هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴

سر وینستون چرچیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
هوم! مديريت فعال رو حال مي‌كنين!‌اينه داداش!
مسئله مسنجر با توضيحات كامل و وافي دارك لرد و گيليدي حل شد، نشد بگين من در مورد مفاهيم بوق خل و مسنجر و جادوگران براتون توضيح بدم اساسي!
درمورد مشكل داخل سايت! هيچ كس به خودش فشار نياورد اون پست من رو بخونه كه بيشتر جواب‌ها اونجا بود!‌
گفتم هر كس مشكل داره حتي نمي‌تونه وارد سايت بشه!
isthereanybody@gmail.com[/size
]

[size=xx-large]Yahoo! ID: lordmamali

مي بينين يا نه!؟
در ضمن قضيه تهمت به دارك لرد رو بايد كماكان پرونده‌ش رو باز بذاريم، چون من نديدم فحش خواهر مادر به كسي داده باشه، و اينكه اكرلي استوارت و برادر كدبندي شده ما بهشون برخورده كه طردشون كردن، آيا به مديريت جادوگران بستگي داره يا نه!؟

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
چارلی ویزلی جان بابا، شما اگه عنایت میفرمودی و پست های مدیران رو در این تاپیک میخوندی، پی میبردی که جوابت داده شده! جواب ملتو نمیخونی بعد دوباره هی میای اینجا پست الکی میزنی!

شما شناسه کاربریتو عوض کن و به جای مهتاب خانوم یه چیز دیگه بذار که وسطش فاصله نباشه! مثلا مهتاب خانومو بکن مهتاب_خانوم! بعدش یه پی ام برای من بزن و بگو که شناستو عوض کردی.. من هم پس از دریافت پی ام سریعا وارد ایفای نقشت میکنم!!!!
اگه نمیتونی شناستو عوض کنی هم باز پی ام بده!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴

مهتاب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۰ یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴
از لندن خیابان پریوت درایو خانه شماره 4 اتاق زیر شیروانی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
نقل قول:

سام وایز نوشته:
ببینم نمیخواید به این کسایی که کالین کریوی تاییدشون کرده توی ایفای نقش رسیدگی کنید.الان چند نفر با من تماس گرفتن گفتن چرا ما نمیتونیم توی ایفای نقش پست بزنیم.

منم مشکلم همینه

نیومده رفتیم !!!!
بچه ها هرکس زو

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
سوسک الان رو طلسم فرمانه زیر نظر اربابشه!

خوب شد سریع آگاه شدم!

از مملی هم مشتکرم!

داشت سایتم به باغ وحش تبدیل میشد که کمک رسید!
---
در ضمن راجع به مسائل اونجا تو این سایت حرف نزن!

نمیدونم قدر نشناسی تا چه حد!

آدم هفتاد تومان پول بده شب و روز بیدار باشه زحمت بکشه بعد جناب سوسک بیاد بگه دزدی!

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
امپراطور عزیز حرف آخرم...من خوبه دیشب گفتم اگه مدرکی شما دارید که من گفتم امپراطور فحش داده بیارید بگید...مثل اینکه آخرم حرفام بدرد کفش پاک کردن خورد...من می گم مگه سامی فحش نداد چرا شما ناراحت شدی... مگه ما اون همه فحش نخوردیم بعدش شما کنفرانس رو عوض کردین...می گم مگه من به شما چیزی گفتم که ناراحت شدین؟!!...راستی راجب خشایار خشایار شاه رو می گی...من معلم تاریخ نیستم...من معلم ادبیاتم...شما پسرم غلط املایی داشتی کارگاه نه کارآگاه...نمره املا 19 اما اگه ناظم بودم...انضباط بهت -0- می دادم(شوخی بود به دل نگیر )...خوب امپراطور چیزی مونده که من بگم...میخوای بیام از مدیران به خاطر اینکه وقتشون تلف شد معذرت بخوام؟!!...در ضمن امپراطور مثل اینکه خیلی از این قضیه عکسه لذت بردی...من دو بار خصوصی از مملی معذرت خواهی کردم ...یه بار از خود شما...یه بار تو کل سایت از گیلدی و کل بچه ها...ببین تا فهمیدین من همون روحم بازم همون قضیه عکسه یارو که کلش منفجر شده بود پیش کشیدید...من الان که سامی دیگه ازم معذرت خواهی کرده هیچ وقت دیگه این فضیه رو پیش نمی کشم اگه این کارو کنم نشونه ضعفمه...اما شما بعد از 2 ماه باز شروع کردی. یاد بچه ها انداختی...الان 2 دقیقه دیگه کل مدیران میریزن رو سرم که چرا اون عکس گذاشتی؟!!9 روز که تو روز های خوشی سایت(زمان انتخابات) بستین شناسه رو...دیگه بس کنید این قضیه رو...من اشتباه بزرگی کردم(در مورد اون عکس)

ویرایش شده توسط امپراطور کبیر تاریکی در تاریخ ۱۳۸۴/۵/۲۶ ۲۱:۵۰:۲۴

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
هي! من رو ننداختن بيرون! شناسه ي سعيد رو پاك كردن! و اين يعني دزدي مسلم! و نه تنها من، بلكه بقيه ي اعضا هم در اونجا نموندن! و در ضمن من الان دارم مي فهمم منظور سعيد از دزديده شدن سايت جادوگران چيه! طفلكي حق داره!
امپراطور با من كل ننداز! من كم بيار نيستم!

========
سوسک پستت رو ویرایش کردم... بهت اخطار داده بودم

ویرایش شده توسط امپراطور کبیر تاریکی در تاریخ ۱۳۸۴/۵/۲۶ ۲۱:۴۸:۲۰

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
عمو کمک جون، یه پی ام بزن به من!شناسه قبلیت و مورد دقیق کاری که داری رو هم بنویس!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۷ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۳۸ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 0
آفلاین
بابا من ديگه نميتونم تو اين شناسه خفت بار باشم ديگه دارم داغ ميكنم هيچ كس جواب درستي نميدي جواب ميدن ولي نه درست بابا كمكككككككككككككككككككككككككككككك

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
کاربران عزیز مثل کارگاه ققنوس توجه کنند که اگه بخوایین این رفتار بچه گانه خودتون رو ادامه بدین و مسخره بازی هاتون رو هی کش بدین, من از تمام قدرت مدیریتی و نبود علی استفاده خواهم کرد و همتون رو حذف کاربر می کنم و ای پیتون رو هم توی لیست فلود قرار می دم برین حالش رو ببرین... وقت اعضای سایت بیشتر از اینا ارزش داره و لازم نیست با حرف های بیخود شما تمام انرژی سایت گرفته بشه

شماها دارین از اینکه مدیران مراعات می کنن نهایت سواستفاده رو می کنین و منم از این به بعد مثل خودتون جوابتون رو میدم که ببینید هر شخصی شایسته یه جور برخورد هستش! و نباید با اعضای نخاله مثل بقیه رفتار کرد!

=====================
نقل قول:
گیلدی

هو وزیر بوقی! تو خجالت نمی کشی؟! می خواستم به دلیل گفتن حروف ممنونه در سایت بلوکت کنم خطای دسترسی داد! ما اگه می خواستیم کلمه چیز خل رو اصلش رو بگیم که از بوق استفاده نمی کردیم! کافیه ملت ببینین توی مدیر میگی بعدا بقیه شروع می کنن و دیگه نمیشه جمعش کرد!

نقل قول:
کارگاه جنبه زاده

ببین پسر جان, darken ای دی سامی هستش. و نه من و در ضمن چند مسئله:
1. سامی از ناظرین سایت می باشد و نه مدیران
2. اگه من جای سامی بودم چیزای خیلی بدتری از چیز خل بهت می گفتم اگه می گفتی اعضای سایتم گوسفندن
3. جنبه بالات رو با صحبت از بحث هک مطرح کردی!
4. می دونی یاد یکی به اسم خشایار می یوفتم! تاریخ راحت تکرار میشه!
5. توی پی ام با سامی فحش و فحش کاری کردی اصلا چه ربطی به سایت داره؟! نکنه بالای مسنجرت زده جادوگران مسنجر؟ ماله من که نزده!
6. می دونی از اینکه بهم تهمت زده بشه خیلی بدم میاد. اگه ادامه بدی میام رسما همینجا چندتا فحش اساسی بهت میدم خیالت راحت بشه چون ظاهرا خیلی دوس داری ثابت کنی که من بهت فحش دادم و کارت رو راحت می کنم!
7. می دونی چیه سایت به امثال تو که میان عکس کله له شده توی سایت می ذارن و از جنبه بالایی برخوردار هستن به هیچ وجه احتیاجی نداره

نقل قول:
سوسک

سوسک عزیز! محبوبترین شخصیت تمام مدیریت تمام سایت هایی که توش هستی! می بینم که از لوتر دات آی آر هم پرتت کردن بیرون! جدا خوشحالم! از ته قلب! الهی شکر! اینشاالله که نسل موجودات موذی مثل تو از روی سایت هر چه سریعتر کم بشه و ملت بتونن نفس راحتی بکشن! خوشت اومد؟! می بینی چه حالی میده مثل خودت باهات حرف بزنن؟ مدیران برن؟ خلع بشن؟! به خاطر یه حشره ؟! به خاطر مزاحم ترین و بی مصرفترین عضو سایت؟! جدا اینقدر به خودت امیدواری؟ حالا کی خوتحویله هان؟!

نقل قول:
به همه ملت

اینو بفهمین که من اون حاجی مهربون دیگه نیستم که هر چی بارم کنین بگم اشکالی نداره , باید مراعات کرد. اعضای جدیدن یاد می گیرن احترام به اعضا واجبه! من الان امپراطور هستم و هدفم اینه که در کنار اینکه احترام اعضای وزین سایت رو می ذارم حال اعضای بی مصرف سایت رو هم جا بیارم!

در ضمن دیگه دلم نمی خواد کسی منو حاجی صدا کنه

پست هاتون رو ویرایش می کنم در صورت استفاده از این کلمه !

حالا بیایین جواب بدین! هر چی دلتون می خواد بگین! سواستفاده از مدیریت؟! آره سواستفاده می کنم! چرا که نه؟! خیلی هم حال میده!

منتظرم عزیزان

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
خوب گیلدی جون این نشونه فرهنگ بالای خانوادگیه که شما می تونی بگی خیلی ها نمی تونن...برای چی ایجا گفتم هم دلیلش اینه که طبق معمول بازم به مدیرن اینجا برخورد...اصلا علف ها تابل که همون الف هاست...تا 10 دقیقه بعدش فکر می کردن من به جادوگران فحش دادم...وا عجبا من البرت انیشتین فحش بدم یه مدیر ناراحت می شه...به جنیفر لوپز بدی یکی دیگه به بیرتنی یکی دیگه...آخه اگه من با سامی بودم چرا حاجی ناراحت شد...راستی امیر جان اگه تفاهمت با مدیران سایت بالا گرفت برو خواستگاریشون

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.