هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: انتخابات و وظايف وزير
پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
به نظر من اين كار اشتباهه. خود مديران انجمن مي تونن بر انجمن ها نظارت كنن. بگذارين قضيه ي وزير در حد رول پلينگ بمونه و وارد بحث هاي مديريتي سايت نشه. اين طوري خيلي بهتره. رول پلينگ يك طرف، غير رول پلينگ هم يك طرف. البته به قول هري مي تونيم به جاي مدير انجمن از اصطلاح وزير سحر و جادو به جاي كاربر ميهمان از كلمه ي مشنگ و به جاي كاربر عضو از جادوگر استفاده كنيم. ولي اينكه به طور كل يك نفر بشه سرپرست مديران انجمن به نظر من اشتباهه. چون خود مك گونگال مي تونه سرپرستي كنه.

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
جناب کارکاروف.. چرا فکر میکنید با انتخاب وزیر قدرت از سیاه ها سلب میشه؟ مگه لوسیوس مالفوی سیاه نیست؟ ولی توی وزارت کار میکرد. خوب میشه یه همچنین چیزهایی هم باشه. اصلا شاید وزیر خودش سیاه باشه باز دلیل نمیشه که بیاد سفیدا رو کنار بزنه.
منظور ما هم این نیست که رئیس کل انجمنا بیان زیرمجموعه وزیر. در واقع وزیر زیرمجموعه اونا میشه.. میتونیم فرض کنیم روسای کل انجمنا رئیس اتحادیه بین الملل هستند و توی کار وزیر دخالت دارن در حد قانون.
جناب گودریک هم تا حد زیادی منظور ما رو رسوند. ما میخوایم یکی باشه که وقتشو بذاره روی رول پلینگ و در جهت پیشرفتش حرکت کنه. نه اینکه صدتا جای دیگه مدیر و ناظر باشه و سرش شلوغ باشه مثل مک کونگال بیچاره!
هر چند خیلی خوب مدیریت میکنه.
بهرحال نظرات شما میتونه وظایف وزیر جادوگری رو تو این سایت مشخصتر کنه. یکی میگه باید در حد یه شخصیت ایفای نقش باشه یکی میگه باید عملا قدرت روی کل جامعه ایفای نقش داشته باشه. کم کم به یه نتیجه کلی میرسیم.

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
خوشحالم كه يه همچين پيشرفتهايي توي سايت انجام ميشه!

من فقط چند نكته كوچك در مورد بحثهاي تانكس عزيز بگم :
تانكس عزيز وزير توي رول به وجود اومده هم اونجا هم ميمونه فكر نكنم كسي بخواد وزير رو از قالب رول پلينگ بياره بيرون! وزير هم هم اونجا مقتدره...شما خودت ميگي توي رول ناظرا هست مديرا هم هستن پس وزير چي كارس من فكر ميكنم ناظر و مدير انجمن الفاظ خوبي براي رول نباشه و اينا بايد بيان زير چتر رول پس چه بهتر كه يه فضايي مثل وزارت براشون ايجاد بشه
اينكه من برم توي يه تاپيك ايفاي نقش بگم مثلا : ناظر اين انجمن كو؟ جالب نيست اما اگه همين ، بياد و تبديل بشه به رول من ميگم : پس اين كابينه ي وزير اينجا چي كار ميكنن؟ طبيعتا .قتي ا بخوايم يه همچين فضايي بسازيم مقامي پيدا ميشه به نام وزير كه از همه بالاتره ، پس بايد قدرتهاي بيشتري داشته باشه..حرف شما از يه جهاتي درست ، اما به نظر من اينكار به شدت به رول كمك ميكنه...
اين موضوع هم كه يه نفر به عنوان يه مقام عالي رتبه كاملا رول ( فقط ايفاي نقش)رو جمع و جور كنه خيلي عاليه اينجوري بار زيادي از روي دوش مديران برداشته ميشه در نهايت يه فرد لايق و مورد اعتماد بايداصاي دست مديران باشه اونهم در ايفاي نقش! شما اينطور فكر نميكنيد؟

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

ايگور كاركارف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۴ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۷:۴۰ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از بلغارستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
اين طور كه شما مي خواهيد تغيير بدين به سياهان در سايت هيچ نمي رسد هر كسي كه به وزارت برسد حتا يكي از سياهان رو هم ناظر نمي كند
بزرگترين مشكل: تمام قدرت از سياهان با اين كار گرفته مي شود .
همچنين شما داريد از قدرت مديران سايت كم مي كنيد يكي از وظايف مديران سايت انتخاب ناظر است شما داريد حتي در اين مسئله از قدرت گردانندگان سايت كم مي كنيد ...! من صد در صد با اين نظري مخالفم ...!
نقل قول:
مديران انجمن ميرن و ميشن افراد كابينه وزير كه تحت حمايت وزيراند

حال به اين فكر كنيم كه شما به وزارات رسيده ايد و مي خواهيد كابينه ي خود رو ببنديد در حال حاضر ۳ نفر مدير انجمن ها اند كرام و امپراطور تاريكي و سالازار حال شما در كابينه ي خود امپراطور را كه نخواهيد داشت كرام رو هم كه به ۵۰ % نمي خواهيد چون با كينگ بود ...!

Those were the days my friend
We thought they
'd never end
We'
d sing and dance forever and a day
We
'd live the life we choose
We'
d fight and never lose
For we were young and sure to have our way.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

بن((White Boy)) نوشته:
آقا اینجوری به نظر من خیلی نامردیـــــــــــــــه.

بزارین اعضاء هم کاندید بشن و اونئقت از طرف مدیران تعیین صلاحیت بشن.

اینجوری آدم از سایت زده میشه به خدا.

شما راست میگی..
معلومه که همه میتونن کاندید بشن اگه مدیر سایت با این طرح موافقت کنه.. اگر هم موافقت نشه هم که هیچی. بحث رو میبریم به اینکه چجوری ملت بیان کاندید شن چجوری تعیین صلاحیت شن و کی تبلیغات شه و خلاصه همه اینا میشه برای انتخاب وزیر رول پلینگی که نفش خودش رو ایفا میکنه نه نقش مدیریت رو.
تانکس جان شما هم نظرت محترمه ولی یه وزیر حداقل باید این قدرت رو داشته باشه که ملت اگه بخوان کافه، کلوپ، باشگاه، کلاس خصوصی یا رادیو تلویزیون یا هر چیزی توی دنیای جادوگری میخوان باز کنن باید ازش مجوز بگیرن!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

تانکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۷ یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
از همین دور و برا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 199
آفلاین
من خیلی با این کار موافق نیستم به چند دلیل:

اول اینکه وزیر یه شخصیتیه که توی رول پلینگ بوجود اومده و توی همونجام باید ادامه ی حیات بده.اگه قراره مقتدر باشه توی رول باید مقتدر باشه.

دوم اینکه این کار به نظر من یه چیزی شبیه کمیته ی تحمیل ایفای نقشه. اگه می گین نیست و وزیر فقط نظارت به کار رول می کنه ، خب ناظرای هر انجمن هستن و مدیرای انجمنم بر کار ناظرا نظارت می کنن.

سوم این که اگه قراره مدیرا و ناظرا اعضای کابینه باشن و وزیر هیچ کاری انجام نده،پس فایده ی انتخاب وزیر چیه؟ خب ممکنه بگین به کار اعضای کابینه ش نظارت می کنه. من هم می گم تاپ!
از شوخی گذشته،کار وب مسترا و مدیران کل نظارت بر کار همیناست پس بازم انتخاب وزیر فایده ای نداره.

در ضمن جناب روکوود
من جوابتونو توی گفتگو با مدیرا دادم. لطف کنین بخونین.

Poor Is The Pupil Who Does Not Surpass His Master

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

بن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۱۷ دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۸:۲۰ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵
از Tehran-Zafar
گروه:
کاربران عضو
پیام: 309
آفلاین
آقا اینجوری به نظر من خیلی نامردیـــــــــــــــه.

بزارین اعضاء هم کاندید بشن و اونئقت از طرف مدیران تعیین صلاحیت بشن.

اینجوری آدم از ساین زده میشه به خدا.

::.::Newest Music::.::

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
منم موافقم كه يه رييس جدي براي وزارت انتخاب شه اما اميد وارم وزيري كه انتخاب مي شه لياقت داشته به نظر من وزارت سح جادو يكي از مهمترين بخش هاي ملت ما گل كه واقا در سايت زياد مطرح نيست مثلا مار من كه كاراگاهي اگه الان وزير به وزارت خونه رسديگي مي كرد منم يه جا براي كار داشتم اميد وارم يه وزير مناسب انتخاب بشه تا بتونه اين خاكي رو كه روي وزارت خونه نشسته تميز كنه

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
الان این در حد یک طرحه و مدیران ازش بی اطلاع هستن و باید ببینن..
ولی من این وظایف رو برای وزیر میگم:

قاطع باشه
برنامه ریزی داشته باشه که رول پلینگ از آشفتگی دربیاد و تاپیکها با موضوعات مثل هم در یک انجمن یکی بشن.
از همه وظایف مدیریتی در سایت و در سایتای دیگه برکنار بشه تا بتونه تمام حواسشو روی این کار بذاره چون رول پلینگ بخش خیلی مهمی از سایت جادوگران رو تشکیل میده
وزیر باید فردی مطمئن باشه یعنی مدیران بهش اعتماد کامل داشته باشن و قول بده که خرابکاری نکنه و اگه خرابکاری کنه کنار گذاشته بشه.
تمامی ناظرهای رول پلینگ رو این شخص انتخاب میکنه و زیر نظر این شخص کار میکنن. یعنی به هر انجمن میتونه بخشنامه کنه که چیکار کنن و قوانینشونو با کمک خود اون ناظر تعیین کنه.
با اینکار یک نفر هست که میتونه رول پلینگ رو از بالا نگاه کنه و منظمش کنه!

برای انتخابات هم میتونیم یه فرصت مثلا 3 روزه بذاریم که افرادی نامزد بشن.. بعد این افراد توسط مدیران سایت بین خودشون تعیین صلاحیت بشن و اونایی که بدرد این کار میخورن انتخاب بشن.. بعدش هم بین هر چند نفری که کاندید نهایی هستند یک انتخابات عمومی برگزار میشه.
بمدت یک سال این شخص(آقا یا خانم!) وزیر دنیای جادویی هست و انجمنهای رول پلینگ رو تحت کنترل داره. همچنین ناظرین کل انجمنهای سایت هم میتونن به وظیفشون طبق قوانین ادامه بدن بدون تداخل در کار وزیر
یعنی اینکه مثلا اگر کسی فحش نوشت اونا میتونن ویرایش کنن.
از نظرات مدیران گرانقدر استقبال میشود

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

اگستوس روک وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۰ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ چهارشنبه ۴ آبان ۱۳۸۴
از بیشه ی بلاد{بلاد لند}
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
واقعا طرح جالبیه
تبریک میگم خیلی مخی
..................................................................................................................................................
ایراد این کار اینه که فقط مدیرها می تونن کاندید بشن.
به نظر من این کاندیدا ها حتی اگر فقط مدیر ها باشن باید برای اقلیت ها توی سایت این قانون برداشته بشه.
مثلا شبحواره ها توی سایت هستن و تعدادشون هم کم نیست ولی سازماندهی نشدن و انجمن جدا ندارند{قابل توجه اقای پاتر }.من فکر می کنم که از بین اقلیت های توی سایت هم باید حداقل یه کاندید انتخاب کنید چون مطمعنا وزیر روی کار اون ها هم نظارت داره و دخالت می کنه پس اقلیت ها هم باید کاندیدا داشته باشند تا انتخابات عادلانه باشه و همه شرکت کنن.
..................................................................................................................................................
اونطور که فهمیدم مدیر ها و اقای پاتر قراره از اینجا دیدن کنن پس فکر کنم اینو بتونن بخونن و امیدوارم عمل کنن:
اقای پات همونتور که نوشتم تعداد شبحواره ها و اشباه توی سایت زیاده و این ها مربوط به کتاب سرزمین اشباحه.ما تا حالا چند بار برای داشتن انجمن مستقل تلاش کردیم ولی اونو بدست نیاوردیم.
هرمیون هم قرار بود در رابطه با این موضوع مختونو بزنه{ }ولی نمیدونم اومده یا نه.
حالا من میخاستم رسما از شما برای ایجاد انجمن برای کتاب سرزمین اشباح درخاست کنم
راستی اگر با اون توضیحاتم در مورد اقلیتهای قومی{ }قانع شدید پس من به عنوان نمایندهی شبحواره ها کاندید میشم.
{من 95%هر روز و حتی روزی دو بار میام به سایت و ...}

با تشکر فرمانده ی جنگ و وزیر تبلیغات شبحواره ها

|wasp|
merlin manson & ....

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.