هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۸:۰۱ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
ويچ كينگ
نقل قول:
ويچ كينگ نوشت:
و البته مسلم بدونيد کافيه يک سايت هری پاتری ديگه علم بشه تا اعضای خوب هری پاتر هم به اين جرگه بپيوندند!

سايت http://www.hogwarts.ir/index.php . به زودي مركز فعاليت دوستاني هري پاتريستي كه مي خوان از سايت برن خواهد شد! البته اگر وجود شايعاتي مبني بر اينكه مملي اونجا هم مديره منتفي بشه.

دارك لرد
نقل قول:
دارك لرد نوشت:
هدف من طرح جدید ایفای نقش لوتر این بود که به دور از خصومت های قبلی و در قالب یک فروم مجزا که امیدوار بودم با هری پاتر قاطی نشه بیام از فعالیت و دست به قلم بودن ویچ کینگ و یا همون ارباب لرد ولدمورت سابق استفاده کنم و امیدوار بودم که به اینجا نرسیم که رسیدیم! در حال حاضر متاسفانه در وضعیتی هستیم که دوستان لوتری درخواست امکانات بیشتر دارند و امیدوارم که اینطوری نباشه به نوعی تهدید می کنند که یا امکانات یا رفتن! خطاب به این دوستان بگم که با توجه به جو موجود این حرکت هیچ فایده ای نخواهد داشت و اگه تمام دوستان هم برن فک نکنم هیچ اتفاق خاصی بیوفته ...!

بله! براي مديران اتفاقي نمي افته! ولي ما مي تونيم با امكانات بالاتري به فعاليت خودمون ادامه بديم! دارك لرد عزيز! اگر كسي ندونه فكر مي كنه اين امكانات چي هست؟ چهار تا امكانات بسيار ساده. هيچ مشكلي هم فراهم نمي كنه. ولي مديران دارن لج مي كنن. نيم خوان غرور خودشون رو بشكنن. يك بار گفتن امكانات نمي ديم. تا آخر روي حرف خودشون هستن! پس ما هم كوتاه نخواهيم اومد!

چرچيل
من ديگه دارم عصباني مي شم برادر. از طريق مقامات بالاتر اقدام كني؟ مثلا چه اقدامي؟ آخر كار اينه كه شناسه ي من حذف مي شه. بعد من در آسايش و آرامش مي رم به يك سايت ديگه. پس لطفا تهديد هاي اين چنيني نكن.
منطق؟ من اصلا منطق ندارم! تا الان هم فقط ويچ كينگ گفته بي خيال دعوا باشين. به اون موارد هم مي خواستم جواب بدم، ولي ديدم ويچ كينگ هم پر بي راه نمي گه، براي چي بايد جوابگوي افراد متفرقه باشم؟ مگه من وقتم رو از سر راه آوردم؟

سلطان سوسك بي همتا!

بدون نام
لطفا یکی ایمیل مافلدا را بده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
خب اول از همه ممنونم كه به من لطف داری.
خب به نظر من لوتر همونطور كه دارك لرد عزیز گفت فعالیت لوتر رو به پیشرفت هست.خب ما به حال نگاه میكنیم و به گذشته كاری نداریم.الان دوباره ما داریم عضو میگیریم مثلا همین الراند تازه عضو شده و كارشم خوبه.ما همگی اگر تصمیم به موندن بگیریم(كه هیچكسی به غیر از من راضی به اینكار نیست)به لوتر جون تازه ای میدیم.ببین چرچیل جان به نظر من انتخاب رییس جمهور و غیره یك موضوع رول و شما نمیتونی بگی كه ما یا هركس كپیبرداری میكنه.من به تو و به همه اطمینان میدم كه رول پلینگ لوتر در حال تغیرات اساسی هست(بازم تاكیید میكنم اگه بتونم بقیرو راضی به موندن كنم.)
بگو ببینم چرچیل جان ریشه ی خلاقیت و كلا ایده های نو چیه؟خوب اگه از من بپرسی میگم همون قلم خوب.خوب اگه ما به ویچ كینگ كمك كنیم(منظورم همس)جدا از هرگونه كینه ی قدیمی ویچ كینگ همونطور كه خودش بارها گفته انگیزه پیدا میكنه و من به شما قول میدم لوتر تبدیل به همون لوتر سابق بشه.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

سر وینستون چرچیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
سم وايز عزيز، مي‌دونم كه منطفي ترين كاربر لوتر هستي، و اصولا تصميماتت از روي احساسات نيست، و فقط به همين خاطر من اينجا اين پست رو مي‌زنم، و ميدونم كه جاش نيست، چون گفتگو با مديراني الان انجام نميشه، ولي براي متمركز بودن از همه مديران عذر مي‌خوام.
ايفاي نقش لوتر رو مي‌پسنديدم، خيلي خوب پيش مي‌رفت‌،‌ عصر چهارم خيلي خوب شروع شد، و خوب هم به آن پرداخته مي‌شد، منتها يك نكته‌اي كه نمي‌دونم چطور و چرا اتفاق افتاد كپي برداري ايده از انجمن خالي از ايده هري پاتر بود، و اين ماجراهاي مضحك رئيس جمهوري در سرزمين ميانه، وزارت جنگ و غيره، من برام اين سوالي كه مطرح شد اين بود كه افرادي كه در لوتر فعال هستن، به سي نفر نمي‌رسن، چطور يك دولت مستقل تشكيل دادن كه ده بيست نفر وزير و معاون داشت، و حالا اين به كنار، خب بعدش چي؟ با در و ديوار انجمن كه نميشه رول پلينگ كرد!‌
در مورد ايجاد انگيزه، كلاً نظر شخصي من روي ايده و قدرت خلاقيت افراد هست، و نه قدرت نويسندگي، قدرت نويسندگي ويچ كينگ رو قبول دارم، اما از لحاظ خلاقيت به نظر من انجمن لوتر غير از اوائل كه خيلي خوب پيش مي‌رفت، كم كم از ايده خالي شد و الان هم من تنها سوالم اينه كه اگه به جاي الف و اورك آدم بذاريم، چه فرقي با زندگي روزمره داره؟

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

ايگور كاركارف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۴ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۷:۴۰ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از بلغارستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
ام راستش يه مشكل بزرگ اتفاق افتاده شناسه مانداگاس كه شناسه برادر من هست و خيلي وقت پيش با من تو سايت عضو بوديم و حالا برادرم از سايت رفته بخاطر درس دانشگاه جزو مديران انجمن و السو به منو مديريت هم راه داره
ويرايش اگه مي خوايين منو مدير كنيد مشكلي نيست اما شناسه ي من چيز ديگري است...!

Those were the days my friend
We thought they
'd never end
We'
d sing and dance forever and a day
We
'd live the life we choose
We'
d fight and never lose
For we were young and sure to have our way.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به امپراطور:
خب من اول با شناسه ی نوربرت اومدم توی سایت و قصدم شركت در انجمنهای هری پاتری بود.اما وقتی لوتر رو دیدم رفتم اونجا هم عضو شدم.البته شناسم رو به سام وایز تغییر دادم و مورد باز خواست پروفسور مك گونگال شدم .ولی تا الان هیچ وقت شخصیت خودمو توی لوتر وارد هری پاتر نكردم.
به چرچیل:
من نمیدونم شما چه بدی از اعضای لوتر دیدی كه اینجوری برخورد میكنی؟اگه موضوع وقتته كه باهاش سعی كردی یك عده ای رو كه دور هم جمع شده بودند و داشتن كارشونو میكردن رو از هم بپاشونی كه به نظر من داری وقتتو تلف میكنی چون در هر صورت ما كارمونو ادامه میدیم.یا اینجا و یا هرجای دیگه.من از این سایت نمیرم و میمونم.البته در لوتر هم فعالیت میكنم اما اگه دوستانم از دست من دلخور بشن من باهاشون میرم.من میمونم تا به عده ای كه در مورد اعضای لوتر افكار بدی دارن ثابت كنم كه اشتباه میكنن.اما چرچیل جان بدون كه این راهش نیست كه یه خانواده رو از هم به پاشونی.در ضمن من منتظر جوابت هم در مورد ایجاد انگیزه هستم.

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

سر وینستون چرچیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
جناب امپراطوري تاريكي، بنده وقتم رو از سر راه نياوردم، تمام اون تاپيك‌هاي انجمن ايفاي نقش لوتر رو بررسي كردم، به جاي سفسطه كردن و تكرار مكررات به ايرادات مطرح شده من پاسخ بديد، وگرنه مجبورم از مقامات بالاتر اقدام كنم.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
سام تو چطوری توی ریونکلا عضو شدی؟! نمیشه هم توی ایفای نقش هری پاتر بود هم توی لوتر! حالا اون سوسک هم اونقدر مخمونو خورد گفتیم جزو حشرات سرزمین میانه هم باشه!

عرض شود که قوانین سایت جادوگران محترمه و قسمت لوتر هم جزو فروم های همین سایته که داخل خود فروم یه سری ریز قوانین دیگه هم نوشته شده که با هیچ کدوم از قوانین سایت جادوگران در تناقض نیستش و صرفا جهت بالا رفتن کیفیت و سختگیری بیشتر نوشته شده ... مثلا همین داشتن شناسه جدید برای فعالیت توی اون بخش صرفا برای این هستش که رول پلینگ دو داستان با هم قاطی نشه...

در جواب مدیر کل عزیز پرفسور مک گونگال که موافقن عزیزان لوتری بروند با احترام به نظر شخصی ایشون , بنده موافق نیستم که دوستان لوتری برند , چون هم شخصا لوتر رو خیلی دوست دارم و هم نحوه فعالیت اون بخش اگر نگیم خیلی خوب , متوسط رو به خوب بوده و جای پیشرفت هم داره... مشکل اصلی که ما در حال حاضر داریم , همون مشکل قدیمی هستش که مدیران و کاربران قدیمی و ویچ کینگ هم از اون جریان خبر دارند...

هدف من طرح جدید ایفای نقش لوتر این بود که به دور از خصومت های قبلی و در قالب یک فروم مجزا که امیدوار بودم با هری پاتر قاطی نشه بیام از فعالیت و دست به قلم بودن ویچ کینگ و یا همون ارباب لرد ولدمورت سابق استفاده کنم و امیدوار بودم که به اینجا نرسیم که رسیدیم! در حال حاضر متاسفانه در وضعیتی هستیم که دوستان لوتری درخواست امکانات بیشتر دارند و امیدوارم که اینطوری نباشه به نوعی تهدید می کنند که یا امکانات یا رفتن! خطاب به این دوستان بگم که با توجه به جو موجود این حرکت هیچ فایده ای نخواهد داشت و اگه تمام دوستان هم برن فک نکنم هیچ اتفاق خاصی بیوفته ...

در مورد امکانات بیشتر هم مسئله ای که هستش اینه که باید دید چند نفر در بخش لوتر فعالیت می کنند و چقدر از امکانات موجود استفاده کردند و آیا اگه بخش بزرگتر بشه افراد بیشتری جذب می کنه و یا نه و بالاخره اینکه آیا لوتر می تونه در سایت تخصصی هری پاتر فعالیتش رو گسترش بده؟

و یک نکته دیگه کسانی که در به سایت جادوگران میان به دنبال هری پاتر میان و اینکه لوتر رو هم خونده باشند احتمال دوم هست و این خودش دلیلی میشه بر اینکه فعالیت لوتر بسیار کمتر از هری پاتر باشه

بیاییم یه مقایسه آماری بکنیم:
لرد حلقه ها:
ایفای نقش: 25 نفر
تعدد پست زنندگان: تقریبا 50 نفر
تعداد نمایش آخرین پست ها : 3
میزان فعالیت: متوسط-خوب*
* متاسفانه فقط شامل دو سه نفر از جمله لگولاس - سوسک و ویچ کینگ
یکی از مشکلاتی که چرچیل هم اشاره کرده بود همین بود... دوستان تلاش می کنند منتهی تمام ایده ها و تاپیک ها و پست های شامل افراد خاصی هست و بقیه فعالیت ها جنبی

هری پاتر:
ایفای نقش: 253
نعدد پست زنندگان: تقریبا 1700 نفر
تعداد نمایش آخرین پست ها: 10+10+3
میزان فعالیت: خیلی زیاد

این یه مقایسه آماری بود بر اساس اطلاعات محیط مدیریت بود. من فقط می خواستم به دوستان لوتری بگم که در مقابل هواداران هری پاتر جمع کوچکی هستیم و اگه بخواییم از تناسب استفاده کنیم اون سه آخرین پست هم کمتر خواهد شد! من یه نکته رو متوجه هستم و اون اینه که کار دوستان لوتری سخته چون شاید یک صدم خوانندگان هری پاتر هم لرد حلقه ها رو نخونده باشند چه برسه به کسب اطلاعات در مورد سایر کتاب ها و غیره! و همچین به قولی که به همه دوستان دادم پایبندم و اون اینه که اگه فعالیت بخش بالا کشید منم سعی کنم مدیران رو راضی کنم که بخش گسترش پیدا کنه! ولی در شرایط فعلی و همین مقایسه آماری ساده نشون میده که من هیچ حرفی برای گفتن ندارم و در حقیقت از نظر منطقی نمیشه بخش لوتر رو گسترش داد!

در ضمن از دوستان خواهش می کنم که بحث لوتر رو با خاطرات قدیمی هری پاتر قاطی نکنند و سعی کنند هر دو طرف به همدیگه یه فرصت جدید بدن و به دور از گذشته با هم بحث و بررسی کنند

با تشکر

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

.: The Black Captain :.

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۷ دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۸ شنبه ۶ آبان ۱۳۸۵
از آنگمار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
پروفسور

زياد موجبات رنجش خودتون رو فراهم نکنيد!
اينکه به رسميت شناختن يک نفر دليلی بر به رسميت شناختن تمام همکارانشه مطلقا نظر شخصی شماست و لاغير!

در ضمن به يقين بدونيد هر قدر که شما از رفتن بچه های لوتر خوشحال بشيد همه ما چندين برابر اون از رفتن از اين سايت خوشحال خواهيم شد!
و البته مسلم بدونيد کافيه يک سايت هری پاتری ديگه علم بشه تا اعضای خوب هری پاتر هم به اين جرگه بپيوندند!

موفق باشيد
و از زمان درس بگيريد!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
1_از پروفسور ممنون كه مارو از سایت انداختین بیرونببخشید پروفسور اعضایی مثل من كه هم تو لوتر فعالیت دارن و هم تو اچ پی هم باید برن؟
2_پروفسور جان من قبول دارم كه لوتر جزو جادوگرانه اینو هركی وارد سایت بشه میفهمه.ولی گذر زمان این دو تا رو از هم به ظاهر جدا كردن و لوتر و اچ پی زمین تا آسمون با هم فرق كرده.پس ما نمیتونیم به صورت كامل كامل قوانین رو در اون انجام بدیم.البته حرف شما كاملا مطین ودرسته و من چیزی نمیگم ولی بدونین به خدا اعضای لوتر تازه داشتن جون میگرفتن و راه میافتادن و ما هم مشكلی با هم نداشتیم.نمیدونم چرا یهویی همه چیز ریخت به هم و این دوست عزیز چرچیل با انتقاداتش حالا یا درست یا غلط این خانواده ای رو كه كاری به كار هیچ كس نداشت رو از هم پاچوند.پروفسور بازم تاكیید میكنم كه من از طرف هیچ كس این حرفارو نمیزنم و فقط به خاطر علاقه ای كه به لوتر مثل هری پاتر دارم.سعی میكنم كه از اون دفاع كنم پس خواهشا همونطور كه من همیشه سعی كردم باعث رنجش خاطر كسی نشم.شما هم به من تهمت نزنید و روی این مسیله بیشتر فكر كنید.ازتون ممنونم.
3_چرچیل جان من مشتاقانه منتظر جوابت هستم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.