کمند

هرچی که تا به حال خوردن رو بالا بیارن دوباره بخورن

چراغ ها رو خاموش کنیم

موهای زیر بغلشون رو اصلاح میکنم

از قرار معلوم ارباب رفته جلو آینه، از ابهتی کا داشتن خود به خود موهاشون ریخته دماغ شونم خود به خود افتاده
هرچند که از جذابیت و بِلا کشی شون چیزی کم نکرده

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
ترکيب ريش با شکر و فروش با نام تجارى حاج دامبل

ارباب میدونم تازه واردم و تعداد پست هام کمه ولی مرلین رو خوش میاد تو این سوز و سرما بمونم؟
حیف نیست شما که این همه دارا اید یه مرگ خوار نازنینی مثل من نداشته باشید؟

ماتیلدا!
(پیغوم پسغوم میدی به من؟
تایید نشد! بفرما بیرون سد معبر نکن! خیر! تایید نمیشه! بفرما بیرون وقت ما رو نگیر! اصرار نکن! خیر!)
ریشو کمند!
افـ… افق… افق چشم های ارباب؟! شما واقعا از جونت سیر شدی آره؟ می‌خوای چشم‌هات رو بذارم کف دستت؟

ماتیلدا چند تا از پست هات و نقد آخرت رو خوندم. به نظرم پست‌هات طنز باحالی دارن. اما مشکل اینجاس که درست ازش استفاده نکردی. و دلیلش هم نداشتن تجربه‌اس! مثلا نشناختن سوژه‌ها و شخصیت‌ها و اینا. به همین دلیل الان تاییدت نمی‌کنم. برو و فعالیت کن. پست‌های سایرین رو بخون و سعی کن ازشون چیزای خوب یاد بگیری و مهم تر از همه، هر چهار، پنج پست یک بار، یه درخواست نقد بده. مثلا الان یه نقد جدید هکتور برات انجام داده. اون رو بخون و سعی کن با توجه به نکاتی که بهت گفته، چندتا پست بزنی. بعدش باز درخواست نقد بده تا ببینی چقدر از اون مشکلات حل شده و چقدر پیشرفت کردی. مطمئنم به زودی کیفیت پست‌هات خیلی بهتر میشه.
اگه کمک و راهنمایی هم خواستی، ناظر انجمن خصوصیت، جادوکار‌ها و اعضای با تجربه سایت، می‌تونن کمکت کنن.
دفعه بعدی که خواستی درخواست مرگخواری بدی هم لازم نیست دیگه فرم رو پر کنی. فقط یه پست همینجا بزن که من برم و دوباره بررسی کنم.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱ ۱:۰۷:۲۰

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۰

مرگخواران

دلفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۹ پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۲:۲۰ جمعه ۲۱ مهر ۱۴۰۲
از گالیون هام دستتو بکش!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
مترجم
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 233
آفلاین
ارباب؟

ارباب مدت نه چندان کوتاهی در خدمتتون مشغول سیاه دلی, خباثت, و شرارت بودم.

ارباب چهره و بینی بسیار متناسب و حجم موهای کافی دارن. دامبلدور از اور سایز بودن بینی و اور رشدینگ ریش و مو رنج میبرد. البته که رنج چیز خوبیه! ببره!

خالی کردن حساب های بانکی تمام ساحره ها و جادوگران دنیا!

رون ویزلی:کاهو
ارباب شاید با خودتون فکر کنید که "این اصلا مناسب نیست" و باید بگم درسته. این دقیقا همون چیزیه که من وقتی فهمیدم بابت پر کردن فرم عضویت دستمزد نمی دن, گفتم.

شکم چه لزومی داره سیر بشه ارباب؟ شکم خالی تر از غذا, جیب پر تر از گالیون

ارباب این سوال مربوط به نسخه پریمیوم میشه. با کلیک روی گزینه ای که در غربِ شمال شرقی وجود داره می تونید این نسخه رو توی تخفیف با قیمت استثنایی و فقط با 100 99.99 گالیون خریداری کنید!

پرنسس میتونه حتی در قسمت vip خلوت تنهاییم وقت گذرونی کنه. هر چی دور تر از گاو صندوق ها بهتر!

اتفاقی نمی بینم افتاده باشه؟ کسی دیگه هم اگر می بینه بیاد یه گوشه کمی دوستانه صحبت کنیم.

یکی دوبار برای فروش به عنوان کاموا جعلش کردم و توی روزنامه آگهیش کردم ارباب, کسی نخرید. به دردی نمی خوره.
دفعه دیگه به عنوان جارو آگهی میکنم ببینم چی میشه...

ارباب بیرون سرد, و ردای گرم گرونه... درو باز می کنید؟

دلفی عزیزمونو دیدیم اینجا!

اور رشدینگ!

بابت پر کردن فرم، دستمزد می خواستی؟ بیا دفتر ما. بهت تقدیم می کنیم. حسابدارمون رو که می شناسی.
دو روز رفتی، پول پرست شدی برگشتی! اسکروچ شدی. بیا برای ما پول جمع کن.

ما فقط حرف زدیم و ابراز شادی کردیم. تایید با بلاست.

بلا: سرورم!
دلفی!

یه چیزی اون بالا دیدم که نباید میدیدم. خیلی دوست داشتم بگم خوش برگشتی و تایید شد و بیا تو. اما اون قلب سیاهی که اون بالا دیدم، مانع از زدن این حرف ها میشه.
پس نمی‌زنم!

بمون همون دم در و یخ بزن. برام مهم نیست.
هرچند که می‌دونم ارباب دستشون خورد به اون شکلک…
دستتون خورد دیگه ارباب مگه نه؟

دستمون نخورد. داشتیم رد می شدیم، پامون خورد.

چیزی تا بهار نمونده. یه ماه دیگه شروع می کنه به ذوب شدن.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ ۲۲:۱۷:۲۲
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ ۱:۱۰:۵۶
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ ۱:۵۵:۵۴

تصویر کوچک شده

A group doesn't exist without the leader

پیام زده شده در: ۱۰:۰۱ شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰

رابستن لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۳ سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۷:۴۱ چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱
از عمارت لسترنج ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
به نام لرد سیاه

متاسفانه هیچ وقت نتوانستم در گروه لرد سیاه باشم

دامبلدور از نظر من یک پیر خرفت هست که هی راه میره میگه عشق مهم ترین چیز جادوییه عشق فلانه عشق بیساره اما لرد سیاه میدانند این عشق ذره ای اهمیتی ندارد و این چیزی که مهم هست قدرت هست قدرت چیزی هست که ادم رو قوی می‌کنه

می خوام هدف لرد سیاه را به سرانجام برسانم

مالی ویزلی: خوک چاق

من که فکر نمیکنم قادر به سیر کردنشین هستن اخرش مجبور به گدایی هستند

محفلی ها رو یک پخ بکنی میترسن مخصوصا بعد مردن اون پیرخرفت محفل دیگه پیش ارباب دیگه هیچی هست ولی در کل بهتره یکی از افراد به نظر قوی مثل الستور رو بگیری بدی خوراک نجینی مار لرد بزرگ البته فکر نکنم مودی لایق همینم باشه

همیشه برایش غذا میبرم و زیاد کاری باهاش ندارم چون بیشتر وقت ها نیستشدیا اگه هم بود من اجازه ندارم پیش ایشان باشم

به من مربوط نیست

ریش دامبلدور خیلی کارایی داره مثلا خود ی پا اسکاچه یا راحت با ریشش میتونه زمین جارو بزنه و دکور خوبی میشه یا وقتی ویزلی ها دیگه نخشون تموم شد میتونن از ریش دامبلدور استفاده کنن

امیدوارم بتوانم به یاران لرد سیاه بپیوندم

رابستن عزیز. چون خیلی داری پست می زنی، حدس می زنم عجله داشته باشی. جواب می دم که زودتر تکلیفت روشن بشه.

شما فعالیتت رو تازه شروع کردی. هنوز با جو ایفای نقش آشنا نیستی. اینو می شه از پر کردن همین فرم هم فهمید. مثلا "خوک چاق" اصطلاح مناسبی برای ایفای نقش نیست. طنز می نویسیم. طعنه و کنایه می زنیم. ولی کمی غیر مستقیم تر و ملایم تر. یا مثلا "ولدی خان" هم همینطور. اصولا نه سیاها می تونن لرد رو ولدی خان خطاب کنن و نه سفیدا.
گذشته از این، شما فقط داری پست تکی می زنی. کسی که بتونه سوژه های ادامه دار رو ادامه بده و نتونه تک پست بزنه، می تونه عضو گروه بشه.. این مانعش نمی شه... ولی کسی که پست های تکی عالی بزنه و نتونه سوژه ادامه دار رو ادامه بده نمی تونه. چون ماموریت ها همیشه ادامه دارن. اگه ماموریت تک پستی وجود داشته باشه در کنار ادامه داره هست. عضویت در گروه، یعنی توانایی انجام کار گروهی داشتن.

برای همین شما دیگه کم کم باید بری سراغ سوژه های ادامه دار. فعالیت کنی. اشکالای خودتو بشناسی و یکی یکی برطرف کنی. کمی هم با جو و شخصیت های ایفای نقش آشنا بشی. اینا خیلی مهمن. شما الان اگه ندونی مثلا ایوا کیه و دربارش چی می شه نوشت، فعالیت برات سخت می شه.

اینا نکته های اولیه بود که فکر می کنم برای شروع به دردت بخورن.
برای عضویت عجله نکن. این کار خودتو خسته می کنه. فعلا روی فعالیت و ایفای نقشت تمرکز کن.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ ۱۸:۴۱:۲۶

پیام زده شده در: ۲۰:۱۸ شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

تری بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۱ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
امروز ۱:۵۲:۵۲
از پشت ویترین
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
ناظر انجمن
پیام: 268
آفلاین
بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا.
حالا بیام بلا؟
دیگه گناه دارم بذار بیام.

بلا بیا اینو خاموشش کن. سرمون رفت!

(بلاتریکس «اطاعت میشه سرورم» گویان، با چماغی که معلوم نشد از کجا به دستش رسید، فرق سر تری کوبید.
-خاموش شد! )

تری خاموش!
پست‌های اخیر و نقدت رو خوندم. به چیزایی که بهت گفته شده گوش کردی و به وضوح پیشرفت خوبی داشتی.
از قدیم چی می‌گن؟ گر صبر کنی، هکتور برات معجون می‌پزه. پخت! سر بکش و بیا تو!

تایید شد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۰/۹/۲۷ ۲۲:۰۰:۳۹
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۹/۲۸ ۳:۲۲:۰۶

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰

امیلی اورگاردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۷ دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۰:۰۶ شنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
سلام ارباب! سلام بلا! اینم مال من که پستش کردم!

نداشتن سابقه با زبان خوش-

دامبلدور بینی و ریش داره ولدمورت نداره..

پز دادن...؟ دیدن حسودی کردن بقیه..؟

جینی.. هویج رنده شده...

همونجوری که حکومت قادر به سیر کردن شکم مردم دیوار ماریا و منطقه هاش بود!

بدیم تایتانا بخورنشون!

براشون پیتزا میخرم باهم بشینیم اتک ببینیم!

ارباب لازمشون نداشتن دادن رفته!

بافتن طناب برای طناب بازی...

امیلی!
اول از همه که خوش اومدی.
هدف جاه‌طلبانه‌ات رو دوست داشتم. پز بده. خوبه!
امیلی شما برای عضو شدن تو جبهه مرگخواران، اول باید شروع به فعالیت کنی. پست‌های ایفای نقش زده، درخواست‌های نقد فراوان داده و پیشرفت زیادی حاصل کنی! الان هیچ پستی نداری که من بخونم و ببینم در چه سطحی هستی. پس برو، کسب علم و خباثت کن و بعدا دوباره اگه دوست داشتی بیا.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۰/۸/۲۶ ۲۳:۰۶:۱۴

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.