هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا واقعا اسنیپ به دامبلدور خیانت کرد یا این یک نقشه بود برای گول زدن ولدمورت؟
پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۴

رگولوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸
از Number Twelve Grimmauld Place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
به نظر من اسنيپ هنوز با محفل چون حتي اخرش هم كه داشت با مرگ خوارا در مي رفت هري رو نصيحت كرد در حالي كه مي تونست بكشتش البته نه اگرم مي تونست اين كارو نمي كرد ولي مي تونست حداقل يه اسيبي به هري برسونه .....خدا كنه هنوز با محفل باشه

Draco Dormiens Nunquam Titillandus

Re: آیا واقعا اسنیپ به دامبلدور خیانت کرد یا این یک نقشه بود برای گول زدن ولدمورت؟
پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۴

مسعود--شكوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از همه ي ايران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
ولی من میگم که اسنیپ خیانت کرد چون توی کتاب گفته :((اسنیپ لحظه ای به دامبلدور خیره ماند و در خطوط خشن چهره اش نفرت و انزجار حک شد)) این ثابت میکنه که اسنیپ خائن بوده / در ضمن مگه اسنیپ با دامبلدور به تازگی جروبحث نداشتن /// البته یه جور دیگه هم میشه به قضیه نگاه کرد که بگیم اسنیپ خائن نیست چون دامبلدور در همون لحظه هم که تازه برگشته بودن به هری گفت برو اسنیپ رو بیار

مذهبم ایران است
وجودم سهراب است
مکتبم باران است

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۴

محمد بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۵ شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۲۸ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هر جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نه چون بی جهت دامبلدور به اسنیپ اعتماد نمی کنه حتما اون یه چیزی می دونسته که هری و یا بقیه نمی دونستن .
در ضمن اون در بالایه برج به اسنیپ نگفت که منو بکش فقط گفت :حواهش میکنم : یهنی زودتر ماسمالی کن تا مرگ خوار ها منو نکشتن و اسنیپم فقط به زبون ورد "اود...." رو اورده ملی می تونسته در ذهنش به ورد دیگه ای اشاره کنه !!!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۴

داداش دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۲ جمعه ۸ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۱ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
از بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
من هنوز جلد دو رو نخوندم
ولی در مورد اون که چوبدستی رو گم کرده بوده(دامبلدور)
خود هری در کتاب میگه
(فصلی که تو قطار جا موند)
((هری در دل خود گفت:شاید بتوانم ماننددامبلدور بدون جادو چوبدستیم را بگیرم))
بعدشم دامبلدور باز خودش در خونه ی اسلاگهورن می گه:
((هوریس یه خورده دست چوبدستیماشکال پیدا کرده))
پس یعنی دامبلدور بدون چوبدستی هم می تونست جادو کنه
شما میدونید که دامبل از لرد قوی تره
و میدونید که لرد کاری کرده که هرگز نمیره مگر توسط هری
پس وقتی دامبل قوی تر اون بوده پس
نتیجه میگیریم که دامبل زندس

درود بر دامبلدور و هری پاتر
آوای ققنوس شعار من است :evil

عضو و عاشق w.t

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۴

امريك تغيير گر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ پنجشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵
از هگمتانه پلاك19
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
به نظر من اسنيپ راستي راستي دامبي رو كشت بخصوص كه دامبلدور اونقدر بزرگ بود كه هيچ وقت به خاطر جونش التماس نمي كرد و التماسش به اين معني بود كه : اسنيپ من به تو اعتماد داشتم خيلي نامرد و بي وجداني اگه منو بكشي.

آري آري زندگي زيباست
زندگي آتشگهي ديرنده پا برجاست
گر بيافروز يش
رقص شعله اش در هر كران پيداس

پیام زده شده در: ۱۶:۰۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
به نظر من خیانت نکرد و یه نقشه ی قبلی بود.چون وقتی دامبلدور رو می خواست بکشه دامبلدور بهش می گه : خواهش می کنم نه سیوروس ...
این دو معنی می تونه داشته باشه :
1- نه اسنیپ منو نکش!!
2-نه اسنیپ خودتو خراب نکن!تو این کارو نمی کنی!
به نظرم به خاطر همین خواهش این یه نقشه بود البته به نظر من همه چی به معنی این خواهش بستگی داره!

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
به نظر من اسنیپ خیانت نکرده چه مرگ دامبلدور رو قبول کنیم چه بگیم هنوز زنده هستش البته به دلیل تابلویی که در حال حاضر در اتاق مدیر قرار گرفته یحتمل دامبلدور مرده .
در مورد اینکه اسنیپ خیانت نکرده میشه گفت :

1-دامبلدور جادوگر قدرمندی بود و اگه اسنیپ میخواست عملی غیر از اونی که دامبلدور ازش خواسته انجام بده به راحتی میفهمید چون هردونفر توانایی ذهن جویی داشتند

2-وقتی که در بالای برج بودن دامبلدور به راحتی میتونست از شر مالفوی رها بشه ولی اینکارو نکرد و در ضمن هری رو هم طلسم کرد تا عملی غیر عاقلانه انجام نده

3-دامبلدور کاری کرد که هم اسنیپ به خاطر اون پیمان ناگسستنی نمیره و کار دراکو رو ادامه بده هم اینکه با مرگ خودش اسنیپ رو به لرد ولدمورت نزدیکتر کنه تا کارهای محفل هم پیش بره

در ضمن زنده موندن دامبلدور دیگه به درد هری نمیخورد چون مبارزه آخر فقط بین هری و ولدمورت هستش و کسی نمیتونه دخالتی بکنه و دامبلدور در این سال بیشتر اطلاعاتی که هری لازم داشت رو بهش داد تا هری رو آماده کنه .

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۲۱:۳۷ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
لطفا يه پست با يک محتوا رو 2 باز نزنيد . ناظر تالار , مناليزا

نقل قول:

آراگورن (Aragorn) نوشته:
[quote]
hardy boys نوشته:
بابا دامبلدور مرده این حرفهایی که شما میزنید که نشد دلیل:
مثلا دامبلدور از کجا انقدر اطمینان داشت که اسنیب میاد اونجا؟
اصلا چرا اسنیب بروفسور فلیت ویک بدبخت و زد مگه اون بیچاره به اعضای محفل کمک نمیکرد؟
دلیلهایی که شما میگید هیچ کدوم قانع کننده نیستند مثلا میگید چوبدستی دامبلدور و کسی ندیده بس حتما همراه دامبلدوره ولی هیچ جای کتاب نگفته چوبدستی دامبلدور گم شده
یا میگید وقتی هیشکی حواسش نبوده فاکس با اشکهای خودش دامبلدورو دوباره زنده کرده خب مگه توی کتاب نگفته بود که عده زیادی دور جسد دامبلدور جمع شده بودند بس اگر چنین اتفاقی می افتاد حتما بقیه بچه هایی که در اونجا بودند میفهمیدند
خود رولینگ هم بارها به همه گفته قصد نداره مرده هارو زنده کنه
اون هم که میگید چرا وقتی طلسم به دامبلدور خورد اون به هوا رفت یا اینکه چرا جسد دامبلدور خود به خود آتیش گرفته به نظر من رولینگ از این طریق میخواسته شخصیت بزرگ دامبلدور رو به تصویر بکشه
یعنی شما فکر میکنید دامبلدور اونقدر به اسنیب اعتماد داشته که موضوع به این مهمی رو حتی به دیگر اعضای محفل نگفته
در ضمن امکان نداره دامبلدور برای اینکه نقشه اش عملی بشه مخصوصا بذاره این همه مرگ خوار وارد قلعه بشن و جون این همه ادم رو به خطر بندازن
به نظر من که دامبلدور مرده و راه برگشتی هم نداره.

نه عزیز اینجوری نیست که میگی
اسنیپ واسه این زد فلیت ویک بدبخت رو چون که نشون بده نیتش یده
چوبدستی دامبلدور کسی ندید نه اینکه گم شده و چون چوبدستی هر جادوگری واسش مهمه پس پیش خودشه
فاکوس زمانی گریه میگرد گه دامبلدور نبوده و نزدیکای کلبه هاگرید بوده

خطاب به آراگورن:
ببین در مورد فلیت ویک باید بهت بگم که اسنیب خیلی راحت میتونسته که وانمود کنه فلیت ویک را اصلا ندیده مثلا میگفته که سر وصدا اون رو به اونجا کشونده و هیچ کس هم شک نمیکرد و در عین حال فلیت ویک هم به اعضای محفل کمک میکرد و در ضمن یادت باشه همون طور هم که لوبین گفت اعضای محفل در حال شکست بودند خب در چنین شرایطی یک مبارز هم برای خودش یک مبارز بود اون وقت اسنیب و فلیت ویک بیایند و الکی نقش بازی کنند اونم بدون هیچ ضرورتی . در ان صورت آنها فقط وضعیت اعضای محفل رو وخیم تر میکردند { یادت باشه که هیچ مرگخواری شاهد ملاقات آنها با هم نبوده.
در موردچوبدستی دامبلدور هم باید بگم که رولینگ در هیچ جای کتاب نگفته که کسی چوبدستی دامبلدور رو ندیده در حقیقت رولینگ اصلا به این موضوع اشاره نکرده بس به نظر من این دلیل هم قانع کننده نیست.
در مورد فاکس هم باید بگم که یادت باشه که اولا حرفهایی که تو در این مورد زدی همش یک فرضیه است و وجود خارجی نداره ولی با این حال یادت باشه که اول فاکس در حضور چندین شاهد مرثیه شو خوند و بعد هاگرید جسد دامبلدور رو برداشته و اگر دامبلدور تغییری میکرد هم هاگرید میفهمید و هم بقیه شاهدها
در ضمن من قبلا تمام حرفات رو خونده بودم ولی متاسفانه قانع نشده بودم

ویرایش شده توسط monalizza در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۳ ۳:۳۳:۳۹
ویرایش شده توسط monalizza در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۵ ۳:۴۱:۵۳

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴

pishy

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۸ شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۵ چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۴
از خوابگاه گریفیندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
پست شما به فارسي برگردانده شد لطفا فنگليش تايپ نکنيد . ناظر تالار , مناليزا

be nazare man vaghean dambeldour morde .shomaee ke migin snape forsate ziady dashte ke khianat kone ya be harry asib beresoone baba mage ketabe6 ro nakhoondin khode snape be zane malfoy goft ke nemitoonstam jeloye dambeldour inkaro konam.dar zemn man ba nazare aragorn movafegham ke goft dambeldour bekhatere va khshakhsiate bozorgi ke dasht jasadesh oonjoory shod.va khode rowling ham gofte bood ke too ketabe 6 yeki mimire.chera ghabool nemikonin.snape khiyanat kare

به نظر من واقعا دامبلدور مرده و شماهاي که ميگيد اسنيپ فرصت زيادي داشته که خيانت کنه يا به هري اسيب بروسونه بابا مگه کتاب 6 رو نخوندين خوده اسنيپ به زن مالفوي گفت که نميتونستم جلوي دامبلدور اينکار رو بکنم
در ضمن من با نظر اراگورن موافقم که گفت دامبلدور به خاطر شخصيت بزرگي که داشته جدسدش اونجوري شد و خود رولينگ هم گفته بود که تو کتاب 6 يکي ميمره چرا قبول نميکنين . اسنيپ خيانت کرده

ویرایش شده توسط monalizza در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۳ ۳:۴۳:۰۲

دامبلدور بزرگترین جادوگر بود هیچ جادوگری نمی تونه جای دامبلدور رو بگیره

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
آنجیلا جولی جان.... می خاسته به هری بفهمونه که خودش و تنها خودش باید ولدمورت رو از بین ببره (شخص ولدمورت ) خودش نمی تونه این کارو رو برا هری انجام بده... با این کار هم به هری می فهموند باید چی کار کنه و هم اینکه اسنیپ رو پیش ولدمورت محبوب می کرد... صدمه به فلیت ویک هم به خاطر این بود که فلیت و نتونه دنبالش بیاد

در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد .....
دامبلدور نمرده ....

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.