هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۹:۴۴ چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۴۳ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
کریچر عزیز بخونه هر چند سرسری نوشتم و زیاد جالب نشد
این پست توپو بخون....قدر نیمفارو بدون
یادت باشه تاییدم......وگرنه یادت میدم
شیلنگ تخته جنا .... کنار دم شیرا
عاقبتش چی میشه...به جون الادورا
کم آوردم قافیه......چرندیات کافیه
------------------------------------------------------------
نام: نیمفادورا تانکس
متولد 4 جولای 1974
گروه:گریفیندور
رنگ مو:موهام معمولا کوتاه سیخ سیخی بنفش یا صورتی رنگه
رنگ چشم:تیره براق
چوب جادو: 9 اینچ ازچوب درخت زبان گنجشک
دسته جارو:شهاب 260
محل زندگی: خب من محل اقامت ثابتی ندارم.ولی اکثر اوقات تو خونه شماره 12 تلپم.
علاقه مندیها:ریموس هری مالی دومبول و در یک کلام محفل...البته به عوض کردن رنگ موها کوییدیچ و شطرنج! هم علاقه خاصی دارم.
ویژگی تیپیک: استحاله های بی نظیر
کلمات قصار: "هی لوپین پاتو از زندگی تانکس بکش بیرون نیمفادورا آقا بالا سر نمی خواد."
--------------------------------------------------------------
معرفی کوتاه :من نیمفادوراتانکس هستم ولی ترجیح می دم منو تانکس صدام کنین. البته نیمف هم گزینه مناسبی به نظر میرسه .بهتره از خودم بگم.من در جولای1974 به دنیا اومدم.عضو محفل ققنوس و کاراگاه وزارتخونه هم هستم....درامد ماهانه م به طور متوسط چندرغازه !همیشه هم دخل و خرجم با هم نمی خونه.

تو وزارت سحر و جادوهمیشه یه نفرهست که مهارتش از همه بیشتره .و اون شخص کسی نیست جز خانم تانکس!... .یادم نمیاد در دوئلها جلوی جادوگری کم آورده باشم. .اغراق نیست اگه بگم قبل از هرعکس العمل طرف مقابل ایکی ثانیه چوبدستیمو به سمت قفسه سینه ش نشونه گرفتم.بقیه شو خودتون می تونید حدس بزنید.

منو گاهی اوقات می تونید نزدیکیهای هاگوارتز ببینید. دلیلشم واضحه باید ازکارو زندگیم بزنم مواظب این پسره پاتر باشم.کار و زندگیم چیه؟ جاسوسی برای محفل تو وزارتخونه هر چند یه استعداد ویژه در کاراگاهی ,جاسوسی و تغییر چهره هستم.ولی فعلا کارم شده مراقبت از این هری....بعضی ها میگن دست و پا چلفتی بودن یکی از ویژگیهای ثابت رفتاری منه. ولی این یه بعد قضیه س .مثلا کدومتون می تونید مثل من تغییر شکل بدید هوم؟ مسلمه که هیچ کدومتون کوچکترین استعدادی در این یک مورد خاص ندارید. چون دگرگون نما نیستید.

خب بهتره از خصوصیات ظاهریم بگم...صورتم تقریبا قلبی شکله.همیشه یه مانتوی صورتی کثیف می پوشم تا با موی سرم ست باشه!!.شلوارم پاچه دوبل و برمودا کوتاه هستش .ویه کفش بدون پاشنه هم پامه. اکثر اوقات هم یه کیف کشیده یا مربع شکل با بندهای کوتاه دستمه. بدون میک آپ هم احتمالا زیباترین ساحره این سایت هستم ....می تونم بگم پوشیدن لباسهای عجیب غریب... داشتن چهره متمایز و انجام کارهای خفن در تخصص منه.

نوستالژی همیشه چیز خوبی نیست . ولی گاهی اوقات برای تایید شخصیت لازمه!! پس یه مقدار به گذشته بر میگردیم...همین دو سال قبل بود که سیریوس برای نجات جون هری خودشو به سازمان اسرار رسوند.من و بقیه اعضا محفل هم همینطور... بعدش اون اتفاقی که نباید بیفته افتاد. پس ازمرگ سیریوس من دوئلشو با بلاتریکس ادامه دادم ولی از چنگم فرار کرد.بقیه شو خودتون می دونید.

البته بعد اون حادثه من تا یه مدت دپرس بودم و اوضاعم شدیدا درام شده بودم..ترجیح می دم زیاددر موردش صحبت نکنم.فقط همینو می تونم بگم که این بلا که خدا از سر تقصیراتش نگذره از روز اول زندگیش به سیریوس حسودیش میشد.چرا؟...خب معلومه سیریوس خوش قد و بالا و خوش قیافه بود اما بلا چی؟ ... یه دختره ترشیده که دو کلوم حرف بلد نبود بزنه . البته اگه فکر کرده چیزی از اموال سیروس بهش میرسه کور خونده .سیریوس قبل از مرگش بخش اعظم دارو ندارشو به نام من کرد.البته تو نسخه اصلی وصیت نامه ش که پیش خودمه. ...به موقعش همه مدارکمو رو می کنم.خیلی ها این وسط بازی خوردن. همه می دونستن دیر یا زود یه جنگ بزرگ سر ارث و میراث در خاندان صمیمی و با محبت بلک رخ میده.ولی من بر خلاف خیلی ها که برای خوندن وصیت نامه ش لحظه شماری می کردند.عمیقا متاثر بودم....

ریموس لوپین خیلی سعی میکنه دل منو به دست بیاره.البته ریموس اولین کسی نیستش که به من پیشنهاد ازدواج میده. ولی پختگی و دید بازش همیشه قابل تحسینه. جاداره به خاطر حسن انتخاب و فهم بالاش بهش تبریک بگم مخصوصا وقتی با یه نگاه متوجه شد که من بهترین ساحره ای هستم که یه جادوگر میتونه آرزوش رو داشته باشه .من و لوپین معمولا خیلی با هم حرف می زنیم ولی در واقع صحبتامون فقط تعارف و تعریفهای بیهوده س.خیلی بچه گانه س که من و اون در طول آشنایی چند ماهه مون تو خونه سیریوس اصلا در مورد مسائل اساسی و تفاهمات آینده حرفی نزدیم...

.البته فکر نکنین کبکم خروس می خونه ها ...نه! آخه می دونین چیه ...نه خیلی ریموسو دوسش دارم که بتونم با فقر و نداریش بسازم نه پدر و مادر درست و حسابی داره که پا پیش بذارن برای ما کاری بکنن.

- خانم تانکس کافیه دیگه ! شما تایید شدید.می تونید برید
- داشتم می گفتم من دوست دارم تو زندگی آینده م....
- با شما هستم خانم تانکس!
- هوم ؟ کی بود اسم منو صدا زد؟

در اینکه کریچر عزیزم تصمیم می گیره شکی نیست ، اما لازمه یادآوری کنم که شخصیتهای کلیدی کتاب نیاز به ثبات در ریتم فعالیت دارند...همینطور توانایی باقی موندن و اجرای درست یک نقش ثابت در بازه زمانی زیاد...امیدوارم فاکتورهای مربوطه رو توی تایید یا عدم تاییدتون لحاظ شده ببینم

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۱ ۲:۲۳:۳۸

بدون نام
وای سلام!!!بالاخره باید خودم رو معرفی می کردم استرس دارم...

نام: مینی مینی اسلیترین
گروه: اسلیترین

علاقه مندی ها: خنده!! من اصلا بدخلق نیستم هرچند اون یکی نوه ی بابا سالازارم! هرچند اسلیترینی ها از بس از من بدشون می یاد و فقط به خاطر با حال بودنم ! از داشتن دوستی مثل من شرمنده می شن و هرچند ولدمورت منو به حسابم نمی یاره ولی من بازم فقط می خندم! من روزی که چوب سالازار بابا تو دستام نو شد هم خندیدم!!! ولی گفته باشم اونقدرم قدرت دارم که خیلی راحت حتی به خود هری پاتر (بچه بدی نی) یا پسر عمو لردی یا هرکی دیگه بگم:می تونم چنان بلایی سرت بیارم که در روز هزاران بار آرزوی مرگ کنی ولی از ترس من حتی نتونی خود کشی هم بکنی!!
البته من بی طرفم و لی برای بی طرف نبودنم هم هری خوبه هم ولدمورتی خوبه ولی فعلا ولدی یه قد م جلوتره...

پیام زده شده در: ۰:۲۶ چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۴

حسن مصطفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۰ یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷
از القزوین- مصر- قلعه‌ی الفرانکشتاین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
بابا شما مگه شورای گسترش ادبیات فارسی هستین!؟ خوب چه اشکالی داره غلط بنویسیم؟
بعدن چی کار کنم اصلاح بشم؟ مگه چه مشکلی دارم؟ اصلن این یه جور فش نبودش؟

Prof.Dr Hasan Mostafa ::: Professional Master Alchemist

[size=medium][co

پیام زده شده در: ۲۳:۵۴ سه شنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
نام کامل:سرژ تانكيان
گروه:اسليترين

معرفی کوتاه:من خواننده گروه سيستم آو ا دون يكي از گروه هاي موسيقي جادوي هستم....قتي از ايران گذر كرديم دزد هواي هاي (سوار بر جارو) تمام پول هاي مارو زدند...ما مجبور شديم در لندن فرود بياييم و به كسب پول بپردازيم تا به سرزمينموم ارمنستان برگرديم...ولي موندگار شديم در لندن...در انخابات وزير طرفدار گيلدي بودم ولي بعدا بهش خيانت كردم جز يكي از بنيان گذاران حزب ليبرال دموكرات شدم و وزير رو عوض كردم...اين سابقه خيانتم بود
سابقه جو زدگي:يه گروه زديم اوايل به نام اچ سي او هيچي ديگه..خودتون بهتر ميدونين...
سابقه عشقي:يه مدت عاشق پاتريشيا بودم و در گروه زز ها قرار گرفتم...ولي بعد از گم گور شدن مشكوك پاتريشيا دجار ياس فلسفي از نوع ززي شدم و قاتي كردم...

اينو قبلا نوشتم دوباره زدم

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ سه شنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۴

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۸ سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲:۲۴ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵
از دره گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
(معرفی شخصیت نیمفادورا تانکس)

۱)نام:تانکس
۲)نام کامل:نیمفادورا تانکس
۳)سن:۲۰
۴)تاریخ تولد:۷/۷/۱۹۸۵
۵)جنس:زن
۶)تحصیلات:فارغ التحصیل رشته کارآگاهی از مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوآرتز
۷)شغل:کارآگاه وزارتخانه و عضو محفل ققنوس
۸)محل زندگی:دره گودریک
۹)چوب جادو:از ریسه قلب اژدها و چوب گردو(که هر هفته با روغن براق کننده چربش میکنم)
۱۰)دسته جارو:نیمبوس ۲۰۰۶(که هر دو هفته یکبار سرویسش میکنم)
۱۱)رنگ چشم:عسلی
۱۲)رنگ مو:معمولا صورتی آدامسی
۱۳)ظاهر کلی:خوش تیپ و جذاب،با صورتی زیبا و دارای قدی متوسط و موهای تقریبا کوتاه صورتی آدامسی و چشمانی ریز که صورتم رو خیلی جذاب میکنه،همیشه لباس ها و رداهای شیک و زیبا میپوشم.
۱۴)علاقه مندی ها:ریموس لوپین،دامبلدورو دستگیر کردن و گیر انداختن مرگخوارها مخصوصا خانواده مالفوی ها.
۱۵)توانمندی ها:دگرگون نما و دفاع در برابر جادوی سیاه
۱۶)کوییدیچ:خیلی دوست دارم و طرفدار تیم بلغارستانم
۱۷)حیوان جادویی مورد علاقه:تک شاخ سفید ماده.
۱۸)گروه: ریون

اطلاعات اضافی:خوب عرضم به خدمتون بگه که نام کاملم نیمفادورا تانکسه ولی دوست دارم بیشتر تانکس صدام کنن چون از اسم نیمفادورا اصلا خوششم نمیاد (اصلا شما هم جای من بودی پدر مادرت همچی اسمی میذاشت برات خوشت نمی اومد) از اونجا که من دگرگونمایی خوبی هستم به راحتی میتونم تغییر چهره بدم و چهرم رو عوض کنم که این ویژگی من خیلی تو شغلم کمکم میکنه ..من معمولا موهای کوتاه و سیخ سیخیه صورتی أآدامسی با چشمانی ریز عسلی دارم و همیشه رداهای خوشگل و شیک میپوشم و کارآگاه وزارتخانه هستم و در اونجا مشغول کارم و یکی از کارآگاههای خوب هستم که دستیارم هم کینگزلیه..در محفل ققنوسم عضو هستم و برای شکست ولدمورت و مرگخوارهاش میجنگم و در سال پیش طی اتفاقی که افتاد به با دیگر اعضای محفل از جمله پسرعموی خدابیامرزم سیریوس که تنها شخص باقی مانده از خاندان بلک بود به وزارتخانه رفتیم و در آنجا با مرگخوارها جنگیدیم البته در همون نبردها بود که سیریوس توسط بلاتریکس به پشت پرده افتاد و از جمع ما رفت و منم چون میخواستم انتقام پسرعموم رو بگیرم ادامه نبردبا بلا پرداختم و او به آسانی از چنگم فرار کرد ...همونطور که گفتم کارآگاه وزارتخانه ام و تحصیلاتم رو در مدرسه علوم و فنون هاگوآرتز به پایان رساندم با بهترن نمره ها در دفاع در برابر جادو سیاه خیلی قوی هستم و با یک اشاره طرف رو طلسم میکنم ولی در تغییرشکل زیاد موفق نیستم ولی با کمک توانمندی خودم یعنی دگرگوننماییم میتونم چهره ام رو تغییر بدم...به ریموس هم علاقه زیادی دارم و دوست دارم با اون ازدواج کنم ولی اون قبول نمیکردو میگف چون من یک گرگینه هستم ممکنه به تو صدمه بزنم و من رو دچار افسردگی فراوان کرده بود و باعث شده بود که از توانمندی دگرگوننماییم کاسته بشه البته علت این کاهش دگرگونماییم رو هری و بچه ها مرگ سیریوس می ژنداشتند که اینجور نبود و نمیدونستن دلم رو به ریموس باختم و وقتی هم اون حادثه برای بیل افتاد و صورتش توسط گرگینه به بدترین شکل دراومد ریموس حاضر شد با من ازدواج کنه و من دوباره توانمندیم نسبت به دگرگونماییم رو به دست اوردم من همیشه دوست داشتم در خدمت دامبلدور باشم و به او کمک کنم به همین دلیلم بود عضو محفل شدم و با عضوشدنم در محفل یکی از محافظهای هری شدم که خیلی دوسش دارم به همراه کینگزلی و ریموس و استاد بزرگمون مودی که واقعا در کارش مهارت خاصی داری...من از حیوانات جادویی عاشق تک شاخ سفید هستم از نوع ماده و اونارو خیلی دوست دارم ..درکوییدیچ طرفدار تیم بلغارستانم و ۱ جغد خوشگل مامانی دارم که خیلی مامانیه و من خیلی دوسش دارم..همونطور هم که گفتم ظاهر زیبایی دارم خیلی خوش اخلاقم و لی کمی شلخته او وکارهام رو نصفه ول میکنمخیلی هم جذابم همه هم موهای سیخ سیخی آدامسیم رو دوست دارن

بسه بابا چقدر بنویسم فکرکنم باسه یکی از شرکت های معروف مینوشتم انقدر تایید میشدم

ویرایش شده توسط کاملیا در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۹ ۲۳:۱۴:۳۸
ویرایش شده توسط کاملیا در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۹ ۲۳:۱۹:۵۴
ویرایش شده توسط کاملیا در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۳۰ ۱۷:۰۱:۳۸
ویرایش شده توسط کاملیا در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۳۰ ۱۷:۰۳:۰۵
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۴ ۲۱:۳۵:۱۹

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ سه شنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین

صدای ققنوس رو می شونید از صدا و سیمای حذب لیبرات
دموکرات

...شاعر می گه:صلی الله محمد کاراگاه ققنوس خوش آمد

نام کامل:کارآگاه ققنوس

گروه:راونکلاو

هااا معرفی کوتاهی کنم خودم را!که من از هر راهی رفتم تا همون شناسه رو به کفتر تبدیل کنم نشد که نشد و این کاسه ای بود که ریموس در دامن من گذاشت و به شناسه به این زیبایی من گفت که چرت است و مرا گولید تا آن شناسه را عوض کنم و با خود اندیشدید که نقشه های شومش برای از بین بردن منه کفتر به پیروزی رسانده اما من به او گفتم و او من را نشناخته است که من چهل هزار تا شناسه دارم!!و شاعر می گوید: اگر جادوگران به روی کفتر ببندد دری کفتر ز رحمت گشاید در دیگری!!
و من دیدم که این دالاهوف چقدر آدم خنگ و بی مصرفی بوده و اصلا قدرت سیاسی نداره اما ققنوس یک سر داشت و هزار سودا یک حذب داشت و هزاران عضو و اینکه روح او کفتر بود و نمی توانست با جسم دالاهوف مخلوط گردد به همین دلیل خواست که شناسه اش را عوض کند حال اگر ریموس یا هرکی می ذاری من همون شناسه رو کفتر کنم که گذاشتی اگر نذاشتی شناسه ات را هک یا حک خواهم کرد!!انتخاب با خودت است
(پستی بود بسیار تهدید آمیز)

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۳۰ ۱۷:۰۸:۳۶

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

افائیستوس
پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ سه شنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۴

افائیستوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۳ چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۸ پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
شعر و عکسی که گذاشته بودید واقعا لوس و بی مزه بود و متنش هم که واقعا بیمزه بود .
باید در مورد چیزهایی که می نویسید کمی فکر کنید تا قشنگ و زیبا باشند

پیام زده شده در: ۱۰:۳۴ سه شنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
كسي به پست زيري هم دست نزنه
چون اين همونه كه با ايدي هري پست زده...طرف ول كن سايت ما نيست

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

بدون نام
salam dostann man inja bayad shakhsiyate khodamoo begam ok inja migam chon jaye rooo payda nakardammmm yeseri adam to in site khoban va khodeshono tarfdar Dambel..... mikoan vali ye seri degeh naa man rastesh az shkhsiyate Lorde siyah khosham miad chon jadogarii be tanhaee va ba etemade be nafs inkaro kardd benazaram rst migeh hich adame addi nabayad jadoogarbashe chon ghayr z maskhare bazi kari nemikonannn ke bedarde pishrafte jadogarrriii bashee hala momkeneh khayli ha khosheshon nayadd

پیام زده شده در: ۸:۴۵ سه شنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
دوستان خودتون رو مطابق فرم زیر معرفی کنید

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

________________________________________________-

**قسمت سوم خیلی مهمه حتما باید اونجا در مورد شخصیتتون توضیح بدید

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

** شناسه ها حتما باد فارسی باشن ( یعنی هری نه harry )

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** تغییر گروه به هیچ وجه انجام نمیشه

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

تائید نشده ها:
جادوگر خون : معرفیت ناقص بود و کوتاه

مینا لوپین : معرفیت جالب نبود ناقص بود معرفی کوتاه نداشت و اسمت هم فارسیه

غزال پاتر: همونای بالای هم ناقص هم بدون معرفی کوتاه هم اسم فارسی

هری پاتر: تو یک تختت کم بوده با ای دی وبمستر اومده خودش رو برای ورود به ایفای نقش معرفی کرده

مایکل کرنر : این شخصیت قبلا گرفته شده

دیوید گالادریل : شخصیتهای ارباب حلقه ای تائید نمی شن

حسن مصطفی : وقتی لوپین میگه نه من رو حرفش حرف نمی زنم ولی اگه اصلاح بشی و غلطهای املاییت کم بشه تائید میشی

جک دیگوری: یک معرفی کوتاه از خودت بنوی که کی هستی

لرد ولدمورت : این شخصیت قبلا گرفته شده

هری با غیرت : خدا یک عقلی بهت بده

پاتریشیا : یعنی بگو کی هستی نسبتت با هری پاتر چی جوریه

اخطار::::::: هر کسی که با یک شناسه ی نمایشی دیگه تائید شده باشه و بعدا اسمش رو عوض کنه حذف شناسه میشه در کل کسی که شناسه ی نمایشیش با اونی که باهاش تائید شده فرق داشته باشه از ایفای نقش اخراج میشه:

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.