هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۲۲ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
اتفاقا منم می خواستم این هایی رو که اینی گفت بگم.
بهتر نیست یه فکری به حال ناظراتون بکنین؟؟؟

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
خب راستش....اینی جان راست میگه به خدا...
خیلیا هنوز اسمشون ناظره ولی اصلا نمیان تو سایت...مثالاشم اینی جان زحمت کشید....
به این موضوع رسیدگی کنید....واقعا راستی میگه....این همه ناظر (که البته خودمم یکیشونم) وجود داره تو سایت....ولی....چه فایده...منم خودم فقط بعضیاشونو آن میبینم در روز....
بله....
لطفا به این موضوع رسیدگی کنید....چون اعضای بهتری هم برای ناظر بودن در سایت وجود دارن....باید از استعاداد و همچنین وثت بقیه هم استفاده کنیم...این درسته.......یه نفر میاد علاف تو سایت میگرده حوصلش سر میره...استعداد خوبی هم داره....ولی مثلا یکی مثل من انقدر سرم شلوغه به خدا روزی سه چهار بار آن میشم....حتی بعضی مواقع ناهار و شام و نمیخورم....همش پای نت....البته خودم که راضیم از کارم....چون به هر حال این کارو نکنیم چی کار بکنیم...
به هر حال ممنون میشم اگر اینی رو که اینیگو گفت بهش رسیدگی کنین...فعلا

پیام زده شده در: ۱۰:۵۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴

اینیگو ایماگو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۰ دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶
از کجایی؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
به نظر من مدیرای این سایت! خیلی بی مسئولیتین! اصلا به فکر سایت نیستین! بابا بیشتر زحمت بکشین! یه کم توضع به خرج بدین! از غرورتون کم کنید! یکم ناظرای بسیار بسیار بسیار فعال سایت رو تعویض کنید!
مثلا یه نمونه از فعالترین ناظرای سایت!
"ریموس لوپین"
آخرین پستش در تاریخ (۱۲:۱۷:۰۶ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴) و در تاپیک به عنوان" کارنامه یک ساله جادوگران " که یه جور نظر خواهیه!
--
به نظر شما تاپیک گزارش روزانه ناظران یعنی چی؟ یعنی اینکه ناظرا بیان و هر روز نظارت خودشونو و کارهایی که کردنو گزارش بدن! اما این آقا یعنی همین جناب لوپین!
آخرین باری که به تاپیک " گزارش روزانه ناظران" سر زده برمیگرده یه ساله پیش! در این تاریخ : (۲۱:۲۲:۵۰ دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۳) ! باید اسم این تاپیک گذاشت گزارش سالانه ناظران!دفعه قبل ترش که این ناظر به این تاپیک سر زده برمیگرده به شهریور 83!
--
خب بریم سراغ ناظر فعال بعدی! اینم میشه گفت فعالترین ناظره!:
بله! جناب جیمز پاتر!
آخرین گزارشی که ارائه داده در تاریخ (۱:۱۶:۱۱ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۴) و شرح زیر میباشه:

نقل قول:
منم حضور دارم. در حال حاضر سعی در فعال سازی مجدد محفل دارم. چند تاپیک رو راه انداختیم. به زودی با امید به ریش مرلین دوباره کاملا فعال میشه. همکارم هم خیلی تنبله! اما خب حالا چون ریفیقمه بیخیل

یکی روش فکر کنید! خیلی عجیبه!
بر میگردیم به قبل تر! یه گزارش قبل از اون بالایی! که در تاریخ۰:۵۰:۲۹ پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۳) زده شده! این دیگه .واقعا عجیبه!
نقل قول:
من چرا خجالت بکشم؟ شما باید خجالت بکشی که با این وضع اسفناک داری مدیریت میکنی! فقط یه خواهش دارم و اون اینه که در کار من دخالت نکن! من کارمو بهتر از تو بلدم! هر چند که تو این حرفا سرت نمیشه!

قابل توجه است که اینارو خطاب به آبرفورث گفته!
-----
میریم سراغ ناظر بعدی! گریفیندور!
این ناظر آخرین گزارشی که داده در تارخ (۱۱:۳۷:۲۶ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴) بوده که نه بعدش و نه قبلش دیگه گزارشی نداده!
-----
خلاصه! خیلی از این مدل ناظرا بودن که از نوشتنشون اجتناب کردم! میشه یه فکری به حال این ناظرا بکنید! همش که نباید فامیل بازی یا دوست بازی باشه!!

تصویر کوچک شده

آوادا کداورا! طلسمی با دو چهره!

پیام زده شده در: ۱۰:۵۲ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۷ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۳۸ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 0
آفلاین
بابا من كشكم يكي به من كمك كنه من نميدونم چي كار كنم كه وارد سايت شوم با اون شناسم كمك ديگه

پیام زده شده در: ۱۰:۴۶ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
نه هرکاری میکنم نمیشه.در ضمن من همین پریروز امضامو عوض کردم و مشکلی نداشت از دیروز اینجوری شده.
اینم چیزی که مینویسه:
خطا : شناسه کاربری غیر قابل قبول است
شما نمی توانید در شناسه کاربری خود از فاصله ( Space )استفاده کنید

بازگشت به جایی که قبلا بودید
در صورتی که صفحه جدید نیامد اینجا را کلیک کنید.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۱۰:۳۱ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
نقل قول:
نقل قول:
اينطوري بخواين پيش برين سايت از هم ميپاشه... يني در حال پاشيدنه...

چقدر چیز در حال پاشیدنه! کجا هستش حالا این پاشش ها؟

نقل قول:
يه ذره احساس مسئوليت داشته باشين دوستان... يه ذره از خشونت و غرورتون بكاهيد... امثال شما آدمن... احساس دارن... بايد پاسخگوشون باشيد...

بابا خشن! خوب حالا چی کار کنیم؟ مشکلت چیه؟ توی ایفای نقش تایید نمیشی؟ دست کالینه! چه ربطی به مسئولیت داره!؟
[/quote]
يني جناب دارك‌لرد، درمورد اين پاشش‌ها، اظهار ناداني ميكني؟ بابا تو كه تو اين سايت سابقه‌اي داري!

درمورد تائيد در ايفاي نقش، من منظورم به دوستاني بود كه درين باره مشكل داشتن.
ضمناً، اين كه مشكل من نبود، اگه يادت باشه، با يه خط از متن قبلي جداش كرده بودم!!
جملمم گلايه‌آميز نبود و از ضمير «شما» استفاده كردم!
تازه، اگه يه ذره دقت ميكردي و مي‌انديشيدي، ميفهميدي كه من خيلي وقته كه عضو ايفاي نقشم!!!
جوابي هم كه دادي، به نقل قولت نميخوره!

پیام زده شده در: ۱۰:۲۶ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴

ايگور كاركارف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۴ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۷:۴۰ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از بلغارستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
نقل قول:
بابا امپراطور!
فقط بلدی جواب کل کلو بدی!
چرا جواب بقیه رو نیمید؟
حتما ما هم باید همین طوری رفتار کنیم تا جواب بدی؟

هوم كامرد جان شما لطفا در تاپيك ليست انتظار بر شكل فرمي كه تو معرفي شخصيت هست معرفي كنيد ((نام: چوب : و...))
نقل قول:
آقای امپراطور تاریکی اینو بدونین که هدف فقط جواب دادن نیست باید مشکلشون رو حل کنین!

والا من الان نمي دونم مشكل واقعا چيه نفر قبلي انتقاد كردن ((خيلي ممنون)) اما مشكل فني داشتن!؟ كرام كه دارن هركسي مشكل فني داره را رسيدگي مي كند با اينكه خودش مشكل داره
نقل قول:
وگرنه چرا این همه افراد از این جا می رن همشونم با دلخوری؟

بزار يه ليست از افرادي كه از اين سايت رفتن را من بشما نشون بدم:
ولدرمورت: لطفا تاپيكه تاريخ چه سايت را بخونين در انجمن قده انديشي ايشون با تمام مشكلاتي كه درطول سايت ايجاد كردن حتي يك بار كه دسترسي مديريتي داشتن خودشون رو مدير سايت كردن بهشون يه فرصت تازه داده شده از سايت با شناسه ولدرمورت رفتن برگشتن در نقش ويچ كينگ لطف كردن قدمشون رو چشم باز شروع به دعوا كردند حتي تا قبل از اينكه ايشون از سايت برن هم سايت جادوگران شناسه ويج كينگ را بلاك نكردن
اين دونفر اين بالا: آقا چرا بحس رو اصلا ميارين تو جادوگران اول كه شما به سايت الف ها و در واقع به من كه مدير الفها هستم توهين كردين من هم جواب دادم چه ربطي اصلا به دارك لرد داره ! اقا اصلا بله بنده بي ادب هستم اصلا بي جنب بيرون سايت اگر تو سايت جادوگران حرفي زدم بيايين من رو دستگير كنين اما تو مسنجر به من توهين نكنيد هر كسي توهين كنه به زبان خود شان جواب ميدم يه دقيقه وقت ازادم ميام مسنجر لذت ببرم اجازه توهين به كسي نمي دم
بزارين بگم كه در طول يك سال خيلي تعداد كمي از افراد از سايت رفتن و تعدادشان به انگشت شمار هم نمي رسد
نقل قول:
اين همه مدير مسئول داره...

اقا اين همه مدير مسئول كجا بود شما مي دونين چند تا عضو داره اين سايت به در مجموع هفت نفر مدير ناظر ها فقط تواناي پاك كردن پست را اونهم تنها در انجمني كه ناظر ش هست اند دارند

به اما گرنجر : سيستم رنكينگ رو ورداشت اند مديران كه ديگه دعوا سر پست من دوتا كم شده بيستا كم شده شصتا كم شده نباشد ديگه!

نقل قول:
من نمیتونم امضامو عوض کنم.چه کار باید بکنم.میگه برگشت به جایی که قبلا بودید و میگه بی شناسه کاربریتون نباید فاصله باشه.

سام چه مشكوك راستش زوپس جديد كلا با فاصله در اسم مشكل داره اما اين مشكل را حل كرديم اما در مورد امضا يه بار خالي بزارش يعني هيچي ننويس ببين باز هم كار نمي كند؟ مي تواني چيزي كه كامل مي نويسد را كپي پيست كني !
به كمك: دوست عزيز با مسنجر كرام تماس بگيرين

Those were the days my friend
We thought they
'd never end
We'
d sing and dance forever and a day
We
'd live the life we choose
We'
d fight and never lose
For we were young and sure to have our way.

پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۷ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۳۸ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 0
آفلاین
اي مديران اي ناظران و هر كه ميخواهيد باشيد بابا من مشكل دارم نميتونم با شناسهياصليم واردسايت بشم به هركي كه به نظرم ميرسيد حتي هري پاتر پي ام فرستادم ولي هيچ جوابي به من ندادند بابا انصاف خوب چيزيه كمك كنيد.

پیام زده شده در: ۹:۴۸ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
من نمیتونم امضامو عوض کنم.چه کار باید بکنم.میگه برگشت به جایی که قبلا بودید و میگه بی شناسه کاربریتون نباید فاصله باشه.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۹:۳۰ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴

اینیگو ایماگو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۰ دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶
از کجایی؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
بابا امپراطور!
فقط بلدی جواب کل کلو بدی!
چرا جواب بقیه رو نیمید؟
حتما ما هم باید همین طوری رفتار کنیم تا جواب بدی؟

تصویر کوچک شده

آوادا کداورا! طلسمی با دو چهره!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.