هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۳:۰۶ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۱ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۰۰ جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴
از زیر علامت شوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 87
آفلاین
نتیجه انتخابات بسیار عجیب است
تا دیشب همه فکر میکردند اسنیپ و ونوس بیشترین آرا را کسب کنند ولی تا اینجا چو چانگ و امپراطور بیشترین آرا را دارند. این در حالی است که احتمال میرفت چو چانگ رای اندکی بیاورد. همچنین گفته میشود آبرفورث دست به تخلفات زیادی به نفع امپراطور زده است که ما آنها رو تایید نمیکنیم!! سوال این است که چو این همه رای را از کجا آورده است!!

من پیشنهاد دارم دور دوم رو بیخیال شید و حالا که امپراطور رای اش بیشتره وزیرش کنیم!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۳ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۷ دی ۱۳۸۹
از هر جايي كه به فكرتون مي رسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 63
آفلاین
تصویر کوچک شده

ريتا اسكيتر خبر نگار سابق و ويژه ي نشريه ي وزين پيام امروز در همه جا نزديك شماست
------------------------------------------

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
تصویر کوچک شده

از این به بعد پیام امروز شب ها چاپ میشه !!

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
نتیجه عجیب و غریب انتخابات

انتخابات هر لحظه شگفت انگیز تر می شود. چوچانگ به طرز عجیبی جای دوم را در جدول رده بندی گرفته و پیشبینی می شود این رقابت شگفت انگیز عجیب تر نیز بشود.

در محل وزارت خانه صفحه ای جادویی نصب شده و آخرین اخبار انتخابات را منعکس می کند.
همان طور که پیش بینی شده زمان انتخابات افزایش نخواهد یافت.
ما در وزارت خانه سحر و جادو سعی داریم انتخابات در نهایت سلامت انجام شود.
مشروح خبر دستگیری جن شورشی در زمانی نزدیک منتشر خواهد شد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
ستاد مركزي انتخابات : اخبار جديد

با گذشت ساعاتي چند از انتخابات نتايج هنوز در پرده اي ابهام قرار دارد...رقابت تنگا تنگ چو چانگ امپراطور باز هم كارشناسان را بيش از پيش ذوق زده كرد...پيش بيني هاي قبلي مبني بر موفقيت نسبي گيلروي لاكهارت بود اما اكنون آراي چو چانگ تعجب همگان رو بر انگيخته...وي كه توسط عده اي معلوم الحال به كناره گيري از انتخابات تشويق ميشد اكنون 21 درصد آرا را به خود اختصاص داده است در حالي كه امپراطور تنها با يك راي بيشتر در مقام اول جا دارد...در رتبه هاي دوم و سوم نيز ، سوروس اسنيپ و گيلدروي لاكهارت به ترتيب با 18 درصد و 16 در صد آرا قرار دارند و اين نشان از پيش بيني نادرست كارشناسان كماكان متعجب دارد...
اما آراي كم ونوس هم جالب توجه است...شخصي كه از حمايت صد در صد ساحره هاي آداس برخوردار بود...حاميانش كجا هستند؟ چرا تعداد راي هاي ونوس كم است؟ اين نكته بسيار عجيب است اما با تمام اين مسائل...تا آخرين ساعات پايان راي گيري هيچ چيز مشخص نيست!
اما پيامي از طرف بزرگان جامعه جادويي به مردم :

اي مردم غيور شما با شركت در انتخابات مشت محكمي بر دهان نا پاكان زديد...با اين حظور سبز پاي صندوقهاي راي...آري ديگري به انتخابات گفتيد...اي مردم غيور جادوگر و ساحره...مشاركت شما عالي بود...ادامه دهيد...

اين هم تصويريست كه از شركت گسترده ملت در انتخابات چندي پيش توسط نقاشي چيره دست كشيده شد :
تصویر کوچک شده

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
دقایقی پیش آبرفورث با حضور در ستاد امپراطوری ضمن تبریک موفقیت فعلی وی با اشاره به آنچه اطاعت تعهد ها داد خاطر نشان کرد که مردم عظیم جادوگری باید بدانند چه کسانی اصلح تر هستند.
وی ضمن ابزار تشکر از تمام جادوگران و ساحره های محترم که با حضور در انتخابات دهان تحریم کنندگان و معتادان را بستند اعلام کرد:
- پیشنهاد می کنم تمام کسانی که از التهابات رای گیری دم می زنند از مادام پامفری حتما ضماد ضد ورم رو تهیه کنند که التهاباتشون تبدیل به دمل و کورک نشه، که برای جامعه این عقده ها خطرناک خواهند بود...
شایان ذکر است حضور مردم در انتخابات همچنان ادامه دارد....
همچنین رئیس امور گسترش انفورماتیک جادوگران (گاج) با اشاره به این موضوع که انتخابات الکترونیکی مشنگی بهترین روش برای جلوگیری از کاغذ بازی است خاطر نشان کرد:
- این روشه! (دهاتی) انتخاباتی بهترین روشه ایه! که تاکنون مشاهده! شده و نتایج رو پس از رای دادنه! به آدمه! اعلام می کننه! ...(به جای علامت تعجب با فتحه بخوانید)
تا کنون امپراطوری تاریکی با 26 درصد آراء رای دهندگان اول است و گیلدروی و چوچانگ با 16 رای رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند.
نکته قابل توجه این است که اگر میزان رای های نفر اول به 30 درصد نرسد... منتظر دور دوم انتخابات و کنار رفتن عده ای نامزدها خواهیم بود...
قاسمعلی واندپور - مرکز آراء و اسناد جادوگری

پیام زده شده در: ۱۱:۴۹ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
امروز در وزارت سحر و جادو خبری به دست ما رسیده مبنی بر تقلب در نتایج انتخابات. باید عرض شود که من و تمامی همکارانم سعی در شفاف سازی این مسئله داریم و نتیجه تحقیقات در همین نشریه به اطلاع عموم جادوگران عزیز خواهد رسید.

------------------------------------------------------------------------

در همین راستا خبر نگاری از شبکه wizard مصاحبه ای با من انجام داده که به شرح زیر است:

w: می شود خودتان را برای دیگران معرفی کنید؟
من: من شون پن کارمند وزارت سحر و جادو هستم.
w:آیا شما مطلب تقلب در انتخابات را تایید می کنید؟
من: باید عرض شود که این مسئله هم اکنون در حال بررسی است و نتیجه آن احتمالاً بعد پایان رای گیری به اطلاع عموم خواهد رسید.

w:به نظر شما چه کسی می توانسته در این کار دست داشته باشد؟
من: همانطور که گفتم این موضوع در حال بررسی است و من تا پایان رای گیری حق اظهار ندارم. ولی تا کنون دست هایی پیدا شده که ما داریم دنبال صاحبانشان می گردیم.
w:شما خودتان هم در انتخابات شرکت کرده اید؟
من: بله البته که شرکت کرده ام
w: لطفاً برای جامعه جادوگری بگویید در صورت تایید تخلف در انتخابات با شخص خاطی چه برخوردی می شود
من: من در این مقام نیستم که بگویم چه بلایی به سر طرف می آورند و این کار مربوط به مقام ها بالای وزارت خانه است ولی من در مقام ناظر انتخابات به همه عموم جادوگران اطمینان می دهم که به سختی با شخص خاطی برخورد خواهد شد.

امید وارم من را ببخشید چون باید برای رسیدگی به سر صندوق بروم.

w: این مصاحبه ای بود با یکی از مقامات وزارت خانه.گزارش های بعدی در زمان نه چندان کوتاه به اطلاع کلیه جادوگران خواهد رسید

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۱۹ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
بمب گذاری در محل انتخابات!
امروز صبح خبرنگار پرتلاش ما یعنی گیزر گزارشی رو از محل انتخابات ارائه کردن که خدمتتون عرض میکنیم:
گیزر: امروز صبح وقتی داشتم میرفتم و به وظیفه ملی خودم عمل کنم عده ای کله اسموت رو دیدم که در نزدیکی صندوق رای گیری مشغول چپاندن شی گنده ای در سطل آشغال بودند. نزدیکتر رفتم.. چشمم افتاد به یک بمب بزرگ که شمارش معکوسش شروع شده بود.. 10 دقیقه وقت داشتم کاری انجام بدم.. اما.. در همان لحظه رهبر عظیم سایت جناب آیت الله هری پاترالعظما تشریف فرما شدند تا رای خود را درون صندوق بیندازند.. زبانم گیزر کرده بود و نمیتوانستم حرف بزنم (هم از اباهت رهبر و هم از اباهت بمب).. هری العظما رای خود را با هزار ناز و عشوه به درون صندوق رای انداخت.. در همین لحظه خبرنگار یکی از مجلات زرد به اسم مجله شایعه سازی جلو اومد و میکروفونش رو جلوی بینی هری العظما گرفت...
نمی دانستم چه کنم! 5 دقیقه با ترکیدن بمب مانده بود.. بغض گلویم را گرفته بود و اشک چشمانم را پر کرده بود. اما انگار خبرنگار از من گیزرتر بود..
خبرنگار: شما اولین رای دهنده هستید.. نظرتون چیه؟
هری العظما: راستش رو بخواید انجام کار نیک رو نباید به تاخیر انداخت.. البته مراسم اکس و منقل یک چیز دیگری است.. اما رای دادن هم برای خودش عالمی دارد.. بالاخص اگر نعشه باشید!
خبرنگار: اینطور که معلومه شما کنار کشیدید.. برای چه؟
هری العظما: من به خاطر یک سری فشارهای روحی روانی از چپ و راست و بالا و پایین مجبور به استعفا شدم... از یک طرف نمید با جارویش بالای سر من ایستاده بود و دستور میداد برگ استعفا را امضا کنم و از طرف دیگر استکبار آبرفورث به من چشم غره میرفت.. و از همه مهمتر در میز جلوی استعفانامه یک کیلو تریاک اصل کشتزارهای هاگزمید وجود داشت که صرف نظر از استعفا صرف نظر از آن بود..
فقط 10 ثانیه دیگر بمب منفجر میشد..
در همین احوال گراپی به سمت صندوق رای گیری آمد تا رای خود را بیندازد...
دیگر نفهمیدم چه شد.. فقط چوبدستیم را درآوردم و سطل آشغال حاوی بمب را تبدیل به ساندویچ کردم و به جلوی دهان گراپ گذاشتم... او هم رای خود را رها کرد و سطل آشغال را قورت داد.. و بعد.. تق! یک صدای کوچک از شکم او درآمد و بعد از آن مقداری دود از بینی گوش و دهانش به بیرون رفت..
و اینجا بود که خطر ناشی از بمب گذاری خنثی شد.

امضا چی باشه خوبه؟!

پیام زده شده در: ۸:۴۳ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
كرام:در انتخابات تقلب شده!!!

ويكتور كرام اعلام كرد كه در انتخابات اخبر تقلبي بس عظيم رخداده است..او در جهت توجيه حرف خود اينگونه ميگويد:طبق نظرسنجي هاي قبلي گيلدروي لاكهارت در صدر محبوبيت قرار داشت...چه شده كه حالا امپراطور در صدر قرار گرفته است؟!!...من اعلام ميدارم نيروهاي نوشابه اي طرفدار امپراطور..شناسنامه ها را جمع اوري كردن و همگي به او راي دادن!!!...من مطمئنم دست مقامان عالي رتبه سايت از قبيل ابرفورث و هري پاتر در كار بوده تا راي امپراطور رو ببرند بالا!!!

در پي اظهارات كرام......
هري پاتر فرمود:كرام!!!بشين ببين بابا!!!...اگه خفه نشي خودم سر جات ميشونم!!!...چرا جو رو ملتهب ميكني؟....مگر نميدوني انتخابات در كمال سلامتي برگزار شده؟....ميخواي دشمنان سايت..از قبيل پرشين ويزارد خوشحال بشن؟.....بوق!!!

كرام بعد از اخطار هري پاتر هيچگونه اظهار نظري ديگر نكرد!!! و هيچ خبري از مكان اقامت او ديگر در دسترس نميباشد!!!!!گفته ميشود دست آستكبار ابرفورث تو كار بوده است!!!!
با تشكر...خبرنگار پيام ديروز!!چاپ شده در پيام امروز!!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۸:۰۸ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
انستيتوي ترك اعتياد نميد و گراپي

با مجهز ترين امكانات
همراه با ورزشهاي رزمي اتل متل توتوله و تاپ تاپ خمير
بدون درد و خونريزي
نميد هري رو كه همه جاش باند پيچي شده مياره جلوي دوربين
هري با لكنت به زور لبخند ميزنه : من گراپي را دوست مي دارم

هزينه يك شب با گراپ 5 گاليون
ترك خصوصي كامل 100 گاليون
ترك عمومي تا 10 نفر در يك شب 300 گاليون
خودتان را به گراپ بسپاريد تا از اعتياد رها شويد

با مجوز رسمي از سنت مانگو

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.