هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خبر گذاری کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۱:۵۸ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

پست های سوزان بونز و هرمیون گرنجر پاک شدند ؛ توجه کنید برای خبرنگار شدن کوییدیچ نیاز به عضویت در جایی نیست ، هر کسی میتونه پست بزنه در اینجا و خبرگذاری کنه در مورد هر کدوم از مسابقات لیگ برتر کشورها ، لیگ سوم ، کوییدیچ کتاب و یا از تخیل خودش برای نوشتن استفاده کنه ! پس نیازی برای عضویت در جایی نیست و از طرف من تائید نمیشه !

توجه : تاپیک خبرگذاری کوییدیچ با این تاپیک ادغام شد !

موفق باشید

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۳۰ ۱۳:۱۱:۳۳

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۷

نیلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸
از عکاسی کریوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
در راستای مسابقه بین دو تیم پاورداس و گرین فایر,خبر نگار ما با سفینه ی فضایی مجهزش راهی ورزشگاه فضایی عظیم و باشکوه نپتون گردید.اما به دلیل فاجعه ای که برایش اتفاق افتاد,هرگز نتوانست به ورزشگاه برسد.ابتدا به مصاحبه ی کوتاه او که در راه با یک موجود فضایی انجام داده, توجه فرمایی:
خبر نگار: سلام
فضایی: سلام دوست من! سلام بو!سلام باکتری!
خبر نگار: وا! می تونم بپرسم از کجا می آیید؟
فضایی: از دور دست,از جایی که هیچ کس در آن تنها نیست,جایی که زیبا,جادار,مطوئنه!
خبرنگار: برای چی به ابن جا اومدید؟
فضایی: برای بهره مندبی از هزاران جایزه ی بانک گرینگوتز فقط تا پایان این ماه فرصت دارید!
خبر نگار: عجب!بخشید,عذر می خوام شما حالتون خوبه؟
فضایی: از کی تا حالا؟ خوش نیست انگار حالت, جبران می شه خسارت!
خبر نگار: خب دیگه, من باید تا قبل از مسابقه خودمو به ورزشگاه برسونم.با اجازه ی عالی!
فضایی:کجا؟حمـــــــــــیــــــــــــــد!
خبر نگار: این چبه از پس سرتون داره میاد بیرون؟
فضایی: یک بار امتحان کافیه.
خبر نگار: لطف عالی منفجر!...نــــــــــــــــــــــه
فضایی: با ما تماس بگیرید:09350000000
این مکالمه را به سختی توانستیم از جعبه ی سیاه خبر نگار فداکارمون استخراج کنیم اونم بعد از کلی ترجمه و همانند سازی.برای شادی روح ایشون جمیعا
در پایان جایز می دونم سوال مسابقه ی این هفته رو براتون بخونم همراه با جایزه ی ویژه ی دور هاگوارتز با آذرخش )
اعداد 47 و 3600 شما را یاد چه چیزی می اندازد؟
الف)سن فعلی خبر نگار ما _ ارتفاع ورزشگاه فضایی نپتون از سطح دریا
2)سال تاسیس هاگوارتز _ ثانیه های موجود در یک ساعت
ج)عدد اول _ مجذوز کامل
5)بله _ چه ربطی داشت؟
با تشکر
خبر نگار وبژه ی خبر نامه ی کوییدیچ با همکاری شادروان مفقودالقلی

ویرایش شده توسط دنیس کریوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۵ ۱۶:۳۱:۳۰

آماده باشید که الآن عکسو می گیرما!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
کیک و ساندیس گرووون شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و امروز خبری از خبرگزاری کوییدیچ به گوش ما رسید خبری هولناک در مورد سری مسابقات دوستانه . از این رو مصاحباتی با معترضان و مسئولان داریم .متن این مصاحبه را در ادامه ی مطلب بخوانید !

سلام خانم کوچولوو:

_من کوچولو نیستم !

خوب خوشکل خانم می شه بهمون بگی چی شد که اومدی تا این سری از مسابقات رو ببینی ؟ اصلا چرا الان تو نیستی و در حال دیدن مسابقه نیستی ؟{این طراح سوال انشاش خوب نبود دو تا نیستی اورد تو جمله }

_بابام زورم کرد بیام اون توی سازمان ورزش های جادوویی کار می کنه گفت اگر نیام جیمز پاتر حقوقشو کم می کنه! در ضمن هر احمقی می دونه که الان مسابقات برگزار نشده.!تو چرا نمی دونی؟

ببخشید خانم شما چند سالتونه؟

_3سال و نیم !

میگم چه از جملات زیبایی استفاده می کنید

_حوصله مصاحبه با تو رو ندارم

ا..بچه کجا رفت؟

همچنین این مصاحبه اظهارات اقای جیمز پاتر را که نشان می داد تمام مردم دنیای جادووگری از جمله بچه ها عاشق نحوه ی برنامه ریزی وی هستند رد می کند!
مصاحبه ی دیگری با یکی دیگر از هموطنانمان!

سلام پدر جان خوبید شما؟

_پسرم سعی کن توی زندگیت حال کسی رو نپرسی تا نزنه توی حالت و بگه حالم بده ...حالم بده...عشقم رفته نیوومده نه سر زده نه در زده..نه کسی جاشو بلده ....دوپس دوپس دوپس

ا....پدر جان مجله اسلامی است می شه لطف کنید و رئایت کنید

_جمعیت همه صلوات

خوب پدر جان نظر شما در مورد سری مسابقات کوییدیچ چیه ؟

_خیلی باحاله !!جیمز پاتر واقعا دستش طلاست اوه نمی دونید این پسرش چقدر خوب بازی می کنه تدی رو ندیدی هم به تکالیف انشا می رسه{} هم به کوییدیچ نمی دونید چه با استعداد .

خوب کافیه پدر جان شما حرف اخری دارید با طرفداران مجله بفرمایید بزنید :

_خیلی خوبه که نوه ی ادم {جیمز پاتر} بره توی کوییدیچ داور بشه خیلی خوبه ..!! سعی کنید شما هم یک رابطه ای با این افراد مهم {نوه ی من } داشته باشید

و همین طور که می بینید مردم معترضانه پشت در ورزشگاه جمع شدند و شعار می دهند :

ساندیس گرون شد .! ساندیس گرون شد

ریشه ی این شعار از انجایی است که جیمز پاتر گفته بود ما از مردم پول بیلیت نمی گیریم در حقیقت پول کیک و ساندیس هایی را می دهند که می خورند!

در حال حاضر باز یکنسل شده است و مردم در پشت در ورزشگاه معترضانه فریاد می کشد :

وای بحالت جیمز پاتر ،اگر ساندیس ارزون نشه

ویرایش شده توسط هرميون گرنجر در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۴ ۱۵:۰۳:۳۱

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
و اما جدید ترین تصاویر از تیم هیپولوس :

در این تصویر ویولت بولدر و هرمیون گرنجر حدود دوسال پیش در پیروزی مقابل تیم کنیدون کنار هم هستند !

تصویر کوچک شده

در تصویر زیر عکس هرمیون گرجر رو مشاهده می کنید که دوربین عکاسی اقای کالین کریوی به دلیل مشکلاتی اون رو سیاه سفید انداخته
تصویر کوچک شده

و تصویر زیر که پیروزی تیم هیپولس رو نشون می ده
تصویر کوچک شده

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
مسابقات دوستانه در راه است

چندی پیش جیمز پاتر مسئول مسابقات دوستانه ی کوییدیچ دو تیم را به مجله ی معتبر کوییدیچ { } معرفی کرد این دو تیم شامل : هدنور و تیم پیروز گیرین فایر می شن که البته هردو در مقابل هیپولس سوسک هم نیستند
از پشت اشاره می کنند که بگم از تیم خودت طرفداری نکن

خوب دلشوره وجود همه ی مارا فرا گرفته است !

تیم برنده کدام تیم خواهد بود؟

ایا تیم دیگری هم به این مسابقات وارد می شود؟

سرانجام جام متعلق به چه کسی خواهد بود؟

روز مسابقه از هرکسی که 60000 گالیون برای دیدن مسابقه بده و بیاد تقدیر میشه و یک ساندیس و کیک به او تعلق می گیرد {}

مسئول بیلیت ها در مقابل اعتراضات فجیه طرفداران این بازی مهیج این چنین گفت : دوستان باور کنین 60000 گالیون گرون نیست شما پول ساندیس و کیکتان را می دهید!

هرمیون گرنجر خبرگزاری کوییدیچ!شبکه ی 3 سیما .ا..چیزه..ببخشید صفحه ی 32 مجله ی معتبر کوییدیچ

پ.ن : بزودی اولین تصاویر مانکنی از اعضای این دو تیم را تقدیم می کنم .! به شرطی که پول چاپش رو خودتون بدید چون عکس ها رنگی است و سردبیر این مجله اقای ویزلی هیچ مسئولیتی رو در این راسته نمی پزیرند

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
چند روز پیش تصاویری از تیم هلپیوس به دست ما رسید تصاویر را در زیر به نمایش می گزاریم

ابتدا تصویری که به طور ناگهانی از خانم گرنجر و ویولت بولدر گرفته شده است :
تصویر کوچک شده

سپس عکس زیر از الفرد بلک است که برا ی مدل موی جدیدی که در مسابقات قراره بزنه به عنوان نمونه ازش گرفته شده است !

تصویر کوچک شده

و اکنون اخرین تصویر که هنگام برنامه ریزی در چمنزار نزدیک ورزشگاه گرفته شده :توجه : در این زمان ویولت بولدر در حالن نوشتن تکالیف پرفسور اسنیپ بوده است !

تصویر کوچک شده

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
خبر گذاری کوییدیچ:

سلام به بینندگان عزیز. امروز برنامه ی متفاوتی داریم. من امروز به خانه ی خانم لیلی اوانز آمده ام تا سوالاتی رو از ایشون بپرسم. از خانم سینیسترا و آقای پرسی ویزلی نیز دعوت کرده ایم تا به خانه ی خانم لیلی بیان.

نوربرتا خانم لیلی این طور که من فهمیده ام شما در کمیته ی انضباطی شرکت کردید و گفتید که *متأسفانه در ارتباط با ریش سفیدان، ما اطلاع کاملاً موثق داریم که پستهای این تیم تماماً توسط یک فرد زده شده و این فرد حتی عضو بازیکنان این تیم هم نیست.* آیا به نظر شما این درست نیست که یک دست صدا ندارد و همیشه می گویند اگر تعداد بیشتر باشد نظر ها بهتر و در نتیجه پست های بهتری زده می شه؟ پس در نتیجه اگر حرف شما حقیقت داشته باشد این یک امتیاز برای شما هست. چه جوابی دارین؟

لیلی اوانز نه هرگز این درست نیست. من این حرف را زده ام اما نه به این معنا که این به نفع ماست. به نظر من یک نفر که بسیار عالی می نویسه می تونه از چندین نفر برنده بشه. (از این به بعد ستاره های بنفش سخن نوربرتا و علامت پول سبز سخن پرسی و علامت مربع قرمز رنگ سخن لیلی و آندرلاین آبی سخن سینیسترا هستش)

* پس یعنی این پست های زیبای چیورونی ها زشته؟

# نه هرگز. و سرش را پایین می اندازد و پاسخی ندارد.

* خانم لیلی از این بحث می گذریم اما شما سخن دیگری نیز گفته اید. شما گفته اید: *به کاپیتان ریش سفیدان تبریک میگم؛ نه به خاطر بردشون بلکه به خاطر بازی جوانمردانه (!) ای که ارائه کردن* آیا معنای این حرف این نیست که آن ها ناجوانمردانه برنده شده اند و اصلا برنده محسوب نمی شوند؟

# درسته اونا ناجوانمردانه بازی کردن و ناجوانمردانه برنده شدن. اونا از نظر ما برنده نیستن شاید از نظر داور برنده باشند که حتما هم هست.

* (این حرف رو لیلی زده اما در این برنامه مثلا سینیسترا زده) ممنونم خانم لیلی وحالا خانم سینیسترا آیا معنای این حرف که گفته شده: 1-کاپیتان ریش سفیدان شجاعت به خرج بده و برای حفظ آبروی اون شخص ضمن اعتراف به تقلبی که مرتکب شدند بازی رو واگذار کنه. آیا این حرف پر از توهین و تهدید و تهقیر تیم مقابل نیست؟

@ درسته ولی واقعیته. گفتن واقعیت از بهترین سخن هاست. هنوزم روی حرفم هستم اما مثل اینکه مشخص شد که این شخص کی بوده.

* این طور که من می دونم شما این توهین رو به کاراگاه معروف و سرشناس جامعه ی جادوگری آقای الستور مودی زده اید. درسته و چرا؟

$ ببخشید که من جواب می دم. ولی جواب این حرف کاملا مشخصه. اونا می خواستن اینو تقصیر یک نفر بندازن و چون دیدن که الستور نوشته هاش زیبا هستش اومدن این حرفو به اون زدن. حسودیشون می شه.

# خجالت بکش پرسی.

$ یکی باید اینو به تو بگه.

@ پرسی مواظب حرف زدنت باش...
( و ناگهان هر سه به طرف یکدیگر حمله ور می شوند )

خـــــش ... خــــــــش ... خــــــــش

ببخشید بینندگان عزیز ... خــــــــش ... مثل اینکه دوربین مجروح ... خــــــــش ... شده. فردا دوباره با پرسی ویزلی و الستور مودی ... خـــــــــش ... مصاحبه می شه. حتما بیننده ی برنامه ی بعدی ما ... خــــــــــش ... باشید. این برنامه که به هم ریخت تا فردا.

نوربرتا هستم یکی از اصلی ترین خبرنگاران ... خــــــــش ... خبرگذاری کوییدیچ.

خدانگهدار

باید بگم هر چیزی در این پست زده شده فقط از روی شوخی بوده. پس کسی این پستو جدی نگیره و ناراحت نشه از حرفایی که در این جا زده شده. به طور کلی من در همه ی پست هام به شوخی انتقاد و یا تعریف می کنم نه از روی جدیت و واقعیت.

ویرایش شده توسط نوربرتا در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۵ ۱۵:۰۱:۱۰

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
خبر گذاری کوییدیچ:

با سلام خدمت بینندگان عزیز. امروز می خوام گزارشی در مورد مسابقه بین تیم های پالمری دراگونز و هدنور رو به اطلاع شما برسانم.
در شروع بازی پالمری ها به شدت حالشون بد هستش زیرا در روز قبل غذایشان مناسب نبوده است و هدنوری ها نیز آشفته هستند. گل های این دیدار بسیار زیبا و دیدنی بوده و مورد توجه همگان قرار گرفته بود. در این بازی بعد از کلی گل خوردن و گل زدن بالاخره اتفاقی جذاب می افته. همین طور که در تصویر تلویزیون ها تون هم می بینید جینورا ویزلی معروف به جینی ویزلی از تیم هدنور ، دارای هزار تا برادر و یک پدر و یک مادر و تنها فرزند دختر خانواده ی ویزلی ها در اولین مرحله بازدارنده ی گابریل رو رد می کنه و در دومین مرحله کنترل خودشو از دست می ده و بامبی با بازدارنده ی بارتی برخورد می کند و دستش می شکند و به شدت خونریزی می کند. اتفاق عجیب اینجاست که در این ورزشگاه معلق جینی بر روی زمین می افتد و در هوا معلق نمی ماند کسی می داند چرا؟ خیر هیچ کس نمی داند.
خانم جینورا ویزلی معروف به جینی ویزلی رو به چادر معالجات می برن. به هوش نمیاد و از شرکت در ادامه ی بازی محروم می شود. در ادامه باید اضافه کنم که ایشون در پایان بازی در زمین حضور پیدا می کند و با بقیه ی تیم به چشن و پایکوبی می پردازد. اما در ادامه نباید این نکته رو رد کنیم که برنده ی این مسابقه پالمری دراگونز با اختلاف دو امتیاز تیم هدنور رو شکست می ده. با شنیدن این حرف خانم جینورا ویزلی دوباره غش می کند و به درمانگاه سوانح کوییدیچ منتقل می شه. هدویگ نیز غش می کند اما خانم جینورا ویزلی به دلیل ضعف چند روز در درمونگاه و هدویگ یک روز در درمونگاه بستری می شن.
لازم به ذکر است که برنامه به پایانش نزدیک شده. از همکاری شما واقعا ممنون هستم.

نوربرتا هستم از خبرنگاران معروف این برنامه. باز هم با ما همراه باشید با جدیدترین خبرهای روز دنیای کوییدیچ.

خدانگهدار

خبر گذاری کوییدیچ
پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۶

نیلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸
از عکاسی کریوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
سلام به ملت ورزشکار:
راستش دیدم توی این لیگ جای بحث زیادی پیرامون بازی ها و بازیکنان و تیم ها و مسایل حاشیه ای کوییدیچ و... وجود داره که جایی برای نوشتنش وجود نداره.(چی گفتم؟خودمم نفهمیدم!)این بود که این تاپیک با نظر پرسی با همین اسمی که می بینید ایجاد شد و شکی ندارم که تاپیک خوبیه و همه را عینهو آهن ربا به خودش جذب می کنه.

این بود که سریعا این تاپیکو زدم تا همه بازیکنان به صورت خبرنگار افتخاری خبرای مربوط به این لیگ و چه بسا لیگ بعدی را بنویسن.

یه چیزیو یادتون نره: توی هیچ یک از خبرا حق توهین کردن یا تحقیر کردن تیم ها,بازیکنان و حتی داور رو ندارین اما شوخی اشکالی نداره.

ملت منتظر خبرای داغ شما هستند پس بشتابید که غفلت موجب پشیمانیست.هم اکنون نیازمند خبرای سبزتان هستیم.

ویرایش شده توسط دنیس کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۳ ۲۳:۴۵:۴۷

آماده باشید که الآن عکسو می گیرما!

تصویر کوچک شده

Re: آنسوی کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
کنفرانس مطبوعاتی تیم ریش سفیدان قبل از بازی با پاورداس

رابستن میکروفونش را صاف کرد و گفت:خب.امروز بازی سختی رو در پیش داریم و به خاطر همین در مورد نحوه ی بازی مون و این که با چه سیستمی بازی می کنیم حرفی ندارم.به دلیل انصراف ماندانگاس فیلچر کاپیتان و بازیکن سابق این تیم،من معاون ایشون به مقام کاپیتانی رسیدم.همین...سوال هاتون رو بپرسید.
دست ریتا اسکیتر بالا می رود....
_برای چی ریش سفیدان یک جهش به سمت موفقیت ناگهانی داشت؟
_این لطف مرلین بود.دوست دارم بچه های دیگه هم از جمله پردفوت در این باره صحبت کنند.
پرد روی صندلی اش جا به جا شد سپس گفت:اوهوم!خب.تیم ما تا الان 1 برد داشته یک باخت.سرنوشت اصلی تیم ما به این بازی بسته است.من هم موفقیت ناگهانی مون رو تلاش کاپیتان و بچه های تیم می دونم.
مردی با کلاه خال خالی دستش را بالا برد و بدون اجازه گفت:چرا ریش سفیدان چند بازی رو بدون سنتشون کار کردند؟منظورم ریششونه.
ساره گفت:با اجازه ی کاپیتان و بقیه.این ریش واسه ی همه ی ما کمی دست و پاگیر بود.اما در بازی اول ما ریشمون رو گذاشته بودیم.از بی دقتی تون متشکریم!!!
نماینده ی اسپانسر به ریموس چشمکی زد و ریموس شروع به صحبت کردن کرد:خب ما هم از اسپانسرمون "آوای جن خانگی"نهایت تشکر رو داریم.
ریش سفیدان ها دست هم را گرفتند و بلند شدند و پس از مدتی مکث گفتند:
جدا نشدنی هستیم!!

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.