هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۱ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۰۰ جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴
از زیر علامت شوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 87
آفلاین
بابا اصلا نباید حرف اینارو گوش دارد!! دکمه حذف رو که میبینی! بزن ملت رو راحت کن!! اینا دقیقا همون طور که گیلدی گفت خوشی دلشون رو زده!! انتظار داری برات استخر و سونا تو سایت بزنیم!!؟؟؟ در ضمن اگر کسی نمیاد وو مخالفت نمیکنه دلیلش اینه که پستهای قشنگ تری هست که ارزش خوندن داشته باشه!!!

در ضمن یک چیزی که همیشه بر سر در آستکبار این سایت بوده و هست و همه بهش احترام میذاریم اینه که: خوشت میاد، خوشت نمیاد به ما چه! همینی که هست! میخوای بخواه نمیخوای نخواه! راه باز جاده دراز! خوش اومدی! بذار باد بیاد!!!!!

بابا از دست شما این سایت رو حالت Stand By مونده!!

ببخشیدا!!!

بارتی کراوچ، یک عضو کوچیک از جادوگران

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
گیلدروی جان دیگه همه ایشون رو میشناسن، ذهنت رو آزاد کن بابا! خودش هم نمیدونه چی میخواد از سایت، زرت و پرت اضافی و قوانین ایراد داره! یکی نیست بگه آقاجان بیا قوانین رو بنویس ما بذاریم تو سایت، نق زدن رو همسایه پیر مشنگ من هم بلده!
هر چند این حرف هایی که من میزنم یاسین در گوش جناب آقا الاغه هست و هیچ فایده ای نداره!

پیام زده شده در: ۱۸:۱۶ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
عمو دیمون دومبول جون، تو هم بیکاری و خوشی زده زیر دلتا... بخیال شو عمو جون!!! حالا اگه فقط خودت سرکار بودی باز یه چیزی، ملت رو هم گذاشتی سر کار!!!

به هر حال عمو جون، فکر نکن فقط خودت بلدی اینجوری جواب بدی و حرف های غیر منطقی بزنی!!! منم بلدم:

اول از همه چند تا سوال دارم ازت:
شما برای نوشتن اینگونه مطالب از چه کسی فرمان میگیری؟!! چه قدر میگیری؟ این مبلغو هفتگی دریافت میکنی یا میاهیانه؟!! آیا به این پولی که میگیری نیاز داری یا برای تفریح و خوشی این کارو انجام میدی؟!! آیا این کار آینده ای هم داره؟!! میتونی به رئیست سفارس مارو هم بکنی؟!

نکته دیگری که لازم دیدم تذکر بدم اینه که همه حرفات بسیار بدون منظق بود و همش مشکل داشت!!! کاملا بدون فکر بود!!!! (مثل خودت از ذکر اینکه کدوم قسمت از حرفات دقیقا مشکل داشت و چرا غیر منطقی بود، خودداری میکنم - البته یه خورده دیگه هم ادامه داره که میخوام بذارم برای ماه بعد)
عده بسیار زیادی هم در این رابطه با من موافقن و با حرفای شما مخالف هستن ولی متاسفانه مخابرات جوابگوی این همه نیاز نیست و جلوی ترافیک خطوط تلفنی کم آورده و این افراد نمیتونن بیان سایت تا حرفشونو بزنن! لاین های بیزی و اینجور مسائل!!! چند نفر هم هستن که میترسن بیان و میگن اگه بیاییم دیمون دامبل هکمون میکنه!!!

سوال بعدی این هست که شما خودت چرا یه سایت نمیزنی و ما که مخالفت هستیم و باهات دوست نیستیم رو توی سایتت مدیر نمیکنی؟!!

نکته بعدی هم اینه که من از حرفای شما اینطور برداشت کردم که میگی کلا با سایت های تفریحاتی و کاربر محور و اینجوری مخالف هستی و دوست داری همه جا استبداد و استکبار باشه! (الان نمیگم شاید اشتباه برداشت کردم، اشتباه برداشت کردنو میذارم برای جواب ماه بعد)

سواب بعدی هم اینه که چرا توهین میکنی و فحش میدی؟!! (حالا یه ماه دیگه بیا بگو توهین نکردی، که منم بگم «البته این برداشت من بوده... شاید اشتباه برداشت کردم»)

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴

abc

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۸ پنجشنبه ۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۳۲ یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1
آفلاین
سلام دوباره cnn (دیمون دامبلدور) برهمه

متاسفانه من هرچقدر پاسخهام رو واضح می دم دوستان خواسته یا ناخواسته دوباره اونارو می پیچونن طوری که خودم هم نمی فهمم چی به چی هست چه برسه به دیگران ، به هرحال دوباره پاسخ دوستان رو جهت تنویر افکار می دم

آقای عزیز
بنده وقتی بار اول وارد سایت شدم...نه کسی رو میشناختم نه با کسی اشنا بودم
هیچ کس بنده رو در نمایشنامه هایش حساب نمیکرد....اصلا کسی منو نمیشناخت
بنده میدونستم که مدیران سایت قبلا در سایت ادبیاتی بعد هفتم با همدیگر اشنا شده بودند
خب باید چیکار میکردم که در جمعشون پذیرفته میشدم؟
بنده به جای اینکه بیام هی انتقاد کنم و هی ایرادات بیجا بگیرم ...سعی کردم جزو خود اونا بشم
خیلی سعی کردم با اونا اخت بشم....و اینو بگم اونها با اغوش باز از من استقبال کردن
کم کم با همه اونها اشنا شدم...از نحوه برخوردشون اطلاع پیدا کردم...خب گهگاهی تفاوت سلیقه پیش میومد((با خود هری عزیز چند بار)) ولی ایشون نیومد شناسه منو ببنده

در این مورد من از بس از این حرفها که مثلا: ما همدیگه رو نمی شناسیم .... یا با هم دوست نیستیم ..... شنیدم که اگه حرف شما هم درست باشه باز باورش برام سخته، دوما چرا برای رسیدن به درجات مدیریت شما سعی کردین خودتونو به اونها نردیک کنید؟؟ اگه بنابر لیاقت باشه بنابراین باید مخالفین نیز در صورت داشتن کاردانی لازم بدون دوستی با مدیران ( یا همون به اصطلاح بزرگان سایت) بتوانند به مسئولیتی دست یابند( هرچند داشتن مسئولیت افتخاری نیست)

نقل قول:

فکر میکنی چرا؟چون در چار چوب اخلاقیات پیش رفتم...نه بهشون توهین کردم...نه ایرادات غیر منتقدی گرفتم

اگر با شما از اول در خارج از چارچوب اخلاقی رفتار می شد بارهم ساکت بودید و مثل بچه خوب به کار تون می رسیدید_ منظور از ایرادات غیر منتقدی چیست؟؟

همچنان از شما بابت اینکه بجای رها کردن بحث و بدوبیراه گفتن (مثل تعدادی از اعضا) درصدد جواب دادن به شبهات برامدید(هر چند عصبانی) متشکرم اما...
نقل قول:

1-مثل اينكه شما نفهميديد اعضاي سايت دوست ندارن قوانين عوض بشه؟نفهميدين هيچكي باهاتون موافق نيست؟ البته تو هر جمعي يه استثنا پيدا ميشه...

1- همی گویم و گفته ام بارها.... که تعداد مخالفین هنوز به 15 نفر هم نرسیده مگه اینکه اینها نماینده تام الاختیار بقیه در امور تعیین قوانین و صلاحیت باشن _ درضمن تعداد موافقین من یه استثناء نبود ، بطور دقیق 8 نفر بودن البته شجاع نبودن
نقل قول:

2- اعضاي اين سايت بچه هاي يكي دوساله نيستن كه شما بخوايد بگيد بيا اينكارو بكن يه ابنبات بهت ميدم...من واقعا با خوندن پست شما اين به ذهنم رسيد كه شما اعضاي سايتو اينطور تصور ميكنين.

2- من وعده چه چیزی رو به اعضاء دادم که به ابنبات تشبیه شده ؟؟ شاید شما تصورات اشتباه کردید

نقل قول:

3- من يكي كه تا حالا نديدم كسي كه هيچ فعاليتي نداشته بياد ناظر بشه....يا حتي مدير بشه...و امكان نداره اين اتفاق بيفته. ناظر شدن هيچ ربطي به تازه اومدن يا قديمي بودن نداره اگه سه هفتس كه اومده ولي فعاليتش خيلي عالي بوده چرا ناظر نشه؟

3- من که از صحبتهای هری پاتر اینطور برداشت کردم شاید برداشت من اشتباه بود
نقل قول:

4- اگه احيانا كسي هم با شما موافق باشه هم نمياد اين پستو بخونه چون از طومار بدتره ادم خوابش ميگيره تا بخونه.

4- اجباری درخوندن طومار نبود اونی که باید بخونه خونده _ چرا همیشه حقیقت تلخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آبرفورث دامبلدور نوشته:
فقط به درخواست برادر ويكتور كرام من پاسخي چند به ايشون بدم، هر چند، فكر نكنم ايشون كه دم از دموكراسي مي‌زنه، اصلا و ابدا نظرات ديگران براش مهم باشه،

مطمئن باش که از نظر خودم دموکرات هستم این نظر شماست !!!
نقل قول:

چقدر هم شما صحيح انتقادات رو مطرح كرديد! كاملا مشخص بود كه نكته بين و ريز بين هستيد، مشكل ما جماعت اينه كه وقتي مي خوايم ايراد بگيريم كلي گويي مي‌كنيم، مي خواين بدونين كلي گويي چيه صحبت‌هاي ايشون رو بخونين، در هر دو تاپيك، فقط و فقط قصد ايشون مخالفت با قوانين سايت(كه دست آخر هم مشخص نشد كجاي ايشون رو تنگ كرده يا نه؟) بوده، وگرنه ما كه نفهميديم به كدوم مورد از قوانين ايراد دارن و راهكار مناسب ارائه دادن!

اولا یک مثال : وقتی پیراهن شما بطور کلی گشاد باشه با تغییر اندازه یک استین مشکل شما حل میشه؟؟__ وقتی کار شما از بیس مشکل داره تغییر موردی قانون چه فایده ای داره اون هم در صورتی که طرف مقابل حاضر نیست حتی روی نظر شما فکر کنه اونوقت چطوری میشه تک تک مشکلات رو گفت؟؟ دوما این صحبت داخل پرانتز شما به نظر من بوی طعنه و توهین داشت ایا احترام اینه ؟؟ ایا باید دوباره شروع کرد با هر کی مثل خودش؟؟؟

نقل قول:

كاملا مشخصه كه همه از شما حمايت مي‌كنن، نميدونم چرا اين همه حامي نميان علنا اعلام كنن كه قوانين مشكل داره!

من هم نمی دونم چرا علنی نمی یان اعلام کنن!!
نقل قول:

وسط بحث جدي شوخي مطرح مي‌كنيد؟ اين هم از قوانين دموكراسيه كه جدي و شوخي قاطي بشه؟ آيا در ديگر نظرات شما هم ديدي اينگونه بايد داشت؟

اولا شوخی و جدی چه ربطی به دموکراسی داره؟؟؟ دوما در دیگر نظرات بنده هروقت شوخی در کار بود مطمئنا بصورت نماد یا داخل پرانتز اعلام کردم

نقل قول:

كدام قوانين برادر؟ حرفهاي خودت با قوانين منافات نداره؟ پس چرا باهاشون مخالفت مي‌كني؟ خودزني؟

اولا مخالفت من با نصفه دیگه قوانین شماست دوما منظور اینه که اون صحبتها که با قانون منافات نداشته باز هم از طرف شماها مورد خدشه قرار گرفته_ اصلا چرا بیخود توضیح میدم شما که فرقی برات نداره ...... پس مخالفتتو بکن
نقل قول:

بهتره لينك درباره‌ي ما رو بخوني، فكر كنم اونجا به طور واضحي توضيح داده شده

اینو هم هزار بار جواب دادم و دیگه جواب نمبدم ، برید بخونید
نقل قول:

محدوده اختيارات ناظر در هر انجمن؛ تقريبا شامل همه چيز مي‌شه غير از بستن شناسه طرف كه به مديران كل مربوطه، دادن مجوز، قفل كردن پاك كردن و و و ...

تقریبا شامل همه چی ؟؟؟ مثل بدو بیراه گفتن...تهدید....مسخره کردن...با تیپا بیرون انداختن......
نقل قول:

در پايان مشخصه چنين كاربري كه براي سايت ماهي يك ساعت وقت مي‌گذاره كه بياد و انتقادي از كجا؟؟ انجام بده، تمام انتقادهاش بر پايه‌ي دليل منطق و اصولا سند مطلق هست!
اگه ديگر كاربران، فهميدن ايشون حرف حسابش به كدام ماده از قوانين جادوگران بود، به ما هم بگن، در غير اينصورت كه هيچ!‌

عزیزکم ... من که قبلا هر روز آنلاین بودم و جدیدا بنابر مشکلات شخصی نمی تونم سر بزنم و تازه ازاون تاریخ به بعد قراره هر ماه سر بزنم نه تا حالا ، به هرحال برای شما هر روز یا ماهیانه فرق نداره شما کار خودتو می کنی و حرف خودتو می زنی

در تكميل اون صحبتي كه آبر فورث در مورده هدف سايت كرد من يه چيزه كوچولو اضافه كنم((البته ببخشيد ها)):

مثل اينكه شما سايت تفريحي رو بد متوجه شدين.يا اصلا تفريح رو بد فهميدين.((فكر كنم همينقدر بسه.اگه متوجه شدي كه شدي وگر نه ديگه...))

شما اگه تعریف بهتری از سایت تفریحی دارید بفرمائید...استاد
نقل قول:

در ضمن تبريك ميگم بهت بخاطره اينكه خيلي جالب و زيركانه حق به جانب ميكني.مطمئنم اگر كسي اون پستهايه شما و دوستان رو نخونه((در اوت تاپيك))كاملا حق رو به شما ميده.شايدم گريش بگيره و به شما بگه:آخي.قربونت بشم.بنده خدا راست ميگه

ولي بلافاصله بعد از اينكه اونهارو بخونه از اينرو به اون رو ميشه.

الهی که خودم قربون خودم برم که اینقدر کار درست و باحالم ، البته به باحالی شما نمی رسم که وقتی دیگه جوابی ندارم رو به مسائل جانبی بیارم
واقعا صحبتهای من اینقدر اساسیه که مردم رو متحول می کنه و از اینرو به اونرو می کنه؟؟................بابا من کی هستم
نقل قول:

در ضمن.وقتي كه 1 ماه به يك ماه مياي چطوري اصلا چيزي از سايت يادت هست؟فكر كنم اين چيزهارو حفظ كردي ميگي.نه؟

درمورد یک ماه در بالا و سرزدن به تایپیک ها هم جوابهای قبلیم کفایت میکنه
نقل قول:

در آخر هم بگم كه در مورده جوابي كه به من داديد:
فكر نكنم خودتون به حرفي كه زدين ايمان داشته باشين.چون اين جواب بيشتر به لج بازي ميخوره.
نميدونم اونهايي كه طرفدار شما هستن از كي ميترسن و نمياين اينجا بگن.

خوشبختانه من هر حرفی که می زنم اول فکر می کنم پس به حرفهام ایمان دارم
من هم نفهمیدم از کی می ترسن؟؟

1- دیمون عزیز شما میدونی منظور از بستن آی دی چیه؟ اصلا وقتی آیدیت بسته شد لاگین کردی باهاش و اطلاعیه مربوطه رو دیدی؟ یا ندیدی
ما وقتی یه آی دی رو میبندیم یعنی اینکه اون فرد نباید در سایت عمومی باشه و باید بیادو حرفاش رو خصوصی بزنه تا تصمیم راجع بهش گرفته بشه

1- خوندم ........عادت ندارم در یه بحث اینچنینی در محلی خصوصی حرف بزنم و با هم کنار بیاییم ترجیحا اگر می خواهیم با هم کنار بیاییم دوست دارم دیگران هم در جریان باشن تا حرفی نباشه_ درضمن حرفهای خصوصی تر را که بصورت پیام شخصی برایتان فرستادم ...به رویت نرسید؟
نقل قول:

2- بله اینجا برای لذت بردن و تفریح زده شده ولی برای افرادی که در زمینه هری پاتر میخوان با هم خوش باشن و من تصور میکنم این چیزایی که شما مینویسید برای کس دیگه ای به غیر از خود شما ( و البته من ) تفریح محسوب نمیشه. شما در تفریح دیگران از این سایت اختلال ایجاد کردید و میکنید و شناسه رو هم به همین دلیل بستیم.

2-ای دمت گرم ..... این شد حرف حساب ، اما توجه کنید وقتی یه چیزی مشکل داره تفریح کردن با اون هم غیر ممکنه اما کاملا با حرف شما موافقم واز این بابت از کسانی که باعث اخلال در تفریحشان شدم عذرخواهی می کنم اما از نظر من با این صحبتها می شد فضای بهتری درست کرد ، شاید نظر من اشتباه باشد درضمن من یه بار وسط اون تاپیک آتش بس اعلام کردم ولی دیگران دوباره پاسخ دادن و دوباره شروع شد
نقل قول:

3- اونی که نوشتم خوشی زیر دلتون زده به این خاطره که فقط شب عیدی اینجا رو مزین کردید و در بقیه موارد ماهی یه بار تشریف میارید و با زدن یه پست میرید تا یه ماه دیگه. اگر شما ماهی یه بار اینجا سر میزنید یعنی حضور جدی در سایت ندارید که اسم دیگش میشه همون زدن خوشی زیر دل و اومدن به سایت

3- گفتم که تا قبل از زدن پیام قبلیم تقریبا هرروز انلاین بودم و همه تاپیک ها رو می گشتم (ولی الان بدلیل دو شغله شدن و تحصیل حتی شب هم وقت زیادی ندارم ) و خوب اونهایی که خوب بود می خوندم و اونهایی که از نظر من بد بود کاری نداشتم و اصولا اهل پست زدن بیخود و ((تشکر....))یا ((خوب بود.....)) واینها نیستم اما در این مورد بخصوص احساس می کردم باید حرفهام رو بزنم که قرعه بنام قسمت احترام به اعضا افتاد وگرنه جای بخصوصی نبود. حالا این تلاقی صحبتها با عید یه اتفاق بود
نقل قول:

4- همچنان میگم که شما قوانین رو مطالعه نکردید. مثال های فراوانی در پست شما وجود داره مثلا نوشتید که ناظر بهتون توهین کرده ایا ناظر طبق قوانین هر کاری میتونه بکنه؟ که نشون میده شما اصلا قوانین رو نخوندید به طور صریح در قوانین اومده که توهین کردن ممنوعه این از وب مستر تا عضو عادی رو شامل میشه. توی قوانین نظارت هم اومده که ناظر هر کاری رو میتونه در محدوده قوانینانجام بده فک کنم فهمیدن این به عقل نابغه نیاز نداشته باشه

4- همون دیگه ..........منظورمو نگرفتی ..........منظورم از هرکاری میتونه بکنه یه کنایه به همون توهین کردن ناظرها بود وگرنه می دونم که هرکی هرکی نیست ،منظور توجه دادن بیشتر به این نکته بود، اینهم اگه کسی دبیرستان فارسی دستور رو خونده باشه می دونه و احتیاج به نابغه بودن نداره!!!
نقل قول:

5- اینکه قوانین 90 درصدشون تغییر نکردن حسن حساب میشه اینکه کسی نیومده و ایرادی در یکیشون رو بگه حسن حساب میشه و شما هم اگه با هر قانونی مشکل داری باید بیای و با نقل قول و شماره تک تک مشخص کنی و روش بحث کنیم حتی به رای بزاریم . آیا شما به غیر از شیون و داد و هوار راجع به اینکه قوانین مشکل دارن کار دیگه ای هم کردید؟ اگه اینجا قانونی رو آوردید و بحث درست کردید و شناستون بسته شد اونوقت میتونید بگید اینجا به حرفا گوش نمیدن بله ما به حرف مفت گوش نمیدیم

5-ایا این تغییر نکردن 90درصد قوانین نمی تونه از استبداد هم باشه؟؟(حتی اگه احتمالشو 1درصد درنظر بگیریم) و در این صورت حسنی نیست اینکه طوری رفتار میشه که کسی نتونه بیاد و انتقاد کنه بدونه استهزاء دیگران
من اول با یه سری قوانین کلی مخالفت دارم و بعد اگه واقعا علامت مثبتی دیده شد با بحث منطقی (نه تمسخر) در امور کلی به توافق رسیدیم اونوقت میشه در جزء به جزء قوانین بحث کرد، وقتی حوصله ندارید یه چیز کلی رو مرور کنید چطور می خواید به جزئیات رسیدگی کنید؟؟؟___درضمن من هم می تونم به صحبتهای شما صفات انچنانی بدهم!!!
نقل قول:

6- شما فکر میکنید کسی که سه هفته وارد سایت شده و مدیر شده پسر خاله مدیری چیزی بوده؟ یا روزی 10 تا پی ام به من میزده و پاچه خواری میکرده؟ نخیر به این خاطر مدیر شده که توانایی این کار درش دیده شده و باید بگم این که چطور من به مدیر بودن یه نفر در سه هفته پی میبرم یک توانایی هست که من دارم نه شما البته اگه شما هم چشمتون رو باز کنید میتونید بفهمید چه کسی با سایت همکاری میکنه و چه کسی فقط شکایت و غرولند و ارد قند پهلو داره

6- گفتم که من از صحبتهای شما اینطور برداشت کردم حالا مشکل از درک منه یا از حرف زدن شما ... خدا میدونه _ اما حالا یه سوال: چه کسی به شما گفته که این توانایی رو دارید که استعداد یه نفر رو در مدیریت تشخیص بدید؟؟ایا جادوگری، دستگاه توان سنجی...چیزی بوده که به شما خبر داده این توانایی رو دارید و دیگران ندارن ؟؟و شما چطور اینطور محکم می گید که من این توانایی رو ندارم ؟؟؟!!!!!
در پایان اعلام می دارم همونطور که دوستان گفتن چون بطور ماهیانه به سایت سر میزنم و نمی رسم که به سایت بیام( و احتمالا این از طرف دوستان یه نقطه ضعف به حساب میاد و شاید هم این توی قوانینه که باید هرروز توی سایت باشی!!!!!!!!) و همینطور چون احساس می کنم دوطرف به هیچ عنوان حرفهای همدیگر را (از روی لجبازی) قبول نداریم ، بنابراین ادامه این بحث بی فایده بوده و احتمالا باعث خلل در تفریح دیگر اعضا می باشد ، لذا در صورتی که هری پاتر مایل به ادامه بحث با بنده نبوده یا مخالف حضور من در سایت بطور کلی باشد _ بطور رسمی خروج خود را از سایت اعلام می کنم

دیمون دامبلدور اسبق

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
هوم... بله! مرلین کارشو خوب انجام داد! تنها ایرادی که گرفته شد این بود که اون شب به موقع نظر سنجی ایجاد نشد و خودمون مجبور شدیم دست به کار بشیم!

آقا من معذرت میخواما! ولی شب قبل از انتخابات دور اول به مملی گفتم یه فرم درست کنه بذاره.. اونم گفت همه جای دنیا انتخابات ساعت هشت صبح میگیرن.. منم گفتم باشه.. اما صبح بیدار نشدم!! حالا که تاپیک انتخابات دور اول رو خودتون زدین مال دور دوم هم با خودتون... من که اصلا با انتخابات توی تاپیک مخالف بودم با دیدن اون کلی حالم گرفته شد ان شالله سال دیگه خودم یه فرم داش مشتی درست میکنم که هیشکی هم نتونه دست توش ببره

امضا چی باشه خوبه؟!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
هووم اين پست زيري رو ديليت كنيد.

به ونوس:
اونجا نحوه برخورده و اون پستت رو بايد اينجا بزني

از معذرتت ممنونم منم از همه معذرت ميخوام كه ناراحتي هاي زيادي به خاطر پستم پيش اومد

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۰:۰۹ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
ضمن تایید صحبت های همکار عزیز گیلد الله ! میگم که مرلین جان کلا توی انتخابات خیلی خوب ظاهر شد و خوب کار کرد و غیره و بیخودی ازش ایراد نگیرین بنده خدا مدیری چیزی هم نیستش این همه زحمت کشید

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
هوم... بله! مرلین کارشو خوب انجام داد! تنها ایرادی که گرفته شد این بود که اون شب به موقع نظر سنجی ایجاد نشد و خودمون مجبور شدیم دست به کار بشیم!

در آوردن نتایج رو ما هم از مرلین انتظار نداشتیم!!! ولی به هر حال در این زمینه هم بازم یه خورده کمک کرد...

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
يه موردي ديدم راجع به حرفايي كه در مورد مرلين زده شده
مرلين به نظر من به نحو احسنت وضايفش رو در انتخابات انجام داد بدون اينكه كسي بهش بگه خودش وظايفش رو ميدونست براي نامزد ها تاپيك هاي ستادشون رو زد و همه كار كرد كه من ازش تشكر ميكنم
مطمانا اون دسترسي به راي گيري نداشت تا نتايج رو در بياره كه مديران نوشتن چرا اين كارو نكرده خواستم اينو روشن كرده باشم

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
احسنت بعد از 5-6 ماه فك كنم اين اولين كسي بود كه 4 تا سوال درست و حسابي پرسيده اما من با يك سوال شروع ميكنم:
- اون سه بار پاك شدن پياپي سايت چيه؟

1- مشكل ريخته شدن سر عضو تازه وارد نگرفتن دستش قفل كردن تاپيكش و لينك ندادن به تاپيك ديگه و اشتباه در آدرس دادن و سرچ غلط همش به ناظر مربوط ميشه و كم كاري از ناظره و بايد براش اخطار در نظر گرفته بشه نمونه در اين لينك:

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... php?topic_id=1953&forum=3

اصلا كار ناظر همين چيزاس وگرنه ادعاي فضل كردن و حرف زدن و رياست كردن رو كه همه بلدن

2- پست هاي شبه جمله و غيره باز به ناظر برميگرده اينجا ناظر اختيار تام داره و مسووليت فروم هم با اونه

3- اينجا مديري با مدير ديگه مشكل نداره ميشه نمونه مثال بزني كه كدوم مدير اون يكي رو رقيب خودش ديده ( حتما به رول پلينگ و سيستمش كه توجه داري)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.