هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
نقل قول:

هری پاتر نوشته:

بله بله و منم يه خط ننوشتم مزخرف نوشتيد بلكه 10 خط دليل اوردم و كلي توضيح دادم در هر حال اينا به تاپيك نحوه برخورد و ايفاي نقش محسوب ميشه و منظور من به طور كلي اينه كه انتقاد از نوشتن رو به انتقاد از خود ربط دادن اگه اين به جز كوبيدن و لوث كردنم مساله نيست پس چيه؟

ببخشید خودم وارد قضیه کردم ولی یک چیزی رو باید بگم آقای پاتر شاید شما از اون یک خط نوشته خوشت نیاد تو نمیتونی واسه دیگران تصمیم بگیری که چون من خوشم نمیاد پس خوب نیست!

نقل قول:

4- همين اقاي لرد ولدمورت اسبق در همين يك سال پيش كه اتفاقا از بد روزگار هري پاتريست بود در يك پست مرقوم فرمودن كه نبايد به لرد حلقه هايي ها امكانات زيادي داد ( اگه خواستيد در سايت ميگردم و پست رو پيدا ميكنم) و همين كه ميتونن با شناسشون عضو سايت بشن كافيه و چيزاي ديگه كه يادم نيست ولي الان كه هري پاتر از نظر ايشان اخ شده و بچه بازي ميدوننش كاملا بر عكس انتظار دارن درنتيجه ايشان عملا رياست سايت رو از طريق يك يوزر عادي در اينجا بر عهده دارن و در هر زماني به هر چيزي تمايل داشته باشن كل مديران و كاربران سايت بايد دنبال ايشان راه بيافتن ( قابل توجه استار عزيز)

عزیزه من چرا موقعیت ها رو نمیسنجه اون موقع اوضاع خیلی فرق میکرده 65 آنلاین تو سایت در هر لحظه نبوده!!

من میرم راجع به شما هم چندین پست میارم اینجا که گفتید من میرم...من طاقت ندارم.....همین چند روز پیش اعلام کردی که دیگه دست از مدیریت بر داشتی باز دوباره اومدی روی کار!!

یا 4 نفر میان ازت انتقاد میکنند خودتو کنار میکشی و........

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

Re: مقاديري انتقاد و حرف و ....
پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

.: The Black Captain :.

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۷ دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۸ شنبه ۶ آبان ۱۳۸۵
از آنگمار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
الروند جان کاملا حق با شماست
البته چیزی که شما میگی با چیزی که پاتر میگه خیلی فرق داره حتی اگر ظاهرا یکی باشه!

بله من کم و کاستی ها رو قبول دارم.
و اینکه امکان عملی شدن انگیزه ها و توانایی های اعضا به طور کامل وجود نداره رو هم قبول دارم.
عدم تطبیق کامل فعلی رول پلیینگ لوتر با شرایط ایده ال رو هم قبول دارم.

اتفاقا نکته همینه
باید دید دلیل چیه؟

در حال حاضر و در حدود یکی دو هفته اخیر ما دچار یه جور سکون شدیم. به خاطر اینکه به جایی رسیدیم که فضای مورد نیاز رو نداشتیم و مخالف مدیران باعث شد تقریبا همه دست از فعالیت بکشن تا اوضاع مشخص بشه.

من هم مثل بقیه مدتیه هیچ کاری نکردم و فقط منتظر روشن شدن اوضاع هستم.

پس اگر می بینی بخش لوتر دچار سکونه دلیل داره و موقتی هم هست

اگر ایجاد یک سایت جدید عملی بشه من بهتون قول میدم در ظرف کمتر از یک ماه حتی یکی از مواردی که مطرح کردید هم باقی نمونه!

اما اینجا اوضاع به گونه ایه که من نمی تونم اعضا رو فعال نگه دارم چون حرفهایی زده میشه و برخورد هایی میشه که همه رو زده می کنه.

به هر حال من از شما می خوام مثل ما در حالت استند بای بمونی تا تکلیفمون روشن بشه (که به امید خدا به زودی زودی خواهد شد).

من حتی از علیاحضرت خون آشام هم خواستم کار خاصی توی سایت نکنه و فقط به قصد آشنایی کمی بخش لوتر رو ورانداز کنه.

طبیعیه که الان فعالیت ما متوقفه.

امیدوارم شما هم با در نظر گرفتن این نکته انرژی و انگیزت رو نگه داری تا جایی فراهم کنیم که قابل قبول برای این همه شور و شوق و انگیزه و توان بچه های لوتر باشه.

به هر حال بابت تمام کسری ها از شما و بقیه دوستان عذر می خوام و امیدوارم همراه ما باشید.
به تاپیکی که در امضام هست هم سری بزنید

موفق باشید

تصویر کوچک شده

مقاديري انتقاد و حرف و ....
پیام زده شده در: ۱۸:۳۰ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

الروند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۵ شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۰۱ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷
از سرزمين ميانه - ريوندل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
سلام

خوب - اول عذر ميخوام كه به عنوان يه عضو نسبتاً جديد يه كم فضولي ميكنم.... شايد اطلاعاتم در اين مورد كم باشه - اما :

ويچ كينگ جان - والا به نظر من هري راست ميگه. ببين - شما خودت ديدي كه من با پتانسيل خفني رول پلينگ رو شروع كردم و همون روز اول يه تاپيك (شوراي الروند) زدم و خلاصه با تئودن نشستيم 2 ساعت سناريو نوشتيم...

اما من ديدم 3 روز گذشته غير از تئودن (كه اونم تا حدي به خاطر دوستي با من پست "مفيد" زده بود) بقيه ي بچه هاي لوتر هيچ فعاليتي نكرده بودن. در حالي كه توي تاپيك هايي كه صرفاً "كل كل" مطرح بود خيلي پست زده شده بود...

چميدونم... مثلاً وقتي همين برادر سوسك مرحوم به يكي از الف ها حرفي ميزد - تازه همه جوك گفتن و خنده بازارشون شروع ميشد... دقيقاً همون مثالي كه برات اون موقع زدم در اين مورد : "
عين اين دختر بچه ها كه سر عروسك باربي دعوا ميكنن!!!"

ميبني - هري پر بيراه نميگه... والا من هر قدر توي اين روزاي اول عضويتم تاپيك ها رو گشتم جز 2-3 تا پست خوب چيزي گير نيوردم!

نميدونم - من در جريان فعاليت هاي قبلي لوتر نبودم - اما به هر حال اصلاً چيزي نبود كه انتظار داشتم. البته خيلي از تاپيك هاي HP هم چرنده و فقط تك و توك توشون تاپيك خوب گير مياد! چميدونم نصف تاپيكا در مورد اينه كه چه جوري بايد تنفس مصنوعي پيشرفته داشت!

همين. اميدوارم كسي از دستم ناراحت نشده باشه - چون من فقط به عنوان يه عضو جديد حرفايي كه ميخواستم رو زدم.

bYe -- 10 ^ -3
The Light Lord Elf

همه جا تاريك است... اما نور تاريكي را پشت سر ميگذارد و آن را فتح ميكند.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

.: The Black Captain :.

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۷ دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۸ شنبه ۶ آبان ۱۳۸۵
از آنگمار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
یه نگاه به خودتون بکنید!
جز خودتون کس دیگری هم حرفهاتون رو قبولم داره؟
اگه 2 نفر دور خودتون جمع کردید تا تعریف و تمجید کنن، گوشتون رو باز کنید تا صدای بقیه رو بشنوید!

آیا این حرف بی ربط و بی منطقه؟

مردم رو نادان تصور نکنید
همه خوب می بینند و می شنوند و فکر می کنند
اگر چیزی نمیگن شما خوب می دونید چرا!
چون اونها که گفتن به جایی رفتن که عرب نی انداخت
بله اینه معنی اونچه شما ازش به "قانون" و "حق" و "تلاش شبانه روزی مدیران" یاد می کنید!

همه چیز روشنه!
پس من ترجیح میدم در جواب شما خاموشی اختیار کنم!
(گرچه ترجیح میدم اصولا با شما هم کلام نشم اما چاره چیه که شما در هر حرفتون چیزی هست که من رو وادار به پاسخ دادن می کنید)

در ضمن جناب مگ گونگال
اون موقع که من صبح و شب برای سایت زحمت می کشیدم شما اصلا معلوم نیست کجا بودی!
و اگر نتیجه زحماتم دزدیده نشده بود الان برای شما ملموس تر بود.

من هم با هیچکس خصومتی ندارم
خدا خیر بده اون کسی رو که صادقانه خدمت می کنه و از اختیاراتش سوء استفاده نمی کنه

لطفا دیگه من رو مجبور نکنید بر خلاف میل باطنی م با شما دوستان هم کلام بشم!

موفق باشید

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
واقعا حرفایی که هری زد زیبا بودن
حالا باز دوباره بیاد در مورد حقیقت و نمی دونم تابش خورشید حرف بزنید!!!

تا حالا این سوال براتون پیش نیومده که همین جناب لرد که این همه به قول خودش سایت براش مهمه و نمی دونم ایشون سازنده سایت بودن و حق ایشون پایمال شده!!! واقعا چه کاری برای سایت کردن؟ ها؟

به غیر از انتقاد کردن پی در پی از مدیران و مسخره کردن آن ها کار دیگه ای هم کرده؟ آیا ذره ای از اون زحماتی که مدیران برای این سایت کشیدن تا جادوگران رو به این مرحله برسونن رو برای سایت انجام داده؟؟ واقعا چه کاری برای سایت کرده؟

فقط فروم لرد حلقه ها رو احیا کرده...که همین طور که داریم می بینیم داره سقوط می کنه. برای دو ماه فعالیت کرد چون ایده ش تازه بود ولی بعد از اون دیگه نمی دونید چی کار کنید و به قول هری عزیز دارید خودتون رو به در و دیوار می زنید!

من نمی خواستم مسائل گذشته رو احیا کنم ولی مگه شما می ذارید؟! من به قول دارکی خواستم یه فرصت دیگه به شما بدم ولی مگه شما ازش درست استفاده می کنید؟!

الحق که مدیران سایت رو دلسرد می کنید. مدیرانی که این همه برای شما زحمت کشیدن. بعد یه نفر بدون اینکه از جایی خبر داشته باشه میاد و زحماتشون رو زیر سوال می بره. واقعا جای تاسف داره.

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۱۵:۴۰ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:

نل پارکر نوشته:
بله ولی همون طور که انتقاد پذیر بودن یه هنره انتقاد کردن هم هنر محسوب میشه!
انتقاد باید سازنده باشه نه مخرب!
آخه کجای دنیا میان می گن "همتون مزخرف می نویسید" یا این که " گند زدید" انتقاده؟
اگه ملت اینجوری به فهم می رسند نرسند بهتره!

بله بله و منم يه خط ننوشتم مزخرف نوشتيد بلكه 10 خط دليل اوردم و كلي توضيح دادم در هر حال اينا به تاپيك نحوه برخورد و ايفاي نقش محسوب ميشه و منظور من به طور كلي اينه كه انتقاد از نوشتن رو به انتقاد از خود ربط دادن اگه اين به جز كوبيدن و لوث كردنم مساله نيست پس چيه؟

به پيتر پتي گرو:
متاسفانه در مدتي كه پست هاي هري پاتري رو ميخوندم مجبور بودم پست هاي بخش لرد حلقه رو هم نگاه كنم و از ديد من در ايفاي نقش اونجا هيچ نوشته با ارزشي وجود نداره بله در هري پاتر هم بسيار كم پست خوب ديده ميشه ولي حداقل وجود داره ولي اونجا اصلا نيست. بحث بيشتر در اين زمينه همراه با مثال بايد توي نحوه برخورد انجام بشه

من اصلا نميخواستم خودم رو درگير اين مساله لرد حلقه ها و بسته شدن شناسه سوسك كنم ولي چون ميبينم كه ممكنه بعضي ها امر براشون درست جا نيافته در مورد اين قضيه لرد حلقه ها توضيح ميدم:

1- اين افرادي كه در لرد حلقه ها هستن و ميگن امكاناتشون كمه دقيقا چه امكاناتي ميخوان و براي چي؟ آيا اگه ما 10 فروم بهشون بديم يا تمام بلاك ها رو به ارباب حلقه ها اختصاص بديم اينا چيزي مينويسن كه به لعنت خدا بيارزه؟ يا اينكه نه چيزي بلد نيستن بنويسن و كاري نميتونن بكنن و خودشونم به استناد به حرف هاي همين جناب لرد ولدمورت سابق از عدم وجود نوشته جذاب در لرد حلقه ها خسته شدن و دارن خودشون رو به در و ديوار ميزنن؟
در نتيجه نكنه شما انتظار داريد نحوه نوشتن در فروم رو هم مديران بهتون ياد بدن يا به وجود آوردن جذابيت در لرد حلقه ها هم وظيفه مديرانه.

2- شما اومديد اينجا يه تقاضا مطرح كرديد در مورد افزيش تعداد تاپيك هاي جديد در بلاك لرد حلقه و ما هم گفتيم تعداد پست در بلاك از روي تعداد فروم هاي اون و اهميت اون فروم ها تعيين ميشه تا اينجاي كار يه گفتگو با مديران و پيشنهاد بود ولي بعد از اون جناب سوسك و جناب ولدمورت سابق از حد گفتگو خارج شدن و به حد زور گويي به مديران رسيدن و نوشتن بايد اين چيزي كه اين چند نفر كه به تعداد انگشت يك دست هم نميرسن اجرا بشه در مقابل كلي از افراد هري پاتري سايت در نتيجه اگه اين رييس بازي و خود خواهي نيست پس چيه؟

3- وقتي كه شما عضو سايت شدي در شرايط عضويت اومده اينجا يك سايت هري پاتريه و مديران با هر كسي كه در كار هري پاتر اختلال ايجاد كنه برخورد ميكنن و نوشته نشده سايت لرد حلقه ها يا چيز ديگس در نتيجه اگه شما قبول كردي عضو اين سايت بشي وقتي هر رقم امكاناتي به لرد حلقه ها داده ميشه اين لطفي از طرف مديريت سايته و اگه شما اعتراضي كني باهاتون برخورد ميشه و بله شناستون هم بسته ميشه چون شما شرايط عضويت در سايت رو نقض كرديد. از طرفي در قوانين انجمن ها اومده كه مديران با كساني كه در سايت دشمني ايجاد ميكنن برخورد ميكنن و اين نوع برخورد رو خود مديران تشخصي ميدن بعضي از افراد رو نرم و بعضي ها رو سفت تر شنساه رو ميبندن و بعضي رو كلا شناسشون رو ديليت ميكنن. لرد ولدمورت سابق اميدوارم دليل بسته شدن شناسه سوسك رو فهمديه باشيد

4- همين اقاي لرد ولدمورت اسبق در همين يك سال پيش كه اتفاقا از بد روزگار هري پاتريست بود در يك پست مرقوم فرمودن كه نبايد به لرد حلقه هايي ها امكانات زيادي داد ( اگه خواستيد در سايت ميگردم و پست رو پيدا ميكنم) و همين كه ميتونن با شناسشون عضو سايت بشن كافيه و چيزاي ديگه كه يادم نيست ولي الان كه هري پاتر از نظر ايشان اخ شده و بچه بازي ميدوننش كاملا بر عكس انتظار دارن درنتيجه ايشان عملا رياست سايت رو از طريق يك يوزر عادي در اينجا بر عهده دارن و در هر زماني به هر چيزي تمايل داشته باشن كل مديران و كاربران سايت بايد دنبال ايشان راه بيافتن ( قابل توجه استار عزيز)

5- لرد عزيزم زماني كه شما وارد سايت شدي در بين مديران قرار بر اين شد كه شما مادامي كه به حاشيه نروي و در لرد حلقه ها مشغول به فعاليت غير تخريبي باشي در اين سايت فعاليت داشته باشي در نتيجه با اين وضعيت فعلي كه در جهت خراتب كردن جو سايت قدم بر ميداري به زودي مديران تصميم جديدي براي شما اتخاذ ميكنن چون در قبال اين همه عضو كه ميخوان از سايت استفاده كنن شما يك نفري در نتيجه من توصيه ميكنم به همان وضعيت دو ماه پيشت برگردي و كار خودت را بكني

6- اگه به خبر هاي سايت بريد ميبينيد كه ما مجبور شديم به دليل مصرف زياد باند گالري را ببنديم واقعا شما تصور ميكنيد براي يك سايت هري پاتري كدوم مهمتره يك گالري هري پاتري يا فروم لرد حلقه ها؟ در نتيجه سواي قضيه تخصصي كار كردن در زمينه هري پاتر ما بسيار از اينكه يك سايت لرد حلقه ها كه بتواند همه لرد حلقه اي ها را جذب كند استقبال ميكنيم چون ما واقعا توان پاسخ گويي به چيزي غير از هري پاتر را در وضعيت فعلي نداريم

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

پیتر پتی‌گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۹ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴
از هر ماه یک جا هستم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
سلام:
با عرض :شرمندگی باید بگم که بخش لوتر خیلی خیلی خیلی بهتر از بخش هری داره میگرده!!
بخش اچ ÷ی شده بچه بازی در ضمن.به آمار عضو شده ها توی بخش اچ ÷ی هم دل نبندید چون که هر کی از راه میرسه یه شناسه میسازه 2 تا نظر میده و میره و دیگه ÷شت سرشم نگاه نمی کنه!
با عرض شرمندگی امیدوارم این ÷یام مثل خیلی های دیگه ÷اک نشه!

پیام زده شده در: ۱۰:۴۵ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سلام
من یه خواهش دارم از افرادی که اینجا پست میزنن.. لطف کنن هر چی که مینویسن هدف یا ته دلشون این نباشه که مدیرها رو برکنار کنن یا سایت بهم بریزه و یا اختشاش و اغتشاش ایجاد بشه!
اگر مطلب و موضوع و هدفتون خیر باشه و واقعا برای پیشرفت سایته زحمتش رو اگه بکشین که خیلی خوب میشه!
از این چرندیات بگذریم! کسی مجبور نیست خودشو قاطیه این مسائل تکراری و بیهوده بکنه! (الان ویچ کینگ میاد میگه آره بیهودست معلومه بیهودست یه سری حقایقی هست که همیشه گفتنش بیهوده بوده! حقیقت تلخه حقیقت رو میگم... منو به زور به سایت راه ندادن.. من هر کاری کردم برای سایت بوده.. من و سایت یه روح بودیم در دو بدن.. اگه من نبودم سایت به اینجا نمیرسید! حق من خورده شده! الان پیامامو پاک میکنین من که میدونم!)
خوب
مخلص کلوم این که بابا اون بلوکه امتیازات رو 180 درجه بچرخونین! ا110 امتیاز گریفیندورا رفته واسه اسلایترینا
از مدیران این سایت هم میخوام تشکر کنم که با همه بیزی بودنها و مشغولیتهای زندگی باز این سایت روپا نگه داشتن. مرسی

امضا چی باشه خوبه؟!

پیام زده شده در: ۱۰:۳۰ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

نل پارکر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۴ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۷ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴
از ایرلند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
بله ولی همون طور که انتقاد پذیر بودن یه هنره انتقاد کردن هم هنر محسوب میشه!
انتقاد باید سازنده باشه نه مخرب!
آخه کجای دنیا میان می گن "همتون مزخرف می نویسید" یا این که " گند زدید" انتقاده؟
اگه ملت اینجوری به فهم می رسند نرسند بهتره!

پیام زده شده در: ۹:۲۹ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
شما خودتون به هم ميپريد بعد خودتونم ميگيد چرا جو سايت خراب ميشه؟

بابام جان اعضاي اين سايت در حدي نيستن كه بشه از نوشتنشون انتقاد كرد وقتي توي نحوه برخورد مينويسم كه همتون مزخرف مينويسيد همه از دم آدمو ميكوبن اونوقت من هيچ انتظاري ندارم كه اين افراد بتونن انتقاد از خودشون رو تحمل كنن. در نتيجه اون كسي كه ميفهمه ميفهمه و اوني كه نميفهمه دلش نميخواد كه بفهمه و واقعا لزومي نداره آدم خودشو خسته كنه ملت به فهم برسن

من ترجيح ميدم به علاقه هام بيشتر بپردازم تا اينكه هي بزنم تو سر اين و اون

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.