هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: محل جاودانه ساز هاي بعدي ؟؟؟؟
پیام زده شده در: ۰:۵۶ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴

بد عنق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۶ شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۴۹ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
من فكر ميكنم يكي از جاودانه سازها توي هاگوارتز باشه و اونم كتاب معجون سازي هري يا همون كتاب شاهزاده دورگه است كه هري اون رو توي اتاق ضروريات گذاشته . بقيه رو نمي دونم ولي به نظرم هري زور بزنه شاني يكي از جاودانه سازها رو پيدا كنه ولي بقيه رو تا دامبلدور نباشه بعيد به نظر ميرسه پيدا كنه.

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ جمعه ۲۲ مهر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:

پرفسور کويیرل نوشته:
اولا که شش جاودانه ساز وجود داره چون لرد ولدرمورت میخواست بعد از کشتن هری هفتمین جاودانه ساز رو بسازه ولی با زنده موندنش ولدرمورت رو نابود کرد.پس فعلا شش تا
د 2 تاشون که نابود شدن (انگشتر مارولو و دفترچه ریدل) 4 تای باقیمونده بجز روح اصلی که در بدن ولدمورت هست .فنجون هافلپاف - قاب آويز اسلیترین- مار ولدمورت (نجینی) - و آخرین جاودانه ساز که یا در گریفیندور هست و یا در ریونکلاو
البته من یه نظری دارم:
بنظر من لرد ولدرمورت واقعا قصد کشتن هری رو نداشته شاید اون بعد از شنیدن پیشگویی واقعا خواسته که حریفش رو انتخب کنه پس با گزاشتن نشونه ای(زخم هری)اون رو حریف خودش اعلام کرده و دلیل سبز بودن رنگ چشم هری و اینکه هری از اون دوران فقط نور سبزی رو بیاد میاره این باشه
در مورد جینی که آیا اون هم میتونه جاودانه ساز باشه یا نه:
من میگم امکانش هست که بعد از کشتن ولدرمورت روحش از درون جینی بیرون بیاد به عنوان آخرین جاودانه ساز.ولی اگه تو چشمای هری باشه خیلی جالب تره

نخیرم اینجوری نیستش اول اینکه ولدمورت قصد داشته روحشو به هفت قسمت تقسیم کنه یعنی شش جاودانه ساز به اضافه هفتیمین قسمت از روح ناقص ولدمورت که در بدن خودش هست.طبق حساب شما در آن صورت روح ولدمورت به هشت قسمت تقسیم میشد نه هفت قسمت و در ضمن دامبلدور گفت که فکر میکنه ولدمورت میخواسته با کشتن هری آخرین جاودانه سازش رو بسازه ولی چون موفق نشده بعدها که کمی قدرت گرفته مقداری از روحشو در درون نجینی ریخته و اینجوری همه جاودانه سازهاش رو درست کرده
دوم اینکه چشم هری به این علت سبز شده چون چشماش به مادرش رفته همون طور که همه میگن و در ضمن ولدمورت از اول میخواسته که هری رو بکشه نه اینکه روی اون نشانه بذاره و اون نشانه هم به این دلیل روی صورت هری به وجود آمده چون طلسم ولدمورت به خودش برگشته{اطلاعات بیشتر در کتاب هفتم}مطمئنم منظورت این نبوده که ولدمورت مخصوصا کاری کرده که طلسمش به خودش برگرده
سوم اینکه جاودانه ساز آخر امکان نداره در درون جینی باشه تمام اون روح در کتاب دوم هری پاتر نابود شده مطمئن باشید

پیام زده شده در: ۱۱:۵۵ چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اولا که شش جاودانه ساز وجود داره چون لرد ولدرمورت میخواست بعد از کشتن هری هفتمین جاودانه ساز رو بسازه ولی با زنده موندنش ولدرمورت رو نابود کرد.پس فعلا شش تا
د 2 تاشون که نابود شدن (انگشتر مارولو و دفترچه ریدل) 4 تای باقیمونده بجز روح اصلی که در بدن ولدمورت هست .فنجون هافلپاف - قاب آويز اسلیترین- مار ولدمورت (نجینی) - و آخرین جاودانه ساز که یا در گریفیندور هست و یا در ریونکلاو
البته من یه نظری دارم:
بنظر من لرد ولدرمورت واقعا قصد کشتن هری رو نداشته شاید اون بعد از شنیدن پیشگویی واقعا خواسته که حریفش رو انتخب کنه پس با گزاشتن نشونه ای(زخم هری)اون رو حریف خودش اعلام کرده و دلیل سبز بودن رنگ چشم هری و اینکه هری از اون دوران فقط نور سبزی رو بیاد میاره این باشه
در مورد جینی که آیا اون هم میتونه جاودانه ساز باشه یا نه:
من میگم امکانش هست که بعد از کشتن ولدرمورت روحش از درون جینی بیرون بیاد به عنوان آخرین جاودانه ساز.ولی اگه تو چشمای هری باشه خیلی جالب تره

پیام زده شده در: ۷:۳۴ چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیت(old)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از نميگم تا تو خماري بموني ...!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
من به نظرم رسيد كه اون اتاق ضروريات ( به هنگام تبديل به جايي براي قايم كردن چيزي‌) ميتونه جاي مناسبي باشه براي پنهان كردن يك جان پيچ ... طوري كه توي كتاب 6 گفته شد اون جا يه جا به بزرگي يه كليساي جامع بود پر از وسايل ... همون طور كه ميدونيم در طي اعصار مختلف ‏, اون اتاق جاي مناسبي براي مخفي كردن هزاران وسيله ي گوناگون بوده ...
حالا من براي اين حرفم شانس زيادي قايل نيستم ولي خب ديگه ... ما هم از خودمون يه نظريه ي اورجينالگزج ( بر وزن وويگولنزج) در وكرديم

در كل من معنقدم كه از 2-3 جان پيچ ( هوركراكس) باقي مونده حداقل يكيش تو هاگوارتزه

ــــــــــــــ-----------ـــــــــــــــ------------ــــــــــــــــ-----------ــــــــــــــ
من همه ي نظرات اين تاپيك رو جمع بندي كردم:
××× البته اگه كسي چند جا رو گفته همش رو در نظر گرفتم

1.هاگوارتز : 14 مورد { 1 مورد تالار اسرار - 1 مورد اتاق ضروريات
2.يتيم خونه : 5 مورد
3.دره گودريك(خونه ي پاتر ها) : 4 مورد
4.قبر ( قبرستان) پدر ولدمورت : 3 مورد
5.خونه ي بلك ها : 3 مورد
6.پيش مرگ خوارها : 3 مورد
7.جنگل ممنوع : 2 مورد
8.بورگين و بركز : 2 مورد
9.خونه ريدل ها : 1 مورد
10.وزارتخونه : 1 مورد

اين نشون ميده كه هاگوارتز قابل پيش بيني ترين جاي جان پيچ از نظر كاربران گرامي است.

كسي كه كوههاي شامخ را زير پا ميگذارد ، به همه شدايد اعم از شوخي و جدي ميخندد .

پیام زده شده در: ۸:۵۷ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
نقل قول:

آرتابانوس نوشته:
پس اینا هورک‌راکسا هستن:

انگشتر مارولو (نابود شده)
دفترچه‌ی خاطرات ریدل (نابود شده)
جام هافلپاف (به احتمال 90٪ نابود شده)
شئ گریفیندور
شئ ریونکلا
نگینی
خود ولدمور
.

اينجا رو باهات موافق نيستم
هوركراكسها اينان:
گردنبند اسلايترين كه بر گردن مروپ بوده((به احتمال زياد نابود شده))
شي ريونكلا-->محل: خونه نواده ريونكلا!!
شي هافلپاف(هنوز معلوم نيست كجاست البته من حدس ميزنم كدومه... دوباره جريان غارو بخونيد تا بفهميد قضيه رو!!!)
نگيني:محل بغل دست ولدمور
ولدمور((همون ولدمورت ويدا)) محل:تو لباساش!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۷:۵۵ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
خب هفتمیش خود ولدمور هستش.
بابا جان! نجینی نه! نگینی! ای لعنت بر صد پشت ویدا اسلامیه که چطور فرهنگ هری پاتری ایرانو گند زد رفت!
ببینید، کسی که دنبال هورک‌راکس‌هاست باید نگینی رو بیخیال شه! چون نگینی همیشه دنبال ولدموره ینی اینکه وقتی به ولدمور برسی اول نگینی رو میکشی بعدشم خودش!
اون هورک‌راکس قلابی رو که هری و دومبول در غاره پیدا کردن اصلیش حتماً نابود شده. اینو میشه از متن نامه‌ی .R.A.B فهمید.

پس اینا هورک‌راکسا هستن:

جام هافلپاف (به احتمال 90٪ نابود شده)
شئ گریفیندور
شئ ریونکلا
نگینی
خود ولدمور

ینی اینکه باید همه‌ی این شیش تا نابود بشن تا نوبت به ولدمور برسه و چون پشتیبانی (هورک‌راکس‌ها) نداره، توسط هری میتونه با یه نفرین از بین بره. اما الکی هم نیست. چون ولدمور تا اون موقع بدجوری سازماندهی شده و از بین بردنشم با یه نفرین میسر نمیشه.

پیام زده شده در: ۱:۴۳ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

حامد اشعری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۰ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۱ سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۵
از نیاوران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
بچه ها من هم یه نظر دارم . ولی به احتمال قریب به یقین ممکنه غلط باشه ولی گیر ندید . هورکراکس هفتم هنوز ساخته نشده و لرد سیاه با کشتن هری اونو میسازه . اینم نظر منه دیگه . چون در پیشگویی میگه یکیشون باید اون یکیو از بین ببره تا زنده بمونه و اگه هری بتونه لرد سیاهو شکست بده که دشمن خودشو میکشه و زنده میمونه ولی اگه غیر از این بشه لرد سیاه جاودانه ساز خودشو با مرگ هری میسازه . ( با تاسف از گفتن این جمله )

چه رسوایی از آن بیشتر که گدا از گدایان گدایی کند .

پیام زده شده در: ۱:۰۵ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

Ali

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۲ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۶ دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۴
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 48
آفلاین
یا خدا...
"جاهایی که به راحتی نشه پیداشون کرد...جاهایی که کسی به فکرش نرسه...جایی که فقط کسایی که از گذشته ولدمورت خیلی (اندازه خودش)آگاهن بدونن..."
دقیقا اولین جایی که هری باید بره یتیم خونه ست...نه برای هورکراکس(جاودانه ساز).بلکه برای اطلاعات از زندگی ولدمورت.
دفترچه و جاودانه ساز تو غار و انگشتر و خود ولدمورت که هیچ...
گنجینه راونکلا یا گریفیندور و جام هافلپاف و نجینی می مونن که پیدا کردن دو تای اولی مشکله...

اونجا هم با آلبرفورث باشین...
ww

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۴

lalaz-m

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۱۷ پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نقل قول:

پیتر پتیگرو نوشته:
مگه اینکه یه جاودانه ساز رو تو تالار اسرار گذاشته باشه... به غیر از این امکان نداره... ولی تو تالار جوایز و اینا نیست... ولی احتمال اینکه تو تالار اسرار باشه خیلی هست.. چون به خاطرات ولدمورت هم ربط داره... یعنی به علاوه دفتر خاطرات یه چیز دیگه هم باید اون تو باشه
.

پیتر عزیز آخه یه ضرب المثل هست که میگه خرم یه بار خرما می خوره.ولدمورت برای تالار یه جاودانه ساز اختصاص داد اونم کتاب بود که در سال دوم مطرح شد دلیلی نداره که بخواهد یکی دیگه اونجا بگذاره اونم جایی که به نظر ولدمورت جز خودش کسی نمی تونسته به اونجا بره چون فکر نمی کرد مار زبان دیگری که محل اتاق رو بدونه وجود داشته باشه و ما می دانیم ولدمورت از جاودانه ساز ها برای تسخیر روح بقیه استفاده می کنه پس بدنبال جاودانه ساز دیگری در هاگوارتز نباشید به نظر من کتاب هم زیادی بود ولی این اشتباه لرد نبود بلکه اشتباه مالفوی بود.

mamaj lalaz

پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۴

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
ولدمورت هاگوارتز رو دوست نداشت... تو دوران بچگی محلی برای فرار کردن از پرورشگاه بود... بعدشم که فقط واسه دزدی می خواست واردش بشه... اون موقع هم دامبلدور اجازه نداد و قبلشم که خیلی بچه بوده و نمی تونسته تو هاگوارتز کاری بکنه... مگه اینکه یه جاودانه ساز رو تو تالار اسرار گذاشته باشه... به غیر از این امکان نداره... ولی تو تالار جوایز و اینا نیست... ولی احتمال اینکه تو تالار اسرار باشه خیلی هست.. چون به خاطرات ولدمورت هم ربط داره... یعنی به علاوه دفتر خاطرات یه چیز دیگه هم باید اون تو باشه.

در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد .....
دامبلدور نمرده ....

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.