هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بعد از دامبلدور و لرد سیاه کی قوی ترین جادوگره؟
پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

آرمان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۱ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۲ شنبه ۸ مهر ۱۳۸۵
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
خوب به نطر خودم هری که نمیتونه باشه الابته فعلا چون بار ها تو داستان نشون داده شده که تو نبرد های تک به تک شکست خورده اسنیپ رو میشه یه کاریش کرد ولی اگه یادتون باشه تو کتاب 4 رفتار های اسنیپ نشون داده که از مودی می ترسه من و تو همون کتاب اومده که اگه ولدمورت از 2 نفر تو دنیا بترسه اون دو نفر دامبلدور و مودی هستند
در باره اون قدرتی هم که دامبلدور به هری گفته باید بگم منظور دامبلدور خون هری بوده من فکر نکنم بشه این رو ملاک قدرت قرار داد

پیام زده شده در: ۱۹:۰۲ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
خب همون طور که اقای بلیز عزیز گفت ما امار زیادی از جادوگر ها نداریم اما از میان اونایی که میشناسیم و زنده هستن میشه به مک گونگال.اسنیپ.بلا.مودی لوپین و هری اشاره کرد
در چندین جا از کتاب اشاره شده که هری جادوگر بزرگ و قوی هست و کارهایی که میتونه بکنه خیلی ها نمیتونن و اگر بزرگ و قوی نبود همتای ولدمورت نبود
در ضمن اگه ر.ا.ب هم زنده باشه احتمالا جادوگر بزرگیه

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ببخشید ولی به نظر من شما نباید بر اساس فیلم نظر بدین فیلم هری پاتر با کتابش خیلی فرق داره شاید توی فیلم اتفاقاتی بیفته که بر خلاف میل رولینگ باشه هری هنوز خیلی چیزا باید یاد بگیره هنوز خیلی از طلسما رو بدرستی نمیتونه انجام بده هنوز طلسمهای پیشرفته و مرگبار رو یاد نگرفته هنوز نمیتونه یک مبارزه درست حسابی انجام بده سال پنجم که در مبارزه با بلاتریکس که اگر دامبلدور و ولدمورت نیومده بودند معلوم نبود چه بلایی سر هری میاد در سال ششم هم موقعی که اسنیپ داشت فرار میکرد هری رو به راحتی از راه خودش کنار زد
من بعدا رو نمیدونم شاید بعدا هری تبدیل به یک جادوگر قدرتمند بشه ولی تا الان یعنی تا پایان کتاب ششم هری جادوگر قدرتمندی نیست

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
اگر هری پاتر از همه قوی تر بود اسنیپ موقعی که داشت فرار میکرد نمیتونست هری پاتر رو به این راحتی کنار بزنه یعنی به عبارتی اگر هری پاتر بعد ولدمورت و دامبلدور از همه قوی تر بود میتونست اسنیپ رو گیر بندازه یا حداقل باهاش یک مبارزه درست حسابی رو انجام بده
به نظر من پاسخ دادن به این سوال خیلی سخته بخصوص اینکه ما روهم رفته مگه چند نفر از آدمای دنیای جادویی رو میشناسیم ؟اطلاعات ما بسیار کمه ولی با این وجود به نظر من چند شخص رو میشه به عنوان کاندید انتخاب کرد مثلا به نظر من پروفسورمک گونگال جادوگر بسیار قدرتمندی هست خیلی ها این حرف رو زدن مثلا خود دامبلدور یا مادام پامفری و به نظر من نباید مک گونگال رو دست کم بگیریم از طرفی هم لوپین هم سیریوس و هم جیمز پاتر هم جادوگران قدرتمندی هستند ولی بازم فکر میکنم پروفسور مکگونگال قوی تر باشه اسنیپ هم اونطوری که در کتاب گفته شده در مورد جادوی سیاه اطلاعات بسیار وسیعی داره فکر میکنم جادوگر قدرتمندی باشه . ر.آ.ب هم احتمالا باید جادوگر قدرتمندی باشه نکته ای که باعث میشه که ما نتونیم به این پرسش پاسخ قانع کننده ای بدیم اینه که هیچ آمار درست حسابی از نحوه جنگیدن این اشخاص در دست نداریم غیر از لوپین و مکگونگال که اونا هم به طور خیلی جزئی در کتاب بهش اشاره شده
ولی بازم فکر میکنم مکگونگال از همه قوی تر باشه

بعد از دامبلدور و لرد سیاه کی قوی ترین جادوگره؟چرا؟
پیام زده شده در: ۱۲:۳۷ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

آرمان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۱ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۲ شنبه ۸ مهر ۱۳۸۵
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
من این تاپیک رو زدم که هم ببینم نظر شما چیه هم ببینم خودم درست فکر میکردم یا نه(حالا به نظر شما کی قوی تره؟ لطفا دلیل بیارید .)

تصویر کوچک شده دوستان عزیز !
این تاپیک از این لحظه دچار ویروس آستکبار + می باشد ! لطفا دقت بیشتری در مطالب بکنید .

ویرایش شده توسط هرپوی كثيف در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۶ ۱۴:۲۶:۱۳
ویرایش شده توسط هرپوی كثيف در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۳ ۱۷:۱۱:۲۲
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۷ ۱۴:۲۶:۳۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.