هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بازي هري پاتر و جام آتش
پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۱ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۲ سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۶
از شایر_هابیتون_بگ اند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
من بازی رو 6 ساعته تموم کردم هر کی کمک میخواد فقط به من بگه
در آخر بازی باید با اسکلتهای متحرک و مجسمه ای که ولدمورت میفرستد مبازه کنی در حالی که چوبدستیها با وردها به هم وصل شده

حامل حلقه

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

توماس جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۲ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۲۱ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر كرنوال
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 332
آفلاین
من پريروز بازي رو خريدم البته به صورت دي وي دي كه يه ديسكه قيمتش هم دو هزار تومن بود.
از نظر نصب كه واقعا ساده بود اما خود بازي:
دموي اول باحاله كه تالار اصلي رو نشون مي ده بعد ميره به سمت جام و منو مياد.بازي با كيبورده و اين يه ذره از كيفيت رو كم مي كنه.
بعد دموي اول و كلا دموها خوب هستن مخصوصا اون دمويي كه توش هري رو نشون ميده كه به سدريك مي گه با اژدها مي جنگن.ديگه توي بازي خبري از گردش آزدانه توي هاگوارتز نيست.تنها چيزي كه من خيلي بهش توجه كردم حالت لباسا بود.توي بازياي قبلي از اول تا آخر همون رداي مدرسه بود اما الان لباساي ماگلي مي پوشن.
دوربين هم خوب بود هم بد.
در كل بازيه فوق العاده توپي نيست.
اما يه سوال:من توي مرحله جنگل گير كردم و مرحله شاخدم باز نمي شه.
لطفا بگين چي كار كنم؟؟

کاهنان مصری سه هزار سال قبل از میلاد این کتیبه قدرت و قهرمانی را پیدا کردند و برای آن محافظانی گذاشتند.تا 3 سال پیش کسی آخرین محافظ ر�

پیام زده شده در: ۸:۳۸ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
مايك لوري عزيز

مشكل از سي دي هاست!!...اونا رو عوض كن!!!
----------
خب
مرحله اول مسابقه سه جادوگر بهتر از بقيه مراحل ساخته شده
اين مرحله مانند بازيهاي قبل كه هري سوار بر جارو بود و بايد از بين حلقه ها ميگذشت
در اينجا در ميابيم كنترل هري به مراتب بهتر از قبل شده و گرافيك باري واقعا پيشرفت كرده
اگر چه باز مرحله مشكلي است و بدست اوردن هر سه مدال براي ازاد كردن مرحله بعدي((طلا نقره و برنز)) بسيار مشكل ميباشد

حركات اژدها نرم و مسير آتش آن غير قابل پيشبيني ميباشد..بايد توجه داشته باشيد كه از ميان آتش ان عبور نكنيد

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴

لگولاس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۹ جمعه ۲ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶
از سیاه بیشه شمالی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 176
آفلاین
این که توی 3 سی دی هست و در واقع زیپ هستش...من DVD بازی را گرفتم 1 سی دی دی وی دی است که خیلی دموهای با حالی داره و و دیگه همه چیزو بچه ها گفتند...امیدوارم لذت ببرید..

"Legolas Greenleaf long under tree
In joy thou hast lived. Beware of the Sea!
If thou hearest the cry of the gull on the shore,
Thy heart shall then rest in the forest no more."

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
سلام.

منم بازی رو خریدم. ولی مشکل داشت تو قسمت نصبش. تقریبا تا آخرش میره ولی نزدیکای آخرش دیگه کار نمی کنه. بعدش یه ارور میده.

مشکل بدون شک از کامپیوتر من نیس. چون کامپیوتر من شاید بهترین نوع بازار باشه. پس از بازیه...

کسی می تونه کمکم کنه.

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

Re: شيلنگ گرفتن رفت!
پیام زده شده در: ۷:۵۷ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

آلبوس دامبلدور نوشته:
هوووم!
من پريروز بازي رو گرفتم و بازي كردم و گذاشتم يه ذره بگذره بعد نقدش كنم!

12-زيبايي ديگر بازي اينه كه با استفاده از كارتهاي و لوبياهايي كه در مراحل وجود دارند(لوبياها با كشتن دشمن ها و ضربه به اشياء گوناگون به وجود ميان و با طلسم Acsio جمع ميشن!) ميتونيم قدرت هري-رون-هرمايني رو به طور مجزا در استفاده از ورد هاي مختلف تغيير بديم.

اونا لوبيا نيستن!!!بارتي بات هستن!!دانه هاي همه مزه بارتي بات!!!

نقل قول:

17-نصب بازي كمي طول ميكشه در حالي كه خود بازي زياد جا نميگيره!البته بر خلاف گفته كرام نصب بازي دقيقا نصب Image هم داره و ساختن درايو مجازي!(باز هم خوشبختانه من ازشركت مدرن Modern سي دي بازي رو گرفتم و اين شركت نحوه نصب بازي رو توضيح داده چون باز يه كم با بازي هاي ديگه فرق ميكنه اون آخراي نصب)

عجيبه!!
لون سي دي كه من گرفتم احتياجي به گرفتن ايميج و ساخت درايو مصنوعي نداشت!!!!!مشكوكه!!!!

اسم شركتي كه گرفتم رو نميدونم ولي ميدونم حداقل كارت گرافيكي كه ميخواد 128 هستش كه البته با بعضي از 64 ها هم كار ميكنه!!!!

نحوه نصبك معمولا تو خود سر دي توضيح ميدن حالا يا به صورت آركوبد ريدر(pdf)!! عكس!! و از اينجور چيزا

ولي براي راهنمايي

طرز ساختن درايو مصنوعي:
مواد لازم:سي دي هري پاتر!!!

ابتدا سي دي رو اينستال ميكني!!!((اينو بلدي كه!!)))
معمولا همراه نصب خود بازي برنامه ايميج كرفتن هم اينستال ميشه خود به خود

ايكون برنامه در task bar به صورت يك سي دي شكسته ((مثل زخم هري!!))هستش!!!!!
روش راست كليك كنيد...ليستي كه باز ميشه گزينه اول ((ادرس يه درايو مصنوعيه))...دوباره يه ليست باز ميشه رو image كليك كنيد!!!
حالا بايد آدرسي بدهيد كه بازي را هنگام اينستال.. نصب كرديد....چنانچه اينكار كرديد تازه اينستال واقعي بازي شروع ميشه!!!!
يادتون باشه بعد از اينستال كرك بازي رو كپي كنيد!!!

متاسفانه گويا شركت الكترونيك آرتز اين راهو براي جلوگيري از كپي سي دي ها بر گزيده!!! در حالي كه ايرانيها از آنها جلوترند!!!

نكته:اگر چند بازي داريد كه بايد درايوهاي مصنوعي داشته باشند..به وسيله همين برنامه قادريد انجام دهيد... بي آنكه لازم به دادن آدرس براي هر بار اجراي بازي باشيد!!

با تشكر كرام

ویرایش شده توسط کرام در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۳۰ ۱۰:۲۰:۱۰

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

شيلنگ گرفتن رفت!
پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
هوووم!
من پريروز بازي رو گرفتم و بازي كردم و گذاشتم يه ذره بگذره بعد نقدش كنم!

چند جمله در وصف بازي دارم:
1-شركت EA شيلنگ گرفت به بازي هاي هري پاتر رفت!
2-بازي نكنيد!
3-دموهاي جذابي داره!
4-منوها افتضاح كار شدن!
5-بازي اي كه Option نداشته باشه بازي نيست!
6-گرافيك بازي يه كم بهتر شده
7-كارتها و امتيازات پايان مرحله ها فكر كنم بهترين جاي بازي هستن!!
8-من از قديم با موجودات من در آوردي بازي هاي هري پاتر مشكل داشتم و دارم!
9-مرحله ورود به جنگل سياه براي ديدن اژدها بهترين مرحله تا اون جايي بود كه من بازي كردم ولي پيش بيني ميكنم مرحله هاي مسابقه سه جادوگر بهترين مراحل باشه و مخصوصا مبارزه با اژدها
10-طرز پخش شدن جادوها از چوبدستي ها به زيبايي هر چه تمام تر كار شده!
11-چهره افراد زيبا كار شده(البته ميشه گفت همون بهتر شدن گرافيكه!)
12-زيبايي ديگر بازي اينه كه با استفاده از كارتهاي و لوبياهايي كه در مراحل وجود دارند(لوبياها با كشتن دشمن ها و ضربه به اشياء گوناگون به وجود ميان و با طلسم Acsio جمع ميشن!) ميتونيم قدرت هري-رون-هرمايني رو به طور مجزا در استفاده از ورد هاي مختلف تغيير بديم.
13-بر خلاف گفته كرام عكس هايي هم وجود دارند كه ما تا به حال نديديم!
14-خوشبختانه Load مراحل مثل بازي هاي قبلي نيست و كوتاه تره!
15-مرحله اول كمي ناگهاني از جام جهاني كويديچ شروع ميشه كه كمي عجيبه و در ضمن از چادرهاي جادويي اي كه در جام جهاني وجود داشت خبري نيست!
16-نشان سياه لرد ولدمورت بر روي منطقه جام جهاني به طور مبتديانه اي عمل شده و بيشتر به ابر ميخوره تا نشان سياه!!
17-نصب بازي كمي طول ميكشه در حالي كه خود بازي زياد جا نميگيره!البته بر خلاف گفته كرام نصب بازي دقيقا نصب Image هم داره و ساختن درايو مجازي!(باز هم خوشبختانه من ازشركت مدرن Modern سي دي بازي رو گرفتم و اين شركت نحوه نصب بازي رو توضيح داده چون باز يه كم با بازي هاي ديگه فرق ميكنه اون آخراي نصب)
18-در موقع برخورد هري-رون-هرمايني به در و ديوار مبتديانه عمل شده و باز همين جوري به سمت ديوار حركت ميكنه(اينو ميتونستن درست كنن نه؟!)
19-ديالوگ هاي وسط بازي جالبه!به طور مثال هرمايني با صداي زير خودش در مواقعي كه هري و رون جا ميمونن ميگه:Hurry up!يعني عجله كنيد!
و البته ديالوگ زياده
20-موزيك بازي خوب كار شده و ميشه از 100 نمره بهش 70 داد(البته نسبت به بازي هاي قبلي!)
21-يه قسمت جالب در مرحله اول بازي اينه كه مرگخواراي زيادي در صحنه وجود دارن ولي اصلا مردمي در اين بين وجود نداره!(مثلا جام جهاني كويديچه!!)
22-انتظار ميرفا حداقل صحنه اي از جام جهاني در دموي بازي وجود داشته باشه ولي در دمو فقط به نشون دادن ورزشگاه جهاني كويديچ اكتفا كردن و چند تا جمله كوتاه!.....تقريبا ميشه گفت راوي داستان كه بر روي دمو حرف ميزنه با هر كلمه 50 صفحه از كتاب رو ميگه!!!!
23-در مراحل اوليه نشون ميده كه هري-رون-هرمايني به طور خصوصي ميرن و از پروفسور مودي وردهايي رو ياد ميگيرن كه در كتاب اولا نبوده يه چنين چيزي و ثانيا حداقل در بازي هاي قبلي به طور جالب روي اين كار شده بود(مثلا هري ميرفت سر كلاس و بعد يك پروفسور مثلا يكي يكي دانش آموزان رو به مراحل مختلف براي يادگيري ميبرد....كه البته بازم اين غير واقعي بود چون همين ياد دادن ورد به كشته شدن هري منجل ميشد!!!)(البته قبول دارم كه نميشه خود كتاب رو بازي كرد و بايد صحنه هاي اكشنش رو بيشتر كرد ولي ديگه نه اين شكلي!
24- در كل اصلا به ريزه كاري ها توجه نشده!

نتيجه گيري من از كل اين حرفا اين بود كه در اين زماني كه چندين بازي جالب و خوب به بازار اومده يا داره مياد بهتره هري پاتر رو فقط براي هري پاتر بودنش بگيرين نه براي بازي كردن! چون حالتون بهم ميخوره و به نظرم بازي هاي ديگه بهتر باشه.
مثلا شما بازي هاي جديدي كه اومدن مثل:Need for speed:most wanted و the Movies و Matrix:Path of Neo و Sniper elite و چندين بازي جالب ديگر رو ول ميكنيد و ميريد هري پاتر به اين مزخرفي رو بازي ميكنيد؟

در كل يك جمله در وصف بازي ميگم:
مزخرف ولي با گرافيك بالا!!

صلوات!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
خوب من موندم با این بازی های که شرکت EA برای هری پاتر ساخته هر بار به جای این که بهتر بشه بدتر میشه کاش میشد یه جای پیدا کرد تا نامه شکایت ارسال کرد و گه کسی بتونه پیدا کنه خوبه البته نباید کاره سختی هم باشه.

بازی از نظر دمو ها با کیفیت خوبی هست ولی بازی نه گرافیک خوبی هم نداره خوده بازی من که جدا خیلی عصبانی شدم تازه روی سه سی دی هم هست همه فکر می کنند خیلی خوب هست ولی اصلا خوب نیست اون از بازی یک که اصلا گرافیک نداشت .بازی دوم هم که همش تکالیف هگواتز بود. بازی سه باز نو آوری داشت ولی بازم خوب قانع نکرد اینم از چهار که .......اگه ادامه بدم شاید زدم سی دیش رو شکوندم....

جادوگران

بازی هری پاتر و جام آتش
پیام زده شده در: ۹:۱۴ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
دوستان در اين تاپيك به نظر و نقد بازي هري پاتر و جام آتش بپردازند
-------------------------
بازي هري پاتر و جام آتش سه و يا چهار روز است كه در بازار ايران عرضه شده است..اين بازي در سه سي دي عرضه شده است كه احتياج به دوبار نصب دارد
خوشبخنانه اين بازي احتياجي به گرفتن ايميج يا ساخت درايو مصنوعي ندارد ((مانندfifa2006ياneed for speed most wanted))
با اجراي بازي با منوي بسيار زيباي شروع مواجه ميشويد كه در آن جام آتش را به زيبايي نشان ميدهد و اميد ساخته شدن يك بازي بسيار خوب را به شما ميدهد
دموي شروع بازي نيز اين انتظار صد چندان ميكند به طوري كه بيصبرانه منتظر شروع بازي ميشويد
اما با شروع بازي باد وجود شما خالي ميشود!!!!
بازي از درگيريهاي جام جهاني شروع ميشود و آقاي ويزلي به هري و دوستانش فرمان ميدهد كه بدنبال پرت كي((رمزتاز)) بگردند
كساني كه بازيهاي قبلي هري پاتر را بازي كرده اند دچار سردرگمي ميشوند چرا كه دكمه هاي بازي با قبل كاملا تفاوت پيدا كرده است..در منوي آپشن((option)) هم چيزي به چشم نميخورد جز انتخاب زير نويس و يا ذخيره اتوماتيك!!!!!!
منوي آپشن بازي بسيار ضعيف ساخته شده است
براي آشنايي با دكمه هاي بازي قبل از شروع به read me مراجعه كنيد
البته امكان تغيير دكمه در خارج از بازي وجود دارد ولي بنده نتوانستم با آن كار كنم!!شما رو نميدونم!!!!
براي هر ورد يك دكمه جداگانه طراحي شده است

z اكسيو((برس به دست)) ميباشد كه دانه هاي بارتي بات را به طرف كاركتر انتخابي ميكشد
x براي ضربه زدن به دشمن((تا آنجا كه ديدم حشرات بزرگترين دشمن شما هستند!!))
c براي وردهاي نظير وينگارديوم لوي اوسا و يا خاموش كردن آتش و غيره!!!
sبراي طلسم دست جمعي كه هنوز كاربردي براي ان نديدم

بازي جالت كنسولي دارد و ديگر ادونچر نيست ولي حركات دوربين بسيار خوب طراحي شده است
متاسفانه ديگر از قدم زدن در هاگوارتز و كشف مكانهاي مخفي تا جايي كه ديدم خبري نيست((چيزي كه در بازيهاي قبلي بسيار لذت بخش بود))

براي رفتن به مراحل بعدي بازي از منويي كه به شكل قدح انديشه ساخته شده است استفاده كنيد وبايد مراحل بعدي را آزاد كنيد..كمي كه از بازي بگذرد اين منو براي شما خسته كننده هم ميشود
به شخصه اصلا از اين بازي لذت نبردم و گاهي نيز كلافه شدم!!!! به نظر ميرسد الكترونيك آرتز باز هم نتوانسته بازي خوبي براي هري پاتر و يارانش بسازد
در شروع هر مرحله شما ميتوانيد شخصيت هري رون و يا هرميون را انتخاب كنيد و با ان به بازي بپردازيد
يكي از دلايلي كه اين بازي زودتر از فيلم به بازار آمده است جنبه تبليغاتي آن است
wizard كارتهايي كه در بازي دربافت ميكنيد((نه به شكل سابق!!!)) عكسهايي از فيلم هستند و بيشتر عكسهايي هستند كه در سايت خودمان هم هستند!!! اين هم روش جديد تبليغ است كه بازي ...تبليغ فيلم را انجام دهد!!!
اين بازي را ميتوان كمي كسل كننده عنوان كرد

ویرایش شده توسط کرام در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۹ ۱۰:۲۷:۵۴
ویرایش شده توسط هرپوی كثيف در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲ ۱۴:۳۰:۵۹

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.