هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: لرد حلقه ها بر علیه هری پاتر
پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
اگه از نظر داستاني مقايسه كنيم به نظرم هري پاتر قشنگتره ولي اگه بخوايم داستانهارو نقد كنيم....لوتر بهتره..مثلا يكي از خصلتاش اينه كه فقط به يه نفر نپرداخته...در حالي كه تو اچ پي شخصيت اصلي فقط يه نفره.... دومين خصلتش اينه كه از دو جاي مختلف ميگه..همش بدر باره يه جاي مشخص حرف نميزنه..به همين خاطر به نظرم بهتره.

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۷:۳۸ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
با هاگرید موافقم همه ی کتاب های برای یک فرد کتاب خون محترم هستند ولی سر این دو تا کتاب اگه بخوایم از نظر موضوع بهشون نگاه کنیم موضوع ارباب حلقه ها خیلی جذاب تر می تونه باشه ولی موضوع هری پاتر فقط اینه که یک پسر میره مدرسه جادوگری حالا شما بینین رولینگ چقدر ذهنش خلاقه که تونسته این همه چیز از همون موضوع اولیه درست کنه یعنی واقعا ذهنش بازه در آخر هم اینو می تونم بهتون بگم که مقایسه ی دو اثر با هم اشتباهه مگر این که دوتاشون هری پاتر باشن ولی از دید دو نویسنده نه اینکه ارباب حلقه ها رو با هری پاتر انگار بگیم مرغ بهتره یا خروس

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۰:۲۷ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
هوم .... اصلا اسم این تاپیک درست نیست ! هیچ کتابی بر علیه کتاب دیگه ای نیست ! مگه اینکه نویسنده اش مخصوصا اینکار را کرده باشه ! به هر حال چیزی که برای من و اکثر کسایی که کتابهای هری پاتر را خوندن روشنه اینه که این کتاب جز معدود کتابهایی که همیشه اشتیاق برای خوندنش هست ! و خوندن اون به آدم آرامش میده . ولی کتابهای دیگه هم جایگاه خودش را داره ! مسلما اگه کسی کتاب خون باشه هیچ کتابی اون را زده نمیکنه ! کسی که به کتاب علاقه داره کتاب براش مقدسه . به همین خاطر هم هیچ کتابی را بر علیه کتاب دیگه ای نمیدونه ! کتاب ها برای هدف خاصی نوشته میشن . و اگه شما بتونین بفهمین که هدف اولیه نویسنده از نوشتن کتاب چی بوده در واقع اون وقت میشه گفت که کتاب خوندن شما معنی پیدا کرده !
متاسفانه بعضی از کتابهای سبک فانتزی که توی بازار کتاب هست فقط برای کسب در آمد نوشته شده و هیچ هدفی نداره . مطمئن باشید که این کتابها خیلی زود از خاطر میرن ! ولی یه کتابی مثل شازده کوچولو با این که تعداد صفحاتش صد تا هم نیست اگه قرنها هم بگذره از یاد نمیره !
من فکر میکنم که هری پاتر و ارباب حلقه هر دو جز اون دسته از کتابهایی هستن که در سبک خودشون شاهکار به حساب میان و به این زودی ها از یاد نمیرن !

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ جمعه ۹ بهمن ۱۳۸۳

آنتونین دالاهوف LORD MIND

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۹ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۱۳ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۶
از نیروگاه هسته ای
گروه:
کاربران عضو
پیام: 255
آفلاین
نقل قول:

هری پاتر نوشته:
خب مشخصه تو این سایت به غیر از عده معدودی بقیه هری پاتریست هستن و اکثرا هم سن ها پایینه و الکی شلوغ کردن اینجا رو
همونطوری که گفتم دیدگاه ها فرق میکنه من تو پستای قبلی دیدگاهم رو نسبت به هری پاتر گفتم و شخصیت هری پاتر رو که رولینگ توی کتاب آورده بیان کردم و فکر میکنم دقیقا همین درسته
در واقع به نظر من رولینگ قدح اندیشه هری پاتر رو نوشته و با این قضیه همه چی مشخص میشه
رولینگ تو یه مصاحبه که همون اوایل بعد از انتشار کتاب یک من ترجمش رو تو مجله دنیای تصویر خوندم گفته بود این کتاب در مورد زندگی یک پسر 11 سالس و من دارم زندگی اون رو مینوسم و به همین خاطرم هست که کتاب در گروه سنی نوجوان و بعد جوان قرار گرفته و گرنه اگه همین ماجرا برای هری پاتر 20 ساله اتفاق میافتاد کلا قضیه فرق میکرد
و دقیقا به همین خاطر هست که هر کتاب از رفتن هری به مدرسه شروع میشه و با تموم شدن سال تحصیلی تموم میشه این یعنی زندگی واقعی شما توی زندگی واقعی چی کار میکنی هر سال مدرسه میری مثل همه آدما اگه رولینگ میخواست یهو همه قالب های زندگی یه آدم معمولی رو به هم بریزه اینم میشد یه کتاب سوپر من دیگه
نوشتن از زبون و فکر یه بچه 11 ساله برای یه آدم 40 ساله خیلی مشکله شما بشینید امتحان کنید ببینید میتونید از زبون یه بچه مثلا 8 ساله چیزی بنویسید؟ این کار خیلی مشکل تر از اون چیزیه که فکرش رو میکنید
شما تصور میکنید رولینگ بدون اینکه چیزی راجع به بقیه شخصیت ها بدونه داره کتاب رو مینویسه ولی من که خودم دارم روی قدح اندیشه یکی دیگه از شخصیت ها کار میکنم و مینویسم بهتون بگم امکان نداره رولینگ این داستانی که جلوی روی ماست رو همینطوری نوشته باشه قطعا بدونید هزاران صفحه مطلب راجع به بقیه شخصیت ها نوشته تک تک مکان ها رو باز کرده چون همشون تداخل میکنن
تصور اینکه تمام صحنه های کتاب داره از دید هری بیان میشه کاملا دید دیگه ای رو بهتون میده
مثلا خیلیا از جمله خود من از صحنه مبارزه ولدمورت با دامبل خوشمون نیومد و برامون جالب نبود ولی این رو در نظر نگرفتید که این صحنه داره از دید هری 15 ساله نوشته میشه وردی گفته نشده و فقط ما داریم نمایش ظاهری رو میبینیم
از کجا معلوم ولدی و دامبل کلا به زمان و مکان دیگه نرفتند و برنگشتند از کجا معلوم که کلی ورد رد و بدل نشده و اونا رو توی دلشون نگفتند
هیچ کس نمیتونه اینا رو بدونه چون هری نمیدونه ما فقط چیزایی رو میدونیم که هری میدونه نه بیشتر ولی چیزایی رو که رولینگ میدونه رو ما نمیدونیم
من یه بارم گفتم رولینگ تو این داستان هری پاتر روی بزرگترین آسمون خراش ایستاده و به همه چی تسلط داره و فقط یه چراغ قوه انداخته که اون اسمش کتاب هری پاتره و ما داریم در نور اون کتاب رو میبینیم و بقیه جاهای داستان کاملا تاریک مونده
همینه که این کتاب رو جذاب کرده و میشه باهاش رول پلینگ کرد شما با چی آرتمیس فاول میخواید رول پلینگ کنید؟ وقتی کتاب رو خوندید حد اکثرش اینه که راجع بهش بحث کنید موضوعی برای ادامه توش نیست زوایاش در آخر کتاب مشخص میشن
در واقع بقیه کتاب ها مثل بازی هایی هستن که شما رفتی و به آخرش رسیدی ولی کتاب هایی مثل هری پاتر مثل بازی هایی هستند که نه آخر دارن نه میشه با روش مشخصی تمومش کرد شما ازادید هر جوی دوست دارید ادامشو بنویسید یا از گذشته و آیندش و ایناس که جذابش کرده
شما رولینگ رو خیلی دست کم گرفتید کتاب پنج سه سال بعد از کتاب چهار اومد هزاران فن فیکشن نوشته شد چرا یکیشون نتونست 10 درصد کتاب رو حدس بزنه مطمان باشید اگه اپسیلونی کتاب پنج شبیه یکی از فن فیکشن ها شده بود همه جا تو بوق و کرنا کرده بودن
حتی من ندیدم کسی مرگ سیریوس رو تشخیص داده باشه با وجود اینکه گفته شده بود یکی خواهد مرد
الان کتاب شیش نوشته شده و دست ناشره تا انتشار هم کلی مونده کمی از مطالب هم راجع بهش لو رفته منتظر بمونید و ببینید احدی نمیتونه یک درصد کتاب رو تشخیص بده و بنویسه
اینا به غیر از یک نویسنده بزرگ از کسی ساخته نیست
متاسفانه تبلیغات بزرگترین ضربه ای که به هری پاتر زده اینه که کتاب هری پاتر رو به عنوان یک کتاب تجاری یا کتاب عام نشون داده در حالی که به نظر من کاملا کتاب خاصی هستش
اگه این کتاب فروش نمیکرد الان کلی آدم که جزو کتاب خون های خاص هستن طرف دارش بودن ولی در حال حاضر بسیاری افراد فقط به صرف دیدن فیلم و یا اینکه این کتاب تجاریه اصلا طرفش نمیان به همین صورت مترجم های کار درست هم ترجمه این کتاب رو ننگ میدونن
من هنوزم سر حرفم هستم که تا الان کتابی به این صورت و از دید فقط یه نفر نوشته نشده یا من هنوز ندیدم

هومک موافقم!
مثلا موقعی که کتاب پنج نیومده بود خیلی از نویسنده ها اومده بودند انقدر راجع به کتاب پنج نوشته داده بودند که آخر هیچ کدوم از اون نوشته ها درست در نیومد و همه ی اون نویسنده ها که راجع به کتاب پنج نوشته داده بودند خیت شدند و اینطوری رولینگ نشون داد که نویسنده ی قهاریه! و به همه اثبات شد که اون بیخودی پولدار نشده!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
خب مشخصه تو این سایت به غیر از عده معدودی بقیه هری پاتریست هستن و اکثرا هم سن ها پایینه و الکی شلوغ کردن اینجا رو
همونطوری که گفتم دیدگاه ها فرق میکنه من تو پستای قبلی دیدگاهم رو نسبت به هری پاتر گفتم و شخصیت هری پاتر رو که رولینگ توی کتاب آورده بیان کردم و فکر میکنم دقیقا همین درسته
در واقع به نظر من رولینگ قدح اندیشه هری پاتر رو نوشته و با این قضیه همه چی مشخص میشه
رولینگ تو یه مصاحبه که همون اوایل بعد از انتشار کتاب یک من ترجمش رو تو مجله دنیای تصویر خوندم گفته بود این کتاب در مورد زندگی یک پسر 11 سالس و من دارم زندگی اون رو مینوسم و به همین خاطرم هست که کتاب در گروه سنی نوجوان و بعد جوان قرار گرفته و گرنه اگه همین ماجرا برای هری پاتر 20 ساله اتفاق میافتاد کلا قضیه فرق میکرد
و دقیقا به همین خاطر هست که هر کتاب از رفتن هری به مدرسه شروع میشه و با تموم شدن سال تحصیلی تموم میشه این یعنی زندگی واقعی شما توی زندگی واقعی چی کار میکنی هر سال مدرسه میری مثل همه آدما اگه رولینگ میخواست یهو همه قالب های زندگی یه آدم معمولی رو به هم بریزه اینم میشد یه کتاب سوپر من دیگه
نوشتن از زبون و فکر یه بچه 11 ساله برای یه آدم 40 ساله خیلی مشکله شما بشینید امتحان کنید ببینید میتونید از زبون یه بچه مثلا 8 ساله چیزی بنویسید؟ این کار خیلی مشکل تر از اون چیزیه که فکرش رو میکنید
شما تصور میکنید رولینگ بدون اینکه چیزی راجع به بقیه شخصیت ها بدونه داره کتاب رو مینویسه ولی من که خودم دارم روی قدح اندیشه یکی دیگه از شخصیت ها کار میکنم و مینویسم بهتون بگم امکان نداره رولینگ این داستانی که جلوی روی ماست رو همینطوری نوشته باشه قطعا بدونید هزاران صفحه مطلب راجع به بقیه شخصیت ها نوشته تک تک مکان ها رو باز کرده چون همشون تداخل میکنن
تصور اینکه تمام صحنه های کتاب داره از دید هری بیان میشه کاملا دید دیگه ای رو بهتون میده
مثلا خیلیا از جمله خود من از صحنه مبارزه ولدمورت با دامبل خوشمون نیومد و برامون جالب نبود ولی این رو در نظر نگرفتید که این صحنه داره از دید هری 15 ساله نوشته میشه وردی گفته نشده و فقط ما داریم نمایش ظاهری رو میبینیم
از کجا معلوم ولدی و دامبل کلا به زمان و مکان دیگه نرفتند و برنگشتند از کجا معلوم که کلی ورد رد و بدل نشده و اونا رو توی دلشون نگفتند
هیچ کس نمیتونه اینا رو بدونه چون هری نمیدونه ما فقط چیزایی رو میدونیم که هری میدونه نه بیشتر ولی چیزایی رو که رولینگ میدونه رو ما نمیدونیم
من یه بارم گفتم رولینگ تو این داستان هری پاتر روی بزرگترین آسمون خراش ایستاده و به همه چی تسلط داره و فقط یه چراغ قوه انداخته که اون اسمش کتاب هری پاتره و ما داریم در نور اون کتاب رو میبینیم و بقیه جاهای داستان کاملا تاریک مونده
همینه که این کتاب رو جذاب کرده و میشه باهاش رول پلینگ کرد شما با چی آرتمیس فاول میخواید رول پلینگ کنید؟ وقتی کتاب رو خوندید حد اکثرش اینه که راجع بهش بحث کنید موضوعی برای ادامه توش نیست زوایاش در آخر کتاب مشخص میشن
در واقع بقیه کتاب ها مثل بازی هایی هستن که شما رفتی و به آخرش رسیدی ولی کتاب هایی مثل هری پاتر مثل بازی هایی هستند که نه آخر دارن نه میشه با روش مشخصی تمومش کرد شما ازادید هر جوی دوست دارید ادامشو بنویسید یا از گذشته و آیندش و ایناس که جذابش کرده
شما رولینگ رو خیلی دست کم گرفتید کتاب پنج سه سال بعد از کتاب چهار اومد هزاران فن فیکشن نوشته شد چرا یکیشون نتونست 10 درصد کتاب رو حدس بزنه مطمان باشید اگه اپسیلونی کتاب پنج شبیه یکی از فن فیکشن ها شده بود همه جا تو بوق و کرنا کرده بودن
حتی من ندیدم کسی مرگ سیریوس رو تشخیص داده باشه با وجود اینکه گفته شده بود یکی خواهد مرد
الان کتاب شیش نوشته شده و دست ناشره تا انتشار هم کلی مونده کمی از مطالب هم راجع بهش لو رفته منتظر بمونید و ببینید احدی نمیتونه یک درصد کتاب رو تشخیص بده و بنویسه
اینا به غیر از یک نویسنده بزرگ از کسی ساخته نیست
متاسفانه تبلیغات بزرگترین ضربه ای که به هری پاتر زده اینه که کتاب هری پاتر رو به عنوان یک کتاب تجاری یا کتاب عام نشون داده در حالی که به نظر من کاملا کتاب خاصی هستش
اگه این کتاب فروش نمیکرد الان کلی آدم که جزو کتاب خون های خاص هستن طرف دارش بودن ولی در حال حاضر بسیاری افراد فقط به صرف دیدن فیلم و یا اینکه این کتاب تجاریه اصلا طرفش نمیان به همین صورت مترجم های کار درست هم ترجمه این کتاب رو ننگ میدونن
من هنوزم سر حرفم هستم که تا الان کتابی به این صورت و از دید فقط یه نفر نوشته نشده یا من هنوز ندیدم

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۳

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
هری پاتر من که ندیدم کسی از بچه های لوتر ادب رو کنار گذاشته باشه و خارج از بحث و غیر منطقی ( خودم رو جزو شون قرار نمیدم ) بزنه و بچه های هری پاتر همش اومدن از این ها زدن " " و فحش دادن و از کلمات اشغال به درد نخور استفاده کردن میانه کار ها هم گفتن غیر قابل بحث اگه استقبال درستی میشد این بحث گسترده تر میشد و با کتاب های دیگه مقایسه میشد ولی بر خورد ها خوب و منطقی نبود و همین یه دونه اگه درست تموم شه جای شکرش باقیه بقیه هم میبرم تو یه سایت دیگه هم من بحثش شده باشه هم دعوا نشده باشه مملی گفت تو سایتی که اعضا ئش هری پاترین این بحث ها رو نکن حالا من با مملی موافق شدم هر چند دیر تجربه است دیگه

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
به نظر من این تاپیک از چیزی که باید باشه منحرف شده و بهتره قفل بشه
البته مطالب خوبی توش هست که نباید پاک بشه
تو این تاپیک به جای بحث منطقی افراد با همدیگه درگیر شدن
نقل قول:

قوانین انجمن های سایت جادوگران
2- برای آشنایی با اینکه اصلا انجمن چیست و برای اینکه با انجمن های سایت جادوگران آشنا شوید تاپیک انجمن چیست؟ را بخوانید. هدف اين انجمن ها اين است كه کاربران سایت در آن اوقات خوشي را در آن بگذرانند و دوستي هاي آنها تداوم يابد. و کسانی که در زمینه هری پاتر با هم تفاهم دارند بتوانند افکار و ایده های خود را با هم فکرانشان در میان بگذارند. همانطور كه ميدانيد هر كس عقيده اي براي خودش دارد و در عين حال ممكن است شما با اين عقيده مخالف يا موافق باشيد ولی اگر با افکار یک نفر موافق نیستید نبايد به مخالفت و دشمني با خود شخص پرداخته و باعث دشمني در بین اعضا شويد بدانيد كه نظر هر كس هر چه هم با نظر شما منافات داشته باشد محترم است. اگر شما به هر صورت به دشمني با خود اشخاص بپردازيد به شما هشدار داده شده و در مرحله بعد اخراج خواهيد شد

ویرایش:
البته در این فاصله که من با این سرعت در پیت داشتم این رو مینوشتم ناظر فروم زحمت کشیده و پست های بی ربط رو پاک کرده و میشه فعلا این تاپیک رو قفل نکرد
ولی در هر حال در بحث مطلب بالایی رو یادتون باشه

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۴ ۱۰:۵۳:۳۰

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۳

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۰۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
از خانه ريدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 149
آفلاین
عزيزم بري پايين بياي بالا هري پاتر بهتره.
چيه اين لردک فقط دنبال يه انگشتر مسخرس.هري پاتر محتوي داره.تلاش رو نشون ميده.براي از بين بردن بدي.

تصویر کوچک شده
وزیر ارتش مقدس جادوی سیاه
there is no good and evil ... there is only power

پیام زده شده در: ۱۹:۰۰ چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۳

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
میتونی چند دلیل منطقی بر تر بودن هری پاتر رو بگی ؟و معمولا فیلم رو از رو کتاب میسازن و همیشه کتاب کامل تر و قشنگ تر بوده ولی فیلم ناقص لوتر کتاب هاش شاه کارن

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۳

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۰۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
از خانه ريدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 149
آفلاین
هري پاتر يکي از تنها کتابهايي است که داستانش از فيلمش بهتره.اما لرد حلقه ها فيلم خيلي جالبي داره.به هر حال اگه بخواهيم اين دو را مقايسه کنيم هري پاتر بهتره.

تصویر کوچک شده
وزیر ارتش مقدس جادوی سیاه
there is no good and evil ... there is only power

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.