هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مثلث فرانسه: هانري ، ريبري و مالودا
پیام زده شده در: ۰:۰۹ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

پرفسور ویکتورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۹ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۰۷ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 217
آفلاین
من یک جا خونده بودم که به خاطر جاذبه ی زیاده. ولی دیوید کاپرفیلد به اون جا رفته و سالم برگشته

مهم نیست ولدمورت چی

Re: مثلث فرانسه: هانري ، ريبري و مالودا
پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
خب منم با نظر دويل و بقيه موافقم هرچند مدتي پيش فكر مي كردم جادويي

Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
برمودا هیچ ارتباطی با جادو و جادوگری نداره.من یه جا خونده بودم که میگفت مشکل این جزیره چاه های از چندین گاز هست که باعث کشیده شد اجسام به طرفش میشود هست.
شما ادامه بدید من میخونم اگر چیزی یادم اومد باز میگم.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
اول از همه این رو باید بگم که مثلث برمودا هیچ ربطی به جادو و جادوگری و در کل ماوراء الطبیعه ندارد و از نظر علمی کاملاً اثبات شده است.
اگر کسی دوست داشته باشه می تونم در مورد اتفاقات رخ داده در مثلث برمودا، علت آن ها و نظریه های صورت گرفته در رابطه به اون توضیح بدهم...

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

Re: ϭ?堥퍠?ӭ ͑ݭ ϑ ȇѥ ȑ㦏Ǡ䏇ѥ ?!?!
پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴

برتا جورکینزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵
از بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
سلام
من هم می گم برمودا بر اثر قطبین زمین و تغییر قطبین زمین در هر دوهزار سال یک بار بوجود آمده و یک میدان مغناطیسی عظیم هستش.برمودا رو هم باید جزء عجایب جهان گذاشت
طبق آخرین اطلاعات بدست آمده درون مثلث برمودا زمان و مکان معنا و مفهوم ندارد و افراد می توانند بدون گذشت زمان در آنجا رفت و آمد کنند و حتی از دیوار ها رد شوند زیرا نیروی مغناطیسی درون مولکولها اثر گزاشته و حالت کشسانی به آنها داده و فضای بین آنها زیاد است

[img al

Re: ϭ?堥퍠?ӭ ͑ݭ ϑ ȇѥ ȑ㦏Ǡ䏇ѥ ?!?!
پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
راز برمودا فاش شد:
برمودا یک گودال بزرگ است . وجود میکرو ماکرو گودال هایی در این منطقه ، باعث به هم ریختگی جاذبه ای و مغناطیسی می باشند که موجب می شوند دستگاه ها از کار بیفتد و بدن انسان در زیر فشار بسیار سنگین و مرگ اور قرار گیرد . همچنین گردش اب در مثلث برمودا ، در جهت عقربه های ساعت می باشد و اشیاء را به سوی خود می کشد ، این به ان معنا است که جاذبه به سمت عمق دریا و مرکز زمین می باشد و برمودا فقط زمانی برای هواپیما ها و کشتی ها خطرناک است که در جزر باشد و گودال های ابی و سپس گودال های هوایی به وجود ایند مانند فنجانی که ته ان برداشته شود .

ای ول خودم

Re: دیگه هیچ کسی حرفی در باره برمودا نداره ؟!؟!
پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۸ سه شنبه ۱ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 20
آفلاین
باید بگم جاذبه قطب مغناطیسی مثل یه سیاه چاله نیست.اگه این طور بود(که اصلا نمی شه)ما باید بعد چهارم رو پاره می کردیم و می شدیم مرکز کهکشان...(یه داستان تخیلی جالب می شه از توش در اورد) من فکر می کنم در اثر جاذبه زیاد هنگام سقوط هوایما یا زیر اب رفتن کشتی سرعتی معادل سرعت نور ایجاد می شه که باعث می شه زمان کندتر بگذره.این جاذبه فقط چیز هایی رو که خاصیت مغناطیسی دارن جذب میکنه نه همه چیز رو پس دریا سر جاش می مونه.این میدان مغناطیسی بزرگ روی امواج رادیویی و رادار که نسبتا طول موج کوتاهی دارن تاثیر می ذاره برای همینه که هواپیمایی که از اونجا رد شده ارتباطش قطع شده و بعد هم دیگه ازش خبری پیدا نشده.
در مورد اتلانتیس هم فکر نمی کنم اون طوری باشه که شما می گید.

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

مایکل گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۴ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۲۷ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
از غرب تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
راستی هاگرید جان قضیه اون حباب ها که میگی...من یه خورده فکر کردم دیدم امکان نداره چون حباب ها هواپیما ها رو که نمیتونن از بین ببرن.؟میتونن؟
----
هموطن آن لاین – ارلینگسون، جغرافیدان سوئدی، معتقد است مساحت، جغرافیا و دورنمای جزیره آتلانتیس که سالها پیش افلاطون به آن اشاره کرده بود، دقیقا با کشور ایرلند همخوانی دارد. جزیره آتلانتیس که افلاطون در 360 سال پیش از میلاد مسیح در مورد آن صحبت کرده بود، جزیره‏ای در اقیانوس اطلس بود که تمدن پیشرفته بشری قریب به 11500 سال پیش از آنجا شکل گرفت؛ اما بلایای طبیعی باعث شد که این جزیره در اعماق آب‏ها غرق شود. تئوری این دانشمند که ماه آینده در کتابش به چاپ خواهد رسید، بیان می‏کند ایرلند همانند آتلانتیس 300 مایل طول و 200 مایل عرض دارد و بسیاری از شواهد دیگر شباهت این دو جزیره را کاملا ثابت می‏کند.
گفتنی است، وی از اینکه این امر تا به حال ناشناخته مانده، متعجب است.
این خبر یه عکس هم داشت سعی میکنم آدرسش رو پیدا کنم.

عکس
تصویر کوچک شده

نقل قول:
نوشته:
امام زمان ولدمور چیه بابا!
ریدیک جان دنیا رو نمیشه تو قرآن دید پس منبع معتبر بیار!! تو از کجا میدونی آدم فضایی وجود نداره؟! دلیل بیار پس! نگو تو قرآن اینو نوشته پس حتماً همینطوره!

نظریه‌ی شارزاس در مورد آتلانتیسی‌ها بنظر من این بیشتر شبیه یه جور افسانه میمونه تا واقعیت ولی وجود یه همچن مردمانی از نظر من بعید نیست! 60٪ بعید!

و نظریه‌ی نیروی مغناطیسی زمین! این خردمندانه‌تره! ولی خودمم توش شک دارم! اگه اینطور باشه، برمودا یه چیزی مثه سیاه‌چاله‌های فضایی میشه. ن

شما میدونستی که خیلی از حوادث مهم تو قرآن پیشبینی شده؟ همین 11 سپتامبر که دقیقا سال و ماه و روزش تو قرآن هست.
.لدمورت هم شوخی بود
در باره آدم فضایی هم تو باید دلیل بیاری که وجود داره.تو میگی من دلیل بیارم که وجود نداره؟ حالت خوبه؟
نیروی مغناطیسی هم یه جورایی... ولی همون نظریه پشت پرده از همه واقعی تره. شما هم حرفی میزنی دلیل بیار من نتیجه گیری کردم از حرفای بچه ها همین
درباره آتلانتیس:
افسانه "آتلانتيس" همچنان در پرده ابهام قرار دارد
تهران ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۴/۰۵/۲۵‬

خارجي. علمي. آتلانتيس. سونامي.

برخي دانشمندان بر اين باورند كه افسانه "آتلانتيس" سرچشمه در واقعيات دارد.

به گزارش روز سه‌شنبه بي‌بي‌سي، يك زمين شناس فرانسوي دريافته است كه يك جزيره غرق شده كه مي‌تواند سرمنشاء افسانه آتلانتيس باشد، ‪ ۱۲‬هزار سال قبل در معرض يك زمين لرزه و سونامي بزرگ قرار گرفت.

جزيره "اسپارتل" اكنون در عمق ‪ ۶۰‬متري آب‌هاي تنگه جبل الطارق نهفته است، اما به عقيده برخي دانشمندان، زماني اين جزيره روي آب قرار داشت.

اين يافته شاهدي تازه بر فرضيه‌اي است كه مي‌گويد، اين جزيره الهام بخش افسانه‌اي بود كه بيش از دو هزار سال قبل توسط "افلاطون" فيلسوف يوناني بازگو شد.

اين شواهد حاصل مطالعه بستر دريا در اين ناحيه است و نتايج آن در نشريه "ژئولوژي" چاپ شده است.

"مارك آندره گوتشر" از دانشگاه "برتاني غربي" در "پلوزان" فرانسه، لايه اي رسوبي به قطر ‪ ۵۰‬تا ‪ ۱۲۰‬سانتيمتر در بستر دريا كشف كرد كه مي‌تواند پس از وقوع يك سونامي به جا مانده باشد.

دكتر گوتشر گفت: ويراني توصيف شده توسط افلاطون با زمين لرزه و سونامي بزرگي مشابه آنچه در سال ‪ ۱۷۵۵‬با امواجي به ارتفاع ‪ ۱۰‬متر شهر ليسبون پرتغال را ويران كرد، همخواني دارد.

وي در مجله ژئولوژي مي‌نويسد: مطالعه اين رسوبات نشان مي‌دهد كه در حدود ‪ ۱۲‬هزار سال از زمان تشكيل آنها مي‌گذرد كه تقريبا با تاريخي كه افلاطون از ويراني آتلانتيس ارايه مي‌كند، همزمان است.

جزيره اسپارتل، در خليج "كاديز" ابتدا در سال ‪ ۲۰۰۱‬از سوي "ژاك كولينا ژرارد" زمين شناس فرانسوي به عنوان يكي از نامزدهاي افسانه آتلانتيس معرفي شد.

آتلانتيس به گفته افلاطون در "برابر ستون‌هاي هركولس" در جبل الطارق قرار داشته است.

افلاطون توضيح مي‌دهد كه تمدن مستقر در اين جزيره در مدت ‪ ۲۴‬ساعت در زير دريا ناپديد شد.

شواهد رسوبي نشان مي‌دهد كه حوادثي مانند زلزله ‪ ۱۷۵۵‬ليسبون هر ‪ ۱۵۰۰‬تا ‪ ۲۰۰۰‬سال يك بار در خليج كاديز روي مي‌دهد.

اما نقشه‌برداري از اين جزيره توسط دكتر گوتشر در يافتن هرگونه بناهاي مصنوع بشر ناكام ماند و همچنين نشان داد كه اين جزيره بسيار كوچكتر از آن است كه تاكنون تصور مي‌شد.

اين وضع، احتمال وجود يك تمدن بشري در آن را كاهش مي‌دهد.

ارسال خبر: ۱۲:۱۱ ‪سه‌شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۸۴‬ نسخه قابل چاپ

آيا آتلانتيس هم طعمه سونامي شده است؟
تهران ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۴/۰۵/۲۵‬

خارجي. علمي. ديرينه شناسي.

يك زمين شناس فرانسوي دريافته است كه يك جزيره غرق شده كه مي‌تواند سرمنشاء افسانه آتلانتيس باشد ‪ ۱۲‬هزار سال قبل در معرض يك زمين لرزه و سونامي بزرگ قرار گرفته و نابود شده است.

جزيره اسپارتل اكنون در عمق ‪ ۶۰‬متري آب هاي تنگه جبل الطارق نهفته است اما به عقيده برخي زماني روي آب قرار داشته است.

به گزارش پايگاه اينترنتي "بي بي‌سي" اين يافته شاهدي تازه بر فرضيه‌اي است كه مي‌گويد اين جزيره الهام بخش افسانه‌اي بود كه بيش از دو هزار سال قبل توسط افلاطون، فيلسوف يوناني، بازگو شد.

اين شواهد حاصل مطالعه بستر دريا در اين ناحيه است و نتايج آن در نشريه " ژئولوژي" چاپ شده است.

مارك-آندره گوتشر از دانشگاه "بريتاني غربي" در پلوزان، فرانسه، لايه اي رسوبي به قطر ‪ ۵۰‬تا ‪ ۱۲۰‬سانتيمتر در بستر دريا كشف كرد كه مي‌تواند پس از وقوع يك سونامي به جا مانده باشد.

دكتر گوتشر گفت كه ويراني توصيف شده توسط افلاطون با زمين لرزه و سونامي بزرگي مشابه آنچه در سال ‪ ۱۷۵۵‬با امواجي به ارتفاع ‪ ۱۰‬متر شهر ليسبون در پرتغال، را ويران كرد همخواني دارد.

دكتر گوتشر در مجله "ژئولوژي" مي‌نويسد مطالعه اين رسوبات نشان مي‌دهد كه در حدود ‪ ۱۲‬هزار سال از زمان تشكيل آنها مي‌گذرد كه تقريبا با تاريخي كه افلاطون از ويراني آتلانتيس ارائه مي‌كند همزمان است.

جزيره اسپارتل، در خليج كاديز، ابتدا در سال ‪ ۲۰۰۱‬از سوي ژاك كولينا ژرارد، زمين شناس فرانسوي به عنوان يكي از نامزدهاي افسانه آتلانتيس معرفي شد.

آتلانتيس به گفته افلاطون در "برابر ستون هاي هركولس" در جبل الطارق قرار داشته است.

افلاطون توضيح مي‌دهد كه اين تمدن مستقر در اين جزيره در يك روز و يك شب زير دريا ناپديد شد.

شواهد رسوبي نشان مي‌دهد كه حوادثي مانند زلزله ‪ ۱۷۵۵‬ليسبون هر ‪۱۵۰۰‬ تا ‪ ۲۰۰۰‬سال يك بار در خليج كاديز روي مي‌دهد.

اما نقشه برداري از اين جزيره توسط دكتر گوتشر در يافتن هرگونه بناهاي مصنوع بشر ناكام ماند و همچنين نشان داد كه جزيره بسيار كوچكتر از آنچيزي است كه تاكنون تصور مي‌شد.

اين وضع احتمال وجود يك تمدن بشري در آن را كاهش مي‌دهد.

------------
لینک این خبر ها یادم نیست ولی مطلبش رو داشتم .خب پس مردم آتلانتیس مردن.؟ سونامی سوتشون کرد اون دنیا پس الان زنده نیست که زیر آب باشن و بخوان خوشون رو مخفی کنن.

------------
من یه کتاب قدیمی در باره مثلث برمودا و کلا هر چیزی که بخوای توش داره ...حدود 20 تا هم عکس سیاه و سفید داره که میخوام اسکن کنم و با مطلبش اینجا تایپ کنم!(اصلا چی گفتم؟)

ویرایش شده توسط هرپوی كثيف در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۴ ۱۴:۲۷:۲۵
ویرایش شده توسط هرپوی كثيف در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۴ ۱۴:۲۹:۱۲

پیام زده شده در: ۷:۴۹ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
امام زمان ولدمور چیه بابا!
ریدیک جان دنیا رو نمیشه تو قرآن دید پس منبع معتبر بیار!! تو از کجا میدونی آدم فضایی وجود نداره؟! دلیل بیار پس! نگو تو قرآن اینو نوشته پس حتماً همینطوره!

نظریه‌ی شارزاس در مورد آتلانتیسی‌ها بنظر من این بیشتر شبیه یه جور افسانه میمونه تا واقعیت ولی وجود یه همچن مردمانی از نظر من بعید نیست! 60٪ بعید!

و نظریه‌ی نیروی مغناطیسی زمین! این خردمندانه‌تره! ولی خودمم توش شک دارم! اگه اینطور باشه، برمودا یه چیزی مثه سیاه‌چاله‌های فضایی میشه. نه؟

پیام زده شده در: ۱:۱۷ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
من یک نظریه دارم...امکان دارد مردم آتلانتیس یعنی انسانهایی که هزاران سال پیش شایعه شده مرده اند هنوز زنده باشند و از آنجایی که تمدن آتلانتیس در هزاران سال پیش بسیار پیشرفته تر از انسانهای آنزمان بوده یعنی هزاران سال از ما جلوتر هستند...امکان دارد آتلانتیسها جزیره ای را برای سکونت پیدا کرده اند و با استفاده از حباب انرژی آنرا از دید مردم عادی پنهان کرده اند و هواپیماها و کشتی هایی که به این محدوده وارد میشوند براثر تاثیر انرژِی حباب ناپدید ویا نابود میشوند-که من شک دارم اگر آنها اینقدر پیشرفته باشندهنوز عین انسانهای بدوی همنوعانشان را بکشند-بهرحال نه امام زمان نه ولدمورت نه من نه هیچکس دیگه ای تو برمودا نیست...حداقل انسانها نیستند

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.