هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بدون نام
به نظر من به خاطر گذشت زمان کم کم هری پاتر هم مثل چیزهای دیگه ای که از زهنمان پاک شده انوم پاک میشه یا شاید به اعماق حافظه مان میره که در یه روزی تو یه جای این خاطره ی خیلی خوبی که از نوجوانی داشتیم باز به یادمان مییاد

Re: ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
خب مسلما فراموش نميشه
ولي در آينده به دليل مشکلات زندگي کمتر به فکر هري هستيم شايد يه روز وقتي داريم از کنار اتاق بچه هامون رد ميشيم کتاب هري پاتر رو تو دست اونا ببينيم

Re: نسل بعد مثل ما هرى پاترى مىشه؟
پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۰۲ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
من موافقم حتي نوه ها مون هم بخونن چون مادر بزرگشون خونده البته ببخشيد اين حرفو زدم اميدوارم هري پاتر همچنان باقي بمونه

/

Re: ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۱:۵۲ یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
اوو... من هیچ‌وقت، حتی وقتی که چهل یا پنجاه ساله هم شدم، هری پاتر رو فراموش نمی‌کنم. به قول السامور چطور می‌شه داستانی رو باهاش بزرگ شدی و در شکل‌گیری شخصیتت و شناختن خودت نقش بسزایی داشته رو از یاد ببری؟ نه ممکن نیست. با السامور دقیقاً موافقم و هر چی می‌خواستم بگم، اون گفت. ممنونم! فقط یه چیز رو اضافه کنم که مطمئناً طوری نخواهد بود که بازم مثل حالا بیایم هری پاتر رو 150 دور (تا اون موقع) بخونیم. بنابراین با نظر هرمیون هم تا حدودی موافقم. فکر می‌کنم که بیشتر به شکل یک خاطره‌ی خوب که دوران نوجوانی و جوانی‌مون رو باهاش گذروندیم، ازش یاد می‌کنیم.
از همزاد هری تشکر می‌کنم که تاپیک‌های قدیمی رو دوباره فعال کردن. کاریست بس عالی و به نظر من باید کاپ فعالیت مثبت در انجمن‌ها رو هم به ایشون داد (علاوه بر کاپی که کارآگاه گفت!!!)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۴

السامور پاراگات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۴۹ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 92
آفلاین
اخه مگه ميشه كتابي رو كه باهاش بزرگ شدم.بدترين دورانه سنه بلوغو سپري كردم و ميكنم رو يادم بره و دوست نداشته باشم.
كتابي كه يك نيمه شخصيتمو مديونه اونم..كتابي كه باعث ميشد من خواب نداشته باشم و يا اينقدر فكرش باشه تو ذهنم كه نتونم بخوابم.
من خاطره ها دارم با اين كتاب.حاضرم جونمو بدم ولي هري پاترو ازم نگيرن((يه خورده مبالغه))
كتابي كه اينقدر خوندمش داره تيكه تيكه ميشه.
اگر كسي تو سن 40 سالگي كتابو يادش بره بايد مطمئن بود كه همين الان داره يادش ميره.
كتابي كه من خيلي استعدادام توش كشف كردم.فهميدم ميتونم خيلي كارها كنم.ميتونم داستان بنويسم.
خيلي دلايله ديگه اي وجود داره كه باعث ميشه من يادم نره هيچ تبم هم بيشتر شه.

سعي و تلاش شما در تركاندن دومبوليسم نهايي شايان تحسين است ! به كار خود ادامه دهيد ! دنيس كريوي

ویرایش شده توسط دنيس كريوي در تاریخ ۱۳۸۴/۳/۲ ۱۳:۵۴:۲۷

تصویر کوچک شده

استيو هالف و خائنين بايد بسوزند!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۴

هرميون-گرانجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ جمعه ۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۳ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
از london
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
من هم فكر مي كنم ديگه علاقه چنداني به هري پاتر نداشته باشم وفقط مثل يك خاطره ي خوب تو ذهنم بمونه.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
ا ا ا ا ا این تایپک از دستم در رفته بود ( اخه دنبال این تایپک هام ) تازه همین الان دیدمش!! شما چه فکر هایی می کنید ! خب اگه یه عضو چهل ساله تو سایت باشه چی ؟ حالا باید ببینیم تا اون موقع کی زندس کی مرده !! حالا مثلا در سالهای آینده هری پاتر رو دوست داشته نداشته باشیم ... (اصلا من کی گفتم هری پاتر رو دوست دارم ؟! ) یا اصلا دوست نداشته باشیم چه فایده ای داره؟

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ جمعه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۴

سنتور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۳ دوشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۴
از جنگلهای اطراف هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 118
آفلاین
من به شخصه یک سری کامل کتابهای هری پاتر رو دست نخورده نگه داشتم که بعدا بدم به بچه هام

evilsam2004@yahoo.com]ارزش یک انسان به اندازه همان چیزی است که دوست میدارد[/quote]

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ جمعه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۴

السامور پاراگات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۴۹ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 92
آفلاین
و به عنوان آخرين حرف.همونطور كه من و جيمز پاتر جون و خيلي هايه ديگه زديم ما هيچ وقت هري پاترو فراموش نميكنيم.همونطور كه خيلي چيزهايي كه رو ما تاثير گذاشتن فراموش نميكنيم.وقتي يه كتاب رو ما چنين تاثيري ميزاره كه حتي در برابره مشكلات محكم تر ميشيم((ميخواهيم مثل هري بشيم)) و خيلي چيزهايه ديگه مطمئن باشيم كه امكان نداره فراموشش كنيم .شايد اسم بازيكن مدافع ريونكلا رو يادمون بره ولي اصل مطلب هيچ وقت از يادمون نميره.مگه ميشه؟اگه كسي بگه از يادمون ميره يعني فحش داده به من((منظورم اينه كه امكان نداره از يادمون بره))
در آخر من با نظرت در مورده بينش موافقم ولي سخت تر از اوون عربي هست.همينجور خواسته بودم از يه جا كمك بگيرم ديگه.گفتم از جايي كمك بگيرم كه هممون خونده باشيم

تصویر کوچک شده

استيو هالف و خائنين بايد بسوزند!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۲ جمعه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
نقل قول:

ولي به نظر من از يادها مي ره .حتي بر باد رفته يا ان شرلي هم تا حدودي از ياد رفتن.مثلا داستانهاي ژول ورن كه هري پاتر زمان خودشون بودن حالا هيچ كسو جذب نمي كنند.هري پاتر هم از اون داستانهاي تاريخ مصرف داره. وقتي يه كتاب تو زمان خودش گل كنه تو زمانهاي بعدي طرفداران چنداني به دست نمي ياره

به نظر من هم همين طور مي شه شايد تا سال هاي ديگه كسي بهتر از رولينگ بياد همين رولينگ كلي تو كتابش كلي اشتباه داره
پايد مسي بياد كه از رولينگ با دقت تر باشه

ولي من به بچه هم مي گم اونان به به هاشو ن ميگن.... تا اون موقه من هواي زنده ها رو دارم

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱۱ ۹:۱۲:۴۹
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱۱ ۹:۱۹:۰۱

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.