هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جادوگر سال
پیام زده شده در: ۸:۴۸ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۵ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۳۰ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
دامبلدور!!!

پیام زده شده در: ۸:۴۷ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۵ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۳۰ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دامبلىور ! فقء\لاىىووزظ\\\دجححخخههععغففققثثصصض

پیام زده شده در: ۰:۰۴ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
خوب بنده با بررسی های دقیق به این نتیجه رسیدم که کسی بهتر از سرژ نیست چرا چون که تو این چند وقت فعالیت مفیدش کاملا معلوم و مشهود بود..و تقریبا همه جا فعالیت کرده و واقعا لایق این مقام می باشه

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۴

حسام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵
از امیرکبیر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
رای من پرسیی ویزلی به خاطر اینکه هم فعاله هم در همه موضوع شرکت میکنه هم تاپیک های خوب میزنه هم مسابقه برگزار می کنه و هم ....... به نظر من کارش درسته درسته

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ما اعضایه زیادی رو داریم که همشون لیاقت داشتن این نشان رو دارن و واقعا انتخاب کردن برای من از بینشون سخته.من دوست دارم رایرم رو به کسی بدم که از هر نظر شایسته باشه.اما واقعا کمتر کسی رو داریم که همه شرایط رو برای این مقام داشته باشه .
کسایی رو داریم که عالی مینویسن اما بخاطر مشکلاتی که دارن کمتر تو سایت میان و یا کسایی رو داریم که زیاد مینوین و در کل میشه گفت فعالن اما عالی نیستن.من تو این یه ساله که ایتجا هستم با افراد زیادی آشناشدم ولی قبل از همه اونها به کسی برخوردم که همیشه موقعی که من بودم اونم بود.در واقع از فعالترینها به حساب میاد.خوب مینویسه و میشه گفت مسئولیت پذیره.
من دوست دارم رای رو به آلبوس دامبلدور بدم کسی که مدیریت هاوارتز و سایر انجمنها رو برعهده داشت و بنظرم عالی کار کرد.هم از نظر نظارت و هم از نظر برخورد بنظرم کسیه که لایق این رای هست.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۴

نارسیسا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۰ جمعه ۳ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۵ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 100
آفلاین
انتخاب من ریموس لوپین

تنها توضیحی که میتونم برای انتخابم بنویسم اینه که " ریموس لوپین برای جادوگر ماه یا سال بودن، شاید تنها فرد شایسته نباشه؛ امّا یکی از بهترین اونهاست ! "

این نیز بگذرد !

پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
خوب می گفتی بیشتر توضیح بده من اصلا از این کلمه خوشم نمیاد : مردوددددددددددددددد
دایی ماندانگاس رای من چون تنها ناظری هست که به طور منظم به تمام تاپیک هایی که مربوط به اونه سر میزنه و کارش 100 درصد درسته

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

سرژ تانکیان!
پیام زده شده در: ۲:۰۲ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

ریموس  لوپین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۳ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
خب...اگه بخوام بگم جادوگر سال کیه، قبلش باید به توضیحات مسئول انتخابات دقت کنم!

نقل قول:
به تاپيك انتخاب جادوگر سال خوش آمديد . اميدواريم لحظات خوبي در اين تاپيك داشته باشيد

مرسی عزیزم!

نقل قول:
يك پست در اين تاپيك بزنيد و شناسه فرد مورد نظر خود را بنويسيد

چشم عزیزم!

نقل قول:
از امروز (9 اسفند) تا 19 اسفند ميتوانيد در اين تاپيك پست بزنيد.و ساعت 24 شب 19 اسفند تاپيك قفل ميشه و بعد نظر سنجي در اين تاپيك قرار ميگيره كه شما تا يك هفته فرصت شركت در نظر سنجي و راي دادن به آن را داريد.(تاپيك قفل شد تعداد آرا هر فرد را شمرده و بعد چند نفر با بالاترين راي را وارد نظر سنجي ميكنيم تا با راي ها شما يك نفر انتخاب شود)

هرچی تو بگی عزیزم!

نقل قول:
درست است كه اين دوره از ترين ها به جاي ترين هاي ماه ،ترين هاي سال است ولي همانطور كه ميدانيم معدود كاربرهايي هستند كه از اسفند پارسال تا امسال پيوسته فعال باشند.ترين هاي سال به ظاهر به معني يك سال است ولي منظور ما از سال ، مدت زمان طولاني هست ، چه 4 ماه و چه يك سال.افرادي كه در اين دوره ترين ها ، بيشترين راي را مي آورند رنكهاي ترين «سال» روي آنها قرار ميگيرد و دو ماه بعد ، ترين ماه طبق روال عادي خود برگذار ميشود

چهارماه و یکسال نداره که فدات شم! تو از ثانیه اول که اومدی تو این سایت شاهکار بودی! نفس!!

نقل قول:
1-حد اقل 2 خط دليل متفاوت براي انتخاب شخص مورد نظر خود ذكر كنيد، مثلا نگوييد شناسه ايكس و بعد دو خط فقط بنويسيد كه خوبه عاليه خوبه عاليه خوبه...اگر دليل شما كافي نباشه راي شما مردود اعلام ميشه(من و ققنوس عزيز تك تك راي هارو بررسي ميكنيم )

باشه عزیزم حالا چرا میزنی

معیار من فعالیت دائم و مستمر در سایت و پیگیری پیوسته وضعیت اون در انواع موقعیتها از سوی آقای تانکیان بوده و ایشون رو از خیلیا در حال حاضر شایسته تر برای داشتن این عنوان میدونم. لازمه این مسئله رو هم عنوان کنم که چنانچه پیگیری های مصرانه ی ایشون نبود همین انتخابات ترینها هم برگزار نمی شد!

تورو خدا منم حساب کنین منم تو رای گیری راه بدین تورو خدااااا

نقل قول:
-فقط يك نفر را معرفي كنيد

فقط یک نفرو گفتم عزیز دلم

نقل قول:
-خودتون رو معرفي نكنيد

تا تو هستی من هیچی نیستم که حتی بخوام معرفی بشم زندگی من

نقل قول:
-چون دوست شما(يا مثلا مدير و وب مستر) به ايكس راي داد شما هم چون دوستتون بهش راي داد به او راي ندهيد

من اینجوریم عزیزم؟ واقعا فکر می کنی من بخاطر اون مسئله ی ایکس!! به تو رای دادم عشق من؟

نقل قول:
-سعي كنيد فردي رو انتخاب كنيد كه شايسته اين رنك باشه (چون يكي از مشكلات اين گونه راي گيري ها اين است كه بجاي فرد شايسته ، فرد محبوب انتخاب ميشود ) پس بخاطر اينكه فلاني پسر خاله شما هست به او راي ندهيد لطفا!!

تو شایسته ی داشتن این رنک نیستی عمرم...تو شایسته ی داشتن همه ی دنیایی! بعدشم...تو که پسر خاله ی من نیستی!

نقل قول:
كسي رو معرفي كنيد كه مدت زمان طولاني(از چهارماه گرفته تا يك سال) در زمينه همون ترين فعال باشد. مثلا كاربر ايكس دو روز از عضويتش گزشته باشه و فعال شده باشه ، مشخص نيست كه آيا اين كاربر ميتونه حد اقل سه ماه دوام بياره يا نه(شايد همين دو روز رو انرژي داشت ).پس شخصي رو انتخاب كنيد كه تثبيت شده باشد.لپ كلام: به فرد شايسته راي دهيد

شایسته ی من شاهکار من مستمر من همه میدونن تو چقدر اینجا فعال بودی و هستی و خواهی بود

نقل قول:
موفق باشید

فدات بشم الهی! دورت بگردم! الهی که درد و بلات بخوره تو سر من!! به فکر موفقیت منم هستی:bigkiss: :bigkiss:

اوکی! توجه کردم! در سلامت عقل و با توجه به عوامل موجود داخلی و خارجی من به سرژ تانکیان رای میدم!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۴

آيت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۰ دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳
از هر كجا هرميون باشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
من پروفسور كوييرل رو انتخاب مي كنم. چون تنها كسي بوده كه منو با اين سايت واقعا عالي!!! آشنا كرده.در همين جا از ايشون بسيار تشكر مي كنم و بايد بگم كه اگه خداي نكرده روزي پروفسور كوييرل از اين سايت بره من هم مي رم.

طراح سوال مسابقه ي شماره 8 هري پاتر در سايت
نفر اول مسابقه ي شماره ي 8 هري پاتر و اخذ آرم خد

پیام زده شده در: ۰:۱۱ شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۶ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به نظره من بهترین جادوگر سال فقط آلبوس دامبلدوره

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.