هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
رومیلدا به کلاس مراقبت از موجودات جادویی میاد و میبینه که همون لحظه استاد از کلاس خارج میشه .رومیلدا با عجله به طرف پاتریشیا میره و

رومیلدا:سلام استاد

استاد:سلام کاری داشتی؟

رومیلدا:بله .میخواستم ازتون بپرسم که میتونم توی کلاسهای شما شرکت کنم؟یه مدت نبودم حالا برگشتم و اگه امکانش باشه سر کلاسهای شما حاضر بشم.

استاد:خب باید فکر کنم .تو 5 جلسه رو از دست دادی.باید زیاد تلاش کنی تا به بقیه برسی.

رومیلدا:قول میدمحالا میتونم جواب این جلسه رو بدم؟

استاد:بگو ببینم.

رومیلدا:خب همونطور که خودتون گفتین دست و پای کلابرتها شبیه اورانگوتانها است به همین دلیل میتونن به آرامی و بدون ایجاد سر و صدا از شاخه ای به دیگری تاب بخورن و سریع به شکارشون برسن .در ضمن کلابرتها اندامهای کشیده و انعطاف پذیری دارن که احتمالا اونها رو برای گرفتن شکار کمک میکنه .
غذاشونم همونطور که گفتین مارمولکها و پرنده های کوچیکه و با دندونهای کوچیک و تیزشون میتونن حساب شکارشون برسن .

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
آوریل : پروفسور من یه مقاله کوتاه دارم بخونم؟
پروفسور : تو همیشه واسه هر درس مقاله داری؟ خب بخون
آوریل : خب کلابرت جرو جانوران اهلی و بی ازاره که زادگاهش ایالت جنوبی آمریکا بوده و از اونجا به سراسر جهان منتقل شده.
همونطور که گفتین دست و پاهاش درازه و این امکان رو بهش میده که مثه اورانگوتان با فرزی و چالاکی لا به لای درختا پیچ و تاب بخوره. و خب در مورد دندوناش باید بگم که دندونای تیز و برنده ای هم داره که به اون برای خوردن پرندگان کوچیک و مارمولک کمک می کنه.
راستی پروفسور خودتون هم گفتین که که جادوگرای قدیمی از کلابرت تو خونشون نگهداری میکردن تا از خطر آگاه شن و بعدش گفتین که در حال حاضر جریمه های زیادی برای اینکار هست.
میتونم بپرسم چرا وزارتخونه برای اینکار جریمه درنظر گرفته؟
و اما جواب سوالتون : خب من فکر میکنم همونطور که قروباغه از زبون درازش برای گرفتن حشرات استفاده میکنه کلابرتها هم از دم درازشون برای شکار پرندگان و مارمولک استفاده می کنن.
و یه چیزه دیگه که من فکر میکنم کلابرت میتونه خودش اون کورکش رو قرمز کنه. ممکنه این کارش باعث جلب توجه پرنده های کوچولو و مارمولک بشه و وقتی اونا میا کلابرت اونا رو شکار کنه.
راستی در مورد نحوه غذا خودنشون من فکر می کنم چون دهن بزرگی دارن میتونن مثه مارها، شکارشون رو به طور کامل ببلعن.

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۲۳:۵۰ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۱ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۴
از ارتش سیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 170
آفلاین
پاتریشیا می یاد تو کلاس : خوب چون فکر کنم این 5 جلسه را دوره کردین و سوالی هم ندارین من تصمیم گرفتم یک تکلیف کوچولو بدم..........
روش معمول غذا خوردن و شکار کردن کلابرت ها را توضیح بدید
و از کلاس می ره بیرون.......
همه:

[b

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۴

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ارتش سیاه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جلسه ی پنجم:
پاتریشیا : خوب درس امروز درباره ی کلابرت هاست.....وینگادیوم له وی اوسا اهان نگاهش کنین........
تصویر کوچک شده

همه :
پاتریشیا : می بینین شکله قور باغه است هم میمون...پوستش مثل قورباغه بی مو و سبزه.دست و پاش هم مثل میمون ها و اورانگ اوتان هاست
تازه نمی خنده که شما انقدر ذوق می کنین چون دهنش بزرگه این طور به نظر می یاد..دندوناش را ببینین... ببینین پاهاشم پره داره..راستی غذاشم مارمولکه و پرنده های کوچک.....به کورک وسطه سرش نگاه کنید هنگام خطر قرمز می شه در قدیم جادوگر ها در خانه شان یکی از اینا داشتن تا سریع از خبر اگاه بشن......
که حالا هم چین کاری جریمه داره..........
اوریل : پاتریشیا این که قرمز شده.......
همه : پاتریشیا
پاتریشیا : همه من را می تونن به اسم صدا کنن اما خطر چیه؟؟؟؟

همون موقع جغدی از پنجرا می یاد.........و بچه ای که روی صندلی جلوی پنجره ایستاده بود تا خوب ببینه با صورت خورد زمین.

پاتریشیا : ای وای کلاس را تموم کنیم بهتره......

سوالاتون را بدید برای جلسه ی بعد.......
سوال نمی دم 5 جلسه دیگه امتحانه این 6 روز را ئقت می دم برای سوالاتتون دراین 5 جلسه هر سوالی در مورد این 5 جلسه داشتین بگین............
همه : هوراااااااااا

[b

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۴

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ارتش سیاه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پاتریشیا می یاد تو و : خوب خوب جواب سوالم را دادین اما اخه مرلینیش ( خداییش خودمون) چون خجالتیه شد جواب من که خودم این را گفتم و سوالم اینه چه ربطی داره خجالتی بودنش و خونه اش...
حالا جواب .......:
همان طور که می دونید نشانک خجالتیه.......
و نمی خواد در معرض دید قرار بگیره حالا اگر خانه اش را بین خارها بسازد کسی نمی یاد بره بین خارها دست و پاش را زخم کنه پس نشانک در تنهایی مورد علاقه اش باقی می مونه و هم چنین پری ها هم دربین تیغ ها گیر می کنن ، غذای نشانک حشرات هم هستن پس نشانک لانه اش را در بین تمشک های اعماق جنگل می سازد تا حشراتی را که به خاطر تمشک و شهده تمشک به انجا می ایند را شکار کند بی انکه از لانه بیرون بره و در بین تمشک ها تاریکه و نشانک به جاهای تاریک علاقه داره..........
خوب اوریل جواباش را اون طور که می خواستم توضیح نداده بود مثلا غذاش راحت تر پیدا شه شما باید کامل بگین چه طور راحتتر پیدا بشه و همین دلایل را می گفتی........
5 امتیاز به تو می دم اوریل عزیزم. ( تحقیقت کمی تکرا ری بود ولی باز هم سپاس گزارم)
زاخاریاس نکته ی شهد را گفت..........4 امتیاز
سیبل تاریکی را گفت 3 امتیاز
ساتانیکا..........3 امتیاز
درس را می یام می دم.............سوال چرا نمی پرسین؟؟؟؟؟
بچه ها:

[b

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۴

نامفادورا تانکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸
از همونجایی که دلبر خونه داره
گروه:
کاربران عضو
پیام: 149
آفلاین
چون خجالتین خونشون رو توی تمشک ها و خارها میسازن.
توی خارها زندگی می کنه تا اگر کسی مخاطب قرارش داد بتونه سریعا از شدت خجالت زدگی خودشو بکشه.

عا

پیام زده شده در: ۷:۳۶ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
جواب جلسه ی چهارم:
این پرندگان به دلیل آن که خجالتی هستند لانه های خود را بین تمشک ها و خارها می سازند. در ضمن از لونه های خود بیرون نمی آیند.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴

برتی بات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵
از اعماق شهر لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 203
آفلاین
توی تمشک ها می سازه تا حتی برای غذا خوردن هم نخواد بیرون بیاد. آخه خیلی خجالتیه.
توی خارها زندگی می کنه تا اگر کسی مخاطب قرارش داد بتونه سریعا از شدت خجالت زدگی خودشو بکشه.
راستی پرو فسور من یه نشانک توی خونه دارم که اصلا این خصوصیاتو نداره. هم خیلی پر روئه هم خیلی بی ادبه. خیلی هم بی احتیاطه.
یه بار وقتی داشت راه می رفت افتاد توی قدح اندیشه ی پدرم. کلی دردسر کشیدیم تا تونستیم درش بیاریم.
می خواستم بپرسم چرا اینجوری شده؟

جلد هفتم کتابهای هری پاتر:"هری پاتر و چهل دزد بغداد."

پیام زده شده در: ۱۹:۰۰ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
آوریل : پروفسور من یه تحقیق در مورد نشانک کردم میتونم مقاله ام رو بخونم؟
پروفسور : آره بخون.
آوریل : فقط اگه عیبی نداره من بعضی از گفته هاتونم تو این مقاله هست.
پروفسور : نه عیبی نداره بخون دیگه
آوریل : نشانک(Augurey) همان ققنوس ایرلندی است. این جانور از نظر طبقه بندی وزارت سحر و جادو جانوری اهلی و رام شدنی می باشد.
این حیوان جادویی، جانور بومی بریتانیا و ایرلند است اما گاهی در مناطق دیگری مانند شمال اروپا یافت میشود. این پرنده بسیار نحیف است و همانطور که اشاره شد حالت غم انگیزی دارد. دقیقا شبیه لاشخوری است که دچار سو تغذیه شده باشد و رنگ آن سیاه با سایه های سبز است.
از آنجایی که او به شدت کمرو و خجالتی است لانه اش رو در میان بوته های تمشک جنگلی و بوته های خار میسازدو زیرا
1-در این مکانها دیده نمی شود.2- کسی جرات گشت و گذار در بیت این همه خار و تیغ را ندارد. 3- با توجه به اینکه غذای اونو حشرات و پری ها تشکیل میدن و این موجودات به خصوص حشرات در خار زندگی میکنند، نشانک برای راحتتر دست یافتن به غذا و کمتر بیرون آمدن از لانه اش در این مکانها زندگی می کند.
لانه این پرنده شکلی اشک مانند دارد و نشانک تنها در زمان ریزش باران شدید لانه اش را ترک می گوید.
نشانک صدای بم و پرطینی دارد و در گذشته (همانطور که گفته شد) مردم عقیده داشتند که صدای این پرنده نشانه مرگ است و جادوگرانی که آواز این پرنده را می شنیدند دچار حمله قلبی می شدند.
تا اینکه پژوهش ها نشان داد این پرنده قبل از بارش باران آواز می خواند.
پس از این کشف از نشانک در هواشناسی استفاده شد اما ناله های مداوم این پرنده در طول زمستان برای جادوگران قابل تحمل نیست.
و نکته آخر اینکه پر نشانک برای تهیه قلم پر مناسب نیست زیرا مرکب را به خود نمی گیرد.

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴

ساتانيكا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۴ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
ساتانيكا:اجازه هست پرفسور
پرفسور:بگو
ساتانيكا:خوب يه دليلش رو كه همه گفتن به خاطر اينه كه ميخواد تنها باشه و كمتركسي بهش نزديك بشه چون خجالتيه بنا براين لاي خار زندگي ميكنه و فكر كنم اگر اشباه نباشه حشرات به دليل شهد تمشك خيلي در اون اطراف زندگي ميكنن بنابراين غذاش هم تامين ميشه پري ها هم اگر اشتاباه نكنم اكثرا لاي تيغ ها گير ميكنن
پرفسور:.......

ارادتمند-ساتانيكا ملوني

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.