هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱

گریفیندور

گرینگوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴ دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۲۱:۱۸:۰۸ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳
از شما به ما چیزی نمی ماسه
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 38
آفلاین
نام: گرینگوت

ملقب: بانکدار، نزول خور، خسیس، پول پرست، طماع ، مستر

سن: مشخص نیست، بنظر میرسد جان به عزرائیل نداده! بعضیی ها می گویند یک معامله شیرین در کار بوده، بعضی شایعات هم وجود دارد که هورکراکس های متعددی از اموال ملت ساخته؛ تخمین زده میشود کمی بیش از 550 سال.

تعلقات و وفاداری ها: پول و دیگر سرمایه ها. گریفندور را دوست دارد میگوید سرمایه گذاری روی آن سودآوری خوبی دارد.

شغل: موسس بانک، غالباً بانکدار، سابقاً نزول خور، معمولاً کلاهبردار، گاهاً هم دستی و ارتباط با مافیا، مفسد فی العرض، احتکار و انحصار.

ویژگی های ظاهری: مانند اکثر گابلین های سالخورده کوتوله؛ موه های پریشان و سفید تقریبا بلند که بیشتر متمایل به پشت سر او است، گوشی دراز و نوک تیز، دماغی گنده و عقابی. و البته چروکیده! عینکی نیم دایره شکل به چشم دارد و کت و شلوار میپوشد و پاپیون میزند.

ویژگی های شخصیتی: خسیس است، پول دوست قهار، حوصله اکثر کار ها و حرف های غیر ارتباط با پول را ندارد ، آنها را 《لاطائلات بی سر و ته 》میداند.
از جادوگران و کارهایشان خوشش نمیاید؛ نژاد پرست است! نژادش را برتر و باهوشتر فرض میکند.چوبدستی و جارو و دیگر تجیهزات مرتبطه را ناکارامد و احمقانه خطاب میکند.
جدیداً با بحران های نیهیلیستی مواجه شده و روانشناسی استخدام کرده است.

اوقات فراغت: برق انداختن تندیس طلایی خودش، شمردن پول و حسابرسی دخل و خرج ( اغلب میگوید نمی خواند )، گه گاه نوشتن نامه ای به لرد ولدمورت، به این مضمون: هرچه شما ندارید ما یک جا داریم (طول عمر و دماغ و مو ).

سرگذشت: در دهکده ای اطراف لندن، در سده 13، در خانواده ای هفت سر عائله چشم به جهان گشود.
در آن ده، گرینگوت تک و تنها نبود. میان انبوهی از برادران و خواهران خود او به بی هنری و بی ادبی، بیکار و بی عار بودن مشهور شد ، مادرش هم مخ آن را بکار نگرفت که او را از خانه به بیرون بکشد و به دام بیاندازد، هیچ رهنمودی هم از هیچ فرد دانایی نبود؛ پس پدرش با تیپ پا آن را به بیرون پرت کرد تا مانند یک گرگ بالان دیده راه و رسم زندگی را بیاموزد.
بلافاصله وارد بازار دیاگون گشت و بعد از مدتی ربا خواری و مشارکت با مفاسدین اقتصادی و مافیا ها، پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد و اعتباری برای خود دست و پا کرد و به داد و ستد پرداخت. تا اینکه در سال 1474 بانکی تاسیس نمود و به احترام خودش نامش را گرینگوتز نهاد.
در این راه با گابلینی بنام لَری آشنا شد و به عنوان معاون و دستیارش استخدامش کرد، اغلب کارهایش را او انجام میدهد و متملق درجه یک است.
در زندگیش بار ها پایش به دادگاه به دلیل فساد و تبانی و کلاهبرداری و جمله جرایم دیگر باز شد، ولی بطور عجیبی که معمولاً با گمشدن قضات یا استعفا آنها از پرونده یا حکم شتاب زده آنها مبنی بر بی گناهی گرینگوت اتفاق می افتاد، رای نهایی به نفع او ناکام می ماند یا تبرئه میشد، او این احکام را پیروزی حق بر باطل میداند و شایعات را قویا تکذیب میکند.
با همه این تفاسیر مردم بانک گرینگوتز را مکانی امن و قابل اعتماد برای نگه داشتن سرمایه خود میدانند، اما این به شرطی است که حواسشان جمع باشد.

شناسه قبلی: ریچارد اسکای

پ.ن: تو لیست شخصیتا نبود ولی تو شخصیت های داستان و کتاب هست.

لطفا تا حداکثر یک هفته‌ی دیگه، یه قسمتی از کتاب یا یه سایت یا هرجایی که نشونه‌ای از این شخصیت هست رو توی پیام شخصی برای من بفرست که بدونیم این شخصیت کی بوده و چی کار می‌کرده و کدوم بخش حضور داشته تا بتونیم اضافه‌ش کنیم به لیست.
درصورتی که چیزی نفرستین دسترسیاتون گرفته میشه، ولی تا اون موقع فعلا:

تایید شد!
خوش برگشتین.

ویرایش شده توسط گرینگوت در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۹ ۹:۴۶:۱۹
ویرایش شده توسط گرینگوت در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۹ ۱۳:۳۲:۴۷
ویرایش شده توسط گرینگوت در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۹ ۱۶:۰۵:۳۱
ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۲ ۱۲:۵۵:۱۵

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام : بیل ویزلی
نام کامل : ویلیام آرتور بیل ویزلی
جنس : مذکر
نژاد : اصیل زاده
محل تولد : حوزه مدیترانه
محل زندگی : ویلای صدفی در حومه تین ورث
بزرگترین پسر خانواده ویزلی برادر پرسی چارلی فرد جرج رون و جینی ویزلی
پسر آرتور ویزلی و مولی پرویت
دانش آموز گروه گریفیندور در هاگوارتز
ظاهر : پسری لاغر و قد بلند با موهای صاف و سرخ مایل به قهوه ای (مثل بقیه اعضای خانواده ویزلی)با چشمان قهوه ای
اخلاق : باهوش مهربون و دوستانه و در کار گروهی خوب و مسئولیت پذیر در عین حال زود از کوره درمیره و کمی انتقاد پذیره و شیطون و خرابکار هم هست
علاقه ها : علاقه زیاد به جادو و جادوگری و کشف چیزای جدید و خیلی به جماوری اشیای جادویی علاقه داره
شیرینی و شکلات هم دوست داره
چوبدستی :آلوچه جنگلی با مغز ریسه قلب اژدها
جغد : ارول
جارو :آذرخش

معرفی شخصیتت یه کوچولو کوتاهه، لطفا سر فرصت برگرد و کاملش کن.

تایید شد.
خوش اومدی!

ویرایش شده توسط lion_snake در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۸ ۱۷:۲۶:۱۰
ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۹ ۰:۱۲:۴۷

پیام زده شده در: ۱۱:۱۱ جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱

گریک الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۳ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۰:۴۰ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
از دایگون الی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
من گریک الیوندر متولد 25 سپتامبر سال 1907، چوبدستی ساز با استعداد و حرفه ای هستم.
چوبدستی ام توسط خودم ساخته شده (احتمالا ؛ به علت استعداد فراوان قبل از یازده سالگی ساختم) چوبدستی من، کمی خمیده 12سانت و از ریسه ی قلب اژدها ساخته شده است. مانند همه ی جادوگران بریتانیا کبیر، در سن یازده سالگی برای تحصیلات جادوگری در هاگوارتز به چوبدستی ام دست یافتم. از آنجا که خانواده ی من فروشگاه معروف چوبدستی فروشی الیوندر را دارند نیازی به خرید آن نبود. طبق کتاب (wand callection) این چوبدست به گونه ای طراحی شده که گویی از درختی مسن ، به پیچیده شده ساخته شده. و دارای نشانه های رونی در امتدای چوبدست قرار دارد. مشابه وضعیت چوبدست سدریک دیگوری و چارلی ویزلی و اجزای هسته یکسان با چوبدست ویکتور کرام است. بنابر این دارای شکل c خمیده است.
الیوندر نام خانوادگی یک خانواده ی جادوگر خون خالص از لیست بیست و هشت مقدس بود با این حال پس از تولد گریک الیوندر جادوگر نیمه خون (دورگه) در اوایل قرن بیستم دیگر خانواده اصیل نبود. این خانواده از قبل از میلاد در تجارت چوبدستی بوده اند. گفته میشود این نام (الیوندر) به معنای (کسی که چوب زیتون دارد) میباشد.
الیوندر معتقد بود اجداد اولیه اش با رومی ها به بریتانیا آمدند. و قرفه ای راه اندازی کردند تا به جادوگران بریتانیایی چوبدستی بفروشند.
همچنین هری پاتر در سال 1991 از او چوبدستی خرید. در سال 1996 الیوندر توسط لرد ولدمورت و مالفوی دستگیر و شکنجه شد. او بعدا توسط هری پاتر و دوستانش همراه با دیگر زندانیان نجات یافت و به خانه خاله موریلِ رون ویزلی پناه برد.

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۹ ۰:۱۵:۰۱

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

یوتاب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۲ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۴:۴۱ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱
از جزیره سبز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
اسم : یوتاب
جنس:مونث
یک جادوگر کهن خیلی قدیمی آمده از اعصار قبلی زمانی که جادوگری تازه به وجود آمد
از یاران و دوستداران دور دور جادوگر بزرگ (یه کسی معادل دامبلدور ) عضو مجمع جادوگران ایران در نبرد با مشنگانی که با جادوگران در حال جنگند (فکر می کنند جادوگر ند ) .....
چوبدستی :جادوگران ایرانی نیازی به چوبدستی برای جادو ندارند
ظاهر :پیرزنی خردمند دختری شاداب زنی عاقل بانویی دلشکسته و غمگین می تونه هر کدوم باشه
جارو :وسیله نقلیه انگلیسی هاست ما با قالیچه جابجا مشیم قالیچه ی زیباییه خیلی محترم با وقار مودب و محجوب اسمش باغ بهشته
حیوان خانگی :جادوگران ایرانی نگه داشتن حیوان را درست نمی دانند چون سلب آزادی و طبیعت حیوانه اما با حیوانات دوستند با یک کلاغ به اسم روا البته بدون هیچ نوع دخالتی در طبیعت حیوان در رسم جادوگران ایرانی نیست
خون :معمولی اصیل زادگی در ایران زیاد مطرح نیست البته بعضی خانواده های با خط خونی خاص هستند که محترمند
گروه :در هاگوارتز درس نخواندم در ایران در گروه فارابی هستم تقریبا مثل خصوصیات گریفیندور را دارد البته ملایم تر با کمی فضاهای ریونکلا معمولا کسانی که رهبر و شجاع و حکیم باشند عضو این گروهند
علاقه :خود جادو .پیشگوییهای جادویی متون جادویی کهن معجون سازی .
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

هنوز به تاپیک کلاه گروهبندی نرفتی و گروهت مشخص نشده. علاوه بر این، شخصیت های ساختگی هم تایید نمیشن. پس اگه می‌خوای وارد ایفای نقش بشی باید طبق این مراحل پیش بری:

1. خواندن قوانین ورود به ایفای نقش.
2. مطالعه‌ی بیوگرافی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز و مراجعه به تاپیک گروهبندی.
۳. انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت

ویرایش شده توسط یوتاب در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۷ ۲۲:۰۳:۳۱
ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۸ ۲:۳۹:۵۱

پیام زده شده در: ۰:۳۱ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

گریک الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۳ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۰:۴۰ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
از دایگون الی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
من الیوندر ، چوبدستی ساز قبل از سال 382 ه.ق به دنیا آمدم.
محل تولدم : حوزه مدیترانه
وضعیت خون : خالص (اصیل زاده)
اعضای خانواده ی من گرایت ، گربولد ، جرویس و گاریک الیوندر هستن.
دین : مسیح
"به من اشاره کن!" این مقاله در مورد بنیانگذار Ollivanders است. ممکن است به دنبال یکی از نوادگان او باشید که در قرن بیستم در تجارت چوب‌سازی فعال است.

اولیواندر (فرم ۳۸۲ پیش از میلاد) جادوگری بود که ظاهراً از یک کشور مدیترانه‌ای وارد بریتانیا شد و در ۳۸۲ پیش از میلاد، اولیواندر را راه‌اندازی کرد. یک باندساز متخصص، اولیواندر به جادوگران بریتانیایی باستان فروخت که چوب‌هایشان در ساخت و ساز غیرقابل اعتماد بود.

معرفی شخصیتت خیلی خیلی کوتاهه. لطفا بعدا حتما برگرد و تکمیلش کن.

تایید شد.
خوش اومدی!

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۶ ۲۳:۴۲:۲۵

پیام زده شده در: ۱۶:۲۲ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
اسم :هری پاتر

جنس:مذکر

گروه:گریفیندور

نژاد:خون اصیل

ظاهر:قد متوسط لاغر و عینکی
موهای آشفته و زخمی شبیه رعد روی پیشانی

ویژگی ها:باهوش و خلاق مدیریت خوب گروه و مسئولیت پذیر
،اعتماد به نفس بالا و کمی قانون‌شکن و کنجکاو

کاپیتان و جستجوگر تیم کوییدیچ گریفیندور

چوبدستی : آلوچه جنگلی با مغز ریسه قلب اژدها

جغد :هدویگ

جارو :آذرخش (هدیه سیریوس بلک)

متاسفانه شخصیت هری پاتر جزو شناسه‌های خاص محسوب میشه و امکان برداشتنش در حالت عادی وجود نداره. لطفا شخصیت دیگه ای از لیست شخصیت های گریفیندور یا بدون گروه انتخاب و اینجا معرفی کنید.
در ضمن این میزان توضیح برای معرفی شخصیت کافی نیست و لازمه بیشتر و کاملتر شخصیت انتخابیتون رو توصیف کنید.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط lion_snake در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۴ ۱۷:۴۸:۲۰
ویرایش شده توسط lion_snake در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۴ ۱۷:۴۹:۱۰
ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۵ ۶:۴۰:۳۰

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱

رابستن لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۳ سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۷:۴۱ چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱
از عمارت لسترنج ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
اسم: رابستن لسترنج

گروه خونی: اصیل سازه

گروه: اسلیترین(و همین طور مرگخوار )

شکل ظاهری: اصن خیلی جذاب

چوبدستی: چوب نارون و ریسه قلب اژدها 14.5 سانت و انعطاف ناپذیر

جارو: تا جادو است چه نیاز به جارو!(ناگفته نماند یک اذرخش کوچولو کنج انباری خونه اش هست)

محل زندگی: عمارت لسترنج ها

علایق: عاشق کتاب است! به غورباقه شکلاتی علاقه دارد و همچین مطالعه جادو سیاه هم خیلی دوست داره

مشخصات: برادر رودولفس لسترنج هست و از بچگی تو کار جادو سیاه بوده و تو کوییدیچ هم بدک نیست تو مدرسه شاگرد زرنگه بوده که هر خلافی ازش سر میزده
دیگه وقتی هفده سالش میشه رسما عضو مرگخوارا میشه و جز یاران وفادار لرد سیاه میشه و برادرش هم مثل اون به لرد سیاه ایمان میاوره جز اولین مرگخوارا میشن
درباره رابطش با برادش بگم که تو دوران هاگوارتز اصلا خوب نبوده سر هرچیزی مو هم رو میکشیدن و دعوا به پا میکردن و البته ناگفته نماند یک دقیقه از داداشش کوچیک تر هست و سر همین یک دقیقه باز هم همیشه دعواشونه
اخلاق خودش هم میشود گفت که زیاد اهل حرف زدن نیست و بیشتر سرش تو کتاب و یادگیری جادو سیاهه و هیچ وقت نتونست با هیچ دختری ارتباط بگیره.
وقتی هم که لرد سیاه ناپدید شد صاف رفت تو ازکابان و 14 سال اونجا بسر برد تا اینکه لرد برگشت و اون دوباره ازاد شد.
(متاسفانه بعد مرگ لرد اطلاعاتی از ایشون دیگر پیدا نشد)

تایید شد.
خوش برگشتی.

ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹ ۲۱:۴۷:۱۵
ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹ ۲۱:۴۹:۵۹
ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰ ۰:۴۶:۳۳

پیام زده شده در: ۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱

رابستن لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۳ سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۷:۴۱ چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱
از عمارت لسترنج ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
سلام سلام!
خب من یک مدت طولانی تو این سایت نبودم و دسترسی ها ازم گرفته شد
باید چیکار کنم دوباره دسترسی هام برگردن و بتونم شروع به فعالیت کنم؟

سلام!
فقط کافیه معرفی شخصیتتون رو همینجا بفرستین و دسترسی‌هاتون بهتون برگردونده میشه.

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۱۰

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱

ARTINWIZARD

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۱ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۹:۳۰:۱۸ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از جایی در ناکجاآباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر شخصیت برنگذرد

نام شخصیت: گابریل ترومن

گروه: هافلپاف

چوب دستی: چوب دستی خاس با مغز ریسه اژدها و نسبتا انعطاف پذیر

نژاد: از یه رگه اصیل زاده و از یه رگه مشنگ زاده( مادرم مشنگ زاده بوده)

جارو: نیمبوس 2002

ظاهر: قدبلند با موهای مدل بچه مـثبتی، دماغ عقابی خاندانی، خال های زیبا و خاندانی، قدبلند و دست های بلند، کمممممیییییییی خمیده، چشمانی عسلی و گرم، انگشتانی کشیده و مناسب برای چوبدستی، نه لاغراندام و نه هیکلی( میانه کلا)

علاقه ها: تیله سنگی جادویی، کوییدیچ اگرچه استعداد خاصی ندارم ، کتاب خوندن و کتاب خوندن و بازم کتاب خوندن، شیفته دفاع در برابر جادو سیاه و ریاضیات جادویی، ارشد بودن، کمک به بقیه حتی اگه از وقتم بزنم، به طور عجیبی به بیرون آوردن خاطره از سرم اعتیاد دارم و اونا رو نگه میدارم و گاهی به قدح اندیشه دفتر مدیر میرم، سعی میکنم با آدما گرم بگیرم

توانایی ها: تیله سنگیم یه چیز ماورایی هستش، تو دوئل کردن بدکی نیستم خوبم مخصوصا با جادوی پتریفیکوس توتالوس، سرعت خوندنم خیلی خوبه، خوشتیپی ای که چشم ها رو به سوختگی درجه 3 تا 1 دچار میکنه و همینطور مهارت های آوازخوانی جادویی ام هم خوبه( نگو از کجا درآوردم)

تنفرها: گیاهان جادویی، پیشگویی و تاااحدودی علوم مشنگی، افرادی که میگن میدونن ولی درواقع هیچی نمیدونن!، با ورزش های مشنگی کلا خیلی حال نمیکنم، درس خوندن تو روزهای تعطیل:(

بیو جادویی: از بچگی تو محله های جادویی یه جایی تو انگلیس زندگی میکردم و همونجا وقتی اشتباها بازدارنده پسر عموم رو پرت کردم به استعدادم تو تیله سنگی پی بردم! به دلیل کتابخانه غول اسای سخنگومون به کتاب خوانی معتاد شدم متاسفانه. دوستا و همسایه هامون همیشه به خاطر سرعت کمم مسخره ام میکردن. برادرم در کوییدیچ استعداد ذاتی داشت مثل همه خاندانمون و من حسودی میکردم
واسه همین یه روز که داشتیم بازی میکردیم تصادفا! چماق کوبوندم تو صورتش!

تایید شد.
خوش اومدی!

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۰:۱۳:۲۸
ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۰:۱۴:۰۳

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
از
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
شخصیت نام:رون ویزلی

چوبدستی:از جنس درخت بید و موی دم اسب تک شاخ

رنگ مو: قرمز آتشین

محل اقامت: پناهگاه

گروه: گروه قرمز و طلایی گریفیندور

مدرسه: هاگوارتز

نژاد: اصیل‌

توضیح کوتاه:فرزند ششم از یک خانواده نه نفری ام که مثل سایر برادرانم برای تحصیل به هاگوارتز میرم و در اونجا دو دوست گرانبها به نامهای هری پاتر و هرمیون گرنجر پیدا میکنم. از اولین سال ورود من به هاگوارتز و آشنا شدن با هری پاتر اتفاقات زیادی در هاگگوارتز رخ میدهد که ما هم در آن اتفاق ها حضور داریم....

ویژگی های ظاهری: مو قرمز دوست داشتنی به همراه صورت پر از کک و مک و به طور کلی جنتلمنم

ویژگی های اخلاقی: از مقایسه شدن نفرت دارم دوست دارم همیشه تک و همیشه تو چشم باشم

تایید شد!
خوش برگشتی.

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۹ ۱:۱۲:۳۴

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.