هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۸:۵۹ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
توهين به مرلين توهين به مقدسات جادوگران است

ويكتور كرام اعلام داشت از اين به بعد هر گاه لغت دستشويي و مرلين در يك پست بيايد ان پست پاك خواهد شد
او ادامه داد پست لي جردن براي همين موضوع پاك شد!!!!

از انجايي كه مرلين درخواست كرده كه شخصيت او شخصيتي با ابهت است و شوخي با ان ((به صورت دستشويي)) جايز نيست
مديريت فروم جادوگران به منظور احترام كاربران به هم...تمام پستايي كه از دو كلمه مرلين و دستشويي تشكيل شده باشد پاك خواهد شد
((در صورت تكرار شناسه فرد بلاك خواهد شد))
--------------------------
اين جدي بود((احترام همو نگه داريد))

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
خب اهوم اهوم اينم چن تا گيف تبليغاتی پيام امروز

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

خوب يكي شدن! ممنون! چو چانگ

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۴/۵/۲ ۱۵:۲۷:۵۶
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۴/۵/۲ ۱۵:۳۱:۵۴

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱:۱۶ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
تیم کوییدیچ اسلایترین بازیکن می پذیرد

تصویر کوچک شده

عزیزان اسلایترینی می توانند به دفتر ثبت نام کاپیتان مالفوی مراجعه کنند و در صورت قبول شدن در آزمون به عنوان عضو رسمی تیم اسلایترین بازی کنند...!
با تشکر

کنسولگری امپراطوری

======================

تصویر کوچک شده
در ضمن شخص امپراطور به دنبال یک عدد لرد ولدمورت درست و حسابی برای رهبری ارتش جادوی سیاه است! عزیزان علاقه مند به گرفتن شخصیت لرد ولدمورت لطفا :

ابتدا شبکه خبری امپراطوری EDNS را مطالعه بفرمایید

و سپس در صورت تمایل به ولدمورت شدن:

آزمون انتخاب لرد ولدمورت از بین جادوگران سیاه

ویرایش شده توسط امپراطور تاریکی در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۲۶ ۲:۲۳:۳۸
ویرایش شده توسط امپراطور تاریکی در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۲۶ ۲:۴۰:۴۰

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۶ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
ماجرای هلنا و دنیس به کجا رسید ؟

دنیس عصر دیروز تمامی اظهارات گرنجر مبنی بر متواری شدن وی با هلنا را تکذیب کرد .
گرنجر نیز گفت که هر چه بگوید بعدا" در دادگاه علیه دنیس استفاده خواهد شد . وی خاطر نشان شد که عکس های دنیس درست شب قبل از تواری گرفته شده اند و اگر علیه او نباشند چیزی را به نفع وی(دنیس) تغییر نخواهند داد: همانطور که میبینید دنیس و هلنا هر دو انلاین هستند و دارند برای فرار نقشه میکشند !!!!
آی پی دنیس در محل حادثه دیده شده و وی باید مجازات بشه.

گرنجر تنها کسی نیست که به رفتار بی ناموسانه ی دنیس اعتراض دارد . یک خانوم که از گفتن اسم خود سر باز زد دنیس را به هک حرمت از وی متهم کرد و گفت: تو این عکسی که دنیس چاپ کرده سمت چپ ناخون دست راست من افتاده !! اگه دنیس به ناموس مردم اهمیت میدهد چرا عکس های بی ناموسی پخش میکند؟اگه فردا پس فردا همه به من Im بدهند من فقط دنیس را مسئول این قضیه میدانم !!!

آرتور ویزلی پس از بررسی دقیق عکس ها گفت: هووم .. این عکس ها با یک وب کم معمولی گرفته نشده .. دنیس فناوری دیجیتالی داره !!!

در پی اظهارات آقای ویزلی سهام آفتابه به شدت بالا رفت.

یکی از افراد محلی گفت: امروز نون در آفتابه سازی است شما فکر کردی دنیس پول مونیتور ال سی دی و دوربین دیجیتال را از کجا ... بوق .. بوق ...

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۲:۳۵ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
در این لحظه کتاب ششم هری پاتر منتشر شد! هورااااااااااا

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴

ساتانيكا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۴ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
يك خبر از خبر نگار ما ملوني حاكي از آن است كه پرفسور مرلين اعلام كرده اگر نحوه ايفاي نقش نسبت به مرلين كنترل نشه من براي هميشه از رول پلينگ ميرم ّرفسور مرلين همچنين گفت ديگر نميتوانم تحمل كنم تحمل هم حدي دارد در اين رابطه هنوز از مقامات براي ما پيامي نرسيده كه چه مي خواهند بكنند خواهشمنديم از مقاماتي كه اين مطلب را مي خوانند خبرنگاران مارا از اقدامات خود با خبر سازند .با تشكر پيام امروز

ارادتمند-ساتانيكا ملوني

پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
رفتن گرنجر: شایعه یا کذب

شایعاتی حاکی از آن است که دوشیزه گرنجر دیروز اعلام کرده که میخواهد برای همیشه از جامعه ی جادوگری کناره گیری کند . یک منبع ناموثق با سبیل های چرب (اسنیپ بوده جهت تغیر قیافه سبیل مصنوعی گذاشته) دلیل این حرکت از سوی گرنجر را جلب توجه بیشتر و کسب شهرت دانست و گفت از دوستان پاتر انتظاری بیش از این نمیتوان داشت.یک شاهد یک چشم که طبق گفته ی همان کنبع ناموثق در محل حضور داشته صحت این شایعه را تایید کرده و گفت : خودم گرنجر را در حالی که به ظرز مشکوکی در ردایش بود دیدم . البته گفته های ایشان به دلیل یک چشم بودن مورد توجه قاضی پرونده قرار نگرفت.
فردی سیاه ضمن تبریک به جامعه ی جادوگری رفتن گرنجر را بهترین اتفاقی خواند که میتوانست بیفتد ! :یک بچه کمتر مهم کودک خلوت تر..وی پس از تایید به حق بودن گفته های خود و نصیحت جادوگران به حفظ چهارچوب بدون اطلاع قبلی غیب شد.
وزیر اسبق سحر و جادو -کینگزلی شکلبولت- بعد از شنیدن این خبر های های گریه کرد و پس از متذکر شدن این که بالاخره در راستای اهدافش شهید خواهد شد گفت: تروخدا دیگه رفتن را خز نکنید !!
پاتر نیز اعلام کرد که از همان اول از گرنجر بدش میامده و سریعا" با وی وارد مشکلاتی شده است.
کرام پس از دیدن واکمن پیام امروز دستش را جلوی صورتش گرفت و گفت که گول خورده و بهتر است به جای فیلم گرفتن از او برویم پی کارمان.
دلاکور نیز اظهار داشت که احتمالا" وابستگی گرنجر به جامعه ی جادوگری کم تر از آن بوده که فکر میکرده و گرنجر هنوز یک بچه است.
دوشیزه چانگ در ادامه تاکید کرد که نامبرده همیشه کم می آورده و برای همین بوده که با وی ارتباط نزدیکی نداشته.
امپراطور تاریکی نیز ضمن اظهار بی اطلاعی از وجود موجودی به نام گرنجر چیز دیگری نگفت.

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

بدون نام
در پي اظهارات هرميون گرنجر !

- اي بابا ! اين ها همش شايعس ! همهش يه سري مطلب پوچ و بي اساسه ! كي همچين چيزي رو باور ميكنه !؟ من به عمرم بنزين سوپر هم نزدم ! چه برسه به اين كارا !
من بــايد از حقم دفاع كنم !
شما حرف گرنجر رو باور كنيد، كسي كه در مورد خواهرش هم شك داره ! كسي كه در مورد خواهرش هم شايعه پخش ميكنه ! آقا اگه من متواري شدم پس اينجا چيكار ميكنم !!!؟ من با هلنا فرار نكردم ! عكس زير در مورد اين مطلب صدق ميكنه !
تصویر کوچک شده

من حتي توي كنفرانس هاي شبانه سعي ميكردم فاصله بين ناموس مردم برقرار باشه ! هميشه در فاصله اي دور از هلنا توي كنفرانس بودم ! كه مبادا به ناموس مردم توهين نشه ! بله !
تصویر کوچک شده

گرنجر ! هيچ مدركي وجود نداره كه نشون بده ما متواري شديم ! اگه ميتوني دو تا شاهد بيار !

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ پنجشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
وضعیت قرمز، وزارت سحر و جادو در آماده باش کامل.

در راستای چاپ خبر بازگشت لرد سیاه تمام بخش های وزارت سحر و جادو به حالت آماده باش درآمده و کلیه امور معمولی وزارت خانه به حالت تعلیق درآمده.
یکی از ماموران بخش گروه ضربت جادویی(خودم) در گفت و گو با گزارشگر ما اظهار داشت: احتمال این که خبر جعلی باشد بسیار کم است. ما جلسه ای با جناب وزیر در بیمارستان خواهیم داشت و ابعاد این موضوع را سریعاً مورد بررسی قرار می دهیم. و الان هم بسیار کار دارم و اگر اجازه دهید باید به کارم برسم...

اگر واقعاً لرد سیاه بازگشته باشد جامعه جادوگری دچار چنان وحشتی خواهد شد که در نیم قرن اخیر سابقه نداشته.
ما همه امیدواریم این خبر یک شایعه باشد ولی همانطور که جناب پن گفت متاسفانه احتمال اینکه خبر شایعه باشد بسیار کم است.
خبر های بعدی به زودی به اطلاع جامعه جادوگری خواهد رسید.

تصویر کوچک شده

بدون نام
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.