هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اگر هرمیون معجون خوش شانسی خورده بود پس چطوری اینقدر راحت سرکار موند؟
پیام زده شده در: ۹:۳۴ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
فرد من موافق نيستم اسنيپ گفت نه پاتر تو نمي توني از نفرين نابخشودني استفاده كني چون اين طلسم براي آدم هاي سياه هستش و اسنيپ اين حرف رو به صورت طعنه به هري زد
بعدشم به هري اسيبي نزد چرا چون همونطور كه به بقيه گفت پاتر مال لرد سياهه (ماماني)و اونا حق ندارن بهش آسيبي بزن همونطوري كه مرگ خوارهاي ديگه منتظر موندن تا دراكو دامبلدور رو بكشه وگرنه راحت مي تونستن بكشنش
اينكه دامبلدور نمرده هم منم مي گم فكر ناقصيه هنوز سر حرفم هستم هدف از اين كار چي بوده مطمئناً تنهايي هري نمي تونه دليل جالبي باشه چون بعد مرگ دامبلدور افكار ولدمورت مياد طرف هري اين يعني خر رو بيار و باقالي بارش كن من مي گم رولينگ داره هري رو بي ياور مي كنه اول سيريس بعد دامبلدور نمي بينيد كساني كه براي هري احساس مسئوليت مي كنن چه جوري يكي يكي دارن مي ميرن
در ضمن اگه كار دامبلدور و اسنيپ نقشه بوده از كجا فهميدن اون روز مرگ خوار ها ميان و چند نفرن برج شمالي خبريه و از اين حرف ها دراكو كه به اسنيپ نمي گفته
در ضمن اسنيپ پيمان ناگسستني بست كه كار دراكو رو انجام بده يعني كشتن دامبلدور اگه نكشته باشتش پس خودش مي ميره
من مي گم اسنيپ سياهه دراكو برمي گرده دامبلدور مرده رون هم مي ميره حالا اين خط اين نشون *اينم كاكلش
در مورد معجون هم معجون جونش رو حفظ ميكنه از كجا معلوم اگه ني رفت قاطي ماجرا زنده مي موند ؟اصلا شايد خوب اين بوده كه هرميون از شر اسنيپ خلاص شه خوش شانسي از اين بهتر

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
نقل قول:
در این مورد که اسنیپ یا دامبل نقشه کشیدن خیلی بعیده به نظر من قضیه عهد رو دامبل از مغز اسنیپ خونده و همون لحظه این نقشه به ذهنش رسیده که با گفتن نه خواهش میکنم نه کاری کنه که اسنیپ بره به لرد نزدیک تر بشه و بتونه در کتاب بعدی به هری کمک کنه

خب این احتمال وجود داره ولی از یک طرف دیگه هم میشه گفت دامبل که در همون لحظه تونسته ذهن اسنیپ رو بخونه و اسنیپ رو ترغیب به کشتن خودش بکنه چه طور نتونست یه ورد بدون کلام رو اجرا کنه و قبل از اینکه مرگخوارها به کمک دراکو بیان دراکو رو از سر راهش کنار ببره؟

--------------------

در مورد معجون خوش شانسی هم معجون اثرش رو در مبارزه با مرگخوارها نشون داد و به کمک رون و هرمیون و بقیه اومد

من فکر میکنم معجون فقط در مواردی به فرد کمک میکنه که خود طرف برای این موضوع معجون رو خورده مثلا معجون در شبی که هری ازش خورد کمک کرد که هری بتونه اون خاطره رو از اسلاگ هورن بگیره و وقتی اون شب برای دیدن هگرید و کمک به دفن آراگوگ میره رون و هرمیون بهش اعتراض میکنن و میگن معجون رو حروم نکنه ولی هری احساس میکرد که بهترین زمان برای دسترسی به خاطره همین زمان هستش و دیدیم که درست هم بود در مورد هرمیون هم زمانی به کمک اومد که با مرگخوارها در حال مبارزه بودن و شاید اگر قصد هرمیون در زمان خوردن معجون جلوگیری از اجرای نقشه اسنیپ بود معجون طور دیگه ای بهشون کمک میکرد

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱۱:۳۹ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

فايرنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۶ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۰۵ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
نقل قول:

پس اگه خوردن چطوری اسنیپ انقدر راحت با گفتن اینکه فلیت ویک بیهوش شده اونها رو سر کار گذشت و اونها نه اینکه خوش شانسی آوردند بلکه بد شانسی هم آوردند!!! اینجا به نظر من اسنیپ بد نسیت و این شانس اونها بود که گذاشتند اسنیپ بره و دامبلدور رو بکشه!!!

ببينين، معجون شانس فقط براي خود كسي كه اونو خورده شانس مياره..قرار نبوده كه با خوش شانسيش جون يكي ديگه رو نجات بده... وقتي جيني هم داره هري رو ميبره درمانگاه به اون ميگه اگه كه اگه به خاطر اين معجون نبود همه كشته شده بوديم چون به نظرم مي رسيد همه هدف گيري هاي مرگخواران بطور اتفاقي از كنار ما رد مي شد و به ما نمي خورد!
اين موضوع هيچ ربطي به نقشه اسنيپ يا دامبلدور يا هر كس ديگه اي نداره... چون اگه هم چيزي بين اين دو باشه فقط خودشون خبر دارن و حتي هري هم از اون بي خبره...بچه ها معجون رو خوردن كه در تعقيب دار و دسته مالفوي به مشكلي بر نخورن و فكرشم نمي كردن مجبور به دوئل يا فرار از دست مرگخواران بشن... ولي اين معجون در اونجا به كمكشون اومده.

پیام زده شده در: ۱:۱۸ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
خوب بارتی نوشته این که زنده بمونه خوش شانسی هرمیون نبوده به نظر شما خوش شانسیش این بوده که اسنیپ اونو بکشه و چون قاعدتا هرمیون دستو پا بسته نبوده به اون یه آسیبی بزنه که بره بیمارستان؟بهتر نبود برای هرمیون که سالم و بدون هیچ خراشی میموند ضمنا معجون خوش شانسی واسه خود آدم شانس میاره نه واسه دوستای آدم...اگه اسنیپ پاش به جایی گیر میکرد و می افتاد یا خودشو بیهوش میکرد بیشتر کتاب کمدی نمیشد؟؟؟اما در این مورد که اسنیپ یا دامبل نقشه کشیدن خیلی بعیده به نظر من قضیه عهد رو دامبل از مغز اسنیپ خونده و همون لحظه این نقشه به ذهنش رسیده که با گفتن نه خواهش میکنم نه کاری کنه که اسنیپ بره به لرد نزدیک تر بشه و بتونه در کتاب بعدی به هری کمک کنه که لرد رو از بین ببره...ضمنا یه فکر بعید دیگر هم دارم اینکه مادر اسنیپ یک ریونکلاو بوده و از نسل ریونکلاو مونده مثلا نوه ریونکلاو و اسنیپ هم از نسل اونه و به خاطر همین خودشو شاهزاده نامدیه و در آخرین لحظه گفته که من اخرین جاودانه ساز ولدمورتم و البته این خیلی بعیده....ولی بازم احتمالیه

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۰:۰۲ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

Ali

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۲ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۶ دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۴
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 48
آفلاین
اسنیپ بچه خوبیه بابا اذیتش نکنین...این دامبلدور المشکوک و المجهول المرحوم هستش که همه رو گذاشته سر کار...
هرمیون معجون شانس رو خورد ولی باور کردن یا نکردن حرف بقیه که شانس نمیشه...حالا اگر هم باور نمی کرد حرف اسنیپ رو،رفیقمون مجبور میشد یه کوچولو آسیب بهش بزنه(ای بابا چرا می زنی تو سرش...نزن...ااااا...نزن....باشه بابا کاریش نمی کرد).

اونجا هم با آلبرفورث باشین...
ww

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ دوشنبه ۴ مهر ۱۳۸۴

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
شایدم انتخاب سومی باشه.... همون طوری که می دونیم واسه کشتن و استفاده از طلسم باید عمیقا و قلبا بخوای که اونو نابود کنی.... واسه همین اگه اسنیپ یک لحظه فکر می کرد که نمی خواد دامبلدور رو بکشه ممکنه که فقط جراحتی به دامبلدور وارد کرده باشه..

در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد .....
دامبلدور نمرده ....

پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ دوشنبه ۴ مهر ۱۳۸۴

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۱ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۰۰ جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴
از زیر علامت شوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 87
آفلاین
ببینید اینکه شما میگید خوش شانسیش این بود که از سر راه اسنیپ بره کنار که زنده بمونه نشد خوش شانسی!!! خوش شانسی یعنی اینکه پای اسنیپ گیر میکرد به پله یا چوبدستیش خودشو بیهوش میکرد
منم منظورم همینه که این یک دلیل میتونه باشه که اسنیپ به میل دامبلدو اونو کشته! نه اینکه بگم دامبل زنده ست !!! دامبل بین مرگ خودش و مرگ خودش و سوروس (به خاطر پیمان ناگسستنی) ، مرگ خودش رو انتخاب میکنه حتما!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ دوشنبه ۴ مهر ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
خب معجون خوش شانسی برای این بود که در وضعیتی که فرد قرار میگیره بهترین حالت براش پیش بیاد تا بتونه از قدرت معجون استفاده کنه و یحتمل در این موقعیت مناسب ترین کاری که هرمیون و رون باید انجام میدادن این بود که حرف اسنیپ رو باور کنن و از سر راهش برن کنار تا اسنیپ بتونه کار خودش رو انجام بده و برای کشتن دامبلدور بره تا به این ترتیب بتونه خودش رو به لرد ولدمورت نزدیک کنه و اعتماد اونو کامل به خودش جلب کنه و اگه بپذیریم که اسنیپ خیانت نکرده و طبق نقشه دامبلدور عمل میکرده اگر دیر میرسید یکی دیگه از مرگخوارها دامبلدور رو میکشتن و به این ترتیب نقشه دامبلدور بی نتیجه می موند { البته همه ش به این بستگی داره که اسنیپ هنوز با محفله یا واقعا یه خیانت کار هستش}

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ دوشنبه ۴ مهر ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
خب اگه ما حساب کنیم که مرگ دومبول الکی بوده و این زیرکانه‌ترین نقشه‌ایه که دیده و شنیده شده!! پس باید گول اسنیپو میخوردن که فکر کنن اگه فریب نخورده بودن کشته شده بودن تا به نقشه بویی نبرن دیگه! اونجوری در نقشه‌ی دومبول اختلال ایجاد میشد!

پیام زده شده در: ۱:۴۸ دوشنبه ۴ مهر ۱۳۸۴

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
خوب من فکر میکنم هرمیون شانس آورد که فریب خورد اگه فریب نمی خورد و متوجه حقه اسنیپ میشد اسنیپ مجبور میشد برای اینکه هرمیون نتونه جلوی کارشو بگیره بهش آسیب بزنه یا حتی شاید مجبور میشد اونو بکشه پس به نفع هرمیون بود که فریب بخوره فکر میکنم یه جای کتاب بهش اشاره شده بازم یه بار دیگه با دقت کتابو بخون

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.