هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۴

شيطان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۶ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۲ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
من از روماسلا به خاطر توهيني كه به ايشون شده عذرخواهي مي‌كنم، از اينكه وقت مديران رو هم گرفتم، باز هم عذرخواهي مي‌كنم، به اميد آنكه ديگه از اين مسائل در ميان نباشه؛ تا جوانان ما عقده‌اي نشن!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۴۵ جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۴

شيطان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۶ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۲ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
آقايون مديرا و خانم! ! من از دست اين السامور يا همون روماسلا شكايت دارم! يعني چه! ايشون در شرايط روحي و رواني مناسبي نيستن وقتي ارسال پاسخ مي كنن! خوندن پست‌هاي ايشون باعث تلف شدن وقت آدم مي‌شه و كيفيت مطالب فروم رو پايين مياره!
نقل قول:
ميدونم زياد خوب نيست ولي چرا كسي بهتر نكرد..نبايد اينقدر تو سره ويدا بزنيم...البته مخالف نيستم كه اشكالاتو بررسي نكنيم ولي درست ميس اينقدر بعدش بگيم كه ضعيفه...آخه چطوري بگم...چرا كس ديگه اي ترجمه نكرد

يه جا ايراد مي‌گيرن كه چرا ايراد ميگيرين از ترجمه! از هيچي بهتره و فلان! در آخر پست خودشون رو نقض مي‌كنن! يعني چه!‌
نقل قول:
يهتره اشكالاتو بگيريم...ديگه مسخره نكنيم...البته شما هم مسخره نكردين...ولي خب..خودتون بهتر ميدونين

-=-=-=-=-=-=-=-
برادر ارزشي شكايت شما مورد بررسي قرار خواهد گرفت
با تشكر سالازار اسليترين

ویرایش شده توسط سالازار اسليترين (Gray Lord)! در تاریخ ۱۳۸۴/۲/۳۰ ۱۲:۱۶:۵۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
اقا سلام....يه چيزي هست....اين فرمي كه شما ميدين چطوريه...يعني بايد پول به حسابه شما بريزيم؟..اگه اينجوريه چه طوري ما به شما اعتماد داشته باشم...بالاخره شيطونه ديگه...شما رو گول ميزنه شايد...پوله مارو بخورين((منظوري ندارم...نگين مشكوكم...))...بگيم ما اول چطوري به شما اعتماد داشته باشيم؟

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
سایت چرا اینطوری شده مثلا من یه پست زدم بعد به تاریخ زیرش نگاه کردم اشتباه بود حالا این که طوری نیست مثلا رفته بودم توی نمایش ویژگی های فردی یه نفر بعد اخبارش قاطی شده خبر هایی که اون شخص نداده رو زده توی اخباری که داده یا پست هایی که نزده افتاده پست های زده و وقتی توی تایپک اون پست رو می بینی مال خود فردی هست که زده ( اصلیه ) ولی تو ویژگی های فردی مال یکی دیگس ... خلاصه این که سایت اینجوری شده اشکالش از منه یا کلا سایت اینطوری شده ؟

ویرایش شده :

سه روز پیش یکی با آیدی (( هدیه جون )) عضو شده و کلا چهار تا پست داره بعد من هر جا که می رم دو تا یا سه تا پست از ایشون می بینم ... کلا سیستم ریخته به هم ... اخبار که دیگه نگو نپرس

شک نکن!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
نقل قول:

باک بیک نوشته:
نقل قول:

oldtiger نوشته:
اون دوستانی که خارج از تهران هستند حتما موقع ثبت نام برای پیش خرید آدرس خودشون رو ذکر کنند تا هماهنگی های لازم صورت بگیره.
متشکرم

هوم....چه مشكوك (تحت ليسانس گيلدروي ).ميشه در مورد پيش خريد توضيح بديد.يعني منظورتون يه چيزي شبيه آمازون دات كامه كه كتاب ها با پست فرستاده ميشن.
===========
يك سوال: دليل اينكه من نميتونم سايت جادوگرانو در History به صورت افلاين ببينم چيست؟ آيا اين مربوط ميشه به مشكلي كه سايت با مرورگر IE داره يا مشكل شخصيه.؟

سيستم به صورت همكاري با اداره پست هست و كل جهان ساپورت خواهند شد، به زودي فرم پيش خريد در سايت قرار خواهد گرفت.

پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

باک بیک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۰ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۶ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 340
آفلاین
نقل قول:

oldtiger نوشته:
اون دوستانی که خارج از تهران هستند حتما موقع ثبت نام برای پیش خرید آدرس خودشون رو ذکر کنند تا هماهنگی های لازم صورت بگیره.
متشکرم

هوم....چه مشكوك (تحت ليسانس گيلدروي ).ميشه در مورد پيش خريد توضيح بديد.يعني منظورتون يه چيزي شبيه آمازون دات كامه كه كتاب ها با پست فرستاده ميشن.
===========
يك سوال: دليل اينكه من نميتونم سايت جادوگرانو در History به صورت افلاين ببينم چيست؟ آيا اين مربوط ميشه به مشكلي كه سايت با مرورگر IE داره يا مشكل شخصيه.؟

پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

شاهزادۀ دورگه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۷ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 187
آفلاین
نقل قول:

هری پاتر نوشته:
در مورد نحوه برخورد ما در مورد كتاب ششم چون خيلي مونده بود به نظرم اومد گفتنش زوده حتي ميخواستم تو جلسه حضوري هم مطرح كنم و اما به قول معروف
our policy :

از زمان انتشار كتاب تا زماني كه ترجمه ها به بازار نيامده اند ( يعني چيزي حدود يكي دو ماه ) هر گونه اشاره صحبت و نتيجه گيزري و دادن لينك مستقيم به داخل كتاب كه چيزي را لو دهد ممنوع است در صورتي كه كسي اين كار را انجام دهد شناسه - آي پي وي تا زمان بيرون آمدن ترجمه بسته خواهد شد.

دلایل رو اکثرا شیطان و بقیه دوستان گفتن فقط یه چیزی درمورد اینکه چرا باید تا زمان بیرون اومدن ترجمه صبر کرد:
ببینید ما اینجا برامون درصد کسانی که کتاب رو خوندن مطرحه و فکر میکنم همه جا همینطور باشه و اونایی که کتاب رو به زبان اصلی میخونن نسبت به اونایی که باید صبر کنن تا ترجمه رو بخونن خیلی کمتره

قربونش چه کاریه بزارید اگر کتاب الکترونیکی 6 رو گیر اوردیم لینکشم بدیم بچه ها دق می کنن که اینو بگم من حاظرم همینجا قول بدم که روزی که کتاب میاد سه سوت می ره روی شبکۀ اشتراک فایلو من گیرش می ارم می دیم نشر ظهره ترجمه کنه زود تر کاره ترجمه تموم شه افتاد الان!!!

Head of Detection and Confiscation of Counterfeit Pants Office
Emperor's Spokesman

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

شاهزادۀ دورگه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۷ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 187
آفلاین
نقل قول:

oldtiger نوشته:
سلام
دوستان عزیز!

کتاب رو به همه شهرستانها می فرستیم. حتی به کشورهای همجوار و کشورهای دوردست هم کتاب رو ارسال خواهیم کرد. او.ن دوستانی که خارج از تهران هستند حتما موقع ثبت نام برای پیش خرید آدرس خودشون رو ذکر کنند تا هماهنگی های لازم صورت بگیره.
متشکرم

دکتر قربونش شما فقط اون بلایی که ویدا سر کتاب اورد نیارو سانسورش نکن که بگردیم دو سال دنبال نسخه اصلش ما سه سال هم صبر می کنیم سراغ ویدا هم نمی ریم تا کتاب شما چاپ شه خوبه قربونش در ضمن من شخصا 10 تا از کتاباتو می خرم فقط اهواز نمایندگیشو بده

Head of Detection and Confiscation of Counterfeit Pants Office
Emperor's Spokesman

پیام زده شده در: ۸:۱۲ سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۳ پنجشنبه ۲ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۰۶ یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۶
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
سلام
دوستان عزیز!

کتاب رو به همه شهرستانها می فرستیم. حتی به کشورهای همجوار و کشورهای دوردست هم کتاب رو ارسال خواهیم کرد. او.ن دوستانی که خارج از تهران هستند حتما موقع ثبت نام برای پیش خرید آدرس خودشون رو ذکر کنند تا هماهنگی های لازم صورت بگیره.
متشکرم

فرهنگ جادویی هری پاتر را از دست ندهید!
خرید کتاب

پیام زده شده در: ۲:۲۳ سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
من پیشنهاد می دم که منتظر ترجمه ویدا اسلامیه بشیم ولی اگه نشر زهره زودتر چاپ کرد با نشر زهره بریم جلو
مورد دیگه به دوستانی که در شهرستان هستن هم فرصت بدید چون قطعا تو تهران کتاب زودتر پخش می شه تا شهرستان ها
مورد بعدی اگه نشر زهره اعلام کنه که به چه شهرستانهای کتاب ارسال می شه ممنون می شیم و اینکه اگه تا آخر شهریور بیاد من ایرانم واگرنه بدبختانه 1 سال از بقیه عقب می یوفتم تا کتابو بخونم
ممنون می شم اگه جواب بدید

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.