هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: امور تاپیک‌ها - نظمیه
پیام زده شده در: ۱:۴۳ چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۵

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
می‌گما عزیزان دل من!

این تاپیکه اولا که ربطی نداشت هیچی. موضوع صحبت مونتاگ عزیز درخواست مجوز برای یه تاپیک بود که باید توی تاپیک مربوط به خودش با توضیحات لازم گفته می‌شد. من نفهمیدم این دو تاپیکی که شما گفتید کردید برای چی بود!

به هر حال، تاپیک «نظمیه» فقط و فقط ناظران درش پست می‌زنن. اعضای دیگه تنها در صورتی پست می‌زنن که بخوان توضیحی به پست ناظر بدن.

تاپیک در خواست مجوز برای مواقعیه که نتیجه‌ی عمل زده شدن یه تاپیک باشه.

تاپیک «ارتباط با ناظران» هم برای مواردی مثل اعتراض به کار ناظر یا چیزی غیر از دو مورد فوق به کار می‌ره.

امیدوارم دیگه قاطی نشه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۵

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سلام

خب به نظر من مونتاگ جان خودت ميتوني از نكاتي كه توي اون مقاله ذكر شده،البته با ذكر نويسنده آن مقاله,در بحثهاي مربوط اش استفاده كني و تاپيكهاي در اون حول و حاشيه رو فعال كني.
به نظر من فكر نكنم احتياجي به ما باشه تا اينكار رو بكنيم و خودت هم ميتوني اين كارو بكني.
بعد بگم اين پست با موضوعش بهتر بود كه در اينجا نميزدي.تاپيك "امور ارتباطي تالار اسرار" دقيقا براي اين موضوعات استفاده ميشود.

مرسي
آرتيكوس دامبلدور

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلام خوفید
آقا یه مقاله یجدید توی بخش مقالات اومده به اسم علت مرموز بودن اسنیپ و احترام دامبلدور به وی من این مقاله رو خوندم و به نظرم چند تا حرف جدید زده بود (البته به درستیش کاری ندارم) من بهش پیشنهاد دام بهتره این حرف بحث ها رو به تالار اسرار و اصلی بکشونه و چند بار هم از طریق پیام شخصی با هم صحبت کردیم

میخواستم پیشنهاد کنم شما یه نگاهی به مقاله بندازید و اگه چیز جالب و قابل بحثی داره یه زحمت بکشید اون قسمت رو به تاپیک های مربوطه انتقال بدید تا در بارش صحبت کنیم

با تشکر

پیام زده شده در: ۳:۱۳ یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۵

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کسانی که می‌خوان در تاپیک «کتاب هفتم چگونه آغاز می‌شود و چگونه به پایان می‌رسد» دقت کنن:

این تاپیک کمی شباهت داره به تاپیک «پیش‌بینی اتفاقات کتاب هفتم». بنابراین به اون تاپیک هم توجه کنید. توی این تاپیک فقط در مورد نحوه‌ی آغاز و پایان کتاب هفتم بحث مى‌شه، اینکه مثل ششم که اول از وزیرا شروع کرد، کتاب هفتم از کجا شروع می‌شه؟

البته من یکمی با بحث در مورد چگونگی پایان یافتنش مخالفم. چون خیلی تاپیک در این مورد زده شده و همه‌شونم به نتیجه‌ای نرسیدن و قفل شدن. به هر حال، بیشتر روی نحوه‌ی آغازش تکیه داریم.

توجه کنید که اگه شباهت پیدا کرد به تاپیک «پیش‌بینی اتفاقات کتاب هفتم» با اون تاپیک ادغام می‌شه. اگر هم پست‌های بیخود زیاد توش دیده بشه قفل و یا پاک می‌شه.

بحث خوبی داشته باشید!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۸ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب فعلا دو تاپیک هستن که توی خود تاپیک هم بهشون اخطار داده شده. یکیشون قفل شد یکیشونم تا دو روز دیگه کسی ازش دفاع نکرد قفل می‌شه.

یکی تاپیک «بلک‌ها می‌میرند» هست که دلیل خارج‌شدن تاپیک از محور اصلی بحث و همچنین عدم توضیح و شرح کافی در مورد نظریه و ایده‌ی اصلی تاپیک توسط «پروفسور اسلاگهورن»، زننده‌ی تاپیک، تا سه روز مهلت داده شد که بیان و توضیح بدن. متأسفانه به دلیل عدم دفاع این دوست عزیز از تاپیک، قفل شد.
نتیجه: قفل شد.

دوم تاپیک «ایا ممکنه هری از طریق خواب محل جان پی ها را پیدا کنه؟» هستش که به دلیل عدم وجود پست‌های کافی با ارزش محتوایی مناسب بین 16 پست زده‌شده به احتساب پست اولیه‌ی تاپیک، پس از گذشت هشت روز، طبق بسط قانون شماره 5 اطلاعیه‌ی شماره‌ی 2 تالار اسرار به این زننده‌ی این تاپیک دو روز مهلت داده می‌شه بیاد و از تاپیکش دفاع کنه. پس از گذشت چهل و هشت ساعت این تاپیک قفل خواهد شد.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۹ ۱۷:۱۵:۱۷
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۰ ۲۳:۲۶:۱۵
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۰ ۲۳:۲۸:۵۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آقای جیمز من امروز پست 9 رو هم تو تاپیک زدم راستش حق باشماس چون خود منم دیگه مغزم جواب نمیده حالا اگه بازم فهال نشد قفلش کن
با تشکر از توجه شما

امور تاپیک‌ها - نظمیه
پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب این تاپیک رو باز کردم تا در مواقع لازم در مورد تاپیک‌های‌زده شده توی تالار اسرار توضیحاتی ارائه بشه. من فکر می‌کنم دفتر تالار اسرار به چند بخش تقسیم بشه بهتره کلاً. کسانی که تاپیک می‌زنن حواسشون به این تاپیک باشه، گاهی وقتا در مورد تاپیکشون ممکنه نکته‌ی گفته بشه. اگر تاپیکی قفل یا پاک هم بشه، در همین تاپیک دلیلش ذکر می‌شه که چرا قفل یا پاک شده. در مورد تاپیک‌ها اخطاری داده بشه، توی همین تاپیک داده می‌شه. بنابراین تاپیکی یهو دیدین پاک شده یا بلایی سرش اومده نگین نگفتی! اول اینجا اخطارشو می‌دم. توجه نشد اقدامات لازم رو انجام می‌دم. به نظرم اینطوری بیشتر توی دیده و باعث توجه بیشتر می‌شه. ضمنا باعث می‌شه توی خود تاپیک‌ها مطالب بی‌ربط به موضوع تاپیک دیده نشه و محوریت موضوعش بیشتر حفظ بشه.
این تاپیک زیاد فعال نخواهد بود، فقط هر از گاهی که تاپیکی نیاز به تذکر داره، تذکر داده می‌شه.

در حال حاضر چندتا تاپیک هست که در موردشون می‌خوام صحبت کنم. خصوصاً قابل توجه کسانی که این تاپیک‌ها رو زدن:

اولین تاپیکی که من دلم نمی‌خواد اصلاً اسمش تو لیست تاپیکای فروم باشه(!)، تاپیک «شمشیر گریفندور» هستش. اکثر پست‌هاش از دوسطر تجاوز نمی‌کنن و kingzli shekelbolt که خودش تاپیک رو باز کرده هم اثری ازش نیست توی این تاپیک!! در نتیجه با کمال تأسف باید بگم که پاک خواهد شد.
نتیجه: پاک شد!

تاپیک بعدی، تاپیک «جای زخم وارتباط جادوی هری و ولدمورت» هستش که به نظر من تاپیک خوبی می‌شه فقط حیف که فعال نیست. مونتاگ عزیز، اگه قصد فعال‌شدن این تاپیک رو داری، بهتره خودت فرضیه‌هات رو مطرح کنی تا در موردش بحث بشه. چ.م اصولا موضوعش چیزی نیست که بشه با اطلاعات قبلی در موردش بحث کرد. در واقع اصلا ازش اطلاعاتی در دست نیست! به هر حال، هنوز فرصت فعال‌کردن تاپیک هست.
نتیجه: باز می‌مونه.

تاپیک «به نظر شما فايرنز(سانتري كه هري را نجات داد)در كتاب هفت چه نقشي داره؟» خوب موضوعش چندان جالب نبود به نظر من، و مسئله‌ی چندان مهمی رو روشن نمی‌کرد. با این حال، نمی‌شد بگی نباید باشه تاپیکش. و یه چیز دیگه هم که منو حرص می‌ده الان(!) اینه که اینم صاحبش گذاشته رفته!! harry potter 2002 که این تاپیک رو باز کرده بود، خودش هیچ توضیح خاصی نداده بود، فقط در یک پست ارزشی گفته بود نظرتونو بگین! در هر صورت تا چند روز صبر می‌کنم، نظرات جدیدی توش ندیدم قفلش می‌کنم فقط.

تاپیک «آیا سیبل تریلانی قبلاً مرگخوار بوده؟»: هوومم!! تاپیکیه که کلاً از موضوعش خوشم نمیاد چون تنها دلیلش اینه که لرد سیاه خطاب کرده ولدمورت رو. پیش‌گویی نمی‌تونه ربط چندانی داشته باشه. به هر حال در حال حاضر به نظر من به نتیجه رسیده و قفل خواهد شد. شاید اگه خود موضوع پیش‌گویی رو مورد بحث قرار داده بود، بهتر بود. ویلیام بردلی عزیز هم انگار چند وقتیه پیداش نیست! ویلیام جان، شما هم وقتی تاپیک می‌زنی باید خودتم پاش واسی! نه اینکه ولش کنی خودت توی بحثش شرکت نکنی.

تاپیک «چه کسی سال هفتم معلم دفاع در مقابل جادوی سیاه خواد بود؟» به علت تکراری بودن، و بحث بیش از اندازه دیگه تاریخ انقضاش رسیده و قفل خواهد شد.

بازم تکرار می‌کنم، به اینایی که گفتم توجه کنید، یهو تاپیکتون هوشتیده شد نگین چرا!!

پی نوشت: نتایجی که با رنگ قرمز نوشته می‌شه، بعد از داده شدن اخطاره و نتیجه‌ی نهایی هستن. مثلاً پاک شده.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۴ ۱۸:۱۰:۵۴
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۹ ۱:۰۶:۲۲

تصویر کوچک شده

Re: نقد و بررسی پست‌ها - کلاس آموزشی!
پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آقای جیز پاتر از راهنمییات خیلی ممنونم همیطور از نمره در موردکتابی نوشتم دست خودم نیست وقتی به وسط کار میرسم همینطوری میشه ولی از این به بعد دیگه این اتفاق نمی افته در کل این نوشته ها چیز های زیادی رو به من یاد داد

Re: نقد و بررسی پست‌ها - کلاس آموزشی - جلسه سوم - نقد پست‌ها 2
پیام زده شده در: ۰:۳۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
آقا من همه پست رو خوندم و اين يکي ديگه يه ايده نو و کاملا جديد بود ولي يه نمره هم به پستهاي ما(به غير از اين)بده .
مرسي از زحمتي که ميکشيد
آرتيکوس دامبلدور

جیمز: به روی چشم! به تاپیکای دیگه برم اونم به چشم.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۸ ۱:۱۴:۰۶

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

Re: نقد و بررسی پست‌ها - کلاس آموزشی - جلسه سوم - نقد پست‌ها 2
پیام زده شده در: ۰:۱۵ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اهم! امروز دومین سری نقد پست‌ها رو خدمت شما ارائه می‌نمایم! این بار کامل‌تره و شامل دو تا از تاپیک‌های فعال تالار اسرار می‌شه.
ضمناً از امروز به بعد به پست‌ها نمره هم می‌دم! پس سعی کنید نمره‌ی پست‌هاتون رو بالاتر ببرید. مطمئن باشید ضرر نمی‌کنید! زیر هر پستی که نقد شده، لینک نقد هم قرار می‌گیره. پس اگه دیدید زیر پستتون نوشته: «نقد شد»، روش کلیک کنید و اون نقد رو حتماً مورد مطالعه قرار بدید. البته همه این نقدا رو بخونید خیلی عالی می‌شه!

تاپیک به نظر شما اگه دامبلدور مرده حالا رازداره محفل کی می شه؟؟:
راستش به نظر من این تاپیکه داره همین‌جوری پیش می‌ره و اکثر افراد فقط میان می‌گن فلانی می‌شه رازدار! بحث خاصی درش جریان نداره. امیدوارم بهتر بشه. پست‌هایی که اثری از بحث درشون دیده نمی‌شه رو نقد نمی‌کنم. یادم بمونه پاکشون می‌کنم!

پست شماره 24، ویلیام بردلی عزیز:
همون‌طور که قبلاً هم گفتم تنها اشکال این پسته اینه که توش فقط به بقیه جواب داده شده، وگرنه پست خوبیه تقریباً.
فقط ویلیام جان، یه نکته که من به ذهنم می‌رسه (و البته اشکال محسوب نمی‌شه) اینه که بعد از نقل قول سطر خالی اضافه نکن. یعنی دقیقا سطر بعد از عبارت [/quote] ادامه پستتو بنویس، سطر خالی لازم نیست. این می‌تونه به عنوان یه استاندارد توی پاراگراف‌بندی محسوب بشه.

من به این پست از 100 نمره، 95 می‌دم. پنج نمره به این خاطر کسر شد که اون نکته که گفتم رو رعایت نکرده بودی.

نقل قول:
پست شماره 25، brad pitt عزیز:
راستی الان که دامبلدور مرده کی می خواد به دیگران محل قرارگاهو نشون بده ؟مگه فقط یه رازدارنمی تونه این کارو انجام بده؟
البته به نظر من یا ممکنه دیگه محفلی در کار نباشه یا اگرم باشه مک گونگال رازدارش باشه.

خوب دوست من، شما که هیچی نگفتید در واقع! درباره اون که دامبلدور محل قرارگاهو به کسی نشون بده چیزی نگفتی. اصلا پستت کاملا مبهم بود به نظر من! باید خیلی بیشتر توضیح می‌دادی که اصلا منظورت چیه. یکی از ویژگی‌های پست خوب اینه که واضح و روشن باشه. از زدن پست‌های مبهم به شدت پرهیز کنید لطفاً.

من به این پست از 100 نمره، 10 می‌دم!امیدوارم که خیلی بالاتر از این بره سطح پست‌هاتون.

اما پست شماره 27، پیتر پتیگرو عزیز (ورژن جدیدشون البته)!
به نظر من این پست، بسیار خوب بود. خیلی خوب نظرشو گفته بود و قشنگ توضیح داده بود. پاراگراف بندی تقریباً خوب و پرهیز از زیاده‌گویی یا کم‌گویی، از ویژگی‌های پست ایشون بود که قابل تقدیره.

من به این پست از 100 نمره، 95 می‌دم! 5 نمره به این خاطر کسر شد که در مورد نظر دیگران هیچی گفته نشده بود.

نقل قول:
پست شماره 31، پیتر پتیگرو (ورژن قدیمی!)
دقت کردین سوالی که رولینگ تو سایتش تو قسمت FAQ گذاشته مربوط به همین موضوع می شه؟ یعنی باید اتفاق جالبی بیفته که این سوال رو واسه FAQ POLL مطرح کرده.

پیتر جان، شما اگه توضیحات بیشتری راجع به اون بخش از سایت رولینگ می‌دادید خیلی عالی بود. چون موضوع جدیدی بود و تاپیک از یکنواختی در میومد. این که صرفا اشاره کنید به موضوع اصلا خوب نیست.

من به این پست از 100 نمره، می‌دم 40! همین 40 نمره رو هم به خاطر این دادم که موضوع جالبی مطرح شده بود! وگرنه پاکش کرده بودم پستو!

تاپیک بجث کلی در مورد R.A.B. این شخص کیست؟ چه بلایی به سرش آمده؟:

این تاپیک در واقع ترکیبی از سه تاپیک نسبتاً غیر فعال بود که در هم ادغامشون کردم، شاید فعال شه که خوشبختانه این چند روزه خوب فعال بوده.

پست شماره‌ی 67، ناتالی مک دونالد عزیز
بله، این پست هم پست بسیار خوبی بود! ارائه‌ی بسیار خوب نظر خودش همراه با آوردن دلیل و مدرک به علاوه‌ی پاراگراف‌بندی مناسب از ویژگی‌های تحسین‌برانگیز این پست هستن. امیدوارم شاهد فعالیت بیشتر ایشون در تالار اسرار باشیم.

من به این پست از 100 نمره، 95 می‌دم. پنج نمره به همون دلایل 95های قبلی کسر شد! حالا بعدا درموردش توضیح می‌دم.

نقل قول:
پست شماره‌ی 68، دنی کوپریک:
این دفعه سنت شکنی کردم و با بلیز عزیز موفقم.البته باید بگم که من عقیده دارم اون به هیج وجه نمرده و اگر دامبلدور مرده باشه باید این یارو یک جایی به یک دردی بخوره.درضمن ممکنه، و باز هم می گم ممکنه این فرد همون اسنیپ خودمون باشه.اینا تا دلت بخواد لقب و اسم دارن.در ضمن اسنیپ هم به لرد سیاه خیلی نزدیکه.

خوب دوست من! اگه ناراحت نمی‌شی باید بگم پستت یه کمی بی‌سر و ته بود!! فقط یه سری نکات مبهم اشاره کرده بودی و هیچ توضیح خاصی درباره‌ش نداده بودی. این طوری به هیچ دردی نمی‌خوره!
خوب می‌گی اون نمرده، به نظرت چرا نمرده؟ اگه نمرده پس چرا تا الان خودشو نشون نداده؟ با توجه به این که توی نامه هم نوشته من مردم.
بعدش گفتی یه جایی بدرد بخوره، ولی نگفتی کجا مثلاً؟
بعدم اینکه گفتی ممکنه اسنیپ باشه ولی بازم هیچ دلیل یا توضیحی ارائه ندادی.

مبهم نوشتن هیچ دردی رو دوا نمی‌کنه دوست عزیز من! امیدوارم از این به بعد فعالیت شما بهتر بشه.

من به این پست از 100 نمره، 30 می‌دم!

پست شماره‌ی 70، مونتاگ گرامی
در اینجا شما سه سوال خوب مطرح کردی، ولی به هیچ کدومش نپرداختی! یکی از اشکالاتی که بعدضی از دوستان دارن اینه که مثلا میان یه تاپیک می‌زنن، بعدش بدون هیچ توضیح اضافه و اینکه نظر خودشون بگن، میگن نظر بدین!! این غلطه! شما نباید منتظر دیگران باشین که بحثی رو شروع کنن. شما اول خودتون یه مطلبی رو بیان می‌کنید، نظرتونو در موردش می‌گید، بعد بقیه هم میان نظر می‌دن. الان این سه سوالم دقیقا وضعیتش همینه. یعنی خودت هیچی راجع بهش نگفتی.

من به این پست از 100 نمره، 40 می‌دم! همین 40 نمره هم به خاطر این دادم که سه سوالی که مطرح کردی خیلی خوب بود.

نقل قول:
پست شماره‌ی 71، پروفسور وکتور
به نظر من r.b.a یه علامت برای یه شخصه، نه مستعار یه اسم، منظورم اینه که اون می تونه گول زننده باشه، و نشانه ی اسم چند نفر باشه، حتمن نمی شه گفت که این یه نفره، این هم نظر من.

دوست من، نظر شما تکراری نبود، ولی مثل خیلی از دوستان، هیچ توضیحی نداشت! این پست شما پریروز زده شده! من تاپیک نقد و بررسی رو خیلی قبلش زده بودم. حداقل اونو می‌خوندید توش به چندین نفر تذکر داده بودم که کوتاه نویسی و توضیح ندادن به درد نمی‌خوره! رعایت کنید دیگه! الان اینی که گفتید، اسم چند نفره، خوب این چند نفر مثلا کیا هستن؟ مربوط به چه زمانی می‌شن؟ چیکاره هستن اصلا؟ اینا رو هم باید بگی.

من به این پست از 100 نمره، 40 می‌دم! به خاطر نظر جدیدی که مطرح کردی.

اما پست شماره‌ی 72 به علاوه‌ی پست شماره‌ی 74، بازم مونتاگ عزیز

این دو پست از عالی‌ترین پست‌هایی بودن که بعد از مدتها زده شده! نمی‌گم هیچ پستی زده نشده، چون دوستان دیگه هم هستن که خوب فعالیت می‌کنن، اما این پستا واقعا نظر منو جلب کردن.

فقط دو نکته رو به مونتاگ عزیز متذکر بشم؛
یکی اینکه کتابی ننوسید لطفاً. بعضی از دوستانو می‌بینم که با لحن کتابی می‌نویسن که زیاد جالب نیست.
دوم اینکه اون آخر پست 72 که گفتی ببخشید که طولانی شد! بزنم واسه همین حرفت 40 نمره ازت کم کنم؟ آخه من اینجا دارم داد و فریاد می‌کنم که کوتاه ننویسین اون وقت شما می‌گی ببخشید کوتاه شد؟!!
بعد آخر پستتم اون شکلکا رو نزن!

من به هر دو پست از 100 نمره، 100 می‌دم! به خاطر کار روی نظر پروفسور وکتور، و بیان بسیار عالی هر دو نظریه.

خوب فعلا بسه!! خسته شدم دیگه! یه کمی هم وقت بدم شما بخونید! دو ساعت تمام روی این نقدا وقت گذاشتم! فکر نکنید همین‌طوری سرسری یه چیزی می‌گم! کل پستا رو به دقت خوندم و نقد کردم. دوستان گرامی خواهشا بخونید و اگر نظری هم دارید ارائه بدید، خوشحال می‌شم نظر دیگران رو هم بخونم.
آهان تا یادم نرفته، اون توضیحی که قرار بود بدم! اون عزیزانی که 95 گرفتن، نمره‌شونو ماکزیمم حساب کنن! من به این نتیجه رسیدم که اون تاپیکا شرایطشون بدتر از اونه که بشه به صورت متمرکز و مشخص بحث کرد. هر کی میاد یه چیزی می‌گه می‌ره دیگه! آدم مگه می‌تونه نظر چند نفرو بخونه؟! به همین خاطر اون دوستان هم ماکزیمم نمره گرفتن و من هم بابت فعالیت مثبتشون ازشون کمال تشکر و قدردانی رو دارم.
اینم جلسه سوم کلاس آموزشی! موفق باشید.

پی‌نوشتی بس تهدیدآمیز: هر کی این نقدایی که من دو ساعت روشون وقت گذاشتم رو نخونه، می‌زنم همه‌ی پستاشو توی تالار اسرار پاک می‌کنم!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.