هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
دارک لرد و مملی من چیزایی رو که در تاپیک قبلی گفتکو با مدیران نوشته بودید خوندم به نظر من مشکل شما از اونجا ناشی میشه که اولا تو دارکی قوانین نظارت رو خوب نخوندی یا اصلا نخوندی و ثانیا مملی تو به نظر من نظر های شخصیت رو سوپر رک نوشتی دیگه پوز منم کش اومد
دارک به سادگی منم با خیلی از نظر های آبر موافق نیستم و صریحا گفتم که از پاک کردن پست ها خوشم نمیاد ولی اگه یک ناظر داره نظر شخصی اعمال میکنه این کار رو طبق قوانین میتونه بکنه:
نقل قول:

2 - ناظر در فروم خود اختیار تام دارد و مسوولیت فروم هم با اوست و اگر اتفاقی افتاد و تاپیک خاصی پاک شد یا مشکلی پیش آمد مستقیما ناظر مربوطه مسوول خواهد بود. ناظر میبایست کار های مهم خود را مثل پاک کردن قفل کردن و انتقال تاپیک ها و پست های مهم در تاپیک
گزارش ناظران بنویسد

و بقیه میتونن از ناظر به طور رسمی از طریق تماس با ما شکایت کنن مطمانا اگه کلی آدم علیه یه ناظر شاکی بودن برداشته خواهد شد این درش سکی نیست و به نظر من این تنها راه و بهترین راهه چون همونطوری که گفتم بالاخره یکی باید نظر شخصی اعمال کنه و بهترین شخص ناظر فروم هست
در نتیجه من منتظرم چیزایی در این موارد بگید

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۳:۱۶ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به مگی:
مگی عزیز من از آوردم اسم تو واقعا معذرت میخوام چون کاملا کنفرانس ها رو قاطی کرده بودم و حرف تو همون زدن تاپیک های جدید بوده

به کرام:
من صبح وقت نداشتم تاپیک رو درست بخونم در نتیجه با یه نگاه سر سری تاپیک قبلی رو طبق قوانین انجمن ها منتقل کردم به مدیران:
نقل قول:

8- پست هايي كه براي مقاصد شخصي مثلا مسخره كردن يكي از اعضا يا دشمني با يك فرد خاص فرستاده شوند بسته خواهند شد بديهي است با پست هايي نيز كه تعدادي از اعضا بر عليه تعدادي ديگر زده باشند و باعث تحريك افراد بر عليه هم شوند نيز همين طور عمل ميشود و ضمنا يك هشدار براي باز كننده آن عنوان و افرادي كه در اين تحريكها دخالت داشته اند فرستاده خواهد شد.

و این یکی:
نقل قول:
همانطور كه ميدانيد هر كس عقيده اي براي خودش دارد و در عين حال ممكن است شما با اين عقيده مخالف يا موافق باشيد ولی اگر با افکار یک نفر موافق نیستید نبايد به مخالفت و دشمني با خود شخص پرداخته و باعث دشمني در بین اعضا شويد بدانيد كه نظر هر كس هر چه هم با نظر شما منافات داشته باشد محترم است. اگر شما به هر صورت به دشمني با خود اشخاص بپردازيد به شما هشدار داده شده و در مرحله بعد اخراج خواهيد شد

قطعا قرار نیست حرف های خصوصی افراد و دعواهاشون با همدیگه به سایت کشیده بشه و یه عده بشینن و تماشا کنن

پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
نقل قول:

بلاتريکس لسترانج نوشته:
پرفسور من میخواستم یه شناسه باز کنم ولی هرچی منتظر موندم دیدم که نامه ی فعال سازی نیامد من چیکار کنم

بلاتریکس
طبق قوانین سایت هر کسی باید فقط و فقط یک شناسه داشته باشه. شما فعلا این شناسه رو دارید دیگه یکی دیگه می خواهید چی کار؟

همچنین شما وقتی می خوای یه چیزی رو مطرح کنی ، فقط یه بار بنویس ما می بینیم . لازم نیست بیست بار پیام رو تکرار کنی.

و در آخر ، این تاپیک برای مطرح کردن مشکلات فنی نیست. اگر می خواهید به این جور مشکلات شما جواب بدیم از تماس با ما استفاده کنید.

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۰۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
از خانه ريدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 149
آفلاین
پرفسور من میخواستم یه شناسه باز کنم ولی هرچی منتظر موندم دیدم که نامه ی فعال سازی نیامد من چیکار کنم

تصویر کوچک شده
وزیر ارتش مقدس جادوی سیاه
there is no good and evil ... there is only power

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
هري جون من ديروز كلي فحش نوشتم اينجا... ولي جوابش رو دريافت نكردم... ميشه حداق هر پيام رو كه بعد از پيام آخر من زده شده رو خلاصه كني و در اينجا قرار بدي؟ من بايد بدونم كه حاجي دارك لرد از دست من ناراحت شد و خودكشي كرد يا نه...

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
نقل قول:

هری پاتر نوشته:
بسیار عالی من واقعا خوشحالم کار به اینجا رسیده چون میتونم از چیزای که یه ساله در موردش میگم و به نتیجه نمیرسه حرف بزنم
اول از همه از تانکس و مملی و مگی میخوام بیان اینجا و بگن چرا موافق کن فیکن کردن فروم بودن و به خصوص روشن کنن که چرا میگن باید همه تاپیک ها پاک بشه و یه سری جدید بزنیم
من که نتونستم قانعشون کنم که فروم خصلتش همینه امیدوارم یا شما بتونید اونا رو قانع کنید یا اونا شما رو

به نظر من اصلا در فروم نباید هیچ پست یا تاپیکی پاک بشه مگه اینکه صریحا با قوانین در افتاده باشه
جواب من به همه اونایی که میگن فروم بده و مزخرفه و خوب نیست:
سایت برای لذت بردن همه ساخته شده اگه شما لذت نمیبری این مشکل خودته و باید کاری کنی که لذت رو ببری اگه نمیبری به سادگی خوش اومدی برو جای دیگه که لذت میبری

خب و اما این یکی از پست هایی بود که هری فرستاده بودند. خیلی عجیبه یه شب من نبودم و تاپیک گفتگو با مدیران به طرز عجیبی پر از پست شده بود...به خاطر اعتراض های فراوان کاربران...به هر حال

در مورد پست هری باید بگم که احتمالا هری جان شما درست متوجه حرف من نشدی. من در کنفرانسی که شما شب زدید نبودم و بر طبق گفته مملی این ایده تانکس بوده که فروم رو انتحاری حذف کنیم که مطمئنم ایشون مزاح می کردن.

من خودم هم راضی به پاک کردن تاپیک ها در فروم نیستم و نگفتم که همه چی رو پاک کنیم و از اول شروع کنیم. اگه یادت باشه تو کنفرانس کرام پیشنهاد دادن که تاپیک های قدیمی رو فعال کنیم و من گفتم که نه ، بهتره تاپیک های جدید بزنیم و از نو شروع کنیم. من نگفتم که تاپیکای قدیم رو حذف کنیم. حالا اگه تاپیکای قدیم فعال شدن که شدن اگرم نشدن که بذار باشن.

و اما درباره تاپیک های گلبهی و خاکستری که حذف شده، من موندم که چرا هنوز کالین به سایت نیومده که توضیح بده چرا چنین اتفاقی افتاده. می دونم که تو کنفرانس قرار بود که تاپیک های بی خود حذف بشن ولی باید به صورت صحیح این کار انجام می شد. پس من هم مثل بقیه اعضا هنوز منتظر توضیح کالین هستم.

اینکه گفتی هری جان هر چی سعی کردی ما رو قانع کنی نشد باید بگم که والا به خدا قانع شدیم...خوبه...مگه به نتیجه نرسیدیم؟ مگه صورت جلسه رو تو اون تاپیک ننوشتم من؟ گفتم قرار شد نظرها باز بمونه وسلام

حالا در مورد فروم ها که بحث کردیم ... والا شما ها دارید بنده رو لونی می کنید... از یه جهت اعتراض می کنید که چرا انجمن ها بی خود شده و تاپیک های مسخره همه جا رو گرفته ، از یه جهت دیگه همین که ما می خوایم جلوی این کارا رو بگیریم داد و بیداد تون میره هوا ! بالاخره تکلیف ما رو روشن کنید.

اگه می خواید هر کی هر چی دلش خواست تو انجمن ها بنویسه و پستی پاک نشه (اینو دقیقا خودت گفتی هری ،که به نظر تو پاک کردن پست ها و تاپیک ها اگر بر خلاف قوانین سایت نباشن ، کار بیخودیه) به ما بگید ...من یکی دیگه تلاشی نمی کنم. اگر هم نمی خواید تاپیک ها فعال باشن و همه چی "طبیعی" باشه و هماهنگ شده نباشه ، اونم بگید که باز هم بنده خودمو بکشم کنار!

من می ذارم هر کی هر کاری دلش خواست بکنه(البته اگه بر خلاف قانون نباشه)...اون موقع ببنیم چه وضعیتی در سایت پیش میاد. آیا این خواسته شما نیست هری؟ که بذاریم بچه ها آزادانه فعالیت کنند...چون هر کسی با یه چیزی حال می کنه!؟

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۹:۴۶ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
ای کاش هری عزیز تاپیک قبلی رو به انجمن مدیران منتقل نمیکرد...تا دوستان سایت باور کنند بین مدیران سایت هم گاهی اختلافی پیش میاد

به هر حال گویا هری پاتر عزیز ما دوست نداره و عقیده نداره موضوع قبلی که در همین تاپیک بوده ادامه پیدا کنه...به هر حال من نظرمو قبلا گفتم و دیگه اون بحثو ادامه نمیدم

فقط دوستان توجه کنند..اینا افرادی هستند که همه شماهارو دیدن و میشناسن و میدونن همتون افرادی متشخص و با فرهنگی هستید...اینجور کارا از شما دوسان واقعا بعیده

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۹:۳۴ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در اینجا میتونید حرف های خودتون رو به مدیریت سایت در مورد مدیران ناظران مطالب و هدف های سایت و هر چیزی که به نظرتون میرسه بنویسید.

( این تاپیک در ادامه تاپیک قبلی گفتگو با مدیران باز شد)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.