هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۹:۰۹ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

.: The Black Captain :.

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۷ دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۸ شنبه ۶ آبان ۱۳۸۵
از آنگمار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
جناب چرچیل!
شما می تونید همه چیز رو با جناب امپراطور در میون بگذارید.
من بارها گفتم شاید شما نشنیده باشید
من در این سایت فقط با جناب امپراطور طرفم و فقط ایشون رو به رسمیت می شناسم.
اولا اون قوانینی که شما ازش صحبت می کنید نه مورد قبول ماست و نه اصولا مال بخش لوتره!
بخش لوتر کاملا جداست و کاملا جدا اداره میشه.
تنها پل ارتباطیش با بخش های دیگه هم جناب امپراطوره
اگه ایشون بگید فلان کارو بکنید یا نکنید ما هم میگیم چشم.
و لا غیر!

اما از اول هم قرار بود اونجا مستقل اداره بشه و میشه.
در ضمن ممنون از انتقادت.
اما می تونی بری و بپرسی از همه تا بهت بگن چه کسی رول پلیینگ رو اونجا باز کرد و بین اعضا جا انداخت.
من در این زمینه جدا نیازی به نصیحت ندارم. گرچه بازم از توصیه شما ممنونم.

در ضمن
جناب کرام
هیچ نیازی به برخورد نیست
اگر شرایط همکاری من در این سایت نقض بشه خود به خود کارم تموم میشه.

لطفا اگر مشکلی دارید بگید
گرچه بهتره کمی صبر کنید
حداکثر چند روزی بیشتر مزاحم شما نیستیم

موفق باشید

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۲۳ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
البته در اينكه زمان سوسكي با زمان آدم ها تفاوت داره شكي نيست. ولي مسئله اينه كه من ديدم كه با اينكه جواب اين موارد همگي ساده است ولي به من مربوط نمي شه، و بايد ناظران جواب بدن نه من. بنابراين پيشنهاد مي كنم پيام ام رو پاك كنين.

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۷:۳۰ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
هوم در مورد نل پارکر

ضمن تایید حرفای کرام عزیز اضافه می کنم که البته ذکر اینکه در چه گروهی می خواهید باشید ضروری نیست. ممکنه بعضی از دوستان نخوان که در تالار های خصوصی فعالیت داشته باشن و فقط می خوان به انجمن هایی مثل هاگزمید و دیاگون و لندن دسترسی داشته باشن. بنابراین به نظر من نبودن در یکی از گروه های هاگوارتز هیچ اشکالی نداره و این رو شورای ویزنگاموت باید متوجه شه.

اگر چه همانطور که کرام اشاره کردند کمی تازه کار هستند و ممکنه اشتباهاتی از این قبیل رخ بده. بهش حتما باید رسیدگی بشه.

امای عزیز
مهمان های سایت فقط در انجمن پیشنهاد ها می توانند پست بزنن و متاسفانه چون این تاپیک در این انجمن هست بعضی از مهمان ها تونستند که اونجا پست بزنند. به هر حال من از مدیران انجمن می خوام که این تاپیک رو به یه انجمن مناسب منتقل کنن و یا اگر دیدن مناسب نیست حذف کنن

کوییرل عزیز
فکر می کنم قبلا هم گفتم که این جور تخلافات رو در تاپیک تخلافات گزارش بدید لطفا! هر حرفی رو باید یه جای مشخصی زد. اینجا جالی مطرح کردن این مسائل نیست. و البته همانطور که کرام گفت بهتره به این اشخاص بیمار توجه ای نکنی!

در مورد پست جناب چرچیل
می بینم که خیلی وقت گذاشتن برای پستشون که البته خوبه. من هنوز هم می موندم که نیم ساعت سوسک تموم نشده؟! شاید زمان سوسکی فرق میکنه!

من خودم شخصا علاقه ای به ادامه این بحث ندارم چون قبلا هم نظراتم رو گفتم و فکر هم نکنم که عوض شه. پس خودتون رو خسته نکنید. مگر اینکه اکثریت مدیران نظرشون با لوتر موافق باشه، اون وقته که من هم تصمیمم عوض میشه.

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۴:۰۸ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
سلام

خطاب به نل پارکر:تا قسمتی حق با شماست ولی توجه کنید بعضی از ایتمهای معرفی شخصیت از بقیه مهتر هستند..در ضمن شورای ویزنگاموت تازه راه افتاده و هماهنگی بین اونا کمی طول میکشه

چرچیل عزیز
در مورد پستای پشت سر هم باید با ناظر اونجا برخورد بشه..در ضمن شخص بنده اصلا بخش لوتر رو دیگر چک نمیکنم..چون قبلا باعث دعوا شد..و قرار شد دوستانی که خود این بخش افتتاح کردن خودشون اون قسمتو زیر نظر داشته باشن
به نظر من با ناظرهای اونجا باید کمی برخورد بشه

امای عزیز
ناظر رو برای این گذاشتن که اینجور پیامهارو پاک کنه...اجتمالا بعدا ناظر اون بخش هم کارشو انجام بده
به هر حال با مدیران مشورت خواهیم کرد

کوییرل عزیز
به پستای بعضی افراد معلوم الحال و مریض اهمیت قائل نشوید..در ضمن فقط نظراهای قسمت مقالات باقی مونده...شما میگید اونم ببندیم؟

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۲:۵۸ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
خوب من مطمئن نیستم باید این مطلب رو اینجا مینوشتم یا نه اگه اشتباه کردم منو ببخشید
یکی از کاربران بنام SRE که البته بتازگی عضو شده پستهای عجیبی برای سایت میفرسته :

اینجا
نقل قول:
البته در تكميل توضيحات جنابعالي بايد توجه كرد كه جامعه ما الافهايي مانند شماها را دارد كه بهتر است به نقش خود هم توجه كنيد

و اینجا
نقل قول:
پادما پتیل.اخه خاک عالم یکجا تو سرت دنیل که دیگه جونم نداره میخام...
سر به تن دنیل و امثال دنیل نباشه.به هر حال الان جو گرفتت دو سال دیگه خودتم میگی دنیل کیه.
به هر حال من SRE مدیر سایت هستم و اگر پر رو یی ببینم سایتو تعطیل میکنم
دنیل جونم

این پستها در قسمت نظردهی در قسمت مقالات سایت نوشته شده.میفواستم برای بار دوم از شما خواهش کنم قسمت نظردهی در قسمت مقالات راهم مانند اخبار برای مدتی ببندید.یا حداقل ناظر (البته اگه بشه بصورت شبانه روز)برای اونجا بزارید
با تشکر

پیام زده شده در: ۲:۵۶ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

اما گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۲۴ جمعه ۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
از گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 57
آفلاین
ببخشيد مي شه يه كاري كنيد مهمان ها نتونن پست بزنن يا فقط در اين جا بتونن پست بزنن و سوالاشونو بپرسن؟؟

چون ببخشيد اما بعضي از افراد واقعا بي ادبن هر چي مي خوان ميگن تازه مي تونن مطالب كتاب را هم لو بدن .
الان اين نقل قولو نگاه كنيد مال تاپيك ديشب چه خوابي ديدي هست

نقل قول:

بدون نام نوشته:
man dishab khab didam ahmaghaii mese shoma dor haman darancherto pert migan

آخه من فكر نمي كنم تاپيك ها جاي اين حرفها باشه.
لطفا يه تصميمي براي اين موضوع بگيريد.

مرسي

He is their friend

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
كسي جواب چرچيل عزيز رو نده. خودم تا نيم ساعت ديگه خواهم داد.

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴

سر وینستون چرچیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
با تشكر از سوسك و ويچ كينگ عزيز از اينكه انقدر به من لطف دارن، و من رو لايق اين دونستن كه ازشون انتقاد كنم.
من يخورده انتقاد داشتم و نمي خوام همينطور رو هوا حرف بزنم، پس بهتره همگي با هم بريم به سراغ پست هايي كه خورده شده و حرف هايي كه در انجمن ايفاي نقش لوتر زده شده رو با هم بررسي كنيم:
همونطور كه همه‌مون مي دونيم، زدن دو پست پشت سر هم در فروم ممنوعه،‌ ولي من فقط يك بررسي سريع كردم كه ناظر اين انجمن،‌ جناب ويچ كينگ عزيز در اينجا و اينجا و اينجا و در تاپيك ديگه اي اينجا و اينجا و يا در تاپيك ديگه اينجاو اينجا و يا تاپيك ديگه: اينجا و اينجا و يا در تاپيك ديگه: اينجا و اينجا پست پشت سر هم از بهترين اعضاي ايفاي نقش لوتر داريم!‌

در اينجا و اينجا هم قانون سوم،‌پاراگراف دوم ايفاي نقش نقض مي‌شه، متاسفانه ناظر خودش اهميتي به قوانين نمي‌ده!

جنگ ستارگان در سرزمين ميانه؟؟؟
اظهار لطف به مديريت سايت
احوال پرسي در تاپيك‌هاي انجمن
اشتباه گرفتن عصر چهارم با گرمابه و جكوزي
اشتباه گرفتن عصر چهارم با گرمابه و جكوزي 2
عدم حذف موضوعات متفرقه 1عدم حذف موضوعات متفرقه 2عدم حذف موضوعات متفرقه 3عدم حذف موضوعات متفرقه 4عدم حذف موضوعات متفرقه 5

در موارد زير هم مورد انتقاد كاملا شخصي هست، بي احترامي به مقام معظم و استفاده از آن در سرزمين ميانه:
اينجا و اينجا
در مجموع روند رول پلينگ لوتر رو پس خوندن تمام پست ها و تاپيك ها اينگونه ارزيابي مي‌كنم، بخش لوتر خيلي خوب جلو مي‌رفت و خصوصا تاپيك آيزنگارد مركز اصلي رول پلينگ لوتر بود، سارومان اعظم، فارامير و تئودن نقش‌هايشان رو خيلي قشنگ اجرا مي‌كردن، حضور سوسك در كنار سارومان و جانشيني مارزبان هم تا حدودي قابل قبول بود، اما بقيه اعضاي رول پلينگ مثل لگولاس و ويچ‌كينگ يا رول‌پلينگ رو اشتباه گرفته بودند يا توانايي انجام ايفاي نقش بهتر نداشتند. لگولاس كه كاملا امروزي و چاله‌ميداني صحبت مي‌كرد، مثلا الف كهنيه!
رول پلينگ لوتر در طول زمان خوب پيش مي‌رفت، كه طبق معمول، كپي برداري و كلونين اونجا هم اتفاق افتاد و ديديم كه تاپيك‌هاي رئيس جمهور منتخب سرزمين ميانه، مقام معظم رهبري و اين مسائل در اونجا نيز اتفاق افتاد و رول پلينگ به جاي پيشرو بودن،‌كوركورانه به دنبال انجمن ايفاي نقش هري پاتر راه افتاد.
اميدوارم مديران انجمن پاسخ من را واضح و صحيح ارائه نمايند.

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
من هم كاملا با اين دوست عزيز موافقم. هر كي اينطوري نوشت لطفاً ناظرا بجاي «تاييد شد» بنويسن «يه ذره خلاق و مبتكر باشيد».
حالا از يه لحاظ ديگه نل پاركر: خب، شما بايد گروهتونو انتخاب كنين ديگه. حتي مدير (چه تو سايت، چه آلبوس دامبلدور) هم بايد گروه داشته باشه. كسي كه تو هاگوارتز درس ميخونه تو يكي از چهار گروه دانش آموزي هاگوارتز جاي داره.

حالا بمن گير نديد نگين اسمت بي معنيه!
اتفاقاً خيلي هم معني داره.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴

نل پارکر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۴ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۷ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴
از ایرلند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
سلام
من از نحوه ی کار شورای ویزنگاموت در تایید شخصیت ها برای ورود به ایفای نقش انتقاد داشتم منتها جای دیگه ای رو برای انتقاد پیدا نکردم!

نقل قول:

نام:كامران پاتر
جنس:m
تحصيلات:ديپلم
گروه:هافلپاف
ظاهر كلي:بعدن خودتون مي بينين
كوييديچ:باحاله
معرفي كوتاه:من پسر عموي پسر خاله ي هريم ديگه خودتون بفهمين

تائید شد (کریچر)

همین طور که می بینید این یکی از فرم های پر شده توسط اعضا و تایید شده ست که احتمالا این شخص یکی از نود هزار نفری محسوب میشه که تو این سایت به عنوان پاتر عضو شده اند و من واقعا شک دارم که برای ورود به ایفای نقش صلاحیت داشته باشه!

و این هم فرم خود منه!

نقل قول:

نل پارکر نوشته:
1- نام : نل پارکر

2- سن:کسی به شماها ادب یاد نداده؟!نمی دونید نباید سن خانم ها رو بپرسید؟

3- تاریخ تولد:مراجعه کن به جواب بالایی!

4- جنس:پارچه!باز به جواب بالایی مراجعه کن!

5- تحصیلات :نمنه؟من هی می گم سوالای سنی از من نپرسید!

6- رنگ چشم:آبی نفتی!

7- گروه : (در چه گروهی می خواهید باشید)هیچ کدوم!

8- مو :قرمز تیره

9- ظاهر کلی :یه دختر شرور ایرلندی کک و مکی با موهای قرمز که در مواقع مظلومیت لبخندش دلتونو می بره!

10- نام مستعار:دوستام بهم می گن نلی

11- کوییدیچ :نمنه؟چیچی دیچ؟من ماگلم ها!

12- چوب جادو :من سه ساعت دارم می گم ماگلم تازه می پرسه مرلین ساحره بود یا جادوگر!

13- دسته جارو :جارو؟!ما یه جاروی دسته بلند تو خونمون داشتیم ها!اگه می دونستم برای صدور جواز لندن گردی لازمه میاوردمش!

14- علاقه ها:رقص فولکلوریک ایرلندی،جستجوی گنج و ...

15 - توانمندیها :من کلا دختر مظلومیم!ولی اطرافیان بهم می گن تو شر به پا کردن رقیب ندارم!شما باور نکنید!

16- معرفي كوتاه: (بگید چگونه شخصیت شما به دنیای هری پاتر ربط داره) فعلا هیچ ربطی!ماگل تشریف دارم!ولی شما غصه نخورید!یه جوری بهش ربطش میدم

تائید نشد , شما باید حتما گروه خود را انتخاب کنید(کریچر)

خب من شکایتی از نظر این که وارد ایفای نقش نشده م ندارم!خیلی راحت می تونم یه گروه رو انتخاب کنم و بیام تو!ولی واقعا معیار شما در تایید صلاحیت افراد چیه؟
این که یه شخصیت جدید داشته باشند و بتونند ایده ی نویی رو ارائه بدند یا این که فقط یه فرم رو کامل کنند؟!
باور کنید اگه در همون لحظه ی اول فقط افراد واجد شرایط (البته نه شرایط این مدلی!)رو وارد ایفای نقش کنید دیگه هیچ احتیاجی به این کمیته ی ایفای نقش تحمیلی نیست!
من باز تاکید می کنم که شخصیتی که برداشته م شخصیت یه ماگل ایرلندیه و اگه وارد گروهی بشم ممکنه شدیدا به شخصیتی که در نظر دارم لطمه بخوره!
بله...گروه بندی در بعضی از موارد لازمه!ولی باید به این هم توجه کنید که بعضی از شخصیت ها تو هیچ گروهی جا نمی شند!به خاطر رعایت نکردن همین نکات و خیلی چیزهایه دیگه از همین دست موارده که الان رول سایت جادوگران داره به نحو وحشتناکی سقوط میکنه!
از کامران پاتر به خاطر این که پاشو وسط کشیدم معذرت می خوام!
ممنون!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.