هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مجله شايعه سازي!!!!(دياگون جديد)
پیام زده شده در: ۱۴:۴۹ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۸۴

نارسیسا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۰ جمعه ۳ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۵ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 100
آفلاین
تدریس موسیقی و نقاشی جادویی دریکی از مدارس جادوگری بریتانیا

به اطلاع خوانندگان عزیز خود میرسانیم که به زودی در مدرسه علوم وفنون جادوگری " هاگوارتز " کلاس های تابستانی، موسیقی و نقاشی جادویی دایر خواهد شد.
خبرنگار ما دوشیزه مری کرافورد، گزارشی از این خبر تهیه کرده که توجه شما را به آن جلب میکنم.
ما زمانی از صحت این شایعه ! با خبر شدیم که مدیر مدرسه جادوگری هاگوارتز
" آلبوس دانبلدور" طی اطلاعیه که در یکی از روزنامه های صبح به چاپ رسید، از خانواده های جامعه جادوگری محترمانه دعوت کرد در این امر خیر او را یاری کنند ! ما شرح مختصری از این اطلاعیه را در ذیل می آوریم .

اطلاعیه

" حضور خانواده های محترم جامعه جادوگری سلام عرض میکنم "
با توجه به یک نظر خواهی که در مدرسه در آخرین روزهای سال تحصیلی از دانش آموزان صورت گرفت، متوجه شدیم که اکثر دانش آموزان در اوقات فراغت در تعطیلات تابستان بی کار هستن و یا از سر ناچاری برای سرگرم شدن دور از چشم والدین به کارهای خطرناک جادویی دست میزنند و برای اتفاقاتی از این دست می توان حادثه ی آتش سوزی در منزل آقای مک براید را مثال زد، همه ی شما عزیزان از چند و چون این حادثه باخبر هستید و اگر جیمی پسر کو چک آقای مک براید سرگرمی سالم و مفیدی داشت سعی نمی کرد از کبریت وسیله آتش روشن کن مشنگی، برای روشن کردن پاتیل بزرگ آزمایشی پدرش که پر از ماده خطرناک مخلوط خون اژدها و خون آشام بود استفاده کند و حال ما تصمیم گرفتیم برای اوقات فراغت فرزندان شما کلاس های آموزش هنر جادویی برای ترم تابستان در مدرسه جادوگری هاگوارتز دایر کنیم واستاد های مجربی نیز برای تدریس در نظر گرفته ایم و من هم اکنون، از شما برای بهبود اوقات فراغت فرزندانتان دعوت به همکاری می کنم .

" ارادتمند آلبوس دانبلدور "
تصویر کوچک شده

پرفسور " سیوروس اسنیپ "
استاد درس معجون سازی هاگوارتز؛ به دلیل علاقه ای که به هنر واستعداد مادرزادی که در زمینه ی موسیقی جادویی دارد و به گفته ی آگاهان اولین داوطلب برای تدریس این درس است به عنوان استاد موسیقی انتخاب شد.
و تدریس هنر نقاشی جادویی را یک خون آشام دو رگه، هنرمندی از فرانسه که تحصیل کرده در مکتب " لئوناردو داوینچی " هنرمند فقید مشنگ است؛ در راستای هدف بزرگ آلبوس دانبلدور که در زمینه ی اعتماد سازی میان دورگه ها و جادوگران است، بر عهده گرفت.
و البته این خبر باعث نگرانی اکثر خانواده های جامعه جادوگری شد، چرا که آنها از فرستادن فرزندان خود به کلاسی که استادش یک دورگه خون آشام است سخت وحشت دارند و امیدوارند دانبلور در تصمیم خود تجدید نظر کند. به گزارشی و نظر خواهی که در این زمینه از یک شهروند جادوگر صورت گرفته توجه کنید.
گزارشگر: آیا شما با فرستادن فرزندانتان به این کلاس ها موافق هستید؟
جان مریلند: آه... خدای من کار دانبلدور برای ایجاد چنین کلاسهایی واقعا عالی بود ولی دانبلور باید به فکر سلامت بچه های ما هم باشه تعیین یه خون آشام دورگه برای تدریس هنرکار خیلی خطرناکیه و هیچ پدری نمی تونه به خودش اجازه بده بچه اش رو پیش یه خون آشام بفرسته تا هنر یاد بگیره، به هر حال امیدوارم دانبلدور تصمیمش رو عوض کنه.
گزارشگر: آیا نظر شما در باره ی پرفسورسیوروس اسنیپ استاد معجون سازی که تدریس موسیقی رو بر عهده گرفته، همین است؟
جان مریلند: خب...میدونید هرچند پرفسور اسنیپ دورگه نیست اما من فکر نمی کنم واقعا استعدادی در این زمینه داشته باشه شنیدم رفته دماغش رو عمل کرده و به شکل سرسره وار درآورده تا مزاحم کار معجون سازیش نباشه، از چنین شخصی نباید انتظار استعدا هنری داشت.
گزارشگر: باتشکر از شما آقای مریلند

ویرایش شده توسط زاخارياس در تاریخ ۱۳۸۴/۶/۱۶ ۶:۰۸:۱۱

این نیز بگذرد !

بدون نام
کار غیر منتظره اسنیپ!

توجه شما را به خبری از خبرگذاری رویترز، که هم اکنون به دستمان رسید جلب میکنم.
لونا لاوگود گذارشگر مجله طفره زن با همکاری کاراگاه ققنوس خبر جالب توجهی از سوروس اسنیپ استاد معجون سازی هاگوارتز تهیه کرده اند که هم اکنون به سمع و نظرشما شنوندگان گرامی می رسد.
با سلام من لونا لاوگود گزارشگر مجله طفره زن هستم و به اطلاع جادوگران جامعه جادوگری می رسانم: سوروس یا زرزروس یا لول بورنیچ یا برونکا (استاد معجون سازی هاگوارتز) با همکاری چوچانگ متخصص جراح زیبایی و پوست و مو، می خواهد دماغ مبارکش را که به گفته ی خودش مزاحم کار معجون سازی اش است به روش مشنگها تحت عمل جراحی قرار داده و به شکلی سرسره وار دربیاورد. ((اینجا اینترنت به وقت محلی ست صدای مرا می شنوید از سایت جادوگران)).

پیام زده شده در: ۱:۵۶ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
مرگ گيلدي كاندداي اين دوره قطعي اعلام شد مكان ختم گيلدي مسجد حاج دارك الله واقع در مبدان بيجامه پارتي
تصویر کوچک شده

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۲:۰۲ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴

امیشاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۳۳ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶
از همین بقل!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
جی.کی.رولینگ: من هار نیستم...
طبق آخرین گزارشات رسیده از لندن جی.کی.رولینگ نویسنده ی محبوب انگلیسی که به دلیل قتل یکی از جن های بانک بزرگ جادوگران در بازداشت به سر می برد , در یکی از ملاقات های خود گوش جسیکا(دختر خود)را با دندان از جا کنده است
همچنین این گزارشات حاکی از آن است که ماموران هنوز نتوانسته اند گوش جسیکا را از دهان وی خارج کنند

اما خبرنگار شبکه ی الجادوگریه با رولینگ مصاحبه ای کرده است که در آن رولینگ هاری خود را انکار کرده است

گزارشات بعدی متعاقباً منتشر می شود...

شاید که این جهان، جهنم جهان دیگری باشد ... آلدوس هاکسلی

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
تصویر کوچک شده
هري پاتر:اين انتخابات آزاد ترين انتخابات خواهد بود
در راستاي انتخاب وزير جديد هري پاتر يكي از كانديد هاي حذب آستاكبار گفت:من خيلي خوش حالم كه هر 7 كانديدا از حذب ما بودن و اين نشون ميده چقدر ملت غيور جادوگر به ما ارادت دارند و اين نشونه ي لطف ملت كه...
خبر نگار:ببخشيد به نظر شما اين انتخابات آزاده كه هر 7 نفر از حذب آستاكبار باشن؟
پاتر:بله اين انتخابات آزاد تراين انتخابات قرن خوهد بود ملت جادوگر و ياحره با حاظر شدن در پاي صندوق هاي راي هر كانديدي رو انتخاب مي كنند
خبرنگار:ببخشيد يعني مهم نيست كي وزير شه؟
پاتر:بهتره كه من شم ولي مهم اينه كه انتخابات پر شور باشه
خبرنگار : تا ديدار آينده...
(در طول انتخابات با هر 7 كانديدا مصاحبه خواهيم داشت )

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۸:۴۴ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
تبديل مرگخواران به فاضلابخواران

طي همين چند روز اخير كه كانديدا اعلام شده بود گويا بين مرگخواران و لرد ولدمورت دعوايي سر گرفت كه مرگخواران به او خيانت كرده و در هنگامي كه در حاله شكنجه شدن بدوند به وزارت پناه بردند....و هر كدام پاتيلي گرفته و درون آن را با مخلفات فاضلاب شهر شفتنكلاه پر كرده و شروع به بلعيدن ان شدند و با چه اشتهايي!!!

آقايه «دارون ملكيان» سخنگويه وزير جديد «سرژ تانكيان» گفتند:
((...آقايه تانكيان خوب ميدانستند كه اين اتفاق ميافتد...ايشان همه چيز را ميدانند...ايشون پيشبيني ميكنند كه لرد ولدمورت بعد از انتخابات با پاتيلي بزرگتر ميايد و فاضلابخوري ميكند..))

يكي از فاضلابخوران به نام«لوسيوس مالفوي» در مورده ولدمورت گفته است:
((من افشا گري ميكنم))

و آيا ولدمورت نيازي به اين افشاگري دارد؟

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

دارن  شان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۴ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴
از مشخص نیست
گروه:
کاربران عضو
پیام: 28
آفلاین
گودزیلا پاپیون میزند
بر اساس خبری که الان به ما رسید گودزیلا دختر فلور دلاکور از ردا فروشی خانم دنفایر یک پاپیون خرید و آن را به گردن خود زد.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

مارک اونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۰
از اطراف کوچه ماگنوليا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
بالاخره ..... (پس از سالها انتظار......)

طی خبرگزاری ر.م.ج (رسانه ملی جادوگران) پس از سالها زندگی ویزلی ها بالاخره ویزلی ها پولدار شدند.
وزیر فعلی وزارت سحر و جادو دیروز گفت :
(( .... با توجه به کمک های شایان ذکر آرتور ویزلی با توجه به نظر من و هیئت مدیره قرار شد که آرتور ویزلی ارتقا یابد و با حقوق 500گالیون در ماه بدون احتساب اضافه کار به ادامه کار در وزارتخانه ادامه دهد..... ))
وی همچنین افزود:(( ... این امر برای تشویق مردم برای جذب شدن در وزارتخانه صورت گرفته است... ))

No matter how much, too much is never enough

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اسنیپ خواننده می شود!
بر طبق اخبار کاملا موثق و دقیق سوروس اسنیپ ملقب به دماغ خوشگله یا چربامبو یا زرزروس سومین آلبوم خود با نام ای دماغ ای هستی من رو به بازار وارد کرد.
در این موسیقی وی از سازهای گیتار، جاز، نی، فلوت، سوت، ترقه و غیره استفاده کرده است.
گروه موسیقی وی را روح های سرگردان دخمه هاگوارتز تشکیل میدهند.

امضا چی باشه خوبه؟!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
جی.كی.رولینگ بازداشت شد!!!
جی.كی.رولینگ:من قاتل نیستم.

طی بیانیه سام وایز خبرنگار ما جی.كی.رولینگ به دلیل دزدی از بانك گرینگوتز بازداشت شد.و در این راه یكی از اجنه ی بانك را كشت.در این راستا مصاحبه ای را با خانم رولینگ ترتیب دادیم.
سام:انگیزه ی شما از این كار چی بود؟
رولینگ:فشار زندگی. و...
سام:خانم رولینگ شما چرا اون جن رو كشتید.
رولینگ:من قاتل نیستم.
و خانم رولینگ حاضر به ادامه ی مصاحبه نشدند و احضار داشتند كه روی ایشون طلسم فرمان اجرا شده.
حالا خودتون قضاوت كنید.

خبرگزاری x از آزكابان

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.