هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ایا دراکو به سمت جبهه ی سفید(محفل)میره؟
پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴

رز زلرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
من فكر مي كنم دراكو به جبهه ي سفيد مي پيونده و همين به پيروزيه سفيدا خيلي كمك مي كنه همانطور كه تو داستان ديديم حرفهاي دامبلدور اثرات خوبي روي دراكو گذاشت و دراكو سعي كرد جلوي مرگخوارا تغيير عقيدش رو به هيچ وجه نشون نده

هافلپاف هرم نبض آتشين ماست در شرجي عشق و اشتياق
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۴

یارا حودد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۵ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۳ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴
از پارس ویتچ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
من هنوزم نظرم اینه که اون برمیگرده و اگر به این فکر کنیم که در کتاب هفتم(تکرار میکنم اگه فکر کنیم)لوسیوس(پدر دراکو) به خاطر همکاری با ولدمورت از بین بره و علاقه ای که دراکو به لوسیوس و خانواده اش داره همونطوری که گفته بود خونوادم در خطرن احتمال اینکه دراکو به جبهه بیاد و قصد انتقام از لرد رو داشته باشه خیلی هستش

براي شناخت زندگي، زتدگي را بايد شناخت...براي مرگ، مرگ را.. و براي خدا خود را بشناس... پس خود را بشناس تا خدا شوي....
یارا حودد از خاندان میترا

پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
به نظر من همه چیز بستگی به هری داره چون تنها نشونه ی خوبی در وجود دراکو وقتی بوده که چوب دستی شو پایین آورده که این رو هم فقط هری دیده درضمن هیچ آدمی چه خوب چه بد در سن هفده هجده سالگی آدم نمیکشه(غیر از ولدمورت) در نتیجه نکشتن دامبلدور نشانه ی خوبی دراکو نیست
البته دراکو از کتاب 1 تا ابتدای کتاب 6خیلی علاقه داشت که به ولدمورت نزدیکتر بشه(نه اینکه مرگخوار بشه) ولی بعد از مامورییتی که ولدمورت به او میده علاقش به این کار از بین میرود یا شایدم برای مدتطولانی خیلی کم بشه ولی این دلیل نمیشه که به محفل ملحق بشه چون در این صورت قبل از اینکه ولدمورت او را بکشه خانواده اش
او را کشته اند(مثلا بلاتریکس که خاله ی او میشود تا حالا پسر عمه اش سیریوس راکشته ونزدیک بوده که تانکس بچه ی خواهرش ودختر خاله ی دراکو را هم بکشد)
البته ترس دراکو از ولدمورت تمام موارد بالا را بی اثر میکند چون از ترس هم که شده طرف محفل نمیره ولی احتمالا دراکو یک مرگخوار کم کار برای ولدمورت است (چون در هر حال هفده سالشه و کار زیادی نمیتونه بکنه ) وه جرعت کناره گیری را ندارد ولی ولدمورت همبخاطر آنکه اکثر فامیل های او مرگخوارند واگر او به دراکو صدمه بزند ممکن است آنها کینه ی او را به دل بگیرند(البته از ترس جرعت انجاه کاری را ندارند ولی اگر در ولدمورت در شرایط بین مرگ و زندگی قرار بگیره احتمالا به او کمک نمی کنند مثل زمانی که ناپدید بود و به نظر من در اون دوران فهمیده که باید یه مقدار دوست داشتن تر باشه ) ولی در مجموع سری که درد نمیکند دستمال نمی بندند ولی به احتمال زیاد دراکو در آینده دو باره یک مرگخوار فعال میشه

پیام زده شده در: ۵:۳۰ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سلام به همگي
خب در مورد اينکه دراکو به جناح سفيد بره به نظر من اين ممکن نيست.
به چند دليل:
1.دراکو الان مرگخوار شده و نشان مرگخواري روي دست چپش وجود داره.و همانطور که سيريوس در کتاب 5 گفت کسي که با ولدمورت هم پيمان بشه نميتونه از گروه مرگخوارها بيرون بياد مگر اينکه مرده باشه.پس اگر دراکو از مرگخوارها جدا بشه کشته مي شه و نميتونه به جناح سفيد بپيونده.
2.دراکو به نظر من آخرين فرصتشو براي هم پيمان شدن با جناح سفيد رو موقعيکه پيشنهاد دامبلدور رو در کتاب6 رد کرد از دست داد و اگه الان به اين جناح بخواد بپيونده جناح سفيد اعتماد زيادي بهش نميکنه و اونو به خاطر خيانتي که اسنيپ کرد در ميان خود نميپذيرند.
3.دراکو و پدر و مادرش از نظر جاني در تهديد ولدمورت هستش و در صورت نشون دادن کوچکترين تمايل به رفتن به جناح سفيد رو از خودش نشون بده ,او و پدر و مادرش کشته مي شوند.

ولي اگه بعضي چيزا رو فرض بگيريم اين حرفهاي من تغيير ميکنه:
1.بر فرضي که دامبلدور زنده باشه(در اين موضوع اينجا بحث نشه چون جاهاي ديگه بحث شده)و اسنيپ گناهکار:در اين صورت دراکو هنوز فرصتي براي آمدن به سمت جناح سفيد داره که در صورت جواب مثبت دادن دراکو طبق همون قولي که دامبلدور در کتاب6 بهش داده بود پدر و مادرش و خود او در جاي امني مخفي مي شوند و امن خواهند ماند.
2.بر فرض اينکه دامبلدور زنده و اسنيپ هم بيگناه باشه و اين نقشه اي بين دامبلدور و او بوده باشه:در اون صورت دراکو اگه با جناح سفيد باشه ميتونه در گروه مرگخوار ها بمونه و جاسوسي ولدمورت رو بکنه(مثل اسنيپ)
3.بر فرض اينکه دراکو قيد زندگي رو بزنه:اگه اين رو فرض بگيريم دراکو از هيچ چيزي نمي ترسه و وارد جناح سفيد ميشه و به آنها کمک مي کنه و از خير پدر و مادر و زندگي رو به بزنه.چون که همانطور که ميدونيد دراکو چوبدستيش رو از جلوي دامبلدور پايين آورد پس قلبش پاک هستش و تصميم ميگيره که با جون خودش و پدر و مادرش و شايد خيليهاي ديگه(مثل خاله بلاتريکسش)بازي کنه تا به جناح سفيد بپيونده.

نکته:در فرض 1 که نوشتم دامبلدور زنده ولي اسنيپ گناهکار:منظورم اين بود که اسنيپ خيانت کرده و طلسم آواداکداورا رو به سمت دامبلدور فرستاده ولي دامبلدور به دليلي(مثل هري)يا نقشه خودش در لحظه هاي آخر زنده ميمونه ولي براي امنيت بيشتر و گمراهي ولدمورت و مرگخوارها خودش رو به مردن ميزنه تا بتونه نقشه هاي بعدي رو بکشه.
مرسي از توجه شما
آرتيکوس دامبلدور

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۴:۰۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴

یارا حودد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۵ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۳ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴
از پارس ویتچ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
درود....ميشه گفت بعد از اتفاقهايي كه افتاده دراكو خيلي احتمال داره كه به سمت جبهه سپيد بره و اينكه جزو يكي از اعضاي مهم هم بشه كه باعث پيروزي جبهه بر عليه لردولدمورت بشه...يعني تو اين پيروزي نقش مهمي داشته باشه...ولي اينجوري درست ميشه عين فيلم هنديها يكي كه آدم خوبي نيست يوهو خيلي خوب بشه و ....
پيروز و شادان باشيد
بدرود

براي شناخت زندگي، زتدگي را بايد شناخت...براي مرگ، مرگ را.. و براي خدا خود را بشناس... پس خود را بشناس تا خدا شوي....
یارا حودد از خاندان میترا

پیام زده شده در: ۲۳:۵۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۸ سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲:۲۴ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵
از دره گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
ممکنه که مالفوی به محفل بپیونده و سفید بشه ولی احتمال اینکه سیاه بمونه و مرگخوار باشه و برای ولدمورت جاسوسی کنه خیلی بیشتره ..ضمن تمام اعضای خانوادهاش مرگخوار بودن پس ممکنه اونم مرگخوارباقی بمونه و خانوادهاش جلوش رو بگیرن و نزاره به محفل بپیونده

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب چه عجب بالاخره یک تاپیک جدید زده شد
خب به نظر من دراکو توی جبهه سیاهه و هیچ وقت دراکو حاضر نمیشه که به سفیدا بپیوند یا همکاری بکنه ولی مشکل اصلیه دراکو اینه که هرگز نمیتونه کارایی رو که بقیه مرگخواران انجام میدن انجام بده چون که نه قدرتش رو داره و نه جراتش رو چنانچه دیدیم در کتاب ششم دراکو جرات حمله به دامبلدور رو نداشت و اگر اون اسنیپ خائن و دار و دسته مرگخواران پیداشون نمیشد احتمالا به دامبلدور صدمه ای نمیزد از همین جا میشه نتیجه گرفت که بسیار از اخلاق و روحیات دراکو در خانواده و با توجه به وضعیتی که داشتند صورت گرفته و البته در بالای برج هم این نکته ثابت شد که دراکو هنوز کاملا تبدیل به یک جادوگر بی احساس نشده چون دامبلدور با صحبت تقریبا اون رو متقاعد کرده بود که هنوز هم دیر نیست و میتونه به طرف محفل برگرده
به نظر من دراکو بخاطر این دلایلی که گفتم دارای یک دو گانگیه ارزشی شده به طوری که طرف سیاهان هست ولی ته دلش از کارایی که انجام میده راضی نیست و پشیمونه
به نظر من آخر کتاب هفتم دراکو میمیره چون به یک شخصیتی تبدیل شده که دیگه نمیتونه دوباره به سمت محفل برگرده و مسئله مهمترم اینه که دراکو دوست نداره توی دارو دسته ولدمورت بمونه و معمولا توی کتابها این جور شخصیتها از داستانها حذف میشن

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴

XXX

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
از مریخ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 241
آفلاین
خوب اول باید دو تا احتمال در نظر گرفت:
1- که دراکو آدم بشه که احتمالش صفره چون در این صورت من تنها می مونم.
2- دراکو همینطور که هست باقی بمونه که بازم تف به روش که خیلی پر روئه.
شوخی کردم.
اما احتمالش وجود داره.

من به انØ

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴

کارداک دیربون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۰ شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۵ جمعه ۶ مهر ۱۳۸۶
از ولايتمون!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
ممکنه اگر اخر کناب شش یادتون باشه دراکو داشت چوبدستیش رو پایین می اورد که یهو ملت سیاه و گرگینه پیداشون شد!

ولی. ولی داره اگر بخواهد هم برگرده نمی تونه اگر یادتون باشه سیریوس تو کتاب ۵ گفت که نمی تونی استفا نامه ای به ولدمورت بدی

یا باید تحمل کنی یا باید بمیری!

بعد ش هم با اون به قول معروف گند کاری هایی که لوسیوس تو وزارت خونه بالا اورد و ولدمورت و هم حسابی حالشو گرفت ..

فکر نکنم دراکو جرات کنه!

تصویر کوچک شده

ایا دراکو به سمت جبهه ی سفید(محفل)میره؟
پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
با سلام
همون طور که از اسم تاپیک پیداست میخوام درش بحث بشه که ایا دراکو به محفل میپیونده؟؟
چون اگر دقت کرده باشید دراکو تا قبل کتاب 6 100% به نظر میرسید که طرفدار ولدمورته و 100% مرگخوار میشه و خلاصه چهره ی منفوری داشت اما در اخر کتاب 6 با نصیحت های دامبلدور تقریبا از کاراش پشیمون شد و گفت که من از ترس لرد سیاه مجبور بودم این کارا رو کنم
حالا میخوام نظر شما رو در مورد این موضوع بدونم

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.