هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اگه مي رفتيد هاگوارتز و وقتي مي رسيديد مي گفتن اشتباه شده و بايد برگرديد چيكار مي كرديد؟
پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲

گریفیندور

آلیشیا اسپینت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۷ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۵:۳۱:۳۱ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
از جایی که هیچکس نمیتونه تصورش کنه:)
گروه:
گریفیندور
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 86
آفلاین
از نظر من همچین چیزی امکان نداشت اصلا و ابدا
اگر من اشتباهی فرستاده شده بودم به هاگوارتز یعنی یک مشنگ بودم و اصلا یک رگ جادوگری نداشتم توی بدنم و تا جایی که من میدونم هاگوارتز از دید مشنگ ها کاملا پنهانه و همینطور بین سکوی 9 و 10 فقط جادوگرا میتونستن رد بشن و سوار قطار بشن پس با این حال با کله فقط به دیوار برخورد میکردیم

تصویر کوچک شده

پاسخ به: اگه مي رفتيد هاگوارتز و وقتي مي رسيديد مي گفتن اشتباه شده و بايد برگرديد چيكار مي كرديد؟
پیام زده شده در: ۹:۴۹ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

الستور مودی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۶ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۱۶ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷
از وزارت خونه یا هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 19
آفلاین
شده خودمو بکشم کاری می کردم منو راه بدن.

الستور همیشه چشمش به شماست

پیام زده شده در: ۴:۴۱ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین

نقل قول:
منظور اینکه حتی در بدترین حالت هم باید تلاش کرد و اینکه وقتی کسی هاگوارتز و دنیای جادوگران رو ببینه معلومه دیگه نمیتونه توی دنیای مشنگ ها زندگی کنه. کسی که بهشت رو ببینه زندگی عادی روی زمین براش جهنمه. بنابراین بنظر من حتی اگه همه آدم های محیط اطرافتون و همه محیط هم بر علیهتون باشه و انگشت نما و تحقیر بشید و به معنای واقعی کلمه توی جهنم باشید هم نباید دست از جنگیدن برداشت چون حتما شما هم مثل من نمونه هاشو دیدید یا شنیدید که میشه پیروز شد در هر صورت.

من یادمه وزارتخونه ذهن ماگل هایی که جادو و از این چیزا رو دیده بودن رو پاک میکردن که دیگه این چیزا رو به خاطر نیارن. مثالش عمه مارچ دادلی که بادکنک شده بود!
شما هم خیلی بخوای کَنه بازی در بیاری، دوتا از همون طلسما بهت میزنن + یه طلسم بیهوشی و تو کینگزکراس آزادسازیت میکنن!

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۳:۲۴ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
این سوال خیلی جالبیه که میتونه یکی از سوژه های ناب ایفای نقش باشه منتها پرسیدنش در انجمنی که قراره بحث های هری پاتری جدی در اون انجام بشه جالب بنظر نمیاد ولی چون باز هم تا حدودی جای بحث کردن داره قفل یا پاکش نمیکنم.

اگه من توی همچین موقعیتی قرار میگرفتم، اوووم حتما خودمون توی موقعیت هایی شبیه این قرار گرفتیم من هم به هاگوارتز نرفتم ولی جایی رفتم که همچین سوالی رو در ذهن برام تداعی میکنه و جوری باهام برخورد کردن که همچین حسی برام تداعی شد، یادمه برخوردم این بود که با مدیر اونجا جر و بحث کردم و گیر دادم و هر چند بودن در اون محیط بینهایت رو اعصابم بود و کلی ماجرای دیگه م تو زندگیم بود ولی با همه اون تفاصیل جوری تلاش کردم که در نهایت اونجا موندم.

منظور اینکه حتی در بدترین حالت هم باید تلاش کرد و اینکه وقتی کسی هاگوارتز و دنیای جادوگران رو ببینه معلومه دیگه نمیتونه توی دنیای مشنگ ها زندگی کنه. کسی که بهشت رو ببینه زندگی عادی روی زمین براش جهنمه. بنابراین بنظر من حتی اگه همه آدم های محیط اطرافتون و همه محیط هم بر علیهتون باشه و انگشت نما و تحقیر بشید و به معنای واقعی کلمه توی جهنم باشید هم نباید دست از جنگیدن برداشت چون حتما شما هم مثل من نمونه هاشو دیدید یا شنیدید که میشه پیروز شد در هر صورت.

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳

سیسرون هارکیس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۱۵ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 96
آفلاین
یه لبخند عریض بر لب می نهادم و بعدش یهو بروسلی وارد می شود رو همه زنده می دیدن.بعدشم هویت تک تکشون رو زیر سوال برده و با توجه به قانون نسبیت مجازی و توهمی بودن همشون رو اثبات می کردم.

وقتی که می بری نیاز به توضیح دادن نداری ولی وقتی می بازی چیزی واسه توضیح دادن نداری

ارزشیوانوانئه

تصویر کوچک شده

{سرهنگ دوم ساواج}

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
می‌رفتم دورمشترانگ چون به خونمون نزدیک تره.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳

مالی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۵ جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۶ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
به زور اونجا می موندم.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
در اینکه یه معذرت خواهی به اضافه پرداخت کلیه خسارات مادی و معنوی به خاطر این فضاحت بهم بدهکارن که هیچ شکی نیست ولی خب حالا مگه چی شده؟اینجا نه یه جای دیگه دنیا که به آخر نرسیده.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳

آناستازیا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۴ شنبه ۵ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۳:۰۵:۵۶ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 74
آفلاین
مسخره کرده ما رو ؟؟ هر کی گفته مادرشو به عزاش میشوندم !!
درسته بعدش همه چی نابود میشه ولی کاملا ارزششو داره اونها که به هر حال رام نمیدادن لااقل دلمون خنک میشه...

علف هرزه چیست ؟ گیاهی است که هنوز فوایدش کشف نشده است .
(( امرسون ))

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳

پنه لوپه كليرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۱ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴
از یه جایی همین دور و برا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
من یا اونی که این حرف رو زده زنده به گور می کردم تا صداش در نیاد یا به عنوان دستیار فیلچ یا هاگرید در هاگوارتز مشغول به کار میشدم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.