هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

لونا لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۰ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۳:۱۶ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام :لونا لاوگود

گروه :ریونکلا

نام پدر:زنوفیلیوس لاوگود

نام مادر :پاندورا لاوگود

پاترونوس :خرگوش

علاقه مندی ها : جانور شناسی

معرفی شخصیت : مهربون و باهوشم معمولا خلاقم
موهای ترکیبی از زرد و سفید دارم . چشم های خاکستری دارم و پوستم سفیده
عجیب و غریبم ودوست خوبی هستم بیشتر وقتا به یه جا خیره میشم و متوجه اطرافم نیستم
تصوراتم قویه عاشق چیزهای عجیبم و تو یه خونه شبیه رخ شطرنج با پدرم زندگی میکنم .
مادرم رو در ۹ سالگی از دست دادم اما اعتقاد دارم بعد از مرگ اونو میبینم
به مد اهمیت نمیدم لباس هایی میپوشم که راحت باشم و معمولا هم لباس هام عجیب و غریبه اتاقم رو هم با نقاشی ها وچیزهای بانمک و عجیب تزیین میکنم . رنگ مورد علاقم زرد و ابی اسمونی هست .
معمولا به من میگن لاوگود دیوونه اما من اهل کینه دوزی نیستم و ناراحت نمیشم .

تایید شد!
به ایفای نقش خوش اومدی!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۳ ۱۱:۲۸:۱۷

پیام زده شده در: ۲۳:۲۴ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

شان موریس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۴ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۰:۲۲:۵۴ شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
معرفی شخصیت شان موریس
...
این کوچک شان موریس مفتخرم که یکی از اعضای محفل اسلیترین هستم.پدر و مادرم نیز هردو از اعضای اسلیترین بوده اند.بلند قد ولاغر اندام هستم با چشمان و مویی سیاه و پوستی سبزه.
به علت حادثه ای که در جوانی برایم اتفاق افتاد از آن روز دچار مشکلاتی جسمی شده ام که بیشترین نمود آن کمی لنگ زدن در هنگام راه رفتن است؛که البته زیاد مهم نیست بگذریم...
کم حرفی صفت مناسبی برای من نیست ولی تمایلی به صحبت کردن با کسانی که ترجیح نمی دهم با آنها هم کلام شوم ندارم به همین علت از دید سایرین فردی کم حرف پنداشته می شوم در صورتی که اینگونه نیست.رفتارهایم غالبا متناقض اند،ولی چارچوب فکری مشخصی دارم و تناقض رفتاری ام در این چارچوب کاملا معنا پیدا می کند.به نسبت انسان آگاهی هستم و تقریبا در هر ضمینه ای اطلاعاتی دارم.
از مهمترین ویژگی های اخلاقی من به ترتیب پایبندی به اصول،صداقت و توجیه وسیله برای هدف را عنوان می کنم که البته این دیدگاه من است و ممکن است به صورت مطلق درست نباشد.
به بازی شطرنج جادویی علاقه مندم و در آن کمی استعداد دارم از ریاضیات نیز لذت می برم.
به عنوان یک اسلیترین متعصب از ماگلها وسایر گروه های هاگواردز بیزارم و در راستای نابودی آنها هر کاری را لازم میدانم.
...

بابت تاخیر تو پاسخ‌دهی عذر می‌خوام. سایت باهام سر لج افتاده بود از نظر فنی.
تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰ ۱۳:۰۵:۲۱

مرگ بر هاگواردزِ فاسد شده؛ و مرگ بر اون بچه لوس (هری پاتر)

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

اسکارلت لیشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۱ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۴ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
به نام خدا

نام شخصیت:اسکارلت لیشام

خون:اصیل زاده

گروه:اسلایترین

ویژگی های ظاهری: چشم های قرمز رنگ،موهای موج دار پر کلاغی بلند(تا پاشنه ی پا)،پوست رنگ پریده،قد متوسط،لباس هایی به رنگ قرمز،سیاه،سفید

ویژگی های رفتاری:درون‌گرا،سرد،با اعتماد به نفس،شجاع،یکمی خجالتی

علایق: ورد های جادویی،معجون سازی،شکلات،نقاشی،باران،کوییدیچ،کتاب،ریاضیات جادویی، دفاع در برابر جادوی سیاه،جادوی سیاه

اطلاعات چوب دستی
جنس: چوب درخت روس
مغز: پر ققنوس
اندازه: ۲۷ سانتی متر

دارای یک جاروی آذرخش

پدر و مادرم در وزارت سحر و جادو کار می کنند و مقام های بزرگی در آنجا دارند و در سطح بالایی از جامعه ی جادوگری زندگی می کنیم.

پدر و مادرم خیلی باهام سرد رفتار می کنن و من ازشون متنفرم.فقط یک خواهر بزرگتر داشتم که بهم عشق می ورزید و همه چیزی که پدر و مادرم باید بهم یاد می دادن رو اون بهم یاد داد ولی موقع باران از روی پشت بوم خونه ی چهار طبقمون سقوط کرد و مرد.

من به خاطر چشم هام دوستی ندارم چون همه فکر می کنن چشم های من نشانه شومی عه.
(این اطلاعات (به جز اسم) واقعیت نداره چون من نتونستم اطلاعاتی درمورد این شخصیت پیدا کنم)

(من باید بعد از اینکه گروه بندی می شدم به این تایپیک می یومدم ولی هرو دو رو با هم انجام دادم به خاطر همین الان ویرایشش کردم)

امیدوارم اصلاح بشه

مزیت انتخاب شخصیت‌های شناخته نشده همینه که می‌‌تونی به میل خودت هر شخصیتی می‌خوای براش تعریف کنی. اما همچنان معرفی شخصیتت کوتاهه و نیازه که بیشتر راجع بهش توضیح بدی. لطفا بعدا حتما برگرد و معرفیت رو تکمیل کن.
تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۴ ۱:۱۵:۳۷

پیام زده شده در: ۲:۰۰ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

noyant

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۷:۰۹:۰۱ شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اسم: جیمز پاتر

خون: اصیل زاده

گروه : گریفیندور

چوب دستی: ۳۱ سانتی جنس چوب افرا و ریشه پر ققنوس

جستجوگر کوییدیچ گریفندور بودم
استعداد زیادی در جادو دارم، به دوستانم کمک میکنم و دامبلدور گفته که استاد مقابه با جادوی سیاه در آینده منم
سرم تو درس و کتابه ولی به موقع تخس هم هستم و روزی مدیر هاگوارتز میشم
ویژگی ظاهری:مو های مشکی، دستای کشیده، دماغ کوچک،ابرو مشکی، چشم قهوه ای و بعضی مواقع تو نور آبی

شخصیتی که معرفی کردی تقریبا برای ما توی کتاب شناخته‌شده‌س و بنابراین باید ویژگی‌های شخصیتی، ظاهری و زندگینامه‌ش رو مطابق با کتاب بنویسی و نه در تضاد با اون. بنابراین یا همین شخصیت رو بردار و اون چه که ازش می‌دونیم رو برای معرفی شخصیت در موردش بنویس، یا یه شخصیت کم‌تر شناخته شده یا ناشناس از لیست شخصیت‌ها انتخاب کن و مطابق با میل خودت شخصیتش رو تعریف کن.
تایید نشد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۴ ۱:۱۱:۱۸

.노얀.

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

ریونکلاو

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۶:۲۲:۰۷ جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲
از ........ نمیخوامممممممممممممممممممممممممممم
گروه:
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 22
آفلاین
روونا رینکلاو
12 سال
چوب گردو و پر قفنوس
گروه رینکلاو
اصیل زاده
کاپیتان تیله سنگی
روونام با پدر ر و مادرم توی دره گودریک زندگی میکنیم پدرم عضو دپارتمان اجرای قوانین جادویی است و مادرم در اداره سوءاستفاده در محصولات مشنگی کار میکند
من در معجون سازی و دفاع در برابر جادوی سیاه مهارت زیادی دارم و عاشق ریاضیات جادوییم
در انجام دوئل هم خوب هستم .
بهترین دوست من یک مشنگ زاده است که درسش خیلی خوبه و باهوش ترین دانش اموزیه که میشناسمش یه جورایی خیلی شبیه مادر هرمانی گرنجر است
من دوست دارم یک کارگاه بشم .
من در تلاش هستم که یک نمونه از نقشه غارت گر رو برای خودم بسازم اما تا الان موفق نبودم .
من برای شکست یک غول غار نشین که وارد دخمه ها شده بود و نزدیک بود که چندتا از بچه رو بکشه مدال افتخار گرفتم.

قبل از معرفی شخصیت اول باید به این تاپیک بری تا گروهبندیت انجام بشه. بعد از اون می‌تونی دوباره اینجا برگردی.
تایید نشد.

ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۴ ۱:۰۷:۱۸

سرم را کلاه گذاشتند گفتند کلاه گروهبندی است، گروهم را مشخص کردند و کلاه برداری کردند، دیدند ردایم پاره است به من وصله چسباندند، دیدند کفش ندارم برایم پاپوش دوختند، ریاضیات حالیم نبود پس حسابم را رسیدند، روزگار واقعا جادویی است زیرا هیپوگریفمان تخم نمیگذارد اما شیردالمان هرروز می زاید! آری اینگونه بود که جادوگر شدم.

پیام زده شده در: ۵:۲۹ شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱

Malfoyprince

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۵ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۲:۴۹ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دراکو مالفوی
تنها فرزند لوسیوس و نارسیسا مالفوی
اصیل زاده
اسلیترین
جستجوگر تیم کوییدیچ

ویژگی ظاهری : چشم های خاکستری رنگ، مو های بلوند و صاف، پوست کمی رنگ پریده، قد بلند، معمولا مشکی میپوشم

ویژگی های رفتاری : شوخ طبع، شیطون، عاشق بهم ریختن نظم کلاس ها، کمی مغرور، دوست دارم بقیه رو دست بندازم

علایق : سیب سبز، شمع، مار ها، پیانو، دست انداختن بقیه، موزیک های بی کلام و خیلی ملایم

پدرم یه مرگخواره و بخاطر اشتباه پدرم لرد ولدمورت من رو هم مرگخوار کرد و مامور شدم تا البوس دامبلدور رو به قتل برسونم
مادرم خواهر بلاتریکس لسترنجه و نقطه اتصال دو خانواده مالفوی و بلکه
یه جن خونگی به خانواده ما خدمت میکرد به نام دابی که بخاطر دفاع از هری پاتر و دوستاش کشته شد

همه فکر میکنن من یه پسر بد ذاتم درحالی که بار ها و بیشتر از همه به فکر بقیه بودم
همیشه دوست داشتم بتونم دوست های خوبی برای خودم پیدا کنم ولی هیچوقت موفق نشدم
امیدوارم بتونم یه روزی دوست های خوبی پیدا کنم
‌بوی معجون عشق من ترکیبی از چمن، کاغذ پوستی، نعناع و سیب سبزه

تایید شد!
خیلی خوش اومدی.

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ ۲۰:۰۱:۴۵

پیام زده شده در: ۱۸:۵۳ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

ssssadra

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۸ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۸ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به نام خدا
نام:بارون خون آلود (شبح گروه اسلیترین)

سن:اه سنم را به هیچکس نمیگویم چون خاطرات هولناکی داشتم
من در گروه اسلایترین بودم
من به دختر ریونکلا علاقه مند بودم چون او خیلی باهوش بود
مادرش من را به سوی پیدا کردنش فرستاد من دنبالش کردم
خیلی عصبی بودم
بسیار عصبی
...
خیلی حالم بد بود چاقویی درون جیبم بود
او را پیدا کردم بسیار از کرده خود پشیمان شدم
چاقوی خون الود را برداشتم سپس دار فانی را به ودا سپردم

معرفی شخصیتت خیلی کوتاهه و درواقع چیز زیادی هم درمورد این شخصیت نمیگه.
ممنون میشم اگه یه معرفی مفصل‌تر که ویژگی‌های شخصیتت رو توش شرح داده باشی و بخشی از زندگینامه‌ت رو هم داشته باشه بنویسی و دوباره بفرستی.
برای اینکه بهتر متوجه منظورم بشی می‌تونی چندتا از معرفی‌های تایید شده‌ی همینجا رو بخونی.

فعلا تایید نشد.

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ ۱۶:۴۲:۵۸

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

ARTINWIZARD

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۱ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
امروز ۹:۳۰:۱۸
از جایی در ناکجاآباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
به نام خداوند جادو و خرد کزین برتر شخصیت برنگذرد

نام شخصیت: گابریل ترومن

گروه: هافلپاف

چوب دستی: چوب دستی خاس با مغز ریسه اژدها و نسبتا انعطاف پذیر

نژاد: از یه رگه اصیل زاده و از یه رگه مشنگ زاده( مادرم مشنگ زاده بوده)

جارو: نیمبوس 2002

ظاهر: قد بلند و نسبتا لاغر ، موهای آشفته و زرد، چشمانی سبز و براق، نگاه همیشه پرسشگر ، عاشق رنگ سبز و آبیم و معمولا لباسی به همین رنگ ها میپوشم ( زردم دوست دارما)

علاقه ها: تیله سنگی جادویی، کوییدیچ اگرچه استعداد خاصی ندارم ، کتاب خوندن و کتاب خوندن و بازم کتاب خوندن، شیفته دفاع در برابر جادو سیاه و ریاضیات جادویی، ارشد بودن، کمک به بقیه حتی اگه از وقتم بزنم، به طور عجیبی به بیرون آوردن خاطره از سرم اعتیاد دارم و اونا رو نگه میدارم و گاهی به قدح اندیشه دفتر مدیر میرم، سعی میکنم با آدما گرم بگیرم

توانایی ها: تیله سنگیم یه چیز ماورایی هستش، تو دوئل کردن بدکی نیستم خوبم مخصوصا با جادوی پتریفیکوس توتالوس، سرعت خوندنم خیلی خوبه، خوشتیپی ای که چشم ها رو به سوختگی درجه 3 تا 1 دچار میکنه و همینطور مهارت های آوازخوانی جادویی ام هم خوبه( نگو از کجا درآوردم)

تنفرها: گیاهان جادویی، پیشگویی و تاااحدودی علوم مشنگی، افرادی که میگن میدونن ولی درواقع هیچی نمیدونن!، با ورزش های مشنگی کلا خیلی حال نمیکنم، درس خوندن تو روزهای تعطیل:(

بیو جادویی: از بچگی تو محله های جادویی یه جایی تو انگلیس زندگی میکردم و همونجا وقتی اشتباها بازدارنده پسر عموم رو پرت کردم به استعدادم تو تیله سنگی پی بردم! به دلیل کتابخانه غول اسای سخنگومون به کتاب خوانی معتاد شدم متاسفانه. دوستا و همسایه هامون همیشه به خاطر سرعت کمم مسخره ام میکردن. برادرم در کوییدیچ استعداد ذاتی داشت مثل همه خاندانمون و من حسودی میکردم
واسه همین یه روز که داشتیم بازی میکردیم تصادفا! چماق کوبوندم تو صورتش!

اگر میشه تصحیح شود لطفا!

انجام شد.

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ ۱۸:۴۰:۱۳

سرم را کلاه گذاشتند گفتند کلاه گروهبندی است، گروهم را مشخص کردند و کلاه برداری کردند، دیدند ردایم پاره است به من وصله چسباندند، دیدند کفش ندارم برایم پاپوش دوختند، ریاضیات حالیم نبود پس حسابم را رسیدند، روزگار واقعا جادویی است زیرا هیپوگریفمان تخم نمیگذارد اما شیردالمان هرروز می زاید! آری اینگونه بود که جادوگر شدم...

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

12345678912

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
نام: آلبوس سوروس پاتر
گروه: اسلیترین
نژاد: اصیل زاده
چوبدستی: چوب گردوی سیاه با پر ققنوس به اندازه بیست و دو نیم سانتی متر (بر اساس پاترمور)
جارو: آذرخش
پاترونوس: گرگ (بر اساس پاترمور)
جانورنما: مار (بر اساس پاترمور)
جغد: جغد برفی (بر اساس پاترمور)
ویژگی های ظاهری: قد بلند، موی مشکی بهم ریخته، چشم های روشن، پوست روشن، فرز و چابک و آماده برای خطر
درس مورد علاقه: معجون ها و دفاع در برابر جادو ی سیاه
ظاهر: شنل مشکی، ردای مشکی، موی تقریبا بلند مشکی و کلا مشکی
خلاصه زندگی: فرزند هری پاتر و جینی ویزلی. از اول در خانواده ای اصیل به دنبا آمد و به زودی متوجه شهرت پدرش شد. کمی که بزرگ شد فهمید میتواند جادوگر ماهری باشد تا اینکه در سن 11 سالگی با جغدی برایش نامه ای از هاگوارتز آمد.
همیشه از اینکه در گروه اسلیترین قرار بگیرد میترسید ولی بعدا دریافت که این گروه همان چیزی است که به آن نیاز دارد. او تمام تلاشش را میکند تا از تمام اعضای خانواده اش بهتر باشد.

سلاااام. دوباره برگشتم.

سلام!
خوش برگشتی.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ ۱۷:۱۴:۵۲

EVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT

بلاتریکس
پیام زده شده در: ۱۸:۲۰ جمعه ۲۳ دی ۱۴۰۱

Reyhaneh12345

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۲ جمعه ۲۳ دی ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۱۸:۲۵ جمعه ۲۳ دی ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام.من بلاتریکس هستم.علاقه ای به زیاد صحبت کردن ندارم و تنهایی رو ترجیح میدم.
شخصیت مرموزی دارم و افراد خیلی کمی باهام ارتباط میگیرن.از اون دسته ادم هایی هستم که فکر میکنن قراره دنیا رو تغییر بدن. کتاب زیاد میخونم و دوست دارم یه کتاب هم بنویسم.رنگ مورد علاقم مشکی و سبزه.عاشق طبیعتم.به ورزش رزمی و انجام دادن جادو علاقه مندم.
خب بنظرم همینقدر صحبت کردن کافی باشه.مچکرم که خوندی...

لطفا مراحل ورود به ایفای نقش رو به ترتیب طی کن و اول گروهبندی رو انجام بده و بعد اینجا بیا.

1. خواندن قوانین ورود به ایفای نقش.
2. مطالعه‌ی بیوگرافی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز و مراجعه به تاپیک گروهبندی.
3. انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

ضمنا لازمه که راجع به شخصیت انتخابیت توضیحات بیشتری بدی تا بتونی تایید بشی. می‌تونی با مطالعه معرفی شخصیت افراد دیگه تو همین تاپیک متوجه بشی که منظورم چیه. شخصیت بلاتریکس لسترنج هم گرفته شده و باید یه شخصیت خالی رو انتخاب کنی.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ ۲۰:۳۶:۳۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.