هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

اتاق ناظران هاگزميد
پیام زده شده در: ۸:۲۷ جمعه ۱ مهر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
اي حاج سرژ كه پريروز همزادت را در پارك ساعي مشاهده نموديم!
همي خودخواه گشته اي!
برادر ما با هم نان و نمكي خورده ايما!مثل اين است كه ما را دشمن داني!
براي دشمنت كه نكردي براي دوستت كردي!
بر فرض كه اصلا من لرد ولدمورت بودم.باز هم هيچ فرقي نداشت.
حال كاري ندارم.
من كه منظورم اين نيست كه فرصت رو چون من دوستتم زياد كن!من منظورم اينه كه منت نگذار خواهشا!(البته چون من جنبه مثبت رو نگاه ميكنم ميگم كه منت نگذاشتي هنوز!)
ميبيني كه همي اين مجمع الپست!(تاپيك)فعال همي دارد ميگردد و حتي در ميتينگ سايت نيز در موردش بحث گرديد.
شيوه ي جديد نمايشنامه نويسي منتقداني دارد و طرفداراني.
همين اعضايي كه ميبيني در اين تاپيك براي مثال كالين كريوي كه يكي از مديران هم هست و همي يكي از بهترين هاست خودش خيلي اين مدل جديد را دوست دارد همي ميگويد كه بدي هايي هم دارد ولي مانند من او هم تصور دارد كه اين مدل جنبه ي مثبتش بر جنبه ي منفيش ميچربد!
پس اگر خواهي كه همي مارا شاد گرداني و تدريس مدل جديد نمايشامه نويسي را(كه البته هدفش اين نيست هدفش افتادن بعضي چرت و پرت ها مانند شكلك زياد و نمايشنامه هاي بدون فكر از ذهن بعضي از عزيزان است!)بيهوده به پايان نرسانيم همي گيزر نده و ما را با خودمان تنها بگذار.
باشد كه همي رستگار شوي ولي ياد باشد اين پريدن ها به ما بد است!از قديم گفتند كه كوه به كوه نميرسد ولي آدم به آدم ميرسد.گر چه ما كه هميشه در كنار هميم.حال ميداني اگر در بعضي موارد ما با تو هماهنگ نبوديم و همكاري نميكرديم هيچ نبودي؟!
من تورا دوست ميدارم و تو برايم يك همنشين بودي.يادت مي آيد كه چه روزهايي داشتيم در خفا و غربت؟
حال اينها بماند براي مسنجر!
كمي تا قسمتيش نيز براي تاپيك نحوه برخورد بود ولي چون به اينجا ربط داشت اينجا گفتم.
حال اگر فكر ميكني كه بهتر است در نحوه برخورد بزنم بگو تا به آنجا منتقلش كنم نه آنكه بپاكيش!
ممنان!
حاج زاخي!(مدليه كه بعد از رفتن پيش كالين و حميد به خود ميگيريم كه بعد از دو روز از بين ميرود(قابل توجه است كه همين ديروز پريروز با حميد و كالين همنشين گشتيم.پس كم كم از بين خواهد رفت!)
باي باي!

Re: اتاق ناظران هاگزميد
پیام زده شده در: ۹:۴۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
سلام اي ناظر فروم هاي ماگل نت
اول از همه فرصا تمديد نميشه چون دو ناظر با هم اين تصميم رو گرفتند و الان ناظر ديگر در قيد تهران نيست و در شمال در مكاني(اسلامي) و بدور از كامپيوتر در خال پلي استيشن بازي هست(قابل توجه همه كه بايد بگم اين همه زور زدم توريست جمع كنم مازندران باز اين آلبالو رفت رشت..ايا با رشتي ها نسبتي دارد؟)

در مورد پاك كردن نمايشنامه هاي اونجوري كه گفتيبايد بگم كه:اوكي
در مورد كمك به شما:بيشترين كمك اين بود كه يك هفته ما به تاپيكي سراسر ارزشي فرصت داديم..كمك از اين بيشتر؟داور هاي فوتبال بيشتر از اين كمك نميكنند..
با تشكر

اتاق ناظران هاگزميد
پیام زده شده در: ۴:۴۸ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
سلام!
سلام اي ناظر با لياقت هاگزميد!
همون طور كه قول داده بودم و اميدوارم ديده باشي من تاپيك كلاس رقص رو دوباره دارم راش ميندازم.ولي....
1-به دليل اين 24 ساعت اعتصاب نتونستم كاري بكنم!
2-تعداد اعضايي كه از اين تاپيك خبر دارن و ديدنش كمه!
3-بعضي از اعضا ميان و مدل جديد نمايشنامه نويسي رو كه اونجا به كار بردمو ادامه نميدن و باز هم به صورت قبلي مينويسن!
--------
چند تا درخواست دارم:
1-اگر ميشه پستهايي كه به صورت نمايشنامه نويسي اين طوري هستش در اين تاپيك رو پاك كنين:(مثل پست خانم شيطان)(آخرين پستي كه الان من اونجا قبل از پست خودم ميبينم
اينا پاك:
زاخي:......
سرژ:.......
ما مدل جديدي رو كه در كاخ امپراطور استفاده شد رو داريم اونجا به كار ميبريم تا به بقيه هم ياد بديم!
اگر ميشه يه كم تبليغ بكنين تا بقيه هم بيان و ياد بگيرن.به نظرت چي كار كنم ناظر اين تاپيك؟
2-اگر ميشه فرصتي رو كه به ما داديد رو بيشتر كنين!(يعني يك هفته رو بيشتر كنين.اولا به خاطر اين اعتصاب 24 ساعته.دوما به خاطر اينكه داره خوب كار ميكنه و پستهايي با نوع جديد توش زده ميشه!برين ببينين و لذت ببرين!)
ممنون ميشم اگر نظرتو(سرژو بيشتر ميگم!)در مورد فعاليتمون در اونجا بگي!
با تشكر
زاخارياس اسميت(گرداننده فعلي تاپيك*كلاس رقص*)

شهرداری هاگزمید (تعامل با ناظران)
پیام زده شده در: ۱۰:۲۶ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
با توجه به اينكه اون گفتگو قبليه خيلي شلوغ بود و كلا اين جور تاپيك ها كه رول نيستند و گفتگو هستند وقتي صفحه زياد شود درده سر ساز و كلا حرام هست پس قبليه پاكيدم و اين جديده...

دوستان براي گفتگو با من و سر رودريك در مورد نظارت بياين اينجا

با تشكر سرژ

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۶/۲۹ ۱۱:۱۱:۳۸
ویرایش شده توسط توماس جانسون در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۶ ۱۵:۰۲:۲۰
ویرایش شده توسط توماس جانسون در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۶ ۱۵:۰۵:۱۶
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۵ ۱۸:۴۲:۱۴
ویرایش شده توسط جیسون ساموئلز در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲۷ ۱۹:۰۵:۳۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.